Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Knihovna I_vote_lcapKnihovna I_voting_barKnihovna I_vote_rcap 
Sora
Knihovna I_vote_lcapKnihovna I_voting_barKnihovna I_vote_rcap 
Nao Taki
Knihovna I_vote_lcapKnihovna I_voting_barKnihovna I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Knihovna I_vote_lcapKnihovna I_voting_barKnihovna I_vote_rcap 
Raidon
Knihovna I_vote_lcapKnihovna I_voting_barKnihovna I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Knihovna I_vote_lcapKnihovna I_voting_barKnihovna I_vote_rcap 
Airi
Knihovna I_vote_lcapKnihovna I_voting_barKnihovna I_vote_rcap 
Kana Nara
Knihovna I_vote_lcapKnihovna I_voting_barKnihovna I_vote_rcap 
Carol
Knihovna I_vote_lcapKnihovna I_voting_barKnihovna I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Knihovna I_vote_lcapKnihovna I_voting_barKnihovna I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Knihovna Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Knihovna Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Knihovna Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Knihovna Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Knihovna Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Knihovna

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Airi
Hokage
Hokage
Airi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 270

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Knihovna Left_bar_bleue1100/1100Knihovna Empty_bar_bleue  (1100/1100)
Stamina Stamina:
Knihovna Left_bar_bleue900/900Knihovna Empty_bar_bleue  (900/900)

Knihovna Empty
PříspěvekPředmět: Knihovna   Knihovna Icon_minitime1Sun Jan 01, 2012 8:55 pm

Knihovna Konoha13

Knihovna je jedno z míst, kde můžete studovat a nemusíte se bát, že by vás někdo rušil. Příjemná knihovnice vám pomůže najít jakékoli knihy, které budete potřebovat a jen málo kdy se stane, že danou knihu nenajdete. Sekce s omezeným přístupem obsahuje tajné informace, které se dozví jen vrchní vůdci Konohy a jejich věrní pomocníci. Tato sekce je opravdu bedlivě hlídána.
Návrat nahoru Goto down
Haki
Genin
Genin
Haki


Počet Příspěvků : 39

Informace
Věk: 15
Chakra Chakra:
Knihovna Left_bar_bleue300/300Knihovna Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Knihovna Left_bar_bleue300/300Knihovna Empty_bar_bleue  (300/300)

Knihovna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihovna   Knihovna Icon_minitime1Sat Mar 17, 2012 8:10 am

dojdu do knihovny.Hned tiše pozdravím a ukloním se.Pak pomalu docházím k regálům.Je hodně cítit ta vůně knih a tak prohledávám regály stále to nemůžu najít.Hledám úmornou dobu.pak když si už myslím že to mám tak ne.Byl jsem už dost netrpělivý a procházím knihy ale pak už to najdu.Je to kniha kterou jsem sem kdysi schoval.Akorát jsem jí musel dát do jiného obalu a do takového aby si tu knížku nikdo nevzal.Když jsem jí našel tak jsem nenápadně vešel do vyššího patra a tam jsem zjistil před rokem že je tam provizorní skrýš.Tak jsem došel k té knize která zakrývala tlačítko kouknul jsem se jestly tam někdo není.A pak jsem do ní vešel a zase zavřel.Pak už jsem konečně listy vyndal z obalu a byli tam tajemství a všechny techniky sharinganu sice to byla kopie ale jinak se nelišily.Tak jsem se začal pročítat.Ahá takže Kuroko měla opravdu pravdu na zvýšení tomoe je potřeba opravdu předvést svou plnou sílu a nejlépe při velmi emočním souboji.Pak je možné zvýšit svou úroveň tomoe.řekl jsem potichu a nikdo mě nemohl slyšet.Pročítal jsem všechno od sharinganu až po získání Rinneganu.Tyto listy jsem kdysi našel pod obrázkem mé sestřenky Kuroko nevím jestlyto našla ona nebo někdo před ní ale když jsem u ní doma s ní hrál ping pong a já tím schodil obraz tak zezadu obrazu byl nalepený papír pak jsem když šla pryč ho sundal a přes dva dny opisoval.Pak jsem ho vrátil zpět a pak jsem to všechno schoval do knihovny.Když už jsem dočetl Knihu jsem vrátil zpět na své místo a odešel a procházel se po Konoze.
Návrat nahoru Goto down
 
Knihovna
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Knihovna
» Knihovna
» Knihovna
» Knihovna
» Stará Knihovna

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: