Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Želví ostrov I_vote_lcapŽelví ostrov I_voting_barŽelví ostrov I_vote_rcap 
Sora
Želví ostrov I_vote_lcapŽelví ostrov I_voting_barŽelví ostrov I_vote_rcap 
Nao Taki
Želví ostrov I_vote_lcapŽelví ostrov I_voting_barŽelví ostrov I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Želví ostrov I_vote_lcapŽelví ostrov I_voting_barŽelví ostrov I_vote_rcap 
Raidon
Želví ostrov I_vote_lcapŽelví ostrov I_voting_barŽelví ostrov I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Želví ostrov I_vote_lcapŽelví ostrov I_voting_barŽelví ostrov I_vote_rcap 
Airi
Želví ostrov I_vote_lcapŽelví ostrov I_voting_barŽelví ostrov I_vote_rcap 
Kana Nara
Želví ostrov I_vote_lcapŽelví ostrov I_voting_barŽelví ostrov I_vote_rcap 
Carol
Želví ostrov I_vote_lcapŽelví ostrov I_voting_barŽelví ostrov I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Želví ostrov I_vote_lcapŽelví ostrov I_voting_barŽelví ostrov I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Želví ostrov Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Želví ostrov Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Želví ostrov Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Želví ostrov Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Želví ostrov Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Želví ostrov

Goto down 
+9
Hiruko Anaki
Carol
Gray
Kana Nara
Nizashi Shiroi
Rei-chan
MPBunny
Sora
Keeper
13 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 10 ... 20  Next
AutorZpráva
Keeper

Keeper


Počet Příspěvků : 58

Želví ostrov Empty
PříspěvekPředmět: Želví ostrov   Želví ostrov Icon_minitime1Sun Jan 01, 2012 7:34 pm

Želví ostrov 830px-10

Želví ostrov je obrovská želva poblíž Kumogakure. Na tomto ostrově se nachází vodopád pravdy před který když si stoupnete z vodopádu vyleze vaše temné já. Poražení vašeho temného já je jedním z podtatných kroků k tomu aby jste ovládli svého bijuu, pokud nějákého máte. Na ostrově leží také velká svatině ve které se trénuje druhý krok a to porazit v souboji a "přetáhnout" chakru bijuu na svoji stranu. Tento ostrov je také velmi zajímavý zvířaty kteří na něm žijí. Jsou to zvířata které jinde nenajdete a většinou jsou sice divoká a nejsou inteligentní nějaká však dokáží i mluvit.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Želví ostrov Left_bar_bleue2800/2800Želví ostrov Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Želví ostrov Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov Icon_minitime1Tue Jan 03, 2012 2:35 pm

Keď Sora dobehla na želví ostrov začala s prehľadávaním ostrova pomalým krokom prechádzala cez lesy a sledovala podivné zvieratá niektoré boli celkom veľké niektoré zas malé a Sora narazila na nejaký menší močiar a povedala si Zasa budem od toho cela zašpinená oh a to budem musieť zasa čistiť potom pomaly popreskakovala cez močiar a znova sa ocitla v lese pomalým krokom celý les prehľadávala a sledovala okolie a pomyslela si Bolo mi povedané že tu nikto nemá byť ale vždu musím byť na pozore
Návrat nahoru Goto down
MPBunny

MPBunny


Počet Příspěvků : 43

Želví ostrov Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov Icon_minitime1Tue Jan 03, 2012 3:29 pm

Post bol zrušený, kvôli tomu, že sa tu nedalo hrať. Admin nadržiaval hráčom a tí potom mali výhodu. Taktiež si robí Admin čo chce urobí si najlepšiu postavu v hre Kuroko Uchiha a robí sa na nesmrtelného, potom pomáha hráčom zo svojej funkcie Admina. Hrať sa tu nedá keďže to celé Admin svojou demenciou dojebáva, Admin rozumu koňa... to ide dohromady...


Naposledy upravil Fumetsu dne Sat Jan 07, 2012 8:41 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Želví ostrov Left_bar_bleue2800/2800Želví ostrov Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Želví ostrov Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov Icon_minitime1Tue Jan 03, 2012 5:46 pm

Tak toto ma dostalo hahaha pomyslela si Sora zľahka zoskočila zo stromu a zakričala Stoj! no chlapík ďalej bežal a Sora iste že ho nepodceňovala preto že nikdy nikoho nepodceňovala sa rozbehla za ním a pomaly ho dobiehala a keď si myslela že to zvládne tak vyskočila do vzduchu odrazila sa od stromu priamo väčšou rýchlosťou pred toho výtržníka a kopla ho do brucha prišla k nemu zobrala fľašku odhodila ju cely čas mu držala ruky a potom mu ich zviazala a šla za ním a povedala Ideme smerom do Kumo! pokiaľ ten chlapík zastavil a vyhováral. Sora ho kopla do zadku a pokračovali ďalej do Kumo.
(presun s banditom)
Návrat nahoru Goto down
MPBunny

MPBunny


Počet Příspěvků : 43

Želví ostrov Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov Icon_minitime1Tue Jan 03, 2012 9:00 pm

Post bol zrušený, kvôli tomu, že sa tu nedalo hrať. Admin nadržiaval hráčom a tí potom mali výhodu. Taktiež si robí Admin čo chce urobí si najlepšiu postavu v hre Kuroko Uchiha a robí sa na nesmrtelného, potom pomáha hráčom zo svojej funkcie Admina. Hrať sa tu nedá keďže to celé Admin svojou demenciou dojebáva, Admin rozumu koňa... to ide dohromady...


Naposledy upravil Fumetsu dne Sat Jan 07, 2012 8:41 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Želví ostrov Left_bar_bleue2800/2800Želví ostrov Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Želví ostrov Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov Icon_minitime1Tue Jan 03, 2012 9:16 pm

Blúdili sme po ostrove a po chvíli mi povie Raikage- sama že to je len Legenda a ja mu na to poviem Čože! Legenda?! to sme sa tu trepali len kvôli nejakej legende . Tak dúfajme že to pôjde preto že ak sme sa tu trepali len tak zbytočne tak dostanem nervy pomaly kráčala na miesto kam sa mala posadiť potom sa tam posadila a poriadne sa sústredila zavrela oči asi 1 minútu mala zatvorené oči a už nevnímala nič všetky myšlienky vymazala preč urobila si ako keby chvíľku keď na nič nemyslí a iba cíti vánok na chrbáte a zrazu otvorila oči a za vodopádom videla nejaký obraz no nevedela kto to je tak bola sústredená a a ďalej sedela a pozorne pozorovala vodopád
Návrat nahoru Goto down
MPBunny

MPBunny


Počet Příspěvků : 43

Želví ostrov Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov Icon_minitime1Wed Jan 04, 2012 3:19 pm

Post bol zrušený, kvôli tomu, že sa tu nedalo hrať. Admin nadržiaval hráčom a tí potom mali výhodu. Taktiež si robí Admin čo chce urobí si najlepšiu postavu v hre Kuroko Uchiha a robí sa na nesmrtelného, potom pomáha hráčom zo svojej funkcie Admina. Hrať sa tu nedá keďže to celé Admin svojou demenciou dojebáva, Admin rozumu koňa... to ide dohromady...


Naposledy upravil Fumetsu dne Sat Jan 07, 2012 8:42 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Želví ostrov Left_bar_bleue2800/2800Želví ostrov Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Želví ostrov Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov Icon_minitime1Wed Jan 04, 2012 3:29 pm

R-Raikage , kam zmizol?! povedal si potichu Sora nahlas a potom začula nejaký hlas a ten hlas jej bol celkom povedomí . Ten hlas vychádzal spoza vodopádu a Sora povedala Kto si a čo chceš ? a pri tom si Sora pomyslela Ako že som si ju všimla ? Poprvé za život? to nedáva zmysel . Čože je so mnou celý život ? kto to je ? potom sa Sora dala do pozoru a vstala a v tej chvíli sa vystrčila hlava a potom telo a Sora povedala čo to je? To som ja?! Toto mi nedáva zmysel povedala to celkom nahlas aj keď to boli jej myšlienky tak to povedala . Sora sa zamračila a pozerala sa na svoje telo hlavu proste ako keby na Druhu Soru a znovu sa opýtala Pýtala som sa kto si ? a čo odo mňa chceš ? pri tom si pomyslela Hmm toto mal byť prvý krok ako sa mam spojiť s mojím démonom ak toto mám podstúpiť aby som sa s Gobim spriatelila tak dobre . Snáď sa mi nič nestane
Návrat nahoru Goto down
MPBunny

MPBunny


Počet Příspěvků : 43

Želví ostrov Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov Icon_minitime1Wed Jan 04, 2012 3:38 pm

Post bol zrušený, kvôli tomu, že sa tu nedalo hrať. Admin nadržiaval hráčom a tí potom mali výhodu. Taktiež si robí Admin čo chce urobí si najlepšiu postavu v hre Kuroko Uchiha a robí sa na nesmrtelného, potom pomáha hráčom zo svojej funkcie Admina. Hrať sa tu nedá keďže to celé Admin svojou demenciou dojebáva, Admin rozumu koňa... to ide dohromady...


Naposledy upravil Fumetsu dne Sat Jan 07, 2012 8:50 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Želví ostrov Left_bar_bleue2800/2800Želví ostrov Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Želví ostrov Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov Icon_minitime1Wed Jan 04, 2012 4:07 pm

Pozorne som si vypočula moje druhé ja a potom si pomyslela Hmm ak to vezmem takto tak to všetko do seba zapadá , toto je ten vodopád v legendách kde uvidím svoje temné já a navyše vypadá rovnako ako ja , len že to je moja nenávisť skrytá vo mne to je to v čom som sa dusila a potom povedala Sora zmätene Áno máš pravdu vytiekla jej slza z očí a potom dodala Máš pravdu v tom že som to v sebe dusila bola som veľmi zarmútená no to sa zmenilo . Predsa sú , aj boli ľudia ktorý mi boli kamarátmi a priateľmi a ty nemôžeš všetkých odsudzovať a určite sa nejaký aj nájdu . Ja niesom ako ty ja som Sora , Gobi no Jinchuuriky . A dokážem to každému že nie som obyčajná zrúda ktorá ma v tele démona . Ja všetkým sľubujem že zmením nenávisť a zlobu . Na mier a pokoj ! A na to aby som to dokázala musím teraz zabiť teba moje temné já Po svojom výstupe sa Sora nadýchla vyhodila všetky svoje Katani zobrala ich medzi svaly na nohách a rukách a povedala Teraz ti ukážem ako sa zneškodňuje nenávisť robila premety na zemi a približovala sa zo svojou technikou s mečami k mojmu temnému Ja
Návrat nahoru Goto down
MPBunny

MPBunny


Počet Příspěvků : 43

Želví ostrov Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov Icon_minitime1Wed Jan 04, 2012 4:18 pm

Post bol zrušený, kvôli tomu, že sa tu nedalo hrať. Admin nadržiaval hráčom a tí potom mali výhodu. Taktiež si robí Admin čo chce urobí si najlepšiu postavu v hre Kuroko Uchiha a robí sa na nesmrtelného, potom pomáha hráčom zo svojej funkcie Admina. Hrať sa tu nedá keďže to celé Admin svojou demenciou dojebáva, Admin rozumu koňa... to ide dohromady...


Naposledy upravil Fumetsu dne Sat Jan 07, 2012 8:50 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Želví ostrov Left_bar_bleue2800/2800Želví ostrov Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Želví ostrov Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov Icon_minitime1Wed Jan 04, 2012 5:19 pm

To si len myslíš. Povedala Sora a zautočila vo svojej zostave a to iste urobilo jej druhé já , Sora ďalej útočila no nemala to zmysel a povedala Naozaj si ako ja dokonca vieš aj to čo ja ale musí byť spôsob ako .. Sora nedopovedala vetu a radšej sa zamyslela . Po nejakej chvíľke si pomyslela Je to samá nenávisť to je moja nenávisť voči tým ľuďom ktorých som poznala no musí byť spôsob. Nemá cenu na ňu útočiť keď že používa to isté čo ja . a potom povedala čo ty o tom vieš čo cítim k ostatným ľudom ty predsa nie si ja ty si tá druhá strana mňa a ja ti nepodľahnem nech ma to stojí hoci čo Keď to Sora dopovedala len sa sústredila a rozmýšľala a potom si pomyslela Blink už to mám to je moja nenávisť k ľudom a ako jednoducho tu nenávisť zničiť ? Kľúčom je odpustenie , pokiaľ odpustím každému kto mi niečo urobil tak sa mi podarí premôcť moje zlé Ja ! v tomto prípade to za pokus stojí ale neviem ako dokážem odpustiť tým ľudom čo mi zabili najlepších priateľoch no i tak . Predsa sú to ľudia ako bola naša úloha bola to ich úloha. A už chápem čo je kľučom k nenávisti je to odpustenie a nič viac . Tých ľudí čo neznášam mám ich rada a odpustim im všetko čo mi spravili . Tak idem na to priskočila som k Môjmu temnému já urobila som gesto ako by som išla vytiahnuť Katanu a potom som rýchlo obýmula moje temné ja a povedala som ľudia čo ste sa mi smiali čo ste ma nenávideli opovrhovali ste so mnou , zabili ste mi priateľov . Každý kto mi niečo zle spôsobil . Ja vám odpúšťam . odpúšťam každému kto mi niečo zlé urobil alebo ma čo i len ohováral alebo má chce zabiť . Ja vám všetkým odpúšťam . Toto nie sú prázdne slová ale pravda. Odpúšťam dokonca i tebe moje zle Ja . A dokonca aj Gobimu že ma pár krat podraždil Sora stále držala objatie so svojím druhým ja a nechcela ho pustiť až potom pustila svoje druhé ja z objatia a odstúpila a potom povedala tenkým hlasom Zabralo to či nie?
Návrat nahoru Goto down
MPBunny

MPBunny


Počet Příspěvků : 43

Želví ostrov Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov Icon_minitime1Wed Jan 04, 2012 5:32 pm

Post bol zrušený, kvôli tomu, že sa tu nedalo hrať. Admin nadržiaval hráčom a tí potom mali výhodu. Taktiež si robí Admin čo chce urobí si najlepšiu postavu v hre Kuroko Uchiha a robí sa na nesmrtelného, potom pomáha hráčom zo svojej funkcie Admina. Hrať sa tu nedá keďže to celé Admin svojou demenciou dojebáva, Admin rozumu koňa... to ide dohromady...


Naposledy upravil Fumetsu dne Sat Jan 07, 2012 8:50 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Želví ostrov Left_bar_bleue2800/2800Želví ostrov Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Želví ostrov Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov Icon_minitime1Wed Jan 04, 2012 6:54 pm

Huraáááá vyšlo to a som o krôčik bližšie k môjmu snu Vykríkla som nahlas . Až tak som vykríkla že vtáky zo stromu zleteli . Zrazu okolie už bolo také isté ako predtým a ja som sa obzrela a videla som Raikageho . O chvíľu som k nemu pristúpila a objala ho po krátkom objatí som ho pustila odstúpila a povedala tak smutne mám to Raikage-sama , prepáčte že som vás objala ale chýbalo mi to objatie úspechu od môjho otca . Chcela by som aj jemu splniť sen . Mier vo svete . A viem že kľúčom je odpustenie . Práve teraz som to pochopila . Nachvíľu som sa zamračila no o chvíľu som si spomenula aj na slová jedného známeho rodiny .Potom som znova nahodila úsmev a povedala som Kam pôjdeme ďalej Raikage -sama . Rada by som pokračovala . Ale ani nejaké jedlo by nezaškodilo
Návrat nahoru Goto down
MPBunny

MPBunny


Počet Příspěvků : 43

Želví ostrov Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov Icon_minitime1Wed Jan 04, 2012 6:58 pm

Post bol zrušený, kvôli tomu, že sa tu nedalo hrať. Admin nadržiaval hráčom a tí potom mali výhodu. Taktiež si robí Admin čo chce urobí si najlepšiu postavu v hre Kuroko Uchiha a robí sa na nesmrtelného, potom pomáha hráčom zo svojej funkcie Admina. Hrať sa tu nedá keďže to celé Admin svojou demenciou dojebáva, Admin rozumu koňa... to ide dohromady...


Naposledy upravil Fumetsu dne Sat Jan 07, 2012 8:51 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Želví ostrov Left_bar_bleue2800/2800Želví ostrov Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Želví ostrov Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov Icon_minitime1Wed Jan 04, 2012 7:08 pm

4.1.2012
V tom prípade idem do Kumo , sama tu nechcem byť radšej si skočím do môjho bytíku aby som sa neflákala kade tade Povedala som a pomaly som kráčala smerom do Kumo a premýšľala som o svojej minulosti ale tento krát som to brala už trocha inak . Tento krát už ju nič netrápilo lebo vedela že sa polepšila a na chvíľu si sadla a poobzerala sa okolo seba a vnímala okolie , všetky zvieratá ,rastliny . Potom sa postavila a rozbehla sa smerom na Kumo .
---------------------------------------------------------------------------------
5.1.2012
V celku zaujímavý vodopád . To je to miesto kde som pochopila čo je kľúčom no v podstate ten kľúč len tak hoci kto nevyužije pri nenávisti radšej bude zabíjať a ničiť . Ale ja budem bojovať len kvôli prežitiu a nie kvôli pomste. Filozofovala som si nahlas ako keby si ma nikto nevšímal a pomaly som hľadala ten vodopád s tým že sa chce znova naň pozrieť a oddýchnuť si v prírode . Pomaly si rozpamätávam kade sme šli a konečne narazím na ten vodopád upriamene si sadnem na strom . Po chvíľke začnem uvažovať čo vlastne mi vravela moje temné já . Ja som si pomyslela hmm asi chcela vo mne prebudiť nenávisť no myslím že sa jej to takmer podarilo . Bolo ťažké odpustiť všetkým tým ľuďom ale teraz viem že som urobila správne Znova som si premietala ten obraz keď som stála oproti temnému já a potom ma napadlo Hmm počkať ona vyšla s poza vodopádu kto vie čo ten vodopád ešte ukrýva Sora pomaly prešla za vodopád a objavila tam nejakú miestnosť v chvíľke ju to prekvapilo ale potom som zakričala Je tu niekto? ozyvalo sa to stenami nebolo tam nič a ja som sa tadiaľ prechádzala a obzerala som si steny a prišla som k nejakému otvoru no nevedela som otvoriť dvere tak som sa iba o ne oprela a spadla na zem a rozmýšľala či to bude moje tajné miesto

O nejakú chvíľku
Povedala som si Hmm tie sochy je to čudné sú bez hláv chcelo by to rekonštrukciu , No ale sú asi vzácne heh budu tu celkom dlho to určite no ale ako sa dostanem sem ? Sú tu čudné nákresy a asi to znázorňuje Bijuu hmm ale ako sa tu dostať ? potom som si všimla nejakú hlavu a pomyslela som si Určite tu nie je len tak skusím to Pomaly som šla hlavou do vnútri dej hlavy a všimla som si nejakú páku tak som ňou pohla a vypadalo to celkom čudne nejaké kamenné dvere sa otvorili
-------------------------------------------------------------------------
7.1.2012
Ráno som si rozmyslela čo mám asi urobiť potom som išla do tej miestnosti a sadla som si , sústredila som sa a čakala čo sa stane zrazu sa za mnou zatvorili dvere a ja som si pomyslela že by s bezpečnostných dôvodov? ja sa chcem s gobim len porozprávať a nie s ním bojovať , Ksakru a potom som tam sústredene sedela a čakala čo sa stane
Návrat nahoru Goto down
Keeper

Keeper


Počet Příspěvků : 58

Želví ostrov Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov Icon_minitime1Sat Jan 07, 2012 2:21 pm

Gobi

Měl jsem dneska špatnou náladu ... i když špatnou náladu mám skoro furt když se nad tím zamyslím. Potřeboval jsem aby se pro jednou Sora zase naštvala a já mohl uniknout pryč volně do světa. Po pár minutách rozjímání přede mnou stála Sora. Hlasitě jsem zavrčela a pak dodal hlubokým mocným hlasem. SORO!! Pojď sem ať tě můžu roztrhnout. Pojď a strhni tu debilní pečeť ať to můžeme ukončit jednou provždy!!
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Želví ostrov Left_bar_bleue2800/2800Želví ostrov Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Želví ostrov Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov Icon_minitime1Sat Jan 07, 2012 2:42 pm

Dobrý deň, mohla by som sa vás opýtať prečo furt na mňa kričíš ja ťa nechcem zabiť prečo by sme sa k sebe nemohli správať lepšie ty .. tedy vy ste veľmi silný , tú pečať by som aj strhla ale nechcem umrieť mám pred vami rešpekt. Chcela by som aby ste mohli byť na slobode . A mám na vás menší preslov . Možno si myslíte že ja som ako ostatný že chcem zobrať vašu silu a zabíjať vďaka nej no mýlite sa ja nie som taká ako ostatný a zabíjam len vtedy keď to je potrebné . A môžem vám tykať ? A aké mate meno? A máte radi kuracie rebierka a wasabi?A ešte chcem dodať lepšie by bolo keby že sme konečne k sebe úctivejší preto že budeš vo mne ešte určite niekoľko rokov a robí ti dobre mi nadávať ? Aj tak mne to je jedno no i tak . Povedala Sora Gobimu celkom kľudne . Sora vykala gobimu len preto že vedela že je starší a nechcela ho uraziť a pomyslela si No táak , to mam s teba tu nenávisť vybiť ? aj keď by som to nezvládla heh
Návrat nahoru Goto down
Keeper

Keeper


Počet Příspěvků : 58

Želví ostrov Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov Icon_minitime1Sat Jan 07, 2012 2:50 pm

Gobi

Ty možná nechceš zabít mě ale já tebe zabít chci. Říkej si co chceš ale každý mě vždycky chtěl ovládat. Nikdy jsem nepotkal nikoho kdo by si uvědomil že i Bijuu mají pocity. Každý vždycky říká že to semnou vždycky myslí dobře ale pak šup a už jsem někde zapečetěnej a nemůžu se volně hýbat a celý dny trčím v téhle kleci. A jméno ti neřeknu ani za milíon let. A teď vypadni chci se chvilku soustředit. lehl jsem si na zem a přemejšlel. Možná že ona je opravdu jiná možná že .... ne to je blbost nechám to bejt. po chvilkovém přemejšlení jsem začal spát.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Želví ostrov Left_bar_bleue2800/2800Želví ostrov Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Želví ostrov Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov Icon_minitime1Sat Jan 07, 2012 3:14 pm

V niečom máš pravdu ovládať by som Ťa chcela , ale nie spôsobom vynútenia ale spôsobom dorozumenia , ty ma stále nechápeš ja sa s tebou chcem spriateliť , možno je to podľa teba blbosť a myslíš si že som naivná ale určite by som ti nevykala a nesprávala by som sa k tebe tak milo a máš rád kuracie stehienka a wasabi ? Urobím ti malé jedlo keď že si tu stále zavrený určite si si už dlho na ničom nepochutil ale nemám toľko veľa mäsa na to aby si bol najedený takže ti skôr prinesiem niečo na chuť.Povedala Sora kľudným hlasom aj keď by najradšej Gobi búchla po hlave aby mu to konečne došlo o čo sa snaží a čakala na jeho odpoveď čo na to povie
Návrat nahoru Goto down
Keeper

Keeper


Počet Příspěvků : 58

Želví ostrov Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov Icon_minitime1Sat Jan 07, 2012 3:33 pm

Hele možná jindy jo ? Teď nemám náladu . A stejně nesnáším Wasabi.A teď už padej ! řekl jsem přísně ale ne zas tak moc. Ona sice asi nemohla za to že jsem uvězněnej tady ale nebyl tu nikdo jinej na kom bych si mohl ulevit zlost. Jsem už tady hold zavřenej pár let. Pak se jen pořádně protáhl a pokoušel se znovu usnout. Avšak teď už bezvýsledně. Proto jen ležel a přemýšlel jak se odsud dostat. Ovšem i to bylo bezvýsledné.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Želví ostrov Left_bar_bleue2800/2800Želví ostrov Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Želví ostrov Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov Icon_minitime1Sat Jan 07, 2012 3:39 pm

Tak zatiaľ možno ťa navštívim aj zajtra povedala Sora usmiala sa pohodovo na Gobiho a znova sa vrátila do reality vstala a pekne odkráčala k tým dverám , dvere sa otvorili a Sora si pomyslela Hmm Gobi je v pohode no nebude to s ním ľahké , chápem ho určite bol mnoho krát zradený a navyše si už dlho na nikým nemohol vybiť zlosť no ja to beriem pozitívne a verím tomu že sa raz budeme normálne rozprávať potom som vyšla von z tej miestnosti a prešla som rovno cez vodopád von a pomaly som kráčala aj do Kumo keď že som nemala čo robiť , najskôr som uvažovala o tom že pôjdem domov ale radšej po premýšlení si radšej pôjdem na nejakú misiu
(presun )
---------------------------------------------------------------------
12.1.2012
Klon

Klon Sori prišiel na ostrov , mala ísť za ním Rei-chan a klon išiel k zahadnému vodopádu a čakal na Rei-chan
Návrat nahoru Goto down
Rei-chan
Hachibi no Jinchuriki
Hachibi no Jinchuriki
Rei-chan


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 25

Informace
Věk: 21
Chakra Chakra:
Želví ostrov Left_bar_bleue915/915Želví ostrov Empty_bar_bleue  (915/915)
Stamina Stamina:
Želví ostrov Left_bar_bleue807/807Želví ostrov Empty_bar_bleue  (807/807)

Želví ostrov Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov Icon_minitime1Thu Jan 12, 2012 4:17 pm

Konečně jsem dorazila na tento podivný ostrov. Nikdy předtím jsem na něm nebyla, vlastně jsem ho vůbec neznala. Ani jsem netušila, že patří ke Kumo. Už od začátku ve mně panoval pocit, že tu je něco zvláštního. Něco, co se mi nelíbilo. Raději jsem lehce ignorovala okolí. V té chvíli jsem si uvědomila, že jsem ztratila Sořin klon. Rozhlédla jsem se kolem sebe a někam jsem se vydala. Po dlouhém bloudění jsem konečně dorazila k podivnému vodopádu, kde byl i Raikagin klon.
"Co se tu bude dít? Má to něco společného.... s Hachibim?"
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Želví ostrov Left_bar_bleue2800/2800Želví ostrov Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Želví ostrov Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov Icon_minitime1Thu Jan 12, 2012 4:30 pm

Klon

Klon iba odpovedal Sore Ano Mei , no začnem asi takto , to s tým bojom si neber k srdci to sa stáva každému v podstate aj mne sa to už stalo . Máš pravdu bude to mať spoločné s Hachibim , no po jeho ovládnutí mi musíš zaručiť že nikdy neodídeš s Kumo a že sa ma nikdy nebudeš pokúšať zabiť či so mnou bojovať je to nebezpečné , a ešte Hachibi v tebe je teraz skôr ako tvoj nepriateľ no nepoddaj sa mu radšej ho cháp a maj ho rada , nikdy ho nepovažuj ako zdroj sily , Hachibi je bytosť ako človek má city tak si uňho nepokaz , spolupracuj s ním a neignoruj ho . Teraz Ťa nemá rád ale časom si Ťa obľúbi ak mu dáš šancu . v tom sa Sora nachvíľu zamyslela Gobi bude na mňa už asi dosť naštvaný už som ho dlho nenavštívila hmm v tom si Sora sadla a sústredila sa , objavila sa pri gobimu a povedala Ahoj , prepáč že som tu nebola asi si sa nudil čo ? Gobi mi vôbec neodpovedal a vypadal urazene a ja som mu povedala No ták nebuď na mňa zlý veď ťa mám rada nahodila som na Gobiho akoby psie oči a on len povedal Dobre ale ocenil by som keby že sa so mnou aj niekedy poradíš ja som sa len poklonila a zmizla potom som povedala Rei Prvým krokom ako ovládnuť Hachibiho je tam ten vodopád choď k nemu sadni si na ten ostrovček malý a sústreď sa , Objaví sa ti tvoje Temné já , nájdi kľúč k tomu ako ho poraziť , každý človek ho ma iný takže choď budem ťa sledovať v tom sa mi ozval Gobiho hlas Hmm ty ju chceš naozaj trénovať ovládať hachibiho ? veď je silnejší než ja a ja som mu odpovedala naozaj len potichu aby to nikto nepočul a kto mi hovoril aby som pomohla ostatným Bijuu a Jinchuuriky ? ja len plním tvoju vôľu pozerala som sa Ďalej na Rei-chan a Gobi sa mi už neozval
Návrat nahoru Goto down
Rei-chan
Hachibi no Jinchuriki
Hachibi no Jinchuriki
Rei-chan


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 25

Informace
Věk: 21
Chakra Chakra:
Želví ostrov Left_bar_bleue915/915Želví ostrov Empty_bar_bleue  (915/915)
Stamina Stamina:
Želví ostrov Left_bar_bleue807/807Želví ostrov Empty_bar_bleue  (807/807)

Želví ostrov Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov Icon_minitime1Thu Jan 12, 2012 4:54 pm

Trochu jsem se pousmála. Ta přísaha, že nikdy neopustím Kumo, se mi zdála absurdní. Nikdy jsem se nechtěla stát nunkeninem, vždy jsem stála za svou vesnicí. Z Kumo jsem pocházela a nikdy v životě ji nehodlám opustit. Ale i přesto...
"Samozřejmě, že nikdy neopustím Kumogakure bez souhlasu Raikage nebo Raikageho a nikdy na tebe nezaútočím..." Prostě jsem to řekla. Jelikož jsem si vyslechla i zbytek informací, s lehkým povzdechem jsem došla k ostrůvku a sedla jsem si na něj. Pak jsem jen čekala, až se objeví mé temné já.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Želví ostrov Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Želví ostrov
Návrat nahoru 
Strana 1 z 20Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 10 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Želví Ostrov
» Želví ostrov

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: