Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Nudíte se? Dáme si boj ^^ I_vote_lcapNudíte se? Dáme si boj ^^ I_voting_barNudíte se? Dáme si boj ^^ I_vote_rcap 
Sora
Nudíte se? Dáme si boj ^^ I_vote_lcapNudíte se? Dáme si boj ^^ I_voting_barNudíte se? Dáme si boj ^^ I_vote_rcap 
Nao Taki
Nudíte se? Dáme si boj ^^ I_vote_lcapNudíte se? Dáme si boj ^^ I_voting_barNudíte se? Dáme si boj ^^ I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Nudíte se? Dáme si boj ^^ I_vote_lcapNudíte se? Dáme si boj ^^ I_voting_barNudíte se? Dáme si boj ^^ I_vote_rcap 
Raidon
Nudíte se? Dáme si boj ^^ I_vote_lcapNudíte se? Dáme si boj ^^ I_voting_barNudíte se? Dáme si boj ^^ I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Nudíte se? Dáme si boj ^^ I_vote_lcapNudíte se? Dáme si boj ^^ I_voting_barNudíte se? Dáme si boj ^^ I_vote_rcap 
Airi
Nudíte se? Dáme si boj ^^ I_vote_lcapNudíte se? Dáme si boj ^^ I_voting_barNudíte se? Dáme si boj ^^ I_vote_rcap 
Kana Nara
Nudíte se? Dáme si boj ^^ I_vote_lcapNudíte se? Dáme si boj ^^ I_voting_barNudíte se? Dáme si boj ^^ I_vote_rcap 
Carol
Nudíte se? Dáme si boj ^^ I_vote_lcapNudíte se? Dáme si boj ^^ I_voting_barNudíte se? Dáme si boj ^^ I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Nudíte se? Dáme si boj ^^ I_vote_lcapNudíte se? Dáme si boj ^^ I_voting_barNudíte se? Dáme si boj ^^ I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Nudíte se? Dáme si boj ^^ Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Nudíte se? Dáme si boj ^^ Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Nudíte se? Dáme si boj ^^ Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Nudíte se? Dáme si boj ^^ Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Nudíte se? Dáme si boj ^^ Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Nudíte se? Dáme si boj ^^

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Yurri

Yurri


Počet Příspěvků : 137

Nudíte se? Dáme si boj ^^ Empty
PříspěvekPředmět: Nudíte se? Dáme si boj ^^   Nudíte se? Dáme si boj ^^ Icon_minitime1Sat Apr 14, 2012 9:59 pm

Takže jak jste si někteří všimli fórum se předělává, vznikají nové vesnice a celý příběh bude jiný. Proto než nastane tento restart se zde můžete zabavit. Všimla jsem si, že dost z vás se někde seklo takže pokud vám hrozí, že se uhryžete nudou stačí mi napsat PM nebo rovnou sem a já se vám o zábavu postarám. Platí zde ale pořád že si můžete dát souboje mezi sebou ^^ takže jen do toho!
Návrat nahoru Goto down
Yurri

Yurri


Počet Příspěvků : 137

Nudíte se? Dáme si boj ^^ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nudíte se? Dáme si boj ^^   Nudíte se? Dáme si boj ^^ Icon_minitime1Sat Apr 14, 2012 10:31 pm

"S radostí Otokage-sama" pronesla jsem odpověď ze značnou dávkou chladu. Cítila jsem jeho chakru ale to mě nevyvedlo z míry, bylo jasné, že pokud se stal Otokagem je silný. Jeho jednání bylo podobné tomu mému, přivřela jsem oči a nadechla se čerstvého vzduchu. Byl to téměř opojný pocit. Nerada jsem s útokem začínala první, ale dnes jsem se rozhodla porušit toto pravidlo. Složila jsem pečeť a následně se ve vzduchu objevilo několik růžových a tvrdých shurikenů. O pár chvilek později proti němu letěli a mířili mu na hruď. Jeden z nich byl záměrně pomalejší a mířil na bok. Bylo to začáteční oťukávání, přece nepůjdu ze začátku hned naplno.
Návrat nahoru Goto down
Saireihebi Ryuhei

Saireihebi Ryuhei


Počet Příspěvků : 15

Nudíte se? Dáme si boj ^^ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nudíte se? Dáme si boj ^^   Nudíte se? Dáme si boj ^^ Icon_minitime1Sat Apr 14, 2012 10:43 pm

Na prvý pohľad mi zjavne bolo jasné, že do toho nejde naplno. Očividne sa so mnou pre začiatok len pohráva. S najvyššou pravdepodobnosťou sa chystá odhaliť spôsob môjho boja. Nič podobné som však ja hneď tak zhurta neplánoval. Zvolil som preto čo najjednoduchší spôsob obrany a to utvorením ručnej pečate hada, následkom čoho sa moje vlasy predĺžili a zmenili jak svoju tvrdosť, tak i tvar. Ich jeden jediný pohyb následne stačil na vykrytie zo všetkých možných strán. Prekvapilo ma však, že sa im i napriek dobre načasovanej blokácii podarilo ukrátiť ma o niekoľko prameňov vlasov.
Tvrdé, uvedomoval som si, že nejde o len tak obyčajné zbrane. Istotne to súviselo s jej kekkei genkai. Zároveň som pochopill, že ak budem naďalej jednať uvoľnene, niečo by sa mi pre jej kryštalické schopnosti mohlo stať.
Návrat nahoru Goto down
Yurri

Yurri


Počet Příspěvků : 137

Nudíte se? Dáme si boj ^^ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nudíte se? Dáme si boj ^^   Nudíte se? Dáme si boj ^^ Icon_minitime1Sat Apr 14, 2012 10:51 pm

Na mé tváři se vykouzli úsměv, nebo spíše kdybych to měla správně nazvat úšklebek. Zjevně mu došlo co jsem měla v plánu. Měla jsem v plánu své techniky odhalovat postupně, proto jsem v klidu složila další pečetě a zvedla ruku nad sebe. Jdeme dál... Pár centimetrů nad mou dlaní se objevil velký šestihranný shuriken připomínající sněhovou vločku. Byl velmi ostrý i když v minulosti podle zpráv nedokázal proniknout krunýřem Sanbiho. Předpokládala jsem ale že technika kterou používá na obranu bude slabší. Udělala jsem rychlí pohyb rukou a zmíněný velký shuriken mířil na jeho tělo.
Návrat nahoru Goto down
Saireihebi Ryuhei

Saireihebi Ryuhei


Počet Příspěvků : 15

Nudíte se? Dáme si boj ^^ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nudíte se? Dáme si boj ^^   Nudíte se? Dáme si boj ^^ Icon_minitime1Sat Apr 14, 2012 10:58 pm

Zdá sa, že na toto vlasy stačiť nebudú. Nestrácal som však čas. Z rukáva ľavej ruky mi takmer okamžite vyliezol had, ktorý sa tam nachádzal už nejakú tú dobu, len aby splnil jeden jediný účel. Naklonil sa mojim smerom a otvoril ústa dokorán. Vďaka pravej ruke som mu následne z pusy tasil pomerne známy meč, ktorý nielen že shuriken odrazil, ale ho aj rozsekol na dve polovice. Zázrak? Ani náhodou. Jednalo sa totiž o jeden z legendárnych mytologických mečov, Orochimarov Kusanagi no Tsurugi, ktorého vlastnosťou je schopnosť preseknúť absolútne čímkoľvek, s výnimkou chakry (čo je aj dôvodom, prečo v minulosti neprenikol Narutom vo štvorchvostom móde). Chystal som sa podobným spôsobom rozťať čokoľvek, čo na mňa pošle. Nepriamo som jej tým naznačil, aby to začala brať vážne, pretože útoky na rovnaký princíp na mňa fungovať nebudú.
Návrat nahoru Goto down
Yurri

Yurri


Počet Příspěvků : 137

Nudíte se? Dáme si boj ^^ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nudíte se? Dáme si boj ^^   Nudíte se? Dáme si boj ^^ Icon_minitime1Sat Apr 14, 2012 11:08 pm

Krása... To bylo jediné co mi blesklo hlavou. Předpokládám že bude mít hadí techniky Vzpomínala jsem si na to, že jsem kdysi četla knížku ve které bylo něco o člověku který experimentoval na svém těle i na tělech jiných. Tuším že jeho jméno bylo Orochimaru?.. Zavzpomínala jsem a pak lehce zatřásla hlavou. Teď nebyl čas na to myslet, po další pečeti se na mém těle objevila vrstva tvrdého krystalu. Z jeho pohledu se mohlo zdát že po složení pečetě se nestalo absolutně nic. Zatím se jen bránil a to mi v tomto případě nevyhovovalo. Za mnou se začal tvořit růžový drak který ale svým tělem připomínal spíše hada. Mohla jsem ho dokonale ovládat a změnit směr pokud by bylo potřeba, je jasné že zmíněný drak se obrovskou rychlostí řítil na něj. Mezitím se z krystalu poskládal druhý který se vydal těsně za ním, byla ale tak aby přesně kopíroval pohyby jeho kolegy před ním a tím byl zakrytý jeho tělem. Těsně u Otokageho přední drak změnil směr a dostal se za jeho záda. Ovšem jakmile mu odkryl výhled byl u něj už druhý.
Návrat nahoru Goto down
Saireihebi Ryuhei

Saireihebi Ryuhei


Počet Příspěvků : 15

Nudíte se? Dáme si boj ^^ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nudíte se? Dáme si boj ^^   Nudíte se? Dáme si boj ^^ Icon_minitime1Sat Apr 14, 2012 11:15 pm

Bez akejkoľvek zmeny výrazu som očami prebehol obomi stranami. Jediný zvuk, ktorý som i napriek situácii vydal, bolo akoby mierne prekvapené "hooo", čo sa však v tvári nijak neprejavilo. Naďalej som bol ešte z predchádzajúcej techniky schopný ovládať svoje vlasy a tak som ich pre tentokrát využil omnoho lepšie. Predĺžil som ich do maximálnych rozmerov a omotal nimi oboch drakov, zastaviac ich tak tesne predtým, než do mňa mali možnosť naraziť, či sa do mňa nebodaj zahryznúť. I napriek tomu je ale nutné podotknúť, že šlo o veľkú silu a tak som mal i ja sám problémy ich udržať. Zároveň bolo nad slnko jasnejšie, že ich momentálne nemôžem použiť na nič iné a preto som sa zdal výrazne zraniteľnejší ako predtým.
Návrat nahoru Goto down
Yurri

Yurri


Počet Příspěvků : 137

Nudíte se? Dáme si boj ^^ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nudíte se? Dáme si boj ^^   Nudíte se? Dáme si boj ^^ Icon_minitime1Sat Apr 14, 2012 11:22 pm

Draci šli proti němu a snažili využít svou sílu k tomu aby je musel pořád držet. Použila jsem Crystal lance a rozeběhla se k němu. Kolem mé ruky se začalo formovat krystalové "kopí" a musela jsem vyskočit aby dosáhlo své délky. To už jsem u něj byla dost blízko a nyní jsem padala s kopím přímo namířeným na něj. Hluboko ve mě byla zvědavost jak uhne, jestli pustí draky a nechá se jimi provrtat nebo má ještě něco jiného v rukávu. Na tváři jsem měla téměř nezúčastnění výraz na který jsem byla zvyklá a nedokázala ho nijak odstranit.
Návrat nahoru Goto down
Saireihebi Ryuhei

Saireihebi Ryuhei


Počet Příspěvků : 15

Nudíte se? Dáme si boj ^^ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nudíte se? Dáme si boj ^^   Nudíte se? Dáme si boj ^^ Icon_minitime1Sat Apr 14, 2012 11:29 pm

Napokon sa však nenaplnil ani jeden z jej očakávaných predpokladov. Vonkoncom, i napriek tomu, že som mal doslovne zamestnané vlasy, som mal ešte stále voľne obe ruky, pričom v jednej z nich som práve držal Kusanagi. To som i pre tentokrát použil na blokáciu. Nebolo síce možné onú kópiu preseknúť, no meč bol dostatočne tvrdý nato, aby jej čepeľ zastavil a to bolo momentálne to najdôležitejšie. V momente, ako k tomu došlo, som svoju druhú ruku využil k prevedeniu pomerne známej techniky, Sen'eijashu. Jej sila však bola porovnateľne väčšia, ako to, čo v minulosti predvádzal Orochimaru, keďže to boli práve biele hady, ktoré som jej použitím zvolal. Nič na tom, že som ich použil práve k tomu, aby vlastné telá využili k omotaniu obete, čím jej zabránili v akomkoľvek ďalšom pohybe a nechali ju doslova visieť vo vzduchu.
Návrat nahoru Goto down
Yurri

Yurri


Počet Příspěvků : 137

Nudíte se? Dáme si boj ^^ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nudíte se? Dáme si boj ^^   Nudíte se? Dáme si boj ^^ Icon_minitime1Sat Apr 14, 2012 11:42 pm

Jakmile zastavil mou techniku kopí se rozpadlo. Chtěla jsem se od něj dostat co nejdále, bylo mi ale jasné že teď použije něco čím mě zastaví, proto jsem se pojistila a v rychlosti jsem složila pečeť. Hadi mě stihli omotat než jsem mohla dopadnout a odskočit přesně jak jsem si myslela. Díky technice kterou jsem aktivovala již na začátku mé tělo bylo pokryté krystalem a díky tomu jsem necítila jejich stisk. "Takže..." Promluvila jsem a koukala se mu chladnýma očima do jeho. "...by jsme mohli konečně začít." Když jsem to dořekla hadi kteří mi bránili v pohybu byli obaleni krystalem. Draci sebou párkrát škubli a rozpadli se na prášek. Ještě před tím stačil jeden z nich lehce vrazit do mě a hadů ve vzduchu což mělo za následek, že se z jeho hadů stal ten sami růžový prášek. Dopadla jsem na zem a odskočila od něj.
Návrat nahoru Goto down
Saireihebi Ryuhei

Saireihebi Ryuhei


Počet Příspěvků : 15

Nudíte se? Dáme si boj ^^ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nudíte se? Dáme si boj ^^   Nudíte se? Dáme si boj ^^ Icon_minitime1Sat Apr 14, 2012 11:49 pm

Vzhľadom na skutočnosť, že sa konkrétne mne nič nestalo, som teda ani nemal najmenší dôvod čokoľvek vykonať. Ostal som bezhybne, naďalej bez zmeny výrazu v tvári, postávať na rovnakom mieste. Kusanagi som si zasa raz zastrčil naspäť do rukáva a rozhodol sa to teda na jej žiadosť i ja brať o niečo vážnejšie.
"Ak si myslíte, že môžete podobným spôsobom zlikvidovať všetky moje hady, predom vás varujem. Je to nemožné, Kimari-san. Konkrétne tieto totiž oplývajú reinkarnačnými vlastnosťami," vysvetlil som to, aký je rozdiel medzi bielymi a obyčajnými hadmi. Naďalej som sa však nehýbal. Bol som pripravený z miesta čeliť čomukoľvek, čo proti mne pošle.
Návrat nahoru Goto down
Yurri

Yurri


Počet Příspěvků : 137

Nudíte se? Dáme si boj ^^ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nudíte se? Dáme si boj ^^   Nudíte se? Dáme si boj ^^ Icon_minitime1Sat Apr 14, 2012 11:56 pm

"Já si nějak poradím" Lehce jsem odsekla a zůstávala na místě. To že jsem víceméně útočila jen já mě začínalo štvát. Neměla jsem to ráda, nehodlala jsem dál odkrývat moje techniky. "Rovnou si sem můžeme nechat přinést čaj," narážela jsem na to že se pouze brání. Dnes jsem se chystala použít mou nejsilnější techniku, na to byl ale ještě čas...hodně času. Naklonila jsem hlavu na stranu a chladnýma očkama jsem ho pozorovala. "Musím se vám přiznat Otokage-sama, byla jsem připravená téměř na vše. Ale hadi mě lehce zaskočili."
Návrat nahoru Goto down
Saireihebi Ryuhei

Saireihebi Ryuhei


Počet Příspěvků : 15

Nudíte se? Dáme si boj ^^ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nudíte se? Dáme si boj ^^   Nudíte se? Dáme si boj ^^ Icon_minitime1Sun Apr 15, 2012 12:10 am

"To je mi ľúto, ale inak to nepôjde. Vonkoncom sú to práve biele hady, vďaka ktorým sme Otogakure navrátili jej zašlú slávu," poznamenal som. Väčšina mojich techník bola založená na hadoch a preto ich bolo prakticky nemožné len tak vyškrtnúť. Uvedomoval som si ale, na čo narážala a preto som sa rozhodol konať.
"Asi máte pravdu. Je naozaj nefér nechávať útočiť len vás. Prišiel čas na nejakú tú ofenzívu," podotkol som a z ničoho nič z miesta vyrazil ohromnou, nečakanou rýchlosťou. Dôvodom bola práve skutočnosť, že som svoje nohy transformoval do tvaru hadieho chvosta, čo ma podobne ako kedysi v minulosti Orochimara maximálne zrýchlilo. Než sa Naoki stačila nazdať, nachádzal som sa behom 0,40 sekundy u nej.
Ak sa jej dotknem priamo, skryštalizuje ma. Ak použijem kusanagi, prebodnutie ju môže stáť život, zhrnul som narýchlo vo svojej mysli všetky možnosti a uvedomil si, že bez priameho fyzického kontaktu to skrátka nepôjde. Vykonal som teda, čo bolo treba a pevne jej zovrel hrdlo, hoc výsledok bol tak trochu nečakaný. Mala na sebe niečo, vzhľadom na čo nebolo možné jej akýmkoľvek spôsobom ublížiť.
Tak predsa len som mal skúsiť to kusanagi...
Návrat nahoru Goto down
Yurri

Yurri


Počet Příspěvků : 137

Nudíte se? Dáme si boj ^^ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nudíte se? Dáme si boj ^^   Nudíte se? Dáme si boj ^^ Icon_minitime1Sun Apr 15, 2012 9:16 am

Sledovala jsem ho a najednou jsem ho ztratila z očí, než jsem se stačila pohnout a odskočit na jiné místo byl u mě svíral mi hrdlo. Nemělo to na mě ale žádný vliv, rychle jsem mu chytla ruku kterou mě držel a ta mu začala postupně krystalizovat. Krystla šel záměrně pomalu, nechtěla jsem to ještě skončit a když byl krystal u loktu přestal růst. Kdybych neměla Shoton zajímalo by mě jak by to dopadlo...jenže já ho mám, lehce jsem se pousmála. Bylo mi jasné proč je právě on Otokage, lišil se ve všech ohledech od ostatních které jsem měla doposud možnost potkat. Začínala jsem čím dál tim více chtít, aby se tu dnes prolila byť jen kapka jeho krve.
Návrat nahoru Goto down
Saireihebi Ryuhei

Saireihebi Ryuhei


Počet Příspěvků : 15

Nudíte se? Dáme si boj ^^ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nudíte se? Dáme si boj ^^   Nudíte se? Dáme si boj ^^ Icon_minitime1Sun Apr 15, 2012 10:06 am

Zo situácie, v ktorej som sa práve ocitol, som rozhodne nebol práve najnadšenejší. Nestrácal som však ani pri najmenšom svoj ľadový pokoj a opakovane previedol jednu z Orochimarových techník.
Doslova som sa totiž pred jej očami vyzliekol z kože a zvolil čo najrýchlejšiu možnú únikovú cestu. Ten kryštál bol skutočne nepríjemnou záležitosťou. Nebolo vôbec jednoduché proti nemu bojovať, navyše bez toho, aby som pritom onú osobu nepripravil o život. Ako obvykle som čo najsvižnejšie z bezpečnostnej vzdialenosti zvážil všetky svoje možnosti.
Musí predsa existovať cesta, ako ju poraziť, ale nezabiť, pomyslel som si behom môjho okružného hadieho letu a uvažoval nad protiútokom. V prvom rade samozrejme niet pochýb o tom, že bolo nutné rozbiť jej kryštálové brnenie. Zastavil som sa a pripravoval pečate na svoju ďalšiu techniku.
Návrat nahoru Goto down
Yurri

Yurri


Počet Příspěvků : 137

Nudíte se? Dáme si boj ^^ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nudíte se? Dáme si boj ^^   Nudíte se? Dáme si boj ^^ Icon_minitime1Sun Apr 15, 2012 10:27 am

I když to co jsem viděla mě vyvedlo z míry na mém výrazu se to neodrazilo. Začínala jsem uvažovat nad tím, jestli bych si sem vážně neměla vzít čaj. Pořád mi to nepřišlo jako typický boj. Prázdná schránka která po něm zůstala byla následně obalená krystalem celá, luskla jsem prstem a zbyl pouze růžový prášek. Natočila jsem se jeho směrem a sledovala ho. Tak co bude dál...nemůže mě zranit, tím pádem se bude snažit zničit krystal na mém těle. To se mi hodí pro efekt. Nakročila jsem si a čekala. Čekala jsem na jeho techniku která mě o krystal připraví, chtěla jsem aby má následující technika měla dostatečný efekt.
Návrat nahoru Goto down
Saireihebi Ryuhei

Saireihebi Ryuhei


Počet Příspěvků : 15

Nudíte se? Dáme si boj ^^ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nudíte se? Dáme si boj ^^   Nudíte se? Dáme si boj ^^ Icon_minitime1Sun Apr 15, 2012 1:02 pm

Bolo viac než pochopiteľné, že som sa na ňu nechystal čakať. Neostávalo mi než za každú cenu preraziť jej technikou a k tomu sa mi najlepšie hodilo kusanagi. Moju rýchlosť však už poznala, preto by som si nedovolil podobný útok opakovať. Neostávalo mi teda než sa vytasiť ďalšou Orochimarovou technikou.
Po utvorení príslušných pečatí totiž z môjho tela začali vychádzať hady, avšak v rapidne gigantickejšom počte ako predtým. Aby toho ale nebolo málo, každému jednému z nich z pusy vyrašila čepeľ. Nešlo o obyčajnú čepeľ, ale práve o samotné kusanagi. Ani pri najmenšom som nepočítal s tým, že by sa bolo možné technike vyhnúť, či ju jediným dotykom celú skryštalizovať, preto som si bol viacmenej istý tým, že sa mi podarí bez akýchkoľvek väčších problémov rozbiť jej brnenie. Bez zmeny výrazu v tvári som si vychutnával pohľad na nebo zastieňujúcu vlnu hadov.
Návrat nahoru Goto down
Yurri

Yurri


Počet Příspěvků : 137

Nudíte se? Dáme si boj ^^ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nudíte se? Dáme si boj ^^   Nudíte se? Dáme si boj ^^ Icon_minitime1Sun Apr 15, 2012 1:21 pm

Po složení pečetí se proti vlně hadů hnali další dva draci. Rozhodně mi bylo jasné že to nebude mít skoro žádný efekt ale aspoň něco jsem dělat musela. Soustředila jsme chakru do krystalu na mé pokožce abych z toho vyšla aspoň trochu v pořádku. S jiskřičkami v očích jsem čekala na náraz, pozorovala jsem s malým obdivem obří množství hadů které ke mě mířilo. Automaticky jsem si zřížila ruce před obličejem a přivřela oči. Doufám že pak ještě něčeho budu schopná... Následoval náraz několika ostří do mého těla a síla která tento útok doprovázela mě odhodila pár metrů dozadu. Ocitla jsem na čtyrech a sledovala zem na kterou dopadávaly kousky krystalu. Na zem dopadalo dále ještě něco víc, sakra, chtěla jsem jeho krev ne mojí Plácla jem sebou na zemi na záda a pozorovala nebe. Ruku jsem si položila na srdce a zavřela oči. Stačilo vědět kde jsou ty správné body a následně kolem mého těla začalo vířit neskutečné množství chakry. Příprava na mou další techniku.
Návrat nahoru Goto down
Saireihebi Ryuhei

Saireihebi Ryuhei


Počet Příspěvků : 15

Nudíte se? Dáme si boj ^^ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nudíte se? Dáme si boj ^^   Nudíte se? Dáme si boj ^^ Icon_minitime1Sun Apr 15, 2012 2:25 pm

Po prevedení techniky Mandara no Jin som po vlastných dokráčal na miesto iba niekoľko centimetrov od nej. Chystal som jej totiž skontrolovať prípadné zranenia, či už jej v lepšom prípade dokonca pomôcť, ale potom, ako sa jej okolím začala víriť pomerne mohutná chakra, uvedomil som si, že tým súboj zjavne ani zďaleka nekončí.
Má toho v repertoári celkom dosť. Navyše, zdá sa, že i napriek "tomu" som voči jej kryštalizácii zraniteľný. Ak to takto pôjde ďalej, možno budem prinútený použiť... nie, k tomu nesmie dojsť, zasa raz som si určil bezpečnú vzdialenosť a než aby som sa podlo pokúsil prerušiť ju, nechal som ju s očakávaním dokončiť, na čo sa chystá.
Návrat nahoru Goto down
Yurri

Yurri


Počet Příspěvků : 137

Nudíte se? Dáme si boj ^^ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nudíte se? Dáme si boj ^^   Nudíte se? Dáme si boj ^^ Icon_minitime1Sun Apr 15, 2012 2:49 pm

Chakra vířila dál a mé oči zbělali. Cítila jsem ten nápor energie a mé tělo se začalo zvedat do vzduchu. Tato technika přeměňovala mou životní sílu na chakru. Ve vzduchu se okolo mě utvořil krystalový hranol pokrytý chakrou. Dala jsem ruce k sobě a doslova na něj vypálila chakrový proud s ničivou sílou. Zuby jsem měla zatnuté a dávalo mi celkem práci tohle udržet. Jakmile jsem po něm vypálila proud chakry připravovala jsem se na další.
Návrat nahoru Goto down
Saireihebi Ryuhei

Saireihebi Ryuhei


Počet Příspěvků : 15

Nudíte se? Dáme si boj ^^ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nudíte se? Dáme si boj ^^   Nudíte se? Dáme si boj ^^ Icon_minitime1Sun Apr 15, 2012 3:40 pm

Hou, toto vyzerá zle, uznal som, že som sa ocitol skutočne v nie veľmi dobrej pozícii. Neváhal som ani len na chvíľu a vykonal, čo bolo potrebné. Po čo najrýchlejšom utvorení pečatí som takmer okamžite priložil ruky k zemi.
"Kuchiyose, Sanjū Rashōmon," spopod nás z ničoho nič akoby povstali tri obrovské brány. Jediné moje šťastie bolo, že sme sa momentálne nachádzali jeden od druhého v dostatočnej vzdialenosti, inak by som ich ani len nestačil vyvolať. Zásah jej techniky spôsobil pomerne značný výbuch, následkom čoho roztrieštil prvú a pomerne rozsiahlo poškodil druhú bránu.
Orochimarova "absolútna obrana" sa zdá byť skutočne mocná. No i tak, spôsobiť toľké škody jediným výstrelom chakry, to je niečo, ani na okamih som nezvážil, že by bola Naoki schopná vystreliť viac než jeden krát.
Návrat nahoru Goto down
Yurri

Yurri


Počet Příspěvků : 137

Nudíte se? Dáme si boj ^^ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nudíte se? Dáme si boj ^^   Nudíte se? Dáme si boj ^^ Icon_minitime1Mon Apr 16, 2012 11:05 am

Nahromadila jsem další chakru a vystřelila po něm další proud který byl tentokrát ale slabší. Poté se hranol okolo mě rozpadl a oči se mi vrátili do normálu. Dopadla jsem na zem a snažila se zklidnit rychlý dech. Po tomhle mi chakra dost klesla a už jsem jí neměla na rozdávání. Tohle nedopadne dobře... Zamračila jsem se a poprvé jsem projevila nějakou větší emoci...vztek. Doteď jsem nepotkala nikoho kdo by mi odporoval nebo nade mnou vyhrával. Teď se zjeví on a je to všechno jinak. Sakra! doslova jsem probodávala pohledem místo kde se měl nacházet.
Návrat nahoru Goto down
Saireihebi Ryuhei

Saireihebi Ryuhei


Počet Příspěvků : 15

Nudíte se? Dáme si boj ^^ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nudíte se? Dáme si boj ^^   Nudíte se? Dáme si boj ^^ Icon_minitime1Mon Apr 16, 2012 2:46 pm

Potom, ako som zvážil nastávajúce možnosti, mnou akoby psychicky otriasla predstava, že by tú techniku mohla použiť znova, ako sa aj súdiac podľa zvuku dalo predpovedať i bez priameho očného kontaktu.
Toto nevyzerá dobre, uvedomoval som si, že na útek je neskoro. Neostávalo mi teda než vyčkať na náraz, ktorý ale našťastie pre mňa nebol ani zďaleka taký, ako som si ho predstavoval.
Bolo mi jasné, že som mal značné šťastie, že bol jej druhý výstrel porovnateľne slabší, ako ten prvý a tak to Orochimarova absolútna obrana, hoc s miernymi problémami a poškodeniami, predsa len ubránila. Bez zmeny výrazu v tvári som si uvedomil, čo sa to vlastne stalo a vykročil spoza zvyšných brán, ktoré boli následne pre rozsiahle poškodenia takmer okamžite odvolané.
"Zdá sa, že tu náš súboj končí," poznamenal som pomerne hlasno, kráčajúc Naoki naproti.
Návrat nahoru Goto down
Yurri

Yurri


Počet Příspěvků : 137

Nudíte se? Dáme si boj ^^ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nudíte se? Dáme si boj ^^   Nudíte se? Dáme si boj ^^ Icon_minitime1Mon Apr 16, 2012 5:57 pm

Když jsem ho uviděla zabodla jsem do něj svůj pohled a přestala se mračit. "Nejspíš..." Odpověděla jsem mu krátce a stála na místě. "Myslím, že už chápu proč jste Otokage.." Založila jsem si ruce na prsou a pozorovala ho. Jediné co mě utěšovalo bylo to, že aspoň ostatní lidé z vesnice se mě zatím báli a bát budou. O to se postarám...
Návrat nahoru Goto down
Saireihebi Ryuhei

Saireihebi Ryuhei


Počet Příspěvků : 15

Nudíte se? Dáme si boj ^^ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nudíte se? Dáme si boj ^^   Nudíte se? Dáme si boj ^^ Icon_minitime1Mon Apr 16, 2012 7:09 pm

Nad jej poslednými slovami som sa prekvapivo pousmial, čo u mňa nebývalo zvykom, keďže som sa i po celý priebeh súboja javil prakticky neemotívne.
"Ver mi, že nevieš," naznačil som jej, že toho mám v repertoári ešte omnoho viac.
"Každopádne... si silná," kompliment, ktorý z jeho úst padol iba veľmi výnimočne. U niektorých iných by šlo len o slová, v jeho prípade však šlo o viac a Naoki mala možnosť si to uvedomiť. Uznanie, ktoré sa skutočne cení. Ďalej som to však už nerozvádzal a namiesto toho jej ukázal chrbát. Netrvalo dlho a miesto opäť raz pôsobilo rovnako opustene, ako pred začiatkom nášho boja.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nudíte se? Dáme si boj ^^ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nudíte se? Dáme si boj ^^   Nudíte se? Dáme si boj ^^ Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Nudíte se? Dáme si boj ^^
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Aréna :: Aréna :: Informácie-
Přejdi na: