Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Cvičiště - Stránka 4 I_vote_lcapCvičiště - Stránka 4 I_voting_barCvičiště - Stránka 4 I_vote_rcap 
Sora
Cvičiště - Stránka 4 I_vote_lcapCvičiště - Stránka 4 I_voting_barCvičiště - Stránka 4 I_vote_rcap 
Nao Taki
Cvičiště - Stránka 4 I_vote_lcapCvičiště - Stránka 4 I_voting_barCvičiště - Stránka 4 I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Cvičiště - Stránka 4 I_vote_lcapCvičiště - Stránka 4 I_voting_barCvičiště - Stránka 4 I_vote_rcap 
Raidon
Cvičiště - Stránka 4 I_vote_lcapCvičiště - Stránka 4 I_voting_barCvičiště - Stránka 4 I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Cvičiště - Stránka 4 I_vote_lcapCvičiště - Stránka 4 I_voting_barCvičiště - Stránka 4 I_vote_rcap 
Airi
Cvičiště - Stránka 4 I_vote_lcapCvičiště - Stránka 4 I_voting_barCvičiště - Stránka 4 I_vote_rcap 
Kana Nara
Cvičiště - Stránka 4 I_vote_lcapCvičiště - Stránka 4 I_voting_barCvičiště - Stránka 4 I_vote_rcap 
Carol
Cvičiště - Stránka 4 I_vote_lcapCvičiště - Stránka 4 I_voting_barCvičiště - Stránka 4 I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Cvičiště - Stránka 4 I_vote_lcapCvičiště - Stránka 4 I_voting_barCvičiště - Stránka 4 I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Cvičiště - Stránka 4 Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Cvičiště - Stránka 4 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Cvičiště - Stránka 4 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Cvičiště - Stránka 4 Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Cvičiště - Stránka 4 Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Cvičiště

Goto down 
+5
Kana Nara
Uchiha Haiate
Haki
Kuroko Uchiha
Itami
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Cvičiště - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Cvičiště - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Cvičiště - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Cvičiště - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)

Cvičiště - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 4 Icon_minitime1Thu Feb 09, 2012 6:34 pm

First topic message reminder :

Jednoduché cvičiště na území Vesnice skryté v Listí. Je z většiny tvořena prachem uvnitř jednoho obrovského kruhu, kde povětšinou ninjové trénují souboje na blízko. Nejsou ani výjimky že se zde objeví ninjutsu, protože většina mladých ninjů má potřebu se nějak předvést, a proto tady využívají všechno co mají. Samozřejmě ale, nic se nesmí přehánět.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com

AutorZpráva
Yasu Yamuny
Genin
Genin
Yasu Yamuny


Počet Příspěvků : 74

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Cvičiště - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Cvičiště - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Cvičiště - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Cvičiště - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)

Cvičiště - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 4 Icon_minitime1Sun Mar 25, 2012 7:40 pm

"Hééé??" Zazubila jsem se a koukala se na senseiku. Takže ona má toho chlápka ráda Pak jsem se koukla na Reie přikývla. "Ráda půjdu" Zvedla jsem palec nahoru a ještě se koukla na senseiku která se k nám otočila zády. Na tváři jsem měla pobavený úsměv a vydala se za Reiem.
-přesun
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Rei
Genin
Genin
Uchiha Rei


Počet Příspěvků : 110

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Cvičiště - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Cvičiště - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Cvičiště - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Cvičiště - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)

Cvičiště - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 4 Icon_minitime1Sun Mar 25, 2012 7:46 pm

Usmial som sa na Yasu a nevedomky som ju vzal za ruku a viedol som ju. Išli sme na miesto kde boli samotný Hokagovia. Išli sme na Hokageho monumety. Celý čas som sa na Yasu pozeral tak zasnene. -Presun
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Haiate
Jonin
Jonin
Uchiha Haiate


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 113

Informace
Věk: 20
Chakra Chakra:
Cvičiště - Stránka 4 Left_bar_bleue800/800Cvičiště - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (800/800)
Stamina Stamina:
Cvičiště - Stránka 4 Left_bar_bleue800/800Cvičiště - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (800/800)

Cvičiště - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 4 Icon_minitime1Sun Mar 25, 2012 7:48 pm

chytil som koruko za ruko maš veči post v klne uchiha ak to chceš riečiť najdeš ma doma v hlavnom sídle povedal potom mavol žiako to je na dnes všetko haki stebou mam potom tieš reč ale ak ti to je jedno tak neni o čom ahoj
Návrat nahoru Goto down
Kuroko Uchiha
Jonin
Jonin
Kuroko Uchiha


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Cvičiště - Stránka 4 Left_bar_bleue1000/1000Cvičiště - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Cvičiště - Stránka 4 Left_bar_bleue900/900Cvičiště - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (900/900)

Cvičiště - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 4 Icon_minitime1Sun Mar 25, 2012 8:08 pm

Klon ztrapněně zmizel a teď už pravá Kuroko mohla vvědět co se stalo. Po pěti minutách později si nejspíše přikládala ke spánku pistoli a pomalu stiskovala spoušť s výrazně vykoulenými oči. Snad to neudělá ...
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Haiate
Jonin
Jonin
Uchiha Haiate


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 113

Informace
Věk: 20
Chakra Chakra:
Cvičiště - Stránka 4 Left_bar_bleue800/800Cvičiště - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (800/800)
Stamina Stamina:
Cvičiště - Stránka 4 Left_bar_bleue800/800Cvičiště - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (800/800)

Cvičiště - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 4 Icon_minitime1Sun Mar 25, 2012 8:11 pm

potom sa rozbehol domou presun
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Haiate
Jonin
Jonin
Uchiha Haiate


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 113

Informace
Věk: 20
Chakra Chakra:
Cvičiště - Stránka 4 Left_bar_bleue800/800Cvičiště - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (800/800)
Stamina Stamina:
Cvičiště - Stránka 4 Left_bar_bleue800/800Cvičiště - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (800/800)

Cvičiště - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 4 Icon_minitime1Mon Mar 26, 2012 2:53 pm

ked som prileťel naspäť bolo to ako za chvýlu tak som pristál pred mojimi žiakmi a povedal deti opúštam vsnicu haki si vodca klanu uchiha zasadneš na moje miesto a dufam že ho nepredáš niekomu uplne bezcenemu povedal myslel tím koruko ale nepovedal nič potom sa otočil na akiu akia bol som tvojim senseiom krátko ale bola si super som na teba hrdý dodal akie a potom sa pohinal preč
Návrat nahoru Goto down
Haki
Genin
Genin
Haki


Počet Příspěvků : 39

Informace
Věk: 15
Chakra Chakra:
Cvičiště - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Cvičiště - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Cvičiště - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Cvičiště - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)

Cvičiště - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 4 Icon_minitime1Mon Mar 26, 2012 6:43 pm

C-co ?? Já já já já jsem vůdce??Ale je mi jen 15 a nejsem ani moc dobrý.pak když jsem byl přivázaný na tom kůlu tak jsem se uřezal z lana.
Pak stoupl si tak ahoj Haiate.a odešel jsem směrem k Ichiraku a po cestě jsem přemýšlel jak důležitá funkce je v mých rukách.a pak si uvědomím proč zrovna já proč nevybral Kuroko vím je s ní má napjaté vztahy ale bylo by daleko lepší aby ona byla vůdce po všech stránkách je lepší než já.a nakonec už dojdu do Ichiraku.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Haiate
Jonin
Jonin
Uchiha Haiate


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 113

Informace
Věk: 20
Chakra Chakra:
Cvičiště - Stránka 4 Left_bar_bleue800/800Cvičiště - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (800/800)
Stamina Stamina:
Cvičiště - Stránka 4 Left_bar_bleue800/800Cvičiště - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (800/800)

Cvičiště - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 4 Icon_minitime1Mon Mar 26, 2012 7:24 pm

potom sova vzlietla a letela za nim po ceste mu kričal haki viem že to zvládneš ja v tejto vesnici nemám cenu ale ti si mi najbliši a si člen týmu haiate a to naveky dúfam že toto si budeš pametať aj keby sa mi niečo stalo a prídeš mi na pohreb mám ťa rád a nedal som to koruko lebo je moc výbušná ti si mi moc podobný ja som ťiž bol ako ty ale to sa zmení najdi sa niekoho kto si ťa bude vážiť tak ako ja myslel som ako žiaka samozrejme a dávaj mi pozor na klan uchíha lebo ak nie najdem ťa a zabijem potom mu ešte dodal daj si na koruko pozor cerila si na tento post zubi potom letel smerom von s vesnice otočil sa na vesnicu a mrmlal si Zbohom konohagakure no sato bola si mi domovom no dnes som ide
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Rei
Genin
Genin
Uchiha Rei


Počet Příspěvků : 110

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Cvičiště - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Cvičiště - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Cvičiště - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Cvičiště - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)

Cvičiště - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 4 Icon_minitime1Tue Mar 27, 2012 4:02 pm

Spolu z Yasu sme prišli na cvičisko. Zastali sme a ona ma stále držala. V..vidím že ti to oblečenie padlo... vyzeráš skvele... usmial som sa na ňu a vykoktal zo seba. Boli sme tu kvôli tréningu z Kuroko no nikde sme ju nevideli. Zrejme ideme skoro... pomyslel som si a pozrel som sa na Yasu. Pomôžeš mi pri tréningu zo Sharinganom?!
Návrat nahoru Goto down
Yasu Yamuny
Genin
Genin
Yasu Yamuny


Počet Příspěvků : 74

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Cvičiště - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Cvičiště - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Cvičiště - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Cvičiště - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)

Cvičiště - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 4 Icon_minitime1Sat Mar 31, 2012 6:30 pm

"He? já?" Vytřeštila jsem na něj oči a pustila ho.
"Děláš si srandu že?" Zasmála jsem se a na tváři měla pořád zoufalý výraz. Neměla jsem ani páru jak bych mu mohla pomoct.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Rei
Genin
Genin
Uchiha Rei


Počet Příspěvků : 110

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Cvičiště - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Cvičiště - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Cvičiště - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Cvičiště - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)

Cvičiště - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 4 Icon_minitime1Sat Mar 31, 2012 6:34 pm

Jó ty... budu trénovat reflexy... já se postavím tam.. ukázal na strom neďaleko. A ty ostaneš stáť tu a budeš po mne hádzať shurikeny a kunaie dobre?! povedal to akoby nič. Začal som kráčať ku stromu A ...ehm.. to že vyzeráš dobre som myslel vážne... povedal a otočil sa chrbtom k stromu a čelom k Yasu.
Návrat nahoru Goto down
Yasu Yamuny
Genin
Genin
Yasu Yamuny


Počet Příspěvků : 74

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Cvičiště - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Cvičiště - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Cvičiště - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Cvičiště - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)

Cvičiště - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 4 Icon_minitime1Sat Mar 31, 2012 6:38 pm

On to s tím tréninkem myslí vážně?! Polkla jsem a rezignovaně pokrčila rameny. Když byl připravený rozhodla jsem se pro jednoduší řešení a rychle vytáhla dva kunaie kterýma jsem se řízla do dlaní složila jsem pečeť a z krve se začaly dělat shurikeny které byly rychlejší a ostřejší než normální. Všechno tohle proběhlo v rychlosti a za chvíli proti němu letělo deset shurikenů a dva normální kunaie které jsem předtím vytáhla.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Rei
Genin
Genin
Uchiha Rei


Počet Příspěvků : 110

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Cvičiště - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Cvičiště - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Cvičiště - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Cvičiště - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)

Cvičiště - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 4 Icon_minitime1Sat Mar 31, 2012 6:47 pm

Zaútočila dosť rychle našťastie som sharingan aktivoval včas. Cvičiště - Stránka 4 Sharingan mečom ktorý som rýchlo tasil som niekoľko letiacich vecí na mňa vyblokoval a ostatným som sa uhol. No kedže som bol v tom iba začiatočník na nohe a ruke ma to trochu porezalo a ukázalo sa aj trochu krvi. Dobre... presne takto som to chcel... pousmial som sa na Yasu. Raz ma to seklo na líci a raz na nohe.
Návrat nahoru Goto down
Yasu Yamuny
Genin
Genin
Yasu Yamuny


Počet Příspěvků : 74

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Cvičiště - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Cvičiště - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Cvičiště - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Cvičiště - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)

Cvičiště - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 4 Icon_minitime1Sat Mar 31, 2012 7:04 pm

Mlčela jsem a letělo proti němu 10 shurikenů a 10 kunaiů. Když jsem uviděla jeho krev nepřestala jsem ale nabudilo mě to. Doslova jsem milovala pohled na krev ať už byla kohokoliv. Viditelné potěšení se projevilo na mém úsměvu.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Rei
Genin
Genin
Uchiha Rei


Počet Příspěvků : 110

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Cvičiště - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Cvičiště - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Cvičiště - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Cvičiště - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)

Cvičiště - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 4 Icon_minitime1Sat Mar 31, 2012 7:11 pm

Cvičiště - Stránka 4 R_bee Sledoval som jednotlivé kunie a shurikeny letiace na mňa. Aj tentoraz som nedokázal sa všetkým vyhnúť a tak ma znova dva shurikeny škrtli. Na jedne protiletiaci som použil svoj kunai a dal som si záležať aby som ho trafil. Inak by bolo riziko že by som zasiahol Yasu a to bola sakra motivácia.
Návrat nahoru Goto down
Yasu Yamuny
Genin
Genin
Yasu Yamuny


Počet Příspěvků : 74

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Cvičiště - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Cvičiště - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Cvičiště - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Cvičiště - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)

Cvičiště - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 4 Icon_minitime1Sat Mar 31, 2012 7:21 pm

Hodila jsem ještě pár shurikenů a zmizela, objevila jsem se asi 5 metrů za jeho zády a hodila dalších 7. Mezitím co se snažil vyhnout jsem udělala další pečeť a doplnila si krev. Chvíli se nic nedělo a poté se z ran na rukou začaly ve vzduchu vznášet kapky krve. Bylo jich nespočet díky tomu že jsem si doplnila krev. Soustředila jsem se na poslední útok a z kuliček se začaly formovat kunaie a shurikeny. Ještě chvíli jsem se soustředila a nakonec proti němu letělo 40 shurikenů a kunaů.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Rei
Genin
Genin
Uchiha Rei


Počet Příspěvků : 110

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Cvičiště - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Cvičiště - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Cvičiště - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Cvičiště - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)

Cvičiště - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 4 Icon_minitime1Sat Mar 31, 2012 7:34 pm

Ďalšiu várku som vyblokoval. Otočil som sa smerom kde sa prebleska. Tak som rád že to berie vážne... no keď som videl čo na mňa posiela vzal som svoje slová späť. Uskočil som pre ďalšími kunaimi a potom sa na mňa rútila ta masa jej krvavých shurikenov. Odskočil som dozadu a začal som skladať pečate. Katon: Gokakyu no jutsu! Cvičiště - Stránka 4 Katon-goukakyu_a_GIFSoupcom zvolal som a proti jej shurikenom sa vrhla ohnivá guľa. No vďaka tomu že som ju zle nasmeroval a tým som sa nezbavil celého jej útoku. Meč som už nemal a bolo neskoro niečo urobiť a tak som si iba rukami kryl tvár a prečkal som čiastočnú smršť jej krvavých shurikenov. Nakoniec som padol k zemi a pokúšal som sa nejako spamätať.
Návrat nahoru Goto down
Yasu Yamuny
Genin
Genin
Yasu Yamuny


Počet Příspěvků : 74

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Cvičiště - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Cvičiště - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Cvičiště - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Cvičiště - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)

Cvičiště - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 4 Icon_minitime1Sat Mar 31, 2012 7:38 pm

V očích se mi zablesklo a chtěla jsem pokračovat, nakonec jsem se ale vzpamatovala a zavrtěla hlavou abych začala normálně myslet. Došla jsem k němu a pomohla mu na nohy. "Tak co?" Zazubila jsem se a čekala na jeho reakci.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Rei
Genin
Genin
Uchiha Rei


Počet Příspěvků : 110

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Cvičiště - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Cvičiště - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Cvičiště - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Cvičiště - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)

Cvičiště - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 4 Icon_minitime1Sat Mar 31, 2012 7:45 pm

No nečekal sem že to vezmeš až tak vážne. Z hrudníka brucha som si vytiahol zopár zabodnutích kuniaov. Nastrčil jej ruky v ktorých bol jeden kunai na druhom zabodnutí. Vďaka tomu že si chránil hlavu. Mohla by si mi ich prosím ťa vytiahnuť.... nahodil taký prosebný úsmev.
Návrat nahoru Goto down
Yasu Yamuny
Genin
Genin
Yasu Yamuny


Počet Příspěvků : 74

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Cvičiště - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Cvičiště - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Cvičiště - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Cvičiště - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)

Cvičiště - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 4 Icon_minitime1Sat Mar 31, 2012 7:48 pm

Kunaie jsem nemusela vytahovat, okamžitě se změnily na krev a ta stekla na zem. "No a je to" Znova jsem se usmála a protáhla se. Letmo jsem se koukla na jeho sharingan a pak se přestala protahovat. Naklonila jsem se k němu a zamyšleně se mu koukala do očí. "Zajímavé..." Zamrmlala jsem poté co jsem prozkoumala jeho sharingan a odtáhla se.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Rei
Genin
Genin
Uchiha Rei


Počet Příspěvků : 110

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Cvičiště - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Cvičiště - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Cvičiště - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Cvičiště - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)

Cvičiště - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 4 Icon_minitime1Sat Mar 31, 2012 7:50 pm

Och.. dík... a promiň že sem skončil tak brzo... asi sem stále jen zbytečnej ninja... pomaly som sa postavil a popozeral som si svoje dotrhané oblečenie a z ťažka som si povzdychol. Není nic zajímavé.... jen to že človek z klanu jako je ten je tak slabej a zbytečnej...
Návrat nahoru Goto down
Yasu Yamuny
Genin
Genin
Yasu Yamuny


Počet Příspěvků : 74

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Cvičiště - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Cvičiště - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Cvičiště - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Cvičiště - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)

Cvičiště - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 4 Icon_minitime1Sat Mar 31, 2012 7:53 pm

Dala jsem mu pohlavek a povzdechla si. "Nech toho..."
Probodla jsem ho pohledem, neměla jsem ráda když takhle o sobě někdo mluvil.
Založila jsem si zamračeně ruce na prsou a koukala se radši jinam nebo bych ho musela vážně dobít.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Rei
Genin
Genin
Uchiha Rei


Počet Příspěvků : 110

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Cvičiště - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Cvičiště - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Cvičiště - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Cvičiště - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)

Cvičiště - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 4 Icon_minitime1Sat Mar 31, 2012 8:05 pm

Dobrá.... já sem si jen naivne myslel... že... z mi chýba len to a budem silnejší... noc moc nie som... povzdychol som si a pousmial som sa na Yasu hoc mi bola otočená chrbtom.
Návrat nahoru Goto down
Yasu Yamuny
Genin
Genin
Yasu Yamuny


Počet Příspěvků : 74

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Cvičiště - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Cvičiště - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Cvičiště - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Cvičiště - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)

Cvičiště - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 4 Icon_minitime1Sat Mar 31, 2012 8:48 pm

Povzdechla jsem si a koukla se na něj. "Co teď?" Lehce jsem nadzvedla obočí a čekala jestli z něj něco vypadne. "Možná bych měla zajít za tetou nebo mě vážně zabije" Uvažovala jsem nahlas a koukala se do blba.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Rei
Genin
Genin
Uchiha Rei


Počet Příspěvků : 110

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Cvičiště - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Cvičiště - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Cvičiště - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Cvičiště - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)

Cvičiště - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 4 Icon_minitime1Sat Mar 31, 2012 10:27 pm

Nó...šel bych s tebou a vzal bych vinu na seba....aby te nechala tak... Alebo môžme odniekaľ zohnať zvitok v ktorom bude návod na Kuchiyose...protože naše senseika sa zrejme nikde muchluje z tým svojím chalanom... zasmial som sa a dal som si ruky za hlau a uvoľnene som sa pozrel do neba. Zrejme to znamená že už nebudeš u mňa spať čo....?! povedal posmutnejšie.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cvičiště - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 4 Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Cvičiště
Návrat nahoru 
Strana 4 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Cvičiště
» Cvičiště
» Cvičiště

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: