Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] I_vote_lcapInari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] I_voting_barInari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] I_vote_rcap 
Sora
Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] I_vote_lcapInari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] I_voting_barInari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] I_vote_rcap 
Nao Taki
Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] I_vote_lcapInari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] I_voting_barInari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] I_vote_lcapInari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] I_voting_barInari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] I_vote_rcap 
Raidon
Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] I_vote_lcapInari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] I_voting_barInari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] I_vote_lcapInari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] I_voting_barInari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] I_vote_rcap 
Airi
Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] I_vote_lcapInari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] I_voting_barInari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] I_vote_rcap 
Kana Nara
Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] I_vote_lcapInari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] I_voting_barInari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] I_vote_rcap 
Carol
Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] I_vote_lcapInari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] I_voting_barInari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] I_vote_lcapInari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] I_voting_barInari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE]

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Juubi
Nukenin
Nukenin
Juubi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
1500 Chakry 1500 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 115

Informace
Věk: 28
Chakra Chakra:
Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] Left_bar_bleue1600/1600Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] Empty_bar_bleue  (1600/1600)
Stamina Stamina:
Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] Left_bar_bleue1000/1000Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] Empty
PříspěvekPředmět: Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE]   Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] Icon_minitime1Thu Jan 26, 2012 6:52 pm

Arena rated match.
Raidon Tomeo
Inari Nadare
Map: Ruiny Iwy
Návrat nahoru Goto down
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 293

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] Left_bar_bleue730/730Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] Empty_bar_bleue  (730/730)
Stamina Stamina:
Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] Left_bar_bleue650/650Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] Empty_bar_bleue  (650/650)

Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE]   Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] Icon_minitime1Thu Jan 26, 2012 8:22 pm

Když jsem svým vycházkovým tempem dorazil na místo určení, rozhlédl jsem se kolem sebe. Darka jsem nikde neviděl, proto jsem se dal do prozkoumávání okolního terénu. Nikde jsem bohužel nenašel nic co by mi poskytovalo nějakou velkou výhodu, kolem mě byli jen náhodně rozmístěné zdi, po bývalých domech vesnice. Nic co by se dalo ve větší míře využit. Proto jsem se opřel o blízkou zeď a čekal jsem až Dark dorazí.
Návrat nahoru Goto down
Dark
Chunin
Chunin
Dark


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 67

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] Left_bar_bleue660/660Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] Empty_bar_bleue  (660/660)
Stamina Stamina:
Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] Left_bar_bleue435/435Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] Empty_bar_bleue  (435/435)

Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE]   Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] Icon_minitime1Thu Jan 26, 2012 8:30 pm

Prechádzal ruinami. Nebol si istý či ho objaví hneď. Mohlo to trvať aj roky. zrazu však začul kroky. Zastal na mieste a obzeral sa okolo seba.
"Nemal si chodiť, priateľ môj" povedal a začal sa uškŕňať. Trhlo mu rukou k meču ale odolal nutkaniu a len tam tak stál.
Návrat nahoru Goto down
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 293

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] Left_bar_bleue730/730Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] Empty_bar_bleue  (730/730)
Stamina Stamina:
Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] Left_bar_bleue650/650Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] Empty_bar_bleue  (650/650)

Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE]   Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] Icon_minitime1Thu Jan 26, 2012 8:40 pm

Možná neměl možná jo příteli, ale moje povaha mi nedovolila nepřijít. Znáš mě.
Řekl jsem s úsměvem. Všiml jsem si Darkova reflexu a úsměv se mi o malinko rozšířil.
Nejsi nějakej nervózní?
Neodpustil jsem si malý rýpnutí. Poté jsem udělal pár kroků dozadu, abych získal větší odstup, kdyby se náhodou rozhodl zaútočit. Vyndal jsem ruce z kapes a nechal jsem je spuštěné kolem těla. Byl jsem připraven rychle složit pečetě pro případnou techniku. Teď už stačilo počkat na Darkuv další krok a boj mohl začít.
Návrat nahoru Goto down
Dark
Chunin
Chunin
Dark


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 67

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] Left_bar_bleue660/660Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] Empty_bar_bleue  (660/660)
Stamina Stamina:
Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] Left_bar_bleue435/435Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] Empty_bar_bleue  (435/435)

Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE]   Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] Icon_minitime1Thu Jan 26, 2012 8:44 pm

Uškrnul sa neuveriteľne krutým úsmevom.
"To je choroba z povolania... ani tá mi však nezabráni poraziť ťa. Shunshin no jutsu..." povedal a posledné slová doslova zašepkal. Zrazu sa objavil tesne za Raidonom a prudko útočil päsťou na oblasť lopatky. Bol rýchly a objavil sa nečakane za ním. Jeho meč však zostal zabodnutý v zemi kde stál predtým.
Návrat nahoru Goto down
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 293

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] Left_bar_bleue730/730Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] Empty_bar_bleue  (730/730)
Stamina Stamina:
Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] Left_bar_bleue650/650Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] Empty_bar_bleue  (650/650)

Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE]   Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] Icon_minitime1Thu Jan 26, 2012 8:54 pm

Čekal jsem útok na tělo, proto jsem byl připraven zareagovat. Sehnul jsem se před ranou a hned na to jsem vyskočil do vzduchu směrem od něj. Ještě v letu jsem se otočil na něj udělal jsem rychle pečeťě, poté jsem natáhl ruce před sebe. Aisushotto. Řekl jsem název techniky a vystřelil jsem na něj dva kovové bodce. Dopadl jsem na ze několik metrů od něj a zároveň i od jeho meče.
Návrat nahoru Goto down
Dark
Chunin
Chunin
Dark


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 67

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] Left_bar_bleue660/660Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] Empty_bar_bleue  (660/660)
Stamina Stamina:
Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] Left_bar_bleue435/435Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] Empty_bar_bleue  (435/435)

Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE]   Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] Icon_minitime1Thu Jan 26, 2012 8:58 pm

Inari len stál a bodce preleteli cez neho. Potom sa rozmazal ako machuľa. Skutočný Inari stál za ním pri jeho meči a nehlučne ním švihol do vzduchu. Bolo počuť len syčanie a extrémne rýchlu modrú vlnu chakry ktorá letela na chrbát Raidonovi.
Návrat nahoru Goto down
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 293

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] Left_bar_bleue730/730Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] Empty_bar_bleue  (730/730)
Stamina Stamina:
Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] Left_bar_bleue650/650Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] Empty_bar_bleue  (650/650)

Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE]   Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] Icon_minitime1Thu Jan 26, 2012 9:09 pm

Sakra genjutsu?
Pomyslel jsem si, když jsem viděl jak se rozplynul. Poté jsem zaslechl jen nějaké divné sičení. Nemělo cenu uhýbat, rychle jsem před sebou jen utvořil stěnu z ledu. Věděl jsem, že je konec hloupému uhýbání. Složil jsem několik pečetí za sebou.
Hyoton: Aisusupaiku
Poté jsem už jen sledoval jak kolem mě rostou ledové bodce různých velikostí a různých náklonů.
Návrat nahoru Goto down
Dark
Chunin
Chunin
Dark


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 67

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] Left_bar_bleue660/660Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] Empty_bar_bleue  (660/660)
Stamina Stamina:
Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] Left_bar_bleue435/435Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] Empty_bar_bleue  (435/435)

Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE]   Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] Icon_minitime1Thu Jan 26, 2012 9:14 pm

Technika prenikla stenou z ľadu akoby nič. Akoby tam ani nebola ale stenu zanechala tak a pokračovala na Raidona. na mieste kde Inari stál, roztočil sa mečom a rozsekal tak ľadovce okolo seba aby si utvoril priestor a stále vedel kde sa Raidon nachádza.
Návrat nahoru Goto down
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 293

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] Left_bar_bleue730/730Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] Empty_bar_bleue  (730/730)
Stamina Stamina:
Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] Left_bar_bleue650/650Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] Empty_bar_bleue  (650/650)

Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE]   Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] Icon_minitime1Thu Jan 26, 2012 9:23 pm

Když vlna prolétla stěnou neměl jsem na výběr rychle jsem odskočil stranou, bylo to těsně a technika mi vzala kousek rukávu. Poté jsem se podíval směrem kde stál Dark znova jsem složil pečetě.
Hyoton: Tsubame Fubuki
Z bodců kolem mě se odlepili kousky ledu, které nabraly tvar ptáků a hejno se jich rozletělo směrem na Darka.
Návrat nahoru Goto down
Dark
Chunin
Chunin
Dark


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 67

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] Left_bar_bleue660/660Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] Empty_bar_bleue  (660/660)
Stamina Stamina:
Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] Left_bar_bleue435/435Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] Empty_bar_bleue  (435/435)

Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE]   Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] Icon_minitime1Fri Jan 27, 2012 1:03 pm

Takmer vôbec ho to nezasiahlo a Inari sa trochu zamračil. To už ale naňho smerovala ďalšia technika. Rýchlo sformoval pečať a okolo neho sa utvorilo osem mečov z čistej chakry ktoré sa zatočili a tak rozsekali všetky kusy ľadu čo naňho leteli. Inari však už nebol na mieste keď sa dotočili a nedalo sa ho nikde zahliadnúť. Zrazu sa len objavil tesne pri Raidonovi a zaútočil. Asi dva metre pred ním sa ale akoby rozdelil a na Raidona útočili piati Darkovia naraz, každý s jednej strany a každý s mečom. Všetci sa roztočili a útočili na Raidona zo všetkých strán.
Návrat nahoru Goto down
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 293

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] Left_bar_bleue730/730Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] Empty_bar_bleue  (730/730)
Stamina Stamina:
Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] Left_bar_bleue650/650Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] Empty_bar_bleue  (650/650)

Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE]   Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] Icon_minitime1Wed Feb 01, 2012 9:03 pm

Když jsem vyděl jak se rychle objevil kousek ode mně a hned na to se rozdělil, byl jsem hodně překavpenej. Musel jsem jednat hodně rychle,Vytvořil jsem z bodců kolem mě pět klonů. Tak aby každý z nich zablokoval útok jednoho Darka, já stál uprostřed mezi nimi a v rukou jsem tvořil ledoví granát. Když zablokovali jeho útok vyskočil jsem do vzduchu a zároveň jsem nechal rozsypat klony. Pak jsem mezi všechny ty Darky hodil granát. Ten se hned rozletěl na ostré úlomky ledu, které mířili do všech stran.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE]   Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE] Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Inari Nadare - Raidon Tomeo [ACTIVE]
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Raidon Tomeo
» [Mise] Raidon Tomeo
» [POVOLENO] Inari Nadare
» [Misie] Inari Nadare
» [POVOLENO] Inari Nadare

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Aréna :: Aréna :: Bojová miestnosť-
Přejdi na: