Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Želví ostrov - Stránka 20 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 20 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 20 I_vote_rcap 
Sora
Želví ostrov - Stránka 20 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 20 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 20 I_vote_rcap 
Nao Taki
Želví ostrov - Stránka 20 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 20 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 20 I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Želví ostrov - Stránka 20 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 20 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 20 I_vote_rcap 
Raidon
Želví ostrov - Stránka 20 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 20 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 20 I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Želví ostrov - Stránka 20 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 20 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 20 I_vote_rcap 
Airi
Želví ostrov - Stránka 20 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 20 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 20 I_vote_rcap 
Kana Nara
Želví ostrov - Stránka 20 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 20 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 20 I_vote_rcap 
Carol
Želví ostrov - Stránka 20 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 20 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 20 I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Želví ostrov - Stránka 20 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 20 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 20 I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Želví ostrov - Stránka 20 Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Želví ostrov - Stránka 20 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Želví ostrov - Stránka 20 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Želví ostrov - Stránka 20 Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Želví ostrov - Stránka 20 Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Želví ostrov

Goto down 
+9
Hiruko Anaki
Carol
Gray
Kana Nara
Nizashi Shiroi
Rei-chan
MPBunny
Sora
Keeper
13 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20
AutorZpráva
Keeper

Keeper


Počet Příspěvků : 58

Želví ostrov - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 20 Icon_minitime1Sun Jan 01, 2012 7:34 pm

First topic message reminder :

Želví ostrov - Stránka 20 830px-10

Želví ostrov je obrovská želva poblíž Kumogakure. Na tomto ostrově se nachází vodopád pravdy před který když si stoupnete z vodopádu vyleze vaše temné já. Poražení vašeho temného já je jedním z podtatných kroků k tomu aby jste ovládli svého bijuu, pokud nějákého máte. Na ostrově leží také velká svatině ve které se trénuje druhý krok a to porazit v souboji a "přetáhnout" chakru bijuu na svoji stranu. Tento ostrov je také velmi zajímavý zvířaty kteří na něm žijí. Jsou to zvířata které jinde nenajdete a většinou jsou sice divoká a nejsou inteligentní nějaká však dokáží i mluvit.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Saya Chizoku
Genin
Genin
Saya Chizoku


Počet Příspěvků : 280

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 20 Left_bar_bleue170/170Želví ostrov - Stránka 20 Empty_bar_bleue  (170/170)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 20 Left_bar_bleue230/230Želví ostrov - Stránka 20 Empty_bar_bleue  (230/230)

Želví ostrov - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 20 Icon_minitime1Tue Feb 07, 2012 1:32 pm

"Hm..! Dobře!" kývnu, chytnu ho za zápěstí a táhnu ho s sebou. Přiběhla jsem k jeskyni" Je tady..." Vlezla do ní a dívala se na místo, kde ležel Kimi. "Kimi...?" zavolala a doufala, že je ještě při vědomí. Pustila Ikatsua a rozběhla se po jeskyni a hledala Kimiho. Pak uvidím dveře. Byla na nich krvavá skvrna. *Kimi..?!!* zůstala jsem stát přede dveřmi a pomalu je otevřela. "Kimi..?"
Návrat nahoru Goto down
Carol
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Carol


Počet Příspěvků : 189

Informace
Věk: 14
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 20 Left_bar_bleue500/500Želví ostrov - Stránka 20 Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 20 Left_bar_bleue300/300Želví ostrov - Stránka 20 Empty_bar_bleue  (300/300)

Želví ostrov - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 20 Icon_minitime1Tue Feb 07, 2012 1:47 pm

Když Hikari vešla bezmocně jsem se na ní podíval.
Začal jsem přemýšlet co mi říkali mí rodiče a celkově jsem přemýšlel.O lidech co tu semnou už nejsou a pak jsem se najednou probudil už mi bylo jasné že nevydržím moc dlouho a pak jsem dostal nápad.Počkejte jediné co mě ještě zachrání je pořádně roztáhnout plíce a použiji Fuuton proud přímo do krku sice mě to docela poškrábalo ale to co jsem potřebovat jsem udělal.žebra už netlačila na plíce a já už mohl celkem normálně dýchat.
Sice jsem mohl už dýchat ale ztratil jsem spoustu krve.
Postavím se na nohy ale tak se mi zamotá hlava že spadnu Hikari do náruče.a řeknu jí buď mě zachráníte nebo vás zabije Nanabi odnes mě k jouninům a lékařským ninjům a utíkej pryč jestly to bude v pořádku tak mě k tobě přivedou pokud ne tak se ti aspoň nic nestane a v tu chvíly omdlím.
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 20 Left_bar_bleue220/220Želví ostrov - Stránka 20 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 20 Left_bar_bleue280/280Želví ostrov - Stránka 20 Empty_bar_bleue  (280/280)

Želví ostrov - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 20 Icon_minitime1Tue Feb 07, 2012 2:28 pm

Vidím Kimiho v jak hrozném stavu je. Musím mu pomoc, ztratil moho krve a nevím jak dlouho vydrží. Je tu i Sora, která by mohla říct té další jounince at ho vyléčí. Seberu Kimiho a dám si ho na záda. " Neboj. Budeš v pořádku, ty tu ještě nezemřeš. Ne dokud jsem tu ještě já. " A odnáším ho k Soře pomalu aby se mu znova neotevřely rány. Po chvíly dojdeme k Soře a já Kimiho předávám jí. " Kimi je zraněný a potřebuje ošetřit. "
Návrat nahoru Goto down
Saya Chizoku
Genin
Genin
Saya Chizoku


Počet Příspěvků : 280

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 20 Left_bar_bleue170/170Želví ostrov - Stránka 20 Empty_bar_bleue  (170/170)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 20 Left_bar_bleue230/230Želví ostrov - Stránka 20 Empty_bar_bleue  (230/230)

Želví ostrov - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 20 Icon_minitime1Tue Feb 07, 2012 4:55 pm

Chvilku jsem se tam rozhlížela a hledala Kimiho. Pak jsem ho uviděla. Jak zázrakem stál a hruď se mu hýbala a tak jsem si řekla, že už dýchá...Pak pomalu jdu k němu a on mi spadlne do náruče."Baka..." zašeptám mu. "Bude to v pořádku..." trošku ho uklidním a zavolám Ikatsua. Pak si ho Ikatsu vzal na záda a donesl ho k Raikaga. V té chvíli jsem nemohla nic dělat... jsem stát a přihlížet...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Želví ostrov - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 20 Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Želví ostrov
Návrat nahoru 
Strana 20 z 20Jdi na stránku : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20
 Similar topics
-
» Želví Ostrov
» Želví ostrov

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: