Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Hyuuga Kenshin I_vote_lcapHyuuga Kenshin I_voting_barHyuuga Kenshin I_vote_rcap 
Sora
Hyuuga Kenshin I_vote_lcapHyuuga Kenshin I_voting_barHyuuga Kenshin I_vote_rcap 
Nao Taki
Hyuuga Kenshin I_vote_lcapHyuuga Kenshin I_voting_barHyuuga Kenshin I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Hyuuga Kenshin I_vote_lcapHyuuga Kenshin I_voting_barHyuuga Kenshin I_vote_rcap 
Raidon
Hyuuga Kenshin I_vote_lcapHyuuga Kenshin I_voting_barHyuuga Kenshin I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Hyuuga Kenshin I_vote_lcapHyuuga Kenshin I_voting_barHyuuga Kenshin I_vote_rcap 
Airi
Hyuuga Kenshin I_vote_lcapHyuuga Kenshin I_voting_barHyuuga Kenshin I_vote_rcap 
Kana Nara
Hyuuga Kenshin I_vote_lcapHyuuga Kenshin I_voting_barHyuuga Kenshin I_vote_rcap 
Carol
Hyuuga Kenshin I_vote_lcapHyuuga Kenshin I_voting_barHyuuga Kenshin I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Hyuuga Kenshin I_vote_lcapHyuuga Kenshin I_voting_barHyuuga Kenshin I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Hyuuga Kenshin Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Hyuuga Kenshin Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Hyuuga Kenshin Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Hyuuga Kenshin Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Hyuuga Kenshin Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Hyuuga Kenshin

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Kiyoshi
Tokubetsu Jonin
Tokubetsu Jonin
Kiyoshi


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 93

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Hyuuga Kenshin Left_bar_bleue700/715Hyuuga Kenshin Empty_bar_bleue  (700/715)
Stamina Stamina:
Hyuuga Kenshin Left_bar_bleue700/707Hyuuga Kenshin Empty_bar_bleue  (700/707)

Hyuuga Kenshin Empty
PříspěvekPředmět: Hyuuga Kenshin   Hyuuga Kenshin Icon_minitime1Fri Apr 13, 2012 6:35 pm

Jméno: Kenshin
Přezdívka: Ken
Věk: 15
Hodnost: Chuunin
Element: Suiton,
Zaměření: Taijutsu, Ninjutsu

Původ: Konoha
Nynější pobyt: Konoha

Rodina:
Matka: Bývala výborná v taijutsu... dnes již mrtvá. Zemřela neznámou nemocí a zármutkem. Měla dlouhé tmavě modré vlasy a bílou jemnou pleť. Její hodnost byla jounin. Naučila se techniky hlavní větve.
Otec: Ninja zaměřený hlavně na ninjutsu... záhadně zmizel (žije). Dlouhé černé vlasy a tmavší pleť. Jeho hodnost byla genin, protože se nezaměřoval na taijutsu na které má talent. Měl ohnivou podstatu a uměl několik ohnivých technik.
Sestra: Po matce výborná v taijutsu. Zemřela při zdržení nunkeninů. (v příběhu) Černé dlouhé vlasy a bílá pleť. Mívala ráda pěkné dny. Od matky se naučila techniky, které pak předala mě.

Oblíbené:
Rámen, přátelé, voda, déšť, vlhko, bouřky
Neoblíbené:
Lháři, namyšlenci, sucho, horko
Koníčky:
Kreslení - má talent od narození, začalo ho to bavit už v akademii
Trénink - věnuje se mu od genina, je na něj zvyklý

Klan: Hyuuga
KG: Byakugan
Popis KG:
Byakugan ( ,,bílé oko" ) je dědičná vlastnost klanu Hyuuga.Narozdíl od Sharinganu ji všichni členové ovládají už téměř od narození.Má ji každý.Je to speciální dovednost (Doujutsu - technika očí).Byakugan se vyznačuje světle levandulovýma očima bez zornic, ale když je aktivovaný, naznačí se v prostřed malá zornička a klolem očí uživateli naběhnou vystouplé žíly.


Krevní skupina: AB
Choroby: Zdravý jak jen to jde
Fóbie: Pavouci a různá havěť


Popis:
Spoiler:
[/center]
Vlastnosti:
Přátelský, obětavý (někdy až moc), často si pro sebe něco mumlá, v až moc pěkný den bývá radši sám (připomíná mu to jeho sestru)


Hyuuga Kenshin Graffiti-street-133425336327481


KAPITOLA 1. ŽIVOT OD NAROZENÍ

Můj příběh začíná narozením. Narozením do vedlejší větve. Už v 5-ti letech jsem měl dostat pečeť Ptáka v kleci. Problém byl v tom, že mé buňky měly možnost prokletou pečeť absorbovat. Moje matka, otec i sestra byli shinobi. Matka však po mém porodu onemocněla. Otec byl pořád genin a sestra již chuunin. Jmenovala se Kira a byla jedna z nejlepších shinobi z vedlejší rodiny. Měla perfektní taijutsu, což mě dovedlo k mému prvnímu snu, stát se lepším než je ona. Už od mala jsem uměl kreslit a proto mi všichni v akademii záviděli. Jedna neznámá holka mi chválila, že mám talent na opravdové umění. Učitel nám řekl, že je tady na prohlídce, že zde zůstane pár dnů. Příští den jí však nikdo nemohl najít. Zmizela a můj otec též. Má matka byla tak nešťastná, že rok na to zemřela. Zbyli jsme tedy jen má sestra, povýšená na jounina a já, jenž teprve studoval na akademii. Byli tu však i ostatní z klanu, kteří se mi však vyhýbali, kvůli mé schopnosti absorbovat pečeť. Moje sestra už měla hodně misí a často se vracela pozdě, proto mě neměl kdo chránit a jednou mě cestou z akademie unesli. Všechno to byli ANBU. Zkoumali moji schopnost, zkoušeli na mě různé pečetě, ale žádná z nich mi nemizela, jenom pečeť Hyuugů. Nakonec mě pustili za mou sestrou, která mě po misi všude hledala. Byl jsem vcelku v pořádku jen trochu unavený. Šli jsme přímo domů. Další den se měly konat geninské zkoušky a já byl vcelku připraven. Taijutsu mi šlo velmi dobře, ninjutsu mi nešlo taky nejhůř a o genjutsu jsem velký zájem neměl. Ninjutsu mě bavilo od doby, co nám učitel ukázal jednu úžasnou vodní techniku. Geninské zkoušky jsem zvládl v dobře. Hned další den nás měli rozdělit do týmů.


KAPITOLA 2. POSTUP GENINA

Uplynul den od geninských zkoušek a měli nás rozdělit do týmů. V mém týmu byli moji nejlepší přátelé, Hachiro a Haruka. Našim velitelem byla Kaya. Hachirovi jsem říkal "Ninja v genjutsu", protože se často do něčeho zamyslel a byl jak smyslů zbavený, jinak byl dobrý v ninjutsu. Také mi většinou záviděl můj talent s kreslením. Haruka byla borka v genjutsu a oba vypadali skoro stejně. Dlouhé hnědé vlasy a modré oči. Byli pro sebe jako stvoření. Haruka také neuměla jen samé genjutsu, dokázala dát i tvrdou pěst, která dost bolí, protože mi je dávala, když jsem připomínal, že by se měli vzít a podobně. Kaya-sensei byla také z Hyuuga klanu. Dost často mě trénovala. Dost mi rozuměla, protože si pár lidí z klanu mysleli, že je divná, kvůli jejím fialovým vlasům. Mi se to na ní líbilo. Pár týdnů jsme tedy plnily D, případně C mise. Skoro každý večer jsem doma trénoval taijutsu a techniky Hyuugů. Trvala na tom moje sestra. Já se však chtěl učit i nějaké ninjutsu, proto jsem jednou požádal Hachira, aby mě nějakou techniku naučil. Byli jsme sice něco jako rivalové, ale byli jsme i dobří přátelé, tak nenechal dlouho přemlouvat. Každý den jsme mimo mise mě učil nové techniky. Pomalu se i blížil čas chuuninských zkoušek. Týden před chuuninskými zkouškami jsem dovedl ninjutsu k dokonalosti. Dale jsem se naučil techniky Hyuugů. Dva dny ped zkouškami se však něco stalo. Byl jsem unesen na misi týmem nunkeninů. Ihned byla poslána zpráva do Konohy a když to zjistila moje sestra vyžádala si u Hokageho povolení pomoct týmu Kaya mě najít. Zanedlouho se Kira střetla s týmema započalo hledání. Nunkenini byli nedaleko před nimi. Já jsem byl ještě při smyslech, ale totálně vyčerpaný, protože na mě bylo předtím použito genjutsu. Po krátké době nunkeninům došly síly a rozhodli se bojovat. Jejich posily nebyly daleko a rozhodně nechtěli ztratil tajemství Byakuganu. Konečně došli dva nunkenini, zbytek se někde ztratil, což bylo štěstí. Boj začal čtyři na čtyři a nunkenini měli výhodu. Všichni bojovali čím mohli, ale nunkenini byli lepší. Rozhodli se utéct. Při boji se mě všichni snažili osvobodit, až se povedlo Haruce. Byl jsem již trochu víc v pořádku a proto jsem se mohl aspoň hýbat. Chodit jsem však sám nemohl. Opřel jsem se tedy o Kiru a Hachira a stahovali se. Najednou se však objevila ztracená skupina Nunkeninů. Kira se je tedy pokusila zastavit. Chytl jsem se o Haruko a pokračovali jsme. Poslední co Kira řekla bylo: "Nečekej na mě, sbohem." Sice jsem se snažil se vrátit, ale nešlo to. Ostatní mě vedli pryč. Od té doby se už Kira nevrátila.

KAPITOLA 3. CHUUNINSKÉ ZKOUŠKY

Nastal čas chuuninských zkoušek. Já jsem byl ještě pořád mrzutý. Stýskalo se mi po Kiře. Kdyby nebylo mých přátel, neměl bych nikoho. Pořád jsem si říkal, že to musím překousnout. Když jsme dorazili, bylo zde již hodně známých lidí z akademie, pár přátel a shinobi z jiných vesnic. Když jsem všichni přišli do třídy, započal test. O testu jsem nevěděl, že přijde. Řekli nám, ať neopisujeme. Ostatní však opisovali, tak aby je nenačapali. Proto jsem hned použil Byakugan a hned jsem všechno věděl. Přišla poslední otázka, pár lidí odešlo, myslel jsem že i Hachiro se přihlásí, ale on věděl, že poslední otázku zodpoví. Proto jsme postoupili na Les smrti, kde jsme měli jen několik dnů na získání Svitku Země, jenž jsme získali od jednoho týmu z Kumo. Bylo vcelku lehké je přemoct, díky Haruko. Hodně týmů vypadlo, ale také nás hodně zůstalo, proto byla na řadě vyhazovačka. Bojoval jsem s mým hlavním rivalem Osamem, jenž používal taijutsu stejně jako já a tak jsem měl výhodu, protože jsem uměl pár ninjutsu. Když vyhazovačka skončila byl jsem jako jedinný z našeho týmu, jenž postoupil. Přišla tedy ta těžší část, po velkém odpočinku jsme měli již skutečné boje. Každým boj jsem vyhrával, poznával jsem různá Kekkei Genkai, až nakonec přišel boj s uživatelem Kettonu. Tento boj byl ten nejtěžší ze všech, jeho techniky byly téměř dokonalé. Vyhrát se mi povedlo jen díky Hakke Rokujuuyonsho, kdy jsem mu téměř zablokoval chakrové body. Od té doby jsem opustil tým a nastupuji jako nový chuunin.

Mno snažil jsem se vyhovět.


Naposledy upravil Kiyoshi dne Tue May 08, 2012 8:21 am, celkově upraveno 8 krát
Návrat nahoru Goto down
Ren
Hokage
Hokage
Ren


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 34

Informace
Věk: 29
Chakra Chakra:
Hyuuga Kenshin Left_bar_bleue930/930Hyuuga Kenshin Empty_bar_bleue  (930/930)
Stamina Stamina:
Hyuuga Kenshin Left_bar_bleue930/930Hyuuga Kenshin Empty_bar_bleue  (930/930)

Hyuuga Kenshin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hyuuga Kenshin   Hyuuga Kenshin Icon_minitime1Fri Apr 13, 2012 9:50 pm

Takže jako moderátor Konohy a zároveň Hokage k tomu mám jisté výhrady.
První problém je Ranton, ten už se na fóru vyskytuje a má ho Nao, proto by mě zajímalo, jestli to s ním máš nějak domluvené.
Co se týče tvého KG, můj názor je, že toto KG funguje na trochu jiném principu než ty si pochopil z tohoto obrázku, ale pokud ti to takhle stačí, je to na tobě.
Další věc je klan, já osobně bych chtěl ho trochu popsat, protože je to tebou vymyšlený klan a chtělo by několik věcí upřesnit. Například... kde měl onen klan sídlo předtím než byl napaden, proč byl napaden a kým, jaký k tomu měli důvod, pod jakou vesnici tvůj klan spadal, když tvoje sestra chodila na mise.
Dále popis rodiny popis tvé sestry a jejích schopností v příběhu je trochu rušivý, spíše si uděl další odrážku rodina a tam to vypiš klidně napiš i něco o rodičích, protože co jsem pochopil, tak při útoku na tvůj klan už si nebyl malé mimino co by si na rodiče nepamatovalo a nic o nich nevědělo.
Trochu se mi nezdají vlastnosti, jak si někdo může stát za svým a být zároveň obětaví? Já chápu to, že je někdo obětaví tak, že rád a s chutí plní přání a rozkazy ostatních, jak si teda může stát za svým?
Tvé koníčky, kreslení a malování, jak si k nim přišel, kdy tě začali bavit jak dlouho se jim věnuješ- o tom všem se dá něco napsat a klidně to i zasadit do příběhu.
Co se týče technik, nějak se mi osobně nelíbí kombinace KG a Genjutsu, je to jako nebe a dudy a nikde nevidím sebemenší náznak spojitosti, Genjutsi je hodně složité odvětví a pokud máš nijutsu KG nějak nevím, kde by si si mohl utvořit vztah ke Genjutsu, které pokud jsem to nepřehlédl ani nemáš napsané v příběhu jak si se k němu dostal.
Techniky do postavy nepatří ty mají své vlastní místo určení, kde je vypiš podle osnovy a počkej zvlášť na schválení.

Je na tobě jak si to přebereš nějaké věci jsou maličkosti jiné důležité, zase beru to že se hlásíš na Genina, ale byl bych rád pokud by si se pokusil vyhovět mým požadavkům Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Kiyoshi
Tokubetsu Jonin
Tokubetsu Jonin
Kiyoshi


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 93

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Hyuuga Kenshin Left_bar_bleue700/715Hyuuga Kenshin Empty_bar_bleue  (700/715)
Stamina Stamina:
Hyuuga Kenshin Left_bar_bleue700/707Hyuuga Kenshin Empty_bar_bleue  (700/707)

Hyuuga Kenshin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hyuuga Kenshin   Hyuuga Kenshin Icon_minitime1Sat Apr 14, 2012 7:05 pm

Ok, mno nejspíš celou postavu předělám, asik se vrátím k Byakuganu. Teda jestli to půjde Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Kiyoshi
Tokubetsu Jonin
Tokubetsu Jonin
Kiyoshi


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 93

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Hyuuga Kenshin Left_bar_bleue700/715Hyuuga Kenshin Empty_bar_bleue  (700/715)
Stamina Stamina:
Hyuuga Kenshin Left_bar_bleue700/707Hyuuga Kenshin Empty_bar_bleue  (700/707)

Hyuuga Kenshin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hyuuga Kenshin   Hyuuga Kenshin Icon_minitime1Sun Apr 15, 2012 5:24 pm

Mám to předěláno...
Návrat nahoru Goto down
Ren
Hokage
Hokage
Ren


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 34

Informace
Věk: 29
Chakra Chakra:
Hyuuga Kenshin Left_bar_bleue930/930Hyuuga Kenshin Empty_bar_bleue  (930/930)
Stamina Stamina:
Hyuuga Kenshin Left_bar_bleue930/930Hyuuga Kenshin Empty_bar_bleue  (930/930)

Hyuuga Kenshin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hyuuga Kenshin   Hyuuga Kenshin Icon_minitime1Sun Apr 15, 2012 5:42 pm

Nenašel jsem nic co by mi nějak vadilo, jenom v příběhu máš uvedeno, že si dostal Prokletou pečeť, to je trochu zavádějící je to pečeť "Ptáka v kleci" spojeni prokletá pečeť je velice zavádějící tak to prosím oprav.
No já osobně bych byl radši kdyby si zůstal u původního rozhodnutí být Genin, ale dobře to je tvoje věc příběh máš podle pravidel na Chunina, a proto ti ho zakázat nemohu.
Návrat nahoru Goto down
Kiyoshi
Tokubetsu Jonin
Tokubetsu Jonin
Kiyoshi


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 93

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Hyuuga Kenshin Left_bar_bleue700/715Hyuuga Kenshin Empty_bar_bleue  (700/715)
Stamina Stamina:
Hyuuga Kenshin Left_bar_bleue700/707Hyuuga Kenshin Empty_bar_bleue  (700/707)

Hyuuga Kenshin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hyuuga Kenshin   Hyuuga Kenshin Icon_minitime1Sun Apr 15, 2012 5:51 pm

No, ještě počkám, jestli mi ostatní dovolí Chunina.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hyuuga Kenshin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hyuuga Kenshin   Hyuuga Kenshin Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Hyuuga Kenshin
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Saphiron Hyuuga
» Saphiron Hyuuga
» Informácie o klanu Hyuuga
» Kekkei genkai klanu Hyuuga

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Characters :: Characters :: Archív-
Přejdi na: