Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Želví ostrov - Stránka 9 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 9 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 9 I_vote_rcap 
Sora
Želví ostrov - Stránka 9 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 9 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 9 I_vote_rcap 
Nao Taki
Želví ostrov - Stránka 9 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 9 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 9 I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Želví ostrov - Stránka 9 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 9 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 9 I_vote_rcap 
Raidon
Želví ostrov - Stránka 9 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 9 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 9 I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Želví ostrov - Stránka 9 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 9 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 9 I_vote_rcap 
Airi
Želví ostrov - Stránka 9 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 9 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 9 I_vote_rcap 
Kana Nara
Želví ostrov - Stránka 9 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 9 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 9 I_vote_rcap 
Carol
Želví ostrov - Stránka 9 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 9 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 9 I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Želví ostrov - Stránka 9 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 9 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 9 I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Želví ostrov - Stránka 9 Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Želví ostrov - Stránka 9 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Želví ostrov - Stránka 9 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Želví ostrov - Stránka 9 Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Želví ostrov - Stránka 9 Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Želví ostrov

Goto down 
+9
Hiruko Anaki
Carol
Gray
Kana Nara
Nizashi Shiroi
Rei-chan
MPBunny
Sora
Keeper
13 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Next
AutorZpráva
Keeper

Keeper


Počet Příspěvků : 58

Želví ostrov - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 9 Icon_minitime1Sun Jan 01, 2012 7:34 pm

First topic message reminder :

Želví ostrov - Stránka 9 830px-10

Želví ostrov je obrovská želva poblíž Kumogakure. Na tomto ostrově se nachází vodopád pravdy před který když si stoupnete z vodopádu vyleze vaše temné já. Poražení vašeho temného já je jedním z podtatných kroků k tomu aby jste ovládli svého bijuu, pokud nějákého máte. Na ostrově leží také velká svatině ve které se trénuje druhý krok a to porazit v souboji a "přetáhnout" chakru bijuu na svoji stranu. Tento ostrov je také velmi zajímavý zvířaty kteří na něm žijí. Jsou to zvířata které jinde nenajdete a většinou jsou sice divoká a nejsou inteligentní nějaká však dokáží i mluvit.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 9 Left_bar_bleue300/300Želví ostrov - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 9 Left_bar_bleue300/300Želví ostrov - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (300/300)

Želví ostrov - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 9 Icon_minitime1Wed Feb 01, 2012 7:54 pm

Kana
" Co ? " Zašeptala. " Proč myslíš že potřebujeme jen samy sebe ? " Zašeptala znovu. Její tvář se začala rozptylovat do vzduchu, přičemž z jejích očí se hrnuly lehké náznaky slz. " ostatní jsou ... jen doplněk života ? " Zeptala se naposledy a ona se rozpustila.

Ikatsu
" Prosím ? " Zeptal se, jako kdyby neslyšel. " Vždyť Kirigakure je stovky metrů pod vodou ! " Zvýšil hlas, ale poté se uklidnil. " Aha .. tak proto .. ty jsi .. " Řekl normálním hlasem a jeho rudé oči změnily svou barvu v ty Ikatsuovo. Stejně jako u Kany, i on si uvědomil, že nenávist není všechno, že hlavní složkou ninji je ...
~ Víra v sebe sama ... ~
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 9 Left_bar_bleue900/1900Želví ostrov - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 9 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 9 Icon_minitime1Wed Feb 01, 2012 8:03 pm

Chvíli jsem ji sledovala než se rozpustila. Mlčela jsem a poté se probudila do normálního světa. Probrala jsem se až po nějaké chvíli a zmateně se rozkoukávala. Poté jsem ale nenápadně vytáhla flaštičku s "povzbuzovákem" a napila se. Pak jsem si stoupla, ale trochu jsem ztratila rovnováhu a přepadla do vody. " No bezva ... " Špitla jsem pod vodou a začala si sundavat mokré brnění a oblečení, které jsem poskládala na břeh. " Ehm, tady by jsme se asi neměli koupat ... Podle toho co o tu dělá za haluz "
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 9 Left_bar_bleue220/220Želví ostrov - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 9 Left_bar_bleue280/280Želví ostrov - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (280/280)

Želví ostrov - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 9 Icon_minitime1Wed Feb 01, 2012 8:22 pm

Pomalu zase nabírám své vědomí a otevírám oči, Uvidím kanu jak něco pije ale z ničeho nic spadne do vody. Po malé chvilce se vynoří a sundá si svoje brnění a pak něco řekne. " Je tu skvěle. A dějí se tady pozoruhodné věci. " Podívám se na Kanu. Ona tu taky takhle seděla. Možná se jí to taky stalo. Ale nevím to jistě. Snad jí to dojde po téhle větě i když nevím jestli to znělo přesně na tohle. Potom se zadívám na vodopád a prohlížím si ho.
Návrat nahoru Goto down
Gray
Kyubi no Jinchuriki
Kyubi no Jinchuriki
Gray


Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 9 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (1500/1500)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 9 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 9 Icon_minitime1Wed Feb 01, 2012 8:30 pm

Keď odišli tak som sa tiež vybral preč, nemienil som tu ostať a flákať sa .. za ten čas som si už vlastne clekom slušne stihol oddýchnuť. Napísal som ešte na malinký lístok odkaz pre Kanu a Soru.. že ma nemajú hľadať páč potrebujem byť "sám".. mienil som ísť na také pusté miesto ostrova kde by ma nemohli vypátrať ani tí najlepší senzibilovia.. nemienil som sa odtiaľ vracať až kým nedokončím "to".. zo sebou som si zobral iba ruksak v ktorom bolo základné vybavenie shinobiho. Zopár kunaiov, shurikenov, menšia prenosná lekárnička, kresadlo, zopár metrov ocelového lanka. Následne mi ostalo ešte asi pol ruksaka voľného a tak som len pomalším krokom prišiel do kuchyne. Po ceste som si dával pozor aby som náhodou niekoho nestretol, chodbami som sa blížil skôr ako taký tieň, potichúčku ako myška.. nepozorovane ako nejaký pavúk skrížený s chameleónom.. nakoniec som sa do kuchyne aj vkradol a no.. vybrakoval som to čo sa mi do tašky zmestilo.. bolo tu toho ešte dosť pre ostatných.. toto mi vystačilo.. no mne samému tak na týždeň, ak by som s tým šetril.. nakoniec som len otvoril okno a vyskočil som ním do divočiny
/post sa bude upravovať aby mal.. dostatočujúcu dĺžku na filler xDD


Pomalším krokom som išiel z toho "hotela" po úplne neznámej ceste.. no ktorá ani tak nebola cesta. Proste som išiel stále rovno. Celá cesta mi sama trvala niekoľko hodín.. tento ostrov bol naozaj rozsiahli, po nejakom čase som už vlastne ani nevedel odkiaľ som prišiel. Doslova som sa stratil no celý čas to bol môj účel. Keď som sa stratil sám.. tak som naozaj pochyboval že ma nájdu ostatný. "Gomenasai Kana-chan.. ale nemôžem byť tu s tebou, keď mám trénovať.. spomaluješ ma.. a čím viac som s tebou tu, tým menej času budem mať s tebou neskôr.. naah.. už to pletiem.. okej.. od teraz žiadna Kana, žiadna Sora, žiadna Konoha.. iba tréning.. však.. sa ešte uvidíme.. dúfam, snáď ma potom pochopý.." Rozmýšľal som nahlas a nakoniec som si znova len povzdychol. Bol som už celkom unavený ale stále nie dosť na to, aby som mohol ísť spokojne spať niekam na strom či.. tak. Celý čas čo som sem išiel som sa vlastne predieral porastom, stromamy, niekedy som musel aj preplávať niečo ako menšiu rieku. To že som sa odhodlal zastaviť priamo tu malo pár dôvodov.. aj dosť taktických.. za prvé tu tá rieka naozaj bola, vlastne som sa utáboril v takom jej záhybe. Bola tam vyššia skala a zopár prázdnych jaskýň ktoré mohli byť výborným prístreškom.. zároveň tu bolo dosť veľa porastu, jaskyňa ktorú som si vybral bola dokonale zakrytá a sám som ju mal problém nájsť.. vlastne z vonku vôbec nebola vidieť. Rozložil som si tam nejaké veci, roztvoril som spacák a vybral som nejaké jedlo na doplnenie energie. Nemal som toho príliš moc no pre dnes a ešte pár dní to úplne stačilo.. neskôr som si kludne mohol niečo uloviť. Po tom čo som spraskal asi dve jablká som sa z úkrytu vybral von. Preskúmať okolie. Bolo tu celkom fajn, celé prostredie pôsobilo tak sviežo a odbúravalo v podstate všetky myšlienky z mojej hlavy. Tá vôňa a podobne. Na vrcholku bolo dokonca dosť veľké priestranstvo kryté skalami.. kde som mohol cvičiť techniky bez toho, aby to upútalo pozornosť celého ostrova. Bolo to úplne dokonalé miesto.. vedel som že tu nejaký ten čas strávim a tak ale.. no nechcel som sa tu zdržať až tak dlho. Preto som radšej plánoval začať už dnes. Ako aj pred tým som sa snažil nahromadiť dosť chakry do svojho okolia, teda hlavne do mojich úst kde sa miesila zo vzduchom. Slnko už dávno zapadlo no aj tak som bol dosť ďaleko od ubytovne... aby som sa pokúsil o techniku ktorú.. som mal tak z polovice zvládnutú.. teda aspoň som si to myslel. V tú noc som išiel spať neskoro.. no .. pokročil som ! Teraz som už dokázal vyvolať doslova iksrenie ohnivého pôvodu v dosť veľkej oblasti predo mnou. Vzduch sa viditeľne ohrial, doslova sa ako keby vlnil od toho aké som pred sebou vytvoril teplo. Od prúdu ohňa to však stále malo hodne ďaleko. Teda nie hocijakého prúdu, ale ohromne silného.. vlastne som čakal že pri dokončení techniky vypálim celý tento povrch a .. aj dosť veľkú časť územia ktoré bolo predo mnou. Nebolo tu totiž nič čo by dokázalo pohltiť chakru a moju techniku zmieriť.

3/6


Naposledy upravil Gray dne Thu Feb 02, 2012 8:47 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Saya Chizoku
Genin
Genin
Saya Chizoku


Počet Příspěvků : 280

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 9 Left_bar_bleue170/170Želví ostrov - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (170/170)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 9 Left_bar_bleue230/230Želví ostrov - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (230/230)

Želví ostrov - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 9 Icon_minitime1Thu Feb 02, 2012 1:58 pm

Tak pokojně si hledám nějaké místečko, kde bych nikoho nerušila a někdo mi zakryl oči. "Ahoj...Kimi..?" myslela jsem to sice jako odpověď, ale přesto jsem si nebyla jistá a tak jsem ji protáhla do tázací věty. Sundám jeho ruce z očí a otočím se. "Copak netrénuješ?" zeptám se a pousměji se na něho. Zastavila jsem se a sedla si na větev.
Návrat nahoru Goto down
Carol
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Carol


Počet Příspěvků : 189

Informace
Věk: 14
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 9 Left_bar_bleue500/500Želví ostrov - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 9 Left_bar_bleue300/300Želví ostrov - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (300/300)

Želví ostrov - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 9 Icon_minitime1Thu Feb 02, 2012 2:01 pm

Já si sedl vedle ní no trénuji ale no šel jsem hledat jednoho summona ale ty jsi lepší kořist řekl jsem jí a pousmál jsem se.
A kam jdeš ty asi očekávám že trénovat co?
Ale chtěl bych se ti omluvit za včerejšek že jsem na tebe tak nejednou no ty víš.Ale tobě nevidím nic za zlé.
Návrat nahoru Goto down
Saya Chizoku
Genin
Genin
Saya Chizoku


Počet Příspěvků : 280

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 9 Left_bar_bleue170/170Želví ostrov - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (170/170)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 9 Left_bar_bleue230/230Želví ostrov - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (230/230)

Želví ostrov - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 9 Icon_minitime1Thu Feb 02, 2012 2:10 pm

Začnu se houpat ze strany na stranu. "Hm... summon..." zapřemýšlela jsem. "Co bys chtěl za summona?" pobavila mě jak řek, že jsem kořist a tak jsem se zachechtala jako malá. "To je v pořádku nedělej si včerejškem těžkou hlavu."řeknu mu a znovu ho pohladím po vlasech. Jak bych to řekla, byl to můj zlozvyk už od mala, takhle jsem kdysi hladila aj svoje bratry. Nikdy jsem na ně zapomenou, spíše jsem nechtěla nikdy zapomenou na lidi které jsem takhle kdy hladila. Takhle jsem si většinou tvořila vzpomínky, které mě hřály, když jsem byla sama a tak podobně.
Návrat nahoru Goto down
Carol
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Carol


Počet Příspěvků : 189

Informace
Věk: 14
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 9 Left_bar_bleue500/500Želví ostrov - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 9 Left_bar_bleue300/300Želví ostrov - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (300/300)

Želví ostrov - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 9 Icon_minitime1Thu Feb 02, 2012 3:55 pm

no chtěl bych chytit jednu obrovskou mnohonožku.Ale nechoď se mnou nechci aby se ti něco stalo nebo kdyžtak buď v záloze.Já jí zvládnu sám.
A Hikari jsem Pohladil po tváři a odskočil jsem a začal jsem z výšky hledat mnohonožku a nakonec jsem jí i našel.
Návrat nahoru Goto down
Saya Chizoku
Genin
Genin
Saya Chizoku


Počet Příspěvků : 280

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 9 Left_bar_bleue170/170Želví ostrov - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (170/170)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 9 Left_bar_bleue230/230Želví ostrov - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (230/230)

Želví ostrov - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 9 Icon_minitime1Thu Feb 02, 2012 4:15 pm

"Neboj..." podívám se na něj. Po té jsem na něj chvilku dívala a pozorovala jak hledá tu svoji mnohonožku. Pousmála jsem se a vyskočila jsem a vydala se za ním. Zastavila jsem asi tak 10m od něho a z větve pozorovala jak si poradí se summonem. To bude poprvé co ho uvidím v akci. Začala jsem se těšit a na tváři se mi objevil úsměv. Pro jistotu jsem byla připravena kdykoli zasáhnout.
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 9 Left_bar_bleue900/1900Želví ostrov - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 9 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 9 Icon_minitime1Thu Feb 02, 2012 4:23 pm

Už jsem byla jen ve spodním prádle, když jsem vylezla z vody. Poté jsem se zase napila z flašky, kterou jsem vzala ze svého brnění. Ta se tam dostala ode mne. Našla jsem ji totiž v lednici. Pro mojí smůlu tam byl extrémní obsah alkoholu. Po chvíli se mi začaly podlamovat nohy a já zvedla flašku nad hlavu a zařvala. " Sexem ke zdraví ! " Bylo trochu moc vidět, že jsem extrémně opilá.
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 9 Left_bar_bleue220/220Želví ostrov - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 9 Left_bar_bleue280/280Želví ostrov - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (280/280)

Želví ostrov - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 9 Icon_minitime1Thu Feb 02, 2012 4:32 pm

Kouknu se na Kanu, která tam chlastá a pak začne říkat něco ulítlího. Já se ale do té pasti chytit nehodlám. Nejsem Gray. Zavolám na Kanu. " Po tomhle nemůžeš být hned opilá. Na mě takovýhle triky nezaberou. " Ach jo. Takový starý triky z nám když jsem byl ve vesnici a chodil všude možně. Ženský tohle zkoušeli na chlapy v hospodě. Spatný bylo, že byly tak ozřalý že na to naletěli a pak se další den ráno probudili s vybranou peněženkou.
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 9 Left_bar_bleue900/1900Želví ostrov - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 9 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 9 Icon_minitime1Thu Feb 02, 2012 4:35 pm

Jen s širokým úsměvem jsem se začala válet v trávě. " Spongebob " Řekla jsem energicky. V trávě jsem přitom vytvářela jakéhosi anděla, kterého děti dělají do sněhu. Pak jsem si ale dala přestávku a na ex do sebe vlila i zbytek whiskey, kterou jsem u sebe měla. " Lalala " Hučela jsem na celý les a pomalu se ploužila ke stromu, který jsem poté objala.
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 9 Left_bar_bleue220/220Želví ostrov - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 9 Left_bar_bleue280/280Želví ostrov - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (280/280)

Želví ostrov - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 9 Icon_minitime1Thu Feb 02, 2012 4:48 pm

Někdo jí už musí zastavit a sebrat jí ten chlast. " Sution: Mizu bunshin no Jutsu. " Vytvořím z vody klona, který už ví co udělat a co udělat kdyby se o něco pokusila. Klon k ní kráčí a dává si pozor, aby ho nepraštila. Chytne jí za obě ramena a otočí jí směrem k němu a řekne. " Tak to už by stačilo. Uklidni se trochu a chovej se víc jako normální člověk. " Klon na ní koukne vážným výrazem a já zatím pozoruji situaci.
Návrat nahoru Goto down
Carol
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Carol


Počet Příspěvků : 189

Informace
Věk: 14
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 9 Left_bar_bleue500/500Želví ostrov - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 9 Left_bar_bleue300/300Želví ostrov - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (300/300)

Želví ostrov - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 9 Icon_minitime1Thu Feb 02, 2012 4:53 pm

Nakoec mi Mnohonožka uteče No prdím na to.Mám na to dost času.
ZAskočím k Hikari nechceš někam jít já nem,ám co na práci já už mám málo chakry tak nemůžu moc trénovat.
Mohly bychom třeba k vodě když jsme na ostrově.ik dyž to bych si první musel pro plavky ale ty je asi nemáš když sis nevzala skoro nic.No tak kam?
Návrat nahoru Goto down
Saya Chizoku
Genin
Genin
Saya Chizoku


Počet Příspěvků : 280

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 9 Left_bar_bleue170/170Želví ostrov - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (170/170)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 9 Left_bar_bleue230/230Želví ostrov - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (230/230)

Želví ostrov - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 9 Icon_minitime1Thu Feb 02, 2012 5:02 pm

" Ehm.... ok půjdem k vodě..." řeknu a vyběhnu tím směrem. Sice jsem opravdu neměla plavky.... ale něco s sebou jsem měla a náhradní spodní oblečení mezi ty věci bylo takže jsem se rozhodla, že budu v podprsence a kalhotkách. Najednou jsem prudce zastavila, otočila se k němu a promluvila... "Ehm... nebude ti vadit když budu ve spodním prádle?"
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 9 Left_bar_bleue900/1900Želví ostrov - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 9 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 9 Icon_minitime1Thu Feb 02, 2012 5:04 pm

Jen jsem sledovala jako malá prolétávajícího motýla. Poté jsem se otočila na Ikatsua a s nepřítomným výrazem řekla. " Říkal jsi něco Grayi ? " Zeptala jsem se, bylo vidět že jsem víceméně vůbec nevěděla o co jde. Jen jsem se sesunula u stromu ještě níž a načtvaně jsem sledovala Ikatsua.
Návrat nahoru Goto down
Carol
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Carol


Počet Příspěvků : 189

Informace
Věk: 14
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 9 Left_bar_bleue500/500Želví ostrov - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 9 Left_bar_bleue300/300Želví ostrov - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (300/300)

Želví ostrov - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 9 Icon_minitime1Thu Feb 02, 2012 5:09 pm

No trochu jsem se začervena Pokud tobě ne tak mě taky ne,.já si taky teda nechám trenýrky dneska stejně nemám moje oblíbený takže si je nezničím.
a vyšel jsem když jsme došly k vodě tak jsem si sundal oblečení a skočil jsem do vody.Pojď Hikari řekl jsem jí Hele na dně je velká mušle počkej já jí vytáhnu ponořil jsem se ale byla oprvdu těžká jentaktak jsem si vystačil s dechem ale vytáhnul jsem ji.Ta je ale obrovská ale taky pěkně těžká.Ale řízl jsem se o ježka pěkně to pálí.
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 9 Left_bar_bleue220/220Želví ostrov - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 9 Left_bar_bleue280/280Želví ostrov - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (280/280)

Želví ostrov - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 9 Icon_minitime1Thu Feb 02, 2012 5:15 pm

Klon se koukne na Kanu a řekne. " Však já tě proberu. " Odejde k jezírku a nebere do dlaní velkou hrst vody a donesí jí ke Kaně. Hodí po Kaně vodu aby se trochu probudila a nedělala blbosti. " Tak už se prober. Jsou snad důležitější věci na práci než se tu opíjet ne? " Klon stojí před Kanou a sleduje co udělá a mezitím jí zkoumám vodopád jestli na něm není něco podezřelého a koukám se na něj z blízka abych nic nepřehlédnul.
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 9 Left_bar_bleue900/1900Želví ostrov - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 9 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 9 Icon_minitime1Thu Feb 02, 2012 5:24 pm

Jen jsem ho pozorovala a když po mne hodil hrst vody, jen jsem se na něj vyčítavě podívala a řekla. " Grayi, ty už mne snad nemáš rád ? " Zeptala se a hledala něco, čeho by se mohla chytnout, jelikož by ho nerada praštila. " KDO JE TU OPILÝ ?! " Zvýšila jsem hlas.
Návrat nahoru Goto down
Saya Chizoku
Genin
Genin
Saya Chizoku


Počet Příspěvků : 280

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 9 Left_bar_bleue170/170Želví ostrov - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (170/170)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 9 Left_bar_bleue230/230Želví ostrov - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (230/230)

Želví ostrov - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 9 Icon_minitime1Thu Feb 02, 2012 5:29 pm

Šla jsem s Kimim a nakonec jsem vážně stále u vody. Dívala se jak se svlíká a jde do vody. "Ehm... jo dobře.." řeknu a pomalu se svlékám taky. Za chvilku jsem tam stála ve spodním prádle a připravovala se jít do vody. KDyž vylovil tu mušli, úžasem jsem na něho civěla. "Sugoi..." hlesla jsem a smála se. " Ukaž zavážu ti to.." řeknu když se na něho dívám.
Návrat nahoru Goto down
Carol
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Carol


Počet Příspěvků : 189

Informace
Věk: 14
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 9 Left_bar_bleue500/500Želví ostrov - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 9 Left_bar_bleue300/300Želví ostrov - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (300/300)

Želví ostrov - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 9 Icon_minitime1Thu Feb 02, 2012 5:33 pm

NE to je v pohodě.pojď skočím do vody a začnu na Hikari cákat.Pojď snad ti není zima
řekl jsem jí škodolibě a začal jsem se přátelsky smát jako kdybych jí chtěkl vyhecovat.
Když už tam pomalu lezla tak jsem se jí zeptal Umíš dobře plavat?
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 9 Left_bar_bleue220/220Želví ostrov - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 9 Left_bar_bleue280/280Želví ostrov - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (280/280)

Želví ostrov - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 9 Icon_minitime1Thu Feb 02, 2012 5:34 pm

Klon zvýší hlas. " TY. Koukni se na sebe co zrovna děláš. A já jsem Ikatsu ne Gray. " Klon se na ní jaksi trochu zamračí a dělá jaká je to otrava tohle dělat. Já zatím dále zkoumám vodopád. Možná je za tím vodopádem něco, ale nejsem si jistej. Možná bychom se mohli pak podívat s Kanou pokud se konečně vzpamatuje. Možná za vodopádem je nějaká skrytá jeskyně a nebo jen tvrdá skála do které narazíme a bude to bolet.
Návrat nahoru Goto down
Saya Chizoku
Genin
Genin
Saya Chizoku


Počet Příspěvků : 280

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 9 Left_bar_bleue170/170Želví ostrov - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (170/170)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 9 Left_bar_bleue230/230Želví ostrov - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (230/230)

Želví ostrov - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 9 Icon_minitime1Thu Feb 02, 2012 5:48 pm

Pousměji se a začnu se pomalu ponořovat do vody. Po té cítím jak na mě někdo cáká vodu. "Hehe..." vypláznu na něj jazyk a taky na něj začnu cákat vodu. "Umím plavat ... proč se ptáš?" zajímám se a začnu o tom přemýšlet. Přestala jsem na něho cákat vodu a klidně si sedla na břeh. Začala houpat nohy sem a tam a užívala si přívemný dotek vody na kůži.
Návrat nahoru Goto down
Carol
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Carol


Počet Příspěvků : 189

Informace
Věk: 14
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 9 Left_bar_bleue500/500Želví ostrov - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 9 Left_bar_bleue300/300Želví ostrov - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (300/300)

Želví ostrov - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 9 Icon_minitime1Thu Feb 02, 2012 6:01 pm

Nakonec vylezu a sednu si vedle Hikari.Tak co jak ti je?.Nemohl jsem si pomoct ale koukal jsem se jí přímo na ty druhý oči ale snažil jsem se to omezovat.
Nemáš náhodou nějaký bonbóny mám docela chuť??
A nejdeme do vody zaplaveme si pořádně když už tu jsme?
Návrat nahoru Goto down
Saya Chizoku
Genin
Genin
Saya Chizoku


Počet Příspěvků : 280

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 9 Left_bar_bleue170/170Želví ostrov - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (170/170)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 9 Left_bar_bleue230/230Želví ostrov - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (230/230)

Želví ostrov - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 9 Icon_minitime1Thu Feb 02, 2012 6:09 pm

Začala jsem se smát... "Ehmmm...zde..." podám -kimimu otevřenou tašku s bonbony. "Jo půjdeme!" Skočila jsem do vody a ponořila se do ní. Vyzkoušela jsem si několik věcí napříkla stojky, kotouli a tak. Protože jsem, si ráda hrála ve vodě. Přitom jsem se pořád nemusela nadechovat. Pak jsem plavala pod hladinou směrem ke Kimimu. Chytla ho za nohy a stáhla do dolu do vody. Pak jsem se už vynořila a začala se smát.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Želví ostrov - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 9 Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Želví ostrov
Návrat nahoru 
Strana 9 z 20Jdi na stránku : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Želví Ostrov
» Želví ostrov

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: