Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Sídlo klanu Yamanaka I_vote_lcapSídlo klanu Yamanaka I_voting_barSídlo klanu Yamanaka I_vote_rcap 
Sora
Sídlo klanu Yamanaka I_vote_lcapSídlo klanu Yamanaka I_voting_barSídlo klanu Yamanaka I_vote_rcap 
Nao Taki
Sídlo klanu Yamanaka I_vote_lcapSídlo klanu Yamanaka I_voting_barSídlo klanu Yamanaka I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Sídlo klanu Yamanaka I_vote_lcapSídlo klanu Yamanaka I_voting_barSídlo klanu Yamanaka I_vote_rcap 
Raidon
Sídlo klanu Yamanaka I_vote_lcapSídlo klanu Yamanaka I_voting_barSídlo klanu Yamanaka I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Sídlo klanu Yamanaka I_vote_lcapSídlo klanu Yamanaka I_voting_barSídlo klanu Yamanaka I_vote_rcap 
Airi
Sídlo klanu Yamanaka I_vote_lcapSídlo klanu Yamanaka I_voting_barSídlo klanu Yamanaka I_vote_rcap 
Kana Nara
Sídlo klanu Yamanaka I_vote_lcapSídlo klanu Yamanaka I_voting_barSídlo klanu Yamanaka I_vote_rcap 
Carol
Sídlo klanu Yamanaka I_vote_lcapSídlo klanu Yamanaka I_voting_barSídlo klanu Yamanaka I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Sídlo klanu Yamanaka I_vote_lcapSídlo klanu Yamanaka I_voting_barSídlo klanu Yamanaka I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Sídlo klanu Yamanaka Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Sídlo klanu Yamanaka Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Sídlo klanu Yamanaka Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Sídlo klanu Yamanaka Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Sídlo klanu Yamanaka Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Sídlo klanu Yamanaka

Goto down 
AutorZpráva
Yamanaka Inagi
Chunin
Chunin
Yamanaka Inagi


Počet Příspěvků : 10

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Sídlo klanu Yamanaka Left_bar_bleue500/500Sídlo klanu Yamanaka Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Sídlo klanu Yamanaka Left_bar_bleue500/500Sídlo klanu Yamanaka Empty_bar_bleue  (500/500)

Sídlo klanu Yamanaka Empty
PříspěvekPředmět: Sídlo klanu Yamanaka   Sídlo klanu Yamanaka Icon_minitime1Mon Mar 05, 2012 2:45 pm

Sídlo klanu Yamanaka Images?q=tbn:ANd9GcQ7cqRK3DLI__0EEHxvnJwfVaI-Xg1sF4pgyLjTrCjDzTVztybQCA
Budova větších rozměrů, vzhledem však připomínající ostatní domy, se nachází kousek od Květinářství klanu Yamanaka. Členové tohoto klanu tu tráví spíše noci, než dny.
Návrat nahoru Goto down
Yamanaka Inagi
Chunin
Chunin
Yamanaka Inagi


Počet Příspěvků : 10

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Sídlo klanu Yamanaka Left_bar_bleue500/500Sídlo klanu Yamanaka Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Sídlo klanu Yamanaka Left_bar_bleue500/500Sídlo klanu Yamanaka Empty_bar_bleue  (500/500)

Sídlo klanu Yamanaka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Yamanaka   Sídlo klanu Yamanaka Icon_minitime1Mon Mar 05, 2012 3:32 pm

Vlastně už si ani nepamatuji, jak to se mnou včera dopadlo, ale ráno jsem se probudila tady.. Díky bohu..

Probudil mě silný klapot na dveře - Matka -_-", jak já miluju ty její budíčky, Projelo mi hlavou, když jsem otevřela oči. Najednou se ze dveří ozval pisklavý hlásek mojí malé sestřičky: "VSTÁVEJ!". "Aaargh, co jé?!" Zavrčela jsem a vstala z postele. Šla jsem ke dveřím, cestou se podívala do zrcadla - při pohledu na mě, celou rozcuchanou a omámenou, se mi zvedalo trávicí ústrojí. Slabě jsem vzala za kliku a otevřela dveře. Uviděla jsem ji, v růžové košili a s plyšovou Hokage v ruce. Toho plyšáka jsem nesnášela stejně tak, jako jsem nesnášela růžovou. "Mamka říká-" Ani to nestačila doříct, když jsem jí zabouchla dveře.
"Odplula" jsem od dveří směrem k zrcadlu, okamžitě si začala upravovat vlasy, převlékat se a dělat před zrcadlem lákavé pózy. "Pověz zrcadlo, kdo je na zemi, ze všech dívek nejkrásnější?" Zabzučela jsem a ještě našpulila pusu. (Duck Face! Very Happy) Otevřela jsem dolní šuplík skříně, byl plný inhalátorů. Jeden jsem si vybrala a opatrně ho použila. Vytáhla jsem další dva a dala je do pouzder, co jsem měla na pásku. Zásob není nikdy dost, prosvištělo mi hlavou, když jsem zavírala šuplík. Slavnostně jsem ustlala postel, což moc často nedělám, a otevřela dveře. Ségra tam ještě stála a konečně dořekla svůj "slavný výrok" : "-,že máš okamžitě jít na snídani!" Jen to dořekla, odběhla, abych jí náhodou nedala pohlavek, nebo tak něco. Zavřela jsem za sebou dveře a pokračovala směrem k jídelně. Byl tu snad celý klan, jen já jsem asi chyběla. Všichni mě pozdravili a tak jsem jim srdečné pozdravy oplatila, avšak jen mávnutím. Posadila jsem se na poslední volnou židli, matka přede mě položila talíř s palačinkami a keramický hrnek s mlékem, který jsem vyráběla jako malé dítě."Itadakimasu!"Popřáli si všichni a pustili se do jídla. Opět přišlo na mé přecpávání, jedla jsem rychle, velká sousta a ani ne moc slušně. Pár příbuzných mě pozorovalo, ovšem já si toho moc nevšímala. Snědla jsem poslední sousto těch výborných palačinek, dopila mléko a oddychla si. Mňam, takové jídlo by tu mělo být častěji,řekla jsem si v duchu a vstala od stolu. Vzala jsem svůj talíř a hrnek a šla je umýt. Dneska jsem rozhodně plánovala vyrazit trénovat, takže jsem opět jen mávla na ostatní a vyšla z domu. (PŘESUN - Dojo)
Návrat nahoru Goto down
 
Sídlo klanu Yamanaka
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Sídlo klanu Tsubaki
» Informácie o klanu Nara
» Informácie o klanu Uchiha
» Menší sídlo klanu
» Sídlo Klanu Yarikyo

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: