Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Nemocnice I_vote_lcapNemocnice I_voting_barNemocnice I_vote_rcap 
Sora
Nemocnice I_vote_lcapNemocnice I_voting_barNemocnice I_vote_rcap 
Nao Taki
Nemocnice I_vote_lcapNemocnice I_voting_barNemocnice I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Nemocnice I_vote_lcapNemocnice I_voting_barNemocnice I_vote_rcap 
Raidon
Nemocnice I_vote_lcapNemocnice I_voting_barNemocnice I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Nemocnice I_vote_lcapNemocnice I_voting_barNemocnice I_vote_rcap 
Airi
Nemocnice I_vote_lcapNemocnice I_voting_barNemocnice I_vote_rcap 
Kana Nara
Nemocnice I_vote_lcapNemocnice I_voting_barNemocnice I_vote_rcap 
Carol
Nemocnice I_vote_lcapNemocnice I_voting_barNemocnice I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Nemocnice I_vote_lcapNemocnice I_voting_barNemocnice I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Nemocnice Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Nemocnice Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Nemocnice Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Nemocnice Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Nemocnice Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Nemocnice

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Nemocnice Left_bar_bleue300/300Nemocnice Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Nemocnice Left_bar_bleue300/300Nemocnice Empty_bar_bleue  (300/300)

Nemocnice Empty
PříspěvekPředmět: Nemocnice   Nemocnice Icon_minitime1Mon Jan 02, 2012 6:00 pm

Oprýskaná a z většiny stará nemocnice s několika nemocničními sály a slabým osazenstvem. Tvoří to zde z většiny méně zkušení lékaři společně s Iriyo ninji. Jako v jakékoliv jiné nemocnici, i zde jsou zdi namalované na bílo, kdy tato barva má vzbuzovat neutralitu a uvolněný stav. Z venku nemocnice nevypadá nijak úchvatně, ale lidé Taki se hold musí smířit s tím co mají.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Nemocnice Left_bar_bleue220/220Nemocnice Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Nemocnice Left_bar_bleue280/280Nemocnice Empty_bar_bleue  (280/280)

Nemocnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice Icon_minitime1Tue Jan 03, 2012 8:06 pm

Přicházím k nemocnici, která z venku nevypadá moc v dobrém stavu, ale co se dá dělat. Kage asi nechce dát peníze na renovaci nemocnice, která je někdy potřebná. Vcházím po schodech k hlavním dveřím a otevřu je. Vejdu dovnitř a dveře se zamnou zavřou. Procházím chodbou až k recepci, kde byla vrchní sestra, která už mě očekávala. Řekla mi, že můžu začít ihned a kde jsme nechal toho druhého. " Ten zachvíly jistě přijde o to se nemusíte bát" Popadnu ručníky a začnu je roznášet po všech pokojích. Nějakou chvíly to zabere, jelikož tu je dost pokojů. Když se vrátím na recepci, hlavní sestra pro mě má už přichystaný velký vozík s jídlem. Mám ho vést ke každému pokoji a každému pacientovi roznést. Tak tedy vemu vozík a jdu s ním opatrně do všech pokojů, kam mám dát jídla. Vozík nebyl zrovna lehký, ale zvládl jsem to. Po té se vrátím na recepci s tím prázdným vozíkem, jelikož už jsem to roznesl. Dále mě poslala ať vyčistím všechna okna v pokojích. Vzal jsem si tedy všechny úklidové pomůcky a šel jsem leštit okna do pokojů. Leštil jsem je co nejpečlivěji, abych to už nemusel dělat příště. Vyleštím každé okno ve všech pokojích. Když to mám konečně vše hotové uklidím úklidové pomůcky a dojdu za sestrou, která má pro mě už poslední úkol. Zbytek bude na tom druhém. Potřebuje donést nějaké nástroje ze skladu, ale ať jsem na ně opatrný. Dá mi klíče od skladu a já tedy musím jít do skladu. Hledám sklad a nakonec ho najdu a odemknu si dveře a otevřu. Popadnu opatrně nástroje a jdu s nima za hlavní sestrou. Když k ní dojdu řekne ať to donesu na operační sál. Tak tedy ještě musím na operační sál kde uložím ty nástroje opatrně. Pak odcházím z místnosti a zavírám za sebou. Jdu za hlavní sestrou a dávám ji zpět klíče. " Tak a tohle už je taky hotovo. Jestě něco? " Hlavní sestra řekne že už není třeba ať si odpočinu.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Nemocnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice Icon_minitime1Wed Jan 04, 2012 12:30 pm

Ninja

,, Ninja sa veľkou rýchlosťou zjavil pri nemocnici a vstúpil dovnútra, pričom hľadal to čo dostal za úlohu nájsť " Heh, ten smrad by tu mal niekde byť... ,, Ninja sa pýta každého v nemocnici či nevideli Ikatsu Rokura a oni mu povedia kde ho hľadať " ,, Ninja príde až na chodbu kde vidí toho chlapca... " Ty si Ikatsu Rokuro? ,, Ninja sa spýtal človeka, ktorý pred ním stál.... " Dal si ťa zavolať samotný Takikage-sama, ty pôjdeš hneď teraz so mnou... ,, Ninja prišiel k Ikatsuovi a chytil ho pevne za rameno na znak toho, aby okamžite išiel s ním ... " Ak nechceš problémy tak si pohni... očakáva ťa samotný Takikage-sama... ,, Ninja ohrnol nosom keď držal chlapca " / Fuj prečo ja sa mám stýkať s takýmto monštrom? Čo sním Takikage-sama chce? Dúfam, že ho chce dať popraviť alebo vyštvať do vyhnanstva, taký ako on by mali byť pod zámkom v malej klietke /
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Nemocnice Left_bar_bleue220/220Nemocnice Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Nemocnice Left_bar_bleue280/280Nemocnice Empty_bar_bleue  (280/280)

Nemocnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice Icon_minitime1Wed Jan 04, 2012 12:51 pm

Odpočívám na židli v chodbě. V tom ke mě přijde nějakej chápek s čelenkou Takigakure. Je nějakej drzej a jeho pohled se mi hnusil. Vypadal jako pohled těch všech co se na mě dívali když jsem byl menší. " Jo jsem Ikatsu Rokuro a pusť mě půjdu sám " Donutím ho aby mě pustil a zamračím se na něj. Odcházím z nemocnice a mířím za Takikagem, která poslal za mnou toho člověka. Jsem zvědav co chce kage zrovna po mě. Dráždí mě ta myšlenka, ale co už aspoň snad uvidím jak vypadá.
Návrat nahoru Goto down
Carol
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Carol


Počet Příspěvků : 189

Informace
Věk: 14
Chakra Chakra:
Nemocnice Left_bar_bleue500/500Nemocnice Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Nemocnice Left_bar_bleue300/300Nemocnice Empty_bar_bleue  (300/300)

Nemocnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice Icon_minitime1Wed Jan 04, 2012 1:35 pm

Po nějaký době jsem došel do nemocnice.Přišel jsem k perzonálu a řekl jim tak já vám mám pomoct jako zdravotní sestřička Daly mi oblečení a já se do něj oblékl sedl jsem si na židly a když jsem neměl co dělat jen tak jsem se houpal na židly jednou přišel člověk s rozseklou rukou tak jsem mu po tom co mu to doktor zašil tak jsem mu na to nalepil náplast.
To je ale otrava.Když jsem již dodělal směnu vydal jsem se do knaceláře Takikageho.(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nemocnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Nemocnice
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Nemocnice
» Nemocnice
» Nemocnice
» Nemocnice
» Nemocnice

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: