Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Sanbiho jezero - Stránka 2 I_vote_lcapSanbiho jezero - Stránka 2 I_voting_barSanbiho jezero - Stránka 2 I_vote_rcap 
Sora
Sanbiho jezero - Stránka 2 I_vote_lcapSanbiho jezero - Stránka 2 I_voting_barSanbiho jezero - Stránka 2 I_vote_rcap 
Nao Taki
Sanbiho jezero - Stránka 2 I_vote_lcapSanbiho jezero - Stránka 2 I_voting_barSanbiho jezero - Stránka 2 I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Sanbiho jezero - Stránka 2 I_vote_lcapSanbiho jezero - Stránka 2 I_voting_barSanbiho jezero - Stránka 2 I_vote_rcap 
Raidon
Sanbiho jezero - Stránka 2 I_vote_lcapSanbiho jezero - Stránka 2 I_voting_barSanbiho jezero - Stránka 2 I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Sanbiho jezero - Stránka 2 I_vote_lcapSanbiho jezero - Stránka 2 I_voting_barSanbiho jezero - Stránka 2 I_vote_rcap 
Airi
Sanbiho jezero - Stránka 2 I_vote_lcapSanbiho jezero - Stránka 2 I_voting_barSanbiho jezero - Stránka 2 I_vote_rcap 
Kana Nara
Sanbiho jezero - Stránka 2 I_vote_lcapSanbiho jezero - Stránka 2 I_voting_barSanbiho jezero - Stránka 2 I_vote_rcap 
Carol
Sanbiho jezero - Stránka 2 I_vote_lcapSanbiho jezero - Stránka 2 I_voting_barSanbiho jezero - Stránka 2 I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Sanbiho jezero - Stránka 2 I_vote_lcapSanbiho jezero - Stránka 2 I_voting_barSanbiho jezero - Stránka 2 I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Sanbiho jezero - Stránka 2 Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Sanbiho jezero - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Sanbiho jezero - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Sanbiho jezero - Stránka 2 Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Sanbiho jezero - Stránka 2 Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Sanbiho jezero

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Keeper

Keeper


Počet Příspěvků : 58

Sanbiho jezero - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Sanbiho jezero   Sanbiho jezero - Stránka 2 Icon_minitime1Mon Jan 02, 2012 7:22 pm

First topic message reminder :

Sanbiho jezero - Stránka 2 Lake_c10

Toto jezero je na pohled klidné a mírumilovné. Vypadá jako krásné místo kde můžete relaxovat ale opak je pravdou. V tomto jezeře totiž žije jeden z ocasích bijuu jménem Sanbi. Málo kdy se sice objeví většinou si libuje na vodním dně ale někdy když má špatnou náladu začne vytvářet obrovské vlny dosahujících několika metrů. Málo kdo se k jezeru odváží. Jen někdy jsem zavítají odvážlivci kteří chtějí Sanbiho zkrotit a zapečetit ho do sebe. Zatím se to ovšem nikomu nepodařilo.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Sanbiho jezero - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sanbiho jezero   Sanbiho jezero - Stránka 2 Icon_minitime1Tue Jan 17, 2012 8:22 pm

Okolo mne se vytvořila menši kostra Susana´a bez hlavy, jen s hrudním košem. " Láva takhle z fleku ? Musíš být zkušený, jak se říká " Řekla arogantně a jen trochu povytáhla jednu stránku ze svitku. " Ale věř mi, že se mnou by jsi měl velké problémy " Uchechtla jsem se a sledovala jeho oči. Tak ze srandy jsem po něm hodila jeden kunai, i když jsem věděla, že ho vyblokuje.
Návrat nahoru Goto down
Juubi
Nukenin
Nukenin
Juubi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
1500 Chakry 1500 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 115

Informace
Věk: 28
Chakra Chakra:
Sanbiho jezero - Stránka 2 Left_bar_bleue1600/1600Sanbiho jezero - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1600/1600)
Stamina Stamina:
Sanbiho jezero - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/1000Sanbiho jezero - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Sanbiho jezero - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sanbiho jezero   Sanbiho jezero - Stránka 2 Icon_minitime1Tue Jan 17, 2012 8:26 pm

Kunai sa rozpustil vo vzduchu až z neho nič nezostalo.
"Tak čo chceš? Máš na to pár sekúnd kým ťa zabijem" povedal a okolo neho sa začala formovať láva ktorá spôsobila že sa voda prudko odparovala.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sanbiho jezero - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sanbiho jezero   Sanbiho jezero - Stránka 2 Icon_minitime1Tue Jan 17, 2012 8:30 pm

" Co chci ? ... " Zeptala se ironicky. " Spolupráci " Dodala a Susano´o vířilo modrou barvou. Její chakra byla chladná jako led. " Chci zničit Mír ... Mír vyvolaný skrze bolest a boj. Společně můžeme ukázat světu co je to bolest, a tím zamezit dalším válkám ... " Dodala a čekala na jeho reakci. " Jsi si sám sebou trochu moc jistý ... Nakamuro Kagami ... " Řekla
Návrat nahoru Goto down
Juubi
Nukenin
Nukenin
Juubi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
1500 Chakry 1500 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 115

Informace
Věk: 28
Chakra Chakra:
Sanbiho jezero - Stránka 2 Left_bar_bleue1600/1600Sanbiho jezero - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1600/1600)
Stamina Stamina:
Sanbiho jezero - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/1000Sanbiho jezero - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Sanbiho jezero - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sanbiho jezero   Sanbiho jezero - Stránka 2 Icon_minitime1Tue Jan 17, 2012 8:40 pm

"A máš mi čo ponúknuť?" povedal Kagami a kruto sa uškrnul.
"Yoton: Yokai Tsunami no jutsu!" zakričal a poskladal sériu pečatí. Asi päťdesiat metrov na každú stranu od nej sa zdvihla lávová vlna o výške asi dvadsať metrov a blížili sa ku nej. Zastavili sa asi päť metrov od nej a hore sa spojili do veľkej kupoly. Keď sa pozrela dole, zistila že láva sa dostala aj pod ňu. Takmer všetka voda z jazera sa odparila a tá čo pritekala sa odparovala tiež.
"Futton: Komu no jutsu!" povedal a v kupole do ktorej uzavrel Kuroko sa zrazu začala napĺňať hustým plynom ktorý tvorila čistá kyselina H2SO4. Dostala sa až ku Susanoo a pomaly ho začala rozožierať. V priebehu pár sekúnd sa kyselina prežrala cez susanoo....
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sanbiho jezero - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sanbiho jezero   Sanbiho jezero - Stránka 2 Icon_minitime1Tue Jan 17, 2012 8:44 pm

Ještě než se kyselina stihla dotknout mne, vlastně jsem se ani nepohla, tak se rozvinul svitek, ze kterého se uvolnil Sanbi pod mou nadvládou. Přes všechen ten kouř nebyl dokonce ani on vidět, ani když tvořil Bijuudamu a tu vystřelil po kupoli, která se roztříštila na malinkaté kousíčky. " Myslíš si, že jsi něco víc než já ? " Zeptala jsem se, stojíc na Sanbim, který byl ještě zahalený kouřem. Jenže i ten po chvíli zmizel a ohromení bylo na místě. " Síla Sharinganu ... " Řekla
Návrat nahoru Goto down
Juubi
Nukenin
Nukenin
Juubi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
1500 Chakry 1500 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 115

Informace
Věk: 28
Chakra Chakra:
Sanbiho jezero - Stránka 2 Left_bar_bleue1600/1600Sanbiho jezero - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1600/1600)
Stamina Stamina:
Sanbiho jezero - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/1000Sanbiho jezero - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Sanbiho jezero - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sanbiho jezero   Sanbiho jezero - Stránka 2 Icon_minitime1Tue Jan 17, 2012 8:51 pm

Na chvíľu naozaj zostal ohromený. Trhlo mu rukou ku satanovej pekelnej pečati na zápästí. Avšak to čo ho zaujalo nebol Sanbi samotný ale to že ho dokázala ovládnuť. Láva zmizla a jazero sa zasa začalo plniť. Nateraz sa mu bude hodiť...
"Dobre... ja mám tiež svoje plány ale nateraz budeme spojenci. Tvojou úlohou v našom spojenectve bude získavanie bijuu. Mám zopár priateľov ktorí ti pomôžu. Stretneme sa čoskoro" povedal a rozplynul sa na čierny dym.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sanbiho jezero - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sanbiho jezero   Sanbiho jezero - Stránka 2 Icon_minitime1Tue Jan 17, 2012 8:56 pm

Jen jsem odsekla. " Tse, a ty si budeš válet šunky ne ? " Zašeptala jsem si pro sebe a otočila jsem se a seskočila ze Sanbiho. Ten se rozplynul v mraku dýmu a pečeť ve svitku se znovu obnovila. Svitek jsem si znovu přehodila přes záda a utábořila se někde poblíž tohoto místa, ale po nějakých těch chvílích jsem se rozhodla, že nějaké to rozptýlení neuškodí, a proto jsem se vydala do centra všech jinchuriki ...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sanbiho jezero - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sanbiho jezero   Sanbiho jezero - Stránka 2 Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Sanbiho jezero
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Jezero
» Jezero
» Jezero
» Jezero Manue
» Jezero Manue

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: