Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Želví Ostrov - Stránka 2 I_vote_lcapŽelví Ostrov - Stránka 2 I_voting_barŽelví Ostrov - Stránka 2 I_vote_rcap 
Sora
Želví Ostrov - Stránka 2 I_vote_lcapŽelví Ostrov - Stránka 2 I_voting_barŽelví Ostrov - Stránka 2 I_vote_rcap 
Nao Taki
Želví Ostrov - Stránka 2 I_vote_lcapŽelví Ostrov - Stránka 2 I_voting_barŽelví Ostrov - Stránka 2 I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Želví Ostrov - Stránka 2 I_vote_lcapŽelví Ostrov - Stránka 2 I_voting_barŽelví Ostrov - Stránka 2 I_vote_rcap 
Raidon
Želví Ostrov - Stránka 2 I_vote_lcapŽelví Ostrov - Stránka 2 I_voting_barŽelví Ostrov - Stránka 2 I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Želví Ostrov - Stránka 2 I_vote_lcapŽelví Ostrov - Stránka 2 I_voting_barŽelví Ostrov - Stránka 2 I_vote_rcap 
Airi
Želví Ostrov - Stránka 2 I_vote_lcapŽelví Ostrov - Stránka 2 I_voting_barŽelví Ostrov - Stránka 2 I_vote_rcap 
Kana Nara
Želví Ostrov - Stránka 2 I_vote_lcapŽelví Ostrov - Stránka 2 I_voting_barŽelví Ostrov - Stránka 2 I_vote_rcap 
Carol
Želví Ostrov - Stránka 2 I_vote_lcapŽelví Ostrov - Stránka 2 I_voting_barŽelví Ostrov - Stránka 2 I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Želví Ostrov - Stránka 2 I_vote_lcapŽelví Ostrov - Stránka 2 I_voting_barŽelví Ostrov - Stránka 2 I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Želví Ostrov - Stránka 2 Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Želví Ostrov - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Želví Ostrov - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Želví Ostrov - Stránka 2 Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Želví Ostrov - Stránka 2 Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Želví Ostrov

Goto down 
+11
Seiken Shori
Nao Taki
Kiyoshi
Sora
Saya Chizoku
Gray
Nizashi Shiroi
Hiruko Anaki
Kana Nara
Carol
Itami
15 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 18  Next
AutorZpráva
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Želví Ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Želví Ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Želví Ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Želví Ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)

Želví Ostrov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Želví Ostrov   Želví Ostrov - Stránka 2 Icon_minitime1Tue Feb 07, 2012 3:51 pm

First topic message reminder :

Želví Ostrov - Stránka 2 830px-10

Želví ostrov je obrovská želva poblíž Kumogakure. Na tomto ostrově se nachází vodopád pravdy před který když si stoupnete z vodopádu vyleze vaše temné já. Poražení vašeho temného já je jedním z podtatných kroků k tomu aby jste ovládli svého bijuu, pokud nějákého máte. Na ostrově leží také velká svatině ve které se trénuje druhý krok a to porazit v souboji a "přetáhnout" chakru bijuu na svoji stranu. Tento ostrov je také velmi zajímavý zvířaty kteří na něm žijí. Jsou to zvířata které jinde nenajdete a většinou jsou sice divoká a nejsou inteligentní nějaká však dokáží i mluvit.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com

AutorZpráva
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Želví Ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Želví Ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Želví Ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Želví Ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)

Želví Ostrov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví Ostrov   Želví Ostrov - Stránka 2 Icon_minitime1Wed Feb 08, 2012 6:33 pm

Kimi
Stál jsem jako opařený s otevřenou pusou. " Ty chceš odpustit mě ? ... " Chvíli odmlčel. " A co mi chceš proboha odpouštět ?! " Zařval ihned na to a pokračoval. " To já tě udělal tak silným, jedině temnota v tvém srdci je silná, bez ní jsi nic. Stačí ji stále rozdmýchávat a štvát ji jako to děláš teď ! " Zařval a okolo něj pomalu mizela všechna voda.

Matatabi
" Ni Yugito ... Jediná žena rozumící mé bolesti. Sama si jí ani nikdy neprošla, ale rozumněla mi, rozumněla mému postavení. Cítila stejné pocity jako já, byly jsme maximálně propojené. Dá se říct že byla má spřízněná duše ... " Chvíli Matatabi filosofovala a po chvíli začala mlčet.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Želví Ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue220/220Želví Ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Želví Ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue280/280Želví Ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (280/280)

Želví Ostrov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví Ostrov   Želví Ostrov - Stránka 2 Icon_minitime1Wed Feb 08, 2012 6:59 pm

Kouknu se na Matatabi poněkud chápavějším a taky smutnějším výrazem. Chápu. Ona pro tebe hodně znamenala a ty si jistě znamenala pro ní taky hodně. Nevím zdali je to pro tebe možné se zas pocítit stejný pocit jako tehdy, ale pokud si byla šťastná tak bych ti chtěl stejně tak porozumnět jako ona. Nechávám ti absolutní svobodu jak se rozhodneš. Odemknu jednu z bran ve kterých je Matatabi uvězněna. Ale je jich tam ještě dost.
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Želví Ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Želví Ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Želví Ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Želví Ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)

Želví Ostrov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví Ostrov   Želví Ostrov - Stránka 2 Icon_minitime1Wed Feb 08, 2012 7:03 pm

Matatabi
Chvíli jsem nevěřila co vlastně udělal. Cítila jsem různé pocity, až jsem prostě musela říct dlouho omýlanou větu, které zatím stejně nikdo nerozumněl. " Tohle může udělat každý ... Kdo mi ale zaručí, že ty jsi ten správný člověk ? " Dodala a položila hlavu zase na zem. Byla bez chakry, bez přítelkyně, bez všeho. Prahla po nějakém vnitřním klidu, či jenom blízkém příteli.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Želví Ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue220/220Želví Ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Želví Ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue280/280Želví Ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (280/280)

Želví Ostrov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví Ostrov   Želví Ostrov - Stránka 2 Icon_minitime1Wed Feb 08, 2012 7:39 pm

Chvíly pozoruju Matatabi a nakonec dojdu k jednomu závěru který je ale riskantní. Ale já si myslím že Matatabi můžu věrit. Sice do nedávna mi šla po krku jak nevíc mohla a každý se může změnit, Já i Matatabi. Když si to budeš přát tak ti za to ručím svým životem. Takovéhle rozhodnutí nikdy neberu zpět na to ti přísahám. Nikdy tě nezradím a neotočím se k tobě zády. Podívám se s vážným výrazem že to myslím vážně a pak ukážu Matatabi pečeť která bude mít za následek otevření všech bran. Ještě je neotevírám.
Návrat nahoru Goto down
Carol
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Carol


Počet Příspěvků : 189

Informace
Věk: 14
Chakra Chakra:
Želví Ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue500/500Želví Ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Želví Ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Želví Ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)

Želví Ostrov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví Ostrov   Želví Ostrov - Stránka 2 Icon_minitime1Thu Feb 09, 2012 3:31 pm

Sice jsi mi pomohl se dostat na vrchol ale společně budeme silnějšími teď jsme jako dva soupeři.
Společně budeme teprve ten pořádný tým.

řeknu mu a dívam se na něj.
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Želví Ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Želví Ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Želví Ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Želví Ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)

Želví Ostrov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví Ostrov   Želví Ostrov - Stránka 2 Icon_minitime1Thu Feb 09, 2012 4:42 pm

Matatabi
" Co s tím chceš dělat ? " Zeptala se nechápavě a sledovala Ikatsua ještě stále víceméně nevěřícným výrazem. Nevěděla ani jak zareagovat. Nevěděla jestli mu má okamžitě oddělit hlavu od těla za provokaci, nebo jen sledovat jeho dobročinnost. Proto radši mlčela a sledovala Ikatsua.

Kimi
" Síla, tým, soupeř ... Víš vůbec co ty slova znamenají ? " Podal řečnickou otázku a na tu nečekal odpověď. " Podívej se na sebe, jsi nic, zatímco já jsem něco, ty jsi blbec, zatímco já jsem inteligent ... Která cesta je správná ? " Zeptal se naposledy.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Želví Ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue220/220Želví Ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Želví Ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue280/280Želví Ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (280/280)

Želví Ostrov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví Ostrov   Želví Ostrov - Stránka 2 Icon_minitime1Thu Feb 09, 2012 4:48 pm

Podívám se na Matatabi s odhodlaným výrazem a řeknu trochu se zvýšeným hlasem aby můj hlas dolehl až k uším Matatabi. " Tak jdu na to " Hned na to se začnou otevírat všechny brány a uvolněj tak plně volně Matatabi z jejich pout. Po té co je Matatabi volný tak čekám na její reakci. Hodím pohled nahoru kde byla její hlava a podíval jsem se na ní výrazem jako a co budeš dělat teď. Bylo to rozhodnutí Matatabi co udělá, tak jsem jen vyčkával.
Návrat nahoru Goto down
Carol
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Carol


Počet Příspěvků : 189

Informace
Věk: 14
Chakra Chakra:
Želví Ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue500/500Želví Ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Želví Ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Želví Ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)

Želví Ostrov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví Ostrov   Želví Ostrov - Stránka 2 Icon_minitime1Thu Feb 09, 2012 5:07 pm

NE tak to není oba jsme jedna půlka celku která se jmenuje Kimikidgi.
Jen každý ze všeho vnímáme něco jiného každý z nás je jiný.
Ale v jádru jsme stejný člověk.Títo neříkám že jsem dokonalý i já mám spoustu chyb ale prosím tě aby jsi začal vnímat svět lépe jako já.Bude to pro nás lepší.

A podívám se na Svoje druhé já tázavě.Tak co ty na to spojíme se ty nezmizíš budeš pouze ve mě.Akorát budeme vše vnímat z té lepší strany.
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Želví Ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Želví Ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Želví Ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Želví Ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)

Želví Ostrov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví Ostrov   Želví Ostrov - Stránka 2 Icon_minitime1Thu Feb 09, 2012 5:23 pm

Kimi
Naprosto mu došly slova a vodo ve vodopádu znovu začala téct. Jeho překvapené oči sledovaly tebe, Kimikadgi. Ty zlověstné oči, které se během chvíle rozpadly a zmizely v dáli. Tvoje temné já se s tebou konečně spojilo.

Matatabi
" Ty jsi ... " Došly jí slova a jen se na tebe podívala, přičemž proti tobě vysunula jednu z těch obřích tlap. " Pak je tohle asi důkaz toho, že ti mohu důvěřovat " Usmála se kočičím výrazem a čekala Ikatsuovu reakci.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Želví Ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue220/220Želví Ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Želví Ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue280/280Želví Ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (280/280)

Želví Ostrov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví Ostrov   Želví Ostrov - Stránka 2 Icon_minitime1Thu Feb 09, 2012 5:34 pm

Hned jak na mě namířila svojí tlapu ale ne způsobem že mi chce něco udělat spíše naopak to ještě s tou větou vypadalo jakože chce ztvrdit přátelství. Dám svojí dlaň k její tlapě a usměju se na ní. Jsem rád že to takhle všechno dopadlo. Po tomto úsměvu a krátké větě se zadívám na Matatabi, které se chystám něco říct ještě. Od teď si volná uvnitř mě, omlouvám se že tě nemůžu pustit ven, ale bylo by to moc riskantní. Snad aspoň tahleta svoboda ti bude stačit. Snad se z nás nakonec jednou stanou velice dobří přátelé jako s Ni Yugito a tebou.
Návrat nahoru Goto down
Carol
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Carol


Počet Příspěvků : 189

Informace
Věk: 14
Chakra Chakra:
Želví Ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue500/500Želví Ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Želví Ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Želví Ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)

Želví Ostrov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví Ostrov   Želví Ostrov - Stránka 2 Icon_minitime1Thu Feb 09, 2012 5:35 pm

Pak jsem se probudil a byl jsem rád že jsem se dokázal spojit se svým já.
a už jsem byl dost ujnavený a sešel jsem z vody a plácl sebou do trávy.
Tam jsem jen pokojně ležel a přemíšlel o tom co budu dělat dál.
Návrat nahoru Goto down
Saya Chizoku
Genin
Genin
Saya Chizoku


Počet Příspěvků : 280

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Želví Ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue170/170Želví Ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (170/170)
Stamina Stamina:
Želví Ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue230/230Želví Ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (230/230)

Želví Ostrov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví Ostrov   Želví Ostrov - Stránka 2 Icon_minitime1Thu Feb 09, 2012 5:39 pm

Stála jsem blízko vodopádu a pozorovala Kimiho. Říkala jsem si, že si zajdu někam procvičit boj se zbraní. Vzdálila jsem se a začala. Chvilku před sebou máchala kunaí a pak je házela společně s shurikeny. Vzhlédla k nebe a nějakým zvláštním způsobem se dostala zpět k vodopádu. Už jsem toho nechala a šla si na kraj sednou. Čekám až někdo skončí a bude mít čas. Nechtěla jsem nikoho rušit, a tak jsem byla potichu. Sledovala vodopád křišťálovýma očima.
Návrat nahoru Goto down
Carol
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Carol


Počet Příspěvků : 189

Informace
Věk: 14
Chakra Chakra:
Želví Ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue500/500Želví Ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Želví Ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Želví Ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)

Želví Ostrov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví Ostrov   Želví Ostrov - Stránka 2 Icon_minitime1Thu Feb 09, 2012 5:42 pm

Pak když jsem uviděl Hikari tak jsem vztal a došel k ní ale tak aby mě neviděla.
Pak jsem jí chytil za pás a Hlavu jí položil na Rameno.Zvládl jsem to řekl jsem jí.
Pak jsem jí políbil na tvář a chytil za ruku a sedl si s ní k vodě.
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Želví Ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Želví Ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Želví Ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Želví Ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)

Želví Ostrov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví Ostrov   Želví Ostrov - Stránka 2 Icon_minitime1Thu Feb 09, 2012 5:44 pm

Matatabi
Její úsměv se proměnil v trochu vážnější. " Ho ... " Přitakala a dala tlapu zpátky k zemi a uvelebila se někde v rohu. " Snad ano ... " Dodala a potichu začala usínat. Nebyla sice v kleci ani nijak stísněná, ale cítila se stále nějak uzavřená, obklopená ...
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Saya Chizoku
Genin
Genin
Saya Chizoku


Počet Příspěvků : 280

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Želví Ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue170/170Želví Ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (170/170)
Stamina Stamina:
Želví Ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue230/230Želví Ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (230/230)

Želví Ostrov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví Ostrov   Želví Ostrov - Stránka 2 Icon_minitime1Thu Feb 09, 2012 5:54 pm

Slyšela jsem za sebou tiché kroky, ale neohlížela jsem se. Myslela jsem si, že je to nějaká zvěř. Pak se trošku lekl, nýbrž mě chtil Kimi za pás a položil hlavu na rameno. Taky jsem svoji hlavu o jeho opřela a dala mě pusu na čelo. " To jsem ráda..." řeknu mu a usmívám se na něho jako sluníčko. Nechala se chytnout za ruku a opřela se o něho. " Jsi unavený?" zeptám se.
Návrat nahoru Goto down
Carol
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Carol


Počet Příspěvků : 189

Informace
Věk: 14
Chakra Chakra:
Želví Ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue500/500Želví Ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Želví Ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Želví Ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)

Želví Ostrov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví Ostrov   Želví Ostrov - Stránka 2 Icon_minitime1Thu Feb 09, 2012 5:59 pm

Mno docela jo ale do ale to je spíš tím že už je pomalu večer.
Pak když jsem vedle ní seděl tak jsem se jí zeptal a copak jsi dělala ty?
Pak jí položím na zem a spolu s ní pozoruji oblohu jak se pomalu stmívá.
Návrat nahoru Goto down
Saya Chizoku
Genin
Genin
Saya Chizoku


Počet Příspěvků : 280

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Želví Ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue170/170Želví Ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (170/170)
Stamina Stamina:
Želví Ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue230/230Želví Ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (230/230)

Želví Ostrov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví Ostrov   Želví Ostrov - Stránka 2 Icon_minitime1Thu Feb 09, 2012 6:29 pm

"Hmmm....." hlavou otočím na něj a dívám se na něho z profilu. Zvednu ruku a prsty se dotknu jeho tváře. Trošku ucuknu, ale pak se jí dotknu ještě víc a pohladím ho. Přiblížela se k němu a políbila ho. "Trénovala..." odpovím mezi polibky. Pak ho pustila, přestala líbat a dívala se na nebe. "Hmmm.."
Návrat nahoru Goto down
Carol
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Carol


Počet Příspěvků : 189

Informace
Věk: 14
Chakra Chakra:
Želví Ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue500/500Želví Ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Želví Ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Želví Ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)

Želví Ostrov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví Ostrov   Želví Ostrov - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Feb 10, 2012 1:58 pm

Nakonec jsem s Hikari na ostrově usnuly bylo tam teplo a když jsme se vzbudily.
Tak jsem jí našeptl do ucha jestly nepůjdeme na snídani.
a začnu jí líbat ale tentokrát o dost vášnivěji než normálně.
Haldil jsem jí po tváři a po břiše.a stále jsem jí líbal.
Návrat nahoru Goto down
Saya Chizoku
Genin
Genin
Saya Chizoku


Počet Příspěvků : 280

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Želví Ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue170/170Želví Ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (170/170)
Stamina Stamina:
Želví Ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue230/230Želví Ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (230/230)

Želví Ostrov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví Ostrov   Želví Ostrov - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Feb 10, 2012 5:37 pm

Usnula jsem a ležela vedle Kimiho. Později jsme se vzbudili a já se na něj ospale podívala. Zívla si a zakryla pusu. "Jo... tak fajn... pojď..." chtěla jsem se zvednou a podat mu ruku. A však on mě začal líbat. Vykulila jsem oči a čuměla na něj. Samozřejmě mu nepřestávala oplácet polibky. "Hmmm...?"
Návrat nahoru Goto down
Carol
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Carol


Počet Příspěvků : 189

Informace
Věk: 14
Chakra Chakra:
Želví Ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue500/500Želví Ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Želví Ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Želví Ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)

Želví Ostrov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví Ostrov   Želví Ostrov - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Feb 10, 2012 8:41 pm

po delší době co jsem jí líbal jsem sjel jednou rukou níže a druhou jsem jí jel stále blíže k prsům.
Chvíly jsem jí nelíbal Já tě miluji.A začal jsem jí dál líbat.
pak jsem jí nežkě kousl do rtu a zase jsem pokračoval.
Návrat nahoru Goto down
Saya Chizoku
Genin
Genin
Saya Chizoku


Počet Příspěvků : 280

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Želví Ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue170/170Želví Ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (170/170)
Stamina Stamina:
Želví Ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue230/230Želví Ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (230/230)

Želví Ostrov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví Ostrov   Želví Ostrov - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Feb 10, 2012 8:57 pm

Nechala jsem se jím líbat a něžně oplácela polibky. Když přestal trošku jsem lapala po dechu, ale byla jsem šťastná. "..Já tebe taky.. Kimi..." znovu ho políbila a rukama ho objala kolem krku. Nechala ho dělat si co chce a pomalu si sedla jemu na klín. Dívala se mu do očí a pak ho dál líbala. "Kimi... nebolí tě to už?" zeptala jsem se a dotkla se jeho hrudi.
Návrat nahoru Goto down
Carol
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Carol


Počet Příspěvků : 189

Informace
Věk: 14
Chakra Chakra:
Želví Ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue500/500Želví Ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Želví Ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Želví Ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)

Želví Ostrov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví Ostrov   Želví Ostrov - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Feb 10, 2012 9:00 pm

Už to bude v pohodě a líbám jí dál.Už jsem jí držel za prsa a líbal jí dál ale pak si uvědomím co vlastně dělám.G-Gomen Hikari.
A zvednu jí a jdu s ní na snídani.Držím jí nad pasem a nechám jí ať se o mě opírá.
A pak dojdeme k hostinci a dojdeme na snídani.
Návrat nahoru Goto down
Saya Chizoku
Genin
Genin
Saya Chizoku


Počet Příspěvků : 280

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Želví Ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue170/170Želví Ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (170/170)
Stamina Stamina:
Želví Ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue230/230Želví Ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (230/230)

Želví Ostrov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví Ostrov   Želví Ostrov - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Feb 10, 2012 9:10 pm

Bylo to příjemné, nechat se Kimim dotýkat. A však najednou přestal a zažal se omlouvat... tváře mi nabrali rudé barvy. "Ehm.. nic se neděje..." řeknu mu a zvednu se. Šla s ním a opírám se o něj. Pak ho cestou objímala a už nic moc neříkala. Po chvilce se před náma objevil hostinec. Vešli jsme a šli si sednou. Tentokrát jsem si dala dango. Chtěla jsem to vystřídat a vyzkoušet to, co Kimi jí často.
Návrat nahoru Goto down
Carol
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Carol


Počet Příspěvků : 189

Informace
Věk: 14
Chakra Chakra:
Želví Ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue500/500Želví Ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Želví Ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Želví Ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)

Želví Ostrov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví Ostrov   Želví Ostrov - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Feb 10, 2012 9:13 pm

KDyž jsme došly a Ona si dalla Dango díval jsem se na ní.
Tak já prosím vajíčka řekl jsem si vzal jsem si je a sedl si vedle Hikari.
Když jsem dojedl ona stále jedla a vtipně jí řeknu ty loudo
Vezmu jí pití a dám jí ho i mě na stůl a napiju se.
Návrat nahoru Goto down
Saya Chizoku
Genin
Genin
Saya Chizoku


Počet Příspěvků : 280

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Želví Ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue170/170Želví Ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (170/170)
Stamina Stamina:
Želví Ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue230/230Želví Ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (230/230)

Želví Ostrov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví Ostrov   Želví Ostrov - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Feb 10, 2012 9:18 pm

Řekla jsem "Itadakimasu..." a hned se pustila do jídla. Všimla si, jak se na mě Kimi koukal a měla v hlavě vymazáno. Absolutně jsem nevěděla, co dělat. Pokukovala po něm a sledovala, jak si sedl vedle mě. *Waau... umějí vlastně kluci jíst pomalu...?* pomyslela jsem když viděla, že je Kimi hotov. Dojedla dango a vyplázla na něj jazyk. "Dík.." řeknu a vezmu si pití do rukou. Napila se a znovu ho objala.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Želví Ostrov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví Ostrov   Želví Ostrov - Stránka 2 Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Želví Ostrov
Návrat nahoru 
Strana 2 z 18Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 18  Next
 Similar topics
-
» Želví ostrov
» Želví ostrov

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: