Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Ichiraku Ramen I_vote_lcapIchiraku Ramen I_voting_barIchiraku Ramen I_vote_rcap 
Sora
Ichiraku Ramen I_vote_lcapIchiraku Ramen I_voting_barIchiraku Ramen I_vote_rcap 
Nao Taki
Ichiraku Ramen I_vote_lcapIchiraku Ramen I_voting_barIchiraku Ramen I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Ichiraku Ramen I_vote_lcapIchiraku Ramen I_voting_barIchiraku Ramen I_vote_rcap 
Raidon
Ichiraku Ramen I_vote_lcapIchiraku Ramen I_voting_barIchiraku Ramen I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Ichiraku Ramen I_vote_lcapIchiraku Ramen I_voting_barIchiraku Ramen I_vote_rcap 
Airi
Ichiraku Ramen I_vote_lcapIchiraku Ramen I_voting_barIchiraku Ramen I_vote_rcap 
Kana Nara
Ichiraku Ramen I_vote_lcapIchiraku Ramen I_voting_barIchiraku Ramen I_vote_rcap 
Carol
Ichiraku Ramen I_vote_lcapIchiraku Ramen I_voting_barIchiraku Ramen I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Ichiraku Ramen I_vote_lcapIchiraku Ramen I_voting_barIchiraku Ramen I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Ichiraku Ramen Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Ichiraku Ramen Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Ichiraku Ramen Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Ichiraku Ramen Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Ichiraku Ramen Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Ichiraku Ramen

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Ichiraku Ramen Left_bar_bleue300/300Ichiraku Ramen Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Ichiraku Ramen Left_bar_bleue300/300Ichiraku Ramen Empty_bar_bleue  (300/300)

Ichiraku Ramen Empty
PříspěvekPředmět: Ichiraku Ramen   Ichiraku Ramen Icon_minitime1Fri May 04, 2012 3:25 pm

Ichiraku rámen dělá nejlepší rámen široko daleko a je to tak už velmi dlouho. Obvykle je tu alespoň někdo, kdo si vychutnává svojí misku dobrého rámenu, ale obvykle se tu najde místo pro někoho, kdo má hlad nebo jen chuť na rámen. Je to perfektní místo pro obnovu chakry jídlem.

Ichiraku Ramen 6133534f6732583086o2
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Saya Chizoku
Genin
Genin
Saya Chizoku


Počet Příspěvků : 280

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Ichiraku Ramen Left_bar_bleue170/170Ichiraku Ramen Empty_bar_bleue  (170/170)
Stamina Stamina:
Ichiraku Ramen Left_bar_bleue230/230Ichiraku Ramen Empty_bar_bleue  (230/230)

Ichiraku Ramen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku Ramen   Ichiraku Ramen Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 5:20 pm

Jako nějaký přízrak jsem se objevila před stánkem zvedla jsem ruku a odhrnula závěs. "Dobrý večer..." pozdravila jsem a sedla si za pult. "Ach... tobě také...!" odpověděl mi zdvořile kuchař. Mile jsem se na něho usmála a objednala si rámen. "Hned to bude...!" zavolal za sebou a šel připravovat jídlo. Mezitím jsem si to tady prohlížela a přemýšlela, co je tu jiné.
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Ichiraku Ramen Left_bar_bleue220/220Ichiraku Ramen Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Ichiraku Ramen Left_bar_bleue280/280Ichiraku Ramen Empty_bar_bleue  (280/280)

Ichiraku Ramen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku Ramen   Ichiraku Ramen Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 8:26 pm

Ještě než zamířím do kanceláře našeho Hokage tak se stavím ke staříkovi do Ichiraku Ramen, určitě mě tu čeká, když tu chodím velmi často. Přijdu ke stánku a odhrnu závěs a řeknu " Hoj staříku jednu misku rámenu " A stařík odpoví " Aaa ahoj Nizashi, tak jako obvykle že? Počkej hned ti to přinesu jakmile obsloužím tadyhle mladou slečnu. " Odpovím mu " Dobře " A sednu si na židli. Stařík nám oboum donese jídlo a řekne " Tak tady to máte, dneska vás oba čeká ten očekávaný den že? " Usměju se a upravím si čelenku na hlavě " Ano, dneska nás konečně přiřadí do týmů, jsem zvědav kdo semnou bude v týmu. Mimochodem já se jmenuji Nizashi Shiroi, těší mě " Pak chvilku počkám a dám se do jídla.
Návrat nahoru Goto down
Haku
Genin
Genin
Haku


Počet Příspěvků : 4

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Ichiraku Ramen Left_bar_bleue340/340Ichiraku Ramen Empty_bar_bleue  (340/340)
Stamina Stamina:
Ichiraku Ramen Left_bar_bleue120/120Ichiraku Ramen Empty_bar_bleue  (120/120)

Ichiraku Ramen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku Ramen   Ichiraku Ramen Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 3:57 pm

Pomalu jsem přicházel k Ichiraku rámenu a jako vždy jsem si sedl do temného koutku tohoto obchůdku. Na můj věk, kdy ostatní skotačili s kamarády, já byl spíše odtažitý. Jako vždy přede mne přistál talířek s jednou špejlí dango a já ze sebe jen tiše vydal: " Arigatou ... " Poté jsem začal pomalu a tiše jíst. Mé bílé vlasy ve tmě zšedivěly. Byl jsem až moc zamyšlený na to, abych mohl o něčem mluvit. Byl tu ale další kluk v mém věku. Chvíli jsem se na něho díval, připomínal mi minulost. Minulost kterou mám ale dávno za sebou a nechci se k ní vrátit. Jako vždy, jediné co jsem udělal, bylo že jsem postavil malou postavičku na stůl, a ta se po chvíli začala pohybovat. Cítil jsem se chvílemi opravdu šťastný. Těšil jsem se, až svůj život uvidím jako divadlo. Nad tím jsem se musel i jednou pousmát. " Haku-kun? " Zeptala se mne jedna z pomocnic v Ichiraku ramenu. " Co to pořád děláš? " Usmála se a opřela se o stůl přede mnou. " E ... Nic ... " Řekl jsem, přičemž ta malinkatá postavička se zastavila a posadila se, sice trhavým pohybem, ale posadila.
Návrat nahoru Goto down
Saya Chizoku
Genin
Genin
Saya Chizoku


Počet Příspěvků : 280

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Ichiraku Ramen Left_bar_bleue170/170Ichiraku Ramen Empty_bar_bleue  (170/170)
Stamina Stamina:
Ichiraku Ramen Left_bar_bleue230/230Ichiraku Ramen Empty_bar_bleue  (230/230)

Ichiraku Ramen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku Ramen   Ichiraku Ramen Icon_minitime1Sun Jun 17, 2012 6:00 pm

Během chvilky přede mnou stála miska s rámenem. "Děkuji..." usmála jsem se na kuchaře. "Prosím..." usmál se zase on. "Uhm... tak já se tedy do toho pustím..." řekla jsem a vzala hůlky do ruky. Spojila jsem ruce a řekla "Itadakimasu..." poté jsem začala jíst. "Tak tak..." zabrblal kuchař a šel za dalšími zákazníky.
Návrat nahoru Goto down
Ren
Hokage
Hokage
Ren


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 34

Informace
Věk: 29
Chakra Chakra:
Ichiraku Ramen Left_bar_bleue930/930Ichiraku Ramen Empty_bar_bleue  (930/930)
Stamina Stamina:
Ichiraku Ramen Left_bar_bleue930/930Ichiraku Ramen Empty_bar_bleue  (930/930)

Ichiraku Ramen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku Ramen   Ichiraku Ramen Icon_minitime1Sun Jun 17, 2012 8:03 pm

/ Sry že buzeruju, ale chtěl bych aby jste nehráli za jiné postavy pokud možno ani za NPC jde o to že hrajete za svou postavu, mužete říct, že vám podal ramen nebo tak, ale prosím aby jste se vyvarovali těch přímých řečí, pokud si vyloženě bude přát aby se s vámi obsluha nebo nějaké NPC bavilo stačí mi napsat PM, nebo vám dám skype a já vám je postnu. Ve vašich postech bych ale chtěl vidět jen, co dělá vaše postava, co vidí vaše postava atd./
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Ichiraku Ramen Left_bar_bleue220/220Ichiraku Ramen Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Ichiraku Ramen Left_bar_bleue280/280Ichiraku Ramen Empty_bar_bleue  (280/280)

Ichiraku Ramen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku Ramen   Ichiraku Ramen Icon_minitime1Tue Jun 19, 2012 2:18 pm

Jakmile dojím svůj rámen tak dám peníze na stůl a poděkuji za jídlo. Už jsem na odchodu do budovy Hokageho zjistit do kterého týmu mě přiřadí nebo budu plnit mise pouze sám. To záleží jen na Hokagem, at už se stane cokoliv přijmu to a stanu se silnějším. Když tak kráčím po nějaké době se konečně dostávám k budově Hokageho kam jsem měl už od začátku namířeno.
Návrat nahoru Goto down
Saya Chizoku
Genin
Genin
Saya Chizoku


Počet Příspěvků : 280

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Ichiraku Ramen Left_bar_bleue170/170Ichiraku Ramen Empty_bar_bleue  (170/170)
Stamina Stamina:
Ichiraku Ramen Left_bar_bleue230/230Ichiraku Ramen Empty_bar_bleue  (230/230)

Ichiraku Ramen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku Ramen   Ichiraku Ramen Icon_minitime1Tue Jun 19, 2012 6:56 pm

"Chmmm..." zašklebila jsem se.[color:2a79=red] "Děkuji... bylo to opravdu dobré..." pochválila jsem kuchaře a zaplatila. Viděla jsem, jak se nesměle pousmál a šel. "Hmm... tak to abych šla..." řekla jsem a zase se zašklebila. Zamávala jsem kuchaři a vydala se za hokagem. Chtěla jsem vědět, jak na to jsem co se týče týmu a tak. (presun)
Návrat nahoru Goto down
Haku
Genin
Genin
Haku


Počet Příspěvků : 4

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Ichiraku Ramen Left_bar_bleue340/340Ichiraku Ramen Empty_bar_bleue  (340/340)
Stamina Stamina:
Ichiraku Ramen Left_bar_bleue120/120Ichiraku Ramen Empty_bar_bleue  (120/120)

Ichiraku Ramen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku Ramen   Ichiraku Ramen Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm

Tiše jsem dojedl poslední špejli, s čímž jsem talíř pouze odsunul a otočil se. Se zamyšleným výrazem jsem odcházel. Ani jsem nepoděkoval, neřekl jsem ani nashledanou, prostě jsem mlčky odešel pryč. Měl jsem namířeno k Hokagemu. Lépe řečeno, do jeho budovy. Cestou jsem prošel okolo mnoha zajímavých, či i nudných budov a minul jsem mnoho zajímavých a nudných lidí. Nebylo tu nic zvláštního. Dokonce ani Airi jsem delší dobu neviděl. " Zajímalo by mne, co teď dělá matka ... " Špitl jsem si pro sebe a pomalým krokem odcházel.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ichiraku Ramen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku Ramen   Ichiraku Ramen Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Ichiraku Ramen
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Ichiraku rámen

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Herní místnosti :: Země Ohně :: Vesnice :: Důležité Budovy :: Vzdělávání a odpočinek-
Přejdi na: