Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Sanbiho jezero I_vote_lcapSanbiho jezero I_voting_barSanbiho jezero I_vote_rcap 
Sora
Sanbiho jezero I_vote_lcapSanbiho jezero I_voting_barSanbiho jezero I_vote_rcap 
Nao Taki
Sanbiho jezero I_vote_lcapSanbiho jezero I_voting_barSanbiho jezero I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Sanbiho jezero I_vote_lcapSanbiho jezero I_voting_barSanbiho jezero I_vote_rcap 
Raidon
Sanbiho jezero I_vote_lcapSanbiho jezero I_voting_barSanbiho jezero I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Sanbiho jezero I_vote_lcapSanbiho jezero I_voting_barSanbiho jezero I_vote_rcap 
Airi
Sanbiho jezero I_vote_lcapSanbiho jezero I_voting_barSanbiho jezero I_vote_rcap 
Kana Nara
Sanbiho jezero I_vote_lcapSanbiho jezero I_voting_barSanbiho jezero I_vote_rcap 
Carol
Sanbiho jezero I_vote_lcapSanbiho jezero I_voting_barSanbiho jezero I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Sanbiho jezero I_vote_lcapSanbiho jezero I_voting_barSanbiho jezero I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Sanbiho jezero Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Sanbiho jezero Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Sanbiho jezero Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Sanbiho jezero Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Sanbiho jezero Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Sanbiho jezero

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Keeper

Keeper


Počet Příspěvků : 58

Sanbiho jezero Empty
PříspěvekPředmět: Sanbiho jezero   Sanbiho jezero Icon_minitime1Mon Jan 02, 2012 7:22 pm

Sanbiho jezero Lake_c10

Toto jezero je na pohled klidné a mírumilovné. Vypadá jako krásné místo kde můžete relaxovat ale opak je pravdou. V tomto jezeře totiž žije jeden z ocasích bijuu jménem Sanbi. Málo kdy se sice objeví většinou si libuje na vodním dně ale někdy když má špatnou náladu začne vytvářet obrovské vlny dosahujících několika metrů. Málo kdo se k jezeru odváží. Jen někdy jsem zavítají odvážlivci kteří chtějí Sanbiho zkrotit a zapečetit ho do sebe. Zatím se to ovšem nikomu nepodařilo.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sanbiho jezero Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sanbiho jezero   Sanbiho jezero Icon_minitime1Wed Jan 04, 2012 6:52 pm

Pomalu jsem se procházela po jezeře, čekajíc na to, až Sanbi vyleze ven. Aktivovala jsem svůj Mangekyo, kdy jsem jen čekala na jeho ovládnutí, stačilo by mi ho jen uvidět. Sanbi se nesměl dostat do rukou nikomu jinému než mě. Jen jsem hluboce vzdychla a sledovala okolí, když v tom jsem přede mnou uviděla obří masu chakry.
Návrat nahoru Goto down
Keeper

Keeper


Počet Příspěvků : 58

Sanbiho jezero Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sanbiho jezero   Sanbiho jezero Icon_minitime1Wed Jan 04, 2012 6:58 pm

Sanbi

Probudil jsem se přímo na svém dně a skrze vodní hladinu jsem spozoroval narušitele. Bylo to ještě malé pískle ale zjevně to byl ninja. Měl jsem hodně špatnou náladu tak jsem pomalu stoupal nad hladinu. Ty oči! Ty oči ! Stejné jako toho parchanta který mě před několika sty lety ovládal. Vylezl jsem nad hladinu a všechny mé ocasy nasměroval do jednoho bodu. Začala se předemnou tvořit velká černá koule a pomalu se zvětšovala. Pak se jako paprsek černého proudu vyřítila proti té holce. Na této Bijuudamě jsem si dal opravdu záležet. Byla to jedna z mých nejpovedenějších za posledních sto let. Težko jí mohla uhnout.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sanbiho jezero Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sanbiho jezero   Sanbiho jezero Icon_minitime1Wed Jan 04, 2012 7:02 pm

V rychlosti jsem aktivovala Susano´o, ale i to mne zasáhlo obří silou a já cítila bolest v ruce. To mne ale nemohlo zastavit a rozeběhla jsem se proti němu. V polovině jsem se zastavila a začala mluvit. " Nechci bojovat ! Chci ti učinit nabídku " Řekla jsem, čímž Susano´o obalilo celé mé tělo. " Nabídnu ti svobodu, kterou tolik chceš, nikdo tě nebude moct chytit"
Návrat nahoru Goto down
Keeper

Keeper


Počet Příspěvků : 58

Sanbiho jezero Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sanbiho jezero   Sanbiho jezero Icon_minitime1Wed Jan 04, 2012 7:06 pm

Sanbi

Už se nikdy! Nikdy ti říkám nenechám ovládat pomocí těchto očích! pronesl jsem zvonivým hlasem a přivolal pomocí své síly obrovskou vlnu vody. Její výska byla ohromná. Vlna byla doknce několikrát větší než já sám. Její síla by dokázala srovnat i vesnici se zemí. Mezitím co se vlna valila proti té holce já zalezl zpátky pod vodní hladinu a čekal jak se to vyvine.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sanbiho jezero Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sanbiho jezero   Sanbiho jezero Icon_minitime1Wed Jan 04, 2012 7:10 pm

Rozsekla jsem vodní vlnu pomocí halapartny Susana´a a zařvala na Sanbiho pod vodou ještě jednou. " Ty snad nechceš ve světě mír ? Víš vůbec co to je zažít mír ?! " Zařvala jsem z plných plic a čekala jeho reakci. Pokud odmítne, byla jsem ochotna ponořit se za ním pod vodou, pokud přijme, hodlala jsem si s ním promluvit.
Návrat nahoru Goto down
Keeper

Keeper


Počet Příspěvků : 58

Sanbiho jezero Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sanbiho jezero   Sanbiho jezero Icon_minitime1Wed Jan 04, 2012 7:16 pm

Zaujalo mě její odhodláni a její síla. Vyrazil jsem proto nad vodní hladinu a opět pronesl oním mocným zvonivým hlasem. Holčičko jsem jeden z nejstarších tvorů kteří chodí po této zemi vy ninjové vždycky říkáte to samí všici údajně toužíte po míru ale nedívate se na cestu kterou ten mír učiníte. V nás Bijuu vidíte jen něco jako zásobu chakry když ta vaše dojde. Jsme pro vás jen něco co zapečetíte a nedáváte tomu prostor k životu a nebo svobodnou vůli. Řekni mi včem si ty jiná než ostatní ? Jaký je tvůj postoj k míru ? po domluvení jsem si raději kryl mé oko jedním z ocasů. O tom jejich dojutsu jsem veděl už hodně a veděl jak se mu bránit.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sanbiho jezero Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sanbiho jezero   Sanbiho jezero Icon_minitime1Wed Jan 04, 2012 7:20 pm

" Můj mír je cesta, kterou můžou jít jen někteří, jen ti silní. " Řekla jsem a ukázala na něj prstem. " Dokaž mi že i ty jsi cennější než byl Kyubi a pomoz mi k dosažení míru, nebudu jako Naruto, já sleduji celý les, ne jen jeho jediný strom, ukazující krásu míru, já vidím i jeho temnou stránku, kde musí panovat i strach, aby potlačil nenávist. " Dodala jsem a sledovala Sanbiho reakci. " V čem jsem jiná? Jsem silnější než kdokoliv kdo za tebou mohl přijít, což jen asi dokazuje, jak bídná situace ve světě panuje. Dokonce i mocní potřebují pomoc ještě silnějších " Dodala jsem k tomu a čekala jeho konečný výrok.
Návrat nahoru Goto down
Keeper

Keeper


Počet Příspěvků : 58

Sanbiho jezero Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sanbiho jezero   Sanbiho jezero Icon_minitime1Wed Jan 04, 2012 7:30 pm

Sanbi

Silnější než kdokoliv se předemě postavil říkáš ? Z náš příběh o tom jak jsme mi bijuu byli stvořeni ? Ty mi chceš říct že mi propůjčíš sílu kterou nikdo jiný nemá ? Moje síla se nedá kontrolovat. Pokud mi slíbíš že mě ty nebo nikdo jiný nebude chtít zapečetit nebo mě ovládat pomocí těch prokletejch očí. Tak jsem jen tvůj. byla to velmi lákavá nabídka byla ta věta že bych i Kuramovi dokázal že síla se neřídí podle počtu ocasů. Rád bych tomu arogantnímu tupci zatnul tipec.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sanbiho jezero Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sanbiho jezero   Sanbiho jezero Icon_minitime1Wed Jan 04, 2012 7:34 pm

" Omlouvám se, ale bez síly Sharinganu by to opravdu nešlo " Dodala jsem. Poté jsem se na něj podívala. " Neslibuji to, já to zaručuji. " Řekla jsem na jeho otázku ohledně odchytu či zapečetění. " Moje technika tvou sílu dokáže kontrolovat, a tím ji i zvýšit nad její limity, které má teď " Dodala jsem a čekala až svoje oči odkryje.
Návrat nahoru Goto down
Airi
Hokage
Hokage
Airi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 270

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Sanbiho jezero Left_bar_bleue1100/1100Sanbiho jezero Empty_bar_bleue  (1100/1100)
Stamina Stamina:
Sanbiho jezero Left_bar_bleue900/900Sanbiho jezero Empty_bar_bleue  (900/900)

Sanbiho jezero Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sanbiho jezero   Sanbiho jezero Icon_minitime1Wed Jan 04, 2012 7:40 pm

Celou dobu až sem jsem běžela. Zastavila jsem se u Sanbiho jezera, hodila jsem batoh na zem a sedla jsem si na nejbližší kámen. Henge jsem zrušila, tady to nemělo cenu, mít ho, opláchla jsem si obličej a všimla jsem si dívky na druhém břehu jezera.
"Přišla chytit Sanbiho?" ptala jsem se sama sebe a vzala jsem si batoh. Viděla jsem i Sanbiho, nechtěla jsem se do toho plést. Vyskočila jsem na vysoký strom a pozorovala jsem tu dívku. Mohla by mi pomoct.
Návrat nahoru Goto down
Keeper

Keeper


Počet Příspěvků : 58

Sanbiho jezero Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sanbiho jezero   Sanbiho jezero Icon_minitime1Wed Jan 04, 2012 7:42 pm

Sanbi

Nikdo mě nebude ovládat pomocí těch očí takže mě buď necháš svobodnou vůli a já se stebou dohodnu jako rovný s rovným nikdy ti však nedovolím mě ovládat. Ber nebo nech bejt. řekl jsem a ocasem si pořád chránil to oko aby mě nemohla ovládat. Pokud na tuto nabídku přistoupí byl jsem ochoten bojovat po jejím boku ne však jako její mazlíček kterému bude říkat co má dělat.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sanbiho jezero Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sanbiho jezero   Sanbiho jezero Icon_minitime1Wed Jan 04, 2012 7:47 pm

Hluboce jsem vzdychla. Podívala jsem se na něj pomocí Mangekyo. " Dávám ti poslední šanci ... Přijmi nebo tvoje tělo shoří věčným plamenem Amaterasu a tvoje existence zmizí. Pokud se skryješ, spálím s tebou celé jezero, pokud utečeš do lesů, spálím je také, a pokud odmítneš a já ti udělím milost, mezi Bijuu budeš pro smích, vyber si, Mír ... nebo Válka, jež se už stane bez tebe " Z mého oka pomalu stékala krev, ukazující Sanbimu vážnost naší konverzace a také důležitost Sanbiho, kterého jsem buď musela získat, nebo zničit.
Návrat nahoru Goto down
Keeper

Keeper


Počet Příspěvků : 58

Sanbiho jezero Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sanbiho jezero   Sanbiho jezero Icon_minitime1Wed Jan 04, 2012 7:56 pm

Jsi stejná jako všichni ostatní. Vidíš v nás jen něco co dokáže zvýšit tvoji sílu. Ne jako živou bytost. Vyhrožuj si jak chceš já se ovládat nenechám. řekl jsem a začal opět tvořit bijuudamu. Tentorkát jsem ji chtěl spíše překvapit rychlostí. Koule vyletěla co možná nejrychleji. Byla možná o trochu slabší než ta předešlá i tak však byla její síla ohromná.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sanbiho jezero Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sanbiho jezero   Sanbiho jezero Icon_minitime1Wed Jan 04, 2012 7:59 pm

Tím že ubrala na síle mi pomohlo, jelikož jsem jí do cesty hodila několik desítek Magatam, které jí nechaly vybuchnout mezi námi. " Moje síla už je dostatečná, ale ty jsi něco, co by nepřítel nesměl dostat. Poslední šance, vybereš si správně nebo se "spálíš"? Doslova " Řekla jsem s úsklebkem a kapkami krve stékajícími po mé tváři.
Návrat nahoru Goto down
Keeper

Keeper


Počet Příspěvků : 58

Sanbiho jezero Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sanbiho jezero   Sanbiho jezero Icon_minitime1Wed Jan 04, 2012 8:06 pm

Byl jsem sice ohromen ale věděl že její chakra už je na samotném limitu. To nahrávalo mě.Co si o mě myslíš že jsem někdo na koho si zavoláš a on tě poslechne ? Máš o mě špatné mínění! rozmách jsem se všemi ocasi zároveň. Nebyl to ovšem jen tak ledajaký úder. Všechny moje ocasy pokrývala speciální látka která když se čehokoliv dotkne tak objekt začnou obrůstat korály které se tvrdostí vyrovnají i oceli. Ocasy jsem šlehl překvapivou rychlostí a doufal že už nebude mít chakru na odpor.

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sanbiho jezero Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sanbiho jezero   Sanbiho jezero Icon_minitime1Wed Jan 04, 2012 8:10 pm

" Nikdy jsem nedoufala že mě poslechneš " Řekla jsem " Spíš jsem doufala že uznáš jak vážná situace je " Dodala jsem a Magatamy jsem vrhla po samotném Sanbim, kdy halapartnou jsem vyblokovala jeho ocasy, ale korály se neobjevovaly. On si mohl myslet že jeho technika selhala a uznat že jsem silná, ale bylo to jinak. Na chakře prostě nic vyrůst nemůže, ne na té, z které byla halapartna Susana´a, vlastně na žádné, ani na normální, prokleté, žádné. Ale potom se moje teorie změnila v plyn, jež zmizel v mžiku. Halaprtna obrostla korály a hned bylo jasné, že jsou nějak speciální.
Návrat nahoru Goto down
Keeper

Keeper


Počet Příspěvků : 58

Sanbiho jezero Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sanbiho jezero   Sanbiho jezero Icon_minitime1Wed Jan 04, 2012 8:25 pm

Sanbi

Viděl jsem jak na mě letí ta divná technika. Rychle jsem se pokusil vklouznout pod vodní hladinu avšak moje ocasy zůstali nad vodní hladinou trochu déle než jsem očekával. 5ezalo to jak čert když ta zasraná technika narazila do jednoho z mých ocasů. Rychle jsem vyrazil nad vodní hladinu a zakřičel. Tak tohle si přehnala holčičko ! opět se rozmáchl dvěma nezraněnými ocasi proti ní tentokrát však jen na jedno byla korálová technika. Mířil jsem oběma ocasy z leva i z prava přímo na ni.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sanbiho jezero Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sanbiho jezero   Sanbiho jezero Icon_minitime1Wed Jan 04, 2012 8:29 pm

Jen jsem se rozhlídla očima do stran a halapartnu jsem nastavila špičkami proti oběma ocasům, ty se o ni zasekly a já měla prostor. Znovu jsem hodila po Sanbim Magatamy, tentokrát po jeho oku a poté mezi jeho ocasy proklouzla a snažila se ho do oka zasáhnout halapartnou co největší silou, jelikož tam bylo jeho jediné slabé místo ...
Návrat nahoru Goto down
Keeper

Keeper


Počet Příspěvků : 58

Sanbiho jezero Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sanbiho jezero   Sanbiho jezero Icon_minitime1Wed Jan 04, 2012 8:41 pm

Sanbi

To bolí ! Tak šíleně to bolí ! vykřikl jsem poté co mi halapartna vnikla do oka . Ty podlá mrcho věděl jsem že se ti nedá věřit. Můj zrak zlačal slábnout a já jen viděl obrysy nemohl jsem sní nic dělat už. Byl jsem bezmocný. Věděl jsem že bitva byla prohraná. Musel jsem se nechat podvolit a pravděpodobně teď budu ovládaný tou holkou.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sanbiho jezero Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sanbiho jezero   Sanbiho jezero Icon_minitime1Wed Jan 04, 2012 8:43 pm

Jen jsem použila techniku mého Mangekyo sharinganu, čímž jsem ho ovládla a použila jako summona. Tím jsem ho odvolala a rychlým tempem zmizela pryč, do Otogakure, kde by měla být aspoň nějaká střecha nad hlavou. " Pak že to nejde " Zašeptala jsem, hodíc kunai po Hanaki, naznačujíc aby šla se mnou a vyklopila mi co chce.
~Přesun~
Návrat nahoru Goto down
Airi
Hokage
Hokage
Airi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 270

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Sanbiho jezero Left_bar_bleue1100/1100Sanbiho jezero Empty_bar_bleue  (1100/1100)
Stamina Stamina:
Sanbiho jezero Left_bar_bleue900/900Sanbiho jezero Empty_bar_bleue  (900/900)

Sanbiho jezero Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sanbiho jezero   Sanbiho jezero Icon_minitime1Wed Jan 04, 2012 8:47 pm

Sledovala jsem celý souboj až do konce. *Je vážně silná.* honilo se mi hlavou. Pak po mně letěl ten kunai. Chytila jsem ho do dvou prstů a uklidila jsem ho do batohu.
Šla jsem za ní. Měla jsem jasný cíl a věděla jsem, co jí řeknu. Jenom se k nám musí přidat. Byla by první, kdo by se k nám přidal a možná poslední. Po tomhle rozhovoru jsem plánovala jít do Takigakure, chtěla jsem si promluvit s Takikagem. Ale teď jsem šla za Kuroko.
-přesun-
Návrat nahoru Goto down
Juubi
Nukenin
Nukenin
Juubi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
1500 Chakry 1500 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 115

Informace
Věk: 28
Chakra Chakra:
Sanbiho jezero Left_bar_bleue1600/1600Sanbiho jezero Empty_bar_bleue  (1600/1600)
Stamina Stamina:
Sanbiho jezero Left_bar_bleue1000/1000Sanbiho jezero Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Sanbiho jezero Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sanbiho jezero   Sanbiho jezero Icon_minitime1Mon Jan 16, 2012 5:20 pm

Pokojne kráčal krajinou. V tomto ročnom období by už malo snežiť no okrem prudkého ochladenia nič nenapovedalo tomu že je zima. Kagami sa po krátkej ceste od lesa ku jazeru usadil na veľký kameň tesne pri vode ale nemusel sa namočiť. Zavrel oči a ponoril sa do hlbokého sústredenia.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sanbiho jezero Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sanbiho jezero   Sanbiho jezero Icon_minitime1Tue Jan 17, 2012 7:39 pm

Pomalu jsem přicházela mezi mohutnými stromy a sledovala cestu před sebou. Vrátila jsem se na místo, kde jsem začala svou novou pouť. Jakmile jsem tam došla, uviděla jsem tam sedět podivnou postavu. Poté jsem si ale uvědomila, kdo to ve skutečnosti je. Kagami Nakamura. Přišla jsem k němu a podívala se na něj Sharinganem. Svitek jsem držela v ruce, jedním koncem opřeným o zem. " Co tu děláš ? " Zeptala jsem se vážným hlasem.
Návrat nahoru Goto down
Juubi
Nukenin
Nukenin
Juubi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
1500 Chakry 1500 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 115

Informace
Věk: 28
Chakra Chakra:
Sanbiho jezero Left_bar_bleue1600/1600Sanbiho jezero Empty_bar_bleue  (1600/1600)
Stamina Stamina:
Sanbiho jezero Left_bar_bleue1000/1000Sanbiho jezero Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Sanbiho jezero Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sanbiho jezero   Sanbiho jezero Icon_minitime1Tue Jan 17, 2012 8:19 pm

Kagami sa nestrhol ale okamžite ako ho oslovila vedel o koho sa jedná. Poznal to dievča a jej oči. Bez toho aby na ňu pozrel prudko vyskočil dopredu a z jeho natiahnutej ruky sa na ňu valilo veľké množstvo lávy.
"Yoton: Yokai no Jutsu!" povedal a už teraz otočený k nej doskočil asi sto metrov od nej na jazero.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sanbiho jezero Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sanbiho jezero   Sanbiho jezero Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Sanbiho jezero
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Jezero
» Jezero
» Jezero
» Jezero Manue
» Jezero Manue

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: