Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Akademie I_vote_lcapAkademie I_voting_barAkademie I_vote_rcap 
Sora
Akademie I_vote_lcapAkademie I_voting_barAkademie I_vote_rcap 
Nao Taki
Akademie I_vote_lcapAkademie I_voting_barAkademie I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Akademie I_vote_lcapAkademie I_voting_barAkademie I_vote_rcap 
Raidon
Akademie I_vote_lcapAkademie I_voting_barAkademie I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Akademie I_vote_lcapAkademie I_voting_barAkademie I_vote_rcap 
Airi
Akademie I_vote_lcapAkademie I_voting_barAkademie I_vote_rcap 
Kana Nara
Akademie I_vote_lcapAkademie I_voting_barAkademie I_vote_rcap 
Carol
Akademie I_vote_lcapAkademie I_voting_barAkademie I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Akademie I_vote_lcapAkademie I_voting_barAkademie I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Akademie Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Akademie Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Akademie Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Akademie Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Akademie Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Akademie

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Akademie Left_bar_bleue300/300Akademie Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Akademie Left_bar_bleue300/300Akademie Empty_bar_bleue  (300/300)

Akademie Empty
PříspěvekPředmět: Akademie   Akademie Icon_minitime1Mon Jan 02, 2012 4:17 pm

Akademie Kiri_t12

Jednoduchá třída se stěnou posetou okny, na podlaze položené linoleum, na níž stojí klasické školní lavice tak jak je známe. Prostá tabule, několik bílých kříd, do nich pár barevných a spisy či cáry papírů popsaných testy žáků.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Akademie Left_bar_bleue220/220Akademie Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Akademie Left_bar_bleue280/280Akademie Empty_bar_bleue  (280/280)

Akademie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie Icon_minitime1Mon Jan 02, 2012 6:58 pm

Přicházím ke vstupu do akademie. Otevřu dveře a za sebou je zavřu. Oznámím pracovníkům v akademii, že mám akademii uklidit. Potom co jim to oznámím a oni souhlasí si vemu nějaké úklidové pomůcky a začnu uklízet postupně místnosti v akademii. Vcházím do třídy a vidím nepořádek, papíry pod stoly a další věci. " Ach jo. Proč zrovna já musím dělat takovou špinavou práci ". S úšklebkem chodím po třídě a sbírám věci co najdu na zemi nebo jen tak pohozené někde. Hodím je všechny do koše. Vemu hadru a namočím ji do vody a začnu umívat okna. Pořádně je vyleštím, aby se blejskala. Po té co umeju okna začnu také leštit lavice a židle, aby studenti nechodili aspoň do špinavé třídy takhle po ránu. Jakmile vyčistím stoly a židle tak umeju ještě mokrou houbou tabuli, která byla počmáraná. " Uff, připadám si ja nějaká uklízečka. Tohle je snad za trest, ale co když už jsem se do toho pustil tak to dodělám." Zbývá poslední věc a to je vytřít podlahu a vyleštit kliku od dveří. Začnu tedy vytírat podlahu, aby byla čístá. Po vytření podlahy už jsem venz místnosti kde mám otevřený dveře a čistím obě kliky. Jakmile je dočistím tak je tu ještě několik místností což je pro mě tragédie jelikož mě tahle práce nebaví. Tak se tedy vrhnu do práce a dělám to samé co jsem dělal v té místnosti předtím i v jiných místnostech. Zase jsem si dal záležet, abych misi udělal dobře i když tohle není mise pro shinobiho ale pro uklízečku ale co se dá dělat. Byla to dřina, ale po nějaké dlouhé době jsem konečně vyklidil skoro celou akademii. Už zbývala jen dlouhá chodba. U toho bych si mohl aspoň trochu užít srandy. Popadnu hadr a pořádně ho namočím. Postavím se na konec místnost a řeknu " 3...2...1...start!!! " Odstartuju a zběsilou rychlostí běžím po celou chodbou a silně tlačím na hadr a tak umývám podlahu. Chodba je dlouhá takže jsem dorazil po chvíly na druhej konec. Pak jsem šel po nevyleštěný straně a vrátil jsem se tak ještě 2x. Při té poslední jsem už kýbl nechal v jedné místnosti pro úklidové pomůcky a zbyl mi jen namočený hadr. Zase jsem naposledy projel celou chodbou a zastavil jsem se až u hlavních dveří. Z venku jsem už jen vyleštil kliku a hadr hodil do otevřené místnosti kde byli úklidové pomůcky. Když vše bylo na svém místě tak zafoukal vítr a dveře do té místnosti se zavřeli. Tím lépe pro mě nemusím špinit podlahu. V misi bylo i uklidit její okolí. Začal jsem tedy sbírat všechny odpadky co jsem našel na zemi. Udivovalo mě kolik je tu plechovek. " Kolik toho ještě je? To snad nikdy neskončí tohle. Doufám že mi za to aspoň dají slušný peníze." Pokračuju v uklízení. U stromu jsem našel i několik zlomených a zničených kunaiů a shurikenů. Bylo jich škoda, ale každá věc se jednou rozbije. Vemu je a opatrně je hodím do prázdné krabice co ležela někde poblíž. Pak i tu krabici dám do koše. Dále uklízím i za akademií. Tolik nepořádku jsem ještě neviděl. Jak můžou být děti tak nepořádný. Když konečně vyklidím celý prostor kolem akademie tak oznámím přes otevřené okno jednomu z pracovníků, že vše je už hotovo ať to vyřídí Takikagemu. Já když mám konečně tuhle práci hotovou tak už mě tu nic nedrží a jdu si vyzvednout další misi co musím udělat. Snad nebude tak ponižující jako takhle. No nic tak jsem se vydal na cestu pro další misi, která na mě už čeká až si ji vyzvednu.
Návrat nahoru Goto down
 
Akademie
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Akademie
» Akademie
» Akademie
» Akademie

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: