Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Podzemí I_vote_lcapPodzemí I_voting_barPodzemí I_vote_rcap 
Sora
Podzemí I_vote_lcapPodzemí I_voting_barPodzemí I_vote_rcap 
Nao Taki
Podzemí I_vote_lcapPodzemí I_voting_barPodzemí I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Podzemí I_vote_lcapPodzemí I_voting_barPodzemí I_vote_rcap 
Raidon
Podzemí I_vote_lcapPodzemí I_voting_barPodzemí I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Podzemí I_vote_lcapPodzemí I_voting_barPodzemí I_vote_rcap 
Airi
Podzemí I_vote_lcapPodzemí I_voting_barPodzemí I_vote_rcap 
Kana Nara
Podzemí I_vote_lcapPodzemí I_voting_barPodzemí I_vote_rcap 
Carol
Podzemí I_vote_lcapPodzemí I_voting_barPodzemí I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Podzemí I_vote_lcapPodzemí I_voting_barPodzemí I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Podzemí Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Podzemí Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Podzemí Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Podzemí Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Podzemí Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Podzemí

Goto down 
+2
Kana Nara
Itami
6 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Podzemí Left_bar_bleue300/300Podzemí Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Podzemí Left_bar_bleue300/300Podzemí Empty_bar_bleue  (300/300)

Podzemí Empty
PříspěvekPředmět: Podzemí   Podzemí Icon_minitime1Fri Mar 02, 2012 3:45 pm

Podzemí 14710

Podzemí využívané jednotkami ANBU Root a jejich velitelem, Nau Uchihou. Je zde vše co Shinobi potřebuje, dokonce i vlastní malá elektrárna na výrobu energie, pohánějící jednodušší stroje. Zdi jsou kamenné a z části porostlé mechem, z většiny jen u vchodu. Východ a vchod je jedno a to samé, existuje jen jedna cesta dovnitř a jen jedna ven.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Podzemí Left_bar_bleue900/1900Podzemí Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Podzemí Left_bar_bleue1500/1500Podzemí Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Podzemí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podzemí   Podzemí Icon_minitime1Fri Mar 02, 2012 3:49 pm

Potichu jsem se přibližovala ke vchodu. Trochu nesměle jsem vkročila dovnitř, ale ihned na to jsem se postavila do pozoru. Nesměla jsem cítit strach. Kano, vážně bys neměla ... YURUSE! Zařvala jsem na něj v mysli, ale nedávala jsem to najevo. Pomalu ale jistě jsem kráčela chodbou, až jsem za sebou ucítila závan větru...
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Podzemí Left_bar_bleue300/300Podzemí Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Podzemí Left_bar_bleue300/300Podzemí Empty_bar_bleue  (300/300)

Podzemí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podzemí   Podzemí Icon_minitime1Fri Mar 02, 2012 3:56 pm

Nau Uchiha
Ano, stál jsem za ní, přesně jak cítila. Tiše jsem okolo ní prošel a rukou naznačil aby mne následovala. Mohla cítit jak ode mne pluje lehký chlad. I přesto jsem ale Konoze věrný a doufám, že ona bude taky. Prošel jsem pevnými dveřmi a očekával až vejde, poté se zamkly. " Víš proč jsem tě zavolal? " Zeptal jsem se pro začátek, sedíc ve svém křesle.




Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Podzemí Left_bar_bleue900/1900Podzemí Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Podzemí Left_bar_bleue1500/1500Podzemí Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Podzemí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podzemí   Podzemí Icon_minitime1Fri Mar 02, 2012 3:59 pm

" Ne " Odvětila jsem disciplinovaně a hleděla před sebe, nacož jsem okamžitě zaujala tradiční postoj při předávání informací od výše představeného člověka. Klekla jsem si a o jednu nohu jsem měla opřenou hlavu a zakrývala jsem si ji rukou. " Ale ráda bych to věděla " Odvětila jsem znovu a uslyšela Yonbiho. K ... Mlč!
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Podzemí Left_bar_bleue300/300Podzemí Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Podzemí Left_bar_bleue300/300Podzemí Empty_bar_bleue  (300/300)

Podzemí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podzemí   Podzemí Icon_minitime1Fri Mar 02, 2012 4:08 pm

Nau Uchiha

" Je to tajná mise, kterou by jsi zachránila celý svět Shinobi " Řekl chladně a po nadechnutí pokračoval. " Jenže za to musíš zaplatit cenou nejvyšší, musíš se stát v očích lidí zrádcem a žít v nejistotě. Vyměnit lásku za nenávist, hrdost za hanbu a ronit pro své blízké krvavé slzy. Aby jsi se stala zrádcem, musíš zničit všechna spojení ve vesnici. Musíš zabít své nejbližší. Ty, kteří tě milují, kteří tě považují za celý svůj život. "Dořekl a stoupl si. Sledoval ji nyní svým sharinganem, kterým si promítl její obraz do svého mozku a tam ho uložil pro další použití. Kdybych zemřel, stanu se legendou, když budu žít budu odpadem, to teď bude provázet Kanu pokud přijme mou nabídku.




Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Podzemí Left_bar_bleue900/1900Podzemí Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Podzemí Left_bar_bleue1500/1500Podzemí Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Podzemí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podzemí   Podzemí Icon_minitime1Fri Mar 02, 2012 4:14 pm

Uvnitř jsem teď skoro umřela. Zabít své nejbližší ... tohle musí být nějaký trest. Chvílemi jsem si myslela že odmítnu, ale když jsem si v hlavě ujednala pro a proti, kolik lidí tím zachráním. Ale i přesto, zabít své nejbližší a nikdy je nevidět? Graye? Matku? Sestru? To mi přišlo nemyslitelné, ale i přes to jsem ze sebe vydala jediné slovo " Hai " Sykla jsem bez známky nějakých emocí. Poté jsem se zvedla a pomalu odcházela pryč. Pamatuji si historky otce o pravých Shinobi. Zatímco Hokage je slunce, Shinboi ochraňující vesnici se plahočí ve stínu. Tse, už mluvím jako Danzo, legendární Shinobi, zakladatel Spolku Root. Prostě jsem ale nemohla odmítnout, tím bych odsoudila svět Shinobi. Mezi dveřmi jsem se jen zeptala na melou podrobnost. Bylo mi jasné, že se jedná o tu rybí hlavu, ale co přesně mám poté dělat. " A pak ? "
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Podzemí Left_bar_bleue300/300Podzemí Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Podzemí Left_bar_bleue300/300Podzemí Empty_bar_bleue  (300/300)

Podzemí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podzemí   Podzemí Icon_minitime1Fri Mar 02, 2012 4:18 pm

Nau Uchiha

" Jednoduše, infiltruješ se k nim a v nejvhodnější chvíli zaútočíš " Usmál se lehce cynickým výrazem na Kanu. Už teď si mohl být jistý, že Svět Shinobi bude mít zase o naději více. " Pravá tvář Shinobiho je ukrytá ve stínu, zatímco faleš se vyhřívá na záři slunce " Pronesl si sám pro sebe a poté se podíval do dokumentů ve stole. Nad nimi se také pousmál a okamžitě na to je tam zase vrátil.




Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Gray
Kyubi no Jinchuriki
Kyubi no Jinchuriki
Gray


Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Podzemí Left_bar_bleue1500/1500Podzemí Empty_bar_bleue  (1500/1500)
Stamina Stamina:
Podzemí Left_bar_bleue1500/1500Podzemí Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Podzemí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podzemí   Podzemí Icon_minitime1Sat Mar 03, 2012 9:02 pm

Priestor zavanula chakra, chakra temnejšia než bolo normálne zvykom, keby táto chakra mala tvar a tú moc, tak by kludne zatienila aj oblohu, tak by zatienila duše hocijakého tvora na svete. Bohužial však bola zapečatená vo mne a tak to znamenalo len to, že som niekde nablízku. Cítil som to, tie pocity, každý človek mal svoju temnú stránku a myšlienky, preto bolo stopovanie pomocou "tohto" spôsobu celkom ľahké. Nevedel som však nájsť žiadnu cestu.. tak.. prečo sa proste neprebúrať? Máš na výber.. povedal som do tmy páč som bol presvedčený že ma ten niekto počul. Nechcelo sa mi to tu zrovna demolovať, ale keby ma k sebe nepustil tak.. mal proste smolu.
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Podzemí Left_bar_bleue300/300Podzemí Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Podzemí Left_bar_bleue300/300Podzemí Empty_bar_bleue  (300/300)

Podzemí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podzemí   Podzemí Icon_minitime1Sat Mar 03, 2012 9:17 pm

Nau Uchiha

" Co potřebuješ ? " Sykl hlas v temnotě a v něm se blýskl sharingan. Byly to oči ve tmě hledící přímo na místo kde jsi stál. V té samé chvíli se otevřely dveře a tam jsi stál ty. " Proč všechna ta nenávist ? " Ušklíbl se a burcoval jeho reakce.



Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Gray
Kyubi no Jinchuriki
Kyubi no Jinchuriki
Gray


Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Podzemí Left_bar_bleue1500/1500Podzemí Empty_bar_bleue  (1500/1500)
Stamina Stamina:
Podzemí Left_bar_bleue1500/1500Podzemí Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Podzemí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podzemí   Podzemí Icon_minitime1Mon Mar 05, 2012 5:22 pm

Nenávisť? a čo potrebujem? ty si ten ktorý Kane vlial do hlavy tie.. nezmysli ? to mi úplne stačí.. Zamumlal som na čo som si popukal hánkami. Oči ktoré mali v sebe už pernamentne Kyuubiho pohľad sa len trocha rozžírili a stali sa takými, krvilačnejšími. Mal som v pláne skoncovať to rýchlo, teda ak sa to proti súperovi tohto kalibru vôbec dalo "skončovať" a "rýchlo".
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Podzemí Left_bar_bleue300/300Podzemí Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Podzemí Left_bar_bleue300/300Podzemí Empty_bar_bleue  (300/300)

Podzemí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podzemí   Podzemí Icon_minitime1Mon Mar 05, 2012 6:14 pm

Nau Uchiha

" Nesmysly? ... Ne, to je pravý shinobi, Kana je jedním z nich, dokázala přijmout svůj osud. Jenže. Vidím, že tebe nezabila, takže pro ni znamenáš víc než tahle mise, můžu se zeptat proč? " Ušklíbl se a v jeho očích se blýskl Mangekyo Sharingan. " Pokud se chceš stát kriminálníkem, zaútoč, ale poté věz, že svou Kanu už v životě nespatříš ... " Sykl.


Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Gray
Kyubi no Jinchuriki
Kyubi no Jinchuriki
Gray


Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Podzemí Left_bar_bleue1500/1500Podzemí Empty_bar_bleue  (1500/1500)
Stamina Stamina:
Podzemí Left_bar_bleue1500/1500Podzemí Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Podzemí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podzemí   Podzemí Icon_minitime1Mon Mar 05, 2012 7:00 pm

Zaútočím na niekoho kto je už nunkeninom.. ja kriminálnikom nie som. Pokrčil som ramenami s nepríjemným úškrnom na tvári. V momente som po Naovi niekoľko kunaiov ktoré mierili na životne dôležité orgány. V ruke sa mi pri tom začal vytvárať rasengan ktorý.. mal byť pre tohto uchihu smrteľný, alebo som aspoň dúfal že bude stačiť iba jeden.
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Podzemí Left_bar_bleue300/300Podzemí Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Podzemí Left_bar_bleue300/300Podzemí Empty_bar_bleue  (300/300)

Podzemí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podzemí   Podzemí Icon_minitime1Mon Mar 05, 2012 7:05 pm

Nau Uchiha

" Byl jsi tak slibný ... Co přimělo Kanu nechat tě naživu? ... Je to snad něco, co já jsem měl šanci zjistit jen jedenkrát v životě? ... " Chvíli odmlčel a pak s úsměvem pokračoval. " ... Láska ... pocit mocnější než jakákoliv technika nebo příkaz ... Pocit který z nás dokáže udělat spojence, ale také nemyslící zrůdy " Řekl a kunaie se od něj odrazily jakoby nic. " Dokonce ani já nejsem bezcitný, i když má práce si to vyžaduje ... Jenže, kde je to porozumnění ? " Řekl jsem už bez onoho úsměvu, obklopený částečným Susane´em. Nehodlal jsem ho zabít, spíše jsem se chtěl ujistit jeho vírou, silou vůle ... Ohnivé vůle.


Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Gray
Kyubi no Jinchuriki
Kyubi no Jinchuriki
Gray


Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Podzemí Left_bar_bleue1500/1500Podzemí Empty_bar_bleue  (1500/1500)
Stamina Stamina:
Podzemí Left_bar_bleue1500/1500Podzemí Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Podzemí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podzemí   Podzemí Icon_minitime1Mon Mar 05, 2012 7:10 pm

Tento krát sa môj úškrn zmenil do nepríjemného. Do úškrnu ktorý mávajú predátory, beštie, nemysliace beštie ktoré túžia iba po krvi a po bolesti ich nepriateľa. Bolo v tom toľko zúrivosti a chuti po zabíjaní, že to mohlo byť cítiť aj tým ktorý by normálne protivníkové myšlienky a pocity vycítiť nedokázal.. moje besnenie bolo zjavné. Keď som si v hlave prehral to, že som sám takmer Kanu zabil.. V momente som sa objavil kúsok pred ním, teda pri jednom z kunaiou . Doslova mnou tento krát lomcovala Kyuubiho chakra, nebol to klasický mód a ani nič podobné.. proste vychádzala zo mňa.. akoby som bol ja a Kyuubi jedno a to samé. Bijuu rasengan ! zavrčal som po čom som do Susana napálil takú polo-bijuu bombu v podobe rasenganu. Ten bol pre zmenu úplne čierny a.. no popravde som tam Kyuubiho chakru primiešal skôr mimovoľne.
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Podzemí Left_bar_bleue300/300Podzemí Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Podzemí Left_bar_bleue300/300Podzemí Empty_bar_bleue  (300/300)

Podzemí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podzemí   Podzemí Icon_minitime1Mon Mar 05, 2012 7:16 pm

Nau Uchiha

" Musím přiznat, jsem překvapen že ovládáš Hiraishin, ale ... " Zastavil se a když jsi se před ním objevil s rasenganem, chytil tě jednou rukou Susana a zařval. " ... Měl by jsi se probrat ! " Chvíli bylo ticho a pak byl slyšet výbuch rasenganu v ruce Susana´a. " Jestli Kana nedokázala zabít někoho jako ty, mám pro to pochopení, ale pokud se budeš dále chovat jak se chováš, nezbyde z tebe nic jiného než nenávist! Budeš druhý Tobi, druhý Karasame! " Zařval, přičemž svojí pravou rukou se dotkl Susana´a a to prostoupila jakási pečeť. Potlačovala Kyubiho chakru, sice jen na chvíli, ale potlačovala. " Nehodlám ti tady dávat životní lekce, ale když Kana tu misi přijala, vypadala že je opravdu speciální ... Po tvé reakci vím proč ... Pokud chceš ještě vidět Kanu živou, nechoď za mnou, jdi za ní " Řekl, jako kdyby tě chápal, jako kdyby něco takového zažil ...


Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Gray
Kyubi no Jinchuriki
Kyubi no Jinchuriki
Gray


Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Podzemí Left_bar_bleue1500/1500Podzemí Empty_bar_bleue  (1500/1500)
Stamina Stamina:
Podzemí Left_bar_bleue1500/1500Podzemí Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Podzemí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podzemí   Podzemí Icon_minitime1Mon Mar 05, 2012 7:34 pm

Nemám byť naštvaný ? To si píš že k*rva budem nasraný ! To kvôli tebe Kana musela zabiť svoju vlastnú rodinu.. toto sa nedá vyhovoriť nejakým "vyšším" cieľom.. Zavrčal som.. pocítil som ako chce potlačiť chakru no.. problém bol v tom že nemal kde, moja pečať neexistovala, možno aj preto som sa na Kyuubiho v podstate stále tak "podobal". Keď však povedal druhú poznámku tak som len preglgol. Musel som uznať že v tomto má pravdu. Bohvie čo je teraz z kanou a navyše keď bola.. až vtedy som si uvedomil že na pečati ktorú som na nej umiestnil niečo cítim.. nejaký tlak.. proste.. akoby išla každú chvíľu prasknúť a zmiznúť.. Bez slova som uvolnil jednu zo svojich rúk, námatkovo som spravil pečať a znova som zmizol.. tento krát priamo ku kane.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Podzemí Left_bar_bleue300/300Podzemí Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Podzemí Left_bar_bleue300/300Podzemí Empty_bar_bleue  (300/300)

Podzemí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podzemí   Podzemí Icon_minitime1Mon Mar 05, 2012 7:40 pm

Nau Uchiha
Nechal jsem ho jít. Mohl jsem ho zastavit pomocí pečetě, ale proč. Prostě jsem jen znovu dělal to co jsem měl.




Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Podzemí Left_bar_bleue900/1900Podzemí Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Podzemí Left_bar_bleue1500/1500Podzemí Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Podzemí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podzemí   Podzemí Icon_minitime1Tue Mar 06, 2012 9:40 pm

Pomalu jsem sem s holkama dobelhala a podívala jsem se na Naa. Mohl vědět co chci, protože si mohl všimnout dítěte v Shishině náruči. Zhluboka jsem dýchala, ale ta cesta mě trochu probrala. Cítila jsem se lépe. Normálněji, ale stále ne dostatečně dobře.


Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Podzemí Left_bar_bleue300/300Podzemí Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Podzemí Left_bar_bleue300/300Podzemí Empty_bar_bleue  (300/300)

Podzemí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podzemí   Podzemí Icon_minitime1Wed Mar 07, 2012 9:27 am

Nau Uchiha
Jakmile jsem jí zpozoroval, došlo mi více věcí než že má porušenou pečeť. Vytvořila nějaký tým a tím pádem selhala v infiltraci. Tím se potvrdilo že také sbírají Biju. Tohle bude ještě zajímavější než jsem si myslel. Válce se muselo zabránit v co největším počtu, a proto jsem hodlal jít do Takigakure vymyslet protiopatření se staršími. Ankoka znám dlouhou dobu, myslím, že nebude problém si vyjít vstříc. Jen mě trápili biju. Když nějakého ztratíme ... Bůhví co se stane. Proto jsem byl připraven alespoň zachránit jejich Jinchuriki. Když už by ztratili Biju, aspoň vytržení přežijí. Proto jsem Kanu jen lehce položil na stůl a začal jsem skládat desítky, snad stovky pečetí. Jednoduše to chvíli trvalo, ale poté jsem pečeť opravil a přidal k ní jednu malinkou, viditelnou jen náznaky. " Můžeš jít " Řekl jsem. Nemohl jsem se s ní vybavovat. Ne teď.



Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Kagami Senju
Jonin
Jonin
Kagami Senju


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 46

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Podzemí Left_bar_bleue900/900Podzemí Empty_bar_bleue  (900/900)
Stamina Stamina:
Podzemí Left_bar_bleue800/800Podzemí Empty_bar_bleue  (800/800)

Podzemí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podzemí   Podzemí Icon_minitime1Sun Mar 11, 2012 1:42 pm

Došiel som sem s jedným veľkým dreveným kočíkom.Prešiel som dlhou chodbou až som narazil na nejakého chlapíka ktorý bol pravdepodobne ANBU.Čauko.Asi ste ma sem volal.Tak tu som.Usmial som sa a deti kolísal v kočíku.Spali a dúfal som, že ešte aj dlho budú.
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Podzemí Left_bar_bleue300/300Podzemí Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Podzemí Left_bar_bleue300/300Podzemí Empty_bar_bleue  (300/300)

Podzemí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podzemí   Podzemí Icon_minitime1Sun Mar 11, 2012 6:18 pm

Nau Uchiha
Jen jsem rázně seděl ve své židli a sledoval ho. Choval se jako děcko, to mě dost štvalo. Nevím jestli bylo moudrá chtít zrovna jeho jako jednoho z mých ANBU jednotek. Poté jsem se z jedné místnosti ozval. " Vejdi " Byl to lehce drsný hlas, který mluvil dost jasně a tvrdě.



Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Kagami Senju
Jonin
Jonin
Kagami Senju


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 46

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Podzemí Left_bar_bleue900/900Podzemí Empty_bar_bleue  (900/900)
Stamina Stamina:
Podzemí Left_bar_bleue800/800Podzemí Empty_bar_bleue  (800/800)

Podzemí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podzemí   Podzemí Icon_minitime1Sun Mar 11, 2012 6:25 pm

Urobil som si klon z Mokutonu a ten von pred kanclom strážil deti.Pomaly som otvoril dvere a vošiel dnu.Zatvoril som ich a stál pri stoličke.Volali ste ma?
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Podzemí Left_bar_bleue300/300Podzemí Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Podzemí Left_bar_bleue300/300Podzemí Empty_bar_bleue  (300/300)

Podzemí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podzemí   Podzemí Icon_minitime1Sun Mar 11, 2012 6:34 pm

Nau Uchiha
" Ano, volal " Odvětil všude známý hlas. Hlas Nau Uchihy. Poté se zvedl ze židle a směrem k tobě pronesl. " Jak by se ti líbilo sloužit jako ANBU jednotka pod mým velením? ". Ani nemrknul, nehnulo to s ním. Jen čekal na to co uděláš.



Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Kagami Senju
Jonin
Jonin
Kagami Senju


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 46

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Podzemí Left_bar_bleue900/900Podzemí Empty_bar_bleue  (900/900)
Stamina Stamina:
Podzemí Left_bar_bleue800/800Podzemí Empty_bar_bleue  (800/800)

Podzemí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podzemí   Podzemí Icon_minitime1Sun Mar 11, 2012 6:36 pm

... si robí srandu? ...Hovoril som si v duchu.Nó...Nevedel som čo povedať ale radšej som niečo povedal aby ponuku nezmenil.... no to by som veľmi rád.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Haiate
Jonin
Jonin
Uchiha Haiate


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 113

Informace
Věk: 20
Chakra Chakra:
Podzemí Left_bar_bleue800/800Podzemí Empty_bar_bleue  (800/800)
Stamina Stamina:
Podzemí Left_bar_bleue800/800Podzemí Empty_bar_bleue  (800/800)

Podzemí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podzemí   Podzemí Icon_minitime1Sun Mar 11, 2012 6:56 pm

prišiel som do podzemia sa opytať na neake misie či netreba pomocuvidel tam jounina Kagami Nagashiro a velitela anubu ah ahoj vsetci pozdravil som sa potom sa pozeral na oboch
nevieťe či anbu alebo niekto nepotrebuje pomoc s misiouopytal sa nikto neodpovedal otočil sa a odišiel a len zdvihol ruku a zamaval
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Podzemí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podzemí   Podzemí Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Podzemí
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Podzemí

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: