Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Střední Sídlo - Stránka 2 I_vote_lcapStřední Sídlo - Stránka 2 I_voting_barStřední Sídlo - Stránka 2 I_vote_rcap 
Sora
Střední Sídlo - Stránka 2 I_vote_lcapStřední Sídlo - Stránka 2 I_voting_barStřední Sídlo - Stránka 2 I_vote_rcap 
Nao Taki
Střední Sídlo - Stránka 2 I_vote_lcapStřední Sídlo - Stránka 2 I_voting_barStřední Sídlo - Stránka 2 I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Střední Sídlo - Stránka 2 I_vote_lcapStřední Sídlo - Stránka 2 I_voting_barStřední Sídlo - Stránka 2 I_vote_rcap 
Raidon
Střední Sídlo - Stránka 2 I_vote_lcapStřední Sídlo - Stránka 2 I_voting_barStřední Sídlo - Stránka 2 I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Střední Sídlo - Stránka 2 I_vote_lcapStřední Sídlo - Stránka 2 I_voting_barStřední Sídlo - Stránka 2 I_vote_rcap 
Airi
Střední Sídlo - Stránka 2 I_vote_lcapStřední Sídlo - Stránka 2 I_voting_barStřední Sídlo - Stránka 2 I_vote_rcap 
Kana Nara
Střední Sídlo - Stránka 2 I_vote_lcapStřední Sídlo - Stránka 2 I_voting_barStřední Sídlo - Stránka 2 I_vote_rcap 
Carol
Střední Sídlo - Stránka 2 I_vote_lcapStřední Sídlo - Stránka 2 I_voting_barStřední Sídlo - Stránka 2 I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Střední Sídlo - Stránka 2 I_vote_lcapStřední Sídlo - Stránka 2 I_voting_barStřední Sídlo - Stránka 2 I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Střední Sídlo - Stránka 2 Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Střední Sídlo - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Střední Sídlo - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Střední Sídlo - Stránka 2 Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Střední Sídlo - Stránka 2 Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Střední Sídlo

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Yurri

Yurri


Počet Příspěvků : 137

Střední Sídlo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Střední Sídlo   Střední Sídlo - Stránka 2 Icon_minitime1Mon Mar 19, 2012 2:11 pm

First topic message reminder :

Střední Sídlo - Stránka 2 Uvhiha


Toto sídlo patří mezi ty do kterého by se chtěl nastěhovat skoro každý. Je hned vedle hlavního sídla klanu a má spoustu pokojů které se dají různě využít. Samozřejmě k němu patří i prostorná zahrada s menším jezírkem
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Kuroko Uchiha
Jonin
Jonin
Kuroko Uchiha


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Střední Sídlo - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/1000Střední Sídlo - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Střední Sídlo - Stránka 2 Left_bar_bleue900/900Střední Sídlo - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/900)

Střední Sídlo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střední Sídlo   Střední Sídlo - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Mar 23, 2012 9:55 pm

" A dál? " Zeptala jsem se, když jsem hleděla do těch jeho hlubokých očí. Zajímavé, a to se říkalo, že nejkrásnější oči mají Uchihové, ale já je vidím trochu jinde. Moje tělo se jakoby samo pohnulo a já se velmi pomalým pohybem přibližovala k Gerrardovi. Když jsem na něm seděla, stačilo se jenom lehce ohnout.
Návrat nahoru Goto down
Daichi Ki
Jonin
Jonin
Daichi Ki


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 126

Informace
Věk: 27
Chakra Chakra:
Střední Sídlo - Stránka 2 Left_bar_bleue810/810Střední Sídlo - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (810/810)
Stamina Stamina:
Střední Sídlo - Stránka 2 Left_bar_bleue810/810Střední Sídlo - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (810/810)

Střední Sídlo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střední Sídlo   Střední Sídlo - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Mar 23, 2012 10:06 pm

A ďalej , zmĺkol som a hneď ako sa ku mne približovala Kuroko tak som jej dal ruku do jej jemných vlasov zo slovami Tak jemné a nádherné vlasy v tak bojovej duši . nevedel som čo to za blbosť zo mňa vyletelo ani som nad tým nerozmýšľal , iba som Kuroko viac pritiahol k sebe a až pokiaľ sa nám nedotkli špičky nosu , prezeral som si jej oči , a znova som niečo povedal: Tvoje oči sú krásne , neviem prečo ale takéto nádherné oči . čakal som na reakciu . Keď že sme boli blízko seba , srdce sa mi rozbúšilo a trochu som s červenal .
Návrat nahoru Goto down
Kuroko Uchiha
Jonin
Jonin
Kuroko Uchiha


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Střední Sídlo - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/1000Střední Sídlo - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Střední Sídlo - Stránka 2 Left_bar_bleue900/900Střední Sídlo - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/900)

Střední Sídlo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střední Sídlo   Střední Sídlo - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Mar 23, 2012 10:09 pm

Byli jsme si teď tak blízko. Dýchali jsme jeden na druhého. Jen s leehkostí jsem poslouchala jeho lichotky a ze sedu jsem si na Gerrarda víceméně lehla, kdy jsem své nohy propletla s těmi jeho. " Nápodobně " Řekla jsem při dalším pohledu do těch očí.
Návrat nahoru Goto down
Daichi Ki
Jonin
Jonin
Daichi Ki


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 126

Informace
Věk: 27
Chakra Chakra:
Střední Sídlo - Stránka 2 Left_bar_bleue810/810Střední Sídlo - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (810/810)
Stamina Stamina:
Střední Sídlo - Stránka 2 Left_bar_bleue810/810Střední Sídlo - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (810/810)

Střední Sídlo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střední Sídlo   Střední Sídlo - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Mar 23, 2012 10:16 pm

Ani som sa s Kuroko moc dobre nepoznal , nevedel som prečo som pri nej taký iný , niečo vo mne ma nútilo zostať pri nej , neodchádzať od nej a milovať ju , no nevedel som čo v tejto chvíli mám urobiť , bušilo mi srdce ako hrom a červenal som sa ešte viac , keď som cítil jej dych na mojej tvári tak som sa už nevedel ovládať bolo to vzrušujúce , pobozkal som ju jemným a vášnivým bozkom a len som sa kúsočik odsunul a iba som pripomenul Ak to chceš ukončiť tak povedz zosunul som sa dole ku jej krku kde som ju začal bozkávať , náramne som si to užíval a pomaly som pokračoval vyššie .
Návrat nahoru Goto down
Kuroko Uchiha
Jonin
Jonin
Kuroko Uchiha


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Střední Sídlo - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/1000Střední Sídlo - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Střední Sídlo - Stránka 2 Left_bar_bleue900/900Střední Sídlo - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/900)

Střední Sídlo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střední Sídlo   Střední Sídlo - Stránka 2 Icon_minitime1Sat Mar 24, 2012 12:33 am

" Ukončit? " Usmála jsem se v tom záchvatu euforie. Bylo to něco úžasného. Když jeho polibky sklouzly na můj krk a níže, jen jsem se nad něj nahrbila vzrušením. Přitiskla jsem své tělo k tomu jeho a mnou projela vlna vzrušení. Ještě v životě jsem nic takového necítila. Kdyby nyní někdo přišel, šla bych se asi oběsit, protože tahle chvíle se možná nemusí opakovat.
Návrat nahoru Goto down
Daichi Ki
Jonin
Jonin
Daichi Ki


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 126

Informace
Věk: 27
Chakra Chakra:
Střední Sídlo - Stránka 2 Left_bar_bleue810/810Střední Sídlo - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (810/810)
Stamina Stamina:
Střední Sídlo - Stránka 2 Left_bar_bleue810/810Střední Sídlo - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (810/810)

Střední Sídlo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střední Sídlo   Střední Sídlo - Stránka 2 Icon_minitime1Sat Mar 24, 2012 6:41 am

pomaly som sa dostal k jej perám a začal som ju bozkávať na pery a medzi tým keď že bola na mne tak som jej jednou rukou podišiel na jej zadok , táto chvíľa bola úžasná , nikdy som nečakal že by sa mi niečo také prihodilo s dievčaťom z klanu Uchiha , no šlo hlavne o to že sa mi páčila a mal som o dôvod viac zostať v Konohe . Dúfal som že do sídla nikto nepríde a že tu budeme sami , lebo ak by tu niekto prišiel bol by to trapas , a nie len pre mňa . Druhou rukou som jej zašiel do vlasov , ktoré boli na nej tiež pekné , v podstate bola pre mňa Kuroko úžasná a pokračoval som v bozkávaní .
Návrat nahoru Goto down
Kuroko Uchiha
Jonin
Jonin
Kuroko Uchiha


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Střední Sídlo - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/1000Střední Sídlo - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Střední Sídlo - Stránka 2 Left_bar_bleue900/900Střední Sídlo - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/900)

Střední Sídlo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střední Sídlo   Střední Sídlo - Stránka 2 Icon_minitime1Sat Mar 24, 2012 8:20 am

Znovu mne líbal na rtech a já jsem se s pár vzdechy přidala. Chytil mne za zadek a já ho nechala, tohle jsem dovolila málokomu. Gerrard byl vzor dokonalého muže pro osobu jménem Kuroko. Nemohla jsem si pomoct, ale musela jsem se začít i hýbat, jelikož tyhle polibky byly pro mne až moc smyslné. Těmi pohyby jsem se začala o Gerrarda třít, kde jsem ho oběma rukama obejmula a přejížděla po vypracovaných zádech, tak rozpálených z letních dnů. Myslela jsem, že se z téhle chvíle zblázním, byla více než úžasná. " Asi to vypadá tak že jsem se bezhlavě zamilovala " Usmála jsem se při prvních nejbližší odtažení a okamžitě znovu pokračovala. Tentokrát jsem se ale s Gerrardem převalila a tudíž jsme si prohodili místa. On byl teď nahoře a já dole. Nohama jsem si ho jen obmotala a přitáhla k sobě. Nedovolím aby někam odešel.
Návrat nahoru Goto down
Daichi Ki
Jonin
Jonin
Daichi Ki


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 126

Informace
Věk: 27
Chakra Chakra:
Střední Sídlo - Stránka 2 Left_bar_bleue810/810Střední Sídlo - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (810/810)
Stamina Stamina:
Střední Sídlo - Stránka 2 Left_bar_bleue810/810Střední Sídlo - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (810/810)

Střední Sídlo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střední Sídlo   Střední Sídlo - Stránka 2 Icon_minitime1Sat Mar 24, 2012 8:41 am

Zaujímavé že práve do Nukenina usmial som sa a pokračoval v bozkávaní z jej zadku som prešiel d jej stehnám a jemným krúživím pohybom som jej hladil stehná a stále ju bozkával na chvíľočku som sa odsunul a povedal som Si si si istá že tu nikto nepríde , nechcem urobiť trapas a skončiť vo vezení pravou rukou som jej zašiel ešte viac do vlasov a začal ju bozkávať na rtech .
Návrat nahoru Goto down
Kuroko Uchiha
Jonin
Jonin
Kuroko Uchiha


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Střední Sídlo - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/1000Střední Sídlo - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Střední Sídlo - Stránka 2 Left_bar_bleue900/900Střední Sídlo - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/900)

Střední Sídlo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střední Sídlo   Střední Sídlo - Stránka 2 Icon_minitime1Sat Mar 24, 2012 8:47 am

" Sem chodím povětšinou jen já a i kdyby přišel, myslíš že tě poznají podle tvého zadku? " Ušklíbla jsem se a políbila ho znovu. Tak trochu jsem čekala jak bude reagovat. " Co chceš dělat teď? " Zeptala jsem se když jsem se k němu znovu přitiskla a začala ho líbat. Jeho tělo jsem tlačila na to svoje a už nikdy jsem ho nechtěla pustit jinam. Chtěla bych takhle žít věčně, ale nikdy to tak nebude, to je jisté. Z rtů jsem mu ale sklouzla na krk, který jsem políbila několika jemnými polibky a na jednom místě jsem nechala malinkou ranku.
Návrat nahoru Goto down
Daichi Ki
Jonin
Jonin
Daichi Ki


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 126

Informace
Věk: 27
Chakra Chakra:
Střední Sídlo - Stránka 2 Left_bar_bleue810/810Střední Sídlo - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (810/810)
Stamina Stamina:
Střední Sídlo - Stránka 2 Left_bar_bleue810/810Střední Sídlo - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (810/810)

Střední Sídlo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střední Sídlo   Střední Sídlo - Stránka 2 Icon_minitime1Sat Mar 24, 2012 10:07 am

Užíval som si to , no urobil som zásadnú chybu , začal som rozmýšľať spôsobom čo keby . Hneď ma napadla otázka čo by sa stalo keby že nezostanem v Konohe a nepríjmu ma tu ? a čo by sa stalo keby že pokračujem ďalej ? Naozaj som mal plnú myseľ no odpovedať som jej nemohol lebo som sa nevedel rozhodnúť až na koniec som povedal Nie že by si ma nepriťahovala .. ale ďalej už radšej nie , radšej zostaňme pri líbaní , a pokračujme až v tedy keď si budeme istý že budeme spolu aj do budúcnosti , dúfam že to chápeš . nebol som moc nadšený že som to povedal no našťastie som mal seba kontrolu , čakal som ako zareaguje, dúfal som že pozitívne , pocítil som že mi urobila malú ranku na krku a pomyslel som si aspoň mi urobila krátko dobú pamiatku na krku
Návrat nahoru Goto down
Kuroko Uchiha
Jonin
Jonin
Kuroko Uchiha


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Střední Sídlo - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/1000Střední Sídlo - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Střední Sídlo - Stránka 2 Left_bar_bleue900/900Střední Sídlo - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/900)

Střední Sídlo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střední Sídlo   Střední Sídlo - Stránka 2 Icon_minitime1Sat Mar 24, 2012 10:26 am

" Jsi první který není úchylné prase " Usmála jsem se s hlavou položenou na jeho rameni. Když jsem uviděla hodiny na stolku, spadl mi úsměv. " ... asi na mě bude brzo čekat můj tým ... " Řekla jsem když jsem ho objímala. Po chvíli jsem ho jen ještě naposledy políbila a vysoukala se z postele. Rukou jsem si prohrábla vlasy a vycházela z místnosti " Dáš si sní ... " Plácla jsem se přes hlavu. " Asi budeme muset jít do Ichiraku ... " Usmála jsem se s otočením na něj. " Nemusíš mít strach, nikdo tě nepozná, obyčejní lidé nemají ani přehled o tom kdo utekl z vesnice ... jenže ty máš správný důvod .. Ale byla bych radši kdyby jsi tu zůstal " Dodala jsem s lehkým trochu přetvářeným úsměvem. Poté jsem ze skříně vytáhla brnění, rudé, podobné těm, které nosili samurajové, nebo dokonce Uchiha Madara. Poté jsem vstala a počkala co řekne. On je prosté idol ... nechce se se mnou jen vyspat ... Zamyslela jsem se a s úsměvem jsem ho sledovala.
Návrat nahoru Goto down
Daichi Ki
Jonin
Jonin
Daichi Ki


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 126

Informace
Věk: 27
Chakra Chakra:
Střední Sídlo - Stránka 2 Left_bar_bleue810/810Střední Sídlo - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (810/810)
Stamina Stamina:
Střední Sídlo - Stránka 2 Left_bar_bleue810/810Střední Sídlo - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (810/810)

Střední Sídlo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střední Sídlo   Střední Sídlo - Stránka 2 Icon_minitime1Sat Mar 24, 2012 11:21 am

Počkaj , oblečiem sa povedal som vstal som z postele a vošiel do obývačky kde bolo oblečenie , doobliekal som sa , rukou som si upravil vlasy , pozrel sa do zrkadla či je všetko keď tu som si tu ranku na krku aj videl , prišiel som k nej a povedal Nemám problém s tou rankou ale nebolo by lepšie ju nejako zakryť , ak pôjdem vedľa teba a ľudia to uvidia kto vie čo si pomyslia o tebe . potom som sa obzrel a napadlo ma niečo a však v sekunde som zmrzol preto že šál som si nemohol dať vonku pieklo slnko , tak som to neriešil a len som pootvoril dvere von zo slovami Dámy majú prednosť čakal som na reakciu .
Návrat nahoru Goto down
Kuroko Uchiha
Jonin
Jonin
Kuroko Uchiha


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Střední Sídlo - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/1000Střední Sídlo - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Střední Sídlo - Stránka 2 Left_bar_bleue900/900Střední Sídlo - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/900)

Střední Sídlo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střední Sídlo   Střední Sídlo - Stránka 2 Icon_minitime1Sat Mar 24, 2012 11:49 am

" Když dovolíš " Usmála jsem se a popošla k němu, když jsem vytáhla ze šuplíku v obývacím pokoji pudr. Jemně jsem ho nanesla na jeho rameno, které by mělo s pudrem splývat a ranku zakrýt. Při tom jeho proslovu o tom, co si o mne lidé pomyslí jsem se hlasitě zasmála. " Lidé všeobecně ví že se s nikým nemazlím ... Ale to mě jen znají z temné stránky " Usmála jsem se a poté otevřel dveře. S úsměvem jsem vyšla ven a jen položila otázku. " Tudíž tím narážíš na to, že mám dělat jako kdyby se nic nestalo? " Zeptala jsem se úplně vážně. Pokud si to bude přát, měla bych být schopná zatnout zuby.
Návrat nahoru Goto down
Daichi Ki
Jonin
Jonin
Daichi Ki


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 126

Informace
Věk: 27
Chakra Chakra:
Střední Sídlo - Stránka 2 Left_bar_bleue810/810Střední Sídlo - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (810/810)
Stamina Stamina:
Střední Sídlo - Stránka 2 Left_bar_bleue810/810Střední Sídlo - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (810/810)

Střední Sídlo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střední Sídlo   Střední Sídlo - Stránka 2 Icon_minitime1Sat Mar 24, 2012 12:06 pm

To je len na tebe , mňa tu ľudia nepoznajú a navyše ich názory ma vôbec nazaujímajú , iba naznášam keď sa po mne čumia ako nejaký maniaci , to naozaj neznášam .Arigato za to zakrytie ranky šiel som za ňou a zatvoril som dvere , mierili sme do Ichiraku kde som nebol takých 5 či 4 roky , vedel som kde to asi je tak som šiel vedľa nej do Ichiraku , Ak by sa mi dalo zariadiť byť tu tak by to bolo celkom dobré , len dúfam že ma ľudia tu nebudú zabíjať pohľadom povedal som s úškrnom a šiel som vedľa Kuroko (presun- píš už do Ichiraku )
Návrat nahoru Goto down
Kuroko Uchiha
Jonin
Jonin
Kuroko Uchiha


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Střední Sídlo - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/1000Střední Sídlo - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Střední Sídlo - Stránka 2 Left_bar_bleue900/900Střední Sídlo - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/900)

Střední Sídlo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střední Sídlo   Střední Sídlo - Stránka 2 Icon_minitime1Sat Mar 24, 2012 4:09 pm

" Zrak občas lidem schovává co je uvnitř jiných lidí ... Bez zraku se určitě dá žít, i když zvyk by byl těžký překonat " Dodala jsem ještě před rámenem a došli jsme zpátky sem. Otevřela jsem dveře a zamířila jsem rovnou do postele. Tam jsem sebou plácla o prostředek postele a hlavu jsem měla plnou toho, jak dlouho tu Gerrard zůstane. Pak jsem se zvedla a doslova jako mrtvola jsem se odploužila do koupelny, kam jsem si natočila do velké vany, o dost menší než onsen, velkou dávku teplé vody s bublinkami. Svlékla jsem se a vlezla do ní. Bylo to příjemné, takového místa okolo mne. Lepší než nějaká stísněná vanička. Opřela jsem si hlavu v jedné půlce té vany a do prázdného prostoru jsem si položila jednu ruku, zatímco druhou jsem vystrčila ven. Přemýšlela jsem, nedokázala jsem vypnout.
Návrat nahoru Goto down
Daichi Ki
Jonin
Jonin
Daichi Ki


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 126

Informace
Věk: 27
Chakra Chakra:
Střední Sídlo - Stránka 2 Left_bar_bleue810/810Střední Sídlo - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (810/810)
Stamina Stamina:
Střední Sídlo - Stránka 2 Left_bar_bleue810/810Střední Sídlo - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (810/810)

Střední Sídlo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střední Sídlo   Střední Sídlo - Stránka 2 Icon_minitime1Sat Mar 24, 2012 4:20 pm

Cestou som si kúpil trenky a župan , preto že mi chýbali , Kuroko si toho možno ani nevšimla lebo to bolo rýchle , vedel som svoju veľkosť , keď sme došli hneď som ten župan vybalil a chcel som ho ísť otestovaŤ po sprche ale Kuroko tam vliezla skôr , no tak ma napadlo že jej spríjemním deň , vyzliekol som sa , dal som si župan vošiel potichu do kúpelne a bol som presne za Kuroko , ona bola vo vani a vytŕčali jej ramená tak som jej začal masírovať ramená až k lopatkám , chcel som jej spríjemniť deň , keď že tam bolo dostatok vody až nad jej prsia a bublinky tak som sa nemohol hanbiť že som tam vliezol .
Návrat nahoru Goto down
Kuroko Uchiha
Jonin
Jonin
Kuroko Uchiha


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Střední Sídlo - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/1000Střední Sídlo - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Střední Sídlo - Stránka 2 Left_bar_bleue900/900Střední Sídlo - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/900)

Střední Sídlo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střední Sídlo   Střední Sídlo - Stránka 2 Icon_minitime1Sat Mar 24, 2012 4:24 pm

Když mě začal masírovat, jen jsem naklonila hlavu k jedné z jeho rukou. Tu jsem i příjemně chytila a on po chvíli vlezl dovnitř. " Nezapomněl jsi si ty svoje legendární trenky? " Ušklíbla jsem se a položila svoji hlavu na jeho rameno. Čekala jsem jeho reakci a odpověď. Ráda jsem si takhle s lidmi hrála a alespoň z kraje vtipkovala. Byl slyšet jen jemný praskot bublinek a já jsem si to užívala. Ne každé se totiž podaří být ve vaně s nahým mužem jejich snů. (xD)
Návrat nahoru Goto down
Daichi Ki
Jonin
Jonin
Daichi Ki


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 126

Informace
Věk: 27
Chakra Chakra:
Střední Sídlo - Stránka 2 Left_bar_bleue810/810Střední Sídlo - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (810/810)
Stamina Stamina:
Střední Sídlo - Stránka 2 Left_bar_bleue810/810Střední Sídlo - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (810/810)

Střední Sídlo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střední Sídlo   Střední Sídlo - Stránka 2 Icon_minitime1Sat Mar 24, 2012 4:33 pm

Moje legendárni trenky sa musia vystriedať , lenže tie nové som si nestíhol vyskúšať usmial som sa na Kuroko , no potom som to pocítil , len som zatvoril oči a predstavoval si niečo úplné iné , o chvíľku ten pocit šiel preč našťastie som sa ukľudnil , znova som otvoril oči a len som povedal Ehm , ako by som to povedal . Ty ma rajcuješ ako sa patrí . usmial som sa a poškrabal som sa po hlave a čakal som čo mi odpovie Kuroko , celkom som sa červenal .
Návrat nahoru Goto down
Kuroko Uchiha
Jonin
Jonin
Kuroko Uchiha


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Střední Sídlo - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/1000Střední Sídlo - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Střední Sídlo - Stránka 2 Left_bar_bleue900/900Střední Sídlo - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/900)

Střední Sídlo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střední Sídlo   Střední Sídlo - Stránka 2 Icon_minitime1Sat Mar 24, 2012 4:40 pm

" Když jsi chtěl nakupovat, stačí říct, mohla bych ti pomoct s výběrem " Usmála jsem se a na jeho hrudi jsem začala prstem kreslit srdíčko. Když poté řekl že ho rajcuju jak se patří, trochu jsem se začervenala a zeptala jsem se. " Jestli myslíš "tamto", tak jedině "s" " Začervenala jsem se na lících a s jemným přitažením jsem ho políbila.
Návrat nahoru Goto down
Daichi Ki
Jonin
Jonin
Daichi Ki


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 126

Informace
Věk: 27
Chakra Chakra:
Střední Sídlo - Stránka 2 Left_bar_bleue810/810Střední Sídlo - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (810/810)
Stamina Stamina:
Střední Sídlo - Stránka 2 Left_bar_bleue810/810Střední Sídlo - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (810/810)

Střední Sídlo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střední Sídlo   Střední Sídlo - Stránka 2 Icon_minitime1Sat Mar 24, 2012 5:47 pm

,,Tamto" , jedine ,,s" , súhlasím inak by to asi ani nešlo , aspoň zatiaľ povedal som a zrazu ma začala líbat , nie že by som mal problém , vlastne to nebol ani problém , ďalej som jej opetoval bozk , rukou bližšie pri nej som jej začal pomalým pohybom hladiť jej stehno , bolo to celkom príjemné , voda bola stále tepla a spolu sme si to naozaj užívali . Nevedel som čo povedať , v tejto chvíli možno netrebalo slová . Všimla si si to , ako ten deň s tebou letí , už je podvečer , no ako sa to vezme .
Návrat nahoru Goto down
Kuroko Uchiha
Jonin
Jonin
Kuroko Uchiha


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Střední Sídlo - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/1000Střední Sídlo - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Střední Sídlo - Stránka 2 Left_bar_bleue900/900Střední Sídlo - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/900)

Střední Sídlo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střední Sídlo   Střední Sídlo - Stránka 2 Icon_minitime1Sat Mar 24, 2012 5:51 pm

" Zrak mi zatím ještě slouží " Usmála jsem se. " Něco mi říká že dneska vypustím práci ven, alespoň zatím " Usmála jsem se podruhé a vlastně jsem se z lehu vedle něj, přesunula tak, že jsem seděla na jeho stehnech. Po chvíli jsem se usmála nad jeho pocity, okamžitě jsem je poznala. Hlavu jsem nyní měla výš než on a proto jsem se lehce přikrčila a obejmula ho. Poté jsem ho opravdu dlouze políbila a někde za ním jsem nahmatala šuplík. Nepřestávala jsem ho zasypávat polibky. Teplo z vody a teplo z jeho těla byla úžasná kombinace.
Návrat nahoru Goto down
Daichi Ki
Jonin
Jonin
Daichi Ki


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 126

Informace
Věk: 27
Chakra Chakra:
Střední Sídlo - Stránka 2 Left_bar_bleue810/810Střední Sídlo - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (810/810)
Stamina Stamina:
Střední Sídlo - Stránka 2 Left_bar_bleue810/810Střední Sídlo - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (810/810)

Střední Sídlo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střední Sídlo   Střední Sídlo - Stránka 2 Icon_minitime1Sat Mar 24, 2012 6:10 pm

Po tom ako sa Kuroko na mňa posadila som sa cítil vzrušene a zároveň aj trápne no ona sa na mňa posadila a začala ma bozkávať , neviem čo ju to popadlo , zasa to začalo nevinnými polibkami a kto vie kde to skončí , nehal som sa unášať ňou , ona robila kroky dopredu , ja som sa len prispôsoboval .Na chvíľku som sa odtiahol od nej zo slovami Ah jaj , to som sa šiel do Konohy len pozrieť a ty si mi takto zamiešala karty , ďalej som pokračoval v bozkávaní .
Návrat nahoru Goto down
Kuroko Uchiha
Jonin
Jonin
Kuroko Uchiha


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Střední Sídlo - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/1000Střední Sídlo - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Střední Sídlo - Stránka 2 Left_bar_bleue900/900Střední Sídlo - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/900)

Střední Sídlo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střední Sídlo   Střední Sídlo - Stránka 2 Icon_minitime1Sat Mar 24, 2012 6:14 pm

" Jestli chceš mít karty jen krásně poskládané, stačí říct " Řekla jsem stále s úsměvem a s posledním, krátkým polibkem jsem se z Gerrarda sesunula stejně rychle, jako jsem se na něj posadila. Poté jsem si ve vaně stoupla a odcházela ven. Jen zběžně jsem ze sebe osušila tu vodu a hodila přes sebe Gerrardův župan a jako na truc jsem si vzala i jeho spodky. " Opravdu skvělý výběr " Vyplázla jsem na něj jazyk. Poté jsem ještě vzala zbytek jeho oblečení a odnesla ho pryč, do ložnice. Poté jsem se vrátila a sundala jsem ze sprcháče i látku a vůbec jsem odstranila vše v koupelně. Poté jsem dodala. " Dneska to vypadá na přehlídku " Uchechtla jsem se a šla si pomalu lehnout.
Návrat nahoru Goto down
Daichi Ki
Jonin
Jonin
Daichi Ki


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 126

Informace
Věk: 27
Chakra Chakra:
Střední Sídlo - Stránka 2 Left_bar_bleue810/810Střední Sídlo - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (810/810)
Stamina Stamina:
Střední Sídlo - Stránka 2 Left_bar_bleue810/810Střední Sídlo - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (810/810)

Střední Sídlo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střední Sídlo   Střední Sídlo - Stránka 2 Icon_minitime1Sat Mar 24, 2012 6:59 pm

Iba som sledoval ako sa postavila , videl som jej zadok ktorý bol k nakúsnutí a potom sa obratila , ja som sa v sekunde obratil ako nič AAAAAAAA prečo mi toto robíš ? spýtal som sa beznádejne , ale ona už bola preč , rozmýšľal som čo si zoberiem , ona mi toto urobila naschval asi sa so mnou iba tak hrala . Postavil som sa z vane a z mokutonu som si vytvoril naozaj len tak aby mi ,,to " nebolo vidno a šiel som za Kuroko zastavil som sa v otvorených dverách dverách iba som šiel do postele , mokuton zo mňa zmizol a len som sa pozrel na Kuroko zo slovami Daj mi moje veci ! a aj ten župan .
Návrat nahoru Goto down
Kuroko Uchiha
Jonin
Jonin
Kuroko Uchiha


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Střední Sídlo - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/1000Střední Sídlo - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Střední Sídlo - Stránka 2 Left_bar_bleue900/900Střední Sídlo - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/900)

Střední Sídlo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střední Sídlo   Střední Sídlo - Stránka 2 Icon_minitime1Sat Mar 24, 2012 7:02 pm

" To bys nechal "slečnu" nahou? " Ušklíbla jsem se a podívala se na něj. " Zajímavé, a já myslela že jsem na zadku cítila maso ... " Uchechtla se. " Táák pane dřeváku, budete si je muset vzít " Usmála jsem se a jen jsem se rozplácla na posteli a opřela se o polštáře. Čekala jsem co mi řekne. Já jsem v sobě zatím dusila výbuch smíchu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Střední Sídlo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střední Sídlo   Střední Sídlo - Stránka 2 Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Střední Sídlo
Návrat nahoru 
Strana 2 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Střední Sídlo

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: