Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Udolí Konce - Stránka 3 I_vote_lcapUdolí Konce - Stránka 3 I_voting_barUdolí Konce - Stránka 3 I_vote_rcap 
Sora
Udolí Konce - Stránka 3 I_vote_lcapUdolí Konce - Stránka 3 I_voting_barUdolí Konce - Stránka 3 I_vote_rcap 
Nao Taki
Udolí Konce - Stránka 3 I_vote_lcapUdolí Konce - Stránka 3 I_voting_barUdolí Konce - Stránka 3 I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Udolí Konce - Stránka 3 I_vote_lcapUdolí Konce - Stránka 3 I_voting_barUdolí Konce - Stránka 3 I_vote_rcap 
Raidon
Udolí Konce - Stránka 3 I_vote_lcapUdolí Konce - Stránka 3 I_voting_barUdolí Konce - Stránka 3 I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Udolí Konce - Stránka 3 I_vote_lcapUdolí Konce - Stránka 3 I_voting_barUdolí Konce - Stránka 3 I_vote_rcap 
Airi
Udolí Konce - Stránka 3 I_vote_lcapUdolí Konce - Stránka 3 I_voting_barUdolí Konce - Stránka 3 I_vote_rcap 
Kana Nara
Udolí Konce - Stránka 3 I_vote_lcapUdolí Konce - Stránka 3 I_voting_barUdolí Konce - Stránka 3 I_vote_rcap 
Carol
Udolí Konce - Stránka 3 I_vote_lcapUdolí Konce - Stránka 3 I_voting_barUdolí Konce - Stránka 3 I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Udolí Konce - Stránka 3 I_vote_lcapUdolí Konce - Stránka 3 I_voting_barUdolí Konce - Stránka 3 I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Udolí Konce - Stránka 3 Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Udolí Konce - Stránka 3 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Udolí Konce - Stránka 3 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Udolí Konce - Stránka 3 Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Udolí Konce - Stránka 3 Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Udolí Konce

Goto down 
+8
Ryu-sama
Katashi Uchiha
Gilien Kedoui
Karasame Hoshigaki
Itami
Juubi
Kento
Keeper
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Keeper

Keeper


Počet Příspěvků : 58

Udolí Konce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Udolí Konce   Udolí Konce - Stránka 3 Icon_minitime1Sat Dec 31, 2011 3:00 pm

First topic message reminder :

Údolí Konce se nachází na cestě mezi Skrytou Listovou a Skrytou Zvučnou. Krátce po založení Skryté Listové zde bojovali dva nejmocnější ninjové své doby, a to zakladatel Listové Hashirama Senju a Madara Uchiha. Jejich souboj vstoupil do dějin světa shinobi a povídá se o něm hodně příběhů. Jen málo kdo ví, co se během bitvy skutečně stalo. Na počest této bitvy se postavily sochy jak Hashiramy tak i Madary, které lemují vodopád. Sice už je to něco přes 300 let co se bitva odehrála, ale dodnes si o ní lidé povídají. Kdokoliv přijde na místo Údolí Konce, musí být uchvácen velikostí soch. Obě sochy jsou sice už značně poškozené časem, ale i tak připomínají místo dávné bitvy.

Udolí Konce - Stránka 3 884791681b_74609616_o2
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Ryu-sama
Nukenin
Nukenin
Ryu-sama


600 Chakry 600 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 32

Informace
Věk: 21
Chakra Chakra:
Udolí Konce - Stránka 3 Left_bar_bleue680/800Udolí Konce - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (680/800)
Stamina Stamina:
Udolí Konce - Stránka 3 Left_bar_bleue800/800Udolí Konce - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (800/800)

Udolí Konce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Udolí Konce   Udolí Konce - Stránka 3 Icon_minitime1Thu Feb 23, 2012 6:32 pm

Kloni se roztekli, Ryu se přesunula za pomoci Shunshinu na řeku pod vodopadem a chystala se na boj. Nakousla si prst pro případ použití svitků. Tak co nám tu předvedeš pomyslela si a rozmýšlela si strategii pro nastávající boj.
Návrat nahoru Goto down
Koukaku Hei
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Koukaku Hei


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
1500 Chakry 1500 Chakry
Počet Příspěvků : 31

Informace
Věk: 357
Chakra Chakra:
Udolí Konce - Stránka 3 Left_bar_bleue4000/4000Udolí Konce - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (4000/4000)
Stamina Stamina:
Udolí Konce - Stránka 3 Left_bar_bleue2000/2000Udolí Konce - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Udolí Konce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Udolí Konce   Udolí Konce - Stránka 3 Icon_minitime1Thu Feb 23, 2012 6:47 pm

"To prosím nehovor," prehovoril som smerom ku Gilien.
"Je viac než očividné, že ide o kunoichi. Ninju nemožno deliť na mužov a ženy. Stavím sa, že i ona by ťa za tieto slová nemala práve najradšej," predviedol som sa v čo najmilšom možnom svetle.
"Karasame-kun. Hoc nemožno poprieť fakt, že som už nejaký ten čas nemal sám možnosť prejsť nejakým tým tomuto podobným druhom zábavy, nechystám sa ti ho odoprieť. Rob, čo uznáš za vhodné," oboznámil som ho so svojim jednoznačným stanoviskom.
"Aj keď, predsa len by som ťa o niečo rád požiadal. Nezabíjaj ju, ak to bude možné."
Návrat nahoru Goto down
Karasame Hoshigaki
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Karasame Hoshigaki


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 81

Informace
Věk: 35
Chakra Chakra:
Udolí Konce - Stránka 3 Left_bar_bleue1200/1200Udolí Konce - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1200/1200)
Stamina Stamina:
Udolí Konce - Stránka 3 Left_bar_bleue1500/1500Udolí Konce - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Udolí Konce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Udolí Konce   Udolí Konce - Stránka 3 Icon_minitime1Thu Feb 23, 2012 6:56 pm

" Hm, nuž ... " Řekl a jen se podíval na vodu, která tekla od něj k té ženě, ninjovi. Všechna voda se najednou změnila na obří masu kyseliny, na které neměla možnost se udržet nad ní, jelikož tato kyselina získala jinou hustotu než má voda a tudíž je potřeba jiné množství chakry než pro vodu. Ona tedy odpadla a já čekal co udělá. Okamžitě co by se jí na obličeji objevily první šrámy, přeměnil jsem ji zpět na vodu.
Návrat nahoru Goto down
Ryu-sama
Nukenin
Nukenin
Ryu-sama


600 Chakry 600 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 32

Informace
Věk: 21
Chakra Chakra:
Udolí Konce - Stránka 3 Left_bar_bleue680/800Udolí Konce - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (680/800)
Stamina Stamina:
Udolí Konce - Stránka 3 Left_bar_bleue800/800Udolí Konce - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (800/800)

Udolí Konce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Udolí Konce   Udolí Konce - Stránka 3 Icon_minitime1Thu Feb 23, 2012 7:10 pm

Polekala se kyseliny když tekla k Ryu a potichu se zeptala Co tohle má být? Rozhodla se přidat na způsobu boje a využít ninjutsu na dálku Myslím si že se asi trochu zapotím.. pomyslela si a oči se jí zablískli při aktivaci Mangekyo Sharinganu No tak co předvedeš teď zařvala jsem proti němu.
Návrat nahoru Goto down
Karasame Hoshigaki
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Karasame Hoshigaki


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 81

Informace
Věk: 35
Chakra Chakra:
Udolí Konce - Stránka 3 Left_bar_bleue1200/1200Udolí Konce - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1200/1200)
Stamina Stamina:
Udolí Konce - Stránka 3 Left_bar_bleue1500/1500Udolí Konce - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Udolí Konce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Udolí Konce   Udolí Konce - Stránka 3 Icon_minitime1Thu Feb 23, 2012 7:15 pm

Usmál jsem se. " Zjevně chceš používat Ninjutsu, smůla je v tom, že při boji Ninjutsu se mnou prohraješ " Ušklíbl se a stál na místě, držíc druhý ze dvou velkých mečů přímo před sebou. Právě teď byl připravený na cokoliv. Bylo zjevné, že si myslí, že Mangekyo je všechno. " Jestli si myslíš, že mít Mangekyo je síla, tak není, síla je to, čeho ty nikdy nedosáhneš, ne pokud budeš stále cestovat jako malá holka a přemýšlet o nových účesech. Ukážu ti, co je to síla " Zasmál se a čekal.
Návrat nahoru Goto down
Ryu-sama
Nukenin
Nukenin
Ryu-sama


600 Chakry 600 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 32

Informace
Věk: 21
Chakra Chakra:
Udolí Konce - Stránka 3 Left_bar_bleue680/800Udolí Konce - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (680/800)
Stamina Stamina:
Udolí Konce - Stránka 3 Left_bar_bleue800/800Udolí Konce - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (800/800)

Udolí Konce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Udolí Konce   Udolí Konce - Stránka 3 Icon_minitime1Thu Feb 23, 2012 7:34 pm

Cestovani po světě má svůj účel. opověděla a začala skladat pečetě peo Katon:Endan který mířil před jejich skupinku vznesla se pára, mezi tím aktivovala za pomoci MS techniku Enton: Kagutsuchi a zamířila k němu a chystala použít amaterasu.



- 120 chakry

Ps: Vidime se prvně a ty víš a zmiňuješ moji minulost a cestovani po svete.
Návrat nahoru Goto down
Karasame Hoshigaki
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Karasame Hoshigaki


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 81

Informace
Věk: 35
Chakra Chakra:
Udolí Konce - Stránka 3 Left_bar_bleue1200/1200Udolí Konce - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1200/1200)
Stamina Stamina:
Udolí Konce - Stránka 3 Left_bar_bleue1500/1500Udolí Konce - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Udolí Konce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Udolí Konce   Udolí Konce - Stránka 3 Icon_minitime1Thu Feb 23, 2012 7:48 pm

" To bylo přesně co jsem čekal " Řekl jsem a přede mnou se vznesla vodní vlna. Poté jsem po ní hodil několik mečů se speciálními pečetěmi. Chvíli na to jsem vyčkával. Jednou nebo později Amaterasu použije a já byl připraven.
//To bylo nad očekávání jasné, poté, ta technika se nehrnula, změnila vodu na kyselinu aniž by se hnula a za třetí, S rank neubírá jen 120
Návrat nahoru Goto down
Ryu-sama
Nukenin
Nukenin
Ryu-sama


600 Chakry 600 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 32

Informace
Věk: 21
Chakra Chakra:
Udolí Konce - Stránka 3 Left_bar_bleue680/800Udolí Konce - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (680/800)
Stamina Stamina:
Udolí Konce - Stránka 3 Left_bar_bleue800/800Udolí Konce - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (800/800)

Udolí Konce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Udolí Konce   Udolí Konce - Stránka 3 Icon_minitime1Thu Feb 23, 2012 8:04 pm

Když on meče tak ja shurikeny pomyslela jsem si, vyhnula jsem se mečům a mrštila jsem je po něm. Mezi tím jsem se začala skládat pečetě na Kuchiyose no Jutsu. Chvíli na to se tu oběvila veverka...


Ps. Ta chakra byla za katon. Endon mi spotřebovava chakru po castech a po dovu ucinku.


Návrat nahoru Goto down
Karasame Hoshigaki
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Karasame Hoshigaki


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 81

Informace
Věk: 35
Chakra Chakra:
Udolí Konce - Stránka 3 Left_bar_bleue1200/1200Udolí Konce - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1200/1200)
Stamina Stamina:
Udolí Konce - Stránka 3 Left_bar_bleue1500/1500Udolí Konce - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Udolí Konce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Udolí Konce   Udolí Konce - Stránka 3 Icon_minitime1Thu Feb 23, 2012 8:26 pm

Stále jsem nehnutě stál na místě. U tohohle boje se asi nezapotím, to byla jistá teorie, jelikož shurikeny jsem jenom odrazil pohnutím meče dopředu. Poté jsem se na ní podíval a poznal pečetě. Usmál jsem se a pomyslel si, že před tímhle summonem se skloní i samotný mistr vyvolávání. Kuchiyose no Jutsu! Vykřikl jsem, přičemž z vodopádu vyletěl obrovský žralok, pradávný megalodon.
Návrat nahoru Goto down
Ryu-sama
Nukenin
Nukenin
Ryu-sama


600 Chakry 600 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 32

Informace
Věk: 21
Chakra Chakra:
Udolí Konce - Stránka 3 Left_bar_bleue680/800Udolí Konce - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (680/800)
Stamina Stamina:
Udolí Konce - Stránka 3 Left_bar_bleue800/800Udolí Konce - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (800/800)

Udolí Konce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Udolí Konce   Udolí Konce - Stránka 3 Icon_minitime1Fri Feb 24, 2012 5:02 am

Ušklíbla jsem se a dávala jsem najevo, že tohle je jenom začátek a že budu přitvrzovat. Musím to rychle skončit jinak mi rychle dojde chakra pomysla jsi mrštila jsem po žralokovi kunaie s výbušným lístkem. Heiroo žralok je tvůj zvolala a pomoci shinshinu jsem se dostavala co nejblíž ke žraločími muži. Připravená na hod mečů či jiných házecích zbraní.
Návrat nahoru Goto down
Gilien Kedoui
Nukenin
Nukenin
Gilien Kedoui


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 51

Informace
Věk: 25
Chakra Chakra:
Udolí Konce - Stránka 3 Left_bar_bleue1000/1000Udolí Konce - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Udolí Konce - Stránka 3 Left_bar_bleue1000/1000Udolí Konce - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Udolí Konce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Udolí Konce   Udolí Konce - Stránka 3 Icon_minitime1Fri Feb 24, 2012 6:32 am

opřela jsem se o kmen stromu a sledovala je
Návrat nahoru Goto down
Katashi Uchiha
Nukenin
Nukenin
Katashi Uchiha


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 43

Informace
Věk: 25
Chakra Chakra:
Udolí Konce - Stránka 3 Left_bar_bleue1000/1000Udolí Konce - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Udolí Konce - Stránka 3 Left_bar_bleue1000/1000Udolí Konce - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Udolí Konce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Udolí Konce   Udolí Konce - Stránka 3 Icon_minitime1Fri Feb 24, 2012 8:18 am

Teruchi Akashiro

Teruchi už bol pripravený na odchod, no odrazu tam prišiel ďalší nečakaný návštevník, očividne títo shinobi mali trocha zapratanejší deň, no hneď ako tí dvaja začali bojovať, Teruchi uskočil ku Gilien, aj keď jej nič nechcel povedať, vyzeralo to tam celkom bezpečne. Odrazu si povšimol aj ďalšieho, ktorý však už vyzeral ako vodca, alebo čo by to bolo. Ak to Teruchi chápal, tak jeden z nich bol vodca, a druhý niečo ako zástupca. Všetko vyzeralo tak komplikovane, no aspoň tam nebude sám, aj keď nejaké srdcervúce zoznamovačky si neplánoval.
"Hm, vyzerá to tak, že po tejto už konečne pôjdeme do ich sídla, teda aspoň v to dúfam..." hneď však potom, ako si to pomyslel, všimol si že sa na bojisku objavil žralok, ktorý vyzeral dosť staro. Teruchi sa len pousmial, a pomyslel si na svojho orla.
Návrat nahoru Goto down
Karasame Hoshigaki
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Karasame Hoshigaki


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 81

Informace
Věk: 35
Chakra Chakra:
Udolí Konce - Stránka 3 Left_bar_bleue1200/1200Udolí Konce - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1200/1200)
Stamina Stamina:
Udolí Konce - Stránka 3 Left_bar_bleue1500/1500Udolí Konce - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Udolí Konce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Udolí Konce   Udolí Konce - Stránka 3 Icon_minitime1Fri Feb 24, 2012 2:15 pm

Žralok zmizel pod hladinou ještě dříve, než se jeho gigantických rozměrů, zhruba třinácti metrů, dotkly kunaie. Plaval pod hladinou a nenačeřil ji ani na malou vlnku, vše bylo klidné. Po chvíli, když se ta holka dostatečně přiblížila, vyrazil jsem proti ní s širokým mečem a svitkem v ruce. Není radno s zahrávat s něčím jako je Mangekyo, ale já jsem si zahrával už i s něčím větším. Zpozoroval jsem i jak nás sledují ti dva, proto jsem se jen ušklíbl a přemýšlel, jak to nejrychleji skoncovat, jelikož jsem se nemohl dočkat návratu do mého nového domova. Můj meč se jen roztáhnul a v mé ruce jsem ho naváděl proti té holce. Jakmile se ale tomuto přímému útoku vyhla, vyskočil jsem směrem pryč a hodil po všech třech tři svitky, na kterých bylo umístění Yomi no Kuni. Mohlo jim dojít že se tam setkáme. Já jsem mezitím zmizel pryč.
Návrat nahoru Goto down
Ryu-sama
Nukenin
Nukenin
Ryu-sama


600 Chakry 600 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 32

Informace
Věk: 21
Chakra Chakra:
Udolí Konce - Stránka 3 Left_bar_bleue680/800Udolí Konce - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (680/800)
Stamina Stamina:
Udolí Konce - Stránka 3 Left_bar_bleue800/800Udolí Konce - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (800/800)

Udolí Konce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Udolí Konce   Udolí Konce - Stránka 3 Icon_minitime1Fri Feb 24, 2012 3:23 pm

Ryu
Svitek? podivila se nahlas a vykřikla po něm Co tohle má být?, mezi tím si uvolnila Enton: Kagutsuchi, odvolala svoji malou veverku a Mangekyo se změnil na obyčejný Sharingan. Ne ja to sama otvírat nebudu, nejsem tak pitomá jak si myslí a vytvořila si klona pomoci Mizu Bushin no Jutsu{1 klon + uživatel}, hodila svitek po klonu se slovi Tak chytej, uvnitř je pečeť na slibovanou sváču.

Vodni klon
Klon otevřel svitek, díval se na souřadnice a povídá Co pak takhle vypadá pečeť?

Ryu
Takže to nakonec nebyla past? pomyslela si a vytrhla klonovi svitek z rukou se slovi Dej to sem ... Kai! a klon se roztekl a Ryu se vydala na souřadnince.


[PŘESUN]


Naposledy upravil Ryu-sama dne Fri Feb 24, 2012 3:32 pm, celkově upraveno 2 krát (Reason for editing : Dopsání přímé řečí)
Návrat nahoru Goto down
Katashi Uchiha
Nukenin
Nukenin
Katashi Uchiha


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 43

Informace
Věk: 25
Chakra Chakra:
Udolí Konce - Stránka 3 Left_bar_bleue1000/1000Udolí Konce - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Udolí Konce - Stránka 3 Left_bar_bleue1000/1000Udolí Konce - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Udolí Konce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Udolí Konce   Udolí Konce - Stránka 3 Icon_minitime1Fri Feb 24, 2012 4:36 pm

Teruchi Akashiro

Teruchi len chytil zvitok, a roztvoril ho. Niektorí sa už dali na cestu, no on si najskôr potreboval zistiť všetky okolnosti, no to sa tak trocha nepodarilo, keďže Karasame už zmizol. Teruchi teda znova začal skladať pečate, a buchol rukou o zem.
"Kuchiyose no Jutsu" Zakričal, pričom sa zjavil mohutný kúdol prachu, ktorý po chvíli pominul, a vo vduchu bol vidieť pekný orol, ktorý už bol Teruchim aj povolaný. Ku tomuto orlovi nemal špecifický vzťah, predsa len ho ani nemal pomenovaného, a ani netušil či hovorí. Teruchi len spokojne naskočil, a orol sa rozletel, až zachvíľu Teruchi zmizol z dohľadu.

[PRESUN]
Návrat nahoru Goto down
Gilien Kedoui
Nukenin
Nukenin
Gilien Kedoui


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 51

Informace
Věk: 25
Chakra Chakra:
Udolí Konce - Stránka 3 Left_bar_bleue1000/1000Udolí Konce - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Udolí Konce - Stránka 3 Left_bar_bleue1000/1000Udolí Konce - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Udolí Konce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Udolí Konce   Udolí Konce - Stránka 3 Icon_minitime1Fri Feb 24, 2012 6:20 pm

vytušila jsem scenérii co následovala a proto jsem se už automaticky vznesla do vzduchu a ubírala se směrem kam mizeli ostatní (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Daichi Ki
Jonin
Jonin
Daichi Ki


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 126

Informace
Věk: 27
Chakra Chakra:
Udolí Konce - Stránka 3 Left_bar_bleue810/810Udolí Konce - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (810/810)
Stamina Stamina:
Udolí Konce - Stránka 3 Left_bar_bleue810/810Udolí Konce - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (810/810)

Udolí Konce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Udolí Konce   Udolí Konce - Stránka 3 Icon_minitime1Tue Mar 06, 2012 9:27 pm

Prišiel som tu na toto miesto kde kedysi bojovali dvaja mocní shinoby , hľadal som tu nápovedu na svoju ďalšiu techniku a však , nič som nenašiel , prešiel som po vode na druhý breh a len som si pomyslel Samé stromy , žiadna nápoveda na nejakú silnú techniku , potrebujem niečo čo by ma upresnilo . vyskákal som až hore , nič som nevidel , len som prišiel ku kvetine odtrhol som ju a pozrel sa na ňu a na strom , tá kvetina bola trocha jedovatá ale mne neurobila nič , v tedy ma napadla technika , okamžite som sa vybral preč , nevedel som či je to dobrá myšlienka ale musel som to skúsiť . (presun)
Návrat nahoru Goto down
Katashi Uchiha
Nukenin
Nukenin
Katashi Uchiha


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 43

Informace
Věk: 25
Chakra Chakra:
Udolí Konce - Stránka 3 Left_bar_bleue1000/1000Udolí Konce - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Udolí Konce - Stránka 3 Left_bar_bleue1000/1000Udolí Konce - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Udolí Konce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Udolí Konce   Udolí Konce - Stránka 3 Icon_minitime1Sat Mar 31, 2012 5:16 pm

Katashi Uchiha

Mladý Uchiha práve prechádzal popri stromoch, pričom sa zanedlho dostal až na sochu Madary. Tam len spozornel, keď zacítil nejaký zápach. Nebolo mu jasné, čo by to mohlo byť, no neriešil to. Len sa pozrel na oblohu, a usmial sa. Nebol to obyčajný úsmev, malo to bližšie ku zákernému úsmevu. Odrazu zmizol, a objavil sa na vode, tesne pred vodopádom. Len tam pokojne stál, a pozoroval vodu, ktorá popod neho prúdila. Vydal sa presne proti toku rieky, pričom mieril do Konohagakure no Sato.
"Zase tá zatratená dedina... Uvidíme, či tentokrát nájdem niekoho, kdo už bude hodný mojej pozornosti..." Pošeptal si, a odrazu zmizol. Jeho výlety neboli nejaké obvyklé, a hlavne nie teraz, v dobe, keď je na neho vypísaná ešte väčšia odmena, ako normálne, aspoň si to podľa jeho výpočtov myslel. Mal rád výzvy, aj keď kvôli ním tu neprišiel.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Haiate
Jonin
Jonin
Uchiha Haiate


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 113

Informace
Věk: 20
Chakra Chakra:
Udolí Konce - Stránka 3 Left_bar_bleue800/800Udolí Konce - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (800/800)
Stamina Stamina:
Udolí Konce - Stránka 3 Left_bar_bleue800/800Udolí Konce - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (800/800)

Udolí Konce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Udolí Konce   Udolí Konce - Stránka 3 Icon_minitime1Sat Mar 31, 2012 5:54 pm

prechadzal sa na hlave uchihi madari a uvidel jedneho nunkenima ahoj ja som haiate zakričal na neho popri tom vsak spominal na senseia kakáshi je neki shinobi alebo nunkenim
Návrat nahoru Goto down
Katashi Uchiha
Nukenin
Nukenin
Katashi Uchiha


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 43

Informace
Věk: 25
Chakra Chakra:
Udolí Konce - Stránka 3 Left_bar_bleue1000/1000Udolí Konce - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Udolí Konce - Stránka 3 Left_bar_bleue1000/1000Udolí Konce - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Udolí Konce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Udolí Konce   Udolí Konce - Stránka 3 Icon_minitime1Sat Mar 31, 2012 6:23 pm

Katashi Uchiha

"Yare, yare... Kdože to tu je?" Pošeptal Katashi, a na tvári sa mu zjavil úsmev, ktorý bol dosť satirický, a zlozvestný. Nevedel, kto je ten mladý chalan, no podľa všetkého vyzeral ako Uchiha. Mal significké vlasy, a taktiež podobný účes. Katashi ho však nechcel šetriť. Vedel, že to bude asi najlepší kandidát na toho, kto zomrie pod jeho rukou.
"Takže, ukáž mi čo dokáže terajšia generácia tých spratkov z Uchiha klanu!" Zakričal, a začal sa trocha smiať, no potom sa mu v očiach zjavil Sharingan. Mohlo to byť trocha divné, no Katashi miloval ten výraz na nepriateľovej tvári, keď si aktitoval Sharingan.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Haiate
Jonin
Jonin
Uchiha Haiate


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 113

Informace
Věk: 20
Chakra Chakra:
Udolí Konce - Stránka 3 Left_bar_bleue800/800Udolí Konce - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (800/800)
Stamina Stamina:
Udolí Konce - Stránka 3 Left_bar_bleue800/800Udolí Konce - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (800/800)

Udolí Konce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Udolí Konce   Udolí Konce - Stránka 3 Icon_minitime1Sat Mar 31, 2012 6:27 pm

heh myslýš že budem potrebovať sharingan ja som totiš hlava klanu uchiha teda bývala opustil som konohu zakladám organizáciu ktorá zrovná konohu zo zemou hahahah zasmial sa tak diabolsky že sa protivnikom na tele postavily chlpi a skočil ku nemu pozerám uchiha pozeram aha kakashi že mám o tebe záznam si ten kto by bol ten pravý do organizacie
Návrat nahoru Goto down
Katashi Uchiha
Nukenin
Nukenin
Katashi Uchiha


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 43

Informace
Věk: 25
Chakra Chakra:
Udolí Konce - Stránka 3 Left_bar_bleue1000/1000Udolí Konce - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Udolí Konce - Stránka 3 Left_bar_bleue1000/1000Udolí Konce - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Udolí Konce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Udolí Konce   Udolí Konce - Stránka 3 Icon_minitime1Sat Mar 31, 2012 6:39 pm

Katashi Uchiha

"Prečo by som sa mal pridávať ku niekomu, kto je slabý. Ukáž mi, čoho si schopný, a ja ťa nezabijem." Pošeptal, a potom sa len pomocou Shunshinu premiestnil pomaly za neho. Tam sa mu len nahol ku krku, a pošeptal.
"Pokiaľ, pokiaľ si myslíš, že máš na to ma poraziť, tak to urob teraz, a získaš si môj rešpekt. Inak ma nedonútiš ani len nechať ťa nažive. Dokáž, že nie si obyčajná krysa, ktorá nie je hodná mojej sily. Dokáže že si pravý Uchiha, ktorého už celé generácie nevideli." Katashi to hovoril stále dosť podpichovačne, presne tak, aby zneistil toho Uchihu. Nezaujímalo ho meno, ale sila.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Haiate
Jonin
Jonin
Uchiha Haiate


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 113

Informace
Věk: 20
Chakra Chakra:
Udolí Konce - Stránka 3 Left_bar_bleue800/800Udolí Konce - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (800/800)
Stamina Stamina:
Udolí Konce - Stránka 3 Left_bar_bleue800/800Udolí Konce - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (800/800)

Udolí Konce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Udolí Konce   Udolí Konce - Stránka 3 Icon_minitime1Sat Mar 31, 2012 6:45 pm

bol som kludný pretože mi bolo jedno čo bude

Je to tvoj osobný problém že sa nechceš pridať ale zabudaš kde stojíš

čupol si ako keby ho chcel kopnuť no spravil chidori a shlahol ho do vody
Návrat nahoru Goto down
Katashi Uchiha
Nukenin
Nukenin
Katashi Uchiha


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 43

Informace
Věk: 25
Chakra Chakra:
Udolí Konce - Stránka 3 Left_bar_bleue1000/1000Udolí Konce - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Udolí Konce - Stránka 3 Left_bar_bleue1000/1000Udolí Konce - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Udolí Konce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Udolí Konce   Udolí Konce - Stránka 3 Icon_minitime1Sat Mar 31, 2012 7:10 pm

Katashi Uchiha

Hneď, ako Katashi videl náznaky blesku, tak vyskočil, pričom vo vzduchu pošeptal.
"Magen: Seikatsu Kōgu-jin" A v tom sa na mieste, asi 5 metrov od Haiateho vytvoril kus gumy, ktorý plával na vode, pričom na neho Katashi pokojne doskočil.
"Prekvapivosť útokov je na nule. Efektívnosť ešte na nižšej- Všetko, čo si dokážem predstaviť je reálne." Pošeptal dosť nezaujato Katashi, a na gume zostával, bolo však zvláštne, že sa nehýbala po prúde, len tak stála na mieste, a Katashi na nej pokojne stál.
"Dúfam, že toto nebolo tvoje najsilnejšie jutsu, lebo ak hej, tak si skončil." Povedal so mierne zákerným úsmevom.


Nepredpokladám, že si vieš odpočítavať chakru, tak ti ju budem odpočítavať ja.

Chidori je A rank, takže -150 chakry pre teba.

A ja som použil Cčkove genjutsu, takže -50 chakry pre mňa.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Haiate
Jonin
Jonin
Uchiha Haiate


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 113

Informace
Věk: 20
Chakra Chakra:
Udolí Konce - Stránka 3 Left_bar_bleue800/800Udolí Konce - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (800/800)
Stamina Stamina:
Udolí Konce - Stránka 3 Left_bar_bleue800/800Udolí Konce - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (800/800)

Udolí Konce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Udolí Konce   Udolí Konce - Stránka 3 Icon_minitime1Sat Mar 31, 2012 7:15 pm

voda elektrizovala okolo gumi nie moj chidori nagashi a v vody sa vyhnaly obrouské prudi ktore prenasledovaly kakashiho všade naokolo
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Udolí Konce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Udolí Konce   Udolí Konce - Stránka 3 Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Udolí Konce
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Údolí konce

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: