Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Sídlo klanu Tsubaki I_vote_lcapSídlo klanu Tsubaki I_voting_barSídlo klanu Tsubaki I_vote_rcap 
Sora
Sídlo klanu Tsubaki I_vote_lcapSídlo klanu Tsubaki I_voting_barSídlo klanu Tsubaki I_vote_rcap 
Nao Taki
Sídlo klanu Tsubaki I_vote_lcapSídlo klanu Tsubaki I_voting_barSídlo klanu Tsubaki I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Sídlo klanu Tsubaki I_vote_lcapSídlo klanu Tsubaki I_voting_barSídlo klanu Tsubaki I_vote_rcap 
Raidon
Sídlo klanu Tsubaki I_vote_lcapSídlo klanu Tsubaki I_voting_barSídlo klanu Tsubaki I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Sídlo klanu Tsubaki I_vote_lcapSídlo klanu Tsubaki I_voting_barSídlo klanu Tsubaki I_vote_rcap 
Airi
Sídlo klanu Tsubaki I_vote_lcapSídlo klanu Tsubaki I_voting_barSídlo klanu Tsubaki I_vote_rcap 
Kana Nara
Sídlo klanu Tsubaki I_vote_lcapSídlo klanu Tsubaki I_voting_barSídlo klanu Tsubaki I_vote_rcap 
Carol
Sídlo klanu Tsubaki I_vote_lcapSídlo klanu Tsubaki I_voting_barSídlo klanu Tsubaki I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Sídlo klanu Tsubaki I_vote_lcapSídlo klanu Tsubaki I_voting_barSídlo klanu Tsubaki I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Sídlo klanu Tsubaki Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Sídlo klanu Tsubaki Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Sídlo klanu Tsubaki Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Sídlo klanu Tsubaki Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Sídlo klanu Tsubaki Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Sídlo klanu Tsubaki

Goto down 
AutorZpráva
Tsubaki Kimi
Jonin
Jonin
Tsubaki Kimi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 97

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Sídlo klanu Tsubaki Left_bar_bleue1000/1000Sídlo klanu Tsubaki Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Sídlo klanu Tsubaki Left_bar_bleue1000/1000Sídlo klanu Tsubaki Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Sídlo klanu Tsubaki Empty
PříspěvekPředmět: Sídlo klanu Tsubaki   Sídlo klanu Tsubaki Icon_minitime1Tue Mar 27, 2012 7:46 pm

Rozľahlé sídlo, vybavené najmodernejšiou technikou, patriace klanu Tsubaki. Sídlo je rozdelené na dve časti. Jedna patrí obyčajným členom klanu, druhá patrí vodcovskej rodine a ich najbližším príbuzným.
V sídle je nespočitateľné množstvo miestností - kúpeľne, obývačky, spálne, hosťovské izby...
Zaujímavosťou sídla je, že tri švrtiny vonkajších stien sú z nepriestrelného skla.
Za sídlom sa nachádza rozľahlá záhrada, v jej strede leží dosť veľký bazén. Nechýba v nej záhradné vybavenie (hojdačky, lavičky, stoly...xD dokonca aj altánky xD).
Hneď veda sídla je malá budova, v ktorom sa nachádza klanové cvičisko a knižnica. V knižnici sú zvitky s jednotlivým opisom brnení a zbraní spolu s návodom, ako ich vlastne privolať...
Okolo domu je vysoké múrové oplotenie, vchod vždy chráni jeden jounin a chuunin.


Sídlo klanu Tsubaki A-glorious-beautiful-white-house-design-in-Queensland-Australia-by-Jared-Poole


Naposledy upravil Tsubaki Kimi dne Tue Mar 27, 2012 7:57 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Tsubaki Kimi
Jonin
Jonin
Tsubaki Kimi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 97

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Sídlo klanu Tsubaki Left_bar_bleue1000/1000Sídlo klanu Tsubaki Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Sídlo klanu Tsubaki Left_bar_bleue1000/1000Sídlo klanu Tsubaki Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Sídlo klanu Tsubaki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Tsubaki   Sídlo klanu Tsubaki Icon_minitime1Tue Mar 27, 2012 7:54 pm

Objavila som sa pred vchodom do sídla. Strážiacim ninjom som sa ani nemusela predstaviť, ihneď ma spoznali a pustili ma dnu, pričom sa mi uklonili.
Usmiala som sa a pomaly som kráčala k obrovskému sídlu. Netrvalo dlho a už som vchádzala dnu.
Rukou som si prehrabla dlhé vlasy, pozdravila som moju babku a vybrala som sa rovno do mojej izby. Nemala som už dnes chuť riešiť papierovačky, ktoré sa mi určite kopili na stole v mojej pracovni...A ja som dúfala, že byť vodcom klanu bude aspoň trochu menej namáhavé. Povzdychla som si.
Rýchlo som sa osprchovala a obliekla sa do nočnej košele. Ihneď som skočila do postele, zatvorila som oči a nechala sa unášať ríšou snov.
Návrat nahoru Goto down
Tsubaki Kimi
Jonin
Jonin
Tsubaki Kimi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 97

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Sídlo klanu Tsubaki Left_bar_bleue1000/1000Sídlo klanu Tsubaki Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Sídlo klanu Tsubaki Left_bar_bleue1000/1000Sídlo klanu Tsubaki Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Sídlo klanu Tsubaki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Tsubaki   Sídlo klanu Tsubaki Icon_minitime1Wed Apr 04, 2012 8:06 pm

Otvorila som oči. Rýchlo som vyskočila z postele a rukou som si prehrabla vlasy. Postavila som sa a so zívnutím som vyrazila do kúpeľne. Dala som si rannú sprchu, umyla som si zuby a učesala som sa. Tentoraz som ale svoje vlasy zopla do chvostíka. Ich dĺžka mi už začala liezť na mozog. Vedela som však, že keby som sa ostrihala, ľutovala by som to dokonca svojho života. Prezliekla som sa do svojho normálneho oblečenie a vyšla som z izby. Zdola sa hrnula lákavá vôňa raňajok. Dobré ráno, Kimi. Na schodoch stála moja babka s úsmevom na perách, ako vždy. Dobré ránko...Tej vôni raňajok sa nedá odolať! Ako za starých čias! Rozbehla som sa dolu schodami a doslova som sa vrútila do kuchyne. Sadla som si za stôl a v momente boli celé raňajky zjedené. Nakoniec som si len usŕkala z kakaa. Tak, ako sa ti darí? Opýtala sa ma babka, ktorá sa usadila na stoličku vedľa mňa.
Ale, paráda! Predstav si, že Takikage je môj bývalý týmový partner! Kto by to povedal, že?Mávla som rukou a usmiala som sa. A predstav si, že ja som to vedela. Víťazoslávne sa zasmiala babka.
Zabehlo mi kakao. Po chvíli kašľania a snaženia sa nabrať vzduch, som na ňu uprela taký zvláštny pohľad. To fakt? Prečo si mi to nepovedala?! Obviňovala som ju za svoju nevedomosť. Myslela som si, že ty to už vieš. Nie som predsa jasnovidec. Zazubila sa babka. Ja som len pokrútila hlavou. Za ten čas, čo som pila kakao, sme si s babkou príjemne porozprávali o rôznych veciach. Mám najlepši babku na svete! Pomyslela som si. Babka mi vedela vždy pomôcť, povzbudzovala ma, chápala ma...Mala moju plnú dôveru, vedela som, že jej môžem povedať všeličo. Aj tie najväčšie tajomstvá.
No dobre babi, už budem musieť ísť. Vstala som a pomaly som odchádzala. Tak ahoj! Kývla som jej rukou na pozdrav a odchádzala som zo sídla. Bola to dlhá cesta, pretože sídlo bolo obrovské a plné rúznych chodieb. Nakoniec som sa však vymotala, prešla som cez bránu a mierila som do budovy Takikageho. (presun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sídlo klanu Tsubaki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Tsubaki   Sídlo klanu Tsubaki Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Sídlo klanu Tsubaki
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Informácie o klanu Uchiha
» Štvrť klanu Nagashiro
» Sídlo Klanu Yarikyo
» Informácie o klanu Hyuuga
» Sídlo Klanu Nara

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: