Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Hlavní sídlo - Stránka 2 I_vote_lcapHlavní sídlo - Stránka 2 I_voting_barHlavní sídlo - Stránka 2 I_vote_rcap 
Sora
Hlavní sídlo - Stránka 2 I_vote_lcapHlavní sídlo - Stránka 2 I_voting_barHlavní sídlo - Stránka 2 I_vote_rcap 
Nao Taki
Hlavní sídlo - Stránka 2 I_vote_lcapHlavní sídlo - Stránka 2 I_voting_barHlavní sídlo - Stránka 2 I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Hlavní sídlo - Stránka 2 I_vote_lcapHlavní sídlo - Stránka 2 I_voting_barHlavní sídlo - Stránka 2 I_vote_rcap 
Raidon
Hlavní sídlo - Stránka 2 I_vote_lcapHlavní sídlo - Stránka 2 I_voting_barHlavní sídlo - Stránka 2 I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Hlavní sídlo - Stránka 2 I_vote_lcapHlavní sídlo - Stránka 2 I_voting_barHlavní sídlo - Stránka 2 I_vote_rcap 
Airi
Hlavní sídlo - Stránka 2 I_vote_lcapHlavní sídlo - Stránka 2 I_voting_barHlavní sídlo - Stránka 2 I_vote_rcap 
Kana Nara
Hlavní sídlo - Stránka 2 I_vote_lcapHlavní sídlo - Stránka 2 I_voting_barHlavní sídlo - Stránka 2 I_vote_rcap 
Carol
Hlavní sídlo - Stránka 2 I_vote_lcapHlavní sídlo - Stránka 2 I_voting_barHlavní sídlo - Stránka 2 I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Hlavní sídlo - Stránka 2 I_vote_lcapHlavní sídlo - Stránka 2 I_voting_barHlavní sídlo - Stránka 2 I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Hlavní sídlo - Stránka 2 Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Hlavní sídlo - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Hlavní sídlo - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Hlavní sídlo - Stránka 2 Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Hlavní sídlo - Stránka 2 Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Hlavní sídlo

Goto down 
+3
Kuroko Uchiha
Uchiha Haiate
Yurri
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Yurri

Yurri


Počet Příspěvků : 137

Hlavní sídlo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavní sídlo   Hlavní sídlo - Stránka 2 Icon_minitime1Sun Mar 18, 2012 7:23 pm

First topic message reminder :

Hlavní sídlo - Stránka 2 703pxnakashrine
V tomto sídle jsou hlavy klanu, hlídky tu jsou 24 hodin denně a jsou zde schované v podzemí nějaké svitky.
Vše je bezpečně hlídané a nezvaný návštěvník zle dopadne.
Je zde několik pokojů pro významné hosty které se ale zatím moc nevyužili.
Za sídlem je malá zahrada na kterou ale nikdo moc nechodí proto je celkem zanedbaná. Uchihové se soustředí hlavně na trénink a ochranu Konohy.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Uchiha Haiate
Jonin
Jonin
Uchiha Haiate


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 113

Informace
Věk: 20
Chakra Chakra:
Hlavní sídlo - Stránka 2 Left_bar_bleue800/800Hlavní sídlo - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (800/800)
Stamina Stamina:
Hlavní sídlo - Stránka 2 Left_bar_bleue800/800Hlavní sídlo - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (800/800)

Hlavní sídlo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní sídlo   Hlavní sídlo - Stránka 2 Icon_minitime1Mon Mar 26, 2012 2:48 pm

po ceste som si spomenul na ničo dôležité otočil som sa speť vzal si techniki klanu uchiha a potom sa pustil preč no nechal tam koruko odkaz koruko opúšťam vesinici vedúcim klanu je haki zbohom potom nasadol na sovu a letel rovno za hakim presun
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Haiate
Jonin
Jonin
Uchiha Haiate


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 113

Informace
Věk: 20
Chakra Chakra:
Hlavní sídlo - Stránka 2 Left_bar_bleue800/800Hlavní sídlo - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (800/800)
Stamina Stamina:
Hlavní sídlo - Stránka 2 Left_bar_bleue800/800Hlavní sídlo - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (800/800)

Hlavní sídlo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní sídlo   Hlavní sídlo - Stránka 2 Icon_minitime1Sat Apr 07, 2012 7:12 pm

po dobe čo bol preč sa vrátil bola to dlhá doba vráťil sa späť som doma povedal si a sadol si k jazierku olutoval svoje hriechy a začal si mrmlať ách jaký som bol ku koruko aký som bol vodca nebol som nič dúfam že mi odpusťila dúfam v to a potom sedel a hádzal kamienky do jazera
Návrat nahoru Goto down
Kuroko Uchiha
Jonin
Jonin
Kuroko Uchiha


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Hlavní sídlo - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/1000Hlavní sídlo - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Hlavní sídlo - Stránka 2 Left_bar_bleue900/900Hlavní sídlo - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/900)

Hlavní sídlo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní sídlo   Hlavní sídlo - Stránka 2 Icon_minitime1Sun Apr 08, 2012 5:56 pm

Jediné co mohl slyšet byly mé kroky, které klapaly po dlouhých schodech této budovy. Stála jsem venku a zastavila jsem se přede dveřmi. V očích mi zářila mocná Kekkei Genkai, kterou jsem musela získat tvrdou dřinou a bolestí. Vešla jsem dovnitř a prošla až k zadní zahrádce. Tam jsem si stoupla do dveří. " Ty máš tu drzost se tu ještě ukazovat?! " Křikla jsem a rukou švihla proti němu, přičemž se proti němu vyřítila vlna ostrého vzduchu.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Haiate
Jonin
Jonin
Uchiha Haiate


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 113

Informace
Věk: 20
Chakra Chakra:
Hlavní sídlo - Stránka 2 Left_bar_bleue800/800Hlavní sídlo - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (800/800)
Stamina Stamina:
Hlavní sídlo - Stránka 2 Left_bar_bleue800/800Hlavní sídlo - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (800/800)

Hlavní sídlo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní sídlo   Hlavní sídlo - Stránka 2 Icon_minitime1Sun Apr 08, 2012 6:24 pm

vzduch mi odovial vlasy ano koruko ale len kôly jednej veci povedať ťi že ťa milujem a že som to robyl pre teba nevieš čo to je byť vodcom klanu uchiha nechcel som dopadnúť ako obito sama ktoorí nestihol povedať rin že ju miluje a tak som ti to povedal moje zranenie bolo vidno pred tým než umriem som chcel aby si to vedela otočil som sa ku nej s mangekyo sharinganom a krvou s oka
Návrat nahoru Goto down
Kuroko Uchiha
Jonin
Jonin
Kuroko Uchiha


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Hlavní sídlo - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/1000Hlavní sídlo - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Hlavní sídlo - Stránka 2 Left_bar_bleue900/900Hlavní sídlo - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/900)

Hlavní sídlo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní sídlo   Hlavní sídlo - Stránka 2 Icon_minitime1Sun Apr 08, 2012 6:32 pm

" Než zemřeš, ráda bych věděla, kde jsi k Mangekyo Sharinganu přišel " Dodala jsem ironicky když do něj narazila ostrá vlna vzduchu, která mu vytvořila na hrudi ošklivou jizvu, ze které crčela krev. " Dovolíš mi odprostit se od osudu slepoty? " Ušklíbla jsem se a okolo mne zaplálo Susano´o. Technika jejíž jediným mávnutím mohu zničit celé toto sídlo. " Tohle bude tvůj konec ... Haiate, bohužel už nezemřeš jako Uchiha, ale jako zrádce. Tvoje láska je neupřímná a přelétavá a proto o ní nestojím! " Sykla jsem, neukazujíc že sama nějakou lásku už mám. Jen jsem složila další pár pečetí. Poté jsem přiložila pečeť tygra k ústům a vyfoukla obří kouli ohně, posílenou předešlým poryvem vzduchu, která ji činí rychlejší a silnější.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Haiate
Jonin
Jonin
Uchiha Haiate


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 113

Informace
Věk: 20
Chakra Chakra:
Hlavní sídlo - Stránka 2 Left_bar_bleue800/800Hlavní sídlo - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (800/800)
Stamina Stamina:
Hlavní sídlo - Stránka 2 Left_bar_bleue800/800Hlavní sídlo - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (800/800)

Hlavní sídlo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní sídlo   Hlavní sídlo - Stránka 2 Icon_minitime1Sun Apr 08, 2012 6:43 pm

koruko ak ma zabiješ zabiješ človeka ktorý ťa miloval s celeho srdca k mojmu mangekyu som prišiel po ceste svetom a ja som ťa miloval už od chvíle čo som ťa zachránil ten kto poruši pravidlá je odpad tenkto opusťí priatela v núdz je horšie než to povedal a potom mu stiekly slzi z oka a na zem dopadaly kvapky zrazu vyvracal krv a padol na kolená na zem padol flak krvi on sa na nu pozrel a povedal ak mam dnes zomrieť zomrem pohladom na to najkrajšie čo som kedy videl a zomrem rukou tej ktorú mylujem
Návrat nahoru Goto down
Ren
Hokage
Hokage
Ren


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 34

Informace
Věk: 29
Chakra Chakra:
Hlavní sídlo - Stránka 2 Left_bar_bleue930/930Hlavní sídlo - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (930/930)
Stamina Stamina:
Hlavní sídlo - Stránka 2 Left_bar_bleue930/930Hlavní sídlo - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (930/930)

Hlavní sídlo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní sídlo   Hlavní sídlo - Stránka 2 Icon_minitime1Sun Apr 08, 2012 8:17 pm

/Haite jako Hokage jsem i zároveň moderátor Konohy, takže bych tě chtěl poprosit, aby si začal používat velká písmena na začátku věty, dále tečky na konci věty a čárky v souvětích, před předložkami a tak. Věřím že to zvládneš. Nechám ti nějakou dobu, pokud neuvidím aspoň snahu se zlepšit, budu požadovat po vedení, aby ti snížili chakru a hodnost, protože hodnost není jen o tom co máš pod nickem za obrázek počet technik atd, jako Jonin jsi vedoucí hráč a tvé posty podle toho musí vypadat. Pokud to tak nebude budeš se muset hold přesunout do třídy, které tvé posty odpovídají.
Děkuju ti za případnou snahu./
Návrat nahoru Goto down
Kuroko Uchiha
Jonin
Jonin
Kuroko Uchiha


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Hlavní sídlo - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/1000Hlavní sídlo - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Hlavní sídlo - Stránka 2 Left_bar_bleue900/900Hlavní sídlo - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/900)

Hlavní sídlo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní sídlo   Hlavní sídlo - Stránka 2 Icon_minitime1Mon Apr 09, 2012 9:51 am

" Už to tak vypadá, ale nejsi hoden lásky ... Zradil jsi vesnici a především jsi zklamal svůj klan. Mluvíš o tom, že nechat přítele v nouzi je to nejhorší co může být, přitom se podle toho nechováš a vše jsi si pošlapal ... A proto ... Tady už nemáš přátele a tato věta je už jen pouhý odpad! " Řekla jsem klidně a bez výčitek směrem k němu. Pomalu jsem kráčela k muži v kaluži krve a sleodvala každý jeho pohyb. " Nezasloužíš si milost " Dodala jsem, přičemž jsem se mu podívala do očí. Tsukuyomi. Blesklo mi hlavou a nad námi se vynořil rudý měsíc a on zůstal přikovaný k zemi. Nechala jsem mu prostor aby promluvil. " Copak by jsi chtěl následujících devadesát šest hodin prožít? " Ušklíbla jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Haiate
Jonin
Jonin
Uchiha Haiate


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 113

Informace
Věk: 20
Chakra Chakra:
Hlavní sídlo - Stránka 2 Left_bar_bleue800/800Hlavní sídlo - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (800/800)
Stamina Stamina:
Hlavní sídlo - Stránka 2 Left_bar_bleue800/800Hlavní sídlo - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (800/800)

Hlavní sídlo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní sídlo   Hlavní sídlo - Stránka 2 Icon_minitime1Mon Apr 09, 2012 1:07 pm

Prišla ku mne pozrel som sa na ňu a prehovoril . Pozri postavil sa neviem ako si na tom ti ja som ťa nikdy neopustil. Vždy som ťa miloval, ale nikdy som ťi neublýžil. Aj ked si bola v núzi akonahle sa ku mne dostala info, nechal som tým trénovať a utekal za tebou. Si jediné čo mám a pomaly za začal rozlietavať. Poviem ti toto naposledy naveky ťa budem milovať aj keby som bol v akatsuki a bola by si v ohrození, tak by som dal život pre teba. Otočil by som sa oproti svetu len aby si mohla žiť. Milujem tvoje oči na jej pleci sa poskladala dlaň a po lici druhá ruka. zbohom ak zomriem tak iba pre teba láska. dodal a prad nou okolo nej proste ju oblietly sovi













(zažko mojim mangekyom ma do genjutsu dostaneš ťažko čiže soj )
Návrat nahoru Goto down
Kuroko Uchiha
Jonin
Jonin
Kuroko Uchiha


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Hlavní sídlo - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/1000Hlavní sídlo - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Hlavní sídlo - Stránka 2 Left_bar_bleue900/900Hlavní sídlo - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/900)

Hlavní sídlo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní sídlo   Hlavní sídlo - Stránka 2 Icon_minitime1Mon Apr 09, 2012 1:17 pm

" Přestáváš mne bavit a já ti nehodlám vše vysvětlovat ... Pokud tě zajímá tohle, já už přítele mám a nehodlám ho měnit ... " Odmlkla jsem a dodala. " Jenom ty jsi prostě idiot, který nepochopí, že já nestojím o všiváky kteří o mě neví vůbec nic a myslí si že mi ROZUMÍ! " Křikla jsem, přičemž během posledního slova se rozletěla ruka mého Susana´a proti němu. V druhé ruce se po chvíli začal tvořit meč z Amaterasu a já se na něj naposledy podívala. " Poslední přání? Nemáš kam utéct, já si tě z těch sov znovu chytím. " Zasyčela jsem chladným hlasem a můj mangekyo nabral rudou barvu díky krvi, která po chvíli začala stékat z mého oka. " Nevěřil bys mi to, ale já tvé oči taky miluju, a proto si je vezmu aby jsem odvrátila osud plný tmy a nedůvěry ve světlo " Dodala jsem s ironií v hlase.


/Tady někdo neví co je to Tsukuyomi, že? Ale stejně zemřeš, tak ti to odpustím.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Haiate
Jonin
Jonin
Uchiha Haiate


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 113

Informace
Věk: 20
Chakra Chakra:
Hlavní sídlo - Stránka 2 Left_bar_bleue800/800Hlavní sídlo - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (800/800)
Stamina Stamina:
Hlavní sídlo - Stránka 2 Left_bar_bleue800/800Hlavní sídlo - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (800/800)

Hlavní sídlo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní sídlo   Hlavní sídlo - Stránka 2 Icon_minitime1Mon Apr 09, 2012 8:11 pm

ti moje oči nezískaš a rozleteli sa sovy do každej strany a až nakoniec sa spojily ale až na streche budovi a ani ma nezabiješ vieš položil si prstí do očí vytrhol si sharingan a rozslapal ho potom uroyl chidori a konec a vrazil si ho do seba ked umieral povedal naveky ta milujem viem že si super holka srdce máš velmi krhké s si poklad a urob zmenu v klane uchiha dodal s úsmevom na tvári a umrel
Návrat nahoru Goto down
Daichi Ki
Jonin
Jonin
Daichi Ki


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 126

Informace
Věk: 27
Chakra Chakra:
Hlavní sídlo - Stránka 2 Left_bar_bleue810/810Hlavní sídlo - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (810/810)
Stamina Stamina:
Hlavní sídlo - Stránka 2 Left_bar_bleue810/810Hlavní sídlo - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (810/810)

Hlavní sídlo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní sídlo   Hlavní sídlo - Stránka 2 Icon_minitime1Sat Apr 14, 2012 6:08 am

Hľadal som Kuroko , mala ma stráziť a ona si niekde pobehovala , musel som ju nájsť , už nejaký čas som tu chodil a hľadal Kuroko keď nakoniec som trafil sem a videl som nejakého mŕtveho týpka a Kuroko ako ma aktivovaný Susano , vtedy som si spomenul na to čo mi vravela že ak by využila mankekyou ešte raz , dúfal som že sa to nestane. Keď si ma Kuroko mohla všimnúť tak som na ňu z diaľky povedal Si v poriadku ? a pomaly som pristúpoval k nej
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hlavní sídlo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní sídlo   Hlavní sídlo - Stránka 2 Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Hlavní sídlo
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Hlavní Sídlo
» Sídlo-Hlavní větev
» Sídlo klanu Nara- Hlavní rodina

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: