Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Dojo I_vote_lcapDojo I_voting_barDojo I_vote_rcap 
Sora
Dojo I_vote_lcapDojo I_voting_barDojo I_vote_rcap 
Nao Taki
Dojo I_vote_lcapDojo I_voting_barDojo I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Dojo I_vote_lcapDojo I_voting_barDojo I_vote_rcap 
Raidon
Dojo I_vote_lcapDojo I_voting_barDojo I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Dojo I_vote_lcapDojo I_voting_barDojo I_vote_rcap 
Airi
Dojo I_vote_lcapDojo I_voting_barDojo I_vote_rcap 
Kana Nara
Dojo I_vote_lcapDojo I_voting_barDojo I_vote_rcap 
Carol
Dojo I_vote_lcapDojo I_voting_barDojo I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Dojo I_vote_lcapDojo I_voting_barDojo I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Dojo Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Dojo Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Dojo Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Dojo Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Dojo Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Dojo

Goto down 
+4
Saya Chizoku
Carol
Nizashi Shiroi
Itami
8 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Dojo Left_bar_bleue300/300Dojo Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Dojo Left_bar_bleue300/300Dojo Empty_bar_bleue  (300/300)

Dojo Empty
PříspěvekPředmět: Dojo   Dojo Icon_minitime1Thu Jan 05, 2012 6:16 pm

Dojo Dojofi10

Obrovské Dojo s dřevěnými parketami, papírovými stěnami a malým stolkem uprostřed, za kterým věčně vysedává už stařičký muž, jenž vám pro vaše tréninky uděluje jednotlivé pokoje, oddělené tlustšími stěnami. V těchto místnostech se cítíte okamžitě úplně jinak než jinde. Jsou zde silné kamenné stěny schopné odolat i větším a silnějším Jutsu.

Zde prosím pište své Fillery podle této osnovy:
Co se Fillerem učíte
Kolikátý je to Filler
Kolik má váš Filler řádků
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Dojo Left_bar_bleue220/220Dojo Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Dojo Left_bar_bleue280/280Dojo Empty_bar_bleue  (280/280)

Dojo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo   Dojo Icon_minitime1Sun Jan 15, 2012 9:56 pm

Suiton: Suijinheki
1. Filler
20. řádků

Přicházím k Doju, kde se chystám naučit se po dlouhé době novou techniku, která zřejmě zabere dost mého času abych se jí dokázal naučit. Neváhám a hledám u Doja místo kde bych se mohl učit techniku s elementem vody. Hm kde asi tak může být to místo. Uvnitř nehledám. Hledám spíše v okolí Doja. Hned vedle Doja je takové středně velké jezírko. Ideální místo na trénink. Je tu pěkně a ještě je tu voda. Tady se bude suprově trénovat tak tedy půjdu blíže k jezírku. Samozřejmě si musím přečíst ty krátké instrukce o pečetích množství chakry a podobně. Brnkačka pro mě. Tohle zvládnu levou zadní. Čtu tedy všechny instrukce popsané v knize a během hodiny to mám všechno do detailu přečtené. Zavřu knihu a položím ji stranou aby se nenamočila. Jdu blíž k jezírku abych mohl začít s tréninkem. Trénink zabere 4 dny. Bude to makačka, ale já to zvládnu. Nezastavím se před ničím co mi bude stát v cestě při tréninku. Jídlo na 4 dny už tu mám přichystané a abych se vyspal tak si lehnu pod stříšku a bude klid. Nyní se musím věnovat tréninku bez dalšího zdržování. " Tak jdu na to. Tohle bude zábava, když to zvládnu tak dotonovské techniky můžu také zarazit touto technikou Suiton: Suijinheki " Stoupnu si na vodu pomocí chakry, ale šetřím s ní tak abych se brzy nevyčerpal. Tu chakru potřebuju hlavně pro techniku. Sice se mi určitě na poprvé nepodaří udělat zed do velikosti 20 metrů, ale to jednou dokážu. Dám své ruce do polohy pro sestavování pečetí a pečlivě začnu tvořit rukama pečetě pro techniku. Jakmile udělám těch pár pečetí tak dám rychle ruku na vodu a řeknu. " Suiton: Suijinheki " Jelikož už mám pár technik s vodou za sebou tak nějaký výsledek se přeci jen ukázal. Nebyla to sice zeď, ale byl to aspoň náznak že techniku lze udělat a že postupuju správně. Vedle mě se při vytvoření techniky trochu rozvířila voda, ale jen slabě. " Dobrý, když takto budu pokračovat dál tak ten termín stihnu a bude to OK. Suiton: Suijinheki " Zase jsem vytvořil pečetě a vyřkl název techniky a položil ruku na vodu, která se zase o trochu rozvířila jako posledně. Techniku tak rychle nezvládnu, ale budu se snažit abych splnil ten termín. Nemůžu tu zůstat tak dlouho jen s jednou technikou. Už mám promyšlenou i další techniku, kterou se chci naučit. Takhle pokračuju celé ráno až do odpoledne. Je už celkem čas na oběd, který jsem si pro první den připravil už předtím než jsem sem přišel, abych trénoval. Vezmu si svůj oběd a začínám ho jíst a přitom to zapíjím douškem vody, abych to mohl lépe jíst. Po té co dojím svůj oběd tak věci uklidím trochu stranou a odcházím k jezírku abych zase mohl trénovat tu techniku. Takže ted už jen mám dnešní odpoledne do večera na trénink. Pak si musím odpočinou, abych doplnil zásobu chakry kterou dneska vyčerpám a abych se vyspal do dalšího dne. Nemůžu přeci začít ospalej a vyčerpanej. Jsem na jezírku a udělám zase ty pečetě akorát už po trocha cviku se je snažím dělat rychleji, jelikož při boji se čas cenní. Po utvoření pečetí dám rychle ruku na vodu, ale později to budu umět i bez dotyku vody. " Suiton: Suijinheki " Tentokrát se vody rozvíří více a voda stoupne do výšky zhruba 5 cm. Celkem pokrok na to že jsem teprve začal cvičit, ale stále daleko od cíle. Pokračuju zhruba několik hodin tímto tempem že se dostanu až na 15 cm. Zejtra se mi snad podaří udělat víc, pro dnešek by to už mělo stači, jelikož je večer a já už jaksi nemám skoro žádnou chakru a jsem unavenej. Vyjdu od jezírka směrem pod stříšku kde mám věci. Vytáhnu kousek pečiva s tašky a sním ho a zapiju pitím co mám u sebe. Potom uklidím věci a vytáhnu deku a natáhnu ji na zem a lehnu si na ní a přikreju se jí, aby mi něbyla zima. " Tak a je čas spát. Zejtra mě čeká nový den. " V noci bylo poměrně teplo až mě to překvapilo. Já jsem ale brzy usnul a čekal mě zítra další den plný napínavého tréninku.
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Dojo Left_bar_bleue220/220Dojo Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Dojo Left_bar_bleue280/280Dojo Empty_bar_bleue  (280/280)

Dojo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo   Dojo Icon_minitime1Tue Jan 17, 2012 10:26 pm

Suiton: Suijinheki
1. Filler
20. řádků
2. část

Už je ráno a je čas abych konečně vstal. Vstanu tedy a udělám si výbornou snídani po které pak umyju nádobí a uklidím ho. Je čas tedy na můj trénink. Snad se dneska dostanu do výšky jednoho metru až po dva metry vodní stěny. Jdu tedy k jezírku a přímo zase až do středu jezírka kde si jako předtím stoupnu. Utvořím pečetě a soustředím svou chakru do té techniky. Položím ruku na vodu a řeknu " Suiton: Suijinheki " Vytvoří se vodní zeď vysoká už okolo půl metru což je dobré. Pro dnešek jsem začal celkem dobře. Snad se do poledne dostanu na ten jeden metr a do večera na dva metry. Bylo by to dobré jelikož jsem v tréninku trochu pozadu. Ale když budu hodně trénovat tak ten čas doženu. Stěna musí být dostatečně velká. Aspon 15 až 30 metrů vysoká, kdyby na mě někdo poslal nějakej velkej útok jinak by to nemělo smysl. Když se budu snažit tak do konce tohoto tréninku to zvládnu na 10 metrů možná více, ale to není zaručené ačkoliv doufám že je. Však v praxi při misích se moje dovednost může osvědčit a zlepšit i na výšku jakou budu chtít. Jsem zvědav kolik teda dám metrů. Několikrát za sebou s plným odhodláním uspět se pokouším o techniku a daří se mi se zlepšovat. Ještě není odpoledne a mě se podařilo to zvednout na jeden metr. To je síla, musím se takhle snažit. Když už je odpoledne a nyní i čas oběda tak ještě jednou to zkusím než se půjdu najíst. Vytvořím pečetě dám do toho dostatečné množství chakry a dám ruku na vodu. " Suiton: Suijinheki " Vytvoří se 1,5 metrová vodní stěna. To už je skoro vyšší než já. Celkem dobré tempo když nad tím uvažuji, ale ještě je dost prostoru a času na zlepšování. Jdu tedy ted přerušit trénink nachvíly a půjdu si připravit oběd. Když už je oběd připravený tak se konečně můžu dát do jídla. Škoda že jako vždy jím sám. Zatvářím se smutně. Po té co dojím tak se zvednu a umyju nádobí od jídla a uklidím ho na bezpečné místo aby se nerozbilo. Ted jdu pokračovat v tréninku a jdu zase na jezírko kde budu trénovat. Utvořím pečetě a dám do toho zase dost chakry a položím ruku na vodu. " Suiton: Suijinheki " vytvořím tentokrát stěnu vysokou 1,70 metrů. Zdá se že se mi trochu doplnila chakra a to je dobře. Ted se bude trénovat taky dobře. Pečlivě od odpoledne do večera trénuju abych se zlepšil co nejvíc to jde na mé úrovni. Nejsem nikým rušen takže mám na to aspoň klid. " Suiton: Suijinheki " A utvořím stěnu z vody vysokou zhruba 3 metry. To už by celkem pro dnešek stačilo protože se blíží zase večer a já se cítím unaveně. Zbytek tedy dokončím později. Jdu si vzít něco malého k snědku a po té se ještě napiju jelikož jsem měl docela po tom všem žízeň. Jdu ke stříšce a lehnu si na deku pod stříškou a přikreju se. Pomalu usínám a už je noc. Je zase příjemná noc při které se díky bohu neochladilo, ale je zase příjemně teplo. Aspoň nenastydnu a budu v dobré kondici ráno. Těším se na pokračování mého tréninku ve kterém budu pokračovat ráno po snídani.
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Dojo Left_bar_bleue220/220Dojo Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Dojo Left_bar_bleue280/280Dojo Empty_bar_bleue  (280/280)

Dojo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo   Dojo Icon_minitime1Wed Jan 18, 2012 10:59 pm

Suiton: Suijinheki
1. Filler
20. řádků
3. část

Už je zase ráno a já zase vstávám. Dneska je ráno brzy tak se nasnídám a pomalu se vydávám k jezírku kde dnes budu trénovat. Včera jsem trénoval a dosáhl výšky 3 metrů. Je to docela dobré ale ještě se musím učit. Dneska bych to mohl dát aspon do 9 metrů. To by bylo dobrý kdybych to dokázal a snad i dokážu když budu dobře trénovat a snažit se ze všech sil. Utvořím pečetě a naberu dostatečné množství chakry pro techniku a položím ruku na vodu a řeknu. " Suiton: Suijinheki " Vytvoří se vodní zed ale je poněkud větší než včera. Tipuju tak 4 metry. To je celkem slibné pro začátek dne. Trénuju jak nejlépe to jde celé dopoledne a už je pomalu čas se jít naobědvat. Dojdu z jezírka až k věcem a uvařím si něco dobrého k jídlu. Když si uvařím tak to i spokojeně sním jelikož jsem to skvěle uvařil. Moje jídlo mi moc chutná. Sice by mohlo být i lepší ale mě chutná, po té co dojím tak umyju nádobí a uklidím ho. Hned se zas budu věnovat tréninku a jdu k jezírku kde budu pokračovat v mém tréninku. Dojdu do prostřed jezírka a utvořím pečetě a dám do toho co nejvíc chakry a položím tentokrát obě ruce na vodu " Suiton: Suijinheki "a vytvoří se vodní zed vysoko 7.5 metru. To je super a to je teprve odpoledne to bych mohl možná dát o trochu víc. Zkusím to znova zase soustředím svou chakru na co nejlepší úroveň a soustředím se na tvar vody jaký bude mít při tvoření a vložím do toho dostatečné množství chakry aby to tvar i sílu techniky udrželo co nejvíce a nejdéle. Dám obě ruce na vodu a řeknu " Suiton: Suijinheki " vytvoří se zed 8 metrů vysoká a trochu více i široká aby zabránila větším technikám se přiblížit to je dobrý. Takhle pokračuju pěknou dávku dní až do večera. Když už je večer tak to ještě zkusím naposledy. Dám do toho všechnu svou chakru a soustředím se na všechno a vytvořím pečetě a dám ruce na vodu a řeknu "Suiton: Suijinheki " vytvořím 10 metrovou velkou vodní stěnu která vypadá velmi slibně. Jdu si vzít něco menšího k jídlu abych trochu se nasytil a doplnil chakru. Jakmile dojím tak uklidím všechny věci a jdu si lehnout na svou deku. Přemýšlím jaké to bude asi zítra. Přikreju se dekou a pomalu usínám. Po malé chvilce nakonec usnu a zítra mě čeká poslední den tréninku.
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Dojo Left_bar_bleue220/220Dojo Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Dojo Left_bar_bleue280/280Dojo Empty_bar_bleue  (280/280)

Dojo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo   Dojo Icon_minitime1Thu Jan 19, 2012 10:36 pm

Suiton: Suijinheki
1. Filler
20. řádků
Finální část

Už je konečně ráno a nastává čas kdy je poslední den mého tréninku, poslední den kdy konečně zvládnu techniku Suiton: Suijinheki. Uklidím věci na spaní a jdu se nasnídat. Uvařím si čaj a vytáhnu nějaké pečivo. Je čas snídaně, se kterou se má začít každé ráno, abych neměl do oběda velkej hlad. Sním celou snídani a vypiju ještě horký čaj. Uklidím všechny věci a jdu pokračovat v mém tréninku. Tohle je už čtvrtý den tréninku. Celkem dobrý čas na B rank techniku. Vím už jakou techniku se naučím příště ale ta bude taky obtížná takže se při ní pak budu taky muset stejně dobře snažit jako u téhle techniky. Jdu do prostřed jezírka a stojím na něm. Udělám pečetě rukama a dám už správné množství chakry do techniky a soustředím se na to a dám ruku na vodu a řeknu. " Suiton: Suijinheki " Vytvoří se vodní stěna a už myslimže dostatečně odolná už jen zbývá dodělat tu výšku. Je ted vysoká 11 metrů. Není špatné, ale chce to ještě víc té výšky aby pokryla větší oblast. Znova utvořím pečetě a dám do toho zase několik chakry a položím ruku na vodu a řeknu " Suiton: Suijinheki " Vytvoří se stěna z vody a pomalu se zlepšuju, ale tentokrát to jaksi zapomenu nějak změřit. No nevadí tak to zkusím příště. Takto celé dopoledne trénuju. Na chvíly si odpočinu, když už se blíží odpoledne. Je i čas oběda tak si něco dobrého uvařím aby se mi dplnili aspon částečně síly. Když uvařím ten oběd tak si ho naberu na talíř a potom se pustím do jídla. Jídlo je jako vždy výborné a má velice dobrou chut co mě potěšilo. Potom uklidím všechno nádobí ale ještě nejdu zase trénovat jako vždy. Řeknu si že ještě nějakou chvíly počkám. Nemusím přece trénovat 24 hodin denně. To je nesmysl musím taky chvilku zvolnit a ne jen trénovat bezhlavě. Lehnu si na trávu a pozoruju nebe a mraky, které jakoby plují na obloze. Nakonec mě to jaksi uspí a já asi tak na 2 hodiny usnu a ani si toho nevšimnu. Když se ovšem vzbudím tak nevím jak jsem se sem dostal. Jsem u jezírka i když vůbec netuším jak jsem se k němu dostal. Nepamatuju že bych vstával. No nevadí. Vstanu a jdu doprostřed jezírka. Utvořím pečetě a dám do techniky dostatek chakry na techniku a pak dám zase ruku na vodu a řeknu. " Suiton: Suijinheki " Vytvoří se 16 metrová stěna z vody. Je už fakt obrovská. Momentálně je sice velká ale když je ten poslední den tohohle tréninku tak jí ještě zkusím vylepšit na co nejvíc to půjde. Pokračuju tak zase do večera. Už je večer a já už se cejtím dost vyčerpanej tak už s tím tréninkem přestanu. Dosáhl jsem prozatím svého limitu. Něco málo přes 20 metrů dokážu vytvořit. To není špatný no. Najím se a pak si půjdu lehnout. Když se ráno vzbudím tak si seberu všechny věci a odcházím z Doja.
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Dojo Left_bar_bleue220/220Dojo Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Dojo Left_bar_bleue280/280Dojo Empty_bar_bleue  (280/280)

Dojo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo   Dojo Icon_minitime1Sat Jan 21, 2012 8:03 pm

Suiton: Suishōha
2. Filler
20. řádků

Opět přicházím trénovat. Jako obvykle si vezmu svitek ve kterém je podrobně napsáno jak lze použít techniku Suiton: Suishōha. Je to obtížná techniky, ale já ji zvládnu tak jako vždycky. Zase to zabere nějaký čas, ale když se budu zase snažit tak to zvládnu za kratší čas. Pročítám si tedy svitek podrobně a nacházím v něm celkem zajímavé informace které se mi budou při tréninku hodit, obzvlášt u tohohle. Při tomhle tréninku asi nezůstanu suceh. Uvidím i obrázek jak ta technika vypadá. Hm tak tohle bude úžasná technika. Uměl ji i druhej Hokage. Když si všechny věci ohledně techniky přečtu tak si položím věci zase pod stříšku a uložím do baťohu i svitek s technikou. Jdu směrem k jezírku jako vždycky. Už je to jako tradice pokaždé sem chodit. Ale je to zřejmé jelikož se učím zatím jen techniky s vodou. Později se budu samozdřejmě učit i techniky s jinačí podstatou. Uvidíme možná se o tom později zamyslím. Teď je čas na slibovanej trénink. Utvořím pečetě a koncentruju svou chakru a snažím se představit jak by ta technika měla vypadat. Je to velmi obtížné, ale snad se mi to podaří zvládnout brzy, abych mohl zapracovat na něčem dalším. Po utvoření pečetí a koncentrování chakry vyřknu název techniky. " Suiton: Suishōha " jen se ve větším kruhu rozvíří voda aby vypadala na vodě jako kruh, ale nic se neděje. Budu na tom muset zapracovat mnohem více. Zatím se technika projevuje dobře na ten první pokus. Udělám to samé a dělám to takto celé dopoledne. Už je čas oběda tak si jdu něco uvařit. Když uvařím tak to taky sním a pak zase uklidím. Pak se jdu zase věnovat svému tréninku na kterém mi tolik záleží, ale měl bych trochu zvolnit a ne jen trénovat jak šílenec, ale to je v pohodě. Někdy si ten čas najdu. Jsem u vody a utvořím všechny pečetě a koncentruju svojí chakru a vyřknu název techniky " Suiton: Suishōha " Zase se jen do kruhu sformuje vír, ale nic moc se nestane musím trochu zabrat. Hm tohle bude opravdu těžká technika. Nebude to vůbec snadné. Jak jsem se dočetl tak musím vytvořit obrovskej vír který bude stoupat do vzduchu a ten vír pak pošlu na nepřítele jako obrovskou vlnu. Velmi zajímavá technika podle mě. Bude složité se jí naučit za krátkou dobu ale snad to tedy dokážu no, nenechám se tím zastrašit a budu se tomu věnovat. Udělám pomocí rukou pečetě a pak koncentruju svou chakru aby se mi ta technika podařila co nejlépe pro začátek. " Suiton: Suishōha " vytvoří se vír při kterém konečně stoupla voda. Konečně nějakej úspěch. Vypadá to že mi to dalo znamení že se do toho můžu pořádně opřít. Trénuju tak až do večera ale jen o kousek se zlepším. To mi však náladu nepokazí. Byl jsem rád že jsem se dostal tak daleko dneska. Jdu si udělat něco k jídlu. Po jídle si roztáhnu deku na kterou si pak lehnu a usnu.
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Dojo Left_bar_bleue220/220Dojo Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Dojo Left_bar_bleue280/280Dojo Empty_bar_bleue  (280/280)

Dojo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo   Dojo Icon_minitime1Sun Jan 22, 2012 10:58 pm

Suiton: Suishōha
2. Filler
20. řádků
2. část

Po náročném tréninku konečně vstávám, je zřejmě čas se probudit a trochu se najíst. Od včerejska jsem vlastně nic nejed. Zakručí mi v břiše a je to náznak že mám přeci jen nějaký hlad. Vemu si z batohu nějaké pečivo a pití a v klidu se nasnídám, jelikož jsem tu zatím jen já, nikoho jsem tu ještě neviděl, ale jsem si jistej že jsem někdy taky přijde trénovat jako já. Pokud sem někdo přijde tak snad se nic nestane když tu bude trénovat 2 až více osob. Po snídani uklidím láhev s pitím a jdu k jezírku. Utvořím pečetě a koncentruji svou chakru. Po malé chvilce koncentrování vyřknu ze svých úst tu techniku. " Suiton: Suishōha " Rozvíří se kolem mě voda a už o něco stoupla dokonce stoupala až k mým kolenům. Když dneska dám nad velikost mého těla tak budu spokojen. Pokračuju tak samozřejmě tímto tempem až do oběda. Dopoledne ale ubíhá děsně pomalu tak tím pádem mám dá se říct více času. Ačkoliv je to celkem nuda takhle zběsile trénovat, ale je to nejrychlejší způsob jak zesílit. Nesmím polevit. Musím se snažit ze všech sil abych to zvládl co nejdřív třeba tu techniku budu muset brzy použít. To nikdo neví dokud se to nestane. Jednou se to zamozřejmě stane a až se to stane snad ta technika bude dost silná aby odrazila útok nebo porazila nepřítele. Když už je odpoledne tak si řeknu že pro dnešní dopoledne by to mohlo stačit tak odcházím od jezírka a jdu si pro něco k snědku jelikož už mi zase kručelo v žaludku jako o závod a to mě celkem deptalo ten hlasitej zvuk jako by žaludek trávil sám sebe. Najím se co nejvíc to jde abych do večera neměl hlad a mohl v klidu trénovat. Nacpal jsem se tak že jsem asi na hodinu musel ještě ležet protože jsem se přejedl a nebylo mi zrovna nejlépe. To se zhruba po jedné až po dvou hodinách zlepšilo a já byl zase připraven jít trénovat. Poklidím nádobí a jdu zase k jezírku kde hodlám pokračovat v tréninku. Bude to obtížné ale za dopoledne jsem se už docela zlepšil. Utvořím pečetě a koncentruju nějakou chvíly svoji chakru do té techniky. Pak vyřknu z úst název techniky " Suiton: Suishōha " Voda kolem mě se začala vířit a stoupla mi až do půlky těla to už je úspěch ale musí být několik metrů vysoká. To myslimže zvládnu zejtra. Pro dnešek mi stačí když zvládnu nad výšku mého těla samozřejmě. Zkouším tu techniku takhle celý den a celkem se mi daří. Už je ovšem večer a je čas už jen na večeři a spánek. Odcházím od jezírka ke svým věcem ze kterých vytáhnu jídlo a pití. Po výborné večeři se přikreju dekou a usnu, Po náročném dni si zasloužím příjemný a klidný odpočinek za svitu nádherného měsíce a příjemným hřejivým vánkem.
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Dojo Left_bar_bleue220/220Dojo Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Dojo Left_bar_bleue280/280Dojo Empty_bar_bleue  (280/280)

Dojo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo   Dojo Icon_minitime1Mon Jan 23, 2012 8:13 pm

Suiton: Suishōha
2. Filler
20. řádků
3. část

Konečně jsem opět vzhůru a čeká na mě další den mého tréninku vodní techniky, kterou brzy dokončím. Už se celkem těším až tu techniku dokončím. Tuhle techniku totiž ovládal 2. hokage Tobirama Senju. Byl to expert na vodní techniky, což je dobré že někdo takové kapacity zrovna používal element vody. Ještě před tím než se vrhnu na trénink je ted čas abych se najedl jinak bych byl do oběda hladovej a hůře by se mi trénovalo což vážně nechci aby mi něco ztěžovalo můj trénink. Vytáhnu si tedy něco k jídlu a k pití a dám se do toho. Asi po deseti minutách dojím svoji snídani a poklidím věci aby se tu jen tak neváleli. Kráčím tedy k jezírku abych mohl manipulovat s vodou. Pomocí rukou začnu utvářet pečetě na techniku a koncentruju svou chakru o něco soustředěněji, abych to nepokazil. Jakmile ucítím že mám dostatej chakry tak vyřknu název techniky. " Suiton: Suishōha " Voda stoupá do výšky mé hlavy a už se začínám zlepšovat no jako včera. Zase koncentruju chakru s tvořením všech pečetí, ale tentokrát se ty pečetě snažím skládat mnohem rychleji, jelikož v bitvě jde taky o rychlost a ne jen o sílu. Jakmile budu mít všechno připravené tak řeknu zase název techniky. " Suiton: Suishōha " voda se začne kolem mě vířit a rotuju směrem kolem mě do vzduchu. Tentokrát se ukáže výsledek mé práce a dosáhne mnohem vyšší velikosti. Dneska bych chtěl totiž dát ten vír do daleko větší velikosti. Zejtra už zbývá jen ten vír v podobě velké vlny poslat na nepřítele. To už snad nebude tak těžké i když možná trochu nebezpečné když se to totiž obrátí na mě. Snad se mi při tom nic nestane. No uvidíme co bude dál. Takto trénuju celé dopoledne a už je konečně čas oběda. Docela mi vyhládlo za to odpoledne na tohle se budu muset pořádně najíst. Jdu si pro věci na vaření a ingredience a začnu si vačit oběd. Uvařit oběd ovšem nějakou tu dobu trvá a já mám čím dál větší hlad a ještě k tomu když ten oběd vařím tak mám čím dál větší hlad. Když už je oběd hotový tak si vemu talíř a naberu si do něj polévku. Začnu jíst polévku a byl jsem moc rád že jsem si něco vzal k jídlu. Ovšem jak jsem měl velký hlad tak mi to ještě nestačilo. Vzal jsem si tedy druhý chod což už nebyla polévka ale něco lepšího. Nebudu říkat název jelikož jsem to ještě nepojmenoval. Po té co dojím i to druhé jídlo tak umeju nádobí a na chvíly si odpočinu od všeho. Na dvě hodiny si lehnu a usnu. Když se vzbudím po dvou hodinách tak vstanu a jdu směrem k jezírku. Koncentruju svou chakru a začnu rychle tvořit pečetě přičemž jsem řekl název techniky " Suiton: Suishōha " a technika uspěla už měla celkem slušnou velikost, ačkoliv jak jsme řekl tak dneska budu trénovat jen tohle tak to taky dodržím. Trénuju tak celý odpoledne dokud není večer a já už nejsem z tréninku vyčerpanej a ještě navíc mi došla chakra. Půjdu si tedy ještě něco vzít k jídlu a pití abych před spaním se trochu najedl. Když se najím tak si půjdu věci uklidit a lehnu si na deku a přikreju se jí. Po nějaké době usnu a jako vždy je v noci teplo. Letos jsou večeri teplejší aspon že není zima. To bych nemohl spát tady ale musel bych jít dovnitř a nechci potkat nějakého šílence který trénuje i večer aby mi šlápl třeba na hlavu jak by trénoval.
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Dojo Left_bar_bleue220/220Dojo Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Dojo Left_bar_bleue280/280Dojo Empty_bar_bleue  (280/280)

Dojo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo   Dojo Icon_minitime1Thu Jan 26, 2012 2:24 pm

Suiton: Suishōha
2. Filler
20. řádků
Finální část

Konečně jsem opět vzhůru a čeká na mě další den mého tréninku vodní techniky, kterou dneska dokončím. Už se celkem těším až tu techniku dokončím. Jakmile tu techniku dokončím tam uvidím, ale asi si pak dám na nějakou chvilku pauzu s tréninkem. Dneska bych to tedy měl dokončit. Zbývá mi už jen techniku odklonit na nepřítele. Je to obranná a zároveň útočná technika, která se pak stává více užitečnou. Jak se říká nejlepší obrana je útok nebo i nejlepší útok je obrana. Apoň že už to tedy budu mít za sebou snad se mi při tréninku nic nestane. Hlavně abych to dokázal odklonit na druhou stranu než jsem já jinak si celkem zaplavu. Usměju se nad tou myšlenkou a myslím si že bych se měl radši najíst abych mohl jít pak později trénovat. Vemu si něco ke snídani abych nabral nějaké ty síly a mohl jít. Jakmile se najím tak se zvednu ze země a kráčím po trávě k jezírku kde budu jako obvykle trénovat. Je na čase aby svítalo a já mohl začít. Když vyšlo slunce tak jsem začal okamžitě trénovat. Utvořil jsem pečetě techniky a koncentroval s přesností na chakru a vyvolal jsem techniku. " Suiton: Suishōha " Voda se rozvířila kolem mě a vypadalo to jako by se vytvořilo vodní tornádo a já byl v takzvaném oku tornáda. Snažím se pomalu řídit techniku a odklánět ji na stranu. Pomalu se mi to daří, ale dá to zabrat udržet po ten čas tu techniku. Odklonění mi celkem jde, ale je to obtížné a moc pomalé. Musím se nějak dostat na úroveň toho jak ji odklonit hned po vytvoření a nebo měnit rychlost podle vlastní vůle. Nebude to snadné, ale myslím si že to během dneška zvládnu jako obvykle. Když se voda nakonec dostane mimo mé tělo tak jí přeruším a velká masa vody se řítila zpět do jezírka. Zkouším tu techniku celé dopoledne dokud se více neunavím. Jakmile se unavím což je asi hodinu před obědem tak si nachvíly odpočinu a lehnu si na trávu a zavřu oči. Po zhruba hodině se vzbudím a kouknu se na hodiny kolik je a vypadá to že právě na čas oběda. Začnu tedy vařit oběd, který pak s chutí sním abych měl dost energie na pokračování tréninku a taky proto že mám děsnej hlad. Docela bych si dal takové ty masové kuličky s nějakou omáčkou. Jednou jsem je měl ale nedokážu je zatím uvařit. Snad se to někdy naučím no. Jakmile dovařím jídlo tak je připraveno k jídlu. Naberu si jídlo a nechám nějaké i na večer abych si ho mohl rovnou vzít a nečekat než se uvaří. Dám ho do speciálního materiálu aby se udržela chuť a teplota jídla. Snad to jídlo pár hodin počká. Jakmile dojím tak uklidím nádobí samozřejmě po tom co je umeju a zvednu se ze země. Jdu k jezírku kde budu pokračovat. Koncentruju svou chakru na co největší úroveň a složím všechny pečetě poměrně rychle a řeknu název techniky. " Suiton: Suishōha " vytvoří se zase obrovský vír a jde mi to už konečně odklonit tak střední rychlostí což je prozatím dobré. Trénuju tak celé odpoledne dokud mě to nepřestane bavit a neuznám že už jsem to snad zvládnul. Tento okamžik se stal večer když jsem to konečně zvládnul. Začal jsem se radovat že jsem tu techniku konečně zvládl a mám ji za sebou. Vezmu si jídlo které bylo pořád teplé a mělo stále dobrou chuť. Jakmile ho sním tak si půjdu lehnout a dám přes sebe deku. Ráno se však vzbudím poklidím všechny věci a zase odcházím z Doja s myšlenkou že určitě nebude trvat dlouho a zase se sem vrátím jako vždycky.
Návrat nahoru Goto down
Carol
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Carol


Počet Příspěvků : 189

Informace
Věk: 14
Chakra Chakra:
Dojo Left_bar_bleue500/500Dojo Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Dojo Left_bar_bleue300/300Dojo Empty_bar_bleue  (300/300)

Dojo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo   Dojo Icon_minitime1Sun Jan 29, 2012 7:20 pm

1. Filler
25. řádků
Fuuton no Hogo
Pomalinku jsem došel do Doja.Nepřišlo mi to moc dobré na trénování vzdušných technik jelikož tam to vypadalo že to bude všechno velmi křechcké dlozho jsem hledal dkonalé místo až jsem ho našel Byla to skrytá místnost která byla snad nerozbitná.3ly tam dát do mezírek Kunaie Kterým se dalo následně vyhíbat.A začal jsem trénovat Techniku Fuuton no Hogo.
První jsem poslkládal přislušné pečetě.Fuuton no Hogo okolo mě prosdil spíše mylý vánek než nějaký vichr který by měl odrazit silné útoky toto by odrazilo spíše jen list který by ke mě letěl.ale takhle to asi nebude mít cenu pomyslel jsem si první se musím naučit soustředit svou chakru.Sedl jsem si Klidně a začal jsem soustřeďovat svou chakru Okolo sebe.Pomalu ale jistě Přibývala.Asi po 5ti minutách byla celkem velká tak jsem se jí snažil udržet opět jsem poskládal pečetě a najednou má chakra zřídla ale byl to výrazný pokrok oproti prvnímu pokusu tě byla ocahran tlustá téměr 3 cm.ÁÁ já mám nějaký hlad.Z batohu sjem si vyndal tyčinku a tu jsem snědl.Tentokrát jsem se ale snažil soustředit svou elemetární chakru.Složil jsem pečetě a Najednou se velmi rychle začala zjevovat chrakra okolo mě ale když už byla tlustá tak 7cm najednou se celá rozplynula.No tak jí udržím maximálně 12 sekund.Vstal jsem měl jsem cahry tak akorát na poslední pokus.Ale to si nechám až na večer.Zatím spíš budu trénovat svou prštnost.zhastrčil jsme pro začátek 5 Kunaiú.Poprvé jsem to pustil aniž bych tam byl abych zjistil jak se to dělá atd.nakonec jsem zjistil že Kunaie vylétávají v náhodné sekvenci.dal jsem tam všechni Kunaie a pustil jsem Sekvenci První vyletěl tomu jsem uhýbl doprava Ale hned doprava letěl další tak jsem rychle uskočil a ležel jsem na zemi a další Kunai letěl přímo proti mě.Tomu jsem už neměl šanci uhnout vytáhl jsem svůj tím jsem ho odrazil.Když letěl čtvtý letěl přímo za mnou vzpoměl jsem si že ty dva poslední jsem dával na druhou stranu rychle jsem se otočil a Kunai mě trafil do čelenky a ten druhý také těsně vedle toho druhého.TeĎ bych byl mrtví.Zase jsem je tam dal tentokrát jsem se vyhnul čtyřem a poslední jsem musel odklonit.Nakonec jsem se všem vyhnul přidal jsem tam 3 Kunaie teď jich bylo osm dva nahoře dva dole dva vpravo dva vlevo.Najednou vyletěly všechny najednou.rychle jsem psokládal pečetě Fuuton no Hogo!A Kunaie jsem výrazně zpomalil.A nakonec jsem je všechny až na jeden vykryl ten se mi zabodl přímo do nohy.Rychle jsem dobelhal na oštřovnu věděl jsem že tato místnost je tajná tak jsem řekl že jsem na Kunai šlápl.Lékařka mi uvěřila a ránu mi začala léčit.Už téměř nemám chakru.řek l jsme a lékarnice na to řekla tak vyzkoušej můj lék doplní ti půlku chakry.ale má to vedlejší účinky jako bolení hlavy a kloubů,průjem a další takovéhle věci.Tak já si jednu vezmu.odpověděl jsem jí řekla mi že ho mám zapít vodou a že za půl hodiny bych měl mít půlku chakry doplněnou.Spolkl jsem prášek.Sice chutnal asi jako Psí moč jelikož se mi malinko rozpustil ale co.Došel jsem si do jídelny tam jsem si vzal Talír nabral jsem si Dango a k tomu chilli omáčku z Habbaneros.Kousnul jsem si ale to pálilo ďábelsky normálně se mi spustily slzy a utíkal jsem rychle ke kohoutku a tam jsem začal pít litry vody nakonec to přestalo pálit a dojedl jem své jídlo už to byla tak hodina od doby co mi Lékarnice řekla že za půl hodiny budu mít chakru v půli.ZAšel jsem opět do té místnosti.Tam jsem složil pečetě chakra okolo mě začala poletovat když už jí bylo dost řekl jsem si a teĎ potřebuji dosáhnout vysoké rychlosti.chakra se stále zrychlovala.Až jsem slyšel to foukání ale začalo se mi trhat tričko.
A sakra pomyslel jsem si rychle jsem svou techniku zrušil.Takže technika se dá udržet pouze 30 vteřin pak je neovladatelná.No za ten den to byl veliký pokrok.Ale stále jí musím zefektňovat.


Naposledy upravil Kimi dne Wed Feb 01, 2012 5:52 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Dojo Left_bar_bleue220/220Dojo Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Dojo Left_bar_bleue280/280Dojo Empty_bar_bleue  (280/280)

Dojo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo   Dojo Icon_minitime1Sun Jan 29, 2012 8:50 pm

Suiton: Bakusui Shōha
3. Filler
20. řádků
1. část

Přicházím na cvičiště, které jsem si vybral dál od Kimiho. No spíše o hodně dál než je on. Bojím se že tahle technika by ho mohla zle zasáhnout. Dočetl jsem se že dokáže naplnit i jezero. Je to technika Hoshigaki Kisameho, jednoho ze sedmi legendárních šermířů, který pocházel z Kirigakure no Sato. Ačkoliv se přidal k Akatsuki tak to byl úctihodný shinobi, který získal přezdívku ocasý démon bez ocasů. Nyní mě však čeká trénin který musel podstoupit i on sám. Musel pomocí chakry ze sebe vydat nepředstavitelné množství chakry. Připravým okolí na nadcházejcí techniku. Ještě že jsem zrovna na tomhle prázdném místě kde nic není. Vytvořím určité pečetě pro techniku a koncentruju chakru do svých úst a snažím se je přeměnit na vodu. " Suiton: Bakusui Shōha " Otevřu ústa do kořán, ale nic se nestalo. Stalo se možná jen to, že mi z úst ukápla slina. Což po tomhle nastala takováta trapná chvilka ticha. A pak jsem začal křičet " Co to má sakra znamenat ta kapka? To nedokážu ani trochu vody vyprodukovat? No nic nějak to překonám a budu se to snažit udělat. " Snažím se té technice nějak přijít na kloub. Určitě mi něco uniklo, nějaký detail při kterém nemůžu udělat tu techniku. Kouknu se ještě jednou do knížky abych porozumněl. Poslední řádek skrývá trochu vtipnout poznámku. Na poprvé to nikdy nevyjde, musíte to zkoušet trochu déle. Tak jsem se tedy zasmál a pak jsem si řekl co to má sakra bejt takovej vtip. Musím se uklidnit a pokračovat v tréninku znovu tu techniku zkouším ovládnout celé dopoledne. Už je skoro odpoledne a je čas oběda. Sice se mi za těch pár hodin podařilo potvrdit že technika funguje, ale to mi moc nepomůže. Vyprodukoval jsem možná tak vodu do flašky což je zhruba dva litry. A na vytvoření jezere budu potřebovat asi tak o milion víc. No nic když jsem se dostal tak brzy na dva litry tak se dostanu určitě i na víc. Uvařím si jídlo což přivolá jednu hladovou lišku. Nabídnu jí zbytek kuřete pro liščata, jelikož mě stačí jen jedno stehýnko. Liška se pomalu přibližuje a je opatrná, když v tom náhle přiběhnou dvě liščata a popadnou každý jeden kus z kuřete a ten největší nechaj té třetí co přišla jako prvni, jelikož jsou to její mláďata. Po obědě lišky odběhnou kamsi pryč a nechávaj mi prostor k tréninku ten však oceňuji. Začnu tedy zas trénovat. Koncetruju svou chakru do úst a na tuhle techniku stačí udělat jen jednu pečeť. Stačí když dám obě ruce dlaněmi k sobě a tím vytvořím pečeť. " Suiton: Bakusui Shōha " Vody vyvalím z úst tentokrát víc což je znamení že to bude rychleji. Já si to myslel když je to technika co zaplní i jezero s velkou hloubkou. Trénuji tak celý den a hloubka se zvedla o několik litrů víc. Už naplnila dokonce i menší příkop když jsem tímhle tempem pokračoval. Už se začíná stmívat tak je čas se jít vyspat. Ještě než odejdu se najím.
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Dojo Left_bar_bleue220/220Dojo Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Dojo Left_bar_bleue280/280Dojo Empty_bar_bleue  (280/280)

Dojo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo   Dojo Icon_minitime1Mon Jan 30, 2012 7:03 pm

Suiton: Bakusui Shōha
3. Filler
20. řádků
2. část

Konečně dojdu na své oblíbené místo které jsem si vybral pro svůj každodenní trénink na tomhle ostrově. Bude to sice ještě nějakou dobu trvat, ale jsem si jistej že se mi to snad brzy podaří. Přeci mě nějaká technika nezlomí. Co mě nezabije to mě přece posílí nebo to snad není pravda? Nyní je čas pokračovat v tréninku za dnešek musím hodně trénovat, abych dokázal nějakým zázrakem ze sebe vydat několik set litrů vody. Pro začátek, jelikož jestli chci například udělat z bojiště moji výhodu tak to musím udělat v pořádném rozsahu. Dám se tedy do práce a vůbec nečekám na nic. Je čas abych se věnoval jen tréninku a ničemu jinému. Koncentruju svou chakru do úst a vytvořím pečeť, která napomůže chakře aby se promněla v techniku a já mohl poznat rozdíl oproti včerejsku. " Suiton: Bakusui Shōha " Z údivem se zadívám kolik vody jsem dokázal vyprodukovat. Už jsem trochu větší příkop dokázal naplnit což bylo báječné ale musím se snažít víc abych udělal pořádnou hloubku na pořádný kus cesty. Pokračuju takhle celé dopoledne. Něco zrovna vařím když k tomu zrovna přiběhnou malá liščata. Dám jim nějaké jídlo na talíř a oni ho snědí a já si mezitím vemu svou porci kterou taky s chutí sním. Pak uklidím nádobí a pošlu liščata pryč, jelikož je to tu zrovna nebezpečná. Ony odejdou a já mohu pokračovat v tréninku. Koncentruju svoji chakru, kterou jsem si přesně spočítal kolik budu používat až do večera aby mi vystačila a pokračuju v tréninku. Po koncentrování chakry vytvořím pečeť a hned na to vyřknu název techniky. " Suiton: Bakusui Shōha " z úst se mi vyvalí masa vody. Aspoň to pro mě přišlo celkem hodně, ale musel jsem se zlepšit a tak jsem tímhle tempem pokračoval až do samého večera když už se náhle začalo stmívat. Ukončil jsem svůj trénink a už mi skoro došla moje chakra. To už by pro dnešní den stačilo dnešní den byl pro mě vyčerpávající jak fyzicky tak psychicky. Jak se asi daří v hostinci ostatním. Snad se mezitím všichni nepovraždili než tam dojdu. Chci se aspoň vyspat po tomhle náročném dni, plném tréninku a křiku.Nyní mi už zbývá se vrátit k ostatním a jít si lehnout. Nějak se začnu dobelhávat k hostinci.
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Dojo Left_bar_bleue220/220Dojo Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Dojo Left_bar_bleue280/280Dojo Empty_bar_bleue  (280/280)

Dojo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo   Dojo Icon_minitime1Tue Jan 31, 2012 4:36 pm

Suiton: Bakusui Shōha
3. Filler
20. řádků
3. část

Přicházím konečně po dlouhé době zase na toto trénovací místečko. Tentokrát jsem, ale v klidu a plný energie. Můžu se pro tentokrát do toho pustit ihned a na místě když už jsem tu a nikdo mě neruší. Začínám koncentrovat velké množství své chakry a utvořím zase jen jednu pečeť. " Suiton: Bakusui Shōha " Vytvořím menší lavinu vody po které se svezu, když na ní stojím nohama. Ještě že umím ovládat takto chakru do chodidel jinak bych se propadl do vody. " Tak a teď to zkusím ještě znova " Po menším výkřiku to zkusím tedy znova. Koncentruju svou chakru a soustředím se na ní co nejvíc to jde a udělám pečeť. " Suiton: Bakusui Shōha " Zase se vyvalí o trošku větší vlna, která zaplaví trochu menší oblast. Do zítřejšího večera musím zvládnout zaplnit celou oblast do dostatečné hloubky. Musím sebou hnout. Dneska aspoň polovinu oblasti kde zrovna teď trénuju. Pokračuju takto celé odpoledne až dostanu po tom všem trochu chlad. Tak si něco začnu vařit. Vůně jídla zase přiláká ty lišky a tak jim nechám stranou nějaký kus jídla. Potom si naberu taky a začnu jíst. Je to výborné, musím se pochválit. Je to přijatelné, aspoň že se to dá jíst a to je hlavní a zvířatům taky chutná takže dobrý. Po obědě uklidím věci co jsou na zemi a vstanu. Začnu zase trénovat, abych to dokončil co nejdřív a mohl se zase učit nějakou techniku když se jednoho dne setkám se svým bijuu. Můžu se mu podívat do tváře jen když budu silný, jinak mě bude jako obvykle ignorovat. Koncentruju svou chakru do úst a utvořím pečeť. " Suiton: Bakusui Shōha " Utvoří se o něco větší vlna, která už je celkem slušná a přijatelná k mému tempu. Snažím se tenhle krok udržet po celý den. Celý den trénuju jak nejlépe dokážu a taky s přijatelnými dávkami chakry. Počasí se jaksi divně střídá. Někdy je vedro a někdy zase je šílená zima. Dneska je zvláštní den co se týče počasí, ale takové počasí mě přece nezastraší v tréninku. Musím přes to všechno pokračovat ať se děje cokoliv. Trénuju do vyčerpání a už se celkem začínám cítit vyčerpanej když už je vlastně večer a já si to ani neuvědomil. Je čas to dneska odložit na zítra. Zítra mě čeká poslední den tréninku této techniky. Tahle technika už vypadá opravdu úchvatně když jí provedu. Zítra vytvořím tak menší jezero a tím potvrdím účinek techniky. Pak samozřejmě tu techniku zruším abych to tu trvale nepoškodil a nedal vyhubováno od Sory že ničím ostrov. Pomalu jdu k hostinci.
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Dojo Left_bar_bleue220/220Dojo Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Dojo Left_bar_bleue280/280Dojo Empty_bar_bleue  (280/280)

Dojo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo   Dojo Icon_minitime1Wed Feb 01, 2012 1:13 pm

Suiton: Bakusui Shōha
3. Filler
20. řádků
Finální část

Jako obvykle mi to chvilku trvalo než jsem se dostal na tohle odlehlé místečko, které je celkem daleko od hostince. Našel jsem ho schválně k tomu aby se nikomu nic nestalo a nebo abych nezničit hostinec. Neměli bychom pak kde spát. Možná bych se měl pak porozhlédnout po tajích tohohle ostrova a trochu bádat. Když nás sem dovedli tak musí mít nějaký speciální účinek tento ostrov. Jinak bychom mohli cvičit i někde v horách v Takigakure. Souboj s Nibim bude určitě drsný, ale jsem ochotný to podstoupit pro vyšší dobro. Jednou zjistím pravdu o Nibim a ostatních. Chtěl bych slyšet i jejich příběh jak vůbec přišli po pravdě na tento svět. Jak to bylo skutečně před staletími s jejich stvořením. Nyní se však musím soustředit na tento trénink, který je pro mě důležitý a poskytne mi dostatek síly abych se mohl svým nepřátelům a Nibimu postavit. Koncentruju tedy svou chakru do svých úst a utvořím pečeť. " Suiton: Bakusui Shōha " vytvořím obrovskou masu vody, která zaplaví celé okolí několika desítek či stech metrů. Jelikož to takhle dalo do dálky tak hloubka však zůstala celkem nízká i když jsem vytvořil tolik vody. Pokračuju v tréninku a celé dopodledne trénuji. Když už je odpoledne tak je čas oběda a já jako obvykle začnu vařit něco k obědu a zase to přivolá ty lišky. Asi si mě nějak oblíbily že tu chodí přesně na čas. Nechám jim na velkém talíři dostatek jídla co by jim mohl stačit a naberu si také. Začnu pomalu jíst a vychutnávám si každé sousto jídla. Nechci to mít totiž hned snězený, protože pak budu mít zbytečně hlad a jíst potom budu až večer takže jím trochu pomaleji. Po dobrém obědě se ještě zdržím tím že si dám asi na dvě hodiny šlofíka. Zhruba po dvou hodinách se vzbudím a probudí mě list ze stromu, který mi přistane na nose a já kýchnu. Po té vstávám ze země a jdu se věnovat svému tréninku. Už jsem tak blízko svého cíle, hloubku jsem během dopoledne vypilovat hodně takže teď jde jen o to o kolik víš to zvednu. Utvořím pečeť a nahodím soustředěný výraz a soustředím se na koncentrování chakry přes celé tělo do úst. " Suiton: Bakusui Shōha " Ihned na to ze sebe vydám obrovské množství vody, které zaplní celou oblast vodou do celkem slušné hloubky. Já ovšem nejsem ve vodě protože jsem se svezl na vlně kterou jsem takhle přivolal. Stojím na vodě a čekám až odlije do oceánu. Potom takto trénuju celé odpoledne až do večera. Večer mě už čeká jen večeře a návrat. Vemu si jen nějaké pečivo a lišky tentokrát nepřišli tak jsem jim pro jistotu nechal půlku bochníku chleba na listu, který jsem utrhl a dal na něj aby se neušpinil. List byl poměrně velký. Na tomto ostrově je spoustu rostlin, které jsem ještě neviděl. Jakmile dojím tak se vydávám do hostince a kupodivu mi chakra nějaké zůstala.
Návrat nahoru Goto down
Carol
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Carol


Počet Příspěvků : 189

Informace
Věk: 14
Chakra Chakra:
Dojo Left_bar_bleue500/500Dojo Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Dojo Left_bar_bleue300/300Dojo Empty_bar_bleue  (300/300)

Dojo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo   Dojo Icon_minitime1Wed Feb 01, 2012 5:38 pm

Filler.1
Počet řádků 25
Technika:Fuuton no hogo
Byl již druhý den a já jsem se pokojně budil ale hned jsem se vrhl na trénink.První se však musím nasnídat.Vzal jsem si Omeletu jedl jsem pomalu jelikož jsem byl zničený.Po snídani jsem se vrhl na trénink.
Došel jsem opět do té tajné místnosti a začal jsem opět tréninkem vytvalosti.Začal jsem na rozcvičku dělat kliky dřepy a sklapovačky.Když už jsem byl dostatečně rozcviený začína jsem s dvěma Kuaiema.Vložil jsem je do zarážek a začal jsem se vyhíbat postpně jsem přidával dokud jsem až na konec jich tam měl 10.to už jsem neměl šanci se vyhnout jelikož už u 8 jsem měl problém.
Složil jsem pečetě a zapnul Fuuton no Hogo.A vypustil Kunaie.Kunaie prošly jenom dva.Už se lepšímUž byl čas na oběd tak jsem odešel ale snažil jsem se zůstat v utajení to se mi povedlo.Dojdu na oběd jako pravidelně si vezmu Dango a najím se pak si řeknu že ta moje ochrana je velmi nesouměrná a na místech je silná až moc někde slabá musím se naučit lépe ovládat chakru.
Vyjdu ven a tam začnu se soustředěním chakry.
Dojdu na vodu o nohama se udržím ale musím se to naučit po celém těle.Tak začnu dělat kotouly.Ze začátku jsem byl velmi mokrý nešlo mi soustředit chakru na zádech nakonec jsem si sundal tričko a začal jsem.Asi po dvou hodinách jsem to zvládal.Teď se udržím v sedě aspoň dvě hodiny.sedl jsem si Seděl jsem v klidu držel jsem se ale při jedné hodině a čtyryceti minutách začaly problémy.Začal jsem se propadat Snažil jsem se a nakonec jsem to zvládl.
Nakonec jsem šel zase do místnosti a dával jsem tam opět více a více kunaieú entokrát jsem je pomocí charky žezal byla tak obrovská zásoba Kunaiú z prva jsem se jeno řezal pak jsem je odkláněl trvalo mi asi 3 hodiny dokud jsem do nich neudělal rýhy.Pak jsem jeden Dokonce přeřízl.Zrovna byl čas na večeři tak jsem na ní šel pořádně jsem se najedl.Tentokrát jsem šel spíše trénovat jak udržet chakru stále stejně proudit.Udělal jsem si malý větrný porud a stále jsem s ním točil okolo sebe.
Když už točím asi 2 minuty ten proud začal být nestabilní zpomalil jsem a proud se zase Uklidnil takhle se to stále opakovalo v delších intervalech.
Když už jsem to udržel dlouho tak jsem s tím usekl špičku Kunaie.a zašel jsem si na masáž.
Ta paní mě masírovala skvěle ještě k tomu byla pohledná takže jsem si to opravdu vychutnal a ještě mi to přišlo v hod.Pak jsem šel dále trénovat.Ale po nějaké době ke mě přišel nějaký muž.
říkal mi že mě bude učit po dobu co tu budu.
Já jsem souhlasil a on mě začal trénovat začali jsme opět od začátku a to od ovládání chakry na těle to jsem zvládl rychle pak Přes rychlé shromáždění chakry.a nakonec Ovládáníchakry kterou mám mimo tělo.to bylo nejtěžší.Nakonec jsem udělal další pokrok.
Návrat nahoru Goto down
Saya Chizoku
Genin
Genin
Saya Chizoku


Počet Příspěvků : 280

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Dojo Left_bar_bleue170/170Dojo Empty_bar_bleue  (170/170)
Stamina Stamina:
Dojo Left_bar_bleue230/230Dojo Empty_bar_bleue  (230/230)

Dojo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo   Dojo Icon_minitime1Thu Feb 02, 2012 3:58 pm

Filler 1.
Počet řádku 20
Technika Katon: Karyuu-Endan
Část 1.

Stále jsem šla a šla až jsem objevila bezva místo. Stála jsem někde v lesíku na východní straně
ostrova neboli želvího krunýře. Byl tu také malý potůček, takže kdybych něco zvorala což
pravděpodobně zvorám, tak se to snad uhasí.
Usmála jsem se a sedla si na zem. Jako vždy před tréningem techniky jsem nejprve přemýšlela,
co a jak udělat, abych mi to trvalo co neméně času. "Yosh..!"kývla jsem si
na souhlas a vstala. Založila jsem ruce a začala shromažďovat chakru. Párkrát jsem se nadechla
a vydechla a chakra se mi začala rychle pohybovat v těle. Teď jsem se pokoušela nahromadit ji
do hrudníku. Pomalu jsem pociťovala horko, které mě hřálo v hrudi.
Když už jsem se rozhodla vypustit. Z pusy jsem měla vypustit dlouhý proud neuvěřitelně horkého
ohně. Udělala jsem to teda tak. "Katon: Karyuu-Endan.." zašeptala jsem.
Když jsem otevřela pusu a zkusila vypustit ten oheň, což se v mém případě oheň
říct nedalo, tak se objevil v podstatě jenom kouř. Zakašlala jsem. "Páni... to je jako
bych kouřila zevnitř..."
řekla jsem, začala se chechtat a znovu zakašlala. *Nedá se nic
dělat.... znovu a znovu to zkoušet.... to bude asi nejlepší..* řekla jsem si a zase začala
shromažďovat chakru.
Řekla jsem jsi, že tentokrát to zkusím vydržet o něco více. Shromáždit více chakry do hrudi a
vyfouknout ji až na poslední chvíli. *Nejprve bych to měla dělat pomalu a až pak bych mohla
zkoušet rychleji...*řekla jsem si a zklidnila mysl. Začala dýchat zhluboka a soustředila se jen a
pouze a tréning techniky. Po chvíli jsem už byla připravená vyfouknout chakru v podobě ohně.
Dlouze jsem se nadechla a vypustila chakru. Vyfoukla ji. Vytvořil se oheň avšak malý.
"Alespoň něco...!" řekla jsem si povzbudivě.
Polkla jsem a sedla si. Byla jsem už tak trochu bez chakry takže jsem zamířila zpět do hostince a chtěla se najíst.


Naposledy upravil Garou_Hikari dne Sun Feb 05, 2012 11:31 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Carol
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Carol


Počet Příspěvků : 189

Informace
Věk: 14
Chakra Chakra:
Dojo Left_bar_bleue500/500Dojo Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Dojo Left_bar_bleue300/300Dojo Empty_bar_bleue  (300/300)

Dojo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo   Dojo Icon_minitime1Fri Feb 03, 2012 7:26 am

Filler 1.
Počet řádku 25
Technika Fuuton no Hogo
3/5
Byl už třetí den co jsem byl v Doju.Vztal jsem byla jsem naprosto v pohodě i cahkru jsem měl plnou ale musel jsem čekat na mistra.
Když už došel čekal jsem asi 30 minut.Kde jste byl??řekl jsem.
Snad ten trénink stihnu brzo.Hned jsme šly opět sousřeďovat akorát teď to ztížil jelikož ovládal Suiton tak dělal vlny a já se musel udržet čístý.
Bylo to sice těžké ale zvládl jsem to na 30 minut pak přišla obrovská vlna a já spadl.
Potom mě učil soustředit chakru stejně akorát jsem se u toho musel vyhýbat Kunaiúm.Teto trénink trval až do oběda.
šly jsme spolu na oběd ale mistr mi nedovolil vzít si Dango prý jsou moc tučné a že teď musím jíst hlavně zeleninu.
Když už jme yse najedly mistr řekl že teď budu muset kontrolovat svou chakru to jsem zvládal ale co se dalo čekat mistr se mi to snažil narušovat abych to měl těžší.Moc m to nešlo takhle jsme trénovali zatraceně dlouho asi po 2 hodinách jsem to už celkem zvládal.Nakonec mistr řekl že mám rychle soustředit chakru prý kndyž do 3 vteřin neudělám zeď z chakry která oddrazí kunai tak nemám šanci se tuto techniku naučit.Na poprvé se mi to nepovedlo na podruhé takéne na potřetí to vyšlo tak na pů jelikož se Kunai jenom zastavil a spadl.až na čtvrtý pokus se stalo to co chtěl mistr.
Pak jsem musel tu stěnu udržet aspon 5 minut stejnou nešlo mi to ale vůbec mistr mi ukázal jak mám stát jelikož jsem prý stál špatně a vida pomohlo to ale i tak to bylo strašně těžké to udržet.
Když jsem dokonce i to zvládl mistr řekl ať to udělám co největší největší jsem udělal o průměru 2 metry ale mistrovi to nestačilo prý bych to měl udělat aspon u průměru 5 metrů když tu techniku trénuji třetí den.
Nakonec jsem se nedostal přes dva metry mistr ale řekl budiž asi nejsi takový talent jako můj minulý student.
Už byl čas svačiny ale mistr mi přinesl jídlo sice nebylo dobré ale měl jsem velký hlad.S mistrem jsme se u svačiny bavily.
dozvěděl jsem se že je potulný shinobi ale oficiálně patří ke Kumokagure no sato.
Když jsme vztaly měl jsem běžet několik kilometrů aby mi při bojích nechyběla vytrvalost běžel jsem 100x okolo Doja ale já byl už u 40 vyřízený.Nakonec jsem si to pěkně zkrítil a oficiálně jsem to uběhl 80 ale mistrovi jsem řekl že jsem to už 100x doběhl.
Potom jsme šli konečně trénovat finální fázy techniky.Já jí akrivoval na vodě kde jsem se muset udržet za 3 vteřiny po mě mistr začal útoči Kunaiema a po chvíly začali i vlny a poté jsem muset rozthat pomocí mé ochrany polštáře.Byl to velmi vyčerpávájící trénink ale stálo to za to udělal jsem asi ten nejvěší pokrok.
Jako poslední za mě mistr postavil terče a házel na ně Kunaie a já e musel pomocí chakry odklánět.
Nakonec jsem šel do pooje naprosto vyřízený vyčistil jsem si zuby Vysprchoval jsem se a šel se vyspat.




Návrat nahoru Goto down
Saya Chizoku
Genin
Genin
Saya Chizoku


Počet Příspěvků : 280

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Dojo Left_bar_bleue170/170Dojo Empty_bar_bleue  (170/170)
Stamina Stamina:
Dojo Left_bar_bleue230/230Dojo Empty_bar_bleue  (230/230)

Dojo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo   Dojo Icon_minitime1Fri Feb 03, 2012 9:18 am

Filler 1.
Počet řádku 20
Technika Katon: Karyuu-Endan
Část 2.

Další den jsem stála za to samém místě jak minule a zase se usmívala. *Dneska do toho dám
všechno!* řekla jsem a poposkočila si. Pak jsem si odložila věci stranou, aby mi nepřekáželi a
začala s tréningem. Dnes jsem si opět sedla a promýšlela co a jak. Nadechla se čerstvého
vzduchu a pousmála se.
Vstala a začala hromadit chakru do hrudi. Chvilku to tentokrát trvalo, protože jsem nechtěla
zbytečně plýtvat chakrou a taky jsem nikam nespěchala. Po trošku delší době jsem byla
připravena techniku použít. Řekla jsem tedy "Katon: Karyuu-Endan..." a vypustila chakru ústy
ven v podobě ohně. Byla jsem celkem ráda. Mohlo se říct, že jsem udělala nějaký ten pokrok. Už
to byl oheň a horký byl, ale že byl něco dokázal spálit to ještě asi ne. Zase se mi kouřilo s úst.
*Asi jsem něco dělala špatně ... ale co?* ptala jsem se sama sebe.
Zase jsem to zkusila znovu. Nahromadit chakru do určité míry a pak ji vypustit v podobě
dlouhého proudu neuvěřitelně horkého ohně. Tentokrát, když jsem vyfoukla chakru tak jsem si
spálila jazyk. "aaauu...!" vykřikla jsem a ponořila hlavu do vody. Pak ji zase zvedla... voda mi
samozřejmě natekla do nosu a tak jsem se raději od vody vzdálila. Zakašlala jsem a šlo vidět jak
mi z pusy vychází kouř. Vzdát jsem to v plánu neměla a tak jsem začala znovu.
Nahromadit a vyfouknout... několikrát jsem to opakovala.... až najednou jsem vyfoukla fakt hustě
dlouhý proud ohně. "Waaa..." vydechla jsem a povšimla jak je bezva umět ohnivý techniky. "Ještě
jednou!"vykřikla jsem a zopakovala postup. Zase se objevil dlouhý proud ohně a před sebe jsem
dala suchou větev a koukala co se stane. Větev byla téměř na popel."Juchů!" vykřikla jsem a
začala radostně skákat.
Po té mi došla chakra a já se musela vrátit. Cestou jsem se pochechtávala.


Naposledy upravil Garou_Hikari dne Sun Feb 05, 2012 11:32 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Dojo Left_bar_bleue220/220Dojo Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Dojo Left_bar_bleue280/280Dojo Empty_bar_bleue  (280/280)

Dojo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo   Dojo Icon_minitime1Fri Feb 03, 2012 10:09 pm

Suiton: Poseidon
4. Filler
30. řádků
1. část

Zrovna se nacházím na cvičišti, kde mám dostatečné množství materiálu na mojí nově vyvinutou techniku. Vymyslel jsem totiž svojí vlastní techniku, ze které udělám jednou S rank. Bude mi to sice děsně dlouho trval, ale já věřím že to zvládnu. Určitě to zvládnu, tak jako jsem zvládl ty předchozí. Promýšlím si pořádně všechny pro a proti a nakonec se rozhodnu, že do toho půjdu ať se stane cokoliv. Mám i představu jak bude vypadat. Chci vytvořit z vody obrovského boha moří Poseidona se svou zbraní trojzubcem. S touhle technikou budu moct konkurovat Nibimu, jestli se tedy rozhodne odporovat. Každopádně se na něj musím připravit a tahle technika na tom závisí abych to zvládl. Obzvlášť když použije tu svojí bijuudamu. Velmi nebezpečná technika co by mě mohla zabít a to přece nechci. Jelikož chci vytvořit postavu Poseidona v obří velikosti tak budu potřebovat velké množství vody a na to jsem se naučil tu předchozí techniku, která mi pro tuhle techniku poslouží zároveň i jako zdroj vody, který budu moct využít v můj prospěch. Jak by bylo všem jasné tak techniky raitonu by poškodili mě přes tu techniku, ale je tu jedna výhoda. Já ji ovládám na dálku, aniž bych se jí dotknul. A tím pádem mi raiton neublíží. Problém je však ta Bijuudama a S rankové techniky katonu. Vím že je katon slabší než suiton, ale při takové obrovské katonové technice při které se vytvoří výbuch a mohla silně poškodit postavu Poseidona. Na takovéto techniky si musím dávat velký pozor. Zajdu tedy k vodě kde jí najdu hodně tak tam se zastavím a popřemýšlím. Tak a mám podmínky splněné teď to jen převést do techniky. Bude to vážně dřina. Snad dneska něco dokážu. Nejtěžší bude tvorba a pak nastane ovládání. Bude to fakt fuška takže se musím snažit. Vytvářím pomalu vlastní pečetě a koncentruju obrovské množství chakry. Tolik jsem ještě nepoužíval snad to zvládnu. Odpoledne si pak musím odpočinou, abych mohl nabrat síly pro pokračování. Jakmile mám koncentrovanou chakru a utvořím pečetě tak už jen zbývá říct název techniky který je podstatný. " Suiton: Poseidon " Z vody se něco sice začne tvořit ale vůbec to nevypadá dobře a navíc se to po chvilce rozpadne. Bylo to zároveň malé takže to fakt nebude vůbec lehké takže se musím snažit. Celé dopoledne tvrdě trénuju, abych se přiblížil co nejvíc cíly, ale jaksi to nemá účinek. Tahle technika je vážně těžká na ovládnutí. Zvládl jsem jen asi tak kapku z techniky. Vytvořil jsem jak se to dá asi tak říct. Řekněme mini model poseidona, který se po chvíly rozpadl. Ani takhle malý jsem to neudržel, ale každý přece začíná ne? A já nejsem samozřejmě vyjímka. Po dopoledním tréninku si uvařím nějaké jídlo a spokojeně ho sním. Pak si však hodím asi tak hodinu nebo dvě šlofíka abych doplnil energii a odpočinul si. Po dlouhém odpočinku se však vrhám znova do tréninku. Znova začnu tvrdě trénovat a začínám s tvořením modelu, který postupně se snažím převést do větší velikosti, ale zvětšuje se bohužel moc pomalu. Tohle bude na hodně dlouhou dobu. Ještě že tu mám zabalený jídlo tak na týden. To bude přibližně doba za kterou bych to možná dokázal zvládnout. Nebude to lehké ale já to dokážu. Koncentruju svou chakru a utvořím svoje pečetě a vyřknu název techniky " Suiton: Poseidon " a vytvořím postavu Poseidona, kterej je zhruba ve velikosti mého skutečného těla. Celkem mrňnavej ale jako základ stačí. Trénuji tvrdě tak celý odpoledne aby se mi technika povedla. Odpoledne bylo dosti vyčerpávající ale svůj kus práce jsem odvedl a můžu si konečně odpočinout. V tréninku budu pokračovat až zejtra. Musím si odpočinout abych nabral dostatek sil. Nyní se musím ale najíst proto si začnu dělat večeři a pak jí sním. Po výborné večeři mi to už zbývá jen uklidit. Nějakou chvíly uklížím nádobí a také ho předtím umeju. Nyní je čas jít spát a těšit se na nadcházející den. Připravím si místo na spaní a a přikreju se dekou aby mi večer nebyla zima. Po nějaké době se mi konečně podaří usnout a probudím se až další den ráno.
Návrat nahoru Goto down
Saya Chizoku
Genin
Genin
Saya Chizoku


Počet Příspěvků : 280

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Dojo Left_bar_bleue170/170Dojo Empty_bar_bleue  (170/170)
Stamina Stamina:
Dojo Left_bar_bleue230/230Dojo Empty_bar_bleue  (230/230)

Dojo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo   Dojo Icon_minitime1Sat Feb 04, 2012 10:06 am

Filler 1.
Počet řádku 20
Technika Katon: Karyuu-Endan
Část 3.

O den později jsem stála zase u malého potůčku. Tohle místo mi dělalo příjemnou atmosféru na tréning. Dnes jsem byla tak docela nabitá a chakru jsem nepostrádala. Rozhodla jsem se tedy, abych začala trénovat rovnou a neprodlužovala to nějak.
Spojila jsem ruce a pokusila se rozproudit chakru v sobě. U chvilku později byla chakra dostatečně rozprouděná a tak jsem ji mohla hromadit v hrudi. "Katon: Karyuu-Endan..." vykřikla jsem, když chakra v hrudi dosáhla určité míry, vypustila jsem ji a objevil se docela slušně dlouhý proud ohně. Byla jsem ráda, ale pořád to nebylo ono.
Začala jsem techniku zkoušet s trošku větší vervou. Nahromadila jsem větší množství chakry do hrudi a vyfoukla. Chtěla jsem aby oheň byl o něco teplejší a aby dokázal spálit téměř vše. Vyfoukla jsem ho a mohla si všimnou, jak jsem dokázala zvýšit jeho teplotu přidáním chakry.
Po té si řekla, že si připravím všelijaké figuríny z materiálu, který je mi poskytován taky v okolí lesa. Posbírala jsem všechno možné a začala vyrábět dřevěné panáky a zvířata.
Když jsem skončila s vyrábění, byla jsem na sebe hodně pyšná a začala trénovat na plno.
Opět jsem přidávala chakru víc a víc. Říkala název techniky a vypouštěla jí ústy ven. Někdy jsem to ustála a spálila některé panáky na popel, někdy jsem zase odlétla.
Zůstala jsem stát a zkoušela techniku znovu a znovu. Každým pokusem jsem slábla a technika sílila, což pro mě bylo mínus i plus. Ale což vše kladné musí mít zápor. Spokojila jsem se z tím co jsem teď uměla a pokračovala dál a dál. Čas od času jsem vyčerpaně seděla a pokoušela se vstát. Ústa jsem měla v jednom ohni, hodně mě pálila a tak jsem ji chladila jak jen to šlo. Pokaždé, když jsem použila techniku skočila jsem do vody a začala pít vodu.
Nakonec jsem ležela vyčerpaná u potůčku a přemýšlela o všem možném. Měla jsem sucho v krku i když jsem pila během tréningu, a tak jsem se snažila s námahou vstát a rozhodla se vrátit zpět. Když jsem dorazila zpět, pomohla jsem ostatním s tím co potřebovali, najedla jsem a a lehla si.


Naposledy upravil Garou_Hikari dne Sun Feb 05, 2012 11:32 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Carol
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Carol


Počet Příspěvků : 189

Informace
Věk: 14
Chakra Chakra:
Dojo Left_bar_bleue500/500Dojo Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Dojo Left_bar_bleue300/300Dojo Empty_bar_bleue  (300/300)

Dojo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo   Dojo Icon_minitime1Sat Feb 04, 2012 10:37 am

Filler 1.
Počet řádku 25
Technika Fuuton no Hogo
4/5
už byl předposlední den mého tréninku a hned ráno na mě cěkal mistr prý se mám rychle najíst že půjdeme mimo dojo šel jsem malu a ospale na snídani a tam jsem se radši málo najedl kdyř jsme vyrazily směřovaly jsme k velkým vodopádům.
Když jsme tam doběhly řekl mi že se nesmím namočit.
Ale že s ním musím bojovat aniž bych se namočil.On po mě začal metat suitonové koule bylo to těžké zůstat suchý ale pak jsm pochopil co po mě chtěl.
Vždy když po mě letěla voda tak jsem jí odrážel mojí ochranou.Byla to makačka bojovaly jsme asi 3 hodiny pak použil jednu z nejrozsáhlejších Suitonovích technik když na mě poslal obrovskou vlnu sice neměla moc útočný rázale udržet se suchý to bylo téměř nemožné.A abych se ještě víc snažil tak do toho ještě dal Raiton .Já jsem vlně radši uhnuů a pokračoval jsem v obraně.
Suchý jsem vydržel 4 hodiny pak jsem měl cahkrutéměř na nule a začalů jsem se vyhíbat ale kapkám se vyhnout nedalo.
Pak jsme si daly pauzu a překvapivě mistr uměl i dobře vařit daly jsme si lososa.Byl výborný.
Pak jsme šly na vršek vodopádů.a tam jsem se musel soustředit.To nebylo až tak těžké pak jsme se vrátily do Doja a ukázal mi tu tajnou místnost prý jí udělal on.
já mu řekl že jsem jí už jednou našel.A on se na mě ohromeně díval.
Prej ani jeho minulý student jí nenašel.
Tak tam jsme přisly k finálnímu cvičení techniky.
Já aktivoval techniku a Sensei na mě útočil Kunai.
Držel jsem se asi 1 minutu.
Pak jsme šly na ošetřovnu jelikož mě ta technika hodně rozdrápala kůži až do masa.
Tak aspon vím žžr tuhle techniku ještě neumím dokonale ovládat.
Na ošetřovně mě ppaní zacelila rány pak mě masérka zase krásně rozmasírovala.
Byl jsem jako vyměněný.
Sice mě stále bolela hrď od té techniky a měl jsem celej trup obvázenej jako mumie.
Ale stále jsem jí používal.Takhle by t oasi nešlo pomyslel jsem si musím ji upravit a držet si jí dál od těla.
Bude tpo daleko lepší ale i těžší.
Tak jsem jí držel dál od sebe bylo to daleko lepší.a nakonec jsme šly s mistrem na večeři a já šel spát.







Návrat nahoru Goto down
Veritas
Jonin
Jonin
Veritas


Počet Příspěvků : 7

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Dojo Left_bar_bleue500/500Dojo Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Dojo Left_bar_bleue1000/1000Dojo Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Dojo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo   Dojo Icon_minitime1Sat Feb 04, 2012 8:14 pm

"Aaa raz ! dva ! raz ! dva!" ozívalo sa zo zadnej časti doja v ktorom som práve cvičila. Robila som celkom náročný cvik aj keď na mňa.. to bolo dosť jednoduché. Proste som robila kliky na palcoch, jedine s tým že som bola nohami vo vzduchu a tým pádom som robila niečo ako "stojku". Takto som pokračovala až do celkom pekného počtu.. vlastne som ani nepočítala koľko som ich spravila no, rozhodne ich bolo dosť. Oblečené som mala klasické elastické niečo ako "legíny" ktorý však mali úchytku na nohu, teda pôsobili aj ako bandáž. Ako top som mala obyčajné biele tričko ktoré mi siahalo približne po zadok. Teraz však bolo tak "obrátené" a tým pádom odhaľovalo moju podprsenku svetlo azúrovej farby. Nakoniec som sa len zviezla dole tak.. no viac menej spotená. Zobrala som si do rúk flašku s pitím a vylogala som ju takmer na ex. Bez nejakej zmeny tempa som pribehla k umývadlu kde som si ju znova napustila, potom som sa len vrátila na moje miesto a začala som znova makať. Keďže mi už váha môjho vlastného tela nestačila, tak som si musela pripnúť závažia ktoré mali hodne veľkú hmotnosť. Normálny človek by sa s nimi sotva pohol, ja som si ich však umiestnila aj na ruky a aj na nohy. Následne som len začala predvádzať sériu kopov a úderov ktorú som už mala precvičenú a.. vlastne som ju precvičovala xxxx krát. Tréning bola jedna z tých vecí ktoré ma naplňovali a ktoré som bez nudenia mohla robiť v podstate stále. Teda ak som sa až príliš nevyčerpávala no .. to sa moc často nestávalo páč už som mala vybudovanú naozaj skvelú kondičku. Po dokončení tohto tréningu som si len ponaťahovala ruky a spokojne som si odcupkala niekam preč.

Stamka 1/3 -15 riadkov
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Dojo Left_bar_bleue220/220Dojo Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Dojo Left_bar_bleue280/280Dojo Empty_bar_bleue  (280/280)

Dojo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo   Dojo Icon_minitime1Sat Feb 04, 2012 10:59 pm

Suiton: Poseidon
4. Filler
30. řádků
2. část

Po dlouhé době přicházím na cvičiště protože jsem celou noc prospal a vzbudil jsem se celkem pozdě ráno. Nyní je ale čas na trénin, tak radši nebudu do oběda ani nic jíst, jinak by mi potom bylo špatně a nemohl bych trénovat. Koncentruji svou chakru a utvořím všechny pečetě, které nejsou zrovna jednoduché a nějakou dobu trvají když je skládám pomalu a ne moc rychle. Pak už je stačí říct název techniky " Suiton: Poseidon " Vytvořím jen o trošku větší postavu poseidona boha moří s trojzubcem, ale ani zdaleko to nemá velikost jakou jsem si představoval. Musím se snažit ze všech sil abych to zvládl. Vím že je to těžké ale tohle je další zkouška jak se stát silnějším a já ji jako vždy překonám a posunu se na další úroveň a stanu se silnějším. Technika se rozplyne a já to znova zkusím. Koncentruju soustředěně chakru a utvářím pečetě po chvilce skládání pečeí zase řeknu název techniky " Suiton: Poseidon " A zase je o trošku větší než byl dříve. Už má skoro tři metry, ale musím se snažit. Den za dnem to bude lepší a lepší musí mít obrovskou velikost několikaset metrů aby se mohl měřit s Matatabim. Matatabi je vlastně skutečné jméno Nibiho takže si na to jméno budu muset hold zvyknout ale to mi nevadí protože to není tak složité na zapamatování. Techniku zase zruším a pokračuju v tréninku celé dopoledne. Těch pár hodin mi zabere ten trénink a už je konečně čas dlouho očekávaného oběda, protože já jsem ještě ani nesnídal jelikož jsem stával o něco později a už by nemělo smysl obědvat. Něco si začínám vařit a voní to skvěle. Že já se nestanu rovnou kuchařem když mi to tak jde i když ještě nikdo neochutnal moje jídlo kromě mě a těch lišek. Možná ho někdy někomu uvařím. Naberu si na talíř svojí porci jídla a zbytek nechám ve speciálním hrnci aby se udržela teplota jídla do večera. Chci si totiž ještě jednou dát to jídlo. Tak si ho aspoň nechám na večer ať se mám aspoň na něco těšit. Na nějakou chvilku si lehnu do trávy a pozoruju nebe, zpívají ptáci, slyším zvuky moře a sleduju mraky na obloze. Jak čas plynul tak nějaká ta chvíle od oběda uplynula a já se znova rozhodl pokračovat v tréninku abych nebyl nějak pozadu a neflákal se. Musím trénovat abych zesílil, ale musím si dávat pauzy aby to moje tělo vydrželo. Než bych tu techniku dokončil tak by to moje tělo mohlo zničit. Tak se do toho teda znovu dám. Koncentruju svou chakru jak nejvíc můžu a utvořím složité pečetě a snažím se je dělat rychleji i když je to velmi složité. Po chvilce, kerá je už kratší řeknu název techniky. " Suiton: Poseidon " Vytvořím opět postavu Poseidona boha moří s trojzubcem a už je o něco větší. Tímhle tempem se brzy dostanu na tu vzdálenou úroveň při které bude zhruba velký jako sám Matatabi a bude mu moct konkurovat. Nevzdávám se a znovu pokračuju. Zase koncentruju svoji chakru a skládám postupně pečetě. Po nějaké té chvilce skládání pečetí jako obvykle protože tohle je technika S ranku řeknu název techniky. " Suiton: Poseidon " v tom se vytvoří už opravdu o něco větší postava skoro z 2/6 vysoká než má být. Už se blížím k polovině což velmi dobré znamení. Tím pak konečně zakončím konec této techniky. Je to velmi těžká technika, která potřebuje obrovské množství chakry a soustředění. Ještě že jsem na místě kde je klid a mohu se soustředit. Při bitvě to bude těžší protože po mě půjde nepřítel. S tím se budu muset vyrovnat a zůstat soustředěný, ted budu dál pokračovat. Tímhle tempem samozřejmě pokračuju od odpoledne až do večera. Byl to však obtížný trénink, který mi dal jako vždy pořádně zabrat a díky tomu jsem taky přišel o chakru tak už nemůžu trénovat prozatím dneska. Jdu si udělat tedy něco k večeři, když si zrovna vzpomenu že mám v hrnci ještě jídlo. Naneštěstí zůstalo ještě teplé a já si ho nabral na talíř a snědl ho. Bylo výborné, mělo moc dobrou chuť i po té dlouhé době. Po jídle jsem umyl nádobí a chystal jsem se jít spát. Předtím než jsem šel spát jsem si poklidil všechny věci a lehl si na deku, kde budu spát. Přikreju se dekou a pomalu usínám. Foukal příjemný vánek, který nebyl studený, ale naopak teplý. To zařídilo, že se mi během noci dobře spalo a nic mě nevyrušovalo z poklidného spánku.
Návrat nahoru Goto down
Saya Chizoku
Genin
Genin
Saya Chizoku


Počet Příspěvků : 280

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Dojo Left_bar_bleue170/170Dojo Empty_bar_bleue  (170/170)
Stamina Stamina:
Dojo Left_bar_bleue230/230Dojo Empty_bar_bleue  (230/230)

Dojo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo   Dojo Icon_minitime1Sun Feb 05, 2012 7:49 pm

Filler 1.
Počet řádku 20
Technika Katon: Karyuu-Endan
Část 4.

Nohy mě opět zavedli na totéž místo a já se nemohla nabažit té krásné krajiny. Byla jsem ráda, že
jsem tu mohla trénovat. Polkla jsem a pustila se do tréningu. Postavila figuríny vyrobené z minulého
dne a začala na ně útočit kunaii a shurikeny. Pak přestala a začala tréning techniky. Spojily ruce a
začala rozhýbat chakru po celém těle. "Haaa..." vydechla jsem a začala
hromadit chakru. *Je to dlouhý proud velmi horkého ohně... jop už je... teď musím přidat rychlost!*
Zkusila jsem to rychleji a při vyfouknutí toho horkého ohně pár metrů poposkočila dozadu. Zakopla
o pařez a spadla na zadek. Techniku jsem samozřejmě dokončila a tak mi teď asi napáchala dost
škod. Začala jsem hořet. "Waaaaaaaa..."zakřičel jsem a skočila do potůčku. Pak
vyplavala, vyplivla vodu z úst a začala se smát. *Jsem optimista jsem optimista...* opakovala jsem
si,a bych nezačala řvát a vyvádět, jak psychicky nemocná. Vyplavala jsem na břeh a pokračovala
dál. "Za prvé chakra..." nahromadila jsem ji. "Pak... Katon:
Karyuu-Endan..."
řekla jsem a vyfoukla chakru co nejrychleji jsem mohla a co nejsilněji, co
jsem mohla. Bylo to podle mých představ. "Jou..." vykřikla jsem. A však cítila jsem, že mohu ještě
přidat. Udělala vše stejně s větší rychlostí. "Wau...." řekla jsem ohromena tím,
co jsem dokázala. Po té jsem to zkoušela ještě v běhu. Proud ohně se za mnou táhnul opravdu
skvěle. Dokonce to vypadalo, že jsem to já a úplně nejvíc rychle běžím. Pousměji se a přestanu
dávat pozor na cestu před sebou. Při mé smůle tam byla nízká větev dost silná na to aby mi přitom
jak do ní vběhnu urazila hlavu. Otočila jsem se a zjistila, že ... mám skvělé reakce. Zaklonila jsem
hlavu a oheň tím, jak jsem proběhla podpálil větev a spálil jí na popel. Pak jsem musela rychle pro
vodu a uhasit oheň. "Jo dobrá práce!" pochválím se a zachechtám se. Techniku
jsem už uměla docela dost... *teď ji potřebuji použít v praxi...*
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Dojo Left_bar_bleue220/220Dojo Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Dojo Left_bar_bleue280/280Dojo Empty_bar_bleue  (280/280)

Dojo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo   Dojo Icon_minitime1Sun Feb 05, 2012 9:18 pm

Suiton: Poseidon
4. Filler
30. řádků
3. část

A je tu opět den kdy budu trénovat tu monstrozní techniku. Událo se to za poslední dobu hodně a tak musím jít pořád dál a nepostávat jen tak. Jinak mě všichni předběhnou a já přeci nechci zůstat poslední. Proto právě teď a tady trénuju. No vlastně ještě pořád spím, ale přemýšlím o tom i ve spánku abych se na všelijaké věci dokázal připravit předem. Nyní už je čas stávat. protože začíná svítat a paprsky světla mi svítí přímo do očí což nebylo zrovna příjemné, ale za to mě to dokázalo dobře a rychle probudit. Já však jen vstanu a protáhnu se. Ospale se začnu dívat po okolí kde to zase sem. Po malé chvilce mi dojde že jsem zase přespal na cvičišti a ne doma. Ach jo tak zase další den tréninku, snad budu mít na chvíly padla po naučení téhle obrovské techniky. Pokud se ovšem nestane něco velkého a nezbyde mi jiná možnost než se začít učit další techniku se kterou bych mohl nepřítele porazit. Začnu si vařit čaj a mezitím si připravuju snídani, kterou pak sním. Vezmu si chleba a nakrájím pár plátků a začnu si na ně dávat něco dobrého. Po menší přípravě se i čaj uvaří a já ho jen naleju do hrnku a můžu začít konečně jíst. Vždycky si kousnu do chleba a zapiju ho čajem, aby se mi lépe jedlo. Po nějaké té chvilce své jídlo dojím a je čas poklidit všechno a jít trénovat, takže jsem nejdřív začal tím že jsem začal poklízet věci. Začal jsem umývat hrnek a talíř. Špína se nádobí pustila rychle a já pak mohl jen nádobí utřít a uklidit což jsem také udělal a vstal jsem. Šel jsem nějaký čas od svých věcí a zastavil se u obrovského množství vody kde jsem hodlal po celou dobu trénovat. Postavil jsem se do postoje při kterém budu trénovat a hodlal jsem konečně začít trénovat. Jako vždycky jsem koncentroval svou chakru a skládal svoje vlastní vymyšlené pečetě, které nikdo kromě mě neznal. Pak už jen stačilo říct název techniky a bylo to. " Suiton: Poseidon " V tom se z vody začala tvořit podoba mořského boha Poseidona s jeho trojzubcem a už měl celkem slušnou podobu a velikost, ale stále to nebylo dostatečně velký na to aby se to dalo rovnou třeba obrovským summonům a to je špatné. Musím se snažit co nejvíce abych zesílil. Když nezesílm tak nikoho neochráním a budu pro ostatní jen přítěž a to nechci. Proto jsem tady a proto také trénuju takovouhle obří techniku, která není vůbec lehká. Zase koncentruju svou ohromnou chakru a utvořím všechny ty pečetě a zase zbyde jen ten název. " Suiton: Poseidon " Jak už jsem očekával velký Poseidon se zase zvětšil a nabírá na svojí velikosti. Když čas plynul a hodiny ubývali tak už bylo odpoledne. Je čas oběda, měl bych se jít najíst a napít abych doplnil použitou energii. Dojdu co nejrychleji ke svým věcem a začnu si dělat velký oběd protože večer nehodlám jíst. Došel jsem k názoru, že se asi najím pak až ráno. Jídlo mi vystačí na delší dobu a stejnak když se vrátím tak jdu jíst a pak spát a ráno se najím a jdu zas trénovat takže jsem došel k názoru že dneska vynechám večeři, aspoň dneska aby mi zbylo jídlo na další den. Musím si to propočítat abych měl co jíst. Po nějaké době vaření jídla už je jídlo uvařeno a naberu si ho na talíř. Vemu si příbory a začnu jíst. Jídlo se mi rozplývá na jazyku a má vynikající chuť. Když toho jídla sním už dost tak ho umyju, utřu a uklidím. Potom se vydávám zpět na místo k vodě kde budu trénovat. Po nějaké chvíly jsem tam došel a ihned jsem začal s mým tréninkem. Koncentroval jsem jako obvykle svou chakru na co nejvyšší úroveň abych tak mohl co nejlépe nahromadit dostatek chakry pro techniku a nic nepokazil. Hned na to jsem začal skládat pečetě a dále řekl název techniky. " Suiton: Poseidon " Jak se dalo čekat tak zase o několik metrů vyrostl. Už se zvětšuje rychleji. Tohle je taky už třetí den tréninku a je to na tom znát. Takhle jako vždy pokračuju celé odpoledne a vlastně se nic v době mého tréninku nezměnilo. Možná tak to že jsem o několik desítek donutil vyrůst toho vodního obra co si říká Poseidona i s jeho trojzubcem. Když se vracím už konečně ke svému menšímu táboru a tam se jen uložím do deky a zaspím.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Dojo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo   Dojo Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Dojo
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Dojo
» Dojo
» Dojo
» Dojo
» Dojo

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: