Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Takeru Uchiha I_vote_lcapTakeru Uchiha I_voting_barTakeru Uchiha I_vote_rcap 
Sora
Takeru Uchiha I_vote_lcapTakeru Uchiha I_voting_barTakeru Uchiha I_vote_rcap 
Nao Taki
Takeru Uchiha I_vote_lcapTakeru Uchiha I_voting_barTakeru Uchiha I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Takeru Uchiha I_vote_lcapTakeru Uchiha I_voting_barTakeru Uchiha I_vote_rcap 
Raidon
Takeru Uchiha I_vote_lcapTakeru Uchiha I_voting_barTakeru Uchiha I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Takeru Uchiha I_vote_lcapTakeru Uchiha I_voting_barTakeru Uchiha I_vote_rcap 
Airi
Takeru Uchiha I_vote_lcapTakeru Uchiha I_voting_barTakeru Uchiha I_vote_rcap 
Kana Nara
Takeru Uchiha I_vote_lcapTakeru Uchiha I_voting_barTakeru Uchiha I_vote_rcap 
Carol
Takeru Uchiha I_vote_lcapTakeru Uchiha I_voting_barTakeru Uchiha I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Takeru Uchiha I_vote_lcapTakeru Uchiha I_voting_barTakeru Uchiha I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Takeru Uchiha Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Takeru Uchiha Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Takeru Uchiha Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Takeru Uchiha Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Takeru Uchiha Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Takeru Uchiha

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Takeru Uchiha

Takeru Uchiha


Počet Příspěvků : 5

Takeru Uchiha Empty
PříspěvekPředmět: Takeru Uchiha   Takeru Uchiha Icon_minitime1Thu Mar 01, 2012 3:39 pm

Pohlavie:
Muž

Povaha:
Je slušný a pokojný.Často nechce ukazovať svoj intelekt no v nevyhnutných situáciách ho používa často.

Podstata:
Katon,Suiton

Vek:
17

Hodnost:
Anbu

Klan:
Uchiha

Kekkei genkai:
Sharingan 3 Tomoe

Sharingan (znamená "Kopírovacie oko") je kekkei genkai členov klanu Uchiha, aj keď nie všetci z nich dokázali túto schopnosť používať. Sharingan sa najskôr vyvinul zByakuganu, ale dáva uživateľovi iné schopnosti a iný typ zraku.
Najznámějšia schopnosť Sharinganu je skopírovanie a zapamätanie techník, ktorých uživateľ pomocou Sharinganu vidí. Môže skopírovat ninjutsu,genjutsu aj taijutsu s perfektnou presnosťou, čo dovoľuje uživateľovi použiť tieto techniky ako jeho vlastné. Ale k tomu musí mať uživateľ Sharinganu potrebné dovednosti.

Sharingan tiež poskytuje uživateľovi neuveritelne jasné vnímanie a dovoluje mu ľahko sledovať rýchle sa pohybujúce objekty a dokonca predpovedať ich nasledujúce pohyby. Schopnosť sledovať a predpovedať pohyb je veľkou mierou založený na schopnosti jednotlivca, málo skúsený uživateľ s tím má veľké problémy. Plne vyvinutý Sharingan môže sledovať všetko, aj tích najrýchlejšách oponentov, dokonca aj keď sám uživateľ nemôže dosiahnuť rovnakej rýchlosti. Môže tiež prehliadnuť cezgenjutsu a sledovat tok chakry, ale nie tak dobre ako Byakugan.
Dalšia jedinečná schopnosť Sharinganu je hypnóza, ktorá protivníkovi vsugeruje pohyby a myšlienky. Toto spojenie s ostatními vlastnosťami Sharinganu umožňuje uživateľovi dokonale napodobovať každý pohyb nepríateľa a dokonca ich robiť skôr než on, čo sa potom javí, ako by uživateľ Sharinganu viděl do budúcnosti.
Sharingan je sice dedičný, ale je možné preoperovať oko so Sharinganom druhej osobe, ako to bolo v prípade Hatake Kakashiho, ktorý získal Sharingan od svojho zosnulého kamaráta,Obita Uchihy. Ale takto získaný Sharingan má svoje nevýhody, nejde ich vypnúť, pokiaľ sa dlho používa, spotrebuje príliš energie a uživateľ omdlie. U členov klanu Uchiha je spotreba energie Sharinganom minimálna.
Mangekyou Sharingan je vyššia forma Sharinganu. Mangekyou Sharingan sa vyznačuje iným vzhľadom než normálny Sharingan. U každého užívateľa vyzerá Mangekyou Sharingan inak, najskôr to závisí na tom, ako je získaný. Tí, ktorí majú dosť sily na to, aby ho získali, musia urobiť veľkú obeť - napríklad Uchiha Itachi zabil svojho najbližšieho priateľa, Shisui Uchihu.

Vyška:
160 cm

Vaha:
62 kg

Dedina:
Konoha

Príbeh:
Narodil som sa v nejakej chalúpke.Vyrastal som tam len z vlkom ktorý sa o mňa staral.Bol som dieťa divočiny.Vedel som perfektne liezť po strome, šplhať, loviť a robiť ďalšie činnosti.Vôbec som nevedel o žiadnom svete s ninjami.Nemal som ani pojem o čase pretože som vyrastal v lese kde nebolo vidno či je deň alebo noc.Jedného dňa sa vtáky správali čudne stále len niekde lietali a plašili sa.Večer som si išiel ľahnúť a zobudil som sa na zápach.Bol to čudný zápach.Dokonca som ho videl.Bol to dym!Rýchlo som vstal a začal sa obzerať.Vlk tu nebol a všade svetielkovalo červeno oranžové svetlo.
Dvere som nevedel otvoriť a tak som ich vykopol.Zrazu som odskočil a dnu sa valil oheň.Celý východ bol v plameňoch.Okno som nemal len malé dierky ktoré mi vetrali.Bol som v pasci, nemohol som sa dostať von.Alkohol ktorým som si liečil rany explodoval a mňa to odhodilo do steny.Vydel som aku dnu skočil vlk no pri tom výbuchu aj on odletel a oheň ho spálil.Nedokázal som sa pohnúť, no strašne som mu chcel pomôcť.Vedel som, že toto je koniec.No mýlil som sa!

Takeru Uchiha Images?q=tbn:ANd9GcTBHh50AVVV-YOy3MYVLLTSQjtuY3HpgjEEZII183_8eryNuhPA

Takeru Uchiha Images?q=tbn:ANd9GcQ3qOEFBdp-bIf97PicUYqrur0GhZxaRQyrV_kF93iiSpj97Q4y
Prebral som sa zo silnými bolesťami.A pri mne sedel nejaký muž z maskou.Zľakol som sa a chcel vstať no nemohol som.“Prestaň, máš veľké popáleniny!“Povedal mi neznámi muž.“K... kto ste?“Povedal som vystrašene a zmetene.“Ja som iba muž ktorý ťa zachránil.“Pozrel som sa na jeho masku a na oči.No jedno mu nebolo vidno.Maska nemala otvor na druhé oko.A to prvé mal červené.Nepovedal som ani slovo.Strašne to bolelo a ja som bol dezorientovaný.Poobzeral som sa po miestnosti a nikto iní tam nebol.Potom muž vstal a bez slova odišiel.Chvíľu som bezvládne ležal a potom zaspal.Prebral som sa už v inej miestnosti.Niečo pípalo a ja som bol priviazaní a stôl.Už som nemal popáleniny.Pozrel som sa na ruky a v nich som mal nejaké veci.Potom vošiel do miestnosti muž.Mal na sebe kapucňu a okuliare a bol veľmi nesympatický.“A ty si zas kto?Čo so mnou chcete?“ Zreval som po ňom a začal sa hádzať.“Kľud chlapče, všetko sa dozvieš keď nadíde čas.“Čudne sa na mňa pozrel a stlačil nejaké tlačítko na stroji vedľa neho a mňa začalo uspávať.Posledné čo som videl bola tá jeho škaredá tvár.

Takeru Uchiha Images?q=tbn:ANd9GcQzDmZdbekMb-UBQAm57pOcogHLqWRQNOB8Bl0uX2BHZAdH4aEU

Začul som klopkanie a strhol sa zo spánku.Utrel som si slinu a vstal.Opäť som bol v tej miestnosti ako pred tým.Na oceľových dverách sa otvorilo okienko a tam bol opäť ten chlap v maske.“Konečne si hore!Tu máš najedz sa!“Dal mi dnu misku z jedlom ktorú som do seba len hodil a utrel si ústa.“Prečo ma vezníte?“On len zavrel okienko a odišiel. Minúty mi pripadali ako hodiny, hodiny ako dni a dni ako roky.Všetko išlo strašne pomaly a ten muž z maskou ma aj trénoval.Zistil som, že moja podstata je Katon a Fuuton.Rozvíjal som svoje schopnosti a muža som si obľúbil.Nechcel mi nič hovoriť o tom čo je a čo robí.Boli dni keď sme vyšli aj von z „cely“.

Takeru Uchiha Images?q=tbn:ANd9GcSpZJR1CnwrlwsT9jgZ6RtCeBU72gR6w-K49LKpPncw0qzaA3tXzRQa51SEcg


Raz som videl aj muža ktorý mal taký istý plášť ako mal Tobi.Áno konečne mi povedal ako sa volá.Dokonca mi povedal, že ten koho som videl je Itachi Uchiha užívateľ sharinganu.“Používa sharingan, tak isto ako ho používam ja a máš ho aj ty!“Neveril som čo povedal.“Ak som sa to dobre naučil tak sharingan je Kekkei Genkai klanu Uchiha ktorý bol ním vyvraždení tak ako ho môžem mať ja?“Tobi si sadol ku stromu a naznačil mi aby som si k nemu sadol.“Vieš, ja som tvoj otec.“Striaslo ma no aj ma to trochu potešilo.(čo? On je môj otec?)Vôbec mi to nedávalo zmysel.Akonáhle som vošiel v ten deň do cely tak som už Tobiho nevidel.Jedlo mi nosil Itachi.Občas sa so mnou aj porozprával a Tobim.No raz mi prezradil ako to, že je môj otec.“Vieš pri pôrode tvoja matka zomrela a zatiaľ sa o teba staral on kým si nemal 4 roky potom ti vymazal pamäť.Mňa sa nepýtaj ani ja neviem ako.A potom sme ťa sledovali každí deň.“(Takže ja som bol sledovaní?)Poďakoval som mu za všetko.

No jedného dňa sa všetko začalo meniť.Ja som objavil sharingan a ďalej ho rozvíjal.Rozvinul som si ho až na tretí stupeň.Už som nedostával jesť.Podarilo sa mi dostať von z cely a celé chodba bola od krvi.Prešiel som až na koniec chodby kde boli pootvorené dvere.Otvoril som ich a tam bol nejaký muž v tom istom plášti od krvi.

Takeru Uchiha Images?q=tbn:ANd9GcQvKm8EIdBYsJfhKBudmbqTyqDJWn01ZMsnbMz2b-p1KceNvqARfg

Utiekol som z budovy a ako o život som bežal preč.Mojím cieľom bola Konoha.Po čase som sa stal geninom.Potom chuuninom a nakaniec Jouninom.Po dlhšom čase som dostal tým a zním sme plnili misie.Nastali nové časy, krásne časy.

Techniky:
Katon: Ryuuka no Jutsu Živel oheň: Technika ohnivého draka úroveň C
Mizu Bunshin no Jutsu Technika Vodního klonu úroveň C
Suiton: Mizu rappa Vodní vlna úroveň C
Kawarimi no Jutsu Technika přemístění (Náhrady) úroveň E
Katon: Karyuu-Endan Živel oheň : Dračí ohnivá střela úroveň B



Naposledy upravil Takeru Uchiha dne Fri Mar 02, 2012 4:14 pm, celkově upraveno 4 krát
Návrat nahoru Goto down
Ryu-sama
Nukenin
Nukenin
Ryu-sama


600 Chakry 600 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 32

Informace
Věk: 21
Chakra Chakra:
Takeru Uchiha Left_bar_bleue680/800Takeru Uchiha Empty_bar_bleue  (680/800)
Stamina Stamina:
Takeru Uchiha Left_bar_bleue800/800Takeru Uchiha Empty_bar_bleue  (800/800)

Takeru Uchiha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takeru Uchiha   Takeru Uchiha Icon_minitime1Thu Mar 01, 2012 4:51 pm

Takeru Uchiha napsal:
Techniky:
Katon: Ryuuka no Jutsu Živel oheň: Technika ohnivého draka úroveň C
Amaterasu Bohyně Slunce bez úrovně
Tsukuyomi Měsíční Čtenář neznámé
Mizu Bunshin no Jutsu Technika Vodního klonu úroveň C
Suiton: Mizu rappa Vodní vlna úroveň C
Kawarimi no Jutsu Technika přemístění (Náhrady) úroveň E
Katon: Karyuu-Endan Živel oheň : Dračí ohnivá střela úroveň B

Amaterasu S
Tsukyomi S

A ještě
Podstata:
Katon, Fuuton

Mizu Bunshin no Jutsu Technika Vodního klonu úroveň C
Suiton: Mizu rappa Vodní vlna úroveň C

Musel by jsi mit Suiton
Návrat nahoru Goto down
Takeru Uchiha

Takeru Uchiha


Počet Příspěvků : 5

Takeru Uchiha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takeru Uchiha   Takeru Uchiha Icon_minitime1Thu Mar 01, 2012 5:09 pm

šak mám Suiton.... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ryu-sama
Nukenin
Nukenin
Ryu-sama


600 Chakry 600 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 32

Informace
Věk: 21
Chakra Chakra:
Takeru Uchiha Left_bar_bleue680/800Takeru Uchiha Empty_bar_bleue  (680/800)
Stamina Stamina:
Takeru Uchiha Left_bar_bleue800/800Takeru Uchiha Empty_bar_bleue  (800/800)

Takeru Uchiha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takeru Uchiha   Takeru Uchiha Icon_minitime1Thu Mar 01, 2012 5:19 pm

Naposledy upravil Takeru Uchiha dne Thu Mar 01, 2012 6:00 pm, celkově upraveno 1 krát

Ehm bez připomínky by jsi neměl..

Krásné časi a máš MS juj
Návrat nahoru Goto down
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 293

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Takeru Uchiha Left_bar_bleue730/730Takeru Uchiha Empty_bar_bleue  (730/730)
Stamina Stamina:
Takeru Uchiha Left_bar_bleue650/650Takeru Uchiha Empty_bar_bleue  (650/650)

Takeru Uchiha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takeru Uchiha   Takeru Uchiha Icon_minitime1Thu Mar 01, 2012 7:21 pm

Nevím jak se koukáš ale Ostatní svět a Taki jsou uzavření tzn Potulní i nukenini. Jestli to máš nějak domluvený s adminem ok, ale jinak nejspíš smůla no uvidíš co ti řekne
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Takeru Uchiha Left_bar_bleue300/300Takeru Uchiha Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Takeru Uchiha Left_bar_bleue300/300Takeru Uchiha Empty_bar_bleue  (300/300)

Takeru Uchiha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takeru Uchiha   Takeru Uchiha Icon_minitime1Thu Mar 01, 2012 7:49 pm

Řekl jsem potulný ne, Konoha ano
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Takeru Uchiha

Takeru Uchiha


Počet Příspěvků : 5

Takeru Uchiha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takeru Uchiha   Takeru Uchiha Icon_minitime1Fri Mar 02, 2012 1:43 pm

edit
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Takeru Uchiha Left_bar_bleue300/300Takeru Uchiha Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Takeru Uchiha Left_bar_bleue300/300Takeru Uchiha Empty_bar_bleue  (300/300)

Takeru Uchiha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takeru Uchiha   Takeru Uchiha Icon_minitime1Fri Mar 02, 2012 2:41 pm

Jak můžeš mít v technikách Tsukuyomi a Amaterasu? To byl Itachiho Mangekyo, to za prvé, za druhé tam ani nemůžou být a za třetí, složka Konohy je trochu někde jinde.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Takeru Uchiha

Takeru Uchiha


Počet Příspěvků : 5

Takeru Uchiha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takeru Uchiha   Takeru Uchiha Icon_minitime1Fri Mar 02, 2012 4:14 pm

OK tak Edit
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Takeru Uchiha Left_bar_bleue300/300Takeru Uchiha Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Takeru Uchiha Left_bar_bleue300/300Takeru Uchiha Empty_bar_bleue  (300/300)

Takeru Uchiha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takeru Uchiha   Takeru Uchiha Icon_minitime1Fri Mar 02, 2012 4:15 pm

Ten char dej do Konohagakure, v potulných to číst nebudu.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Sponsored content





Takeru Uchiha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takeru Uchiha   Takeru Uchiha Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Takeru Uchiha
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Takeru Uchiha
» Kuroko Uchiha
» Haki Uchiha
» Kaoru Uchiha
» Ryujinki Uchiha

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Characters :: Characters :: Archív-
Přejdi na: