Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Yu Raito I_vote_lcapYu Raito I_voting_barYu Raito I_vote_rcap 
Sora
Yu Raito I_vote_lcapYu Raito I_voting_barYu Raito I_vote_rcap 
Nao Taki
Yu Raito I_vote_lcapYu Raito I_voting_barYu Raito I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Yu Raito I_vote_lcapYu Raito I_voting_barYu Raito I_vote_rcap 
Raidon
Yu Raito I_vote_lcapYu Raito I_voting_barYu Raito I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Yu Raito I_vote_lcapYu Raito I_voting_barYu Raito I_vote_rcap 
Airi
Yu Raito I_vote_lcapYu Raito I_voting_barYu Raito I_vote_rcap 
Kana Nara
Yu Raito I_vote_lcapYu Raito I_voting_barYu Raito I_vote_rcap 
Carol
Yu Raito I_vote_lcapYu Raito I_voting_barYu Raito I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Yu Raito I_vote_lcapYu Raito I_voting_barYu Raito I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Yu Raito Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Yu Raito Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Yu Raito Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Yu Raito Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Yu Raito Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Yu Raito

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Yu Raito
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Yu Raito


600 Chakry 600 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 26

Informace
Věk: 21
Chakra Chakra:
Yu Raito Left_bar_bleue700/700Yu Raito Empty_bar_bleue  (700/700)
Stamina Stamina:
Yu Raito Left_bar_bleue800/800Yu Raito Empty_bar_bleue  (800/800)

Yu Raito Empty
PříspěvekPředmět: Yu Raito   Yu Raito Icon_minitime1Fri Jan 13, 2012 6:44 pm

~Jméno:
Yu Raito
~Přezdívka:
-------
~Věk:
21
~Hodnost:
Jounin/Potulný ninja
~Element:
Ketton,Suiton
~Zaměření:
Je velmi dobrý v Kenjutsu a taky v Ninjutsu. Zato v Taijutsu je průměrný a Genjutsu neumí ovládat vůbec.
~Původ:
Takigakure no Sato
~Nynější pobyt:
Na cestách
~Oblíbené:
Rámen
~Neoblíbené:
Nemá rád když mu někdo říká, co má dělat.
~Koníčky a zájmy:
Jeho hlavní koníček je cestování, nikdy nevydrží na jednom místě moc dlouho. Možná se nechce s nikým zbližovat, nebo už se tak narodil.
~Klan:
Raito
~Kekkei Genkai/Tota:
Ketton
~Popis Kekkei Genkai/Tota:
Techniky KG probíhají s krví uživatele. Jelikož se při jutsu vypotřebovává krev, tak se i rychle tvoří.
~Krevní Skupina:
0
~Choroby:
Žádná nebyla ujištěna.
~Fóbie:
Bijuu(Bojí se jen volných, když jsou v jinchurikim, tak se nebojí.)
~Popis:
Chodí v černých kalhotách a črném tričku s dlouhým rukávem. Má Černé ninja sandály, a nosí šedý plášť. Hlavu má pořád obvázanou(Je to jeho styl.) Na zádech nosí svůj meč.
~Vybavení:
ZVN, Meč
Spoiler:
~Vlastnosti:
Přátelský a pohodářský člověk. Zatím si ale s nikým nevytvořil žádné pouto.
~Příběh:
Narodil jsem se v Takigakure no Sato před 21 lety. Narodil jsem se do klanu Raito, který ovládal KG jménem Ketton. Moje dětství bylo tokové klidné. Věčně jsem ale toužil po tom, abych mohl cestovat. Když jsem už teochu zestárl a bylo mi pět, poprvé jsem utekl z domu. Nedoběhl jsem moc daleko, ale lákalo mě poznávání světa za dveřmi. Pak už jsem utíkal z domu neustále. Byl to můj koníček, poznávání světa mě bavilo. Když už jsem byl dost starý na to, abych nastoupil na akademii, inet mě tam rodina zapsala. Začal jsem tam chodit a učit se. Kupodivu jsem byl dobrý. Neměl jsem s ničím problémy. Naučil jsem se několik základních technik a pak jsem se začal zdokonalovat i v Taijutsu a vrhání zbraní. Po dvou letech jsem vyšel z akademie, jako Genin a byl jsem přidělen do týmu. Snesei mě učil několik začátečnických Suitonových Jutsu. Chodili jsme na lehké mise a já si začal vydělávat. Otec mě naučil několik technik využívajících naše KG. O pár let později se konaly Chunninské zkoušky. Konaly se v Konoze, první část byla písemná, prošlo nás docela dost. Pak přišla druhá část a to boje v aréně. Vyhrál jsem souboj a začalo nové období, těžší mise, nové učení a nové možnosti. Táta mě naučil daleko víc technik, využívajících KG, sensei mě zase naučil další techniky Suitonu. Pak nastaly Jouninské zkoušky a já na ně šel. Byly dlouhé, ale vyplatilo se to. Konečně jsem se stal Jouninem. Nějakou dobu jsem plnil mise a dál trénoval, jenže to mě omrzelo a objevila se moje stará touho po poznávání okolního světa. Proto jsem si vyžádal od Takigagekageho povolení opustit vesnici. Vyrazil jsem do světa a začal jsem objevovat. Navštívil jsem Kumogakure a pak i Konohagakure. Nikde jsem ale nebyl moc dlouho, vždy jsem cestoval dál a dál. Jednou jsem se doslechl něco o sedmi legendárních šermířích a jejich mečích. Od té doby jsem si dal za úkol, že alespoň jeden najdu, zapamatoval jsem si jméno toho meče, jmenoval se Hiramekarei. Když jsem byl pořád na cestách, rozhodl jsem se dát si chvilku pauzu. Zrovna když jsem měl volno, narazil jsem na Genina. Když jsem si jho odchytil a vyzvídal jsem, sdělil mi že se jmenuje Isao. Taky mi řekl že se vydal na cesty, kyž jsem ho pozval na oběd a sdělil jí že jsem taky potulný ninja, ale s hodností Jounin, ihnet mě požádal o to, abych ho učil. Zprvu jsem nechtěl, tak jsem ji poslal domů a šel jsem dál po svém. On ale byl neodbytný a pořád dolézal. Když jsem tedy souhlasil, vydal jsem se na další své cesty s ním. Teď potulujeme po světě a já jsem jeho Sensei. Pořád se ale snažím najít svůj vysněný legendární meč jménem Hiramekarei. Teď má ale v plánu vrátit se na nějakou dobu do své rodné vesnice.

Techniky:
E-rank:
Kawarimi no Jutsu
Spoiler:
Henge no Jutsu
Spoiler:
Bunshin no Jutsu
Spoiler:
D-rank:
Shunshin no Jutsu
Spoiler:
Kirigakure no Jutsu
Spoiler:
(Naučil se v mlze pohybovat podle zvuku.)
Ryūketsu no Senbon-Uživatel natáhne ruku před sebe a z dlaně vyletí několik krvavých jehlic. A nebo uživateli z dlaně vyjeden třaba jedna jehlice, on ji chytne a může se s ní bránit jako s kunaiem.
Ryūketsu no kunai-Uživateli vyjede z dlaně kunai, uživatel ho chytne a může s ním normálně zacházet.
Feng Duanlu-2 čepele které trčí z předloktí a jsou z krvé,mají asi 50 cm.
Ryūketsu no muchi-Z uživatelovi dlaně vyletí krvyvý bič, uživatel ho chytne za konec.Uživatel s krvavým bičem může zasahovat nepřítele. Konec biče je ostrý.
C-rank:
Ryūketsu no tsume-Uživadeli vyrostou na každé ruce tři drápy.
Ketsueki no kaishū-Rána se zacelí krví.
Mizu Bunshin no Jutsu
Spoiler:
Suiton: Mizurappa
Spoiler:

B-rank:
Suiton: Suikōdan no Jutsu
Spoiler:
Suiton: Suiryūdan no Jutsu
Spoiler:
Ryūketsu no harinezumi-Celé předloktí se pokryje krvavými bodlinami, to samé se stane se zády. odliny se můžou vystřelit do všech směrů kolem uživatele.
A-rank:
Suiton: Daibakufu no Jutsu
Spoiler:
Nensuikai
Spoiler:
S-rank:
Suiton: Mizu-jū
Spoiler:
Každý uživatel má u této techniky jiné zvíře(Já mám medvěda)


Naposledy upravil Yu Raito dne Sun Feb 05, 2012 5:57 pm, celkově upraveno 10 krát
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Yu Raito Left_bar_bleue300/300Yu Raito Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Yu Raito Left_bar_bleue300/300Yu Raito Empty_bar_bleue  (300/300)

Yu Raito Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yu Raito   Yu Raito Icon_minitime1Sat Jan 14, 2012 4:59 pm

POVOLENO
~ Chakra 700 ~
~ Stamina 800 ~
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
 
Yu Raito
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Yu Raito
» (Summon) Yu Raito

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Characters :: Characters :: Archív-
Přejdi na: