Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Želví ostrov - Stránka 5 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 5 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 5 I_vote_rcap 
Sora
Želví ostrov - Stránka 5 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 5 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 5 I_vote_rcap 
Nao Taki
Želví ostrov - Stránka 5 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 5 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 5 I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Želví ostrov - Stránka 5 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 5 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 5 I_vote_rcap 
Raidon
Želví ostrov - Stránka 5 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 5 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 5 I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Želví ostrov - Stránka 5 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 5 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 5 I_vote_rcap 
Airi
Želví ostrov - Stránka 5 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 5 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 5 I_vote_rcap 
Kana Nara
Želví ostrov - Stránka 5 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 5 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 5 I_vote_rcap 
Carol
Želví ostrov - Stránka 5 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 5 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 5 I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Želví ostrov - Stránka 5 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 5 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 5 I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Želví ostrov - Stránka 5 Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Želví ostrov - Stránka 5 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Želví ostrov - Stránka 5 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Želví ostrov - Stránka 5 Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Želví ostrov - Stránka 5 Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Želví ostrov

Goto down 
+9
Hiruko Anaki
Carol
Gray
Kana Nara
Nizashi Shiroi
Rei-chan
MPBunny
Sora
Keeper
13 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Next
AutorZpráva
Keeper

Keeper


Počet Příspěvků : 58

Želví ostrov - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 5 Icon_minitime1Sun Jan 01, 2012 7:34 pm

First topic message reminder :

Želví ostrov - Stránka 5 830px-10

Želví ostrov je obrovská želva poblíž Kumogakure. Na tomto ostrově se nachází vodopád pravdy před který když si stoupnete z vodopádu vyleze vaše temné já. Poražení vašeho temného já je jedním z podtatných kroků k tomu aby jste ovládli svého bijuu, pokud nějákého máte. Na ostrově leží také velká svatině ve které se trénuje druhý krok a to porazit v souboji a "přetáhnout" chakru bijuu na svoji stranu. Tento ostrov je také velmi zajímavý zvířaty kteří na něm žijí. Jsou to zvířata které jinde nenajdete a většinou jsou sice divoká a nejsou inteligentní nějaká však dokáží i mluvit.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue2800/2800Želví ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 5 Icon_minitime1Sun Jan 29, 2012 8:20 pm

Yosh , to by bolo všetko na dnes , ja idem do izby , keby niekto niečo som v izbe , prosím zdržujte sa po blízku budovy , nechcem o niekoho z vás prísť povedala som už s uvoľneným hlasom .Postavila som sa zo stoličky pomalým krokom som išla do svojej izby hodila sa rovno do postele , nechcelo sa mi nič , ani spať ani som nebola unavená . Začala som s ničoho nič skákať po posteli ktorá vŕzgala ako šialená , na každý skok vŕzgla . Ja som to ignorovala a len uvoľnene skákala na posteli. po chvíľke som prestala sadla som si na postel o chvíľku ľahla a rozmýšľala čo pôjdem robiť
Návrat nahoru Goto down
Gray
Kyubi no Jinchuriki
Kyubi no Jinchuriki
Gray


Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1500/1500)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 5 Icon_minitime1Sun Jan 29, 2012 8:24 pm

Ehm.. máš pravdu.. gomen.. Povedal som mierne sklesnutým hlasom a len som sa zapozeral do zeme. Bolo to odo mňa sprosté.. dodal som no následne som sa pokúsil o akýsi náznak úsmevu. no.. ehm.. mohol by som sa začať vyhovárať ale.. popravde by to bolo nanič.. netuším prečo som to trepol.. vyšlo zo mňa nakoniec a ja som sa na chvíľku zasekol.. nevedel som čo ďalej povedať.
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue900/1900Želví ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 5 Icon_minitime1Sun Jan 29, 2012 8:27 pm

" To má být omluva někomu, kdo řekl že sleduje teletubies ? " Zasmála jsem se a zatáhla Graye za šálu, kterou měl omotanou okolo krku. " A proč jsi to řekl ? " Mrkla jsem na něj. " Myslím, že aspoň do takové míry by jsi mohl lidskou psychiku znát" Řekla jsem jako největší chytrák světa, kdy jsem vlastně ležela na posteli, polovinou těla otočenou k přitáhnutému Grayovi ....
Návrat nahoru Goto down
Gray
Kyubi no Jinchuriki
Kyubi no Jinchuriki
Gray


Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1500/1500)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 5 Icon_minitime1Sun Jan 29, 2012 8:49 pm

Prečo?.. hm.. neviem.. možno to bola taká tá tajná túžba. Zachechtal som sa pri čom som sa iba ňou nechal pritiahnuť. Naozaj ťa to až tak moc zaujíma? spýtal som sa po chvíľke a .. no bohvie čo sa mi v hlave práve odohrávalo.
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue900/1900Želví ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 5 Icon_minitime1Sun Jan 29, 2012 8:53 pm

Jen letmo jse Graye políbila a přetočila jsem se k němu celá. " Tajné přání jo ? " Usmála jsem se na něj a obmotala svoje ruce okolo Grayova krku, kde jsem je měla v úmyslu nechat co nejdéle, jelikož tohle by mohly být poslední chvíle kdy jsme spolu.
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue220/220Želví ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue280/280Želví ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (280/280)

Želví ostrov - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 5 Icon_minitime1Sun Jan 29, 2012 9:02 pm

Přicházím po tvrdém tréninku k budově od které jsem tehdy přišel když bylo ráno. Procházel jsem hostince přímo k našemu pokoji. Tam však už byla Sora a vypadala jakoby o něčem přemýšlela já jdu do koupelny a zavřu za sebou. Vysleču se a vlezu do sprchy a sprchuji se, pak až se vysprchuju vylezu ze sprchy a obléknu se do nočního oblečení a oblečení které mám přes den mám řádně složené a držím ho v ruce. Pak otevřu dveře od koupelny a vstoupím znovu do pokoje kde máme postele. Dám si věci na postel a posadím se k Soře se slovy. " Něco tě trápí? "
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue2800/2800Želví ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 5 Icon_minitime1Sun Jan 29, 2012 9:10 pm

Nikdy som nebola rada keď som bola sama , v tom pribehol Ikatsu , ja som nahodila úsmev . On mi položil otázku , začervenala som sa preto že som nevedela čo mám odpovedať ale potom som povedala Som sama , a to nemám rada a poriadne sa nudím . Nechce sa mi trénovať , nie som unavená , nemám sa s kým porozprávať . potom som si vlastne uvedomila že som sa mu zverila čo u mne bolo ojedinele potom som naň dodala Ale to je jedno také veci ťa asi nezaujímajú
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue220/220Želví ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue280/280Želví ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (280/280)

Želví ostrov - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 5 Icon_minitime1Sun Jan 29, 2012 9:16 pm

Podívám se na Soru, která se mi tu pomalu začala svěřovat, ale mě to nevadilo když se mi někdo svěří o svých pravých pocitech, ale netuším jak jí asi pomoc. V tom okamžiku mě náhle napadlo, že nejlepší způsob jak jí pomoc jí bude nejspíš naslouchání. Tak jí budu aspoň naslouchat aby se necítila sama. I když je to Raikage tak mi to trochu přijde jako by v hodnostech neviděla žádné rozdíl a mluví s každým jako rovný s rovným, ale přeci by jen měla mít nějakou autoritu. " Naopak, já rád takhle lidi poslouchám co si doopravdy myslí a nepřetvařujou se aspoň v nějaké důležité situaci. "
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue2800/2800Želví ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 5 Icon_minitime1Sun Jan 29, 2012 9:21 pm

Yosh, tak dobre . V poslednej dobe je mi celkom úzko , bývam sama som smutná a veľmi si uvedomujem ako mi chýbajú rodičia , hlavne otco , aj keď to je dávno , ten ma nikdy nenehal samú . Teraz keď som Raikage , každý ma berie ako niečo viac , až na pár vínimiek . No nemôžem sa s nikým normálne porozprávať od toho čo som Raikage . No teraz keď som tu medzi vami , konečne ma oslovujete normálne a je mi príjemne . Inak dávaj si na mňa pozor , niekedy mám depresie a som strašne náladová začiatok sa mi ťažko vravel skôr som mala v očiach slzy no potom na konci sa mi ako by slniečko rozžiarilo na tvári a ja som sa usmievala na Ikatsua .
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue220/220Želví ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue280/280Želví ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (280/280)

Želví ostrov - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 5 Icon_minitime1Sun Jan 29, 2012 9:27 pm

Poslouchám tedy Soru, která se mi tu svěřuju, ačkoliv když přejde k části rodina tak nakloním hlavu dolů směrem ke kolenům se skleslým výrazem. Já totiž nikdy neměl šanci si s rodičema promluv natož je někdy aspoň jedinkrát spatřit. Nikdy mi to nebylo umožněno, uvnitř mě to zanechalo takovou prázdnotu nebo jak se to říká. Dále se koukám do země se skleslým výrazem i když se na mě Sora přes to všechno usmívá.
Návrat nahoru Goto down
Carol
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Carol


Počet Příspěvků : 189

Informace
Věk: 14
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue500/500Želví ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue300/300Želví ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (300/300)

Želví ostrov - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 5 Icon_minitime1Mon Jan 30, 2012 2:06 pm

Jedl jsem své jídlo nikomu jsem se nevěnoval jelikož se mě ani nikdo neptal otatní jsem ignoroval byl jsem spíše zahleděn do sebe.
Když už jsem dojedl klidně jsem se začal houpat na židly a dal jsem si nohy na stůl.
Začal jsem si pískat.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue2800/2800Želví ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 5 Icon_minitime1Mon Jan 30, 2012 2:17 pm

Asi som moc sebecká , stále rozpravám len o sebe , povedz mi ty niečo o sebe povedala som milým hlasom , pri tom som sa usmievala na Katara . čo budem dnes robiť ? Jinchuuriky musia cvičiť techniky , ja tu musím len na nich dozerať .Zatiaľ to je pokojné len dúfam že sa žiadny bijuu neuvilní , no cez pečať to je takmer nemožné . pomyslela som si potom som si uvedomila že stále myslím na prácu .
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue220/220Želví ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue280/280Želví ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (280/280)

Želví ostrov - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 5 Icon_minitime1Mon Jan 30, 2012 2:28 pm

Pořád se citím sklesle, jelikož Sora začala mluvit o tom téma, o kterým jsem moc mluvit nechtěl. Byla to rodina. Rodina, kterou jsem nikdy neměl, rodina kterou jsem nikdy ani nepoznal. Jak mi může asi tak porozumět když měla aspoň někoho. Já nepoznal ani svoje vlastní rodiče. Dále sedím s ohlou hlavou směrem dolů a nemám zrovna náladu mluvit na toto téma. Nevím co na to řekne Sora, ale v tu chvíly jsem na to zrovna neměl náladu.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue2800/2800Želví ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 5 Icon_minitime1Mon Jan 30, 2012 2:41 pm

Ah jo, ako vidím tak si nemal rodičov ako väčšina Jinchuurikych. Vieš ja som mala len otca , no stratiť otca je horšie než ho nepoznať , tá bolesť je niečo nevysloviteľné . Nechcem narážať na to že by si to mal ľahšie , ale stratiť niekoho je horšie než ho nespoznať . Každý jinchuuriky to mal ťažké , či už kvôli ľuďom alebo rodičov , no to treba rozchodiť a neprepadnúť temnote . povedala som smutne no potom som objala Ikatsua a po chvíľkovom objatí som to objatie ukončila a pomyslela som si Prečo som ho objala? Och sama neviem , možno mi to pripadalo ako najlepšie riešenie. postavila som sa a vyšla som z budovy bez slova , sadla som si na strom ktorý bol pred Hostincom
Návrat nahoru Goto down
Gray
Kyubi no Jinchuriki
Kyubi no Jinchuriki
Gray


Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1500/1500)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 5 Icon_minitime1Mon Jan 30, 2012 4:09 pm

Gray

Len som sa pousmial jemne som sa nad ňu naklonil. Následne som len pootvoril ústa a začal som ju bozkávať. Rukou som ju pri tom začal hladiť po chrbte, zatiaľ či druhou som sa len podopieral o postel aby som na ňu viac menej nespadol. Stále by si chcela ísť nakopať Sore? spýtal som sa s menším uchechtnutím.
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue900/1900Želví ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 5 Icon_minitime1Mon Jan 30, 2012 4:13 pm

" Co myslíš ? " Ušklíbla jsem se na něj a začala ho vášnivě líbat. Ruce jsem mezitím obmotala okolo Grayových ramen, kde teď nějakou dobu zůstanou. " To brnění je nepohodlné ... Nepomůžeš mi s ním ? " Řekla jsem provokativně, když jsem si sundala chrániče na rukou.
OD TEĎ POUZE NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ Razz
Návrat nahoru Goto down
Gray
Kyubi no Jinchuriki
Kyubi no Jinchuriki
Gray


Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1500/1500)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 5 Icon_minitime1Mon Jan 30, 2012 4:25 pm

Gray
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue900/1900Želví ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 5 Icon_minitime1Mon Jan 30, 2012 4:28 pm

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Gray
Kyubi no Jinchuriki
Kyubi no Jinchuriki
Gray


Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1500/1500)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 5 Icon_minitime1Mon Jan 30, 2012 4:37 pm

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue900/1900Želví ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 5 Icon_minitime1Mon Jan 30, 2012 4:58 pm

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Gray
Kyubi no Jinchuriki
Kyubi no Jinchuriki
Gray


Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1500/1500)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 5 Icon_minitime1Mon Jan 30, 2012 5:05 pm

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue900/1900Želví ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 5 Icon_minitime1Mon Jan 30, 2012 5:09 pm

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Gray
Kyubi no Jinchuriki
Kyubi no Jinchuriki
Gray


Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1500/1500)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 5 Icon_minitime1Mon Jan 30, 2012 5:16 pm

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue900/1900Želví ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 5 Icon_minitime1Mon Jan 30, 2012 5:20 pm

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Gray
Kyubi no Jinchuriki
Kyubi no Jinchuriki
Gray


Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1500/1500)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 5 Icon_minitime1Mon Jan 30, 2012 5:29 pm

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Želví ostrov - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 5 Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Želví ostrov
Návrat nahoru 
Strana 5 z 20Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Želví Ostrov
» Želví ostrov

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: