Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Kancelář Hokageho - Stránka 2 I_vote_lcapKancelář Hokageho - Stránka 2 I_voting_barKancelář Hokageho - Stránka 2 I_vote_rcap 
Sora
Kancelář Hokageho - Stránka 2 I_vote_lcapKancelář Hokageho - Stránka 2 I_voting_barKancelář Hokageho - Stránka 2 I_vote_rcap 
Nao Taki
Kancelář Hokageho - Stránka 2 I_vote_lcapKancelář Hokageho - Stránka 2 I_voting_barKancelář Hokageho - Stránka 2 I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Kancelář Hokageho - Stránka 2 I_vote_lcapKancelář Hokageho - Stránka 2 I_voting_barKancelář Hokageho - Stránka 2 I_vote_rcap 
Raidon
Kancelář Hokageho - Stránka 2 I_vote_lcapKancelář Hokageho - Stránka 2 I_voting_barKancelář Hokageho - Stránka 2 I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Kancelář Hokageho - Stránka 2 I_vote_lcapKancelář Hokageho - Stránka 2 I_voting_barKancelář Hokageho - Stránka 2 I_vote_rcap 
Airi
Kancelář Hokageho - Stránka 2 I_vote_lcapKancelář Hokageho - Stránka 2 I_voting_barKancelář Hokageho - Stránka 2 I_vote_rcap 
Kana Nara
Kancelář Hokageho - Stránka 2 I_vote_lcapKancelář Hokageho - Stránka 2 I_voting_barKancelář Hokageho - Stránka 2 I_vote_rcap 
Carol
Kancelář Hokageho - Stránka 2 I_vote_lcapKancelář Hokageho - Stránka 2 I_voting_barKancelář Hokageho - Stránka 2 I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Kancelář Hokageho - Stránka 2 I_vote_lcapKancelář Hokageho - Stránka 2 I_voting_barKancelář Hokageho - Stránka 2 I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Kancelář Hokageho - Stránka 2 Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Kancelář Hokageho - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Kancelář Hokageho - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Kancelář Hokageho - Stránka 2 Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Kancelář Hokageho - Stránka 2 Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Kancelář Hokageho

Goto down 
+3
Ren
Hiruko Anaki
Itami
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Kancelář Hokageho - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Kancelář Hokageho - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)

Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 2 Icon_minitime1Fri May 04, 2012 2:54 pm

First topic message reminder :

Kancelář Hokageho - Stránka 2 Kancl10

Jednoduchá kancelář ve které většinou tráví svůj čas Hokage papírováním, vydáváním misí a zařizováním vyšších záležitostí. Samotná kancelář vypadá trochu neopatřeně, jelikož je zde pouze dřevěný stůl s nápisem, nějaká podložka, tužky a papír. Tedy, je zde tolik papírů, že se přes ně nelze hnout. Jsou složené na sobě pod okny, vedle stolu, ale i na něm. Záleží na rychlosti Hokageho jak rychle budou mizet. Také je možnost všechny je vyhodit z okna a riskovat velké problémy.



Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com

AutorZpráva
Hiruko Anaki
Genin
Genin
Hiruko Anaki


Počet Příspěvků : 143

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Kancelář Hokageho - Stránka 2 Left_bar_bleue230/230Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (230/230)
Stamina Stamina:
Kancelář Hokageho - Stránka 2 Left_bar_bleue230/230Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (230/230)

Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 2 Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 7:15 pm

Došel jsem ke stolu a popadl jsem svůj luk, otočil jsem se na patě a zamyšleně jsem hleděl na toho člověka co měl být náš sensei. Pak jsem se ještě podíval po ostatních a nakonec jsem prohlásil: ,,Naschle Hokage-sama.'' Otevřel jsem dveře a šel jsem za ostatními na cvičiště.
Návrat nahoru Goto down
Haku
Genin
Genin
Haku


Počet Příspěvků : 4

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Kancelář Hokageho - Stránka 2 Left_bar_bleue340/340Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (340/340)
Stamina Stamina:
Kancelář Hokageho - Stránka 2 Left_bar_bleue120/120Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (120/120)

Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm

Pomalu jsem vešel dovnitř. Stoupal jsem po několika točitých schodech, až jsem se dostal ke dveřím. Tiše jsem na ně zaklepal a otevřel je. " Hokage-sama? " Zeptal jsem se. Slyšel jsem že nynější Hokage není zrovna někdo, kdo by se s lidmi mazlil ... Zamyslel jsem se a jen dál očekával, až Hokage alespoň nějak zareaguje. Stál jsem přímo přede dveřmi.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 2 Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Kancelář Hokageho
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Kancelář Hokageho

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Herní místnosti :: Země Ohně :: Vesnice :: Důležité Budovy :: Budova Hokageho-
Přejdi na: