Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Želví ostrov - Stránka 10 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 10 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 10 I_vote_rcap 
Sora
Želví ostrov - Stránka 10 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 10 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 10 I_vote_rcap 
Nao Taki
Želví ostrov - Stránka 10 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 10 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 10 I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Želví ostrov - Stránka 10 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 10 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 10 I_vote_rcap 
Raidon
Želví ostrov - Stránka 10 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 10 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 10 I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Želví ostrov - Stránka 10 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 10 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 10 I_vote_rcap 
Airi
Želví ostrov - Stránka 10 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 10 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 10 I_vote_rcap 
Kana Nara
Želví ostrov - Stránka 10 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 10 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 10 I_vote_rcap 
Carol
Želví ostrov - Stránka 10 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 10 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 10 I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Želví ostrov - Stránka 10 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 10 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 10 I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Želví ostrov - Stránka 10 Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Želví ostrov - Stránka 10 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Želví ostrov - Stránka 10 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Želví ostrov - Stránka 10 Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Želví ostrov - Stránka 10 Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Želví ostrov

Goto down 
+9
Hiruko Anaki
Carol
Gray
Kana Nara
Nizashi Shiroi
Rei-chan
MPBunny
Sora
Keeper
13 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next
AutorZpráva
Keeper

Keeper


Počet Příspěvků : 58

Želví ostrov - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 10 Icon_minitime1Sun Jan 01, 2012 7:34 pm

First topic message reminder :

Želví ostrov - Stránka 10 830px-10

Želví ostrov je obrovská želva poblíž Kumogakure. Na tomto ostrově se nachází vodopád pravdy před který když si stoupnete z vodopádu vyleze vaše temné já. Poražení vašeho temného já je jedním z podtatných kroků k tomu aby jste ovládli svého bijuu, pokud nějákého máte. Na ostrově leží také velká svatině ve které se trénuje druhý krok a to porazit v souboji a "přetáhnout" chakru bijuu na svoji stranu. Tento ostrov je také velmi zajímavý zvířaty kteří na něm žijí. Jsou to zvířata které jinde nenajdete a většinou jsou sice divoká a nejsou inteligentní nějaká však dokáží i mluvit.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Carol
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Carol


Počet Příspěvků : 189

Informace
Věk: 14
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 10 Left_bar_bleue500/500Želví ostrov - Stránka 10 Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 10 Left_bar_bleue300/300Želví ostrov - Stránka 10 Empty_bar_bleue  (300/300)

Želví ostrov - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 10 Icon_minitime1Thu Feb 02, 2012 6:13 pm

Zakašlal jsem jelikož mi nateklo do nosu a trochu jsem se nalokal.To si vypiješ! a doslova.řekl jsem škádlivě.A Chytil jsem jí za pas a stáhl dolů měl jsem fyzickou přehau tak neměla šanci vzdorovat ale po chvíly jsem jí zase vytáhl Tak tady to máš.A zase néé prosím teď ne teď jsem zase neměl šanci vzdorovat já jejímu šarmu přímo jsem zamrzl stále jsem se jí koukal do očí a nic jsem neříkal.
Návrat nahoru Goto down
Hiruko Anaki
Genin
Genin
Hiruko Anaki


Počet Příspěvků : 143

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 10 Left_bar_bleue230/230Želví ostrov - Stránka 10 Empty_bar_bleue  (230/230)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 10 Left_bar_bleue230/230Želví ostrov - Stránka 10 Empty_bar_bleue  (230/230)

Želví ostrov - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 10 Icon_minitime1Thu Feb 02, 2012 6:20 pm

Když už jsem se nudil, tak jsem vyběhl ze svého pokoje a pa k chodbou přímo kolem prádelny, tam zahlédnu žehlící prkno a tak mě něco napadne. Přiběhnu k němu a urvu z něj ''nohy'' Pak ho chytnu a vynesu si ho ven. Tam vypustím písek z tykve a hodím na něj prkno. ,,Jedůůůů!'' Vykřikl jsem a skočil jsem na prkno, díky svému umění s pískem, jsem si vytvočil velkou písečnou vlnu a surfoval jsem lesem. Až jsem projížděl kolem jezírka, kde jsem zahlédl Kimiho. ,,Nazdar Kimi!'' Otočil jsem vlnu a ta mě hodila přímo do vody mezi ně. ,,Hups.'' pousmál jsem se přes svou masku, byl jsem rád že písek je suchý.
Návrat nahoru Goto down
Carol
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Carol


Počet Příspěvků : 189

Informace
Věk: 14
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 10 Left_bar_bleue500/500Želví ostrov - Stránka 10 Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 10 Left_bar_bleue300/300Želví ostrov - Stránka 10 Empty_bar_bleue  (300/300)

Želví ostrov - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 10 Icon_minitime1Thu Feb 02, 2012 6:30 pm

Byl jsem celej od písku vyhodilo mě to z tranzu Hirukoooooo!
Hikari jseš v pohodě a začal jsem jí umívat Písek z vlasů.Potop se řekl jsem jí.
A potpil jsem se.KDe jsem čekal až se taky potopí.
Návrat nahoru Goto down
Saya Chizoku
Genin
Genin
Saya Chizoku


Počet Příspěvků : 280

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 10 Left_bar_bleue170/170Želví ostrov - Stránka 10 Empty_bar_bleue  (170/170)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 10 Left_bar_bleue230/230Želví ostrov - Stránka 10 Empty_bar_bleue  (230/230)

Želví ostrov - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 10 Icon_minitime1Thu Feb 02, 2012 6:32 pm

S otevřenou pusou jsem zůstala zírat na toho kluka. Nevěděla jsem co dělat a stála jsem tam polonahá. "Ehm... no.. asi se vzdálím..." tupě se usměji a a pomalu couvám. pak jsem se potopila podle Kimiho instrukcí. Ve vodě jsem se rozhlížela a oči mě trochu pálily. Chytila jsem Kimiho za ruku a čekala co bude dál
Návrat nahoru Goto down
Hiruko Anaki
Genin
Genin
Hiruko Anaki


Počet Příspěvků : 143

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 10 Left_bar_bleue230/230Želví ostrov - Stránka 10 Empty_bar_bleue  (230/230)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 10 Left_bar_bleue230/230Želví ostrov - Stránka 10 Empty_bar_bleue  (230/230)

Želví ostrov - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 10 Icon_minitime1Thu Feb 02, 2012 6:38 pm

,,Snad by vám nevadilo trochu písku.'' Zasměju se a podívám se jak se potápějí. Hodím tykev na souš a vrátím do ní písek. pak se potopím taky, aby se nic nečeklo. Tak nějak na ně hledím a prohlížím si je a přitom si promýšlím, jakou pitomost udělám příště.
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 10 Left_bar_bleue900/1900Želví ostrov - Stránka 10 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 10 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 10 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 10 Icon_minitime1Thu Feb 02, 2012 6:44 pm

" Kašlu na tebe ! Řekl jsi si o to ! " Zařvala jsem na něj a odešla do jezírka takovým tím klouzavým pohybem. Potopila jsem se pod vodu a viděla jsem vodu, překvapivě. Poté jsem se vynořila a s podezřívavým pohledem se ploužila dál od Ikatsua, když v tom jsem zakopla o kámen pod vodou a zmizela ve vodopádu. " SUGOI ! " Ozvalo se. " Spousta zničených panenek ! " Zakřičela.
Návrat nahoru Goto down
Carol
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Carol


Počet Příspěvků : 189

Informace
Věk: 14
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 10 Left_bar_bleue500/500Želví ostrov - Stránka 10 Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 10 Left_bar_bleue300/300Želví ostrov - Stránka 10 Empty_bar_bleue  (300/300)

Želví ostrov - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 10 Icon_minitime1Thu Feb 02, 2012 6:48 pm

S Hikari jsem pod vodou doplaval co nejdál.A pak jsem se s ní vynořil.No Ehm..Tohle je můj spolubydlící.Počkat..On nás všera viděl řekl jsem zděšeně.
No snad si to nepamatuje ale chtěl bych se zeptata jestly jsi to včera myslela vážně že tu pro mě vždycky budeš.
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 10 Left_bar_bleue220/220Želví ostrov - Stránka 10 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 10 Left_bar_bleue280/280Želví ostrov - Stránka 10 Empty_bar_bleue  (280/280)

Želví ostrov - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 10 Icon_minitime1Thu Feb 02, 2012 6:58 pm

Kana se zřejmě naštvala a z trucování skočila do vody a vyhýbala se mi. Klon se zrušil a rozplynul se na vodu. Náhle však Kana zmizí a za vodopádem uslyším její hlas. Jak se tam dostala? Takže jedna z mojich teorií se potvrdila. Půjdu tedy za ní. Projdu vodopádem a vstupuju tak do obří jeskyně kde je plno ruin a zajímavých věcí. " SUGOI. Tak tohle zde ukrývá ten vodopád. Zajímavé místo pro úkryt. " Podívám se na Kanu která se rozhlíží.
Návrat nahoru Goto down
Saya Chizoku
Genin
Genin
Saya Chizoku


Počet Příspěvků : 280

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 10 Left_bar_bleue170/170Želví ostrov - Stránka 10 Empty_bar_bleue  (170/170)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 10 Left_bar_bleue230/230Želví ostrov - Stránka 10 Empty_bar_bleue  (230/230)

Želví ostrov - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 10 Icon_minitime1Thu Feb 02, 2012 7:14 pm

Vynořila jsem se a poslouchala co mi říká Kimi. "Hm....." potichu přemýšlím. Pak narazil na to jsem včera řekla. Pořád jsem ho držela za ruku a tak jsem ji stiskla a kývla "Jistě..!" usměji se. "Nedělej si starosti.... " zvedla jsem ruku a zase ho pohladila po mokrých vlasech. Opřela se o břeh a pohlédla na nebe. Vzdychla jsem při pohledu na to slast.
Návrat nahoru Goto down
Hiruko Anaki
Genin
Genin
Hiruko Anaki


Počet Příspěvků : 143

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 10 Left_bar_bleue230/230Želví ostrov - Stránka 10 Empty_bar_bleue  (230/230)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 10 Left_bar_bleue230/230Želví ostrov - Stránka 10 Empty_bar_bleue  (230/230)

Želví ostrov - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 10 Icon_minitime1Thu Feb 02, 2012 7:20 pm

Vylezl jsem z vody a natáhl jsem se na břehu. Naklonil jsem hlavu a hleděl jsem do lesa, jak se tam hemží místní bujná vegetace. Prostě jsem jen ležel a odpočíval, co se dalo.
Návrat nahoru Goto down
Carol
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Carol


Počet Příspěvků : 189

Informace
Věk: 14
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 10 Left_bar_bleue500/500Želví ostrov - Stránka 10 Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 10 Left_bar_bleue300/300Želví ostrov - Stránka 10 Empty_bar_bleue  (300/300)

Želví ostrov - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 10 Icon_minitime1Thu Feb 02, 2012 7:20 pm

Opřu se vedle ní a řeknu jí opři se o mě tady mi jsi se akorát pořezala já už jsem dots zraněný mě to už nevadí.Hikari pak chytím okolo pasu a zase se na níc tak zahledím ale tentokrát to nebyl až tak silné.Dám hikari pusu na čelo a řeknu jí.Já tě mám rád jako nikoho od té doby a zase mi steče slyza z víčka.A začnu se koukat na oblohu a odpočívám.
Návrat nahoru Goto down
Saya Chizoku
Genin
Genin
Saya Chizoku


Počet Příspěvků : 280

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 10 Left_bar_bleue170/170Želví ostrov - Stránka 10 Empty_bar_bleue  (170/170)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 10 Left_bar_bleue230/230Želví ostrov - Stránka 10 Empty_bar_bleue  (230/230)

Želví ostrov - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 10 Icon_minitime1Thu Feb 02, 2012 7:33 pm

"Ehm.....dobře.." řekla jsem tiše a opřela se o něj. Vydechla jsem a začala se uklidňovat. *Je to v pohodě. Dýchej... dýchej... ničeho se neboj... a hlavně nerudni!* Zavřela jsem oči a nadechla se čerstvého vzduchu. "Taky tě mám ráda..." řeknu a obejmu ho tak jako včera. "Nebuď smutný ano?" zvednu ruku a pohladím ho po tváři. Položím hlavu na jeho hruď a taky se dívám na oblohu.
Návrat nahoru Goto down
Carol
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Carol


Počet Příspěvků : 189

Informace
Věk: 14
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 10 Left_bar_bleue500/500Želví ostrov - Stránka 10 Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 10 Left_bar_bleue300/300Želví ostrov - Stránka 10 Empty_bar_bleue  (300/300)

Želví ostrov - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 10 Icon_minitime1Thu Feb 02, 2012 7:37 pm

Když jsme tam spolu odpočívaly neměl jsem ponětí o zbytku světa nepřemýšlel jsem o ničem jiném než o Hikari.
Hikari vlastně by mě zajímal tvůj příběh ale jestly mi to nechceš říct nebo je to pro tebe bolestivé tak mi to neříkej.
A Hikari jsem chytil pevněji.
Návrat nahoru Goto down
Hiruko Anaki
Genin
Genin
Hiruko Anaki


Počet Příspěvků : 143

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 10 Left_bar_bleue230/230Želví ostrov - Stránka 10 Empty_bar_bleue  (230/230)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 10 Left_bar_bleue230/230Želví ostrov - Stránka 10 Empty_bar_bleue  (230/230)

Želví ostrov - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 10 Icon_minitime1Thu Feb 02, 2012 7:45 pm

,,Kimi?'' Řekl jsem potichu, protože jsem nechtěl narušovat jejich chvilku. ,,Až budeš mít čas, tak by jsi mi mohl pomoct.'' Řekl jsem prosebným tonem a ztěží jsem se posadil. Zafuněl jsem a podíval jsem se na ty dvě hrdličky.
Návrat nahoru Goto down
Carol
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Carol


Počet Příspěvků : 189

Informace
Věk: 14
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 10 Left_bar_bleue500/500Želví ostrov - Stránka 10 Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 10 Left_bar_bleue300/300Želví ostrov - Stránka 10 Empty_bar_bleue  (300/300)

Želví ostrov - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 10 Icon_minitime1Thu Feb 02, 2012 7:48 pm

Jen jsem se na Hiruka podíval jako by mi vadil a řekl jsem mu za chvíly ale řekl jsem to tak že mi musel spíš odezírat.
Hikari jsem stále držel ale teď jsem jí chytil výše takže jsem jí držel těsně pod jejíma prsama a začal jsem jí hladit po břiše.
Návrat nahoru Goto down
Saya Chizoku
Genin
Genin
Saya Chizoku


Počet Příspěvků : 280

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 10 Left_bar_bleue170/170Želví ostrov - Stránka 10 Empty_bar_bleue  (170/170)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 10 Left_bar_bleue230/230Želví ostrov - Stránka 10 Empty_bar_bleue  (230/230)

Želví ostrov - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 10 Icon_minitime1Thu Feb 02, 2012 7:49 pm

Čekala jsem, že se brzy zeptá. Nechtěla jsem o tom moc mluvit..., ale Kimi mi taky řekl jeho příběh...."Fajn... matku jsem nepoznala a asi byla hodně milá a hodná, bratři ji milovali...a otec taky..." chvilku jsem ztichla a pak se zase nadechla a pokračovala. " Otec ji miloval opravdu strašně moc a tak se tak trochu nedokázal smířit s tím že už není... a důvodem proč tu už není jsem já...." asi jsem chvilku mlčela a přemýšlela co dělat." Jednoho...jednoho dne se pokusil mě zabít a bratři mu v tom chtěli zabránit a přitom přišli o život....otec pak spáchal sebevraždu a zůstala jsem sama...." nevědomě jsem stiskla Kimiho ruku, zavřela oči a chtěla být někdo jiný. "Po té jsem odešla pryč...." dodala jsem nakonec potichu. Pak jsem uslyšela hlas a otočila se tím směrem. Zakryla pusu a znovu se otočila někam pryč.
Návrat nahoru Goto down
Carol
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Carol


Počet Příspěvků : 189

Informace
Věk: 14
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 10 Left_bar_bleue500/500Želví ostrov - Stránka 10 Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 10 Left_bar_bleue300/300Želví ostrov - Stránka 10 Empty_bar_bleue  (300/300)

Želví ostrov - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 10 Icon_minitime1Thu Feb 02, 2012 7:53 pm

Uchopil jsem Hikari pevněji a Políbil jsem jí.
když jsem se od ní oddělil pověděl jsem jí to Bude dobrý a začal jsem jí více hladit.
Já tu protobe budu navždy a třeba pro tebe zemřu vždy tu budu pro tebe. po chvíly jí řeknu
Pojď Hikari už mi je trochu zima pojď se opalovat.a vezmu jí a položím na ručník a lehnu si vedle ní.
Návrat nahoru Goto down
Hiruko Anaki
Genin
Genin
Hiruko Anaki


Počet Příspěvků : 143

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 10 Left_bar_bleue230/230Želví ostrov - Stránka 10 Empty_bar_bleue  (230/230)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 10 Left_bar_bleue230/230Želví ostrov - Stránka 10 Empty_bar_bleue  (230/230)

Želví ostrov - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 10 Icon_minitime1Thu Feb 02, 2012 7:57 pm

Podíval jsem se na ně a mlaskl jsem. Horší slaďák než Titanic! Pomyslel jsem si a pak jsem si zase opatrně lehl a dělal jsem že tam nejsem, snažil jsem se hledět někam mimo.
Návrat nahoru Goto down
Saya Chizoku
Genin
Genin
Saya Chizoku


Počet Příspěvků : 280

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 10 Left_bar_bleue170/170Želví ostrov - Stránka 10 Empty_bar_bleue  (170/170)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 10 Left_bar_bleue230/230Želví ostrov - Stránka 10 Empty_bar_bleue  (230/230)

Želví ostrov - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 10 Icon_minitime1Thu Feb 02, 2012 8:19 pm

Usmála jsem se na Kimiho, ale i tak jsem byla trošku vystrašená. Ještě nikomu jsem toho neřekla tolik. Ještě nikomu jsem nebyla tak blízko a pro nikoho tu nebyla. Lehla jsem si na ručník a zavřela oči. Vzpomněla jsem si, že mám vlastně pořád mám hlad a tak jsem musela něco najít v tašce. Hrabala jsem se v tašce a hledala něco k snědku. Našla jsem citron, pytlíček čaje a další absolutně nepotřebné věci. Vzdychla jsem a najednou jsem našla dvě onigiri. Úsměv se mi rozšířil a hned jsem se do nich pustila ještě jsem nabídla Hirukovi a Kimimu.
Návrat nahoru Goto down
Carol
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Carol


Počet Příspěvků : 189

Informace
Věk: 14
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 10 Left_bar_bleue500/500Želví ostrov - Stránka 10 Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 10 Left_bar_bleue300/300Želví ostrov - Stránka 10 Empty_bar_bleue  (300/300)

Želví ostrov - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 10 Icon_minitime1Thu Feb 02, 2012 8:30 pm

já nechci řekl jsem já je nemám moc rád.stále jsem odpočíval a hlavou jsem se otočil k Hirukovi Tak co jsi chtěl?
A vzal jsem s ijablko které jsem si vzal do kapsi.
Hikari jsem pošeptal hele Hiruko chtěl pomoct tak možná půjdu někam s ním ale vrátím se.
Návrat nahoru Goto down
Hiruko Anaki
Genin
Genin
Hiruko Anaki


Počet Příspěvků : 143

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 10 Left_bar_bleue230/230Želví ostrov - Stránka 10 Empty_bar_bleue  (230/230)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 10 Left_bar_bleue230/230Želví ostrov - Stránka 10 Empty_bar_bleue  (230/230)

Želví ostrov - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 10 Icon_minitime1Thu Feb 02, 2012 8:36 pm

,,Ále to počká.'' Řekl jsem mu a podíval jsem se na ně. ,,Dělejte, jako bych tu vůbec nebyl.'' Řekl jsem jim a pak jsem slušně odmítl to jídlo. Když to tak vezmu, tak se mi tu leží zatím docela dobře. Sakra, příště si musím vzít popcorn! Švihl jsem se rukou do hlavy a porozhlédl jsem se po okolí.
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 10 Left_bar_bleue900/1900Želví ostrov - Stránka 10 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 10 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 10 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 10 Icon_minitime1Thu Feb 02, 2012 8:45 pm

Jen jsem se podívala na Ikatsua. " Nani ? " Zeptala jsem se a dívala se ze země do jeho očí. Poté jsem se na něj podívala víceméně takovým dětským pohledem a podívala se znovu do jeskyně. Stoupla jsem si na nohy a jen tak tak držela rovnováhu.
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 10 Left_bar_bleue220/220Želví ostrov - Stránka 10 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 10 Left_bar_bleue280/280Želví ostrov - Stránka 10 Empty_bar_bleue  (280/280)

Želví ostrov - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 10 Icon_minitime1Thu Feb 02, 2012 8:51 pm

Vydím jak Kana ztrácí rovnováhu tak jí rychle pomůžu aby zase neupadla. Pomůžu jí udržet se na nohách a nabídnu jí. " Nepůjdeme se porozhlédnout kolem? Třeba tu bude něco zajímavého, když je to tu tak ukryté. Zřejmě nikdo nechtěl, aby to jen tak někdo našel " Koukám se po celé jeskyni a uvidím sochy bez hlav. " Támhle je něco divného. Pojďme se tam podívat. Jsou tam nějaké sochy bez hlav " Podívám se na ní.
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 10 Left_bar_bleue900/1900Želví ostrov - Stránka 10 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 10 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 10 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 10 Icon_minitime1Thu Feb 02, 2012 8:54 pm

Kývla jsem na souhlas a pomalu začala kulhat směrem dopředu. Poté jsem uviděla na konci podivnou dračí hlavu. Chvíli jsem si jí prohlížela a řekla. " Mezi tímhle a těmi sochami něco musí být ... " Po chvíli jsem tam strčila hlavu a zaječela. Chvíli jsem tak ještě řvala, dokud mé tělo neochablo. Sesunulo se k zemi, bez hlavy.
Návrat nahoru Goto down
Saya Chizoku
Genin
Genin
Saya Chizoku


Počet Příspěvků : 280

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 10 Left_bar_bleue170/170Želví ostrov - Stránka 10 Empty_bar_bleue  (170/170)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 10 Left_bar_bleue230/230Želví ostrov - Stránka 10 Empty_bar_bleue  (230/230)

Želví ostrov - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 10 Icon_minitime1Thu Feb 02, 2012 9:02 pm

Dojedla jsem a podívala se na ty dva. Říkala jsem si, že se už obleču a půjdu se zase hledat nějaké to místo a začít trénovat. *Měla bych zlepšit výdrž a tak...* popřemýšlím. "Kimi cítíš se už na tréning?" zeptám se a pomalu se zvedám. Šla jsem za strom se převlíct. V polovině cesty jsem třikrát zakopla o pařez a spadla a nakonec jsem běžela. Samozřejmě tam musela být nízká větev a já do ní vrazila. Točila se mi hlava a do končetil pulsovala bolest.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Želví ostrov - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 10 Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Želví ostrov
Návrat nahoru 
Strana 10 z 20Jdi na stránku : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Želví Ostrov
» Želví ostrov

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: