Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Střední Sídlo - Stránka 4 I_vote_lcapStřední Sídlo - Stránka 4 I_voting_barStřední Sídlo - Stránka 4 I_vote_rcap 
Sora
Střední Sídlo - Stránka 4 I_vote_lcapStřední Sídlo - Stránka 4 I_voting_barStřední Sídlo - Stránka 4 I_vote_rcap 
Nao Taki
Střední Sídlo - Stránka 4 I_vote_lcapStřední Sídlo - Stránka 4 I_voting_barStřední Sídlo - Stránka 4 I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Střední Sídlo - Stránka 4 I_vote_lcapStřední Sídlo - Stránka 4 I_voting_barStřední Sídlo - Stránka 4 I_vote_rcap 
Raidon
Střední Sídlo - Stránka 4 I_vote_lcapStřední Sídlo - Stránka 4 I_voting_barStřední Sídlo - Stránka 4 I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Střední Sídlo - Stránka 4 I_vote_lcapStřední Sídlo - Stránka 4 I_voting_barStřední Sídlo - Stránka 4 I_vote_rcap 
Airi
Střední Sídlo - Stránka 4 I_vote_lcapStřední Sídlo - Stránka 4 I_voting_barStřední Sídlo - Stránka 4 I_vote_rcap 
Kana Nara
Střední Sídlo - Stránka 4 I_vote_lcapStřední Sídlo - Stránka 4 I_voting_barStřední Sídlo - Stránka 4 I_vote_rcap 
Carol
Střední Sídlo - Stránka 4 I_vote_lcapStřední Sídlo - Stránka 4 I_voting_barStřední Sídlo - Stránka 4 I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Střední Sídlo - Stránka 4 I_vote_lcapStřední Sídlo - Stránka 4 I_voting_barStřední Sídlo - Stránka 4 I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Střední Sídlo - Stránka 4 Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Střední Sídlo - Stránka 4 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Střední Sídlo - Stránka 4 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Střední Sídlo - Stránka 4 Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Střední Sídlo - Stránka 4 Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Střední Sídlo

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Yurri

Yurri


Počet Příspěvků : 137

Střední Sídlo - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Střední Sídlo   Střední Sídlo - Stránka 4 Icon_minitime1Mon Mar 19, 2012 2:11 pm

First topic message reminder :

Střední Sídlo - Stránka 4 Uvhiha


Toto sídlo patří mezi ty do kterého by se chtěl nastěhovat skoro každý. Je hned vedle hlavního sídla klanu a má spoustu pokojů které se dají různě využít. Samozřejmě k němu patří i prostorná zahrada s menším jezírkem
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Kuroko Uchiha
Jonin
Jonin
Kuroko Uchiha


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Střední Sídlo - Stránka 4 Left_bar_bleue1000/1000Střední Sídlo - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Střední Sídlo - Stránka 4 Left_bar_bleue900/900Střední Sídlo - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (900/900)

Střední Sídlo - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střední Sídlo   Střední Sídlo - Stránka 4 Icon_minitime1Sat Mar 24, 2012 10:01 pm

" Energie vyprchala? " zeptala jsem se s úsměvem a po krátkém líbání jeho pupíku, a hlazení stehna jsem pocítila další vlnu vzrušení. Jako kdyby znal má citlivá místa. Po další chvíli jsem jenom od jeho stehna popojela rukou trochu výše, kde jsem narazila na jeho penis. V té chvíli jsem ho začala jen něžně hladit a čekala jsem Gerrardovy reakce. Podle všeho ale nelhal, opravdu jsem ho vzrušovala.
Návrat nahoru Goto down
Daichi Ki
Jonin
Jonin
Daichi Ki


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 126

Informace
Věk: 27
Chakra Chakra:
Střední Sídlo - Stránka 4 Left_bar_bleue810/810Střední Sídlo - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (810/810)
Stamina Stamina:
Střední Sídlo - Stránka 4 Left_bar_bleue810/810Střední Sídlo - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (810/810)

Střední Sídlo - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střední Sídlo   Střední Sídlo - Stránka 4 Icon_minitime1Sat Mar 24, 2012 10:12 pm

Jemne som vzdychol , bol som celý vzrušený , teraz mi bolo riadne teplo , rukou ktorá bola na zadku tak sa len skĺzla medzi nohy a ja som ju tam začal jemne dráždiť prstom , Nie , ale to pomyslenie únavy z rána , naozaj to nechceš zabaliť , alebo nič som nevravel povedal som a ďalej som pokračoval v dráždení rozkroku a bradaviek , bol som jemný , a ona ma tiež veľmi vzrušovala , a však noc bola ešte pred nami , rád by som sa aj vyspal ale teraz sa to asi ani nedalo .
Návrat nahoru Goto down
Kuroko Uchiha
Jonin
Jonin
Kuroko Uchiha


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Střední Sídlo - Stránka 4 Left_bar_bleue1000/1000Střední Sídlo - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Střední Sídlo - Stránka 4 Left_bar_bleue900/900Střední Sídlo - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (900/900)

Střední Sídlo - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střední Sídlo   Střední Sídlo - Stránka 4 Icon_minitime1Sat Mar 24, 2012 10:19 pm

Jen jsem ho jemně hladila ale po chvíli jsem začala se silnějšími, ale stále pomalými pohyby rukou nahoru a dolů. Když mne ale začal dráždit, bylo to úžasné a já se musela na chvíli zastavit. Po chvíli jsem se znovu rty přitiskla k němu, společně s mým tělem, čímž jsem teď na těle mohla cítit jeho dosti vzrušenou chloubu. Jen lehce jsem se o něj začala třít, což vzbudilo vzrušení jak ve mne, tak u něj. Zpod polštáře jsem poté vytáhla jakýsi čtvereček, obal.
Návrat nahoru Goto down
Daichi Ki
Jonin
Jonin
Daichi Ki


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 126

Informace
Věk: 27
Chakra Chakra:
Střední Sídlo - Stránka 4 Left_bar_bleue810/810Střední Sídlo - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (810/810)
Stamina Stamina:
Střední Sídlo - Stránka 4 Left_bar_bleue810/810Střední Sídlo - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (810/810)

Střední Sídlo - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střední Sídlo   Střední Sídlo - Stránka 4 Icon_minitime1Sat Mar 24, 2012 10:30 pm

Dole som ju stále dráždil a pri tom som druhú ruku dal do jej vlasov a bozkával som ju , niečo vyťahovalo , v hlave mi to ani len nezapájalo čo to je , preto že ako som si povedal od posledy , pri takýchto veciach je lepšie používať srdce a možno aj mozog , jemnými pohybmi som ju tam dráždil a pridal som aj druhý palec , na chvíľu som jej dal pokoj od bradaviek , a čakal som ako bude reagovať .
Návrat nahoru Goto down
Kuroko Uchiha
Jonin
Jonin
Kuroko Uchiha


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Střední Sídlo - Stránka 4 Left_bar_bleue1000/1000Střední Sídlo - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Střední Sídlo - Stránka 4 Left_bar_bleue900/900Střední Sídlo - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (900/900)

Střední Sídlo - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střední Sídlo   Střední Sídlo - Stránka 4 Icon_minitime1Sat Mar 24, 2012 10:35 pm

Už nějakou dobu jsem zrychleně dýchala. Onu věcičku kterou jsem vytáhla jsem si strčila mezi zuby a jen špitla. " Bez tohohle by to nešlo " Po nějaké té chvíli jsem ho znovu pohladila ve vlasech a na vypracované hrudi. " Jsi depilovaný? " Narážela jsem a potichu jsem ho pohladila po celé délce jeho penisu až po varlata.
Návrat nahoru Goto down
Daichi Ki
Jonin
Jonin
Daichi Ki


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 126

Informace
Věk: 27
Chakra Chakra:
Střední Sídlo - Stránka 4 Left_bar_bleue810/810Střední Sídlo - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (810/810)
Stamina Stamina:
Střední Sídlo - Stránka 4 Left_bar_bleue810/810Střední Sídlo - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (810/810)

Střední Sídlo - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střední Sídlo   Střední Sídlo - Stránka 4 Icon_minitime1Sat Mar 24, 2012 10:40 pm

[color=red]Pokiaľ tam to rákosí nenárastlo za deň aj pol tak áno som [/colorá] povedal som s úsmevom ale bol som vzrušený , bolo to príjemné čo mi robila Kuroko už som nejako nechcel odísť s Konohy , chcel som tu ostať , bola tu moja milovaná osoba , pokračoval som ďalej v jej dráždení , v Miestnosti bolo nemožné horko , a mi s Kuroko sme sa milovali , bol som celý rozpálený .
Návrat nahoru Goto down
Kuroko Uchiha
Jonin
Jonin
Kuroko Uchiha


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Střední Sídlo - Stránka 4 Left_bar_bleue1000/1000Střední Sídlo - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Střední Sídlo - Stránka 4 Left_bar_bleue900/900Střední Sídlo - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (900/900)

Střední Sídlo - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střední Sídlo   Střední Sídlo - Stránka 4 Icon_minitime1Sat Mar 24, 2012 10:46 pm

Jen jsem vyndala z obalu kondom a sesunula jsem se až ke Gerrardovi Juniorovi. Jemně jsem ho uchopila a pomalu na něj nasunula kondom. Poté jsem se znovu vysoukala ke Gerrardově tváři, kde jsem ho jednou a dlouze políbila. Jeho penis jsem nechala proniknout do mne a já jsem do onoho polibku jemně vykřikla. Začala jsem se pomalu pohybovat nahoru a dolů, narážející na Gerrardovo "strniště". Byla jsem hlavně šťastná že je to on a že je to s ním.
Návrat nahoru Goto down
Daichi Ki
Jonin
Jonin
Daichi Ki


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 126

Informace
Věk: 27
Chakra Chakra:
Střední Sídlo - Stránka 4 Left_bar_bleue810/810Střední Sídlo - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (810/810)
Stamina Stamina:
Střední Sídlo - Stránka 4 Left_bar_bleue810/810Střední Sídlo - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (810/810)

Střední Sídlo - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střední Sídlo   Střední Sídlo - Stránka 4 Icon_minitime1Sat Mar 24, 2012 10:50 pm

Bolo to vzrušujúce , ona sa posúvala hore dole a ja rukou za zadok som jej pomáhal , prišla na mňa vlna vzrušenia , zhlboka som dýchal , a nechal som ju nech sa posúva , bol som rád že som sa vtedy rozhodol ísť do Konohy , že som stretol túto super osobu , a že môžem s ňou teraz byť , trochu som zrýchľoval aby som zväčšil vzrušenie , dúfal som že sa to Kuroko bude páčiť .
Návrat nahoru Goto down
Kuroko Uchiha
Jonin
Jonin
Kuroko Uchiha


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Střední Sídlo - Stránka 4 Left_bar_bleue1000/1000Střední Sídlo - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Střední Sídlo - Stránka 4 Left_bar_bleue900/900Střední Sídlo - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (900/900)

Střední Sídlo - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střední Sídlo   Střední Sídlo - Stránka 4 Icon_minitime1Sat Mar 24, 2012 10:56 pm

Začala jsem hodně zrychleně dýchat a proto jsem se převalila s Gerrardem tak, že teď ležel on na mne. Nohy jsem si obmotala kolem jeho zad a zadku a jen ho nechala dělat si co chce. Byla jsem z něj úplně vedle a jak se jeho penis pohyboval uvnitř mne, pocítila jsem, že brzy prožiji nejkrásnější chvíli života. " Ger .. gerrarde " Zašeptala jsem u jeho hlavy s jemnými slzami. Bylo to úžasné, ale tohle bylo poprvé. Chvíli to i bolelo, ale na bolest jsem zvyklá.
Návrat nahoru Goto down
Daichi Ki
Jonin
Jonin
Daichi Ki


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 126

Informace
Věk: 27
Chakra Chakra:
Střední Sídlo - Stránka 4 Left_bar_bleue810/810Střední Sídlo - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (810/810)
Stamina Stamina:
Střední Sídlo - Stránka 4 Left_bar_bleue810/810Střední Sídlo - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (810/810)

Střední Sídlo - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střední Sídlo   Střední Sídlo - Stránka 4 Icon_minitime1Sat Mar 24, 2012 11:00 pm

Zmenili sme polohu čo mi prospelo a pokračoval som vo svojej práci , vnikal som do nej čo raz rýchlejšie až nakoniec som spomalil a pomaly som si to užíval a potom som šiel normálnym tempom , pomaly som cítil vrchol aj keď to ešte bolo kúsok ďalej , potom som si ju zobral na ruky dal som si ju oproti sebe a bola na mojich rukách vo vzduchu a tam som do nej vnikal , a zároveň som ju pri tom bozkával na krku , pomaly som cítil vrchol .
Návrat nahoru Goto down
Kuroko Uchiha
Jonin
Jonin
Kuroko Uchiha


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Střední Sídlo - Stránka 4 Left_bar_bleue1000/1000Střední Sídlo - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Střední Sídlo - Stránka 4 Left_bar_bleue900/900Střední Sídlo - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (900/900)

Střední Sídlo - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střední Sídlo   Střední Sídlo - Stránka 4 Icon_minitime1Sat Mar 24, 2012 11:07 pm

Jeho další změna polohy a líbání na krku se mi náramně líbilo. Doslova jsem ho uvnitř sebe cítila, každý jeho pohyb. Objala jsem ho a políbila na jeho smyslné rty. Už jsem začala dýchat jako nikdy předtím. Poté jsem cítila dlouhodobé cukání, kdy jsem byla zaplavena vlnou euforie a já se nechala unášet Gerrardem. " Gerrarde .. " Špitla jsem mezitím když jsem si opřela hlavu o jeho rameno a přitiskla se k němu, zatímco jsem se pohybovala nahoru a dolu.
Návrat nahoru Goto down
Daichi Ki
Jonin
Jonin
Daichi Ki


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 126

Informace
Věk: 27
Chakra Chakra:
Střední Sídlo - Stránka 4 Left_bar_bleue810/810Střední Sídlo - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (810/810)
Stamina Stamina:
Střední Sídlo - Stránka 4 Left_bar_bleue810/810Střední Sídlo - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (810/810)

Střední Sídlo - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střední Sídlo   Střední Sídlo - Stránka 4 Icon_minitime1Sat Mar 24, 2012 11:13 pm

Pomalu som ju položil na postel a zároveň toho som ešte do nej vnikal , ona bola na posteli a ja som stál , pomaly som zrýchľoval a až nakoniec som pocítil vrchol už som bol celkom unavený , s Kuroko sme boli už pri konci a ja som len kondóm zobral bolo v ňom dosť veľa tekutiny , neviem čo ma to popadlo ale iba som šiel k oknu a dole do popelnice som ho hodil , išiel som si ľahnúť vedľa Kuroko a len som povedal S tebou to je ako s nikým iným , miláčku , ale už som celkom unavený prisunul som sa čo najviac ku Kuroko a tak som pomaly s ňou zaspával , obi dvaja sme už asi aj boli unavený a vyčerpaný .
Návrat nahoru Goto down
Kuroko Uchiha
Jonin
Jonin
Kuroko Uchiha


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Střední Sídlo - Stránka 4 Left_bar_bleue1000/1000Střední Sídlo - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Střední Sídlo - Stránka 4 Left_bar_bleue900/900Střední Sídlo - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (900/900)

Střední Sídlo - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střední Sídlo   Střední Sídlo - Stránka 4 Icon_minitime1Sat Mar 24, 2012 11:21 pm

" Souhlasím, drahý " Řekla jsem vyčerpaně a svoji hlavu jsem položila na jeho hrudník. Moje vlasy se po něm tak lehce rozutekly. Jednu ruku jsem položila na Gerrardův hrudník a břicho. Jen jsem ho symbolicky políbila na hruď jako symbol pro "dobrou noc", která byla dnes více než to. Stále jsem byla vyčerpaná a pomalu jsem usínala s hlavou na Gerrardově hrudi a tělem přikrytým dekou.
Návrat nahoru Goto down
Daichi Ki
Jonin
Jonin
Daichi Ki


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 126

Informace
Věk: 27
Chakra Chakra:
Střední Sídlo - Stránka 4 Left_bar_bleue810/810Střední Sídlo - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (810/810)
Stamina Stamina:
Střední Sídlo - Stránka 4 Left_bar_bleue810/810Střední Sídlo - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (810/810)

Střední Sídlo - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střední Sídlo   Střední Sídlo - Stránka 4 Icon_minitime1Sun Mar 25, 2012 9:00 am

Ráno som sa zobudil vedľa Kuroko iba som jej jemne nadvihol hlavu dal pod ňu . Bol som celkom uťahaný z noci , tak som sa zošúľal s postele na zem , dal som si tie trenky a pomaly som sa doplazil do Kuchyne , Vodu , vodu . vravel som ,tam som sa s pomocou stoličky postavil , našiel som vodu vo fľaši tak som len začal piť bol som totálne vysmädnutý , vypil som asi jeden aj pol litra vody a trochu som sa trocha znormalizovať , bolelo ma asi takých 60 % svalov v tele , tá noc s Kuroko mi dala zabrať ako nejaký náročný tréning , vošiel som do kúpelne kde som sa umyl , osprchoval znova som si dal trenky nové a pomaly som vošiel do Kuchyne , mal som hlad , otvoril som poloprázdnu chladničku našťastie tu boli nejaké suroviny ako šunka , syr a takéto veci , napadlo ma že niečo urobím v Kuchyni som nebol najlepší no chcel som potešiť Kuroko tak ma napadlo že upečiem Pizzu (xD) .Pizzu som vedel piesť a však už som to nejaký ten čas nerobil . Vytiahol som potrebné veci na cesto , urobil som si cesto a čakal som kým sa mi trocha sformuje , potom som si zatiaľ pripravil veci na pizzu . Po chvíľke som dal cesto pizze na okrúhlu dosku a tam som si pomaly pridával do nej veci čo som potreboval . Po nejakej tej polhodinke som mal prípravu urobenú už mi len ostával pizzu upiecť , dal som ju do pece a čakal som kým sa mi Pizza upečie . Už po nejakom čase som išiel skontrolovať pizzu a všetko bolo pripravené , vytiahol som ju s piecky a nehal som ju ochladnúť aspoň trocha ,zobral som ju na okrúhlom podnose do izby aj s vodou a čakal som kým sa Kuroko zobudí , toto boli raňajky do postele , aj keď nie najzdravšie ale bolo aspoň čo jesť .
Návrat nahoru Goto down
Kuroko Uchiha
Jonin
Jonin
Kuroko Uchiha


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Střední Sídlo - Stránka 4 Left_bar_bleue1000/1000Střední Sídlo - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Střední Sídlo - Stránka 4 Left_bar_bleue900/900Střední Sídlo - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (900/900)

Střední Sídlo - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střední Sídlo   Střední Sídlo - Stránka 4 Icon_minitime1Sun Mar 25, 2012 9:36 am

Probudilo mě několik paprsků dopadajících na můj obličej. Se spokojeným výrazem jsem zvedla hlavu a promnula si oči. Poté jsem uviděla Gerrarda. " Ohayo Gozaimasu " Řekla jsem ještě trochu ospale a dlouze jsem zívla. Všimla jsem si pizzy, ale neměla jsem hlad. Spíše žízeň. A proto jak to říct Gerrardovi? Nakonec jsem se rozhodla, že jen odejdu a donesu si i nějaké pití. " Ach, omluv mne prosím na chvíli " Ospale jsem se odploužila do kuchyně, kde jsem si vzala židli abych dosáhla na ukryté flašky s vodou. Samozřejmě jsem byla ospalá a trvalo mi to trochu déle a s kolísáním na židli, které dopadlo že jsem objímala lednici, na jejímž vrcholu flašky byly. Po zápasu jsem se k nim ale dostala a rovnou si jednu vzala k posteli. Z druhé jsem se napila už tady. Vracela jsem se do ložnice a když jsem prošla okolo Gerrarda, jen jsem ho něžně políbila na tvář a jen mile řekla. " Už jsem ti říkala jak jsi úžasný? ". Poté jsem si sedla na postel vedle něj a vzala si nejmenší kousek pizzy. Dneska ráno jsem po té včerejší akci neměla žádný hlad. Spíše jsem se takto ke Gerrardovi ještě více přivázala, což mi vyhovovalo. Náš vztah se tímto prohloubil a my se stali "jedním" tělem.
Návrat nahoru Goto down
Daichi Ki
Jonin
Jonin
Daichi Ki


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 126

Informace
Věk: 27
Chakra Chakra:
Střední Sídlo - Stránka 4 Left_bar_bleue810/810Střední Sídlo - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (810/810)
Stamina Stamina:
Střední Sídlo - Stránka 4 Left_bar_bleue810/810Střední Sídlo - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (810/810)

Střední Sídlo - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střední Sídlo   Střední Sídlo - Stránka 4 Icon_minitime1Sun Mar 25, 2012 10:00 am

Zatiaľ čo ona sa šla napiť ja som zjedol pol pizze , utrel som si ústa a potom som povedal A ja som ti už říkal aká si krásna ? už som bol najedený no eŠte stále som potreboval pitie , tak som vošiel do Kuchyne zasa som asi desať minút nejakú vodu hľadal no vykašľal som sa na to dal som hlavu pod kohútik otvoril ústa a pustil vodu , pil som a pil až pokiaľ som nepocítil pocit že už som sa dosť napil , pomaly som išiel do ložnice , zobral som si svoje normálne oblečenie z ložnice ktoré mi tam včera Kuroko nahádzala a ešte som si ľahol na posteľ nikam sa mi nechcelo , aj keď únava už ustala ale aj tak som ešte nebol plný energie , boleli ma svaly , no ešte sme najskôr mali čas , tak som len tak ležal na posteli a pokojne dom dýchal , dal som si dole mikinu lebo v Konohe je celkom dosť horko .
Návrat nahoru Goto down
Kuroko Uchiha
Jonin
Jonin
Kuroko Uchiha


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Střední Sídlo - Stránka 4 Left_bar_bleue1000/1000Střední Sídlo - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Střední Sídlo - Stránka 4 Left_bar_bleue900/900Střední Sídlo - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (900/900)

Střední Sídlo - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střední Sídlo   Střední Sídlo - Stránka 4 Icon_minitime1Sun Mar 25, 2012 10:10 am

" Říkáš mi to stále a pořád " Usmála jsem se vedle něj. Poté jsem se zvedla a odešla jsem do koupelny, kde jsem si dala raní sprchu, po které jsem se přesunula do ložnice. Tam jsem ze sebe shodila ručník, který jsem okolo sebe měla obmotaný. Ze skříně jsem vyndala nějaké pohodlnější oblečení. " Dneska je den, kdy se asi potkáš s mým menším bratrancem " Zasmála jsem se a znovu si sedla vedle Gerrarda. Po chvíli jsem si vedle něj lehla a přitulila se k němu. " To tu budeme stále takhle lenošit? " Usmála jsem se a sledovala jsem dveře.
Návrat nahoru Goto down
Daichi Ki
Jonin
Jonin
Daichi Ki


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 126

Informace
Věk: 27
Chakra Chakra:
Střední Sídlo - Stránka 4 Left_bar_bleue810/810Střední Sídlo - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (810/810)
Stamina Stamina:
Střední Sídlo - Stránka 4 Left_bar_bleue810/810Střední Sídlo - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (810/810)

Střední Sídlo - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střední Sídlo   Střední Sídlo - Stránka 4 Icon_minitime1Sun Mar 25, 2012 10:19 am

Ak chceš tak môžeme si dať 3 kilometrový beh aspoň 300 klikov a potom by sme si mohli zabojovať , ale dnes a cítim ako keby som toto cez noc urobil asi 10 krát , aj keď to neľutujem . Ale ak chceš tak môžme ísť robiť niečo zmysluplného . povedal som usmial som sa pozrel som sa na ňu a potom som sa postavil a odostrel okná , a do bytu privítalo ešte viac lúčov slnka , pomaly sa mi moja energia vracala naspäť . Bratranec , ten o ktorom si mi hovorila včera ? toho myslíš ? opýtal som sa celkom pokojne a trochu som sa ponaťahoval .
Návrat nahoru Goto down
Kuroko Uchiha
Jonin
Jonin
Kuroko Uchiha


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Střední Sídlo - Stránka 4 Left_bar_bleue1000/1000Střední Sídlo - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Střední Sídlo - Stránka 4 Left_bar_bleue900/900Střední Sídlo - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (900/900)

Střední Sídlo - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střední Sídlo   Střední Sídlo - Stránka 4 Icon_minitime1Sun Mar 25, 2012 10:28 am

" Ano, to je on " Špitla jsem a viděla venku začínající déšť. Na cvičisko už dnes musím. " Počkej někde opodál a na cvičiště přijď až když tam bude alespoň on " Dodala jsem a hodila po něm plášť, který jsem si také sama oblékla. Poté jsem vyskočila ven a mířila směrem na cvičiště, kde jsme se měli my tři setkat. Tedy, teď už čtyři.
Návrat nahoru Goto down
Daichi Ki
Jonin
Jonin
Daichi Ki


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 126

Informace
Věk: 27
Chakra Chakra:
Střední Sídlo - Stránka 4 Left_bar_bleue810/810Střední Sídlo - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (810/810)
Stamina Stamina:
Střední Sídlo - Stránka 4 Left_bar_bleue810/810Střední Sídlo - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (810/810)

Střední Sídlo - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střední Sídlo   Střední Sídlo - Stránka 4 Icon_minitime1Sun Mar 25, 2012 10:32 am

Tak teda dobré , ale budeš mi to musieť niekedy oplatiť povedal som zasmial som sa a ona už išla , zobral som si svoj plášť s toho dňa keď som prišiel do Konohy , obliekol som si ho skontroloval vrecká v ňom hodil som na seba aj kapucňu pozrel som sa von a tam bolo zrazu odporné počasie s toho krásneho sa stalo také zapršané no to mi nevadilo , chcel som pomôcť Kuroko tak som sa pomaly vydal na cestu ku cvičisku . (presun)
Návrat nahoru Goto down
Kuroko Uchiha
Jonin
Jonin
Kuroko Uchiha


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Střední Sídlo - Stránka 4 Left_bar_bleue1000/1000Střední Sídlo - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Střední Sídlo - Stránka 4 Left_bar_bleue900/900Střední Sídlo - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (900/900)

Střední Sídlo - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střední Sídlo   Střední Sídlo - Stránka 4 Icon_minitime1Sun Mar 25, 2012 8:14 pm

Pomalu jsem z deště přišla domů a hodila plášť na zem. Opravdu jsem teď nechtěla vůbec nic dělat. Plácla jsem s sebou o postel, jenže pak jsem si uvědomila, jaký mám hlad. Vklouzla jsem do kuchyně ale v lednici naprosto nic nebylo. Proto jsem si z ošatky vzala jen rohlík a sedla si za stůl a mohutně kousla. Začala jsem ho pomalu jíst a podívala jsem se na hodiny. Když jsem dojedla, odešla jsem do deště směrem do hlavního sídla, abych zkontrolovala jeho činnost.
Návrat nahoru Goto down
Daichi Ki
Jonin
Jonin
Daichi Ki


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 126

Informace
Věk: 27
Chakra Chakra:
Střední Sídlo - Stránka 4 Left_bar_bleue810/810Střední Sídlo - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (810/810)
Stamina Stamina:
Střední Sídlo - Stránka 4 Left_bar_bleue810/810Střední Sídlo - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (810/810)

Střední Sídlo - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střední Sídlo   Střední Sídlo - Stránka 4 Icon_minitime1Sun Mar 25, 2012 8:44 pm

Prišiel som cely uťahaný a tešil som sa na Kuroko , čo mi dá teda za odmenu , zhodil som mokrí plášť našťastie boli radiátory teplé tak sa mi rýchlejšie vysušil , Kuroko tu nebola , iba som začal rozmýšľať nad tým prečo tu je toľko veľa pokojov , a my sme v takomto , a vlastne keď sme sa zoznámili ona mi neotvorila tieto pokoje , chcela aby som šiel ku nej , ale neľutujem , prebehlo mi hlavou . rozmýšľal som nad využitím miestností keď v tom ma napadlo niečo zvrhlého , šiel som na postel keď v tom som počul Kuroko ako zjapala pozrel som sa von oknom a zrazu nič som nevidel , znova som prešiel byt ľahol si na posteľ a čakal som na Kuroko . Asi sa mi to len zdalo pomyslel som si . Keď v tom som počul už ale riadne výkriky , zošiel som s postele a blúdil som keď tu som narazil na dvere do hlavneho sídla ( presun)
Vrátil som sa z hlavného sídla len som si urobil potrebu , umyl zuby , osprchoval sa ľahol do postele prikryl sa dekou a snažil som sa zaspať aj keď to nešlo .
Návrat nahoru Goto down
Kuroko Uchiha
Jonin
Jonin
Kuroko Uchiha


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Střední Sídlo - Stránka 4 Left_bar_bleue1000/1000Střední Sídlo - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Střední Sídlo - Stránka 4 Left_bar_bleue900/900Střední Sídlo - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (900/900)

Střední Sídlo - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střední Sídlo   Střední Sídlo - Stránka 4 Icon_minitime1Mon Mar 26, 2012 2:48 pm

Pozdě večer jsem se vrátila domů, v obličeji jsem měla několik kapek krve. Vlezla jsem do koupelny a tam je smyla. Jen jsem si osušila obličej a lehla si do postele. Jako bych ani nezaregistrovala že tam je i Gerrard. Neměla jsem náladu mluvit, dokonce ani pozdravy mě nebraly. Prostě jsem si lehla a usínala.
Návrat nahoru Goto down
Daichi Ki
Jonin
Jonin
Daichi Ki


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 126

Informace
Věk: 27
Chakra Chakra:
Střední Sídlo - Stránka 4 Left_bar_bleue810/810Střední Sídlo - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (810/810)
Stamina Stamina:
Střední Sídlo - Stránka 4 Left_bar_bleue810/810Střední Sídlo - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (810/810)

Střední Sídlo - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střední Sídlo   Střední Sídlo - Stránka 4 Icon_minitime1Mon Mar 26, 2012 4:13 pm

Keď večer Kuroko prišla , robil som sa že spal , radšej som ju nechcel nazúriť viac ako bola a po chvíli som zaspal
Ráno som sa zobudil celkom skoro , dojedol som Pizzu zo včerajšku , nebola najhoršia no už to nebolo ono , najedol som sa napil som sa vliezol som do sprchy rýchlo som sa umyl nahodil som nové veci a šiel som si na chvíľu ešte odpočinúť , odpočíval som viac než dosť a potom som si na niečo spomenul , vyhľadal som Kuroko v dome , prišiel som ku nej a povedal som Kuroko-chan , chcem odmenu za ten včerajšok. potom som sa na ňu usmial diabolsky a čakal som na reakciu .
Návrat nahoru Goto down
Kuroko Uchiha
Jonin
Jonin
Kuroko Uchiha


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Střední Sídlo - Stránka 4 Left_bar_bleue1000/1000Střední Sídlo - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Střední Sídlo - Stránka 4 Left_bar_bleue900/900Střední Sídlo - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (900/900)

Střední Sídlo - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střední Sídlo   Střední Sídlo - Stránka 4 Icon_minitime1Sun Apr 01, 2012 6:28 pm

Jen jsem se tiše probírala a pomalu otevřela oči. Bylo vidět že jsem spala více než dlouho. Jakmile jsem se probrala, uviděla jsem před sebou Gerrarda. Odskočila jsem téměř až na skříň a na jeho otázku jsem radši neodpovídala. " A ... ehm ... já ... mám misi, znáš to " Vymumlala jsem ze sebe po nějaké době s vypoulenýma očima. Poté jsem slezla ze skříně a oblékla se. Měla jsem namířeno ven, bez snídaně, bez čehokoliv. Hlava se mi mohla rozskočit.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Střední Sídlo - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střední Sídlo   Střední Sídlo - Stránka 4 Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Střední Sídlo
Návrat nahoru 
Strana 4 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Střední Sídlo

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: