Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Ledové Krystaly I_vote_lcapLedové Krystaly I_voting_barLedové Krystaly I_vote_rcap 
Sora
Ledové Krystaly I_vote_lcapLedové Krystaly I_voting_barLedové Krystaly I_vote_rcap 
Nao Taki
Ledové Krystaly I_vote_lcapLedové Krystaly I_voting_barLedové Krystaly I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Ledové Krystaly I_vote_lcapLedové Krystaly I_voting_barLedové Krystaly I_vote_rcap 
Raidon
Ledové Krystaly I_vote_lcapLedové Krystaly I_voting_barLedové Krystaly I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Ledové Krystaly I_vote_lcapLedové Krystaly I_voting_barLedové Krystaly I_vote_rcap 
Airi
Ledové Krystaly I_vote_lcapLedové Krystaly I_voting_barLedové Krystaly I_vote_rcap 
Kana Nara
Ledové Krystaly I_vote_lcapLedové Krystaly I_voting_barLedové Krystaly I_vote_rcap 
Carol
Ledové Krystaly I_vote_lcapLedové Krystaly I_voting_barLedové Krystaly I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Ledové Krystaly I_vote_lcapLedové Krystaly I_voting_barLedové Krystaly I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Ledové Krystaly Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Ledové Krystaly Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Ledové Krystaly Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Ledové Krystaly Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Ledové Krystaly Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Ledové Krystaly

Goto down 
+2
Aoko Shuryu
Keeper
6 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Keeper

Keeper


Počet Příspěvků : 58

Ledové Krystaly Empty
PříspěvekPředmět: Ledové Krystaly   Ledové Krystaly Icon_minitime1Sun Jan 01, 2012 3:40 pm

Ledové Krystaly Enviro10

Tyto obrovské ledové krystaly se nacházejí na severu země blesku. Nikdo vlastně neví jak vznikli ale každý ví že je na nich něco zvláštního protože nejsou bílé ale načernalé. Někdo tvrdí že jsou dokonce tvrdší než diamant. Voda která kolem nich protéká má prý zázračnou moc. Údajně dokáže regenerovat chakru ale nikdo to nikdy neověřil. Voda je totiž ledová a nikdo se doní neodváži skočit aby zjistil jestli účinky fungují. Několik lidí skoušeli vodu odnést ale jakmile voda opustí chladné podnebí automaticky se vypaří.
Návrat nahoru Goto down
Aoko Shuryu
Genin
Genin
Aoko Shuryu


Počet Příspěvků : 28

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Ledové Krystaly Left_bar_bleue515/515Ledové Krystaly Empty_bar_bleue  (515/515)
Stamina Stamina:
Ledové Krystaly Left_bar_bleue207/207Ledové Krystaly Empty_bar_bleue  (207/207)

Ledové Krystaly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ledové Krystaly   Ledové Krystaly Icon_minitime1Mon Jan 09, 2012 9:06 pm

Přiběhla jsem až sem a schovala se za několik krystalů ledu. Podívala jsem se směrem zpátky jestli už nejde Mike, ale zatím jsem ho neviděla. Zase jsem přemýšlela o lidech které jsem teď viděla. Jací asi jsou, jak jsou silní. To byly otázky které mi momentálně pluly hlavou. I přes to, doufala jsem, že se nějak spřátelím alespoň s Mikem.
Návrat nahoru Goto down
Rei-chan
Hachibi no Jinchuriki
Hachibi no Jinchuriki
Rei-chan


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 25

Informace
Věk: 21
Chakra Chakra:
Ledové Krystaly Left_bar_bleue915/915Ledové Krystaly Empty_bar_bleue  (915/915)
Stamina Stamina:
Ledové Krystaly Left_bar_bleue807/807Ledové Krystaly Empty_bar_bleue  (807/807)

Ledové Krystaly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ledové Krystaly   Ledové Krystaly Icon_minitime1Tue Jan 10, 2012 1:52 pm

Na místo jsem dorazila jako druhá. Rozhlédla jsem se po okolí, zda nenajdu bandity, které máme zabít. Místo toho jsem téměř okamžitě zpozorovala Aoko schovanou za krystaly a nenápadně jsem se přidala k ní.
"Promiň, jestli jsem tě trochu vylekala..." řekla jsem jí tiše s lehkým úsměvem. Sedla jsem si na zem a zády jsem se opřela o černý led. Ještě musíme počkat na ty dva, až poté můžeme pokračovat v misi.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Genin
Genin
Mike


Počet Příspěvků : 28

Informace
Věk: 11
Chakra Chakra:
Ledové Krystaly Left_bar_bleue480/480Ledové Krystaly Empty_bar_bleue  (480/480)
Stamina Stamina:
Ledové Krystaly Left_bar_bleue314/314Ledové Krystaly Empty_bar_bleue  (314/314)

Ledové Krystaly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ledové Krystaly   Ledové Krystaly Icon_minitime1Tue Jan 10, 2012 2:46 pm

Dobehol až na miesto kde ho čakali členky tímu. Pohyboval sa potichu keďže bol dosť malý, tak aj nenápadne. Rozhliadal sa po okolí a neprívetivé prostredie mu značne vyhovovalo. Obrovské množstvo vody okolo neho ho upokojovalo keďže jej ovládanie mu šlo asi najlepšie.
Návrat nahoru Goto down
Aoko Shuryu
Genin
Genin
Aoko Shuryu


Počet Příspěvků : 28

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Ledové Krystaly Left_bar_bleue515/515Ledové Krystaly Empty_bar_bleue  (515/515)
Stamina Stamina:
Ledové Krystaly Left_bar_bleue207/207Ledové Krystaly Empty_bar_bleue  (207/207)

Ledové Krystaly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ledové Krystaly   Ledové Krystaly Icon_minitime1Tue Jan 10, 2012 3:43 pm

" Ne " Usmála jsem se na oplátku a seděla na jednom z krystalů. Rukou jsem si podepřela bradu a tiše seděla. Očkem jsem sjela po Mikovi, poté po Rei a nakonec jsem sledovala zem, na kterou jsem začala škrábat znak Kumogakure. " Kiyoshi-san zřejmě nepřijde ... " Zamumlala jsem a přemýšlela sama nad sebou, nad svou minulostí, přítomností a možnou budoucností. Byla jsem deprimovaná, ale zároveň šťastná, že jsem našla konečně perfektní tým, ve kterém bohužel chyběl jeden důležitý člověk, Taiki. Poté jsem zvedla pohled nahoru a podívala se do údolí, kde by měli být ti bandité, jak nám je popsala Raikage-sama.
Návrat nahoru Goto down
Kiyoshi
Tokubetsu Jonin
Tokubetsu Jonin
Kiyoshi


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 93

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Ledové Krystaly Left_bar_bleue700/715Ledové Krystaly Empty_bar_bleue  (700/715)
Stamina Stamina:
Ledové Krystaly Left_bar_bleue700/707Ledové Krystaly Empty_bar_bleue  (700/707)

Ledové Krystaly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ledové Krystaly   Ledové Krystaly Icon_minitime1Tue Jan 10, 2012 5:13 pm

Doběhl jsem na dané místo a pomocí Byakuganu je našel. Omlouvám se za zpoždění. řekl jsem a nasadil si kapuci. Byla mi trochu zima.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Ledové Krystaly Left_bar_bleue2800/2800Ledové Krystaly Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Ledové Krystaly Left_bar_bleue1500/1500Ledové Krystaly Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Ledové Krystaly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ledové Krystaly   Ledové Krystaly Icon_minitime1Tue Jan 10, 2012 5:19 pm

Genin č.1
Vyskočil na najväčší s kryštálov sadol si naň a sústredene použil chakra sensing .Po chvíľke vykríkol . Sú tam to ukázal na Aoko a Rei-chan , Mikeho nevidel ale cítil ho . keďže to je len Genin moc toho ani nevedel vystopovať

Genin č.2
vytiahol Lopatu a rozbehol sa s ňou na tých čo tam boli

Genin č.3
Povedal Je*iš Mar*a to je debil on ich chce premôcť lopatou ? to je debíl vytvoril pečate a na to miesto vypustil Katon: endan

Chunnin
pomyslel si Hmm oni sú vôbec neni zohraný takto neprežijeme a sekundárne zoskočil z kryštálu a pomocou shunshinu sa dostal za Aoko odstrčil hu do Katonu

Jounin
skrýl sa na toľko aby ho nevidel vôbec nikto a čakal čo sa bude diať

----------------------------
poradie moze byt hoci ake ale postnete vy 5 a potom ja


Naposledy upravil Sora dne Tue Jan 10, 2012 5:53 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Kiyoshi
Tokubetsu Jonin
Tokubetsu Jonin
Kiyoshi


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 93

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Ledové Krystaly Left_bar_bleue700/715Ledové Krystaly Empty_bar_bleue  (700/715)
Stamina Stamina:
Ledové Krystaly Left_bar_bleue700/707Ledové Krystaly Empty_bar_bleue  (700/707)

Ledové Krystaly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ledové Krystaly   Ledové Krystaly Icon_minitime1Tue Jan 10, 2012 5:26 pm

Všiml jsem si útoku chlápka s lopatou. Ihned jsem s Byakuganem hledal nepřítele. Jeden, dva, tři, čtyři. pomyslel jsem si. Jounina jsem si nevšiml. Pomocí Shunshinu jsem se dostal před Genina s lopatou a chytil mu ji. Následně mu ji vytrhl z ruky a zahodil. Potom jsem čekal na jeho reakci.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Genin
Genin
Mike


Počet Příspěvků : 28

Informace
Věk: 11
Chakra Chakra:
Ledové Krystaly Left_bar_bleue480/480Ledové Krystaly Empty_bar_bleue  (480/480)
Stamina Stamina:
Ledové Krystaly Left_bar_bleue314/314Ledové Krystaly Empty_bar_bleue  (314/314)

Ledové Krystaly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ledové Krystaly   Ledové Krystaly Icon_minitime1Tue Jan 10, 2012 5:28 pm

Všimol si situáciu a okamžite skočil pred Aoko a stál medzi ňou a katonovou technikou tá sa okamžite zmenila na zelený kryštál a zmenila sa na dračiu hlavu. Tá sa rozdelila na dve a každá z nich vyletela prudko dopredu a zaútočila na geninov ktorých každá z nich stlačila do zeme. Potom strhol Aoko tak aby stáli aspoň tri metre od muža ktorý sa objavil pri nich. Zdvihol ruku a zo vzduchu vyletelo na chunina niekoľko kryštálových shurikenov. Bol neuveriteľne vystrašený ale ako shinobi zachoval pokoj a pohotovo zareagoval.
Návrat nahoru Goto down
Rei-chan
Hachibi no Jinchuriki
Hachibi no Jinchuriki
Rei-chan


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 25

Informace
Věk: 21
Chakra Chakra:
Ledové Krystaly Left_bar_bleue915/915Ledové Krystaly Empty_bar_bleue  (915/915)
Stamina Stamina:
Ledové Krystaly Left_bar_bleue807/807Ledové Krystaly Empty_bar_bleue  (807/807)

Ledové Krystaly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ledové Krystaly   Ledové Krystaly Icon_minitime1Tue Jan 10, 2012 5:41 pm

Když se objevil i Kiyoshi, otočila jsem se tak, abych mohla koukat opatrně zpoza ledu. Když jsem tedy zpozorovala všechny tři Geniny, nijak mě to nepřekvapilo. Byli zbrklí.
Zato ten Chuunin, který se objevil u nás, mě trošku přkvapil. Byla jsem k němu totiž otočená zády, takže jsem si ho hned nevšimla. Krátce jsem si ho prohlédla, ale pak jsem své modré oči namířila pryč. Hledala jsem toho Jounina. Zřejmě se někde schovával.
"Postarejte se o ty slabší, já jdu najít Jounina. Nepozabíjejte se prosím navzájem..." řekla jsem a vyskočila jsem z úkrytu, který skýtal onen černý ledový krystal. Tasila jsem katanu a vyrazila jsem pomalu dopředu. Čekala jsem, zda ten Jounin nevyleze.
Návrat nahoru Goto down
Aoko Shuryu
Genin
Genin
Aoko Shuryu


Počet Příspěvků : 28

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Ledové Krystaly Left_bar_bleue515/515Ledové Krystaly Empty_bar_bleue  (515/515)
Stamina Stamina:
Ledové Krystaly Left_bar_bleue207/207Ledové Krystaly Empty_bar_bleue  (207/207)

Ledové Krystaly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ledové Krystaly   Ledové Krystaly Icon_minitime1Tue Jan 10, 2012 5:57 pm

Letmo jsem se podívala na Mikeho, který mne teď zachránil. " Poděkuju ti potom, teď asi nebude čas " Řekla jsem s úsměvem a sundala si rukavice z rukou. Zhluboka jsem se nadechla a čekala na reakce všech. Po chvíli jsem se rozeběhla proti jednomu z Geninů, tomu, který po mně vystřelil ohnivou bombu a ohrozil tím jak mě, tak i Mika, který mne zachránil. Začala jsem být jako vždy vzteklá a vší silou jsem praštila do země, společně s chakrovou pěstí a země pod ní začala praskat natolik, že se rozestupovala směrem k tomu Geninovi. Dávala jsem tím pár šancí Mikemu, který by mohl něco udělat, aby se mi povedlo zneškodnit ho jedinou ranou.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Ledové Krystaly Left_bar_bleue2800/2800Ledové Krystaly Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Ledové Krystaly Left_bar_bleue1500/1500Ledové Krystaly Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Ledové Krystaly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ledové Krystaly   Ledové Krystaly Icon_minitime1Tue Jan 10, 2012 6:13 pm

Genin č.1
videl ako tu lietajú dva shoton draci a pomyslel si Zaujímavé dieťa zoskočil ku geninovy č. 3 a pri tom sa uhýbal drakovy , potom aktivoval čakrové rány a tiež búchol do zeme a dve praskliny sa zrazili Jeho a Aoko praskliny a povedal ovláda tiež obrovskú silu čo ja a potom znova búchol do zeme a letelo to na Kiyoshiho
Genin č.2
Stále pri Kiyoshimu ktorý mu zobral lopatu a povedal Ksakru tá lopata je moja a odskočil dozadu ku geninovy č 3 a vytvoril Suiton: Suiryūdan no Jutsu
Genin č 3
Povedal Ty si naozaj debil . No skúsime skúsme to kombo vytvoril znova Katon : Endan
Na Kiyoshiho letelo kombo 3 geninov a to je , oheň vodného draka zo zemetrasením
Chunnin
po tom čo Aoko búchla do zeme som nemal istotu pod nohách no stíhol som sa zorientovať a vtom tie shurikeny , vyhol som sa všetkým ale jeden ma trafil a poranil mi nohu a v tom som použil Kawarimi no Jutsu a tým som sa premiestnil ku geninom a chránil som ich pred tými drakmi veľmi malými ale extremne tvrdými ihlami ,, Chunnin ich toľko veľa vyhodil po drakoch že drak bol doslova predierkovaný , toto bola Chunninová schopnosť a neprestával a stále hádzal Ihly po Krystálovych drakoch až pokial sa nerozpadli
Jounin
Videl Rei-chan , pomaly sa pohyboval , takmer akoby splýval s prírodou jeho kroky takmer nebolo počuť a v tom zautočil na Rei-chan zozadu s Katanou a povedal Nás nedostanete a teba vlastnoručne zabijem jednou rukou vytváral pečate na jutsu no celkom pomaly keď že to ešte moc dobre nevedel
Návrat nahoru Goto down
Mike
Genin
Genin
Mike


Počet Příspěvků : 28

Informace
Věk: 11
Chakra Chakra:
Ledové Krystaly Left_bar_bleue480/480Ledové Krystaly Empty_bar_bleue  (480/480)
Stamina Stamina:
Ledové Krystaly Left_bar_bleue314/314Ledové Krystaly Empty_bar_bleue  (314/314)

Ledové Krystaly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ledové Krystaly   Ledové Krystaly Icon_minitime1Tue Jan 10, 2012 6:21 pm

Draci sa rozpadli ale ich črepiny sa znvoa sformovali a vôbec im to neublížilo. Otočili sa však a pokračovali až na Chunina na ktorého leteli z dvoch strán. Potom si uvedomil že musí pomôcť Kiyoshmu. Suitonová technika sa premenila na draka a otočila sa na jej používatľa.
"Aoko-chan, nechaj tohto muža na mňa prosím" povedal svojím jemným detským hlasom potichu Aoko a psotavil sa do bojovej pózy pred Chunina.
Návrat nahoru Goto down
Kiyoshi
Tokubetsu Jonin
Tokubetsu Jonin
Kiyoshi


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 93

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Ledové Krystaly Left_bar_bleue700/715Ledové Krystaly Empty_bar_bleue  (700/715)
Stamina Stamina:
Ledové Krystaly Left_bar_bleue700/707Ledové Krystaly Empty_bar_bleue  (700/707)

Ledové Krystaly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ledové Krystaly   Ledové Krystaly Icon_minitime1Tue Jan 10, 2012 6:34 pm

Kaitenem jsem odrazil útoky. Suiton: Suiryuudan no Jutsu řekl jsem a vodní drak útočil na všechny tři, kteří stáli u sebe. Moje tetování začalo svítit. Světlo šlo vidět přes mikinu.
Návrat nahoru Goto down
Rei-chan
Hachibi no Jinchuriki
Hachibi no Jinchuriki
Rei-chan


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 25

Informace
Věk: 21
Chakra Chakra:
Ledové Krystaly Left_bar_bleue915/915Ledové Krystaly Empty_bar_bleue  (915/915)
Stamina Stamina:
Ledové Krystaly Left_bar_bleue807/807Ledové Krystaly Empty_bar_bleue  (807/807)

Ledové Krystaly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ledové Krystaly   Ledové Krystaly Icon_minitime1Tue Jan 10, 2012 6:37 pm

Zastavila jsem se v chůzi. Chvíli jsem čekala, zda ho neuvidím. Když už jsem chtěla pokračovat, zaslechla jsem, jak mluví. A je za mnou. Bleskově jsem se otočila a zasmála jsem se. Pečetě skládal až neuvěřitelně pomalu. Ale zase jednou rukou. Katanu jsem zasunula zpět do pochvy u pasu a sama jsem začala skládat pečetě oběma rukama. Pečetění jsem dokončila dříve než on. Takže jsem směrem k němu nastavila ruku s prsty do tvaru pistole.
"Raiton: Kaminari!"
Pak mi z prstu vyletěl velmi rychlý blesk mířící přímo do jeho srdce.
Návrat nahoru Goto down
Aoko Shuryu
Genin
Genin
Aoko Shuryu


Počet Příspěvků : 28

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Ledové Krystaly Left_bar_bleue515/515Ledové Krystaly Empty_bar_bleue  (515/515)
Stamina Stamina:
Ledové Krystaly Left_bar_bleue207/207Ledové Krystaly Empty_bar_bleue  (207/207)

Ledové Krystaly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ledové Krystaly   Ledové Krystaly Icon_minitime1Tue Jan 10, 2012 6:49 pm

Viděla jsem že všichni byli něčím zaměstnaní, tak jsem nesměla zůstat pozadu. " Jasně " Řekla jsem úsměvně a v záclonu se Suiton technikou jsem běžela proti jednomu z Geninů. Přes toho draka jsem nebyla vůbec vidět, ale z něj, přímo před nimi, proletěly mnou vržené shurikeny, kdy za drakem jsem poté vyskočila já a snažila se jednoho chytit holou rukou za hlavu. Měla jsem výhodu překvapení, ale nevím, jestli to mohlo vyjít. Pokud ano, vyhrála jsem, pokud ne, měla jsem v ruce vytvořený chakrový skalpel.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Ledové Krystaly Left_bar_bleue2800/2800Ledové Krystaly Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Ledové Krystaly Left_bar_bleue1500/1500Ledové Krystaly Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Ledové Krystaly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ledové Krystaly   Ledové Krystaly Icon_minitime1Tue Jan 10, 2012 6:58 pm

Genin č.1
Nevišlo nám kombo a tak sme totálne zlyhali , a zrazu sa zjavila Aoko pred ním a chytila ho za hlavu , on len povedal Sakra

Genin č.2
Bol zasiahnutý technikou Mikeho a zostal ležať v kráteru , mal zlámané kosti

Genin č.3
v poslednej chvíli odskočil a vytvoril Katon: Haisekishona Genina č 1 a Aoko .. po chvíľi to odpálil

Chunnin
Rýchlo smeroval k Jouninovy ale pomaly chodil keď že bol zasiahnutý do nohy . keď si všimol že k nemu došiel Jounin vytiahol asi 20 ihlíc posilnil ich chakrou a vyhodil rýchlo po Mikem

Jounin
Povedal si Sakra , mám poslednú možnosť v poslednej chvíli vytvoril Raiton no yoroi , blesk ho zasiahol no keď źe mal podstatu Raiton a brnenie nič sa mu skoro nestalo a veľkou rýchlosťou chytil Rei-chan pod krk a hodil ju o strom , v tom sa rýchlo premiestnil k Chunninovy aby ho bránil
Návrat nahoru Goto down
Mike
Genin
Genin
Mike


Počet Příspěvků : 28

Informace
Věk: 11
Chakra Chakra:
Ledové Krystaly Left_bar_bleue480/480Ledové Krystaly Empty_bar_bleue  (480/480)
Stamina Stamina:
Ledové Krystaly Left_bar_bleue314/314Ledové Krystaly Empty_bar_bleue  (314/314)

Ledové Krystaly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ledové Krystaly   Ledové Krystaly Icon_minitime1Tue Jan 10, 2012 7:05 pm

Chuninova pozornosŤ bola odpútaná. Mike sa vyhol ihliciam pomocou šikovného akrobatického manévru a keďže CHunin sa naňho nesústredil v momente keď si všimol Jonina Mike udrel do zeme.
"Shoton: Harisho" povedal a okol CHunina začali vyskakovať kryštálové hroty. Stačilo že ho to zdržalo na pár sekúnd a Mikeovi stačilo na prekonanie pár metrov ešte menej. Objavil sa vo výskoku pred Chuninom a len sa letmo dotkol jeho čela. Okamžite po krátkom dotyku sa okolo neho sformovala kryštálová bariéra hrubá dvadsať centimetrov a tesne ho obalila takže sa nemohol ani pohnúť. Mike dopadol tesne vedľa neho a zameral sa na Geninov. Chunin už nemal žiadnu šancu sám sa dostať z väzenia ale bolo tu viac nepriateľov. Dúfal že ostatní zdržia toho Jonina a tak sa zameral na Geninov. Stál hneď veďla svojho väzenia a sledoval situáciu. Vtom sa Aoko znova ocitla v nebezpečí. Zo zeme pod nimi vytvoril podstavec z kryštálu ktorý ju vyzdvihol nad dosah mraku tesne pred tým ako ho genin zapálil takže tam zostal len jeho spolubojovník.

Chakra: 10+10+10+10+25+30=95
Stamina: 25+10=35
Návrat nahoru Goto down
Rei-chan
Hachibi no Jinchuriki
Hachibi no Jinchuriki
Rei-chan


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 25

Informace
Věk: 21
Chakra Chakra:
Ledové Krystaly Left_bar_bleue915/915Ledové Krystaly Empty_bar_bleue  (915/915)
Stamina Stamina:
Ledové Krystaly Left_bar_bleue807/807Ledové Krystaly Empty_bar_bleue  (807/807)

Ledové Krystaly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ledové Krystaly   Ledové Krystaly Icon_minitime1Tue Jan 10, 2012 7:11 pm

Raiton no Yoroi? Byla jsem naprosto překvapená. Nečekala jsem, že by to mohl umět někdo jako on. Když mě hodil o strom, a to ne zrovna moc lehce, málem jsem omdlela. Bolel mě krk a hlava, připadalo mi, že mi rupla lebka. Nějak jsem se posbírala dohromady a vydala jsem se za Jouninem pomoct týmu.
"Zatraceně... Tohle jsem od něj vůbec nečekala..." Právě teď jsem nevěděla, jak svého soupeře porazit, když mám podstatu Raitonu a on má Raiton no Yoroi.
Pak mě něco napadlo.
Návrat nahoru Goto down
Kiyoshi
Tokubetsu Jonin
Tokubetsu Jonin
Kiyoshi


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 93

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Ledové Krystaly Left_bar_bleue700/715Ledové Krystaly Empty_bar_bleue  (700/715)
Stamina Stamina:
Ledové Krystaly Left_bar_bleue700/707Ledové Krystaly Empty_bar_bleue  (700/707)

Ledové Krystaly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ledové Krystaly   Ledové Krystaly Icon_minitime1Tue Jan 10, 2012 7:17 pm

Ti Genini mi lezli na nervy. V tom se to stalo. Bolest hlavy. Sakra.. měl jsem dlouho aktivovaný Byakugan. pomyslel jsem si. Musel jsem ho deaktivovat. Potom jsem čekal využití šance, takže jsem byl připravený se ochránit.
Návrat nahoru Goto down
Aoko Shuryu
Genin
Genin
Aoko Shuryu


Počet Příspěvků : 28

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Ledové Krystaly Left_bar_bleue515/515Ledové Krystaly Empty_bar_bleue  (515/515)
Stamina Stamina:
Ledové Krystaly Left_bar_bleue207/207Ledové Krystaly Empty_bar_bleue  (207/207)

Ledové Krystaly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ledové Krystaly   Ledové Krystaly Icon_minitime1Tue Jan 10, 2012 7:34 pm

" Díky, Mike-kun " Usmála jsem se, ale ihned na to jsem se podívala na spolubojovníky tohoto genina. Klečel pode mnou na zemi, neschopný jakéhokoliv pohybu. " Pokud nechcete aby zemřel, přestaňte .. " Řekla jsem, připravená ho okamžitě bez milosti zabít. Kdyby se ho někdo pokusil zachránit, nebyl by ten genin stejně schopný boje.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Ledové Krystaly Left_bar_bleue2800/2800Ledové Krystaly Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Ledové Krystaly Left_bar_bleue1500/1500Ledové Krystaly Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Ledové Krystaly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ledové Krystaly   Ledové Krystaly Icon_minitime1Tue Jan 10, 2012 7:44 pm

Všetky Genini boli omdlený , ten tretí omdlel na nedostatok chakri ,
Chunnina ste chytili do pasce
Jounin povedal Jo , vy si myslíte že mi na ňom záleží? moje city sú už preč potom sledoval ako Mike skocil a chunina chytil do barieri no keď dopadol pomohol Aoko a ja som naň sekundárne vyštartoval boli to asi 2 sekundy preto že Jouninove Raiton no yoroi nebolo tak dokonalé a chytil Mikeho do rúk no zrazu oslábol , Raiton no yoroi mu nerobilo dobre na kožu keď že to ovláda necelé 2 roky nakoniec keď držal Mikeho v rukách oslábol , podlomilo mu kolená a spadol , Raiton no yoroi použil síce krátko ale ešte nebol zvyknutý na to rýchlosť a jeho chakra to nevydržala a zbytočne sa absorbovala ,
Všetci boli porazený každý z banditov žije aj keď niektorý majú rozlámané kosti a niektorý omdleli , ale sú porazený a teraz ich stačí doviesť do vezenia
Návrat nahoru Goto down
Kiyoshi
Tokubetsu Jonin
Tokubetsu Jonin
Kiyoshi


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 93

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Ledové Krystaly Left_bar_bleue700/715Ledové Krystaly Empty_bar_bleue  (700/715)
Stamina Stamina:
Ledové Krystaly Left_bar_bleue700/707Ledové Krystaly Empty_bar_bleue  (700/707)

Ledové Krystaly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ledové Krystaly   Ledové Krystaly Icon_minitime1Tue Jan 10, 2012 7:50 pm

Bolest přestala. Bylo po všem. Máte někdo provaz? zeptal jsem se, protože jsem měl jen jeden. Přišel jsem blíž k Jouninovi a svázal ho. Následně ho trefil Juukenem, aby ho pořádně vyčerpal.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Genin
Genin
Mike


Počet Příspěvků : 28

Informace
Věk: 11
Chakra Chakra:
Ledové Krystaly Left_bar_bleue480/480Ledové Krystaly Empty_bar_bleue  (480/480)
Stamina Stamina:
Ledové Krystaly Left_bar_bleue314/314Ledové Krystaly Empty_bar_bleue  (314/314)

Ledové Krystaly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ledové Krystaly   Ledové Krystaly Icon_minitime1Tue Jan 10, 2012 7:55 pm

Kopol Jonina do hlavy keď zoslabol a Raiton mu neublížil vďaka Kryštálovému brneniu. Zrušil všetky kryštálové techniky a už začínal byť mierne vyčerpaný. Porozhľiadol sa po okolí. Ani si neuvedomoval že prakticky sám zneškodnil troch z ich nepriateľov. Zostal stáť a pozeral na CHunina ktorý bol uzavretý v kryštále. Toto bola jediný technika ktorá zostala. Zrušil však vrchnú časť aby bolo mužovi vidieť hlavu a mohol s nimi hovoriť.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Ledové Krystaly Left_bar_bleue2800/2800Ledové Krystaly Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Ledové Krystaly Left_bar_bleue1500/1500Ledové Krystaly Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Ledové Krystaly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ledové Krystaly   Ledové Krystaly Icon_minitime1Wed Jan 11, 2012 4:07 pm

Daichi a Yoshi prišli na toto miesto

Daichi
povedal my sa o nich postaráme môžete ísť do dediny Raikage-sama vám chce niečo oznámiť zobral 2 geninov a 1 Jounina , spútal ich a smeroval na dedinu

Yoshi
Prišiel a len prikyvoval hlavou na to čo vravel Daichi zobral ostatné telá spútal ich a smeroval na dedinu
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ledové Krystaly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ledové Krystaly   Ledové Krystaly Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Ledové Krystaly
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Ledové krystaly

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: