Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Želví ostrov - Stránka 2 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 2 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 2 I_vote_rcap 
Sora
Želví ostrov - Stránka 2 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 2 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 2 I_vote_rcap 
Nao Taki
Želví ostrov - Stránka 2 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 2 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 2 I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Želví ostrov - Stránka 2 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 2 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 2 I_vote_rcap 
Raidon
Želví ostrov - Stránka 2 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 2 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 2 I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Želví ostrov - Stránka 2 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 2 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 2 I_vote_rcap 
Airi
Želví ostrov - Stránka 2 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 2 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 2 I_vote_rcap 
Kana Nara
Želví ostrov - Stránka 2 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 2 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 2 I_vote_rcap 
Carol
Želví ostrov - Stránka 2 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 2 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 2 I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Želví ostrov - Stránka 2 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 2 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 2 I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Želví ostrov - Stránka 2 Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Želví ostrov - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Želví ostrov - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Želví ostrov - Stránka 2 Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Želví ostrov - Stránka 2 Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Želví ostrov

Goto down 
+9
Hiruko Anaki
Carol
Gray
Kana Nara
Nizashi Shiroi
Rei-chan
MPBunny
Sora
Keeper
13 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Next
AutorZpráva
Keeper

Keeper


Počet Příspěvků : 58

Želví ostrov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 2 Icon_minitime1Sun Jan 01, 2012 7:34 pm

First topic message reminder :

Želví ostrov - Stránka 2 830px-10

Želví ostrov je obrovská želva poblíž Kumogakure. Na tomto ostrově se nachází vodopád pravdy před který když si stoupnete z vodopádu vyleze vaše temné já. Poražení vašeho temného já je jedním z podtatných kroků k tomu aby jste ovládli svého bijuu, pokud nějákého máte. Na ostrově leží také velká svatině ve které se trénuje druhý krok a to porazit v souboji a "přetáhnout" chakru bijuu na svoji stranu. Tento ostrov je také velmi zajímavý zvířaty kteří na něm žijí. Jsou to zvířata které jinde nenajdete a většinou jsou sice divoká a nejsou inteligentní nějaká však dokáží i mluvit.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue2800/2800Želví ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Jan 13, 2012 1:38 pm

Temné já

Z poza vodopádu sa zjavil tieň a potom pomaly vychádzala odtiaľ nejaká neznáma osoba ktorá sa podobala na Mei. Tá osoba začala zo slovami Hmm takže ty si tu ?! konečne ma vidíš prekvapená čo? potom začala kričať na plný hlas Konečne si si ma všimla celé tie dni v tebe boli tak nudné hlas sa jej zasa zmierňoval a potom povedala potichu Tak čo ako sa majú tvoji kamaráti, oh ty žiadných nemáš Hahaha potom sa temné já začalo smiať no potom prestalo a pozeralo sa upriamene na Mei
Návrat nahoru Goto down
Rei-chan
Hachibi no Jinchuriki
Hachibi no Jinchuriki
Rei-chan


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 25

Informace
Věk: 21
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue915/915Želví ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (915/915)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue807/807Želví ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (807/807)

Želví ostrov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Jan 13, 2012 2:28 pm

Prohlédla jsem si své temné já a okamžitě jsem si uvědomila, že bych s ní neměla mluvit mile. Ona byla ta zlá. Její poznámky jsem lehce ignorovala, jen jsem se nad nimi pousmála. Někde v duši mě ale tísnila představa, že to nezvládnu. I když jsem se ji znažila potlačit, zůstávala tam.
"Nejsem ani tak překvapená... Prostě tě vidím, nic zvláštního. Každý v sobě má něco takového, jako jseš ty..." řekla jsem naprosto klidným hlasem. "Jestli jsem tě tolik nudila, tak se moc omlouvám, ale ty zatím pěkně nudíš mě..." Nějak jsem přeskočila reakci na její poznámku. Neměla jsem žádné přátele, protože jsem měla Hachibiho. A ten mi přišel jako něco lepšího než jen kamarád. Její pohled jsem opětovala, jen byl vražednější.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue2800/2800Želví ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Jan 13, 2012 2:31 pm

Temné já

Si stále tak povrchná a naivná , vôbec si toho nevšímaš každý ťa len využíva a klame a nenávidí ťa a nezná ša ťa . No i tak si toho nevšímaš . Je to len tvoja vec . Vždy ťa každý nenávidel a ty s tym nič nerobíš prečo? pousmialo sa Mei-chan temne ja len tak a stálo a pozeralo sa na to ako bude reagovať Mei- chan pri tom sa aj trocha mračilo
Návrat nahoru Goto down
Rei-chan
Hachibi no Jinchuriki
Hachibi no Jinchuriki
Rei-chan


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 25

Informace
Věk: 21
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue915/915Želví ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (915/915)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue807/807Želví ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (807/807)

Želví ostrov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Jan 13, 2012 2:50 pm

Pořád jsem se nenechávala rozhodit chováním svého temného já.
"Já nejsem povrchní. To ostatní, kteří mě, tedy nás, odsoudí jako démony a ani se neobtěžují nás poznat..." odvětila jsem chladně. Chvíli jsem mlčela, než jsem zase spustila. "Kdyby mě každý využíval, všímal by si mě. Nikdy jsem se nikým nenechala oklamat, protože se mnou nikdo nemluvil a ani po mně nic nechtěl. Ty mi právě teď lžeš a vymýšlíš si. No, zřejmě jsi nebyla celý ten život se mnou..." Lehce jsem se pousmála. Přišlo mi, že se mě prostě snaží donutit k tomu, abych se naštvala. Ale to já nehodlám udělat. "Máš pravdu, každý mě nenávidí a já s tím nic nedělám. A víš vůbec proč? Protože se nehodlám někomu vnucovat..." Cítila jsem, že se můj hlas trochu zachvěl. Zavřela jsem oči a začala jsem se uklidňovat.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue2800/2800Želví ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Jan 13, 2012 3:09 pm

Temné já

Práve si povedala že Raikage ťa chce využiť preto že si ťa všíma , a pokiaľ mi odpovieš že to nie je pravda tak sa ti zasmejem do očí. Temne ja sa zasmialo a ukazalo na Mei prstom a povedalo to Ty sa raz budeš chcieť každému pomstiť , za to že ťa celý život odhadzovali a zachádzali s tebou ako s démonom . Ty to tak nenecháš a to mi ver , raz ťa začne nenávidieť aj Raikage a potom ďalší ľudia . Čím ďalej tým to budeš viac pociťovať . Raz sa to určite stane!
Návrat nahoru Goto down
Rei-chan
Hachibi no Jinchuriki
Hachibi no Jinchuriki
Rei-chan


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 25

Informace
Věk: 21
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue915/915Želví ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (915/915)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue807/807Želví ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (807/807)

Želví ostrov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Jan 13, 2012 4:16 pm

"Nejsem pomstychtivý člověk, to bys ty měla moc dobře vědět... Ten vztek v spbě zadusím a po čase odplave pryč. To, že se mnou zacházeli jako s démonem jim nemohu mít za zlé. Já bych se také bála člověka, který má v sobě něco tak mocného. A právě proto se mě báli. Protože mám v sobě sílu. Hachibi rozhodně není monstrum a já taky ne... Lidé to jen... nechápou..." Pomalu jsem se zvedla a usmála jsem se. "Ať mě klidně všichni nenávidí, je mi to jedno. Bolí to, ale všechno se jednou zahojí..." Pro mě to teď bylo takové. Moje temné já mě nepřesvědčí. Byla jsem už tak otrkaná, že mě něco takového jako nenávist všech, vůbec nerozhodí. Bolelo to, nyní už ne. "Jestli tě to pořád ještě štve, zkus zapomenout..." Pomalu jsem se začala přibližovat ke svému temnému já. "Jsme jedna osoba, ne? Tak se zkus podívat na mě. Už mě nic nebolí, má duše se obrnila a opevnila. Zkus to i ty..."
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue2800/2800Želví ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Jan 13, 2012 5:01 pm

Temné Já

Takže ty si myslíš že to odpláva preč to len ja akoby pohlcujem , preto som už skoro vôbec neni ako ty ! Ten vztek prešiel do mňa a je ho toľko že zachvíľu ho ďalej nebudem absorbovať a nakoniec sa celý vztek prenesie na teba a nie ja , ale ty! to ty! budeš každého nenávidieť je len jedno riešenie ... na to musíš prísť sama ! Už sa teším ako ty budeš cela rozbesnená a každého budeš nenávidieť , raz sa ti to stane , skôr či neskôr .Na ty posra*ý lidi ktorý ti ubližovali sa zabudnúť nedá. Ja som tvoje temné já a čim ďalej rastiem ! v tom sa už naozaj urazene pozerala na Mei, ona to vôbec nechápala
Návrat nahoru Goto down
Rei-chan
Hachibi no Jinchuriki
Hachibi no Jinchuriki
Rei-chan


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 25

Informace
Věk: 21
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue915/915Želví ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (915/915)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue807/807Želví ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (807/807)

Želví ostrov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Jan 13, 2012 5:17 pm

"Víš co, tak až jednou ten vztek bouchne, tak se zabiju někde daleko od lidí, abych nikomu neublížila. Víš, mně na těch lidech záleží. Ať se ti to líbí nebo ne, já na ně nehodlám být naštvaná. Mé tělo se narozdíl od tebe obrnilo. A navíc jsem jim už dávno odpustila, jen sis toho nevšimla. Nikdy jsem se jim nechtěla pomstít. Naprosto chápu jejich pocity. Nemám jim za zlé to, že se mi vyhýbali. Já se sama sebe taky bála..." Povzdechla jsem si a zastavila jsem se. "Lidé odpouští. Pomsta není správná. A ty bys měla zmizet, měla bys teď vypustit vztek, třeba i na mě..." Právě teď mi bylo všechno jedno. Už dávno jsem na ně nebyla naštvaná. Už to nebylo. Ani vztek, ani bolest. "Klidně mě ovládni a zabij... Je mi to jedno. Hlavně když vím, že jsem těm lidem už odpustila..."
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue2800/2800Želví ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Jan 13, 2012 5:25 pm

Temné já

Ty-ty-ty-ty-ty-ty si im o-o-o-o-o-odpustila? Ako ? ako je to možné po tom čo ti robili zle ty si im odpustila a ešte ich chceš ch-ch-ch-chrániť ? si normálna ?! to nie je možne ! No moja jediná možnosť ti je dôverovať , pôjdem späť do teba a pouvažujem o tom a vtedy temné já zmizlo , úplne sa stratilo , Mei sa zasa objavila tam kde predtým a videla klon Sori
Návrat nahoru Goto down
Rei-chan
Hachibi no Jinchuriki
Hachibi no Jinchuriki
Rei-chan


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 25

Informace
Věk: 21
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue915/915Želví ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (915/915)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue807/807Želví ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (807/807)

Želví ostrov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Jan 13, 2012 5:44 pm

Odpustila jsem jim, protože jsem je pochopila. Chápala jsem jejich strach. Mám v sobě Hachibiho, někoho, kdo má velkou sílu a nevypadá jako člověk. A lidé se velké síly bojí. Bojí se těch, kteří nevypadají jako lidé. Já jim ukážu, že nejsem taková, jakou si mě představují. A ať se děje, co se děje, budu je chránit až do své smrti a tím dokážu, že jsem člověk a ne monstrum, za které mě mají... Pousmála jsem se, když to celé skončilo a otočila jsem se na Sořin klon.
"To už to skončilo? Docela rychle, řekla bych... I když si nemyslím, že jsem byla tak dobrá..." Podrbala jsem se na hlavě a upravila jsem si culík. "Bude se nějak pokračovat?" Ne, nemohla jsem si odpustit ty hloupé otázky. Tohle pro mě byla úplně nová věc a já si chtěla být jistá, zda nedělám něco špatně.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue2800/2800Želví ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Jan 13, 2012 5:49 pm

Klon

Mala som tvoju zložku v rukách viem aké techniky ovládaš no bojím sa že na Hachibiho to nebude stačiť aj keď ti pri tom pomôžem , tréning začne už čoskoro , teraz si bež odpočinúť , zajtra ťa čaká veľmi ťažký deň , ale výnimočne , tak že radím ti dobre , vyspi sa a odpočiň si klon sa postavil a ukázal na dedinu a zrazu zmizol v dyme
Návrat nahoru Goto down
Rei-chan
Hachibi no Jinchuriki
Hachibi no Jinchuriki
Rei-chan


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 25

Informace
Věk: 21
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue915/915Želví ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (915/915)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue807/807Želví ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (807/807)

Želví ostrov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Jan 13, 2012 6:03 pm

Tak trochu jsem věděla, že na Hachibiho nebudu stačit. Přeci jen, on je druhý nejsilnější Bijuu a já jen obyčejná Jouninka bez Kekkei Genkai i bez speciálních schopností. Téměř všichni Jinchuuriki byli něčím výjimeční. Já jsem byla poměrně slabá v poměru s nimi. Povzdechla jsem si a jen jsem se vrátila zpět do vesnice. Zítra mě tedy čeká těžký trénink...
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue2800/2800Želví ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 2 Icon_minitime1Sun Jan 15, 2012 7:35 pm

Prídem na ostrov , na presne to miesto ako predtým a začnem rozmýšľať Prečo ? Prečo Takikage nechce uzavrieť mier? tomuto nechápem . Chcela som mu ponúknuť tréning Bijuu ale on radšej nehal svojich ľudí napospas Riziku že Niibi a nanabi sa vyslobodia zo spáru jinchuuriky a rozbijú celú vesnicu , jedine v tedy si to uvedomí inak to nieje možné , každý sme iný a on nedôveruje Kumo , tak ale dúfam že si to uvedomí skôr než bude neskoro ľahla som si v pohode pod strom a čakala som
Návrat nahoru Goto down
Rei-chan
Hachibi no Jinchuriki
Hachibi no Jinchuriki
Rei-chan


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 25

Informace
Věk: 21
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue915/915Želví ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (915/915)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue807/807Želví ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (807/807)

Želví ostrov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 2 Icon_minitime1Sun Jan 15, 2012 8:14 pm

Dorazila jsem na ostrov a ihned jsem zamířila k vodopádu, kde jsem se setkala se svým temným já. Po několika minutách jsem tam došla. Na tomto ostrově jsem se stále cítila trochu nejistě, ale zároveň jsem tu byla ráda. Konečně se mohu setkat s tím, co mám v sobě. S Hachibim. Boj s ním bude těžký a trénink s ním, pokud se k tomu dohrabu, ještě těžší. Pomalu jsem se otočila na Soru.
"Začneme tedy nějaký trénink nebo nějakou další část toho testu?"
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue2800/2800Želví ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 2 Icon_minitime1Sun Jan 15, 2012 8:28 pm

Jasné len musím niečo počkaj, Kde to sakra mám povedala som a hľadala som kľúč k pečati Hachibiho a potom som sa kukla a vytiahla ho s Batohu a povedala som Ahá tak tu je rozostrela som pečať ukázala ho Mei a povedala Ak si naozaj pripravená no tak daj svoj otlačok sema Je to kľúč od pečate ktorá drží Hachibiho , podrobný plán ti poviem neskôr ale teraz to ,,podpíš" a potom ti vysvetlím ďalšie
Návrat nahoru Goto down
Rei-chan
Hachibi no Jinchuriki
Hachibi no Jinchuriki
Rei-chan


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 25

Informace
Věk: 21
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue915/915Želví ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (915/915)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue807/807Želví ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (807/807)

Želví ostrov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 2 Icon_minitime1Wed Jan 18, 2012 7:58 pm

Chvilku jsem jen tak nechápavě sledovala Soru, dokud nevytáhla svitek a všechno nevysvětlila. Jen jsem kývala hlavou, jako že chápu, a pak jsem se na chvíli podívala do nebe. Když jsem zase sklonila hlavu, bez rozmýšlení jsem položila dlaň na volné místo ve svitku a zatlačila jsem. Byla jsem pevně rozhodnutá, že se alespoň pokusím spřátelit se s Hachibim. I kdyby mě to bylo zabít.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue2800/2800Želví ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 2 Icon_minitime1Wed Jan 18, 2012 8:07 pm

za tým vodopádom je cvičisko , nie som si istá či zvládneš boj proti hachibimu tak by som ti doporučila zatiaľ tréning nejaký , mám teraz povinnosť takže trénuj preto že boj s Hachibim bude drsný. O tom mieste za vodopádom nikomu nevrav povedala som v kľude a potom som dodala toto je kľúč od pečate Hachibiho , budeš ho môcť uvolniť a bojovať s ním ale to až neskôr , inak ten kľúč by si mala prehltnúť , musí byť v tebe , priamo v tebe zasmiala som sa a odišla som
(presun)
---------------------------------
28.Februara
Prišla som na začiatok ostrova , cestou tu som premýšľala ako vlastne začne tréning a či sú všetci pripravený potom som si sadla na menšiu skalu a čakala som na ostatných jinchuuriky .
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue220/220Želví ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue280/280Želví ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (280/280)

Želví ostrov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 2 Icon_minitime1Sat Jan 28, 2012 6:53 pm

Přicházím společně se Sorou a ostatními na tento tajuplný ostrov, který má Kumogakure ve svém vlastnictví. Pozoruju toto zajímavé místo a dávám radši pozor na cestu, abych náhodou o něc nezakop. " To už jsme tady nebo jak daleko ještě půjdeme a co náš čeká? " Zeptám se a čekám na odpověď. Jsem velmi zvědavý jaký typ tréninku budu muset já i ostatní postoupit abychom mohli používat sílu našich bijuu.
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue900/1900Želví ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 2 Icon_minitime1Sat Jan 28, 2012 8:15 pm

Cestou na ostrov jsem byla na Grayovi jako opice. Neustále jsem v jeho náruči měnila polohy, z normální polohy kdy mě držel v leže před sebou, po polohu, kde jsem mu vylezla na ramena a seděla na nich jako poslušná veverka. Poté jsem to nevydržela a zeptala jsem se. " Kdy už budeme v pokoji ? ". Hlavu jsem přitom položila bradou do Grayových vlasů, které mi tím zakrývaly ústa.
Návrat nahoru Goto down
Gray
Kyubi no Jinchuriki
Kyubi no Jinchuriki
Gray


Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1500/1500)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 2 Icon_minitime1Sat Jan 28, 2012 8:19 pm

Opatrne som pridržiaval Kanu za nohy páč.. no nebol som si taký istý stabilitou v ktorej sme sa momentálne nachádzali. Hmm.. neviem.. ale mohli by sme už páč začínam byť malinko uťahaný.. zaškeril som sa a následne som si len povzdychol. Sedí sa ti tam pohodlne? spýtal som sa mierne provokatívnym hlasom a s takým .. až dravým výrazom na tvári. Nevadilo mi že mi sedí na pleciach, len som ju chcel troška podpichnúť.
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue900/1900Želví ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 2 Icon_minitime1Sat Jan 28, 2012 8:29 pm

Když jsme kráčeli po cestě, uviděla jsem mylý hostinec a byla jsem takměř u vytržení. Musela jsem se prostě naklonit a ukázat na něj, ale nečekala jsem s tím, že se převážím a začnu pomalu padat k zemi jako hozený kámen. Před obličejem jsem jen viděla záblesk světla, škubnutí a zastavení pohybu. Právě jsem se stala plnohodnotnou opicí ... S Grayem jsem nyní vymyslela pozici, na kterou dlouho nezapomeneme. Momentálně jsem měla svoje nohy zhruba u Grayovy hlavy a svou hlavu na Grayově podbřišku. " Grayi-kun ? ... Asi by jsme si měli pospíšit .. Kloužu níž ... " Řekla jsem provokativně.
Návrat nahoru Goto down
Gray
Kyubi no Jinchuriki
Kyubi no Jinchuriki
Gray


Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1500/1500)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 2 Icon_minitime1Sat Jan 28, 2012 8:36 pm

Eh.. b..baka !.. zamumlal som keď sa prevážila dopredu a ja som mal čo robiť aby som ju udržal.. no.. táto poloha nebola zrovna príjemná.. teda ani nie tak nepríjemná ako trápna. V momente som bol do tváre hodne červený no stále som ju držal aby nespadla hlavou priamo na zem. Kana-baka.. zamumlal som znova pri čom som si ju jednou rukou prechytil o bok a pretočil som ju tak, aby mohla bezpečne nohami pristáť na zemi.. kde som ju aj položil. Keď vieš robiť blbosti tak vieš aj normálne stáť.. reagoval som na jej slová.
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue900/1900Želví ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 2 Icon_minitime1Sat Jan 28, 2012 8:42 pm

Postavila jsem se na zem, jelikož na tom Gray zjevně trval. Zavěsila jsem se na něj a kráčela vedle něj, když jsem ho strhla do strany, směrem k onomu přístřešku, který tam ve skutečnosti ani nebyl. Byla to totiž víceméně jeskyně, kterou si můj úraz hlavy přetvořil na luxusní hotel. Ta jeskyně ale byla pustá a bylo v ní celkem šero a proto mi naprosto nevadilo, když jsem se tam rozplácla jako opilá a rozmáchla rukama okolo sebe.
Návrat nahoru Goto down
Gray
Kyubi no Jinchuriki
Kyubi no Jinchuriki
Gray


Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1500/1500)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 2 Icon_minitime1Sat Jan 28, 2012 8:48 pm

*Facepalm* Bože.. zamumlal som po čom som len ruku zložil zo svojej tváre a zapozeral som sa na sprievod Sory a ostatných Jinchuuriky. Som presvedčený že skôr či neskôr dôjdeme k nejakej ubytovni Kana-chan. Nemôžeš sa usalašiť v hocijakej jaskyni ktorá tu je.. zamumlal som mierne ospravedlňujúco a len som podišiel k nej. Podal som jej ruku aby som jej pomohol zodvihnúť sa páč tu sme rozhodne ostať nemohli, mali by sme predsa len nasledovať ostatných.
Návrat nahoru Goto down
Carol
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Carol


Počet Příspěvků : 189

Informace
Věk: 14
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue500/500Želví ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Želví ostrov - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)

Želví ostrov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 2 Icon_minitime1Sat Jan 28, 2012 8:53 pm

Koukal jsem se na ty dva a jen jsem se pousmál.A postavil jsem se ped Ikatsua a zeptal jsem se ho Tak co budeme dělat??a z batohu jsem si vyndal poslední špejly s knedlíčky Dango vyndal jsem si i omáčku.Nechcete někdo??a sedl jsem si.
Musím se pořádně nadlábnout.Snad ten trénink bude v pohodě.Nějakou dobu jsem se koukal do lesa a tam jsem uviděl obrovskou mnohonožku zatím jsem to nějak neřešil ale až budu mít čas asi jí půjdu chytnout.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Želví ostrov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 2 Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Želví ostrov
Návrat nahoru 
Strana 2 z 20Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Želví Ostrov
» Želví ostrov

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: