Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Horké prameny - Stránka 3 I_vote_lcapHorké prameny - Stránka 3 I_voting_barHorké prameny - Stránka 3 I_vote_rcap 
Sora
Horké prameny - Stránka 3 I_vote_lcapHorké prameny - Stránka 3 I_voting_barHorké prameny - Stránka 3 I_vote_rcap 
Nao Taki
Horké prameny - Stránka 3 I_vote_lcapHorké prameny - Stránka 3 I_voting_barHorké prameny - Stránka 3 I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Horké prameny - Stránka 3 I_vote_lcapHorké prameny - Stránka 3 I_voting_barHorké prameny - Stránka 3 I_vote_rcap 
Raidon
Horké prameny - Stránka 3 I_vote_lcapHorké prameny - Stránka 3 I_voting_barHorké prameny - Stránka 3 I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Horké prameny - Stránka 3 I_vote_lcapHorké prameny - Stránka 3 I_voting_barHorké prameny - Stránka 3 I_vote_rcap 
Airi
Horké prameny - Stránka 3 I_vote_lcapHorké prameny - Stránka 3 I_voting_barHorké prameny - Stránka 3 I_vote_rcap 
Kana Nara
Horké prameny - Stránka 3 I_vote_lcapHorké prameny - Stránka 3 I_voting_barHorké prameny - Stránka 3 I_vote_rcap 
Carol
Horké prameny - Stránka 3 I_vote_lcapHorké prameny - Stránka 3 I_voting_barHorké prameny - Stránka 3 I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Horké prameny - Stránka 3 I_vote_lcapHorké prameny - Stránka 3 I_voting_barHorké prameny - Stránka 3 I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Horké prameny - Stránka 3 Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Horké prameny - Stránka 3 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Horké prameny - Stránka 3 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Horké prameny - Stránka 3 Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Horké prameny - Stránka 3 Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Horké prameny

Goto down 
+2
Sora
Keeper
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Keeper

Keeper


Počet Příspěvků : 58

Horké prameny - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Horké prameny   Horké prameny - Stránka 3 Icon_minitime1Sat Dec 31, 2011 3:32 pm

First topic message reminder :

Horké prameny se nacházejí nedaleko od hranicí Takigakure.Je to místo na které chodí většina lidí ze země ohně. Tyto horké prameny jsou totiž známé široko daleko a vyhlášené jak skvělím personálem tak malebným prostředí přímo stvořeným pro relaxaci. V horkých pramenech máte možnost se ubytovat přes noc a nebo se zde i skvěle najíst. Je také všeobecně známo že voda ve zdejšich pramenech pomáhá při regeneraci chakry možná proto poblíž ní ninjové tak rádi trénují.

Horké prameny - Stránka 3 RelAx_at_ThE_hOtSPriNgs_by_IlYuChAn
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Ayame Mashiba
Chunin
Chunin
Ayame Mashiba


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 73

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Horké prameny - Stránka 3 Left_bar_bleue600/600Horké prameny - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (600/600)
Stamina Stamina:
Horké prameny - Stránka 3 Left_bar_bleue500/500Horké prameny - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (500/500)

Horké prameny - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny - Stránka 3 Icon_minitime1Sat Jan 28, 2012 9:42 pm

Nepraštil jsi se do hlavy? nechápavě jsem koukala na něj.
Měl by ses nechat vyšetřit nebo máš moc velkou fantazii.

Návrat nahoru Goto down
http://www.sakura015.blog.cz
Kei Seishi
Chunin
Chunin
Kei Seishi


Počet Příspěvků : 58

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Horké prameny - Stránka 3 Left_bar_bleue500/500Horké prameny - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Horké prameny - Stránka 3 Left_bar_bleue500/500Horké prameny - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (500/500)

Horké prameny - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny - Stránka 3 Icon_minitime1Sat Jan 28, 2012 9:47 pm

Jen jsem se zamračil a prudce se postavil. Bylo mi teď jedno, jestli jsem nahý nebo ne. Stejně mě už viděla... Došel jsem k ní a naklonil se a ukázal ji na krk, kde jsem měl její otisky a trochu i vrytý nehty do kůže..."Tak co je tohle jo? Já se praštil do hlavy hm? Tak jsem si to asi udělal sám co? A jak asi, když jsem prý jen najednou zmizel a objevil se tam? A nevíš od čeho jsou ty vrtí? Já nehty nemám? A nebo ta menší ruka a štíhlé prsty?" Položil jsem jí pár otázek takovým rozladěným tónem a ukazoval si na krk se zakloněnou hlavou....
Návrat nahoru Goto down
Ayame Mashiba
Chunin
Chunin
Ayame Mashiba


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 73

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Horké prameny - Stránka 3 Left_bar_bleue600/600Horké prameny - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (600/600)
Stamina Stamina:
Horké prameny - Stránka 3 Left_bar_bleue500/500Horké prameny - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (500/500)

Horké prameny - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny - Stránka 3 Icon_minitime1Sat Jan 28, 2012 9:52 pm

vystrašeně jsem se na něj dívala a okamžitě jsem se rozběhla ke svým věcem. "Promiň" řekla jsem a okamžitě a bylo mi jedno že v ručníku i s mými věcmi jsem odešla pryč. (přesun)
Návrat nahoru Goto down
http://www.sakura015.blog.cz
Kei Seishi
Chunin
Chunin
Kei Seishi


Počet Příspěvků : 58

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Horké prameny - Stránka 3 Left_bar_bleue500/500Horké prameny - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Horké prameny - Stránka 3 Left_bar_bleue500/500Horké prameny - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (500/500)

Horké prameny - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny - Stránka 3 Icon_minitime1Sat Jan 28, 2012 9:59 pm

Najednou se rozběhla ke svým věcem. Nechápal jsem, co se stalo. Jen se rychle omluvila a upalovala pryč jen v ručníku...
"Počkej! Ayame! Počkej!" Rychle jsme vzal jeden ručník a také si ho obmotal. Stihl jsem si také jen vzít své věci a hned jsem se rozběhl za ní. Nesměl jsem se už více zdržoval, jestliže jsem nechtěl, aby mě zmizela...
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Horké prameny - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny - Stránka 3 Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Horké prameny
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Horké prameny
» Horké prameny

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: