Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Želví ostrov - Stránka 6 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 6 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 6 I_vote_rcap 
Sora
Želví ostrov - Stránka 6 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 6 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 6 I_vote_rcap 
Nao Taki
Želví ostrov - Stránka 6 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 6 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 6 I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Želví ostrov - Stránka 6 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 6 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 6 I_vote_rcap 
Raidon
Želví ostrov - Stránka 6 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 6 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 6 I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Želví ostrov - Stránka 6 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 6 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 6 I_vote_rcap 
Airi
Želví ostrov - Stránka 6 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 6 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 6 I_vote_rcap 
Kana Nara
Želví ostrov - Stránka 6 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 6 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 6 I_vote_rcap 
Carol
Želví ostrov - Stránka 6 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 6 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 6 I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Želví ostrov - Stránka 6 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 6 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 6 I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Želví ostrov - Stránka 6 Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Želví ostrov - Stránka 6 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Želví ostrov - Stránka 6 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Želví ostrov - Stránka 6 Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Želví ostrov - Stránka 6 Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Želví ostrov

Goto down 
+9
Hiruko Anaki
Carol
Gray
Kana Nara
Nizashi Shiroi
Rei-chan
MPBunny
Sora
Keeper
13 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 20  Next
AutorZpráva
Keeper

Keeper


Počet Příspěvků : 58

Želví ostrov - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 6 Icon_minitime1Sun Jan 01, 2012 7:34 pm

First topic message reminder :

Želví ostrov - Stránka 6 830px-10

Želví ostrov je obrovská želva poblíž Kumogakure. Na tomto ostrově se nachází vodopád pravdy před který když si stoupnete z vodopádu vyleze vaše temné já. Poražení vašeho temného já je jedním z podtatných kroků k tomu aby jste ovládli svého bijuu, pokud nějákého máte. Na ostrově leží také velká svatině ve které se trénuje druhý krok a to porazit v souboji a "přetáhnout" chakru bijuu na svoji stranu. Tento ostrov je také velmi zajímavý zvířaty kteří na něm žijí. Jsou to zvířata které jinde nenajdete a většinou jsou sice divoká a nejsou inteligentní nějaká však dokáží i mluvit.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 6 Left_bar_bleue900/1900Želví ostrov - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 6 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 6 Icon_minitime1Mon Jan 30, 2012 5:35 pm

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Gray
Kyubi no Jinchuriki
Kyubi no Jinchuriki
Gray


Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 6 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1500/1500)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 6 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 6 Icon_minitime1Mon Jan 30, 2012 5:39 pm

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 6 Left_bar_bleue900/1900Želví ostrov - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 6 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 6 Icon_minitime1Mon Jan 30, 2012 5:46 pm

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Gray
Kyubi no Jinchuriki
Kyubi no Jinchuriki
Gray


Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 6 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1500/1500)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 6 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 6 Icon_minitime1Mon Jan 30, 2012 5:50 pm

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 6 Left_bar_bleue900/1900Želví ostrov - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 6 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 6 Icon_minitime1Mon Jan 30, 2012 5:55 pm

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Gray
Kyubi no Jinchuriki
Kyubi no Jinchuriki
Gray


Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 6 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1500/1500)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 6 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 6 Icon_minitime1Mon Jan 30, 2012 6:01 pm

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Hiruko Anaki
Genin
Genin
Hiruko Anaki


Počet Příspěvků : 143

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 6 Left_bar_bleue230/230Želví ostrov - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (230/230)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 6 Left_bar_bleue230/230Želví ostrov - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (230/230)

Želví ostrov - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 6 Icon_minitime1Mon Jan 30, 2012 6:04 pm

Krucinál to nemůžou být potichu?! Pomyslel jsem si a zvedl jsem ruku. Zatnul jsem v pěst a silně zabušil do zdi a pak zařval. ,,Ticho tam bude nebo na vás vletím!'' Sedl jsem si na posteli a čekal jsem nějakou odezvu.
Návrat nahoru Goto down
Carol
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Carol


Počet Příspěvků : 189

Informace
Věk: 14
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 6 Left_bar_bleue500/500Želví ostrov - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 6 Left_bar_bleue300/300Želví ostrov - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (300/300)

Želví ostrov - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 6 Icon_minitime1Mon Jan 30, 2012 6:08 pm

Když jsem odcházel z jídelny slyšel jsem hluk od Kany a Graye.a začal jsem na ně řvát.
Ticho je tu snad nějaké Hentai kolej??Mi tu hodláme trénovat Bijuu a ne shcopnosti sexu.
Tak se zatraceně zklidněte.
Nakonec když nekončily tak jsem se už naštval a pořádně do toho zabušil na dveře a řekl jsem jim Klid tohle si děte dělat někam do lesa.možná jsem byl tak naštvaný protože jsem záviděl Grayovi ale to už neřeším a odešel jsem do pokoje za Hirukem.
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 6 Left_bar_bleue900/1900Želví ostrov - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 6 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 6 Icon_minitime1Mon Jan 30, 2012 6:09 pm

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Gray
Kyubi no Jinchuriki
Kyubi no Jinchuriki
Gray


Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 6 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1500/1500)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 6 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 6 Icon_minitime1Mon Jan 30, 2012 6:16 pm

Ako som počul oboch tak.. no prebehlo mi hlavou zopár vražedných myšlienok. SORRY ! ale je zamknuté ! zreval som tak aby to pochopiteľne obaja počuli no po tom som sa venoval už len Kane. No.. toto venovanie ešte nejakú tu chvíľku trvalo. Vystriedali sme niekoľko polôh a uhm popravde to boli zatiaľ najšťastnejšie chvíľky môjho života. Rozhodne som si ich nemienil zničiť tými chalanmi ktorý.. sa v živote na nahú babu ani len nepozreli !! teda rozmýšľal som o tom ako už celkom skusený samec.. odbáčajúc od toho že to bolo dnes poprvé. No nakoniec sa to nejak uhm.. zvrtlo? ani nie. Proste sme už skončili.. nevedel som ako je na tom Kana no keď som od nej odchádzal do sprchy tak som si šomral niečo v štýle že idem zabiť dvoch Jinchuuriky ktorý nevedia rešpektovať chvíľku dvoch ľudí !! zase odbáčajúc od toho že to trvalo minimálne takú.. hodinu ? asi.. stratil som pojem o čase.
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 6 Left_bar_bleue220/220Želví ostrov - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 6 Left_bar_bleue280/280Želví ostrov - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (280/280)

Želví ostrov - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 6 Icon_minitime1Mon Jan 30, 2012 6:18 pm

Je čas trénovat když Sora odešla. Radši jsem na to co řekla nic neříkal a pokračoval jsem. Když jsem však odcházel tak jsem zaslechl nějaký podivný zvuk tak jsem se šel podívat do chodby odkud vychází. Vycházel z pokoje Kany a Graye, ten zvuk zní jakoby tam provozovali snad sex. Tak mladí a už tohle. Oni musej prostě využít první příležitosti. Zabouchám na dveře a zařvu. " když to děláte tak si aspoň pustte hudbu aby vás nebylo slyšet " Potom tedy odcházím ven s rukama v kapsách. Venku ovšem se jen neprocházím a začínám hledat místo k tréninku. Když ho najdu začnu trénovat.
Návrat nahoru Goto down
Carol
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Carol


Počet Příspěvků : 189

Informace
Věk: 14
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 6 Left_bar_bleue500/500Želví ostrov - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 6 Left_bar_bleue300/300Želví ostrov - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (300/300)

Želví ostrov - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 6 Icon_minitime1Mon Jan 30, 2012 6:19 pm

Už jsem byl vážně naštvanej Rozeběhl jsem se vyrazl jsem dveře a nakonec jsem si dal před oči ruku hele prosím nemohly by jste se udělat spíš někde v lese prosím mě to dost ruší.Otočil jsem se a koukl jsem se na dveře no Kvalitka se pozná.
Dveře jsem doslova proletěl Cel rám byl rozsekaný.Dveře jsem optrně vložil do prosopru původních dveří a řekl doufám že mě poslechnete je to opravdu otravné.
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 6 Left_bar_bleue900/1900Želví ostrov - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 6 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 6 Icon_minitime1Mon Jan 30, 2012 6:22 pm

Vražedně jsem se podívala na Kimiho, kdy jsem si přes sebe hodila deku jako superhrdina, takže mi nebylo nic vidět a skočila jsem po něm, přičemž jsem mu vlepila takovou vražednou facku, že vyletěl ven na chodbu. " TY DEBILNÍ KRETÉNE ! " Zařvala jsem na něj a potom se podívala na Kimiho znovu, když jsem si začala prokřupovat klouby na rukou.


Naposledy upravil Kana Nara dne Mon Jan 30, 2012 6:27 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 6 Left_bar_bleue2800/2800Želví ostrov - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 6 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 6 Icon_minitime1Mon Jan 30, 2012 6:23 pm

čo tam je taký rámus ? povedala som si , sediac na strome a o chvíľu som počula Katarovú vetu a pomyslela som si P-Počkať , ak nemali ochranu t-tak ma HANAKI ZABIJE DO Pi*e aaaaaaa rozzúrená som vošla do budovy ľahla som si do postele a bola som veľmi rozzúrená a v tom sa tam zjavil znova Daichi a povedal Nádych ,výdych , nádych,výdych tým to ma poriadne nasral všetok sa to uvoľnilo a vrazila som Daichimu Takú pecku že ma lasi zlomený nos a znova išiel za Amaterasu . Ja som bola znova kľudná . Postavila som sa zašla do jedálne vykradnúť chladničku , bolo tam však ovocie tak som si zobrala chladené jablko a začala hrýzť a čakala som na Kanu kedy víde s pokoja
Návrat nahoru Goto down
Carol
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Carol


Počet Příspěvků : 189

Informace
Věk: 14
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 6 Left_bar_bleue500/500Želví ostrov - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 6 Left_bar_bleue300/300Želví ostrov - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (300/300)

Želví ostrov - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 6 Icon_minitime1Mon Jan 30, 2012 6:27 pm

Když jsem se zvedal tak jsem si pomyslel ta má ale švih.No tohle jsi přehnala.Dám ti 5 minut na to se obléknout a pak jdi na chodbu.čekal jsem tam.
Nakonec jsem naštvaně vyplivl krev z pusy.a stále jsem čekal.
Návrat nahoru Goto down
Hiruko Anaki
Genin
Genin
Hiruko Anaki


Počet Příspěvků : 143

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 6 Left_bar_bleue230/230Želví ostrov - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (230/230)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 6 Left_bar_bleue230/230Želví ostrov - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (230/230)

Želví ostrov - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 6 Icon_minitime1Mon Jan 30, 2012 6:32 pm

Vyletěl jsem na chodbu a popadl jsem kimiho za ruku. Vtáhl jsem ho do pokoje a zabouchl jsem. ,,Radši drž hubu!'' Řekl jsem tiše a jako možnou únikovou cestu jsem zvolil okno, které jsem dopředu otevřel.
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 6 Left_bar_bleue900/1900Želví ostrov - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 6 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 6 Icon_minitime1Mon Jan 30, 2012 6:34 pm

Nadšené jsem na sebe hodila kimono a odkráčela do kuchyně, kde jsem uviděla Soru. Ještě předtím jsem ale prošla okolo Kimiho a když se naše stíny protly, jen jsem se zastavila a řekla. " Nejsem taková punťa na jakou vypadám ... Takže radši zvaž co mi kdy řekneš ... " Dodala jsem a Kimi nebyl schopný se pohnout. Potom jsem zrušila techniku stínů a odkráčela do kuchyně za Sorou. Tam jsem jen tak z provokace jsem si sedla naproti ní a provokativně řekla. " Víš co je nejlepší ? ... Když je to bez ochrany " Ušklíbla jsem se a čekala maximální výbuch. Kamkoli jsem přišla, tam se něco dělo. To musel být osud, jinak si to prostě nedokážu představit.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 6 Left_bar_bleue2800/2800Želví ostrov - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 6 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 6 Icon_minitime1Mon Jan 30, 2012 6:44 pm

Hahahaha Smiala som sa ako šialená strašne mi to tu prišlo smiešne , od smiechu som sa až šúľala po zemi , vypadalo to moc smiešne aspoň pre mňa no v sekunde som zvážnela keď som si spomenula na Hanaki ako ma bude mlátiť za to ak sa stane ,,tá" vec . Postavila som sa a potom som povedala Yosh , sex bez ochrany je lepší ale decko v tvojom veku by som nechcela vyplazila som jej jazyk ako malá ďalej som hrýzla jablko a po tom čo som ho dohrýzla ohryzok som hodila do koša , na prvý krát som netrafila no na druhý sa mi to podarilo , bola som uvoľnená
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 6 Left_bar_bleue900/1900Želví ostrov - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 6 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 6 Icon_minitime1Mon Jan 30, 2012 6:49 pm

" Hm, jenže děcko nebude, jestli vám jde o tohle, raikage-sama " Usmála jsem se na ni. Potom jsem hlavou mrskla o stůl a jen zamumlala. " Ten trénink začne kdy ? Kimi se možná ze zdravotních důvodů nezúčastní ... " Hodila jsem tak mimo. Stále jsem musela vzpomínat na svojí minulost. Vlastně jsem ji ani neznala, proč by mě měla trénovat?
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 6 Left_bar_bleue2800/2800Želví ostrov - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 6 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 6 Icon_minitime1Mon Jan 30, 2012 7:00 pm

Tréning začne o necelý týždeň keď že sú tu samí genini , musíte trénovať nové techniky , nakoniec keď vám poviem ukážete mi ich , a všetky techniky , potom posúdim či môžete bojovať proti Bijuu , viem aké je to bojovať s bijuu , je to náročné a a mala by si aj ty začať trénovať .Inak možno nevieš kto som ale trénujem vás preto že mám s tým osobnú skúsenosť , premohla som svojho Bijuu a však nie v pravom slova zmysle , ja a môj kamarát v mojom vnútri sme sa skôr skamarátili . Ale na to aby si sa s bijuu mohla skamarátiť musíš mu furt dokazovať že si silná , a všetko možné .povedala som Kane a potom som sa postavila a dodala som Len dúfaj že nemáš to dieťa , máme tu lekáreň keby niečo . na konci som sa zasmiala a len tak voľne som sa pozerala do jednotlivých izieb , Kataro šiel trénovať , Kimi dostal nakládačku na čom som sa smiala celkom , Hiruko bol v pohodke a Gray bol asi v sprche lebo som počula sprchu ísť . Zaliezla som do izby a znova som tam sama smútila , zrazu sa s mojej veselej nálady prebudila smutná .
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 6 Left_bar_bleue900/1900Želví ostrov - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 6 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 6 Icon_minitime1Mon Jan 30, 2012 7:05 pm

Sklopila jsem oči a sledovala sklenici vody na stole. Sledovala jsem ji jako by to byl můj poslední přítel. Najednou jsem se cítila tak sama. Z očí se mi vyronila slza, která skápla do sklenice a rozvířila její hladinu. Snad to byl stesk, nebo něco jiného, nevím. Seděla jsem u stolu a prostě z ničeho nic ucítila smutek ...
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 6 Left_bar_bleue220/220Želví ostrov - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 6 Left_bar_bleue280/280Želví ostrov - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (280/280)

Želví ostrov - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 6 Icon_minitime1Mon Jan 30, 2012 7:15 pm

Po vyčerpatelném tréninku se už musím vrátit konečně do hostince a jít rovnou do postele. Když se po nějaké době dobelhám bez chakry k hostinci, nic tu není jak bývalo. Většina věcí byla rozbitá, ale zřejmě zas někdo z nich zuřil a nedokázal se ovládat. Jak typické, ačkoliv jsem chtěl něco říct tak jsem si šetřil slova na později. Prošel jsem kolem Kany a šel do svého pokoje. Kde byla ovšem Sora, tu jsem ale nevnímal a postavil se k postely a únavou jsem spadl na postel. Ale vůči tomu z jakého úhlu jsem spadl na postel. Jsem velmi rychle taky spadl na zem a přímo hlavou o podlahu. Byl jsem natolik vyčerpaný že jsem nedokázal vstát.
Návrat nahoru Goto down
Gray
Kyubi no Jinchuriki
Kyubi no Jinchuriki
Gray


Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 6 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1500/1500)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 6 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 6 Icon_minitime1Mon Jan 30, 2012 7:38 pm

"Takže.. som tu.. ah.. snáď im nebudem chýbať.. nerád by som aby ma hľadali." Povedal som keď som konečne došiel na miesto, ktoré bolo hodne vzdialené od hostinca. Pred tým som tu bol iba raz, a to pri mojom rannom tréningu ktorý bol skôr na kondičku. Teraz som tu však bol z úplne iného dôvodu. Pozeral som sa na svoje ruky ktoré boli z rána celkom zodraté, v hlave som mal stále Kanu no teraz.. som ju musel aj keď s veľkou nevôľou vytlačiť z mojej hlavy. Stál som však na pustine, okolo mňa nebolo takmer nič až na nejaké divné skaly ktoré mali naozaj divný tvar. Bolo to úplne ideálne miesto, síce som v matike a výpočtov nebol moc dobrý.. technika ktorú som sa teraz hodlal učiť nemala byť hocijaká.. vlastne som čakal že to bude najsilnejšia technika v mojom inventári ešte pekne dlhý čas. Mala taký.. kráľovský názov ktorý som jej vymyslel sám a rozhodne som na to bol aj podstatne hrdý ! Vedel som že ma čaká ešte dlhá cesta, cesta v ktorej sa nespočetne krát potknem a spadnem na zem.. teda obrazne povedané. Nakoniec som však prestal s rozjímaním a len som začal sústrediť chakru okolo mňa.. teda skôr do mňa. Nebol som žiadny Hyuuga, pochopiteľne som nečakal že zo mňa bude zrovna sálať čo sa vlastne ani nestalo. Keďže to bola moja vlastná technika tak som mal dosť veľa otáznikov ktoré však trebalo vyriešiť no zatiaľ som nevedel ani ako budú vyzerať. Za pokus.. teda prvý pokus však nič nedám. V rýchlosti som zložil isté množstvo pečatí ktoré som mal pečlivo natrénované a tak mi netrvalo ich zloženie ani tri sekundy. Následne som sa nadýchol, nasal som do seba čo najviac kyslíka a vzduchu, začal som vzduch miešať v mojich pľúcach a ústach s chakrou a ohnivou podstatou. V ústach sa mi doslova začala tvoriť viditeľná ohnivá gulička. "Ešte chvíľu.." pomyslel som si a stále viac a viac som vzdychoval vzduch.. všetko však má svoju kapacitu a tak aj u mňa prišiel čas kedy som proste musel vydýchnuť. "Kyodaina Taiyō no jutsu: Chōshinsei!" Ozvalo sa z môjho hrdla a následne som vydýchol celkom slušnú zásobu vzduchu zmiešaného z mojou chakrou.. Nevedel som čo čakať no toto to rozhodne nebolo. Zopár plamienkov mi síce z úst vyletelo, a rozhodne to nebol celý účinok ale.. nemalo to ten poźadovaný efekt.. vlastne ani zďaleka. Vzduch okolo mňa sa však rozvlnil abnormálnym spôsobom, vytvoril dosť silné teplo ktoré som cítil aj ja a to som bol na väčšinu Katonu odolný.. nebol tam však žiaden oheň a rozhodne to nemalo ani taký rozsah aký som si žiadal. Chvíľku som si myslel že to skúsim ešte raz, že začnem skúšať techniku typu pokus-omyl ale.. mýlil som sa. V momente som sa rozkašľal od napätia ktoré sa uvolnilo z mojich úst.. pocítil som v nich také nenormálne sucho ktoré ma v momente začalo zužovať. Musel som sa napiť čo to síce zahnalo.. ale dosť veľký úbytok chakry som cítil stále. To sa nedalo zahnať obyčajnou vodou. Musel som si na chvíľu dokonca sadnúť a rozdýchať tento pokus.. "Tak.. rozhodne budem musieť začať v menšom mieritku.. zozačiatku narábať s takouto masou chakry.. mal by som sa krotiť".. prebehlo mi hlavou no na prvý pohľad som bol úplne ticho.

1/6
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 6 Left_bar_bleue900/1900Želví ostrov - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 6 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 6 Icon_minitime1Mon Jan 30, 2012 7:48 pm

Chvíli jsem tam jen tak seděla, ale poté jsem už musela začít trénovat. Zvedla jsem se ze židle a vešla do pokoje, kde už Gray ale nebyl. " Tse " Odsykla jsem, když jsem pomyslela na to, že už zase trénuje. Vyšla jsem proto ven a pomalu se procházela k místu kde by měl Gray být. A našla jsem ho. On o mne ale nevěděl, a tak jsem se rozhodla, že si zatrénuji s ním. Pomalu jsem začala prodlužovat svůj stín nenápadně za ním tak, aby se propojily a já mohla říct svou, tedy, vítěznou větu jednoho z nejuznávanějších lidí z klanu Nara.
Návrat nahoru Goto down
Gray
Kyubi no Jinchuriki
Kyubi no Jinchuriki
Gray


Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 6 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1500/1500)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 6 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 6 Icon_minitime1Mon Jan 30, 2012 8:02 pm

Ako som tam sedel tak som.. započul Kanu. No ona zrovna veľký expert v taijutsu nebola.. nevedela chodiť tak potichu ako ostatný. Len som však pootočil hlavu a venoval som jej menší úsmev. Môže to byť tréning pre oboch.. viem ako sa z tej techniky dostať no je to na úkor chakry.. aspoň si ju tak posílim.. prebehlo mi hlavou a ja som sa len nechal chytiť do jej techniky.. ideš sa hrať na preťahovanú ? spýtal som sa zo značne pobaveným tónom. Nemohol som sa pohnúť no aj tak som začal koncentrovať chakru do celého môjho tela.. Pomaly som pociťoval ako ma zaplavuje a ako sa začína vydierať na povrch.. skúsil som to no stále mi nešiel ani jeden jediný krok. Som zvedavý kto to vydrží dlhšie.. či ja alebo ona. Pomyslel som si s takým vyzívavím pohľadom. Následne som už nič nehovoril.. len som sa z jej techniky snažil dostať pomocou mojej vlastnej surovej chakry ktorú som nechal zaplavovať po celom mojom tele.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Želví ostrov - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 6 Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Želví ostrov
Návrat nahoru 
Strana 6 z 20Jdi na stránku : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Želví Ostrov
» Želví ostrov

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: