Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Horké prameny I_vote_lcapHorké prameny I_voting_barHorké prameny I_vote_rcap 
Sora
Horké prameny I_vote_lcapHorké prameny I_voting_barHorké prameny I_vote_rcap 
Nao Taki
Horké prameny I_vote_lcapHorké prameny I_voting_barHorké prameny I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Horké prameny I_vote_lcapHorké prameny I_voting_barHorké prameny I_vote_rcap 
Raidon
Horké prameny I_vote_lcapHorké prameny I_voting_barHorké prameny I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Horké prameny I_vote_lcapHorké prameny I_voting_barHorké prameny I_vote_rcap 
Airi
Horké prameny I_vote_lcapHorké prameny I_voting_barHorké prameny I_vote_rcap 
Kana Nara
Horké prameny I_vote_lcapHorké prameny I_voting_barHorké prameny I_vote_rcap 
Carol
Horké prameny I_vote_lcapHorké prameny I_voting_barHorké prameny I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Horké prameny I_vote_lcapHorké prameny I_voting_barHorké prameny I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Horké prameny Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Horké prameny Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Horké prameny Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Horké prameny Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Horké prameny Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Horké prameny

Goto down 
+2
Sora
Keeper
6 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Keeper

Keeper


Počet Příspěvků : 58

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Horké prameny   Horké prameny Icon_minitime1Sat Dec 31, 2011 3:32 pm

Horké prameny se nacházejí nedaleko od hranicí Takigakure.Je to místo na které chodí většina lidí ze země ohně. Tyto horké prameny jsou totiž známé široko daleko a vyhlášené jak skvělím personálem tak malebným prostředí přímo stvořeným pro relaxaci. V horkých pramenech máte možnost se ubytovat přes noc a nebo se zde i skvěle najíst. Je také všeobecně známo že voda ve zdejšich pramenech pomáhá při regeneraci chakry možná proto poblíž ní ninjové tak rádi trénují.

Horké prameny RelAx_at_ThE_hOtSPriNgs_by_IlYuChAn
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Horké prameny Left_bar_bleue2800/2800Horké prameny Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Horké prameny Left_bar_bleue1500/1500Horké prameny Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny Icon_minitime1Sun Jan 08, 2012 5:25 pm

Ako nová Raikage som cez hranice jednoducho prešla ale stále som sa obzerala mala som pocit ako keby niekto za mnou stále išiel no nikto tam nebol a prechádzala som okolo tých legendárnych kúpeľov , mala som chuť tu ísť no nešla som a ďalej pokračovala smerom na Konohu . Rozmýšľala som čo poviem či sa mám ospravedlniť alebo mám byť drsná no nakoniec som si vybrala že budem drsná a budem chcieť mier.
Návrat nahoru Goto down
Airi
Hokage
Hokage
Airi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 270

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Horké prameny Left_bar_bleue1100/1100Horké prameny Empty_bar_bleue  (1100/1100)
Stamina Stamina:
Horké prameny Left_bar_bleue900/900Horké prameny Empty_bar_bleue  (900/900)

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny Icon_minitime1Sun Jan 08, 2012 7:31 pm

Spolu s Raikage jsme došli k horkým pramenům a vstoupili jsme dovnitř. Slečna u recepce nás uvítala a já pak zamířila rovnou do šaten.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Horké prameny Left_bar_bleue2800/2800Horké prameny Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Horké prameny Left_bar_bleue1500/1500Horké prameny Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny Icon_minitime1Sun Jan 08, 2012 7:43 pm

Prišla som s Hanaki , bolo to tu veľmi pekné . Dokonca nás aj uvítali a potom som šla za Hanaki do šaten a zložila som zo seba kopu zbroje potom oblečenie vestu a nakoniec aj spodné prádlo , zahalila som sa osuškou uterákom a povedala som Ja som Sora , som sa vám nepredstavila potom som zamierila do spŕch po osprchovaní som zamierila k tým prameňom do ženskej časti a sadla som si do príjemnej vody . A pomyslela som si Ou konečne kľud . Toto by som si chcela zariadiť aj v Kumo takéto relaxačné centrum . Veľmi sa mi tu páči asi tu budem chodievať častejšie
Návrat nahoru Goto down
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 293

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Horké prameny Left_bar_bleue730/730Horké prameny Empty_bar_bleue  (730/730)
Stamina Stamina:
Horké prameny Left_bar_bleue650/650Horké prameny Empty_bar_bleue  (650/650)

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny Icon_minitime1Sun Jan 08, 2012 8:27 pm

Nasupeně jsem došel do lázní. Nijak jsem se kolem sebe nerozhlížel, neměl jsem na to náladu. Na recepční jsem jenom jednoduše kývnul a pokračoval jsem do šaten můžské části. Tam jsem se rychle zeslíkl a zašel jsem do naštěstí prázdné místnosti s jezírkem. Pohodlně jsem se usadil a až teď jsem si začal připouštět jak to co se stalo u Hokage ovlívní můj budoucí život. Sakra to snad není možný zase sem dostal na krk haranty jako by mi neničily život posledních několik měsíců. Při těchto myšlenkách jsem dostával zase vztek a pociťoval jsem bezmoc.
Co jsem sakra komu udělal, že mě takle trestaj to není možný. Já se pudu picnout podělaný děcka a ještě k tomu zase budu s nima tvrdnout ve vesnici.
Rozkřičel jsem se do prázdné místnosti. Zaklonil jsem hlavu a pozoroval jsem strop místnosti. Ani jsem si to neuvědomoval, ale tím jak jsem řval se ze mně začala uvolňovat chakra. Po nějaké době mi přišlo že mě voda spíš chladí než hřeje. Zadíval jsem se na hladinu, která z ničeho nic byla pokrytá ledem, jen malý kousek kolem měl bel ještě v tekutém stavu.
No to mi ještě chybělo, teď abych šel do společnejch fakt bezva.
Naštvaně jsem se zvednul z ledové vody a rozešel jsem se do společných lázní.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Horké prameny Left_bar_bleue2800/2800Horké prameny Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Horké prameny Left_bar_bleue1500/1500Horké prameny Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny Icon_minitime1Sun Jan 08, 2012 8:39 pm

Hmm čo to je počuť , zájdem sa tam pozrieť musím niekoho spoznať a možno budem v spoločných Povedala Sora nahlas vystúpila z vody dala si na seba osušku no obviazala si ju od svojích pŕs až ku kolene a išla sa podívať čo sa tam deje , a pomyslela si Hmm mužské lázne tak tam sa nakuknem pomaly som tam prichádzala a všimla som si nejakého chalana odtiaľ odchádzať , nakukla som do mužských nikto tam nebol bol tam len čiastočný ľad a ja som sa len usmiala zamierila som do spoločných lázni pomaly som tam prichádzala myslela som si že tam nikto nebude tak som len tak prišla pomaly som dávala dole osušku no niekoho som si všimla a bol to ten chalan z mužských a povedala som A-Ahoj Usmiala som sa naň . Rozviazala som si osušku no držala ju pred sebou pomaly sa priblížila k vode rýchlo do nej šupla a osušku dala hore . Pomaly som sa približovala k tomu chalanovy a potom som povedala Som Sora Heh , podala som mu ruku s úsmevom . Bola som pri ňom celkom blízko asi takých 25 centimetrov .trčala mi hlava a kúsok ramien a ja som dala ruku na úroveň hlavy a tak som mu chcela podať ruku
Návrat nahoru Goto down
Airi
Hokage
Hokage
Airi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 270

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Horké prameny Left_bar_bleue1100/1100Horké prameny Empty_bar_bleue  (1100/1100)
Stamina Stamina:
Horké prameny Left_bar_bleue900/900Horké prameny Empty_bar_bleue  (900/900)

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny Icon_minitime1Sun Jan 08, 2012 9:02 pm

V šatně jsem si svlékla věci a složila jsem je do košíku. Celá jsem se zabalila do ručníku a vyšla jsem do ženských lázní. Jakmile jsem tam došla, neviděla jsem tam nikoho. *Že by Sora šla do společných?* pomyslela jsem si a šla jsem tam. Uviděla jsem tam Soru i s nějakým klukem. "Ra-Raidon?" řekla jsem překvapeně, ale nenechala jsem se rozhodit a vešla jsem do vody. Jediné, co jsem měla venku z vody byla hlava a část krku. Bylo to příjemné.
Návrat nahoru Goto down
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 293

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Horké prameny Left_bar_bleue730/730Horké prameny Empty_bar_bleue  (730/730)
Stamina Stamina:
Horké prameny Left_bar_bleue650/650Horké prameny Empty_bar_bleue  (650/650)

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny Icon_minitime1Sun Jan 08, 2012 9:12 pm

Pohodlně jsem si sedl ve společných lázních, i ty naštěstí byli prázdné. Zaklonil jsem hlavu a zavřel jsem oči, ten výlev a to že jsem nechal zmrznout pánský lázně mi celkem pomohlo se uklidnit. Teď už jsem jen chtěl jen v klidu relaxovat a užít si volno. Najednou mě vyrušilo nějaký pozdravení, už podle hlasu mi připadalo, že se jedná o nějakou holku. Pomalu jsem otrevřel oči a zadíval jsem se na ní. Vypadal hodně dobře, nadzvedl jsem jedno obočí protože mi to přišlo těžko uveřitelný.
Ahoj.
Pozdravil jsem nakonec. A pozoroval jsem jak nejdřív skočila do vody a pak se začala přibližovat ke mě.
Já jsem Raidon.
Ale hned jak mi podala ruku jsem vytuhl, protože jak ji zvedla směrem ke mně odhalila mi sví partie. Mírně jsem zastřásl hlavou, abych se probral z omámení. Nakonec jsem jí uchopil za ruku políbil jsem jí na hřbet ruky.
Velice mě těší slečno. Co vás vedlo k tomu, že jste se ke mně přidala do společných lázní?
Naklonil jsem se k ní ještě blíž, abych zjistil jetli neuteče. Teď už nás dělilo opravdu jenom pár centimetrů.
Pak jsem nadskočil, když se nad náma ozval známí hlas.
Je dobrý den Hokage, taky jste vyrazila si zarelaxovat?
Zase jsem se, ale přiblížil k Soře a skusil jsem zariskovat když jsem jí obmotal ruku kolem pasu.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Horké prameny Left_bar_bleue2800/2800Horké prameny Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Horké prameny Left_bar_bleue1500/1500Horké prameny Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny Icon_minitime1Sun Jan 08, 2012 9:31 pm

Aj mňa teší , no vieš noo ja som sa chcela s niekym spoznáť o chvíľu došla Hokage Vidím že ste ma našli , Hokage povedala som a o chvíľu sa ku mne Raidon začal približovať. Celkom ma to rozrušilo a keď ma chytil okolo pásu pomyslela som si Čo teraz ? Mám s ním flirtovať alebo ho mám odmietnuť , no čo veď tu je nuda a flirtovanie s milými chalanmi je celkom zábavné Ja som si to celkom užívala a potom som povedala Hmm Raidon a ty si ninja? tá jeho ruka ma celkom šteklila(lechtala) ale nedávala som to najavo . Hokage a čo budete robiť s Taki uzavrete mier? medzi tým som sa ešte bližšie priblížila k raidonovi aby cítil moje prsia na jeho tele a takto som ho dráždila a potom som ho tiež chytila okolo pásu a pomyslela som si čo narobím teraz keď som Raikage tak si neužijem musím to využiť
Návrat nahoru Goto down
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 293

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Horké prameny Left_bar_bleue730/730Horké prameny Empty_bar_bleue  (730/730)
Stamina Stamina:
Horké prameny Left_bar_bleue650/650Horké prameny Empty_bar_bleue  (650/650)

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny Icon_minitime1Sun Jan 08, 2012 9:58 pm

Jemně jsem se pousmál, když na mě nezačala křičet, ale ještě víc se ke mně přitiskla. To že s námi v místnosti bylo svým způsobem vzrušující a když jsem potom ucítil její prsa na svém těle jemně jsem zalapal po dechu.
Jo jsem ninja, pokud mi nevěříš Hokage-sama ti to určitě dosvědčí před chvilkou jsem dostal na krk nějaké geniny, to taky může za momentální stav pánské části lázní.
Pověděl jsem s úsměvem. Poté jsem ruku, kterou jsem měl kolem jejího pasu začal mírně posunovat níž k jejímu zadečku.
A ty seš ninja Soro?
Zeptal jsem se jí aby řeč nastála a zároveň ona konverzace možná napomáhala tomu aby si Hokage všimla toho co momentálně děláme. Druhou ruku jsem nenápadně přesunul přes svůj hrudník a začal jsem jí jemně dráždit bradavky, doufal jsem že sem nezašel moc daleko, ale když se to vezme já v tom byl nevině tohle všechno začala právě ona.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Horké prameny Left_bar_bleue2800/2800Horké prameny Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Horké prameny Left_bar_bleue1500/1500Horké prameny Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny Icon_minitime1Sun Jan 08, 2012 10:09 pm

Jeho ruka ktorú som mala okolo pása som na hornej časti môjho zadoček a jemne som mu pritlačila ruku na môj zadoček . Ja som povedala Ja som ninja . Dnes som tu prišla pre podpísanie mierovej zmluvy . A dávaj si na mňa pozor. a trochu sa zasmiala a na konci tej poslednej vety .Medzi tým jeho ruka mi dráždila bradavky a ja som si pomyslela Som pred Hokage, a toto robím hmm . Ale keď to je také vzrušujúce. Ten Raidon je v tom s časti nevinne keď že som ho začala dráždiť ja Heh . No aby som nevypadala ako lacné dievča tak mu niečo musím zatrhnúť aj keď je to príjemné pomaly som ľavou rukou zobrala jeho ruku ktorá mi dráždila bradavky a zložila som ju dole , tým som mu chcela naznačiť že nie som lacné dievča aj keď si to možno nemyslel .Medzi tým som len čakala na odpoveď Hokage
Návrat nahoru Goto down
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 293

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Horké prameny Left_bar_bleue730/730Horké prameny Empty_bar_bleue  (730/730)
Stamina Stamina:
Horké prameny Left_bar_bleue650/650Horké prameny Empty_bar_bleue  (650/650)

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny Icon_minitime1Sun Jan 08, 2012 11:31 pm

Taky jsem se upřímně zasmál.
Jo to bych si asi dávat bacha měl.
Pověděl jsem se smíchem v hlase. Najednou mě, ale velice překvapila tím, že dala jednu mojí ruku pryč.
Že by si to rozmyslela? Myslím, že ne, to by odplavala, nebo by se alespoň trochu odtáhla. Možná potřebuje mít jistotu, že tu má hlavní slovo.
Nad tím jsem se musel pousmát a už jsem mi v hlavě rodil plán jak jí ukázat, že z nás dvou jsem tu já ten kdo má na vrh. Pomalu jsem se sklonil k jejímu uchu a lehce jsem zašeptal.
Pokud mám přestat stačí říct.
Poté jsem se k jejímu uchu nahnul a lehce jsem jí skousnul ušní lalůček. Rychle jsem se zase odtáhl, tímhle jsem velice zariskoval a pokud Hokage doteď neměla žádné podezření co děláme, teď už si toho nejspíš všimla.
Hokage-sama nezkusíte si to ještě rozmyslet s tím přidělením toho týmu mě? Já na to doopravdy nejsem ten pravej. Nemám rád děti, jsem velice impulzivní, pánská část lázní je toho důkazem a nemám je co naučit. Zvažte to ještě prosím vás.
Svou prosbu jsem myslel velice vážně, nepřipadal jsem si nikdy jako učitel, nevěděl jsem jak správně někoho něco učit jak mu to správně vysvětlit. Navíc jsem ty děti nemohl učit vůbec techniky abych věděl jak fungujou. Učil bych je ze svitků, protože nic jiného než techniky Hyotonu jsem neuměl a ten zase neuměl nikdo jinej v Konoze.
Návrat nahoru Goto down
Airi
Hokage
Hokage
Airi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 270

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Horké prameny Left_bar_bleue1100/1100Horké prameny Empty_bar_bleue  (1100/1100)
Stamina Stamina:
Horké prameny Left_bar_bleue900/900Horké prameny Empty_bar_bleue  (900/900)

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny Icon_minitime1Mon Jan 09, 2012 1:24 pm

Když jsem uviděla jen při prvním náznaku to, co ti dva spolu prováděli, opřela jsem si hlavu a o hranu lázní a zavřela jsem oči. "Chtěla bych, aby Konoha vycházela se všemi vesnicemi. Vlastně jsem už poslala i mírovou smlouvu." řekla jsem a raději jsem měla pořád zavřené oči. "Přemýšlela jsem o přerozdělení týmů a kdybych měla jiné chuuniny nebo jouniny, dala bych senseie někoho jiného, ale v Konoze teď nikdo není." řekla jsem tiše.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Horké prameny Left_bar_bleue2800/2800Horké prameny Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Horké prameny Left_bar_bleue1500/1500Horké prameny Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny Icon_minitime1Mon Jan 09, 2012 2:51 pm

Po tom čo mi Raidon urobil som sa chvíľu zamyslela a zároveň si aj vypočula Hokage a povedala som Konoha sa mi celkom páči a teraz ste si získali moju dôveru Hokage , keď že niekto kedysi napadol bývalého Raikageho , podľa neho to bola Konoha . Ja som vás tu vlastne prišla aj overiť v tom to a teraz máte dôveru , som rada že tu na mňa nejde skočiť 10 anbu s úmyslom ma dostať heh nakonci sa trocha pousmiala nad tým a pomyslela si Hmm Raidon a čo s tebou ? si celkom zaujímavý a celkom aj pekný , čo s tebou? potom ju niečo napadlo a ja som videla že hokage má zavreté oči tak som ho narýchlo ale vášnivo pobozkala priamo na ústa potom sa naň ho naklonila a povedala som veľmi potichu Si naozaj zaujímavý , nikto nevravel aby si prestal len som ti dala najavo že nie som nejaká , no veď vieš pri tom moje prsia boli celé na Raidonovom tele ale boli ešte pod hladinou a potom som sa od neho trocha odlepila a znova sa postavila skôr vedľa neho a povedala som Hokage , volajte ma Sora , do budúcna pretože pomenovanie Raikage , no proste som ešte na to neni zvyknutá a radšej si s ľuďmi potykám
Návrat nahoru Goto down
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 293

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Horké prameny Left_bar_bleue730/730Horké prameny Empty_bar_bleue  (730/730)
Stamina Stamina:
Horké prameny Left_bar_bleue650/650Horké prameny Empty_bar_bleue  (650/650)

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny Icon_minitime1Mon Jan 09, 2012 4:05 pm

Když mě Hokage znovu odmítla jich zbavit, pocítil jsem vracející se zoufalství a vztek. Cítil jsem, že zase částečně pouštím chakru do vody, která se pozvolna začala ochlazovat.
Ještě jsem ty děcka ani neviděl a už z nich mám takový nervy, že nechávám zamrzat horký prameny.
Soustředil jsem se abych nějak zabránil ochlazování, proto jsem nějak nevnímal rozhovor mých společnic. Ze soustředění mě probralo až když mě Sora políbila, v tom jsem pocítil jak ze mně přestala unikat chakra, díky tomu se přestala ochlazovat i voda a začala nabírat svou původní teplotu, bohužel značně pomalu a připadalo mi nemožné, aby si toho Sora s Hokage nevšimli. Mou plnou pozornost si opět získala Sora a hlavně její blízkost. Pak jsem se, ale zarazil u toho co právě řekla směrem k Hokage.
Cože? Ona je Raikage? Sakra z toho by mohl bejt i celkem velkej malér. Jenže co s tím taky bejt nemusí a může to dopadnout velice příjemně.
Stáhl jsem si Soru zase ke mě jak byla před chvilkou.
Nemusíš se bát nic takovýho mě nenapadlo.
Zašeptal jsem jen kousek před jejími rty a políbil jsem jí stejně jako ona mě pře chvilkou.
Jen si mi mohla říct, že jsi Raikage, sice by to asi nic nezměnilo, ale teď z tebe mám trochu strach.
Zašeptal jsem s úsměvem a potom jsem jí začal líbat na krku.
Návrat nahoru Goto down
Airi
Hokage
Hokage
Airi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 270

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Horké prameny Left_bar_bleue1100/1100Horké prameny Empty_bar_bleue  (1100/1100)
Stamina Stamina:
Horké prameny Left_bar_bleue900/900Horké prameny Empty_bar_bleue  (900/900)

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny Icon_minitime1Mon Jan 09, 2012 4:27 pm

"V Konoze na nikoho ANBU nezaútočili jen tak. Já jsem Hanaki. Můžeme si spolu tykat." řekla jsem přátelsky. Všimla jsem si, že se voda nějak ochladila. Pootevřela jsem jedno oko, ale neviděla jsem před sebou nic moc zvláštního. K těm dvěma jsem neměla odvahu se podívat, takže jsem radši zase zavřela oči a nechávala jsem se unášet mými myšlenkami.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Horké prameny Left_bar_bleue2800/2800Horké prameny Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Horké prameny Left_bar_bleue1500/1500Horké prameny Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny Icon_minitime1Mon Jan 09, 2012 4:40 pm

Raidon me začal líbat a potom i u krku a ja som sa naklonila len k jeho uchu , no stále ma mohol bozkávať a povedala som Veď som ti vravela že sa ma máš báť. My sa ani nepoznáme , ale robíš to naozaj skvele , páči sa mi to trochu som sa zasmiala no naozaj som si Raidonove bozky na mojom krku a potom som si pomyslela Pri takom chalanovi by som sa niekedy asi ani neovládla , byť s ním je skvele a bozkáva naozaj super , ešte že tu je Hanaki lebo by som sa neovládla . a potom som odpovedala Hanaki Tak to bolo nejaké nedorozumenie , to sa stáva . Inak v Konohe máte celkom živo , ja v Kumogakure no Sato nemám moc mladých ninjov , no počkám časom možno že ich zopár pribudne Ochladenie vody som si ani nevšímala pretože som bola rozpálená od Raidona
Návrat nahoru Goto down
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 293

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Horké prameny Left_bar_bleue730/730Horké prameny Empty_bar_bleue  (730/730)
Stamina Stamina:
Horké prameny Left_bar_bleue650/650Horké prameny Empty_bar_bleue  (650/650)

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny Icon_minitime1Mon Jan 09, 2012 5:06 pm

Při Sořiný poznámce jsem se musel pousmát, protože mi to velmi lichotilo. Pokračoval jsem v líbaní jejího krku zatímco jsem jednu ruku přesunul na její stehno a hladil jsem jí kolem tetování a hlavně na vnitřní straně stehna. Druhou rukou jsem jí znova zajel na prsa a navázal jsem tam, kde mě předtím přerušila. Poté jsem se odtrhnul od jejího krku a znova jsem jí políbil, ale jen velice krátce, než se stihla vzpamatovat už jsem měl hlavu u jejího ucha.
Moje nabídka stále platí stačí říct a já hned přestanu.
Zašeptal jsem jí pobaveně znova do ucha. Pak jsem zase přešel k líbaní jejího krku.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Horké prameny Left_bar_bleue2800/2800Horké prameny Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Horké prameny Left_bar_bleue1500/1500Horké prameny Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny Icon_minitime1Mon Jan 09, 2012 5:23 pm

prekvapila ma otázka od Raidona a povedala som mu do ucha potichu A ty by si chcel prestať ? pousmiala som sa nad ním a potom si užívala Raidona chytila som ho jednou rukou tiež za zadok a druhú som mu dala na brucho a pomyslela som si Ou celkom super chalan heh . a vychutnávala som si jeho bozky na krku a pomaly som mu tou druhou rukou schádzala dole a potom zasa hore na hruď , mal celkom vypracované telo , jeho telo sa mi páčilo , jeho vlasy boli vlastne podobné mojim len boli omnoho svetlejšie . Čakala som čo urobí a jedným okom som len pozrela na Hokage , videla som ako relaxuje a ja som si vychutnávala Raidonové bozky a jeho ruku na mojích bradavkách
Návrat nahoru Goto down
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 293

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Horké prameny Left_bar_bleue730/730Horké prameny Empty_bar_bleue  (730/730)
Stamina Stamina:
Horké prameny Left_bar_bleue650/650Horké prameny Empty_bar_bleue  (650/650)

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny Icon_minitime1Mon Jan 09, 2012 6:29 pm

Musel jsem se zasmát.
Přestat a jít se starat o nějaký geniny, když mám pro sebe celou Raikage? Dej mi chvilku na přemýšlení.
Druhou větu jsem pověděl vážným hlasem. Napadla mě nádherná lest a chtěl jsem jí vyzkoušet. Pomalu jsem se začal odtahovat.
Tři uřvaný děcka, nebo ty to je hodně těžké rozhodnutí. Poradíš mi?
Zeptal jsem se jí a pohlédl jsem jí do očí. Na rtech mi hrál veselí úsměv.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Horké prameny Left_bar_bleue2800/2800Horké prameny Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Horké prameny Left_bar_bleue1500/1500Horké prameny Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny Icon_minitime1Mon Jan 09, 2012 6:57 pm

že by ja ? povedala som s úsmevom na tvári a potom som sa znova pomaly približovala k Raidonovy a potom keď som bola celkom blízko tak som sa predklonila a pobozkala ho , no tento bozk bol dlhý a vášnivý najprv začala z jemna na pery, mala som ich zatvorené pomaly sa mi otvárali a to len kúsok a potom zasa zatvorili , dávala som si načas jemne som Raidonovi kusla do pier a pokračovala , pritvrďovala som na bozku viac a viac a pomyslela som si Snáď sa mu tento bozk páči medzi tým bol bozk vášnivejší a keď pri ňom vypuklo finále , koniec tak som zasa zatvorila ústa a ešte trocha som ten bozk , ako keby dobozkávala a nakoniec som sa iba 2 cm odklonila od Raidona dozadu , mala som zatvorené oči a povedala potichu Páčilo sa ? Tajne som dúfala že áno .
Návrat nahoru Goto down
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 293

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Horké prameny Left_bar_bleue730/730Horké prameny Empty_bar_bleue  (730/730)
Stamina Stamina:
Horké prameny Left_bar_bleue650/650Horké prameny Empty_bar_bleue  (650/650)

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny Icon_minitime1Mon Jan 09, 2012 7:41 pm

Mírně jsem se pousmál, ještě pořád jsem byl mírně omámen po tom polibku.
Ano a hmmmm asi taky ano.
Odpověděl jsem jí. Ruku co jsem měl položenou na jejím stehně jsem měl položenou na její stehně jsem přesunul na vnitřní stranu. Potém jsem se k ní sehnul a také jsem jí políbil. Druhou rukou jsem zase prsty uchopil její bradavku. Nepřestával jsem jí líbat a první rukou jsem pomalu posouval po jejím stehně jemně víš až k jejímu rozkroku. Začal jsem jí líbat ještě naléhavěji, přitom jsem jí jemně dráždil v rozkroku. Malinko jsem se odtáhl.
Tobě se to líbí?
Zašeptal jsem s úsměvem mezi nádechy a hned jsem zase naše rty spojil.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Horké prameny Left_bar_bleue2800/2800Horké prameny Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Horké prameny Left_bar_bleue1500/1500Horké prameny Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny Icon_minitime1Mon Jan 09, 2012 8:02 pm

nachvíľu som sa odtiahla a povedala Jasné , no ja už budem musieť ísť , určite sa stretneme Ešte dala dlhý Bozk Raidonovy na rozlúčku a potom pomaly vychádzala von , zakryla sa osuškou a povedala som Hanaki , ja idem už , určite sa o mňa bude báť moja ochranka . Aj ty Raidon , Ahoj a Raidonovy poslala ako keby pusu , ale to len zo srandy a išla som ku svojej skrinke zobrala som si svoje veci , obliekla sa a vyšla von , pani ktorá bola pri vchode povedala ďakujem za obsluhu je to tu výborné a pomyslela si Celko úlet v Konohe a išla smerom na Kumo
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Horké prameny Left_bar_bleue2800/2800Horké prameny Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Horké prameny Left_bar_bleue1500/1500Horké prameny Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny Icon_minitime1Mon Jan 09, 2012 8:03 pm

nachvíľu som sa odtiahla a povedala Jasné , no ja už budem musieť ísť , určite sa stretneme Ešte dala dlhý Bozk Raidonovy na rozlúčku a potom pomaly vychádzala von , zakryla sa osuškou a povedala som Hanaki , ja idem už , určite sa o mňa bude báť moja ochranka . Aj ty Raidon , Ahoj a Raidonovy poslala ako keby pusu , ale to len zo srandy a išla som ku svojej skrinke zobrala som si svoje veci , obliekla sa a vyšla von , pani ktorá bola pri vchode povedala ďakujem za obsluhu je to tu výborné a pomyslela si Celko úlet v Konohe a išla smerom na Kumo
Návrat nahoru Goto down
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 293

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Horké prameny Left_bar_bleue730/730Horké prameny Empty_bar_bleue  (730/730)
Stamina Stamina:
Horké prameny Left_bar_bleue650/650Horké prameny Empty_bar_bleue  (650/650)

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny Icon_minitime1Mon Jan 09, 2012 8:17 pm

Smutně jsem se otočil za Sorou, když odcházela a pokusil jsem se o úsměv. Pár vteřin potom co odešla jsem z ničeho nic dostal vzpomínky mého klona.
To není dobrý, je to hodně špatný.
Podíval jsem se po Hokage, které vypadala zatím klidně. Rychle jsem se zvednul a mířil jsem do šatny pro moje věci.
Užijte si volno a soukromí Hokage-sama.
Rozloučil jsem se rychle s Hokage, aby to nepůsobilo nápadně. Musel jsem co nejdál, než se dozví co se stalo. Zaběhl jsem do šaten a snažil jsem se co nejrychleji oblíct abych mohl pryč.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Horké prameny
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Horké prameny
» Horké prameny

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: