Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Sídlo Klanu Nara I_vote_lcapSídlo Klanu Nara I_voting_barSídlo Klanu Nara I_vote_rcap 
Sora
Sídlo Klanu Nara I_vote_lcapSídlo Klanu Nara I_voting_barSídlo Klanu Nara I_vote_rcap 
Nao Taki
Sídlo Klanu Nara I_vote_lcapSídlo Klanu Nara I_voting_barSídlo Klanu Nara I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Sídlo Klanu Nara I_vote_lcapSídlo Klanu Nara I_voting_barSídlo Klanu Nara I_vote_rcap 
Raidon
Sídlo Klanu Nara I_vote_lcapSídlo Klanu Nara I_voting_barSídlo Klanu Nara I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Sídlo Klanu Nara I_vote_lcapSídlo Klanu Nara I_voting_barSídlo Klanu Nara I_vote_rcap 
Airi
Sídlo Klanu Nara I_vote_lcapSídlo Klanu Nara I_voting_barSídlo Klanu Nara I_vote_rcap 
Kana Nara
Sídlo Klanu Nara I_vote_lcapSídlo Klanu Nara I_voting_barSídlo Klanu Nara I_vote_rcap 
Carol
Sídlo Klanu Nara I_vote_lcapSídlo Klanu Nara I_voting_barSídlo Klanu Nara I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Sídlo Klanu Nara I_vote_lcapSídlo Klanu Nara I_voting_barSídlo Klanu Nara I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Sídlo Klanu Nara Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Sídlo Klanu Nara Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Sídlo Klanu Nara Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Sídlo Klanu Nara Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Sídlo Klanu Nara Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Sídlo Klanu Nara

Goto down 
AutorZpráva
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Sídlo Klanu Nara Left_bar_bleue900/1900Sídlo Klanu Nara Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Sídlo Klanu Nara Left_bar_bleue1500/1500Sídlo Klanu Nara Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Sídlo Klanu Nara Empty
PříspěvekPředmět: Sídlo Klanu Nara   Sídlo Klanu Nara Icon_minitime1Fri Mar 02, 2012 4:28 pm

Jednoduché souřadí domů ve kterých bydlí členové klanu Nara a rodinní přátelé. Poblíž se nachází les naší rodiny, přičemž moje větev klanu bydlí přímo u něj. V bezprostřední blízkosti. Vlastně náš dům naráží do jednoho ze stromů. Tato malá osada je ale i přes to malá a členové klanu Nara nejsou moc početní. Zde je snad jediné klidné místo v Hi no Kuni.
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Sídlo Klanu Nara Left_bar_bleue900/1900Sídlo Klanu Nara Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Sídlo Klanu Nara Left_bar_bleue1500/1500Sídlo Klanu Nara Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Sídlo Klanu Nara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Klanu Nara   Sídlo Klanu Nara Icon_minitime1Fri Mar 02, 2012 4:38 pm

Byla to chvíle kdy jsem tiše proklouzla do svého pokoje. Byla už hluboká noc ale zde se přesto svítilo. Několik rodin už spalo, především ta moje, pouze matka byla vzhůru a uklízela. Ve svém pokoji jsem na sebe jen pomalu nandala všechno co jsem měla. Své krásně rudé brnění jsem vyměnila za šedé a čelenku jsem si strhla. Vlasy jsem si rozpustila a připevnila si na záda dlouhou katanu. Po chvíli jsem vešla do kuchyně a podívala se na matku. Bylo štěstí že se na mně nedívala, jinak bych to asi nedokázala. Vytáhla jsem katanu a prudce jí vrazila do jejích zad. Všude byla krev, ale já to přetrpěla. Po chvíli jsem se dokázala zbavit na nějakou chvíli citů, potlačit je. Pak jsem jen skákala od domu k domu a vraždila. Poté jsem s krvavou katanou probíhala k bránám " Sumimasen ..." ...
Návrat nahoru Goto down
 
Sídlo Klanu Nara
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Informácie o klanu Nara
» [POVOLENO] Kana Shimi Nara
» Sídlo klanu Yamanaka
» Michiko Nara
» Sídlo Klanu Yarikyo

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: