Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Dojo I_vote_lcapDojo I_voting_barDojo I_vote_rcap 
Sora
Dojo I_vote_lcapDojo I_voting_barDojo I_vote_rcap 
Nao Taki
Dojo I_vote_lcapDojo I_voting_barDojo I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Dojo I_vote_lcapDojo I_voting_barDojo I_vote_rcap 
Raidon
Dojo I_vote_lcapDojo I_voting_barDojo I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Dojo I_vote_lcapDojo I_voting_barDojo I_vote_rcap 
Airi
Dojo I_vote_lcapDojo I_voting_barDojo I_vote_rcap 
Kana Nara
Dojo I_vote_lcapDojo I_voting_barDojo I_vote_rcap 
Carol
Dojo I_vote_lcapDojo I_voting_barDojo I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Dojo I_vote_lcapDojo I_voting_barDojo I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Dojo Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Dojo Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Dojo Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Dojo Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Dojo Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Dojo

Goto down 
+5
Daisuke Maeda
Kana Nara
Mike
Aoko Shuryu
Itami
9 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Dojo Left_bar_bleue300/300Dojo Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Dojo Left_bar_bleue300/300Dojo Empty_bar_bleue  (300/300)

Dojo Empty
PříspěvekPředmět: Dojo   Dojo Icon_minitime1Mon Jan 16, 2012 8:36 pm

Dojo Dojofi10

Obrovské Dojo s dřevěnými parketami, papírovými stěnami a malým stolkem uprostřed, za kterým věčně vysedává už stařičký muž, jenž vám pro vaše tréninky uděluje jednotlivé pokoje, oddělené tlustšími stěnami. V těchto místnostech se cítíte okamžitě úplně jinak než jinde. Jsou zde silné kamenné stěny schopné odolat i větším a silnějším Jutsu.

Zde prosím pište své Fillery podle této osnovy:
Co se Fillerem učíte
Kolikátý je to Filler
Kolik má váš Filler řádků
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Aoko Shuryu
Genin
Genin
Aoko Shuryu


Počet Příspěvků : 28

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Dojo Left_bar_bleue515/515Dojo Empty_bar_bleue  (515/515)
Stamina Stamina:
Dojo Left_bar_bleue207/207Dojo Empty_bar_bleue  (207/207)

Dojo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo   Dojo Icon_minitime1Mon Jan 16, 2012 9:01 pm

Futon: Kazekiri
I.
15

Potácela jsem se od bran až sem, kde jsem došla k milému staříkovi, jež mi přidělil vlastní místnost. Po chvíli jsem do ní zaběhla a uviděla mocné, kamenné stěny. Chvíli jsem tam jen tak stála, ale poté jsem začala koncentrovat chakru do úst a skládala pečetě. Byl to mžik, kdy jsem z úst vypustila něco, podobného té technice. Byl to spíše takový malý nožík, který by nerozřízl ani list a nejméně dvě stě let ho nikdo nenabrousil. Poté jsem jen zhluboka dýchala a uklidnila se. Nevnímala jsem okolí a soustředila se jen a jen na svojí chakru a vzduch okolo mne. Cítila jsem jemné chvění a pomaličku jsem skládala pečetě. " Futon: Kazekiri " Vykřikla jsem a z mých úst se vydral mohutnější závan vzduchu, schopný udělat pár škod. Pořád to ale nebyla ta technika, kterou jsem chtěla umět. Chtěla jsem ukázat Taikimu, že nebudu k ničemu, že mu budu pomáhat, i kdyby mě to mělo stát život. Chtěla jsem chránit všechny okolo sebe. To bylo to, co mne táhlo stále dopředu a co mne donutilo nezastavovat. Kamenná stěna byla sice trochu odkousaná od vzdušných technik, ale od té mé by se tam našel snad jediný škrábaneček miniaturních rozměrů. Proto jsem také zůstala víceméně jen stát na místě a snažila se nějak stimulovat své dýchání. Ovládání vzdušného elementu totiž není nic lehkého, obzvlášť u některých technik. Přesto chci být expert na její ovládání. Budu ten nejlepší Iriyo Ninja všech dob, i když teď jsem vypadala víceméně jako malá holka, která šermuje kunaiem okolo sebe. " Futon: Kazekiri " Zakřičela jsem znovu a z mých úst už fičel další proud vzduchu, i když nebyl nejsilnější, nabíral stále více a více podobu ostří, tak, jak to mělo být. Cítila jsem úlevu, jelikož tohle byl opravdu pokrok a po nějakých dalších hodinách tréninku jsem si prostě musela dát menší pauzu, kdy jsem si prostě jen sedla a čekala na nějaký podnět k tomu, abych začala znovu. Ten trénink mne ale vyčerpal natolik, že jsem neměla sílu jít dál.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Genin
Genin
Mike


Počet Příspěvků : 28

Informace
Věk: 11
Chakra Chakra:
Dojo Left_bar_bleue480/480Dojo Empty_bar_bleue  (480/480)
Stamina Stamina:
Dojo Left_bar_bleue314/314Dojo Empty_bar_bleue  (314/314)

Dojo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo   Dojo Icon_minitime1Tue Jan 17, 2012 2:31 pm

Ruku

Dobehol do Dojo kde jedine zacítil pach Aoko. Sklonil halvu ku zemi a ňuchal. Nakoniec ho to privedlo až do Dojo kde trénovala Aoko. Rozbehol sa ku nej a začal jej skákať na nohu aby išla s ním. Keď ho nasledovala, doviedol ju až ku bráne kde čakal zvyšok tímu.
Návrat nahoru Goto down
Aoko Shuryu
Genin
Genin
Aoko Shuryu


Počet Příspěvků : 28

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Dojo Left_bar_bleue515/515Dojo Empty_bar_bleue  (515/515)
Stamina Stamina:
Dojo Left_bar_bleue207/207Dojo Empty_bar_bleue  (207/207)

Dojo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo   Dojo Icon_minitime1Tue Jan 17, 2012 9:41 pm

Futon: Kazekiri
II.
15

Po delší době odpočinku jsem se znovu zvedla a postavila se na nohy. Dalo mi to trochu více zabrat, ale zvedla jsem se a to bylo to hlavní. Poskládala jsem znovu několik pečetí a sama jsem se postavila do té bojové pozice, kterou používají ninjové v takových těch "akčních" situacích, kde musí nasadit život pro dobro ostatních. Po chvíli jsem znovu vydechla ze svých útrob tenkou vrstvičku vzduchu, ale zase nebyl ostrý. Nevěděla jsem jak zkombinovat tyhle dvě věci. Ostrost a tvar. Bylo to těžší než se zdá a proto jsem to chvílemi vzdávala. Ale přece jen jsem musela trénovat dál, protože jsem se chtěla naučit něco nového. Něco dobrého. Poté jsem se trochu zadýchala a snažila jsem se používat vzduch v mém okolí. Vytvářela jsem okolo mne lehký vánek, ale nebyl dostatečný pro tuto techniku Vzdušného ostří. Poté jsem s sebou plácla o zem a začala jsem znovu přemýšlet. Jak bych to mohla dokázat. Poté jsem okamžitě vyskočila a bleskově stvořila další pečetě a z mého hrdla se vyhrnulo několik desítek metrů krychlových vzduchu nadupaným kyslíkem. " Futon: Kazekiri " Vykřikla jsem, ale účinek byl naprosto stejný jako předtím. Pokusila jsem se o to znovu, ale nemohla jsem se hnout z místa. Výsledky byly stále stejné a ne a ne se změnit. Prostě a jednoduše to nešlo. Byla jsem sama a tak jsem neměla motivaci. Ale tu jsem získala jen co jsem pomyslela na Taikiho, muže mých snů a přání. Ten mi byl vždy oporou, a tak jsem si nemohla dovolit ho zklamat. Nadechla jsem se ze všech sil a ze všech sil také vydechla, po co nejrychlejším poskládání všech potřebných pečetí, potřebných pro vytvoření této techniky. " Futon: Kazekiri ! " Zakřičela jsem a pohla se o další kousek práce dál. Byl to skvělý pocit, který jsem prostě musela oslavit tím, že jsem si na další přestávku sedla a začala jsem odpočívat. Byl to potřebný a krásný oddych, který jsem tolik potřebovala.
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Dojo Left_bar_bleue900/1900Dojo Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Dojo Left_bar_bleue1500/1500Dojo Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Dojo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo   Dojo Icon_minitime1Sun Jan 29, 2012 9:01 pm

Kage to Chakura no Rensa
I.
30

Když skončila naše válečná porada na želvím ostrově, přišla jsem na toto tiché místo, kde vysedával starý muž, zjevně na sklonku svých sil, mi podal jistý kus papírku s klíčem. Rychle jsem si ho přečetla a pomalu odcházela do mě určené místnosti, kterou jsem lehkým pohybem ruky s klíčem v zámku otevřela a já vešla dovnitř a uviděla jsem, že tu nejspíše byl někdo přede mnou. Byly tu zničené zdi, rozpraskaná zem, papírové tapety sežehlé ohněm a jinde byly zase promáčené natolik, že už je nebylo možné použít. " Tohle bude teda něco ... " Sykla jsem, sledujíc tady tu spoušť. Po chvíli, kdy jsem tady něco uklidila aby bylo možné tu nějakou techniku trénovat, jsem se postavila do středu místnosti a zahleděla jsem se na malého králíčka, který právě přehopkával přes tuto místnost. Bylo zavřeno, takže ani nemohl odejít. Vlastně si mne ani nevšímal, takže jsem to měla lehčí, když se můj stín chtěl propojit s tím jeho. " Kagemane no jutsu ... uspělo ! " Řekla jsem vítězně s úsměvem na tváři.

Poté ale úsměv zmizel stejně rychle jako přišel. Postavila jsem se do své časté polohy při Kagemane no Jutsu, a to je tedy klečení na kolenou, abych se mohla lépe soustředit a více koncentrovat chakru. Snažila jsem se okolo toho králíka vytvořit velký kruh stínů, ale vůbec to nešlo. Už jenom ten stín o málo rozšířit je fuška, natož o několik metrů. Když jsem to ale zvládla aspoň do pěti centimentrů, zkoušela jsem vytvořit i ten druhý, který měl být silný zhruba osm metrů, jenže já jsem zvládla asi dva milimetry " Nani ? " Zasykla jsem, když jsem uviděla tu chabost v této technice. Ať jsem se ale snažila sebevíc, ten stín se prostě nezvětšil. Nejlepší část měla přijít ale až teď, v dobu kdy jsem měla pomocí Kage Nui proplést jednotlivé stíny tak, aby z nich byly silné provazy a ty provazy poté proplést s ostatními do čtyř velkých a utvrdit je, aby získali vzhled kovových řetězů. Když jsem to zhruba po dvou hodinách pocení zvládla jakž takž, uviděla jsem jen povadlý stín, nejevící známky pohybu, natož aby byl schopný něco chytit. Ale musela jsem to zkoušet, a proto jsem zrušila techniku a víceméně zkoušela všechno znovu.

Když jsem jak propocený pes odcházela z Doja, měla jsem na sobě už jenom kimono, jelikož brnění jsem ze sebe shodila už dávno, v něm bych už totiž vypustila duši. Cestou domů jsem přemýšlela o různých věcech, o Grayovi, budoucím životě, ale nejdůležitějším bodem, ale i nejližším, byla sprcha. Smrděla jsem totiž jako svině, která se právě vyrochnila v bahně. Když jsem si to uvědomila, začala jsem běhat jako splašená po ostrově, dokud jsem nenašla vodopády, ve kterých jsem se chtěla umýt, ale nebylo to možné, jakmile jsem v nich uviděla piraně. Proto jsem radši začala utíkat co nejdál to šlo, dokud jsem se znovu neocitla v té staré chajdě, kde jsem si dala sprchu a plácla sebou vedle Graye na ne moc pohodlnou postel. Víceméně, pro jemný spánek stačila.
Návrat nahoru Goto down
Daisuke Maeda
Genin
Genin
Daisuke Maeda


Počet Příspěvků : 16

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Dojo Left_bar_bleue300/300Dojo Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Dojo Left_bar_bleue300/300Dojo Empty_bar_bleue  (300/300)

Dojo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo   Dojo Icon_minitime1Fri Feb 24, 2012 9:04 pm

Gazo no gaikan o sokonau-Obraz znetvorenia
Filler-1
Post-1
Riadky:15 (teda aspoň dúfam nepočítal som)
Prišiel som na tréningové pole.Nevedel som prečo ale mal som pocit ako keby ma sleodval i ked je to len môj inštinkt.Rozhliadol som sa na okolo kde nebol nikdo.S jednej strany som bol aj celkom rád ale z druhej aj nie kedže k tomuto jutsu potrebujem fyzickú osobu.Chvílami som premýšlal ako na ot.No spomenul som si že sa tu nachzaju jounini alebo ako ich nazvať čo su k tréningu k dispozicií.No nemarnil som časom a tak som jedného poprosil či by mi s tým nebol ochotný pomôcť.Nemal žiadne námietky vlastne od toho tu bol.Preto som mu vysvetlil o čo ide.Nemal problém kedťe to bol jounin a bol špecializovaný na genjutsu mal som to ja šťastie že som zrovna na neho natrafil.Postavil sa oproti mne a bol pripravený na moje genjutsu.No ja som si radšej ešte raz prečítal čo stálo v svitku kedže som chcel tomu plne porozumieť.Po chvíle čítania som sa do toho pustil na plno.Zavrel som oči a o chvílu sa pozrel do očí jounina.I ked som v sebe ešte neprebudil Keikore to nevadí verim so že aspoň niečo to prinese.Chvílu som čakal čo sa s ním bdue diať.No netrvalo to dlho a jounin bol zase v realite pýtal som sa ho že ako to prebehlo.No povedal že to nemalo taky účinok aký to mal mať.Vraj sa len pred ním ziavil obraz chvílami sa pohyboval ako on no netrvalo to dlho a zmyzol.Trocha ma to aj vytočilo lenže nemalo prečo kedťe túto techniku som používal prvi krát tak výýkon bol potešujuci.No pre niekoho ako som ja tak nie.Preto som opäť spojil ruky a zadíval sa do očí toho jounina.Skúšali sme to asi 5 krát no efekt stále nebol aky mal byť.I ked sa to zlešpšovalo každým pokusom mne to bolo nadalej stale málo.A preto som sa stále snažil dalej i ked niečo mi vravelo že by som mal na to isť ináč no ja som si celkom nedal povedať.
Návrat nahoru Goto down
Zakumi D. Toshio
Chunin
Chunin
Zakumi D. Toshio


Počet Příspěvků : 19

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Dojo Left_bar_bleue500/500Dojo Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Dojo Left_bar_bleue600/600Dojo Empty_bar_bleue  (600/600)

Dojo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo   Dojo Icon_minitime1Sun Feb 26, 2012 7:50 pm

Gear Second
Filler-1
Část-1
Řádky:25

Přijdu do doja a rovnou se pustím do svého tréninku.
Začnu vyvíjet úplně novou techniku, druhý stupeň mého
Kekkei Genkai. Napůl si dřepnu a snažím se udělat ''hrby''
na svých nohách, ale pořád se mi to nějak kazí.
Myslím že tuhle část bych mohl zvládnout nejpozději
zítra, pak přejdu na další část. Už jsem byl pevně
rozhodnutý co udělám. Snažím se teda udělat ty
''hrby'' na mých nohách, má to být totiž spouštěč.
Měl jsem pocit že kůže na nohách se trochu nahrbyla,
ale asi to byl jen pocit. Zkouším to tedy dál.
Tentokrát jsem si jistý, že se kůže malinko
nahrbyla, ale hned se narovnala. No už byl čas
oběda, a tak jsem si zašel na jídlo, pak jsem si
chvilku odpočinul. Nakonec jsem se vrátil do
Doja a pokračoval jsem v tréninku. Snažil jsem
nahrbyt svou kůži, a částečně se mi to dařilo,
myslím, že se mi povedlo udělat asi tak na
jeden hrb. To ale nestačilo, potřeboval jsem
alespoň tři a to mě štvalo. Pokračoval jsem
tedy v tréninku a už v pohodě jsem zvládal
jeden hrb, řekl jsem si že ne druhém zapracuju
další den. Zatím ale alespoň trochu zkusím zadělat
na tom druhém hrbu, proto trénuju ještě pár hodin,
ale je to opravdu těžké, proto to nechám na další
den. Odejdu si dát večeři a pak se vydám
pryč odsud, vrátím se zítra.
Návrat nahoru Goto down
Haki
Genin
Genin
Haki


Počet Příspěvků : 39

Informace
Věk: 15
Chakra Chakra:
Dojo Left_bar_bleue300/300Dojo Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Dojo Left_bar_bleue300/300Dojo Empty_bar_bleue  (300/300)

Dojo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo   Dojo Icon_minitime1Sat Mar 03, 2012 7:24 pm

Suiton: Suishouha

30 řádků


Takže jsem se jednoho dne rozhodl že bych se měl naučit novou techniku.Dojdu do Doja a začnu si malinko trénovat Suitonové techniky.Příjde ke mě muž a ten mi poví že já jsem přesně ten komu by měl ukázat tuto techniku ale že prý musím jinam.Tak za ním pomalinku jdu ale pak když procházím okolo Ichiraku zase uvidím tu holku a tentokrát mi zamávala já se zarazil a zčervenel ten muž do mě strčil a řekl ať jdu.Tak jdu a cestou o ní přemýšlím cestou potkám několik zajímavích lidí projdeme okolo Budovy Hokage a nekonec dorazíme k obrovskému jezeru.Kde vyndá svitek a ukáže mi techniku je to technika druhého Hokage je to s-ranková technika která dokáže udělat opravdu obrovské škody.když jsem jí uviděl byla obrovská a já se na ní jen s úžasem koukal.Pak když účinky zmizely jen jsem se koukal na muže který jí požil a on mě jí začal učit.První jsem musel poskládat pečetě a pak jsem musel uvolnit velmi hodně chakry a Moje vlna byla sice velká ale nebylo to ono.pak jsem to vyzkoušel znovu už to bylo vírazně větší ale bylo to stále méně než poloviční.ale už jsem skoro neměl chakru.Ale sensei měl naštěstí pár tablet tak jsem si je dal a měl jsem zase téměř plnou chakru.Hm tohle bude
opravdu těžká technika. Nebude to vůbec snadné. Jak jsem se dočetl tak musím
vytvořit obrovskej vír který bude stoupat do vzduchu a ten vír pak pošlu na
nepřítele jako obrovskou vlnu. Velmi zajímavá technika podle mě. Bude složité
se jí naučit za krátkou dobu ale snad to tedy dokážu no, nenechám se tím
zastrašit a budu se tomu věnovat. Udělám pomocí rukou pečetě a pak koncentruju
svou chakru aby se mi ta technika podařila co nejlépe pro začátek.Použiji
techniku a vytvoří se vír při kterém konečně stoupla voda. Konečně nějakej
úspěch. Vypadá to že mi to dalo znamení že se do toho můžu pořádně opřít.
Už to bylo skoro ono.Tak sensei mi řekl že teď už jen bych potřebovat udržet Techniku déle a bude to tak jsem se o to pokusil vír byl obrovský a já to pustil a bylo to neskutečné.Už jse muměl jednu z nejlepších a nějtěžších technik.tak jdu pomalu k doju tam si vezmu své věci a přejdu k Ichiraku.Tam doju a řeknu Jeden pořádný rámen!!.pití je dneska zdarma takže jsem si vzal jeden jablečný džus a zase jsem se při jídle zadíval na tu holku byla opravdu překrásná a Haki o ní tak přemýšlel.Ale nemohl si s ní ani pormluvit když u ní byl stále její otec.Tak se nakonec soustředil a dojedl dal jim peníze a odešel.šel jsem úspěch pořádně oslavit a šel jsem za přátely pozval jsem je domů a tam jsme si daly jídlo pití a oslavovaly rovnou když měl i kamarád narozeniny.Já mu dal vlasnoručně udělaný Kunai.Byl velmi ostrý a hodil se spíš pro boj v ruce a ne na házení a hlavně by ho byla i škoda.tak jsme oslavovaly ale mě to nedalo a odešel jsem a ještě jsem chtěl svou techniku vypilovat.Tak jsem šel k vodě a tam jsem si dal nějaké pomůcky a začal jsem shromažďovat vodu Vír jsem stále zvětšoval prostě jsem ho zvětšoval do nekonečna a když jsem ho už neudžel tak mi spadl a mě odrazil na skálu a asi jsem si zlomil žebro a několik domů okolo docela zatopil.ale naštěstí mě uviděly a odnesly mě do nemocnice.Tam mi to vše udělaly a byl jsem v pohodě.Pak když mě pustily byl už skoro večer tak jdu domů pozdravím mamku a taťku.Ahojte.Zajdu do svého pokoje a tamk jsi vyčerpáním lehnu a spím.Když se vzdbudím tam zase jdu vylepšit svou techniku ale jdu se najíst do ichiraku dám si tam míchaná vejce a zázvorovou limču.Pak se vydám trénovat a napadlo mě že můžu být na vrcholu víru tak jsem se o to pokusil ale bylo to také těžké ale mohl jsem techniku udělat o dost silnější.Tak jsem se snažil se dostat co nejvíce a když jsem byl už opravdu vysoko techniku jem pozvolna zrušil.Nechtěl jsem aby se stalo to samé co se stalo včera.Zase jsem se pokoušel dostat ještě více a tentokrát jsem se dostal obrovsky vysoko.PAk jí jednou pustil proti skále a zničil jí obrovský kus.Pak si ještě jednou jednou projdu jak to vše dělal druhý hokage e říkám si už konečně umím tuto techniku
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Dojo Left_bar_bleue2800/2800Dojo Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Dojo Left_bar_bleue1500/1500Dojo Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Dojo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo   Dojo Icon_minitime1Mon Mar 12, 2012 3:05 pm

Prišla som k Doju , za mnou mala ísť aj Shizuka , vytiahla som dve Katany a povedala som No tak poď , zatiaľ mám dve Katany , tvoju silu si zmeriam podľa počtu mojích katán , dosiahneš až sedem katán ? povedala som provokatívne , postavila som sa zadiaľ do obrannej zostavy , s dvoma mečami to bolo ľahké , hlavne bola výhoda že som sa pohybovala ako som chcela . Čakala som na reakciu.
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Shizuka Yoru


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 58

Informace
Věk: 19
Chakra Chakra:
Dojo Left_bar_bleue600/600Dojo Empty_bar_bleue  (600/600)
Stamina Stamina:
Dojo Left_bar_bleue600/600Dojo Empty_bar_bleue  (600/600)

Dojo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo   Dojo Icon_minitime1Mon Mar 12, 2012 3:10 pm

Šla jsem za ní. Musela jsem uznat, že jsem na ni byla opravdu zvědavá! "Jen sedm?" zeptala jsem se a usmála jsem se. "Vsadíme se, při kolika budete ležet na zemi jakkoliv poražená?" oplatila jsem ji stejnou měrou. Své katany jsem nechala tam, kde byly. Nikdy jsem nezačínala se zbraní.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Dojo Left_bar_bleue2800/2800Dojo Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Dojo Left_bar_bleue1500/1500Dojo Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Dojo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo   Dojo Icon_minitime1Mon Mar 12, 2012 3:15 pm

Veď starší majú prednosť , tak poď . Uvidíme čo v tebe je . povedala som , stále som stala v obrannom postavení a čakala čo presne na mňa vytiahne , ako zvyčajne , musela som si dávať pozor , bola som aj celkom zvedavá či ma bude stíhať a či si vôbec zaslúži byť Jinchuuriky , a či vôbec ma zasiahne čo je tiež trocha zložité aj keď to nie je najťažšie.
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Shizuka Yoru


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 58

Informace
Věk: 19
Chakra Chakra:
Dojo Left_bar_bleue600/600Dojo Empty_bar_bleue  (600/600)
Stamina Stamina:
Dojo Left_bar_bleue600/600Dojo Empty_bar_bleue  (600/600)

Dojo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo   Dojo Icon_minitime1Mon Mar 12, 2012 3:20 pm

"Starší mají přednost?" zopakovala jsem šeptem. "Hej!" zakřičela jsem na ni. "To chceš říct, že jsem stará?!!!!!!" pěnila jsem. "Tak si ověříme, jak na tom je dítě, které ještě včera nosilo plíny!" zasmála jsem se. Rozeběhla jsem se naproti ní. Těsně před ní jsem zmizela a objevila jsem se za ní a chtěla ji koupnout do zad.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Dojo Left_bar_bleue2800/2800Dojo Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Dojo Left_bar_bleue1500/1500Dojo Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Dojo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo   Dojo Icon_minitime1Mon Mar 12, 2012 3:26 pm

Hneď ako zmizla , vedela som čo chce urobiť , stihla som sa otoči)t a nohu som jej jednoducho zastavila prekrížením katán Celkom zaujímavé , a však možno ma má v polohe kde chce pomyslela som si a v sekunde som sa odrazila kúsok dozadu . Usmiala som sa , nechcela som použivať jutsu , skôr sa len hýbať s katanami a tak sa precvičiť .
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Shizuka Yoru


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 58

Informace
Věk: 19
Chakra Chakra:
Dojo Left_bar_bleue600/600Dojo Empty_bar_bleue  (600/600)
Stamina Stamina:
Dojo Left_bar_bleue600/600Dojo Empty_bar_bleue  (600/600)

Dojo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo   Dojo Icon_minitime1Mon Mar 12, 2012 3:30 pm

Můj kop odrazila skřížením katan. Usmála jsem se, protože hned na to uskočila. "Hezké," přiznala jsem. Zůstala jsem na místě a čekala jestli zaútočí ona. Ruce jsem měla podél těla. Připravené, kdybych měla náhle použít techniku.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Dojo Left_bar_bleue2800/2800Dojo Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Dojo Left_bar_bleue1500/1500Dojo Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Dojo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo   Dojo Icon_minitime1Mon Mar 12, 2012 3:33 pm

Ako chceš. Rozbehla som sa oproti nej , nič som neplánovala len som stredne rýchlim sekom s pravej a ľavej strany (2 katany ) . Vôbec to nebolo rýchle , nechcela som ublížiť Shizuke . Čakala som ako na útok zareaguje .
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Shizuka Yoru


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 58

Informace
Věk: 19
Chakra Chakra:
Dojo Left_bar_bleue600/600Dojo Empty_bar_bleue  (600/600)
Stamina Stamina:
Dojo Left_bar_bleue600/600Dojo Empty_bar_bleue  (600/600)

Dojo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo   Dojo Icon_minitime1Mon Mar 12, 2012 3:41 pm

Mohla jsem se vyhnout, ale to by jsme jen skákaly sem a tam. Zvedla jsem ruce a dala je do znamení ptáka. "Kujaku Myouhou." Vytvořil se zi z fialové čakry paví ocas.
Dojo Natsuhikujakumyouhouzz4
Její katany jen narazily na čakru a dál se nepohly.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Dojo Left_bar_bleue2800/2800Dojo Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Dojo Left_bar_bleue1500/1500Dojo Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Dojo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo   Dojo Icon_minitime1Mon Mar 12, 2012 3:49 pm

Katany narazili do tej techniky , len som ich vytrhla odtiaľ a odskočila som ďalej . Hmm zaujímavá technika ale čo ma najviac štve že mám nevýhodu v sekaní v podstate každý útok s Katanou môže odraziť čo nie je dva krát príjemné a ešte keď sa ti tam Katana zasekne , musím niečo vymyslieť . Alebo že by som odložila Katany? pomyslela som si , katany som neodkladala , len som si zobrala tretiu katanu , dala som si ju do úst a nezrozumiteľne povedala Poď.
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Shizuka Yoru


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 58

Informace
Věk: 19
Chakra Chakra:
Dojo Left_bar_bleue600/600Dojo Empty_bar_bleue  (600/600)
Stamina Stamina:
Dojo Left_bar_bleue600/600Dojo Empty_bar_bleue  (600/600)

Dojo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo   Dojo Icon_minitime1Mon Mar 12, 2012 3:57 pm

Odskočila a vytáhla třetí katanu. Jen jsem se usmála. To bylo snadné, pomyslela jsem si. I když byla tak mladá, tak jsem si nemyslela, že to bude tak rychlé. Ruce jsem měla pořád ve znamení ptáka, abych udělala ten dojem, že je tak musím neustále mít. "Rozptyl!"
Dojo Cb7d0e7e63_80634924_o2
Část čakry se mi rozdělila na menší. Jimi jsem na ni zaútočila.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Dojo Left_bar_bleue2800/2800Dojo Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Dojo Left_bar_bleue1500/1500Dojo Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Dojo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo   Dojo Icon_minitime1Mon Mar 12, 2012 4:04 pm

Ladne som sa vyhla takémuto útoku a pomaly som sa približovala ku Shizuke , keď že šlo na mňa viacej tých ,,chápadiel tak som sa stále vyhýbala , neboli moc rychlé a moje reflexi boli celkom dosť vytrénované , pomaly sa vyhýbajúc som sa približovala a približovala , bola to celkom zaujímavá technika no ešte nebol čas na to aby som použila techniku ja .
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Shizuka Yoru


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 58

Informace
Věk: 19
Chakra Chakra:
Dojo Left_bar_bleue600/600Dojo Empty_bar_bleue  (600/600)
Stamina Stamina:
Dojo Left_bar_bleue600/600Dojo Empty_bar_bleue  (600/600)

Dojo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo   Dojo Icon_minitime1Mon Mar 12, 2012 4:08 pm

Vyhýbala se a já jsem zatím jen pokračovala v technice. Donutila jsem je i měnit směr a tak všechny zároveň na ni zaútočili ze všech stran.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Dojo Left_bar_bleue2800/2800Dojo Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Dojo Left_bar_bleue1500/1500Dojo Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Dojo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo   Dojo Icon_minitime1Mon Mar 12, 2012 4:43 pm

v sekunde som pustila meče dala ich na nohy urobila v sekunde pečate Kawarim pošeptala som a vymenila som sa s nejakým malým kameňom s pred Shizuki a len som nohou vykopla meč do ruky natiahla ruku a zatlačila do Kujakou v sekunde bol meč priamo pri krku Shizuky , usmiala som sa a pozerala som na ňu že čo urobí , zatiaľ som urobila len primitívnu techniku , jej schopnosti boli celkom pozoruhodné ale s troma mečami poraziť Jinchuuriky , nebolo to to čo som si predstavovala , bola tu však aj ďalšia možnosť ako ma mohla Shizuka dostať .
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Shizuka Yoru


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 58

Informace
Věk: 19
Chakra Chakra:
Dojo Left_bar_bleue600/600Dojo Empty_bar_bleue  (600/600)
Stamina Stamina:
Dojo Left_bar_bleue600/600Dojo Empty_bar_bleue  (600/600)

Dojo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo   Dojo Icon_minitime1Mon Mar 12, 2012 7:04 pm

(Těžko bys přeťala tu čakru, ale když chceš)

Stála u mě nadosah ruky. Začala jsem ji nenápadně vypouštět čakru. Rychle jsem ji natáhla a dotkla jsem se jejího čela. I kdyby jen letmo, neměla šanci. Okamžitě upadla do spánku.
Dojo 82872350ff_80468766_o2
Probrat se nemohla, dokud se ji opět nedotknu svojí čakrou a bijuu také nic nezmohl. Prostě byli oba vyřízeni.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Dojo Left_bar_bleue2800/2800Dojo Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Dojo Left_bar_bleue1500/1500Dojo Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Dojo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo   Dojo Icon_minitime1Mon Mar 12, 2012 9:43 pm

Automaticky ako sa mi zaborila Katana do tej Chakri , nešlo s ňou hýbať , videla som ako keby niečo chystala Shizuka a len tak tak som odskočila od nej a ruka sa ma nedosiahla a však moja Katana bola zaborená v tej technike , zamračila som sa dala som si dve Katany do svojho puzdra a povedala som Ako vidím donucuješ ma používať moje ninjutsu , preto že to čo používaš ty je nepreraziteľne katanou , a navyše keď som v tvojej blízkosti máš veľa možností ma trafiť jedine extrémna rýchlosť dokáže v tvojom prípade ťa prekvapiť .
// pokiaľ viem ta Kujaku Myouhou neobaľuje telo ale iba za uživateľom sa objavia pávie perá ... ale prispôsobím sa tebe .
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Shizuka Yoru


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 58

Informace
Věk: 19
Chakra Chakra:
Dojo Left_bar_bleue600/600Dojo Empty_bar_bleue  (600/600)
Stamina Stamina:
Dojo Left_bar_bleue600/600Dojo Empty_bar_bleue  (600/600)

Dojo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo   Dojo Icon_minitime1Tue Mar 13, 2012 1:57 pm

(Hm... To sice, jo, ale jednotlivými částmi se dá libovolně měnit. Katanu do čakry nezaboříš, jen ji přostě nemůžeš přeseknout, takže narazíš jako by tam byl druhý meč. V charakteru mám i obrázky, kdy odráží kunaie a shirikeny. Tohle je na stejný princim, jen chráním své blízké okolí.)
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Dojo Left_bar_bleue2800/2800Dojo Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Dojo Left_bar_bleue1500/1500Dojo Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Dojo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo   Dojo Icon_minitime1Tue Mar 13, 2012 2:16 pm

(viem že to dokáže odrážať , ale ide o to že píš ako h=ybe%s tou chakrou keĎ že si neni celá obalená .. ale on tými pávimi perami aj hýbal .. ako dal ich pred seba a tak .. takže neviem .. to si nejak dorieš Smile a potom ešte , tie útoky by ti mali brať chakru pokiaľ viem )Post:
Usmiala som sa a čakala som na jej útok , mrzelo ma že nemôžem bojovať s katanami , keď že používala tu techniku , no musela som ju poraziť s ninjutsu aj keď sa mi nejako nechcelo míňať Chakru

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Dojo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo   Dojo Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Dojo
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Dojo
» Dojo
» Dojo
» Dojo
» Dojo

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: