Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Hlavy Hokagů I_vote_lcapHlavy Hokagů I_voting_barHlavy Hokagů I_vote_rcap 
Sora
Hlavy Hokagů I_vote_lcapHlavy Hokagů I_voting_barHlavy Hokagů I_vote_rcap 
Nao Taki
Hlavy Hokagů I_vote_lcapHlavy Hokagů I_voting_barHlavy Hokagů I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Hlavy Hokagů I_vote_lcapHlavy Hokagů I_voting_barHlavy Hokagů I_vote_rcap 
Raidon
Hlavy Hokagů I_vote_lcapHlavy Hokagů I_voting_barHlavy Hokagů I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Hlavy Hokagů I_vote_lcapHlavy Hokagů I_voting_barHlavy Hokagů I_vote_rcap 
Airi
Hlavy Hokagů I_vote_lcapHlavy Hokagů I_voting_barHlavy Hokagů I_vote_rcap 
Kana Nara
Hlavy Hokagů I_vote_lcapHlavy Hokagů I_voting_barHlavy Hokagů I_vote_rcap 
Carol
Hlavy Hokagů I_vote_lcapHlavy Hokagů I_voting_barHlavy Hokagů I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Hlavy Hokagů I_vote_lcapHlavy Hokagů I_voting_barHlavy Hokagů I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Hlavy Hokagů Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Hlavy Hokagů Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Hlavy Hokagů Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Hlavy Hokagů Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Hlavy Hokagů Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Hlavy Hokagů

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Airi
Hokage
Hokage
Airi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 270

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Hlavy Hokagů Left_bar_bleue1100/1100Hlavy Hokagů Empty_bar_bleue  (1100/1100)
Stamina Stamina:
Hlavy Hokagů Left_bar_bleue900/900Hlavy Hokagů Empty_bar_bleue  (900/900)

Hlavy Hokagů Empty
PříspěvekPředmět: Hlavy Hokagů   Hlavy Hokagů Icon_minitime1Sun Jan 01, 2012 10:14 pm

Hlavy Hokagů tyčící se nad vesnicí, jsou její snad největší chvála. Hlavy Hokagů, jež jsou do skály vytesány, ukazují lidi, kteří dokázali svou vesnici ochránit a vládnout jí.
Návrat nahoru Goto down
Gray
Kyubi no Jinchuriki
Kyubi no Jinchuriki
Gray


Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Hlavy Hokagů Left_bar_bleue1500/1500Hlavy Hokagů Empty_bar_bleue  (1500/1500)
Stamina Stamina:
Hlavy Hokagů Left_bar_bleue1500/1500Hlavy Hokagů Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Hlavy Hokagů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavy Hokagů   Hlavy Hokagů Icon_minitime1Tue Jan 03, 2012 10:00 pm

Kyuubi .. stále mi nepovieš tvoje pravé meno?.. Spýtal som sa pri čom som pootvoril oči. Ocitol som sa na rozľahlej ploche .. teda skôr "prázdnote".. predo mnou stálo asi dvanásť pilierov ktoré boli prešpendlíkované medzi sebou reťazami a.. no väčšina reťazí pripútavala práve démona ku ktorému som teraz hovoril. Nebál som sa ho, vedel som že sa odtiaľ nemôže tak ľahko dostať no.. znova som si s ním chcel skúsiť pokecať. Zväčša ma .. no odbil. A pochyboval som že to teraz bude inak. Mal som pravdu. Cez škáry medzi reťazami ma ovial horúci dych a tiež sa napli od nárazu ktorý Kyuubi spôsobil úderom hlavou. Keby tu tá pečať nebola.. bol by si mŕtvy prcku. Zavrčal no na to som sa.. viac menej pousmial. Ale tá pečať tu je.. a bude tu až kým ju ja sám nezlomím. Odvetil som na čo som ho pravdepodobne ešte viac rozzúril. Budeš vo mne trčať celú večnosť.. čo takto.. si trocha.. pokecať?.. poslednú dobu si asi jediný tvor ktorého dokážem pochopiť.. Zamumlal som ešte no počul som iba posmešný smiech. Teraz som trocha zavrčal ja.. ako chceš.. ale.. raz sa sem vrátim.. tú pečať strhnem a nakopem ťa doprdele ..zavrčal som a následne som toto naše "spojenie" iba prerušil. Keď som znova otvoril oči tak som sedel na hlavách Hokage. Cítil som sa pod psa.. už niekoľko mesiacov som sa s Kyuubim snažil naviazať nejaký kontakt no vždy ma iba odfrkol a .. proste sa odmietol baviť so mnou.. asi som bol pre neho slabý alebo čo.. Zaťal som ruky v päsť no nakoniec som potlačil nutkanie do niečoho vraziť a len som sa zvalil do trávy. Je to ťažké.. byť monštrom.. tá samota nás raz zničí.. aj teba Kyuubi.. aj mňa.. zamumlal som do vzduchu.. vedel som že to počuje no skôr som si to povedal tak pre seba. Zatvoril som oči a s mierným povzdychom som začal spomínať..
Návrat nahoru Goto down
Airi
Hokage
Hokage
Airi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 270

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Hlavy Hokagů Left_bar_bleue1100/1100Hlavy Hokagů Empty_bar_bleue  (1100/1100)
Stamina Stamina:
Hlavy Hokagů Left_bar_bleue900/900Hlavy Hokagů Empty_bar_bleue  (900/900)

Hlavy Hokagů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavy Hokagů   Hlavy Hokagů Icon_minitime1Wed Jan 04, 2012 7:04 pm

S batohem na zádech a přeměněná pomocí henge jsem vyskočila na jednu hlavu Hokageho. Byl to první Hokage a odrazila jsem se od jeho tváře. Běžela jsem dál do lesa a pomalu jsem běžela okolo Konohy.
Pak už jsem narazila na známou cestu.
Návrat nahoru Goto down
Airi
Hokage
Hokage
Airi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 270

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Hlavy Hokagů Left_bar_bleue1100/1100Hlavy Hokagů Empty_bar_bleue  (1100/1100)
Stamina Stamina:
Hlavy Hokagů Left_bar_bleue900/900Hlavy Hokagů Empty_bar_bleue  (900/900)

Hlavy Hokagů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavy Hokagů   Hlavy Hokagů Icon_minitime1Thu Feb 02, 2012 5:27 pm

Došla jsem pomalým krokem až na hlavy Hokagů. Sedla jsem si na tvář jednoho Hokageho, byl to můj vzor - Tsunade. Dívala jsem se na oblohu, každý malý mráček, který po obloze plul mi připadal tak vzdálený. Tak vzdálený jako ON. Ale já nemohla nic udělat a to samé platilo i v tomhle případě. Skoro nikdy jsem nemohla nic udělat, ale... Tentokrát to bylo jiné.
Lehla jsem si, nechala jsem nohy svěšené dolů a dala jsem si ruce za hlavu. Slunce krásně hřálo a vánek mi pročistil moji mysl.
*Smutkem se nic nevyřeší!! Musím žít svůj život dál!! Musím vést vesnici a čekat, než se vrátí!!*
Křičela jsem na sebe v mysli, než jsem se probrala ze smutku. Musela jsem se postarat o vesnici a čekat, protože jsem věřila, že on se vrátí. Doufala jsem, že ke mně ještě má stejné pocity jako já k němu.
"Budu čekat..."
Zašeptala jsem, pak jsem se vracela do kanceláře plná pozitivní energie.
-PŘESUN-
Návrat nahoru Goto down
Yasu Yamuny
Genin
Genin
Yasu Yamuny


Počet Příspěvků : 74

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Hlavy Hokagů Left_bar_bleue300/300Hlavy Hokagů Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Hlavy Hokagů Left_bar_bleue300/300Hlavy Hokagů Empty_bar_bleue  (300/300)

Hlavy Hokagů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavy Hokagů   Hlavy Hokagů Icon_minitime1Sun Mar 25, 2012 7:52 pm

Došli jsme na hlavu prvního Hokage. "páni...odsud je teda výhled..." Zasmála jsem se a obdivně pootevřela pusu. "Sugoi.." Koukla jsem se na Reie a uvědomila si že mě drží za ruku. "Heh...neboj já nespadnu..." Vyplázla jsem jazyk a narážela na to že mě nemusí držet. Když mě pustil šla jsem až úplně na kraj a koukla se dolů. "Docela výška..." Poznamenala jsem a pořád se koukala dolů.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Rei
Genin
Genin
Uchiha Rei


Počet Příspěvků : 110

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Hlavy Hokagů Left_bar_bleue300/300Hlavy Hokagů Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Hlavy Hokagů Left_bar_bleue300/300Hlavy Hokagů Empty_bar_bleue  (300/300)

Hlavy Hokagů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavy Hokagů   Hlavy Hokagů Icon_minitime1Sun Mar 25, 2012 7:59 pm

Prišli sme spolu na Monumenty Hokage. Išli sme na hlavu prvého a zrazu Yasu poznamenala na to že ju držím za ruku. Červeň sa mi nahnala do tváre a rýchlo som ju pustil a pohľad sklopil dole. Našťastie bola tma tak som dúfal že si toho nevšimla. Pomaly a z pekným odstupom od kraja som tiež poznamenal. Preto som sem rád chodil....za tmy je to tu kúzelné... A hlavne som sa potreboval vyrozprávať....a tie hlavy...no predsa sú to Hokagovia tak prečo nie im... uchcechtol som sa. Sadol som si tam kde som stál. Zatvoril som oči a zhlboka som sa nadýchol čerstvého a vlhkého nočného vzduchu. S...Som rád že sa ti tu páči... pousmial som sa na ňu.
Návrat nahoru Goto down
Yasu Yamuny
Genin
Genin
Yasu Yamuny


Počet Příspěvků : 74

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Hlavy Hokagů Left_bar_bleue300/300Hlavy Hokagů Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Hlavy Hokagů Left_bar_bleue300/300Hlavy Hokagů Empty_bar_bleue  (300/300)

Hlavy Hokagů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavy Hokagů   Hlavy Hokagů Icon_minitime1Sun Mar 25, 2012 8:03 pm

Dál jsem se koukala někam do tmy pod sebe. "Um...je to tu vážně hezký" Přikývla jsem a zvedla jsem hlavu. Koukla jsem se na noční Konohu a byla jsem ráda že jsem zrovna tady.
Otočila jsem se na patě a skoro to vypadalo že spadnu, bezstarostně jsem si šla sednout k němu a zářivě se usmívala. "Tak...konečně jsi Uchiha" Pronesla jsem potichu a obdivně.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Rei
Genin
Genin
Uchiha Rei


Počet Příspěvků : 110

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Hlavy Hokagů Left_bar_bleue300/300Hlavy Hokagů Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Hlavy Hokagů Left_bar_bleue300/300Hlavy Hokagů Empty_bar_bleue  (300/300)

Hlavy Hokagů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavy Hokagů   Hlavy Hokagů Icon_minitime1Sun Mar 25, 2012 8:09 pm

Iba som ju zasnene sledoval. Keď sa zakívala a vyzeralo to že spätne skoro mne kleplo. Našťastie sa v pohode podarila vedľa mňa. Vydýchol som si. Usmial som sa na ňu. Jó konečne...i když... pousmial som sa a zaspomínal som čo mi vravela mama. Nakoniec som sa iba rukami oprel dozadu a hlavu som zdvihol na hviezdnu oblohu. A to vďaka tebe...Ehm.... Aj hviezdy su kúzelné... prvú vetu povedal iba potichu.
Návrat nahoru Goto down
Yasu Yamuny
Genin
Genin
Yasu Yamuny


Počet Příspěvků : 74

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Hlavy Hokagů Left_bar_bleue300/300Hlavy Hokagů Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Hlavy Hokagů Left_bar_bleue300/300Hlavy Hokagů Empty_bar_bleue  (300/300)

Hlavy Hokagů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavy Hokagů   Hlavy Hokagů Icon_minitime1Sun Mar 25, 2012 8:12 pm

Zvedla jsem hlavu a koukla se na hvězdy. Vůbec by mě nenapadlo se kouknout na nebe. "Páni.." Vydechla jsem a pozorovala zářící tečky ne nebi. "Jsem vážně ráda, že jsi mě sem vzal...samotnou by mě to nenapadlo"
Lehce jsem se zasmála.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Haiate
Jonin
Jonin
Uchiha Haiate


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 113

Informace
Věk: 20
Chakra Chakra:
Hlavy Hokagů Left_bar_bleue800/800Hlavy Hokagů Empty_bar_bleue  (800/800)
Stamina Stamina:
Hlavy Hokagů Left_bar_bleue800/800Hlavy Hokagů Empty_bar_bleue  (800/800)

Hlavy Hokagů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavy Hokagů   Hlavy Hokagů Icon_minitime1Sun Mar 25, 2012 8:20 pm

klon pribehol okolo hlav aha tam je prisiel ku nemu rei uchiha musis isť do hlavného sídla klanu uchiha povedal
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Rei
Genin
Genin
Uchiha Rei


Počet Příspěvků : 110

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Hlavy Hokagů Left_bar_bleue300/300Hlavy Hokagů Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Hlavy Hokagů Left_bar_bleue300/300Hlavy Hokagů Empty_bar_bleue  (300/300)

Hlavy Hokagů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavy Hokagů   Hlavy Hokagů Icon_minitime1Sun Mar 25, 2012 8:20 pm

To som rád že sa ti tu páči...... A...asi by sme mali ísť spať zítra nás čeká ťažký deň... nervózne som sa usmial a rukou oprenou vzadu som sa dotkol tej jej. Rýchlo som ju stiahol a skoro som spadol z tej Hokageho hlavy ale nejak som to ustál.
Návrat nahoru Goto down
Yasu Yamuny
Genin
Genin
Yasu Yamuny


Počet Příspěvků : 74

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Hlavy Hokagů Left_bar_bleue300/300Hlavy Hokagů Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Hlavy Hokagů Left_bar_bleue300/300Hlavy Hokagů Empty_bar_bleue  (300/300)

Hlavy Hokagů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavy Hokagů   Hlavy Hokagů Icon_minitime1Sun Mar 25, 2012 8:24 pm

"Jsi v pohodě?" Zmateně a skoro vyděšeně jsem ho pozorovala. "Zdáš se být poněkud mimo..."
Poznamenala jsem s lehkým úšklebkem a lehce do něj drkla.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Haiate
Jonin
Jonin
Uchiha Haiate


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 113

Informace
Věk: 20
Chakra Chakra:
Hlavy Hokagů Left_bar_bleue800/800Hlavy Hokagů Empty_bar_bleue  (800/800)
Stamina Stamina:
Hlavy Hokagů Left_bar_bleue800/800Hlavy Hokagů Empty_bar_bleue  (800/800)

Hlavy Hokagů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavy Hokagů   Hlavy Hokagů Icon_minitime1Sun Mar 25, 2012 8:25 pm

no rei potom ta cakam
povedal
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Rei
Genin
Genin
Uchiha Rei


Počet Příspěvků : 110

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Hlavy Hokagů Left_bar_bleue300/300Hlavy Hokagů Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Hlavy Hokagů Left_bar_bleue300/300Hlavy Hokagů Empty_bar_bleue  (300/300)

Hlavy Hokagů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavy Hokagů   Hlavy Hokagů Icon_minitime1Sun Mar 25, 2012 8:33 pm

Haiateho som vnímal iba matne a prikývol som mu že rozumiem. Jó... Nic...nic mi není... zaškeril som sa na ňu. Poškrabal som sa na hlave a nesmelo som spustil. Ehm...neviem ako to máš z bývaním...a..ale...napadlo ma...čo keby....keby si chcela mohla by si prespať u nás v sídle. hovoril som čoraz tichšie a tichšie ale stále počutelne.
Návrat nahoru Goto down
Yasu Yamuny
Genin
Genin
Yasu Yamuny


Počet Příspěvků : 74

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Hlavy Hokagů Left_bar_bleue300/300Hlavy Hokagů Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Hlavy Hokagů Left_bar_bleue300/300Hlavy Hokagů Empty_bar_bleue  (300/300)

Hlavy Hokagů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavy Hokagů   Hlavy Hokagů Icon_minitime1Sun Mar 25, 2012 8:36 pm

Zamyslela jsem se a pak se na něj vyděšeně koukla. "No jó! na to jsem nemyslela...už druhý den nejsem doma...kdybych tam teď přišla zabila by mě" Oklepala jsem se při pomyšlení co by mi ta pošahaná ženská udělala kdybych teď přišla domu. "Děkuju ti" Koukala jsem se jako na mého zachránce a pak jsem se zasmála.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Haiate
Jonin
Jonin
Uchiha Haiate


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 113

Informace
Věk: 20
Chakra Chakra:
Hlavy Hokagů Left_bar_bleue800/800Hlavy Hokagů Empty_bar_bleue  (800/800)
Stamina Stamina:
Hlavy Hokagů Left_bar_bleue800/800Hlavy Hokagů Empty_bar_bleue  (800/800)

Hlavy Hokagů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavy Hokagů   Hlavy Hokagů Icon_minitime1Sun Mar 25, 2012 8:38 pm

prijal jeho mavnutie a zmizol
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Rei
Genin
Genin
Uchiha Rei


Počet Příspěvků : 110

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Hlavy Hokagů Left_bar_bleue300/300Hlavy Hokagů Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Hlavy Hokagů Left_bar_bleue300/300Hlavy Hokagů Empty_bar_bleue  (300/300)

Hlavy Hokagů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavy Hokagů   Hlavy Hokagů Icon_minitime1Sun Mar 25, 2012 8:42 pm

Nervózne som sa na ňu pousmial. N...není zač.. vykoktal zo seba a začervenal sa. Ukázal som prstom na miesto kde sa nachádzali sídla klanu Uchiha. Tam pôjdeme.....Tvoji opatrovníci boli a sú na teba zlý?! opýtal som sa zvedavo.
Návrat nahoru Goto down
Yasu Yamuny
Genin
Genin
Yasu Yamuny


Počet Příspěvků : 74

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Hlavy Hokagů Left_bar_bleue300/300Hlavy Hokagů Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Hlavy Hokagů Left_bar_bleue300/300Hlavy Hokagů Empty_bar_bleue  (300/300)

Hlavy Hokagů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavy Hokagů   Hlavy Hokagů Icon_minitime1Sun Mar 25, 2012 8:50 pm

"Ne ona je hodná..jen dokáže být dost děsivá..." Zasmála jsem se a vyskočila na nohy. "Tak..veď mě..." Zazubila jsem se šla za ním.
Byla jsem docela unavená..zívla jsem a šla dál.
-přesun
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Rei
Genin
Genin
Uchiha Rei


Počet Příspěvků : 110

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Hlavy Hokagů Left_bar_bleue300/300Hlavy Hokagů Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Hlavy Hokagů Left_bar_bleue300/300Hlavy Hokagů Empty_bar_bleue  (300/300)

Hlavy Hokagů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavy Hokagů   Hlavy Hokagů Icon_minitime1Sun Mar 25, 2012 8:53 pm

Dobře...ideme... usmial som sa na ňu a posledný pohľad som venoval na nočnú Konohu. [i]Tak od dnes...začnem plniť vašu vôľu...[/color] pomyslel som si. A následne som viedol Yasu cez celú Konohu až k malému domčeku na kraji sídla Uchiha. -Presun
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hlavy Hokagů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavy Hokagů   Hlavy Hokagů Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Hlavy Hokagů
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Hlavy Hokagů

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: