Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Hlavní sídlo I_vote_lcapHlavní sídlo I_voting_barHlavní sídlo I_vote_rcap 
Sora
Hlavní sídlo I_vote_lcapHlavní sídlo I_voting_barHlavní sídlo I_vote_rcap 
Nao Taki
Hlavní sídlo I_vote_lcapHlavní sídlo I_voting_barHlavní sídlo I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Hlavní sídlo I_vote_lcapHlavní sídlo I_voting_barHlavní sídlo I_vote_rcap 
Raidon
Hlavní sídlo I_vote_lcapHlavní sídlo I_voting_barHlavní sídlo I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Hlavní sídlo I_vote_lcapHlavní sídlo I_voting_barHlavní sídlo I_vote_rcap 
Airi
Hlavní sídlo I_vote_lcapHlavní sídlo I_voting_barHlavní sídlo I_vote_rcap 
Kana Nara
Hlavní sídlo I_vote_lcapHlavní sídlo I_voting_barHlavní sídlo I_vote_rcap 
Carol
Hlavní sídlo I_vote_lcapHlavní sídlo I_voting_barHlavní sídlo I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Hlavní sídlo I_vote_lcapHlavní sídlo I_voting_barHlavní sídlo I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Hlavní sídlo Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Hlavní sídlo Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Hlavní sídlo Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Hlavní sídlo Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Hlavní sídlo Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Hlavní sídlo

Goto down 
+3
Kuroko Uchiha
Uchiha Haiate
Yurri
7 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Yurri

Yurri


Počet Příspěvků : 137

Hlavní sídlo Empty
PříspěvekPředmět: Hlavní sídlo   Hlavní sídlo Icon_minitime1Sun Mar 18, 2012 7:23 pm

Hlavní sídlo 703pxnakashrine
V tomto sídle jsou hlavy klanu, hlídky tu jsou 24 hodin denně a jsou zde schované v podzemí nějaké svitky.
Vše je bezpečně hlídané a nezvaný návštěvník zle dopadne.
Je zde několik pokojů pro významné hosty které se ale zatím moc nevyužili.
Za sídlem je malá zahrada na kterou ale nikdo moc nechodí proto je celkem zanedbaná. Uchihové se soustředí hlavně na trénink a ochranu Konohy.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Haiate
Jonin
Jonin
Uchiha Haiate


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 113

Informace
Věk: 20
Chakra Chakra:
Hlavní sídlo Left_bar_bleue800/800Hlavní sídlo Empty_bar_bleue  (800/800)
Stamina Stamina:
Hlavní sídlo Left_bar_bleue800/800Hlavní sídlo Empty_bar_bleue  (800/800)

Hlavní sídlo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní sídlo   Hlavní sídlo Icon_minitime1Sun Mar 18, 2012 8:58 pm

prišiel som do hlavného sídla to som totiš obýval položil ju na postel a pohladkal ju koruko vydrž výbehol von otvoril skrinku a v nej bol nápoj na zranenia pomocou ktorých sa rýchlejšie regeneruje človek dá sa to nazvať elixír regenerácie prieniesol nom jej ho položil vedla postele natrel jej rany a poutieral ju aby nebola od krvy obviazal obvezmi a nakoniec dal pusu na lýčko
Návrat nahoru Goto down
Kuroko Uchiha
Jonin
Jonin
Kuroko Uchiha


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Hlavní sídlo Left_bar_bleue1000/1000Hlavní sídlo Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Hlavní sídlo Left_bar_bleue900/900Hlavní sídlo Empty_bar_bleue  (900/900)

Hlavní sídlo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní sídlo   Hlavní sídlo Icon_minitime1Sun Mar 18, 2012 9:10 pm

No, jen tak mimo, lektvary regenerace v Narutu tuším nejsou, od toho jsou tu Iriyo, ale snad to jednou nevadí. Ale ani já nechci být léčeba neexistujícími postupy (=D). Ale teď k těmatu.

Jen mne položil na postel a já jsem se cítila tak vysílená. Moje oči i já jsem byla vyčerpaná. Staral se o mne jako o sestru a pak mne nakonec políbil na líce. " Proč se o mě tolik staráš? " Zeptala jsem se lehce vysíleně, ještě se stále aktivovaným Mangekyo. Můj nedostatek chakry mi nemohl dovolit ho deaktivovat. Byla jsem na tom hůř než kdy jindy.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Haiate
Jonin
Jonin
Uchiha Haiate


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 113

Informace
Věk: 20
Chakra Chakra:
Hlavní sídlo Left_bar_bleue800/800Hlavní sídlo Empty_bar_bleue  (800/800)
Stamina Stamina:
Hlavní sídlo Left_bar_bleue800/800Hlavní sídlo Empty_bar_bleue  (800/800)

Hlavní sídlo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní sídlo   Hlavní sídlo Icon_minitime1Sun Mar 18, 2012 9:16 pm

prečo ?? lebo sme rodina sme uchihovia a sme obyvatelia konohi ten kto opustí partnera je spina ale ten kto opusti rodinu priatelov je horší ked som bol maly midori chlap v maske mi zabil rodinu moj malý 12 ročný brat sa mu postavil a ja som tam nebol aby som ho ochránil dal som si slub že nikto nikto neumre pokial tam budem ak ano zabijem sa povedal a pohladil ju
Návrat nahoru Goto down
Kuroko Uchiha
Jonin
Jonin
Kuroko Uchiha


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Hlavní sídlo Left_bar_bleue1000/1000Hlavní sídlo Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Hlavní sídlo Left_bar_bleue900/900Hlavní sídlo Empty_bar_bleue  (900/900)

Hlavní sídlo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní sídlo   Hlavní sídlo Icon_minitime1Sun Mar 18, 2012 9:19 pm

Sice jsem byla vyčerpaná, ale když řekl, že by si sáhl na život, jako by se ve mne vzala nová síla a já mu vrazila facku. " Myslíš si že můžeš život takhle zahodit?! " Křikla jsem s lehkou bolestí. Naštval mne tím co řekl. Je normální a myslí to dobře, ale zjevně potřeboval ukázat správnou cestu.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Haiate
Jonin
Jonin
Uchiha Haiate


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 113

Informace
Věk: 20
Chakra Chakra:
Hlavní sídlo Left_bar_bleue800/800Hlavní sídlo Empty_bar_bleue  (800/800)
Stamina Stamina:
Hlavní sídlo Left_bar_bleue800/800Hlavní sídlo Empty_bar_bleue  (800/800)

Hlavní sídlo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní sídlo   Hlavní sídlo Icon_minitime1Sun Mar 18, 2012 9:23 pm

nie ja som len loutka som len pomstitel a prahnem po moci a ti si nadej ti mas v rukách niečo čo ma taha urobiť to ináč keby si to nemala nechal by som ťa tam len z rozmaru ale maš niečo čo mi to nedovolilo ti ma meniš neviem prečo ale už neviem milovať neviem sa smiať ani plakať neviem sa hnevať vnútry som mrtvy povedal a pozrel sa práznim pohladom a potom dodal vieš ak sa tu ešte raz objavi midori tak ho zabijem alebo s nim odídem ma možnosť ako zo mna spraviť niečo kruté
Návrat nahoru Goto down
Kuroko Uchiha
Jonin
Jonin
Kuroko Uchiha


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Hlavní sídlo Left_bar_bleue1000/1000Hlavní sídlo Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Hlavní sídlo Left_bar_bleue900/900Hlavní sídlo Empty_bar_bleue  (900/900)

Hlavní sídlo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní sídlo   Hlavní sídlo Icon_minitime1Mon Mar 19, 2012 2:29 pm

Po dlouhém odpočinku jsem jen zatla pěst a opovržlivě jsem se na něj podívala. Neřekla jsem nic. Chápala jsem jeho bolest, ale oproti mne měl svůj život snadný. Prostě jsem se neudržela a vrazila mu za ty kecy takovou pěstí, že odletěl do stěny. " Slíbila jsem že ochráním každého člena klanu Uchiha, ale jestli budeš dál plkat tyhle kraviny, tak ten slib poruším a na místě tě zabiju! " Zařvala jsem na něj. Už mne nebavilo poslouchat ty jeho kecy.
Návrat nahoru Goto down
Haki
Genin
Genin
Haki


Počet Příspěvků : 39

Informace
Věk: 15
Chakra Chakra:
Hlavní sídlo Left_bar_bleue300/300Hlavní sídlo Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Hlavní sídlo Left_bar_bleue300/300Hlavní sídlo Empty_bar_bleue  (300/300)

Hlavní sídlo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní sídlo   Hlavní sídlo Icon_minitime1Mon Mar 19, 2012 2:35 pm

Náhle mě Kuroko probudila a kouknul jsem se a viděl sem jí v okně jak mu dala pěstí přiběhnu do domu a jen se na ně dívám a pak se zeptám Kuroko.Co to děláš?Ale viděl jsem že nemá moc náladu tak jsem trošku odstoupil aby mi taky nenatáhla.a sednu si na židli ale stále jsem nechápal co ji k tomu donutilo.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Haiate
Jonin
Jonin
Uchiha Haiate


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 113

Informace
Věk: 20
Chakra Chakra:
Hlavní sídlo Left_bar_bleue800/800Hlavní sídlo Empty_bar_bleue  (800/800)
Stamina Stamina:
Hlavní sídlo Left_bar_bleue800/800Hlavní sídlo Empty_bar_bleue  (800/800)

Hlavní sídlo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní sídlo   Hlavní sídlo Icon_minitime1Mon Mar 19, 2012 3:11 pm

iba mi hlava vyletela na bok lenže ked som sa na nu pozrel tak to boly tak isto prázdne oči bez života No pozri koruko možeš robyť čo chceš nemám dôvod ostať tu nič ma tu nedrži stratil som rodinu priaťelou straťil som všetko ale ti jedniná ma chápeš a vieš ako sa asi cítím skus vyrastať bez otca mami brata niekoho kto by ti pomohol ukazal smer nikto ma neprijal lebo som bol iný povedal som si ak budem iný tak budem lepší tvrdo som na sebe drel až do krvi a aj tak som to dosiahol jeden človek ma uznal a povedal mi haiate mám ta rad ako sina to bol moj sensei ale potom išiel na misiu ked som s nim nemohol kso a midori ho zabil len preto lebo ma poznal chápeš preto sa bojim niekoho pripustiť ale teba som nemohol nechať medzi tými hajzlami a je mi jedno či nás vystopuje midori ochránim ťapotom začul neaky hlas z okna to nič sme v poriadku zakčiral tomu geninovi ktorého stretol na cvičisku
Návrat nahoru Goto down
Kuroko Uchiha
Jonin
Jonin
Kuroko Uchiha


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Hlavní sídlo Left_bar_bleue1000/1000Hlavní sídlo Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Hlavní sídlo Left_bar_bleue900/900Hlavní sídlo Empty_bar_bleue  (900/900)

Hlavní sídlo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní sídlo   Hlavní sídlo Icon_minitime1Mon Mar 19, 2012 3:27 pm

Chvíli jsem jen tak stála a po chvíli jsem k němu pomalu přikráčela. Chytla jsem ho za límec a vytáhla do své výše očí. Tam jsem ho přitiskla ke zdi a prudce zatla zuby. " Nic o mě nevíš .../Omae wa atashi no nanika ni wakaranai ... " Sykla jsem a podívala se do jeho očí. Aktivovala jsem Mangekyo sharingan. " Buďto okamžitě přestaneš zvracet ty nesmysly, nebo tě na místě doživotně poznamenám " Dodala jsem chladně. Taková jsem nebyla, ale když to vyžaduje situace. " Celá existence Uchihů je jedna velká nenávist, které se nezbavíme, ale můžeme s ní bojovat! " Okřikla jsem ho.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Haiate
Jonin
Jonin
Uchiha Haiate


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 113

Informace
Věk: 20
Chakra Chakra:
Hlavní sídlo Left_bar_bleue800/800Hlavní sídlo Empty_bar_bleue  (800/800)
Stamina Stamina:
Hlavní sídlo Left_bar_bleue800/800Hlavní sídlo Empty_bar_bleue  (800/800)

Hlavní sídlo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní sídlo   Hlavní sídlo Icon_minitime1Mon Mar 19, 2012 3:34 pm

prečo sa staráš čo somnou bude??? povedal kludným hlasom
Návrat nahoru Goto down
Haki
Genin
Genin
Haki


Počet Příspěvků : 39

Informace
Věk: 15
Chakra Chakra:
Hlavní sídlo Left_bar_bleue300/300Hlavní sídlo Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Hlavní sídlo Left_bar_bleue300/300Hlavní sídlo Empty_bar_bleue  (300/300)

Hlavní sídlo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní sídlo   Hlavní sídlo Icon_minitime1Mon Mar 19, 2012 3:42 pm

Když jsem viděl co Kuroko děla tak sem vykřikl Kuroko nech toho.
A chytil jsem jí za pás a táhl jsem jí od něj.Kuroko tím nic nevyřešíš!
A stále jsem jí táhl pryč.Nechtěl jsem aby se nikomu něco stalo.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Haiate
Jonin
Jonin
Uchiha Haiate


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 113

Informace
Věk: 20
Chakra Chakra:
Hlavní sídlo Left_bar_bleue800/800Hlavní sídlo Empty_bar_bleue  (800/800)
Stamina Stamina:
Hlavní sídlo Left_bar_bleue800/800Hlavní sídlo Empty_bar_bleue  (800/800)

Hlavní sídlo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní sídlo   Hlavní sídlo Icon_minitime1Mon Mar 19, 2012 3:48 pm

zakričal som na neho odstup od nej nechaj ju potreboval som jej odpoved
Návrat nahoru Goto down
Kuroko Uchiha
Jonin
Jonin
Kuroko Uchiha


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Hlavní sídlo Left_bar_bleue1000/1000Hlavní sídlo Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Hlavní sídlo Left_bar_bleue900/900Hlavní sídlo Empty_bar_bleue  (900/900)

Hlavní sídlo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní sídlo   Hlavní sídlo Icon_minitime1Mon Mar 19, 2012 3:49 pm

Haki byl až moc slabý na to, aby se mnou nějak hnul. Jen jsem dále držela Haiateho ve výši svých očí, ze kterých se po chvíli vytvořil Mangekyo Sharingan. " Protože mi záleží na členech klanu, a nehodlám zde držet takovéto individua, která si neváží života. " Pronesla jsem lehce. " Asi se potkáme v bitvě o Vůdce klanu, Haiate Uchiho " Řekla jsem a pustila ho. Nemohla jem na něj plýtvat světlo svých očí. Teď jsem na tom byla dost bídně. Hakiho jsem odstrčila a zmizel někam ... jinam.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Haiate
Jonin
Jonin
Uchiha Haiate


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 113

Informace
Věk: 20
Chakra Chakra:
Hlavní sídlo Left_bar_bleue800/800Hlavní sídlo Empty_bar_bleue  (800/800)
Stamina Stamina:
Hlavní sídlo Left_bar_bleue800/800Hlavní sídlo Empty_bar_bleue  (800/800)

Hlavní sídlo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní sídlo   Hlavní sídlo Icon_minitime1Mon Mar 19, 2012 3:53 pm

schmatol som ju pod krk pretlačil ju k druhej stene v druhej ruke sa mi objavilo chidori a slahol som ho vedla nej potom som sa ku nej prisunul a pobodkal ju arigato arigato gozaimas koruko povedal a potom ju pustil ak chces vudči titul budeš musieť byť moja žena ja sa ho nevzdávam len tak
Návrat nahoru Goto down
Kuroko Uchiha
Jonin
Jonin
Kuroko Uchiha


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Hlavní sídlo Left_bar_bleue1000/1000Hlavní sídlo Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Hlavní sídlo Left_bar_bleue900/900Hlavní sídlo Empty_bar_bleue  (900/900)

Hlavní sídlo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní sídlo   Hlavní sídlo Icon_minitime1Mon Mar 19, 2012 4:06 pm

Jen co mne políbil, cítila jsem- vztek. Téměř jsem ho neznala a málokdy jsem navazovala vážné vztahy. Jen jakoby instinktivně jsem aktivovala Sharingan a pomocí pohledů jsem ho uvrhla do středně silného Genjutsu. I uživateli Sharinganu to zabere chvíli, a proto jsem v mezičase zmizela pryč. Nemohla jsem se na to ani dívat. Nemohla jsem se dívat jak mne líbe někdo tak- bezcitný a chladný. " Nenávidím tě! " Křikla jsem přidušeně a zmizela jsem v dáli.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Haiate
Jonin
Jonin
Uchiha Haiate


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 113

Informace
Věk: 20
Chakra Chakra:
Hlavní sídlo Left_bar_bleue800/800Hlavní sídlo Empty_bar_bleue  (800/800)
Stamina Stamina:
Hlavní sídlo Left_bar_bleue800/800Hlavní sídlo Empty_bar_bleue  (800/800)

Hlavní sídlo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní sídlo   Hlavní sídlo Icon_minitime1Mon Mar 19, 2012 4:12 pm

naraz po tom genjutsu sa mi objavil otec

Haiate ti už niesi môj synpovedal
Tati opytal som sa a prečo dalšia otázka
Lebo si zabudol kto si si moj syn a hlavný vodca uchiha klanu chápeš si proste hlava bez ktorej telo neni ale teras hlava odpadla
Nie nezabudol som kto som ale bez vás a bez podpori ani som nedokončil a už ma prerušil
Ty máš podporu v každom koho poznáš najvätšiu si mal totiš u koruko tu najdeš a ospravedlniš sa lebo keby to mala na hku nepresvieča ťa povedal a zmizol

Ksoooooo zkrikol som a utekal za koruko
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Haiate
Jonin
Jonin
Uchiha Haiate


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 113

Informace
Věk: 20
Chakra Chakra:
Hlavní sídlo Left_bar_bleue800/800Hlavní sídlo Empty_bar_bleue  (800/800)
Stamina Stamina:
Hlavní sídlo Left_bar_bleue800/800Hlavní sídlo Empty_bar_bleue  (800/800)

Hlavní sídlo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní sídlo   Hlavní sídlo Icon_minitime1Sun Mar 25, 2012 8:16 pm

prišiel somou sadol do stola a premýšlal čo robi koruko potom pozrel papiere a obyvateloch klanu a nunkenimoch a o tomto hovorila kso je ich vela tento klan vymiera a začal rospisovať ulohi klanu


Koruko Uchiha Zástupca Haiate Uchihu

Rei Uchiha je dozorca sidiel klanu uchíha

Haki Uchiha je veliťel jednotky strážiacej klan

a este toto je sukromne

Rei Uchiha
Haki Uchiha moj tým keby bolo nieč treba

potom spravil klon a poslal ho najst reia uchihu
Návrat nahoru Goto down
Kuroko Uchiha
Jonin
Jonin
Kuroko Uchiha


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Hlavní sídlo Left_bar_bleue1000/1000Hlavní sídlo Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Hlavní sídlo Left_bar_bleue900/900Hlavní sídlo Empty_bar_bleue  (900/900)

Hlavní sídlo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní sídlo   Hlavní sídlo Icon_minitime1Sun Mar 25, 2012 8:30 pm

Pomalu jsem kráčela po schodech a s pokorou jsem vystoupila na poslední schod. Podívala jsem se na tu krásnou svatyni klanu Uchiha. Měla jsem na tváři krásný úsměv, ale pak jako by se všechno přetočilo na videu. " CO TO PROBOHA JE?! " Zařvala jsem na celou Konohu když jsem si všimla rozpisu. Vletěla jsem dovnitř a dala do stolu za kterým seděl Haiate takovou ránu, že se rozlomil. " Jaké máš oprávnění aby jsi tohle udělal?! Nejen že jsem podstatně silnější než ty, čímž jsi mi vlastně ukradl MŮJ post, to by mi ještě nevadilo, ale že do práce cpeš i geniny, které jsou vlastně ještě děti, za to už bych ti rozmlátila držku o zem, až by jsi musel roky žrát brčkem! A nezůstalo by to u toho. Až by jsi se uzdravil, jediné co by jsi před sebou viděl, by byl z jedné strany náklaďák a z druhé plně rozjetý vlak " Zařvala jsem na něj ignorujíc rozflákaný stůl a jeho blízzké okolí.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Haiate
Jonin
Jonin
Uchiha Haiate


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 113

Informace
Věk: 20
Chakra Chakra:
Hlavní sídlo Left_bar_bleue800/800Hlavní sídlo Empty_bar_bleue  (800/800)
Stamina Stamina:
Hlavní sídlo Left_bar_bleue800/800Hlavní sídlo Empty_bar_bleue  (800/800)

Hlavní sídlo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní sídlo   Hlavní sídlo Icon_minitime1Sun Mar 25, 2012 8:37 pm

počuj ti si najspolahlivejsia preto mas tento post narodil som sa do tejto rodini ja čiže keby som bol genin tak bi si mohla prdiet do hlini aj tak by si to nezmenila agenini preto aby maly skúsenisti a never si natolko vela veci o mne nevieš keby sa mi ničo stalo si tá kto povedie klan tak by si mala mať trochu rozumu a nebyť výbušná povedal kludnim hlasom potom ešte dodal a ozaj tvoj žiak je fakt talentovaný a rozmýšlal som že by si mu mohla trochu viac pomoscť ak mi rozumieš a haki ta furt obdivuje mohla by si snim hodiť reč snažím sa meniť klan tento klan je na prelome vymiznuťia
Návrat nahoru Goto down
Kuroko Uchiha
Jonin
Jonin
Kuroko Uchiha


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Hlavní sídlo Left_bar_bleue1000/1000Hlavní sídlo Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Hlavní sídlo Left_bar_bleue900/900Hlavní sídlo Empty_bar_bleue  (900/900)

Hlavní sídlo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní sídlo   Hlavní sídlo Icon_minitime1Sun Mar 25, 2012 8:42 pm

" Ty hajzle ! " Zařvala jsem a aktivovala Mangekyo Sharingan. " Tvoje chudá genjutsu ti dnes nepomohou ! " Křikla jsem a pomocí Shunshinu jsem se s ním proběhla na stěnu. Tam jsem ho vší silou tlačila na onu stěnu, ve které se objevila malá trhlinka. " Tak mi ukaž jak bych měla prdět do hlíny, " Řekla jsem s naštvaným hlasem. " klidný být můžeš, na vozíčku na to budeš mít mnoho času! " Okřikla ho a dodala. " Klan Uchiha neuznává hierarchii kterou má klan Hyuga! S těmahle kecama táhni do hajzlu ty bezcitná svině! Už jednou jsem tě varovala aby jsi si to v hlavě srovnal, takže teď ti to tam srovnám já " Sykla jsem a ze stěny jsem ho ohromnou silou smetla, čímž v zemi vytvořil obrovský kráter. " Ukážu ti sílu Mangekyo Sharinganu ... "
Návrat nahoru Goto down
Daichi Ki
Jonin
Jonin
Daichi Ki


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 126

Informace
Věk: 27
Chakra Chakra:
Hlavní sídlo Left_bar_bleue810/810Hlavní sídlo Empty_bar_bleue  (810/810)
Stamina Stamina:
Hlavní sídlo Left_bar_bleue810/810Hlavní sídlo Empty_bar_bleue  (810/810)

Hlavní sídlo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní sídlo   Hlavní sídlo Icon_minitime1Sun Mar 25, 2012 9:00 pm

Vošiel som a zo zatvorenými očami som len povedal Kuroko si tu ? otvoril som a nebola tu , bol som v inej miestnosti no jej hlas sa približoval až nakoniec som otvoril dvere a videl som rozbesnenú Kuroko , Mil.. nedopovedal som lebo som videl ďalšieho Uchihu , bola tak nahnevaná že som rozmýšľal či nemám radšej zatvoriť dvere a hrať sa že som tu nebol nevedel som či by nebolo lepšie chytiť ju za nohu a ťahať do izby alebo či to vyriešiť slovne , napadol ma posledný možný nápad , len neviem či bolo dobré sa tu ukazovať lebo uchihovia lovili Nukeninov a ja som bol jedným z nich a ešte keď som spal s jeho známou , to by nemuselo dopadnúť dobre, radšej som zobral nohy na ramená zatvoril za sebou a šiel preč dúfajúc že si ma radšej nevšimla , preto že ak áno tak by to nebolo najlepšie .Šiel som naspäť odtiaľ odkiaľ som prišiel (presun)
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Haiate
Jonin
Jonin
Uchiha Haiate


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 113

Informace
Věk: 20
Chakra Chakra:
Hlavní sídlo Left_bar_bleue800/800Hlavní sídlo Empty_bar_bleue  (800/800)
Stamina Stamina:
Hlavní sídlo Left_bar_bleue800/800Hlavní sídlo Empty_bar_bleue  (800/800)

Hlavní sídlo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní sídlo   Hlavní sídlo Icon_minitime1Mon Mar 26, 2012 2:16 pm

schmatol jej ruku vykrútil inac bol tu tvoj priatel a chitil ju pod krk potom ju pretlačil ku stene som plný prekvapení nemysly si že som len čakal na tým popri tom so študoval nové techniki klanu uchiha hahaha hovoril som takym krvilačným hlasom vedel som že to neni dore lebo sa nezastavim kim neucitim jej krv jednou rukou som jej držal krk a zovieral druhou som urobil pečať na zvolavacie jutsu a pomali som sa rozlletel ako sovi a zase spojil o pár metrou dalej ináč na teba momentálne nemám čas niekoho musím nájsť zbohom povedal a zase sa rozletel ako sovi a znouvu spojil pred sídlom spravil pečať a privolal bielu sovu A Sora ideme povedal skočil jej na chrbát a odletel


Naposledy upravil Uchiha Haiate dne Mon Mar 26, 2012 2:23 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Shi

Shi


Počet Příspěvků : 69

Hlavní sídlo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní sídlo   Hlavní sídlo Icon_minitime1Mon Mar 26, 2012 2:22 pm

(Uchiha Haiate.. prosím aby si ma kontaktoval najlepšie cez Skype v celkom dosť vážnej veci. ^^ Ak to nepôjde tak poď aspoň na chat potrebujem ti niečo vysvetliť a povedať. Ďakujem)
Návrat nahoru Goto down
Kuroko Uchiha
Jonin
Jonin
Kuroko Uchiha


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Hlavní sídlo Left_bar_bleue1000/1000Hlavní sídlo Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Hlavní sídlo Left_bar_bleue900/900Hlavní sídlo Empty_bar_bleue  (900/900)

Hlavní sídlo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní sídlo   Hlavní sídlo Icon_minitime1Mon Mar 26, 2012 2:44 pm

/Nechápu jak jsi mne dokázal chytit pod krkem, tudíž to ignoruji xD

Když utekl jako zbabělec, jen jsem se rozhlédla po místnosti. Věděla jsem že tu Gerrard byl. Pomalu jsem šla ke dveřím a ještě naposledy se podívala na tu spoušť. " Blbečku, věz že jednoho dne zemřeš ... Dříve nebo později, sama si tě najdu a rozřežu na kusy " Zasyčela jsem a sedla si na lavičku na chodbě. Dneska jsem byla více než mimo. Pomalu jsem odcházela domů v pozdních hodinách. Chci vlastně být vůdce nebo ne?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hlavní sídlo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní sídlo   Hlavní sídlo Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Hlavní sídlo
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Hlavní Sídlo
» Sídlo-Hlavní větev
» Sídlo klanu Nara- Hlavní rodina

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: