Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Cvičiště - Stránka 3 I_vote_lcapCvičiště - Stránka 3 I_voting_barCvičiště - Stránka 3 I_vote_rcap 
Sora
Cvičiště - Stránka 3 I_vote_lcapCvičiště - Stránka 3 I_voting_barCvičiště - Stránka 3 I_vote_rcap 
Nao Taki
Cvičiště - Stránka 3 I_vote_lcapCvičiště - Stránka 3 I_voting_barCvičiště - Stránka 3 I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Cvičiště - Stránka 3 I_vote_lcapCvičiště - Stránka 3 I_voting_barCvičiště - Stránka 3 I_vote_rcap 
Raidon
Cvičiště - Stránka 3 I_vote_lcapCvičiště - Stránka 3 I_voting_barCvičiště - Stránka 3 I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Cvičiště - Stránka 3 I_vote_lcapCvičiště - Stránka 3 I_voting_barCvičiště - Stránka 3 I_vote_rcap 
Airi
Cvičiště - Stránka 3 I_vote_lcapCvičiště - Stránka 3 I_voting_barCvičiště - Stránka 3 I_vote_rcap 
Kana Nara
Cvičiště - Stránka 3 I_vote_lcapCvičiště - Stránka 3 I_voting_barCvičiště - Stránka 3 I_vote_rcap 
Carol
Cvičiště - Stránka 3 I_vote_lcapCvičiště - Stránka 3 I_voting_barCvičiště - Stránka 3 I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Cvičiště - Stránka 3 I_vote_lcapCvičiště - Stránka 3 I_voting_barCvičiště - Stránka 3 I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Cvičiště - Stránka 3 Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Cvičiště - Stránka 3 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Cvičiště - Stránka 3 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Cvičiště - Stránka 3 Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Cvičiště - Stránka 3 Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Cvičiště

Goto down 
+4
Nao Taki
Jiraiya Tamuki
Sachi Yarikyo
Itami
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Cvičiště - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Cvičiště - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Cvičiště - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Cvičiště - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)

Cvičiště - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 3 Icon_minitime1Mon Feb 13, 2012 6:20 pm

First topic message reminder :

Jednoduché cvičiště na území Vesnice skryté ve Vodopádech. Je z většiny tvořena prachem uvnitř jednoho obrovského kruhu, kde povětšinou ninjové trénují souboje na blízko. Nejsou ani výjimky že se zde objeví ninjutsu, protože většina mladých ninjů má potřebu se nějak předvést, a proto tady využívají všechno co mají. Samozřejmě ale, nic se nesmí přehánět.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com

AutorZpráva
Veritas
Jonin
Jonin
Veritas


Počet Příspěvků : 7

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Cvičiště - Stránka 3 Left_bar_bleue500/500Cvičiště - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Cvičiště - Stránka 3 Left_bar_bleue1000/1000Cvičiště - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Cvičiště - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 3 Icon_minitime1Wed Feb 15, 2012 6:56 pm

Len som v rýchlosti uskočila o hodný kus dozadu. Chvíľu si s ním ešte Takikage rozhodne poradí. Pozrela som sa na tých geninov a vlastne som uvažovala že ich nechám spútaných.. tak aspoň nenarobia žiadne hlúposti. Následne som sa však nad nimi zľutovala a po kaźdom som hodila jeden kunai, vlastne nie presne na nich ale tak, aby im prerezali laná ktorými boli spútaný. Po tom som pohľadom znova zavadila na Karasameho. Naháňal mi husiu kožu, až príliš pripomínal nejakého démona než človeka.
Návrat nahoru Goto down
Sachi Yarikyo
Genin
Genin
Sachi Yarikyo


Počet Příspěvků : 108

Informace
Věk: 15
Chakra Chakra:
Cvičiště - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Cvičiště - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Cvičiště - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Cvičiště - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)

Cvičiště - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 3 Icon_minitime1Wed Feb 15, 2012 7:02 pm

Když se uvolnil provaz popošla jsem kousek od stromu a naštvaně jsem se koukla na ten strom jako by za to všechno mohl on.
Pak jsem se koukla na Takikageho a toho divnýho chlápka.
Od začátku se mi nelíbil a nehodlala jsem ho uznat ani teď.
Odvrátila jsem od něj hlavu abych se na něj nemusela koukat a čekala jsem až se Takikage s ním vypořádá.
Návrat nahoru Goto down
Karasame Hoshigaki
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Karasame Hoshigaki


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 81

Informace
Věk: 35
Chakra Chakra:
Cvičiště - Stránka 3 Left_bar_bleue1200/1200Cvičiště - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1200/1200)
Stamina Stamina:
Cvičiště - Stránka 3 Left_bar_bleue1500/1500Cvičiště - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Cvičiště - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 3 Icon_minitime1Fri Feb 17, 2012 12:27 pm

Usmál jsem se když vyblokoval ten útok, mířený i do slepého místa. Zřejmě to bylo pokračování stylu, zrozeného v Kumogakure. Usmál jsem se když na mne namířil třetí katanu a jakmile se ke mne přiblížila, řekl jsem. " Dovolte mi abych se vám představil ... " Poté moje tělo změnilo tvar, zkapalnělo. Zkapalnělo pomocí tajné techniky klanu Hozuki, Suika no Jutsu. " ... mé jméno je Karasame ... Hoshigaki ... Býval jsem zde velitel jednotek ANBU, které vám zde šmejdily po mém odchodě další řádku let, až do teď. Jste opravdu slepí, celá vesnice. Nerad bych zabíjel někoho tak nadějného, ale pokud si nenecháte říct, budu to muset udělat " Ušklíbl se a v kapalném stavu odskočil o něco dál, kdy se zhmotnil a proti Veritas a těm Geninům namířil jednotlivé prsty na rukou. Tentokrát použil Vodní pistoli obohacenou o kyselinu, místo vody.
Návrat nahoru Goto down
Nao Taki

Nao Taki


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 379

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Cvičiště - Stránka 3 Left_bar_bleue1000/1000Cvičiště - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Cvičiště - Stránka 3 Left_bar_bleue1000/1000Cvičiště - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Cvičiště - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 3 Icon_minitime1Fri Feb 17, 2012 12:35 pm

Len čo namieril na geninov a Veritas prsty, odskočil som medzi nich. Dovoľ mi, aby som sa predstavil. Ja som Nao Taki, Sandaime Takikage vyhodil som meče do vzduchu a v rýchlosti zložil pečate. Raiton: Jibashi.. môj útok sa postavil tomu jeho. Katany padli a ja som ich zachytil. Naplnil som ich Raitonom a vytiahol štvrtý meč, ktorý som si dal pod brucho. Zbabelec čo útočí na slabších nikdy nemohol byť členom ANBU jednotiek, nie to ešte veliteľom. Ak si prišiel v mieri... skontroloval som či sú v poriadku. Prečo útočíš?
Návrat nahoru Goto down
Karasame Hoshigaki
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Karasame Hoshigaki


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 81

Informace
Věk: 35
Chakra Chakra:
Cvičiště - Stránka 3 Left_bar_bleue1200/1200Cvičiště - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1200/1200)
Stamina Stamina:
Cvičiště - Stránka 3 Left_bar_bleue1500/1500Cvičiště - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Cvičiště - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 3 Icon_minitime1Fri Feb 17, 2012 12:59 pm

" Protože jsi mi neodpověděl blbečku ... A ještě větší hloupost bylo to co jsi řekl .. Přírodní výběr byl vždycky takový, prohrají ti slabší, přežijí ti nejsilnější. V této vesnici jsem byl vždy na vrcholu potravního řetězce ... " Řekl jsem, přičemž mé střely Raitonem vlastně jen proletěly. Bylo to způsobené tím, že kyselina nevede elektřinu, jenom její vodní roztoky ano. Proto teď letělo pět střel proti Takikagemu. " Je to smutné, ale jste slabý i na to aby jste mi dodal armádu ... Bojíte se o lidi ve vesnici ... Kéž by tu byl Ankoku, to by byl boj na jiné úrovni ... " Dodal jsem. " To vám není divné že někdo jako já ovládá techniky klanu Hozuki ? " Zasmál jsem se
Návrat nahoru Goto down
Nao Taki

Nao Taki


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 379

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Cvičiště - Stránka 3 Left_bar_bleue1000/1000Cvičiště - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Cvičiště - Stránka 3 Left_bar_bleue1000/1000Cvičiště - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Cvičiště - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 3 Icon_minitime1Fri Feb 17, 2012 1:10 pm

Nikdy ti nedám do rúk armádu Takigakure po tom, čo si mi povedal o svojom "reťazeci". Ksóó... čo to sakra je? ne nemal som veľa času na rozmýšľanie. Bolo jasné, že jeho technika je príliš silná. Pustil som meče na zem a zložil pečate. Ranton!... Na rukách sa mi začali vytvárať zväzky energie.. Reizā Sākasu. zväzky mi obklopili ruku a okamžite vystrelili po jeho kyseline. Od začiatku si mi dosť divný, no si považovaný za legendu, preto ma neprekvapujú tvoje schopnosti, ktoré musia byť na vysokej úrovni. No ja tiež nie som na malej!

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Karasame Hoshigaki
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Karasame Hoshigaki


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 81

Informace
Věk: 35
Chakra Chakra:
Cvičiště - Stránka 3 Left_bar_bleue1200/1200Cvičiště - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1200/1200)
Stamina Stamina:
Cvičiště - Stránka 3 Left_bar_bleue1500/1500Cvičiště - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Cvičiště - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 3 Icon_minitime1Fri Feb 17, 2012 1:37 pm

" Ale chováte se tak, Takikage-chan, a nemyslím si, že by jsem vám dovolil mi tykat " Ušklíbl se a sledoval jak se snaží kulku rozbít ještě silnějším bleskem. " Jste stále hloupý a narazil jste na špatného člověka. " Usmál se a rozpustil jsem techniku, aby měl radost. Stoupl jsem si do pozice, ve kterém jsem mu dal jasně najevo, že ten na koni jsem já. Sledoval jsem ho s mým typickým úsměvem žraloka, toužícího po lidském mase. Ano, byl jsem démon, ale stále ve mne bděla lidskost. Tohle byl ale člověk, který mě jako první nakrkl. On nedokáže zjistit kdo vlastně jsem, nezjistí můj původ, moje techniky, nic. Všechny dokumenty jsem osobně spálil, rozmělnil a rozprášil po všech třech zemích. Jen pomalu jsem se opřel o moji chloubu, třetí, největší, smaragdový meč.
Návrat nahoru Goto down
Nao Taki

Nao Taki


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 379

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Cvičiště - Stránka 3 Left_bar_bleue1000/1000Cvičiště - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Cvičiště - Stránka 3 Left_bar_bleue1000/1000Cvičiště - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Cvičiště - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 3 Icon_minitime1Fri Feb 17, 2012 1:46 pm

Nedovolil si mi to, no ja ti budem aj tak tykať... "legenda" slovo legenda som vyslovil z najväčším odporom v hlase aký som dokázal vytvoriť. Vieš... Niečo som sa naučil v mojom krátkom pôsobení Kágovania. Meče som
vytiahol zo zeme a dve zo štyroch som zasunul. No dve som si nechal v
ruke a bol som pripravený postaviť sa jeho meču. Kageho nerobia silné techniky, ani mocná čakra. Nie... Znova som sa pozrel za seba, kde stáli moji ľudia. Kageho robia.. stočil som pohľad na Karasameho... ľudia, ktorý mu veria a idú za ním. Kágeho robia skutky, ktoré urobil v prospech svojho ľudu. A ja ti nedovolím čo i len skriviť vlások na ich hlavách!
Návrat nahoru Goto down
Karasame Hoshigaki
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Karasame Hoshigaki


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 81

Informace
Věk: 35
Chakra Chakra:
Cvičiště - Stránka 3 Left_bar_bleue1200/1200Cvičiště - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1200/1200)
Stamina Stamina:
Cvičiště - Stránka 3 Left_bar_bleue1500/1500Cvičiště - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Cvičiště - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 3 Icon_minitime1Fri Feb 17, 2012 2:14 pm

Jeho postoj mne opravdu rozesmál a já jsem se začal smát. " Takhle mě ještě nikdy nikdo nerozesmál ! " Usmál jsem se na jeho účet. " Dnešní generace jsou opravdu slabší a slabší když věří v tyhle sračky " Dodal a opřel se o meč, který zarazil do země před sebou. " Zeptám se naposledy, přidá se Takigakure no Sato do války proti Kumogakure a Konohagakure no Sato? " Ušklíbl jsem se a sledoval jeho reakci. V záloze jsem měl i jednu zločineckou organizaci, která sice není tak silná, ale mohla by nám posloužit nadmíru dobře. Nejdřív ale musím vyřídit tu skopovou hlavu tady.
Návrat nahoru Goto down
Nao Taki

Nao Taki


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 379

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Cvičiště - Stránka 3 Left_bar_bleue1000/1000Cvičiště - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Cvičiště - Stránka 3 Left_bar_bleue1000/1000Cvičiště - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Cvičiště - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 3 Icon_minitime1Fri Feb 17, 2012 2:20 pm

Vojna proti Kumogakure a Konohagakure? sledoval som jeho arogantný postoj a začal ma trochu sr*ť. Nato ti dám jednoduchú odpoveď. Zabudni! Nikdy neohrozím svoj ľud. Nepôjdem do vojny bez príčiny. Ak to je všetko čo si chcel... prstom som ukázal k bránam dediny. Tak vypadni! Nemám ti k tomu už nič povedať. Meče som zovrel ešte silnejšie, a dúfal som že už nebude robiť problémy. Bolo nad slnko jasné že je silnejší... No nevedel o mjej technike. Technike smrti.
Návrat nahoru Goto down
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 293

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Cvičiště - Stránka 3 Left_bar_bleue730/730Cvičiště - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (730/730)
Stamina Stamina:
Cvičiště - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Cvičiště - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Cvičiště - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 3 Icon_minitime1Fri Feb 17, 2012 2:48 pm

Objevil jsem se na kraji cvičiště kde probíhal souboj Takikageho s nějakou rybou. Doskočil jsem vedle Takikageho. Kolem mě byla mírná aura chladu. Zadíval jsem se na toho chlápka co vypadal jako ryba.
To v týhle pošahaný vesnici není nikdo normální? Že já jsem sem vůbec lezl.
Zavrčel jsem naštvaně. Poté jsem se zadíval na toho rybáka.
A ty seš kdo? Utekl jsi z nějaký pokusný laboratoře nebo co?
Zeptal jsem se ho a snažil jsem se mluvit klidně, bohužel se mi to moc nedařilo.
Návrat nahoru Goto down
Karasame Hoshigaki
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Karasame Hoshigaki


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 81

Informace
Věk: 35
Chakra Chakra:
Cvičiště - Stránka 3 Left_bar_bleue1200/1200Cvičiště - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1200/1200)
Stamina Stamina:
Cvičiště - Stránka 3 Left_bar_bleue1500/1500Cvičiště - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Cvičiště - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 3 Icon_minitime1Fri Feb 17, 2012 2:55 pm

Chvíli jsem se díval na jinou stranu a pak jsem se podíval na Takikageho. " Nemám potřebu odejít, pokud jste si nevšiml, stále jsem tu doma, pokud mne prohlásíte nukeninem, stále tu budu doma. Nedokážete mne vyhnat ... Ale, když s někým bojuji, většinou mu odpovídám na otázky vůči mé osobě a podle toho jestli se mnou udrží krok, může se ptát na kolik otázek chce ... Nejsilnější muž se kterým jsem bojoval stihl dvě otázky, jak na tom budete vy ? " Ušklíbl jsem se a vyrazil meč ze země, přičemž jsem si ho přehodil přes rameno. Poté sem přiskočil nějaký pošuk. " Hm, ty budeš Raidon ... " Usmál se na něj lehce přidrzle a sledoval jeho reakci.


Naposledy upravil ScaR dne Fri Feb 17, 2012 4:04 pm, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : Přestaň žvatlat blbosti)
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Cvičiště - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Cvičiště - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Cvičiště - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Cvičiště - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)

Cvičiště - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 3 Icon_minitime1Fri Feb 17, 2012 4:16 pm

Ankoku
" Co se to tu děje ? " Zeptal se vážným hlasem, přičemž přímo na Karasameho vyletěla masa tvrdé vody, která po úderu zničí jak jeho tělo, tak rozvíří prach pod ním a vytvoří několika metrový kráter. " Sandaime, tohoto muže by jste neměl štvát a už vůbec se k němu nemůžete chovat jako k dítěti. Je mnohem silnější než Vy nebo Já, ale i přesto je to jen člověk, kterého znám už delší dobu. " Řekl klidně a stál vedle nynějšího Takikageho, zatímco já jsem byl jeho předchůdce.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Nao Taki

Nao Taki


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 379

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Cvičiště - Stránka 3 Left_bar_bleue1000/1000Cvičiště - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Cvičiště - Stránka 3 Left_bar_bleue1000/1000Cvičiště - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Cvičiště - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 3 Icon_minitime1Fri Feb 17, 2012 5:53 pm

Možno nie si vyhlásený za nukenina, no ak budeš ďalej oxidovať v Takigakure... nadýchol som sa a meče mi pokryla čakra... Tak ťa za neho bez milosti vyhlásim. A prisahám že po tebe pôjde pol shinobi sveta! nahnevane som odsekol. Takého som sa sám nepoznal. Už, už som sa chcel na neho vrhnúť, keď ma predbehol Nidaime. Pustil som meče a padol pred ním na kolená. Nidaime... povedal som. Všetok hnev zo mňa opadol. Ak je to pravda... Sme zachránený.. pomyslel som si a hlavu som otočil na Ankoka. Neveril som že by ho porazil. Nidaime bol najsilnejší shinobi akého som len v živote vedel. Nechcel som tomu uveriť že je niekto silnejší. Napadol môj tým, vyhrážal sa im. Zaútočil na mňa, napadol genínov a Veritas. To sa deje.. stále som pred ním kľačal.
Návrat nahoru Goto down
Karasame Hoshigaki
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Karasame Hoshigaki


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 81

Informace
Věk: 35
Chakra Chakra:
Cvičiště - Stránka 3 Left_bar_bleue1200/1200Cvičiště - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1200/1200)
Stamina Stamina:
Cvičiště - Stránka 3 Left_bar_bleue1500/1500Cvičiště - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Cvičiště - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 3 Icon_minitime1Fri Feb 17, 2012 7:05 pm

" Hó, sensei ... " Sykl překvapeně když uskočil před silným nárazem jeho techniky. " Je to dlouho co jsme se neviděli co ? " Zasmál jsem se a podíval jsem se na všechny. " Snad mě ... nepodceňujete ... Ale myslím si že jsem s vámi skončil, takže, sbohem " Ušklíbl jsem se a utvořil několik pečetí. " Santon: Daibakunami no Jutsu ! " Křikl a z jeho úst se valily hektolitry kyseliny přímo proti těm všem. Poté, když nabrala tvar kopule, beze stopy zmizel.
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Cvičiště - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Cvičiště - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Cvičiště - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Cvičiště - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)

Cvičiště - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 3 Icon_minitime1Fri Feb 17, 2012 7:08 pm

Ankoku
Ve tváři jsem měl zamyšlený pohled. Nevěděl jsem jestli nejdřív zmlátit do bezvědomí Takikageho nebo zabít mého ... žáka. " Jo, je to dlouho, Hozuki Shinsuke... " Řekl tišším hlasem a víceméně sledoval zem, protože věděl, že právě teď uteče. Jen okolo každého bez použití pečetí vztyčil kopuli ze soli kyseliny kterou použil a tím je ochránil. Když byl konec, rozpustil techniku a stál na místě. Přemýšlel.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Sachi Yarikyo
Genin
Genin
Sachi Yarikyo


Počet Příspěvků : 108

Informace
Věk: 15
Chakra Chakra:
Cvičiště - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Cvičiště - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Cvičiště - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Cvičiště - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)

Cvičiště - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 3 Icon_minitime1Fri Feb 17, 2012 7:11 pm

Celý jsem to pozorovala a když ten rybák zmizel znechuceně jsem se zamračila.
Doufala jsem že už ho nikdy neuvidím, nebylo to z důvodu že bych z něho měla strach ale byl odporný.
Mlčky jsem se koukla na sensee a čekala co se bude dít dál.
Návrat nahoru Goto down
Nao Taki

Nao Taki


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 379

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Cvičiště - Stránka 3 Left_bar_bleue1000/1000Cvičiště - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Cvičiště - Stránka 3 Left_bar_bleue1000/1000Cvičiště - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Cvičiště - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 3 Icon_minitime1Fri Feb 17, 2012 7:13 pm

Chcel som niečo urobiť, no znova ma predbehol Nidaime. Pomaly som sa postavil a z najvyššou úctou v hlase som sa spýtal. Nepovedal že je Hozuki. A nato som si uvedomil čo ten rybák povedal. Sensei? Vy ste bol jeho sensei? spýtal som sa z úžasom v hlase. Trhol som sebou. Musím ísť do Kumo, skôr než bude neskoro. Myslíte... Mohli by ste to tu na chvíľu riadiť namiesto mňa?
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Cvičiště - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Cvičiště - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Cvičiště - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Cvičiště - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)

Cvičiště - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 3 Icon_minitime1Fri Feb 17, 2012 7:18 pm

Ankoku
" Jo, nebyl to jen můj žák, on- mi zachránil život ... Tehdy když se Kirigakure potopila, byl to on kdo mne dovedl sem. Byl sice malej kluk, ale už ovládal tolik technik. Časem jsem ho ale předběhl a stal jsem se silnějším než on. Viděl jsem v něm dluh, který mu musím splatit, tak jsem se stal jeho senseiem, ale tehdy ... " Zasekl se, jelikož to už byla minulost, kterou nechtěl opakovat. " Jo " Odvětil na tu otázku jednoduše.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Nao Taki

Nao Taki


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 379

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Cvičiště - Stránka 3 Left_bar_bleue1000/1000Cvičiště - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Cvičiště - Stránka 3 Left_bar_bleue1000/1000Cvičiště - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Cvičiště - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 3 Icon_minitime1Fri Feb 17, 2012 7:31 pm

Počúval som ho, a hltal každé jedno slovo. Po tomto incidente musím niečo urobiť. Myslíte že bude ešte robiť problémy? Vážne nechcem aby sa stalo niečo Taki. Otočil som sa na svoj tým. Chvíľu tu nebudem a tak vám pridelím jedného jounina na misiu. V tom tam pribehol Suishi.
Takiga... zasekol sa keď si všimol kto stojí vedľa mňa. Nidaime?
Suishi... Zoberieš môj tým na misiu. Viac informácii ti dá Nidaime. zasmial som sa. Myslím že by sme mali zabezpečiť Taki... Čo ak tu je stále. povedal som smerom k Nidaimemu a Suishi sa postavil k Sachi a Jiraiyovi.
Zdravím...
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Cvičiště - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Cvičiště - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Cvičiště - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Cvičiště - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)

Cvičiště - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 3 Icon_minitime1Fri Feb 17, 2012 7:34 pm

Ankoku
"Ten už tu nebude. Je jako dým, který se snažíte chytit holýma rukama. Zdá se, že se od poslední doby kdy naposledy použil to kin... tu techniku, se hodně zlepšil ... " Dodal a otočil se, přičemž v závanu větru se jen lehce mihnul jeho plášť. " Ikuzo " Sykl a okolo celé vesnice se vytvořila obrovská solná hradba. Jen málokdo dokázal vytvořit techniku takových rozměrů bez pečetí. Jedním z nich byl Nidaime a Karasame Shinsuke Hozuki Hoshigaki.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Nao Taki

Nao Taki


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 379

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Cvičiště - Stránka 3 Left_bar_bleue1000/1000Cvičiště - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Cvičiště - Stránka 3 Left_bar_bleue1000/1000Cvičiště - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Cvičiště - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 3 Icon_minitime1Fri Feb 17, 2012 7:41 pm

Fascinovane som hľadel na soľnú hradbu okolo dediny. Pokrútil som hlavou. Niekedy nechápem prečo ste sa vzdali funkcie v prospech mňa. usmial som sa. Ale teraz neviem, ako sa dostať cez bránu, keďže ste ju uzavreli. Podišiel som k svojmu týmu. Vrátim sa a dokončíme našu skúšku, jasné? uškrnul som sa a obom som rozstrapatil vlasy. Dávaj na nich pozor. povedal som Suishimu a otočil sa k bráne dediny. Nieže sa vrátim a dedina v troskách. zakýval som Nidaimemu a Shunshinom sa dostal k bránam Taki.
Návrat nahoru Goto down
Sachi Yarikyo
Genin
Genin
Sachi Yarikyo


Počet Příspěvků : 108

Informace
Věk: 15
Chakra Chakra:
Cvičiště - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Cvičiště - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Cvičiště - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Cvičiště - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)

Cvičiště - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 3 Icon_minitime1Sat Feb 18, 2012 4:59 pm

Ani jsem se nenadále a sensei byl pryč, zmateně jsem párkrát zamrkala a rozhlídla se po ostatních.
"A teď...co?"
Vypustila jsem otázku jen tak do vzduchu i když jsem nedoufala že by mi někdo odpověděl.
Chvíli jsem přemýšlela a pak jsem se otočila na patě.
"Takže když tu nemám sensee mám vlastně volno ne?"
Zamumlala jsem si sama pro sebe a pomalým krokem kráčela pryč.
Kdybych tvrdila že mě teď ta tvář nebolela lhala bych ale bylo to snesitelné.
-Přesun-
Návrat nahoru Goto down
Nao Taki

Nao Taki


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 379

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Cvičiště - Stránka 3 Left_bar_bleue1000/1000Cvičiště - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Cvičiště - Stránka 3 Left_bar_bleue1000/1000Cvičiště - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Cvičiště - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 3 Icon_minitime1Sat Feb 18, 2012 6:40 pm

Suishi:

Pribehol som naspäť a posadil sa pod strom. Kde je ten úchyl? Choď po neho nech môžeme vyraziť. usmial sa a napil sa z fľašky. Zahľadel sa na jazero a spomínal na staré časy, keď bol on ešte len genin. Prvá misia je vždy ťažká. Nevedia čo robiť... Ach jáj... Budú problémy.
Návrat nahoru Goto down
Sachi Yarikyo
Genin
Genin
Sachi Yarikyo


Počet Příspěvků : 108

Informace
Věk: 15
Chakra Chakra:
Cvičiště - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Cvičiště - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Cvičiště - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Cvičiště - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)

Cvičiště - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 3 Icon_minitime1Sat Feb 18, 2012 6:42 pm

Rozhlídla jsem se a plánovala křičet na celé kolo úchyle vylez ale zahlídla jsem ho.
"Tam.."
Ukázala jsem na něj a šla k němu.
"Máme misi tak sebou hejbej"
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cvičiště - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 3 Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Cvičiště
Návrat nahoru 
Strana 3 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Cvičiště
» Cvičiště
» Cvičiště

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: