Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Želví ostrov - Stránka 15 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 15 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 15 I_vote_rcap 
Sora
Želví ostrov - Stránka 15 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 15 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 15 I_vote_rcap 
Nao Taki
Želví ostrov - Stránka 15 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 15 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 15 I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Želví ostrov - Stránka 15 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 15 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 15 I_vote_rcap 
Raidon
Želví ostrov - Stránka 15 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 15 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 15 I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Želví ostrov - Stránka 15 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 15 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 15 I_vote_rcap 
Airi
Želví ostrov - Stránka 15 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 15 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 15 I_vote_rcap 
Kana Nara
Želví ostrov - Stránka 15 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 15 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 15 I_vote_rcap 
Carol
Želví ostrov - Stránka 15 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 15 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 15 I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Želví ostrov - Stránka 15 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 15 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 15 I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Želví ostrov - Stránka 15 Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Želví ostrov - Stránka 15 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Želví ostrov - Stránka 15 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Želví ostrov - Stránka 15 Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Želví ostrov - Stránka 15 Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Želví ostrov

Goto down 
+9
Hiruko Anaki
Carol
Gray
Kana Nara
Nizashi Shiroi
Rei-chan
MPBunny
Sora
Keeper
13 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20  Next
AutorZpráva
Keeper

Keeper


Počet Příspěvků : 58

Želví ostrov - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 15 Icon_minitime1Sun Jan 01, 2012 7:34 pm

First topic message reminder :

Želví ostrov - Stránka 15 830px-10

Želví ostrov je obrovská želva poblíž Kumogakure. Na tomto ostrově se nachází vodopád pravdy před který když si stoupnete z vodopádu vyleze vaše temné já. Poražení vašeho temného já je jedním z podtatných kroků k tomu aby jste ovládli svého bijuu, pokud nějákého máte. Na ostrově leží také velká svatině ve které se trénuje druhý krok a to porazit v souboji a "přetáhnout" chakru bijuu na svoji stranu. Tento ostrov je také velmi zajímavý zvířaty kteří na něm žijí. Jsou to zvířata které jinde nenajdete a většinou jsou sice divoká a nejsou inteligentní nějaká však dokáží i mluvit.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Carol
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Carol


Počet Příspěvků : 189

Informace
Věk: 14
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 15 Left_bar_bleue500/500Želví ostrov - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 15 Left_bar_bleue300/300Želví ostrov - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (300/300)

Želví ostrov - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 15 Icon_minitime1Sat Feb 04, 2012 4:40 pm

Strašně to bolí řekl jsem jí.ale pokusím se to vydržet.Ale začíná to už docela ulevovat.
Ale zase jsem začal lapat po dechu ale tentokrát to bylo horší už jsem se kvůli té zlomenině nemohl ani nadechnout a začala se mi z toho točit hlava a začal jsem pomalu padat do bezvědomí.
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 15 Left_bar_bleue900/1900Želví ostrov - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 15 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 15 Icon_minitime1Sat Feb 04, 2012 4:41 pm

" Yosh ! " Křikla jsem na něj a zasmála se jako malé dítě. Proti němu jsem jenom vztyčila palec nahoru a slibně dodala. " Ukážeme jí, že se v nás obou mýlila ! " Mrkla jsem na něj a v tu dobu jsem se probudila. Prudce jsem otevřela oči a rozhlédla se po okolí. Poté jsem se neslyšně zvedla, přičemž Yonbiho chakra mi teď létala po celém těle. Jen jsem pohlédla na své ruce a zajásala. Když jsem před sebou uviděla Ikatsua, prostě jsem to nevydržela a obejmula ho. " Dokázala jsem to ! Son Goku-san mne uznává ! " Řekla jsem se slzami v očích a objala ho pevně.


Naposledy upravil Kana Nara dne Sat Feb 04, 2012 4:59 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 15 Left_bar_bleue300/300Želví ostrov - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 15 Left_bar_bleue300/300Želví ostrov - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (300/300)

Želví ostrov - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 15 Icon_minitime1Sat Feb 04, 2012 4:43 pm

Amaterasu
Když jsem dokončila základní léčení, odstranila vzduch tlačící na plíce a nakonec jsem narovnala i zlomenou kost, uviděla jsem přicházející Kanu, která měla na sobě zapnutý Biju Mód. " Ježíši ... " Špitla jsem a zaklonila hlavu, přičemž jsem okamžitě odpadla. Jen tak jsem ležela v trávě s minimálními náznaky života.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Carol
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Carol


Počet Příspěvků : 189

Informace
Věk: 14
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 15 Left_bar_bleue500/500Želví ostrov - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 15 Left_bar_bleue300/300Želví ostrov - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (300/300)

Želví ostrov - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 15 Icon_minitime1Sat Feb 04, 2012 4:46 pm

Když mi začala narovnávat Kost řval jsem ohromě nahlas.
ALe pak se mi už ulevilo a podíval jsem se na Hikari a Hiruka děkuji už je to lepší a
stěží jsem se zvedal a obejmul jsem Hikari.a zašeptal jsem jí do ucha Nejdeš do pokoje?



Naposledy upravil Kimi dne Sat Feb 04, 2012 5:08 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Saya Chizoku
Genin
Genin
Saya Chizoku


Počet Příspěvků : 280

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 15 Left_bar_bleue170/170Želví ostrov - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (170/170)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 15 Left_bar_bleue230/230Želví ostrov - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (230/230)

Želví ostrov - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 15 Icon_minitime1Sat Feb 04, 2012 4:59 pm

Pohladila jsem Kimiho a něžně ho objala. " Nebude ti nic?... Chvilku ještě lež..." řekla jsem a mile se na něj usmála. Poděkovala dívce, co Kimiho vyléčila a Zůstala pořád sedět vedle něho. Pokoušela se zpamatovat. "Tys mi dal..." tiše šeptla a trošku smutně se zatvářila. Pak jsem hleděla na tu dívku, co léčila Kimiho a pak odpadla...*Čím to bude...?* nechala jsem otázku nezotpovězenou.
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 15 Left_bar_bleue220/220Želví ostrov - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 15 Left_bar_bleue280/280Želví ostrov - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (280/280)

Želví ostrov - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 15 Icon_minitime1Sat Feb 04, 2012 5:02 pm

Celou dobu dávám pozor na Kanu. Určitě už bojuje s Yonbim musím na ní dávat pozor, aby se náhodou něco nepokazilo. Pak náhle otevře oči a kolem ní se objevila záře. Byla v Bijuu modu byl jsem za ní šťastný že to dokázala. Pak mě obejme, ale i tak jsem rád. Objal jsem ji taky a společně jsme se radovali. Potom jsem na ní promluvil. " Skvělé Kano, si skvělá že si to dokázala. A Son Goku je Yonbiho jméno? Já Nibiho jméno neznám nikdy mi ho neřekl. "
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 15 Left_bar_bleue900/1900Želví ostrov - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 15 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 15 Icon_minitime1Sat Feb 04, 2012 5:07 pm

" Mě ho Goku-sama řekl ... Tvůj přítel se podle něj má jmenovat Matatabi " Usmála jsem se, když jsem se od něj odtrhla. " Son Goku mi řekl, že se podobám mému předchůdci, že jsem stejně paličatá jako on " Zasmála jsem se a řekla. " Taky si myslím, že je to víceméně můj přítel " Sklopila jsem oči a pohlédla do prázdna této místnosti. " Myslíš že ti můžu nějak pomoct ? " Zeptala jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 15 Left_bar_bleue220/220Želví ostrov - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 15 Left_bar_bleue280/280Želví ostrov - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (280/280)

Želví ostrov - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 15 Icon_minitime1Sat Feb 04, 2012 5:14 pm

Kouknu se na Kanu, která mi zrovna prozradila jméno Nibiho. Hm a já si myslel že se jmenuje Nekomata, já hlupák. Pousměju se na Kanu a řeknu. " Matatabi? A já si myslel že se jmenuje Nekomata. Jsem rád že znám konečně jeho pravé jméno. Tak mu můžu aspoň částečně porozumnět. Až k němu přijdu tak to bude celkem nebezpečné. Jak by si mi mohla pomoct v mém vlastním podvědomí? " Zeptám se tázavým tónem Kany.
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 15 Left_bar_bleue900/1900Želví ostrov - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 15 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 15 Icon_minitime1Sat Feb 04, 2012 5:22 pm

" Myslím si že nijak, ale všichni jinchuriki se mohou podvědomně spojovat ... Takže myslím, že minimálně bych ti pomoct mohla " Usmála jsem se na něj a začala jsem se smát ještě víc, když mi řekl, jak si myslel že se Matatabi jmenuje. Poté jsem ale zmlkla, protože jsem to ještě před dvaceti minutami nevěděla.
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 15 Left_bar_bleue220/220Želví ostrov - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 15 Left_bar_bleue280/280Želví ostrov - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (280/280)

Želví ostrov - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 15 Icon_minitime1Sat Feb 04, 2012 5:30 pm

Dobře takže rozumím. Potom se začne Kana smát a zřejmě jsem pochopil proč a začal se smát s ní pak jsme však oba zmlkli a já se jí pak zeptal. " Co bych měl tedy podle tebe teď udělat abych se mohl dostat za Nibim? Klíč jsem získal od Sory, která mi ho dala. " Pak přestanu mluvit a dívám se jí do očí a čekám zároveň na její reakci a jsem velmi zvědav na celej děj co se bude dít v mém vlastním podvědomí, jistě to bude zajímavé a já se konečně setkám Matatabimu tváří v tvář.
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 15 Left_bar_bleue900/1900Želví ostrov - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 15 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 15 Icon_minitime1Sat Feb 04, 2012 5:40 pm

Jen jsem proti němu nastavila svou pěst. " Takhle " Řekla jsem a podívala se na něj. Jeho oči zářily, vlastně jsem ani nevěděla proč jsem se na něj takhle dívala, ale poté jsem jen protřepala hlavu. Zřejmě jsem "dospěla". Čekala jsem tedy, jestli to Ikatsu pochopí.
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 15 Left_bar_bleue220/220Želví ostrov - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 15 Left_bar_bleue280/280Želví ostrov - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (280/280)

Želví ostrov - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 15 Icon_minitime1Sat Feb 04, 2012 5:50 pm

Když Kana na mě namíří pěst tak jsem si nějakou chvíly myslel že mě praští, z čehož jsem měl zároveň i strach kdyby mě praštila tak od ní by to určitě bolelo. Po chvilce však pochopím co mám udělat. " Už chápu co udělat " Po tom co to řeknu dám ruku v pěst a dám ji ke Kanině pěsti. Ale teď nevím ovšem co bude dál. Možná se semnou takhle spojí, ale co udělat dál to netuším, ale Kana už určitě na něco přijde jako vždycky.
Návrat nahoru Goto down
Carol
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Carol


Počet Příspěvků : 189

Informace
Věk: 14
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 15 Left_bar_bleue500/500Želví ostrov - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 15 Left_bar_bleue300/300Želví ostrov - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (300/300)

Želví ostrov - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 15 Icon_minitime1Sat Feb 04, 2012 6:01 pm

Když jsem ležel tajk jsem ukázal Hikari aby se za mnou sehla a když se za mnou sehla tak jsem jí políbil a stáhl jsem jí na zem kde jsem jí začal líbat.
Pak jsem se od ní oddělil a pověděl jsem jí Miluji tě
a začal jsem jí dál líbat a hladit po těle.
Návrat nahoru Goto down
Saya Chizoku
Genin
Genin
Saya Chizoku


Počet Příspěvků : 280

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 15 Left_bar_bleue170/170Želví ostrov - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (170/170)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 15 Left_bar_bleue230/230Želví ostrov - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (230/230)

Želví ostrov - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 15 Icon_minitime1Sat Feb 04, 2012 6:11 pm

Sedla a nechala jsem se stáhnout na zem pak lehla si tak trochu vedle Kimiho. Oplatila Kimimu polibky a více se k němu přitiskla. Trošku se začervenala pak tím co řekl a odpověděla... "To je fajn...." usmívala se na něho a čekala na bouřlivoi reakci. Pak dodala... "Odpočin si..."v duchu jsem se smála jako idiot světa.
Návrat nahoru Goto down
Hiruko Anaki
Genin
Genin
Hiruko Anaki


Počet Příspěvků : 143

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 15 Left_bar_bleue230/230Želví ostrov - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (230/230)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 15 Left_bar_bleue230/230Želví ostrov - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (230/230)

Želví ostrov - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 15 Icon_minitime1Sat Feb 04, 2012 6:28 pm

Když jsem viděl, že je o kimiho postaráno, ještě chvilku jsem chodil po venku a pak jsem šel do pokoje. Prošel jsem chodbou a pak jsem otevřel dveře a vešel dovnitř. ,,Hups!'' Ujelo mi a jaksi jsem zaraženě stál v místnosti. Pak jsem se ale rychle vzpamatoval a zabouchl jsem za sebou. Přehopsal jsem k oknu a otevřel ho. Přeběhl jsem ke Kimimu a táhl jsem ho za triko k oknu, pak jsem ho z něj vyhodil a zařval. ,,V tomhle pokoji nebudou žádný prasárny!'' Pak se otočil a okno jsem nechal otevřené. Podíval jsem se na Hikari.,,Oknem nebo dveřmi?!''
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 15 Left_bar_bleue300/300Želví ostrov - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 15 Left_bar_bleue300/300Želví ostrov - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (300/300)

Želví ostrov - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 15 Icon_minitime1Sat Feb 04, 2012 6:35 pm

Nibi
" Takže jsi přišel? Ukázal jsi se mi po dlouhé řádce let, ty malý spratku " Zavrčel za mřížemi směrem k Ikatsuovi. " Co tu chceš? " Zeptal se podrážděně hlubokým hlasem a očekával rychlou odpověď. Když se delší dobu nedostavovala, narazil tlapou do mříží s vytaženými drápy a řekl. " Dělej nebo tě i přes tu mříž rozsápu ! " Zařval.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Carol
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Carol


Počet Příspěvků : 189

Informace
Věk: 14
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 15 Left_bar_bleue500/500Želví ostrov - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 15 Left_bar_bleue300/300Želví ostrov - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (300/300)

Želví ostrov - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 15 Icon_minitime1Sat Feb 04, 2012 6:39 pm

Blbče řekl jsem Hirukovi.A Dal mu pěstí do břicha.
Tak jdi pryč jestly ti to vadí.A Chytil jsem jeho ruku a dal jí od sebe.
Mezi voči nebo do břicha zeptám se hiruka a nastavím pěst.
Návrat nahoru Goto down
Hiruko Anaki
Genin
Genin
Hiruko Anaki


Počet Příspěvků : 143

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 15 Left_bar_bleue230/230Želví ostrov - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (230/230)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 15 Left_bar_bleue230/230Želví ostrov - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (230/230)

Želví ostrov - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 15 Icon_minitime1Sat Feb 04, 2012 6:47 pm

Chytl jsem si břicho a předklonil jsem se. Moment překvapení je na mé straně. Pomyslel jsem si a bleskově jsem vypustil v předklonu písek na kimiho a ten ho chytil tak, aby se nemohl nijak pohnout. Stoupl jsem si normálně a natáhl jsem před sebe ruku s otevřenou dlaní. ,,Muhehehehe.''
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 15 Left_bar_bleue220/220Želví ostrov - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 15 Left_bar_bleue280/280Želví ostrov - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (280/280)

Želví ostrov - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 15 Icon_minitime1Sat Feb 04, 2012 6:51 pm

Po tak dlouhé době se objevím opět na tomhle místě před Nibim a ani mě to nepřekvapuje že tu je. Když na mě ovšem zařve tak se na něj podívám a řeknu " Ale, ale. Matatabi, vidíme se po tak dlouhé době a první co mi řekneš je tohle? Kdyby jsi tu mříž mohl zničit tak by jsi to už dávno udělal. Já tu jsem od toho abych tě vypustil. Chci aby se z nás stali přátelé a né nepřátelé. Nebylo by to mnohem lepší spolupracovat než se jen urážet a napad se? " Přijdu k pečeti a strhnu ji, potom spustím klíč a otevřu bránu.
Návrat nahoru Goto down
Saya Chizoku
Genin
Genin
Saya Chizoku


Počet Příspěvků : 280

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 15 Left_bar_bleue170/170Želví ostrov - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (170/170)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 15 Left_bar_bleue230/230Želví ostrov - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (230/230)

Želví ostrov - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 15 Icon_minitime1Sat Feb 04, 2012 6:51 pm

Chytla jsem děsný záchvat smíchu a tak jsem se jen válela na zemi a smála se jak blázen. Pak jsem se dokázala rozkašlat a nakonec jsem seděla a musela zavřít oči, abych zase nespustila bláznivý smích. Chytla jsem Kimiho za ruku a málem se smíchem aj rozplakala. Zase se svalila na zem a bulela smíchy.
Návrat nahoru Goto down
Carol
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Carol


Počet Příspěvků : 189

Informace
Věk: 14
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 15 Left_bar_bleue500/500Želví ostrov - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 15 Left_bar_bleue300/300Želví ostrov - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (300/300)

Želví ostrov - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 15 Icon_minitime1Sat Feb 04, 2012 7:10 pm

Pusť mě ty zmetku jeden.zařval jsem na Hiruka.
to je blbec to je blbec pomyslel jsem si
Sakra co se ti stalo necháš mě?
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 15 Left_bar_bleue300/300Želví ostrov - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 15 Left_bar_bleue300/300Želví ostrov - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (300/300)

Želví ostrov - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 15 Icon_minitime1Sat Feb 04, 2012 7:19 pm

Nibi
" Moc si věříš ty spratku! Nejsi jiný! " Zařval a rozrazil mříž takovou rychlostí, že Ikatsu nestihl nijak zareagovat pro únik. " Končíš ! " Zvolal a okolo jeho tlamy se vytvořila obří černá koule. " Byla chyba sem přijít " Dodal tiše a připravoval se pro její vrhnutí. Jen tě s pobavením sledoval, jak si odříkáváš Desatero Božích přikázání.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 15 Left_bar_bleue900/1900Želví ostrov - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 15 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 15 Icon_minitime1Sat Feb 04, 2012 7:25 pm

" Matatabi ! " Křikla jsem v Ikatsuově podvědomí. Ze stěn se vynořily Yonbiho ocasy, které Nibiho okamžitě svázaly. Tím ale spadla na zem bijudama, která vybuchla a zničila všechny mé ocasy. Nibi byl ale omráčený a Ikatsu by měl mít šanci ho dostat. Jeden z mých ocasů spadl přímo vedle Ikatsua, kde se ho jen oděrkou dotkl.
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 15 Left_bar_bleue220/220Želví ostrov - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 15 Left_bar_bleue280/280Želví ostrov - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (280/280)

Želví ostrov - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 15 Icon_minitime1Sat Feb 04, 2012 7:30 pm

Když náhle mi pomohla Kana s Yonbim aspoň takhle tak jsem si tu šanci nemohl prostě nechat upláchnout. Musel jsem zakročit tak jsem se snažil nějak ubránit. Když se mi podařilo ukrýt v dostatečné vzdálenosti a viděl jsem co se stalo hned jsem přiběhl k Nibimu a chopil se příležitosti a chňapl jsem ho za jeho chakru a snažil se jí přetáhnout k sobě. Udržoval jsem si zároveň i odstup. Přetahování chakry ale nebylo vůbec snadné. " Díky moc Kano a Sone "
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 15 Left_bar_bleue300/300Želví ostrov - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 15 Left_bar_bleue300/300Želví ostrov - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (300/300)

Želví ostrov - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 15 Icon_minitime1Sat Feb 04, 2012 7:36 pm

Nibi
Jen jsem se zadíval na Ikatsua. " Chcípni ! " Zařval a s jeho chakrou se do tebe začala přelévat nesmírná horda nenávisti a hněvu. Bylo ho tolik že nejsi schopný se sám přenést přes onu nenávist. " Neměl jsi sem chodit, spratku " Dodal ke své nenávisti a jen sledoval jak jdeš k zemi.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Sponsored content





Želví ostrov - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 15 Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Želví ostrov
Návrat nahoru 
Strana 15 z 20Jdi na stránku : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Želví Ostrov
» Želví ostrov

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: