Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Ikatsu Rokuro I_vote_lcapIkatsu Rokuro I_voting_barIkatsu Rokuro I_vote_rcap 
Sora
Ikatsu Rokuro I_vote_lcapIkatsu Rokuro I_voting_barIkatsu Rokuro I_vote_rcap 
Nao Taki
Ikatsu Rokuro I_vote_lcapIkatsu Rokuro I_voting_barIkatsu Rokuro I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Ikatsu Rokuro I_vote_lcapIkatsu Rokuro I_voting_barIkatsu Rokuro I_vote_rcap 
Raidon
Ikatsu Rokuro I_vote_lcapIkatsu Rokuro I_voting_barIkatsu Rokuro I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Ikatsu Rokuro I_vote_lcapIkatsu Rokuro I_voting_barIkatsu Rokuro I_vote_rcap 
Airi
Ikatsu Rokuro I_vote_lcapIkatsu Rokuro I_voting_barIkatsu Rokuro I_vote_rcap 
Kana Nara
Ikatsu Rokuro I_vote_lcapIkatsu Rokuro I_voting_barIkatsu Rokuro I_vote_rcap 
Carol
Ikatsu Rokuro I_vote_lcapIkatsu Rokuro I_voting_barIkatsu Rokuro I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Ikatsu Rokuro I_vote_lcapIkatsu Rokuro I_voting_barIkatsu Rokuro I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Ikatsu Rokuro Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Ikatsu Rokuro Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Ikatsu Rokuro Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Ikatsu Rokuro Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Ikatsu Rokuro Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Ikatsu Rokuro

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Ikatsu Rokuro Left_bar_bleue220/220Ikatsu Rokuro Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Ikatsu Rokuro Left_bar_bleue280/280Ikatsu Rokuro Empty_bar_bleue  (280/280)

Ikatsu Rokuro Empty
PříspěvekPředmět: Ikatsu Rokuro   Ikatsu Rokuro Icon_minitime1Fri Jan 20, 2012 8:02 pm

Ikatsu Rokuro Anime.kon.05.7

V tomto domě se nachází kuchyň, ložnice, obývák, koupelna, knihovna a záchod. Majitelem tohoto domu je Ikatsu Rokuro. V domě je momentálně uklizeno a čisto. V kuchyni se nachází spousta věcí na vaření i sporák, dřez, lednička. V ložnici se nachází velká postel s pohodlného materiálu a skříně ze dřeva. Obývák nebo-li obývací pokoj ve kterém se nachází několik sedaček, stůl a krb. U zdí je pár skříni a na zdech vysí obrazy. Je tu také Ikatsuova speciální místnost kde má uložené všechny svoje oblíbené knihy. Některé ovšem ještě nepřečetl. Místnost tak slouží něco jako archiv. Všechny stěny jsou vymalovány ideálními barvami. Před vstupem do místnosti je ještě chodba kde si návštěvníci vyzouvají své boty a nechávají je na dřevěné poličce vedle dveří.
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Ikatsu Rokuro Left_bar_bleue220/220Ikatsu Rokuro Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Ikatsu Rokuro Left_bar_bleue280/280Ikatsu Rokuro Empty_bar_bleue  (280/280)

Ikatsu Rokuro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ikatsu Rokuro   Ikatsu Rokuro Icon_minitime1Fri Jan 20, 2012 8:44 pm

Konečně přicházím ke svému skromnému domu, kde se cítím ze všech míst nejlépe. Nic snad nemůže být krásnější než být zase doma. Ačkoliv bych tu rád zůstal tak budu muset trochu pohnout a sbalit si svoje věci. Snažím se vzzít co nejduležitější věci co tam budu potřebovat, ale zas mě moc nezatíží na cestě. Když už mám sbaleno tak si ještě přibalím pár knih abych si mohl občas číst. Nezapomenu ovšem vzít i tu knihu pro Hikari jak jsem ovšem slíbil. Když mám konečně sbaleno tak vyrážím k bráně. Dveře od domu samozřejmě zavřu a zamknu a schovám klíč.
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Ikatsu Rokuro Left_bar_bleue220/220Ikatsu Rokuro Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Ikatsu Rokuro Left_bar_bleue280/280Ikatsu Rokuro Empty_bar_bleue  (280/280)

Ikatsu Rokuro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ikatsu Rokuro   Ikatsu Rokuro Icon_minitime1Mon Feb 20, 2012 5:01 am

Konečně přicházím k mému domu, nebyl jsem tu už dlouho, už bylo na čase se vrátit. " Konečně doma. To to trvalo než jsem se vrátil zpátky. " Otevřu dveře a vstoupím dovnitř. Vybalím si a poklidím věci. Pak začnu všude utírat prach a podlahu. Asi po hodině je konečně všechno uklizeno a já si mohu odpočinou. Uklidím mycí prostředky a lehnu si na gauč a přikreju se dekou a krátce poté usnu.
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Ikatsu Rokuro Left_bar_bleue220/220Ikatsu Rokuro Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Ikatsu Rokuro Left_bar_bleue280/280Ikatsu Rokuro Empty_bar_bleue  (280/280)

Ikatsu Rokuro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ikatsu Rokuro   Ikatsu Rokuro Icon_minitime1Sun Mar 04, 2012 8:57 am

Už to byla nějaká ta doba co se Takikage neoběvil. Mezitím jsem žil ve svém skromném domě a udržoval ho v čistotě, párkrát jsem zašel na nákup abych doplnil potraviny. Dále jsem si koupil nějaké to nové oblečení a nějaké pomůcky na úpravu účesu. Doma jsem si upravil svoji image, že jsem byl snad k nepoznání. " Stačila menší úprava a je to jako bych byl někdo jiný. " Nyní se tedy vydávám za Takikagem, pokud ovšem už dorazil. Zprávy se ke mě moc nehrnuly a já už měl toho čekání dost protože byla nuda. Zavřel jsem za sebou dveře a náhradní klíč shoval pod tajné sklápěcí dvířka o kterých vím jen já. Vydal jsem se tedy ke kanceláři Takikageho.
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Ikatsu Rokuro Left_bar_bleue220/220Ikatsu Rokuro Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Ikatsu Rokuro Left_bar_bleue280/280Ikatsu Rokuro Empty_bar_bleue  (280/280)

Ikatsu Rokuro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ikatsu Rokuro   Ikatsu Rokuro Icon_minitime1Sun Mar 25, 2012 9:29 am

Přišel jsem společně s Hikari na zádech a hledal jsem klíče od domu. " Kde jen můžou být? AAA tady jsou " Jakmile najdu klíče tak odemykám zámek a otevřu dveře. Hned na to vejdu s Hikari na zádech a zabouchnu dveře. Ani se nevyzouvám, stejnak tu pak musím uklidit. Dojdu až do své ložnic kde opatrně položím Hikari na postel. Než se vzbudí tak jí začnu léčit. Snad to nebude dlouho trvat v mém provedení. Vemu lékárničku z police a začnu s léčením.
Návrat nahoru Goto down
Saya Chizoku
Genin
Genin
Saya Chizoku


Počet Příspěvků : 280

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Ikatsu Rokuro Left_bar_bleue170/170Ikatsu Rokuro Empty_bar_bleue  (170/170)
Stamina Stamina:
Ikatsu Rokuro Left_bar_bleue230/230Ikatsu Rokuro Empty_bar_bleue  (230/230)

Ikatsu Rokuro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ikatsu Rokuro   Ikatsu Rokuro Icon_minitime1Sun Mar 25, 2012 9:36 am

O chvilku později jsem se vzbudila. Uviděla nad sebou Ikatsua a překvapeně zamrkala. "Uhm.. ahoj.." řekla jsem a zrudla. Nemohla jsem se ani hnout, protože jsem požila kekkei genkai a to chce den po té odplatu. "Promiň..." řekla jsem a nepřestala ho pozorovat, jak mě ošetřuje. "A dík.." dodala jsem rychle.
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Ikatsu Rokuro Left_bar_bleue220/220Ikatsu Rokuro Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Ikatsu Rokuro Left_bar_bleue280/280Ikatsu Rokuro Empty_bar_bleue  (280/280)

Ikatsu Rokuro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ikatsu Rokuro   Ikatsu Rokuro Icon_minitime1Sun Mar 25, 2012 10:08 am

" To je v pořádku, klidně lež. Už jsem hotov. Teď ti stačí jen odpočinek. Chtěla by jsi něco přinést? Pití, jídlo, cokoliv? " Řeknu a konečně jsem hotov s léčbou. Teď stačí jen aby odpočívala. Pomalu začnu uklízet svoje zdravotni náčiní a čekám zda si Hikari o něco řekne.
Návrat nahoru Goto down
Saya Chizoku
Genin
Genin
Saya Chizoku


Počet Příspěvků : 280

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Ikatsu Rokuro Left_bar_bleue170/170Ikatsu Rokuro Empty_bar_bleue  (170/170)
Stamina Stamina:
Ikatsu Rokuro Left_bar_bleue230/230Ikatsu Rokuro Empty_bar_bleue  (230/230)

Ikatsu Rokuro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ikatsu Rokuro   Ikatsu Rokuro Icon_minitime1Sun Mar 25, 2012 10:17 am

"Nene.." zavrtěla jsem hlavou. "Tohle bude stačit, díky.." znovu jsem mu poděkovala a mírně se na něho usmála. Zaklonila jsem hlavu a zavřela oči. Tělo mě bolelo. Doufala jsem, že to přejde co nejdříve a budu moct zase trénovat. Při této misi šlo vidět, že jsem i tak ještě slabá. Před očima se mi objevili ti lidi, co jsem při misi zabila. *Proč?*
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Ikatsu Rokuro Left_bar_bleue220/220Ikatsu Rokuro Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Ikatsu Rokuro Left_bar_bleue280/280Ikatsu Rokuro Empty_bar_bleue  (280/280)

Ikatsu Rokuro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ikatsu Rokuro   Ikatsu Rokuro Icon_minitime1Sun Mar 25, 2012 10:20 am

" Budu hned vedle kdyby jsi něco potřebovala. Stačí zazvonit na tenhle zvonek a hned jsem u tebe. Nemusíš se bát kdykoliv zazvonik, mě to obtěžovat nebude. " Hned jak dořeknu vytáhnu zvonek a dám jí ho na skříňku vedle postele. Nechám pro jistotu otevřené dveře, abych jí kdyžtak uslyšel a jdu do kuchyně a začnu vařit něco dobrého.
Návrat nahoru Goto down
Saya Chizoku
Genin
Genin
Saya Chizoku


Počet Příspěvků : 280

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Ikatsu Rokuro Left_bar_bleue170/170Ikatsu Rokuro Empty_bar_bleue  (170/170)
Stamina Stamina:
Ikatsu Rokuro Left_bar_bleue230/230Ikatsu Rokuro Empty_bar_bleue  (230/230)

Ikatsu Rokuro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ikatsu Rokuro   Ikatsu Rokuro Icon_minitime1Sun Mar 25, 2012 10:39 am

"Dobře.." malinko jsem kývla na souhlas a dál ležela. Přitom jsem ořemýšlela o všem možném, například jak se teď má princeznička. Co bych teď dělala, kdybych se mohla hnout a tak dále. Pak, kdyz Ikatsu odešel, prohlížela jsem si jeho pokoj. *Hmm.. tak tady Ikatsu normálně spí..*pomyslela jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Ikatsu Rokuro Left_bar_bleue220/220Ikatsu Rokuro Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Ikatsu Rokuro Left_bar_bleue280/280Ikatsu Rokuro Empty_bar_bleue  (280/280)

Ikatsu Rokuro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ikatsu Rokuro   Ikatsu Rokuro Icon_minitime1Thu Mar 29, 2012 5:33 pm

Už je to několik dní co se Hikari léčila. Po tu dobu jsem jí pomáhal, nosil jídlo a zajištoval klidnou rehabilitaci. Půjdu jí tedy zkontrolovat jestli se už cítí lépe. Dojdu do pokoje kde je Hikari a zeptám se. " Už je ti lépe? " a čekám na její odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Saya Chizoku
Genin
Genin
Saya Chizoku


Počet Příspěvků : 280

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Ikatsu Rokuro Left_bar_bleue170/170Ikatsu Rokuro Empty_bar_bleue  (170/170)
Stamina Stamina:
Ikatsu Rokuro Left_bar_bleue230/230Ikatsu Rokuro Empty_bar_bleue  (230/230)

Ikatsu Rokuro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ikatsu Rokuro   Ikatsu Rokuro Icon_minitime1Thu Mar 29, 2012 7:50 pm

O několik dnů později jsem se už cítila lépe. Ikatsu se o mě staral celou tu dobu, co jsem byla mimo kvůli použití kekkei genkai. *Aaaah.. jsem tak slabá..* pomyslela jsem si. Hned jak vešel Ikatsu jsem si sedla. "Uhm ... už je mi líp.." řekla jsem a vstala. "Díky, že jsi mi pomáhal, za tu dobu.." děkovně jsem se mu uklonila.
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Ikatsu Rokuro Left_bar_bleue220/220Ikatsu Rokuro Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Ikatsu Rokuro Left_bar_bleue280/280Ikatsu Rokuro Empty_bar_bleue  (280/280)

Ikatsu Rokuro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ikatsu Rokuro   Ikatsu Rokuro Icon_minitime1Sat Mar 31, 2012 8:14 am

" Ou... " Skloním hlavu a trochu se začervenám a dodám. " Tak teda děkuju. Na takovéhle děkování nejsem zvyklý " Pak mě napadne že jsme se ještě neukázali před Takikagem, měli bychom se ohlásit. Ještě jsme za nim nebyly kvůli splněné misi. " Jestli chceš můžeš tu ještě zůstat. Já momentálně jdu za Takikagem ohlásit splněnou misi " Odcházím tedy z místnosti a ven dveřmi ke kanceláři Takikageho.
Návrat nahoru Goto down
Saya Chizoku
Genin
Genin
Saya Chizoku


Počet Příspěvků : 280

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Ikatsu Rokuro Left_bar_bleue170/170Ikatsu Rokuro Empty_bar_bleue  (170/170)
Stamina Stamina:
Ikatsu Rokuro Left_bar_bleue230/230Ikatsu Rokuro Empty_bar_bleue  (230/230)

Ikatsu Rokuro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ikatsu Rokuro   Ikatsu Rokuro Icon_minitime1Sat Mar 31, 2012 11:31 am

"Uhm..." usmála jsem se a kývla. "Půjdu s tebou... už mi nic není..." ..."doufám..." dodala jsem tiše. Naposledy jsem se rozhlédla po pokoji, ve kterém jsem pobývala těchto několik dní a vydala se na cestu spolu s Ikatsuem.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ikatsu Rokuro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ikatsu Rokuro   Ikatsu Rokuro Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Ikatsu Rokuro
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Ikatsu Rokuro
» Ikatsu Rokuro
» Ikatsu Rokuro [Techniky]
» Ikatsu Rokuro [Summoni]
» [Mise] Ikatsu Rokuro

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: