Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Želví ostrov - Stránka 4 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 4 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 4 I_vote_rcap 
Sora
Želví ostrov - Stránka 4 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 4 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 4 I_vote_rcap 
Nao Taki
Želví ostrov - Stránka 4 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 4 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 4 I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Želví ostrov - Stránka 4 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 4 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 4 I_vote_rcap 
Raidon
Želví ostrov - Stránka 4 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 4 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 4 I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Želví ostrov - Stránka 4 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 4 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 4 I_vote_rcap 
Airi
Želví ostrov - Stránka 4 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 4 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 4 I_vote_rcap 
Kana Nara
Želví ostrov - Stránka 4 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 4 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 4 I_vote_rcap 
Carol
Želví ostrov - Stránka 4 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 4 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 4 I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Želví ostrov - Stránka 4 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 4 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 4 I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Želví ostrov - Stránka 4 Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Želví ostrov - Stránka 4 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Želví ostrov - Stránka 4 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Želví ostrov - Stránka 4 Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Želví ostrov - Stránka 4 Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Želví ostrov

Goto down 
+9
Hiruko Anaki
Carol
Gray
Kana Nara
Nizashi Shiroi
Rei-chan
MPBunny
Sora
Keeper
13 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 20  Next
AutorZpráva
Keeper

Keeper


Počet Příspěvků : 58

Želví ostrov - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 4 Icon_minitime1Sun Jan 01, 2012 7:34 pm

First topic message reminder :

Želví ostrov - Stránka 4 830px-10

Želví ostrov je obrovská želva poblíž Kumogakure. Na tomto ostrově se nachází vodopád pravdy před který když si stoupnete z vodopádu vyleze vaše temné já. Poražení vašeho temného já je jedním z podtatných kroků k tomu aby jste ovládli svého bijuu, pokud nějákého máte. Na ostrově leží také velká svatině ve které se trénuje druhý krok a to porazit v souboji a "přetáhnout" chakru bijuu na svoji stranu. Tento ostrov je také velmi zajímavý zvířaty kteří na něm žijí. Jsou to zvířata které jinde nenajdete a většinou jsou sice divoká a nejsou inteligentní nějaká však dokáží i mluvit.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Carol
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Carol


Počet Příspěvků : 189

Informace
Věk: 14
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue500/500Želví ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Želví ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)

Želví ostrov - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 4 Icon_minitime1Sun Jan 29, 2012 10:14 am

Když jsem vstal tak jsem nějakou dobu jen tak seděl na postely.
Ale když jsem uslyšel že je jídlo hned jsem vyběhl z pokoje ale snažil jsem se abych Hiruka nevzbudil.Ale přišlo mi že už asi nespí.Když jsem tam už došel ve dveřích jsem Amaterasu a Daichimu poděkoval.Vybral jsem si chleba s máslem a dal jsem si na něj pořádnou porci šunky.ITADAKIMASUřekl jsem když jsem se zakousl vzpoměl jsem si jaké to bylo když jsem měl rodiče a zbytek rodiny začal jsem potichu brečet ale za chvíly se to srovnalo.Když jsem přišly i ostatní pozval jsem Hiruka a Ikatsua k sobě ke stolu.No snad budeme dobří prátelé jediný můj přítel je teď Ikatsu.
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue220/220Želví ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue280/280Želví ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (280/280)

Želví ostrov - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 4 Icon_minitime1Sun Jan 29, 2012 10:33 am

Po spánku v noci jsem vstal krátce před Sorou a šel do koupelny a začal si čistit zuby. V tom přišla Sora do koupelny a šla se vysprchovat. Levým okem jsem jí sledoval jelikož nešla přehlédnout. Ona si mě nevšimla. Ještě že tak jinak by mě za to že jsem jí takto viděl asi zabila. Po tom co si vyčistím zuby tak jen tak tak vyjdu z koupelny než Sora vyleze se sprchy. Já pak pokračuju z místnosti do jídelny kam si někam sednu a uvidím jestli si někdo přisedne. Předem jsem poděkoval těm dvoum kteří připravili jídlo takhle brzy po ránu. V pravé ruce jsem držel knížku a v druhé měl lžíci a začal jíst a zároveň si četl.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue2800/2800Želví ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 4 Icon_minitime1Sun Jan 29, 2012 12:01 pm

O chvíľu pred mňa obsluha dala raňajky ja som začala jesť , pomaly som si dávala sústo po súste do úst a prežúvala som v tom si sadli tiež Amaterasu a Daichi a začali jesť . Ja som na chvíľu prestala jesť pozrela som sa na Ikatsua , v mysli mi prebehlo Hmm bola som v sprche a zdálo sa mi že tam bol on , myslím že to je jeho postava , aj keď som videla len cez sprchu , možno že tam nikto nebol a mala som len zlý pocit znova som začala jesť a premýšľala som kde ostatný ešte sú .
Návrat nahoru Goto down
Hiruko Anaki
Genin
Genin
Hiruko Anaki


Počet Příspěvků : 143

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue230/230Želví ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (230/230)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue230/230Želví ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (230/230)

Želví ostrov - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 4 Icon_minitime1Sun Jan 29, 2012 1:28 pm

Celou noc jsem seděl venku na jednom ze stromů. Když se rozednilo, vlezl jsem do té ubytovny. Najedl jsem se tam a pak jsem šel do pokoje. Rozplácl jsem se na posteli. Přemýšlel jsem o různých věcích a házel jsem Kunaie do zavřených dveří.
Návrat nahoru Goto down
Carol
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Carol


Počet Příspěvků : 189

Informace
Věk: 14
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue500/500Želví ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Želví ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)

Želví ostrov - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 4 Icon_minitime1Sun Jan 29, 2012 1:38 pm

Když jsem se vracel do pokje tak jsem otevřel dveře zrovna ve špatnou chvíly a jeden Kunai po měl letěl Jen tak tak jsem se mu vyhnul.
Co to k sakru děláš mohl jsi mě zabít.A výhružně jsem zvednul pěst.
Po chvíly jsem se uklidnil a lehl si na postel a odpočíval.
Návrat nahoru Goto down
Hiruko Anaki
Genin
Genin
Hiruko Anaki


Počet Příspěvků : 143

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue230/230Želví ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (230/230)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue230/230Želví ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (230/230)

Želví ostrov - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 4 Icon_minitime1Sun Jan 29, 2012 1:44 pm

Když vešel jsen jsem se pousmál a přešel jsem místnost. Zastavil jsem se u dveří a vzal si všechny své Kunaie. Vyběhl jsem na chodbu a vzal si i ten Kunai co vyletěl z místnosti. Pak jsem vyběhl z ubytovny a vyběhl jsem na špičku jednoho stromu stromu. jen tak jsem tam stál a rozhlížel jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue900/1900Želví ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 4 Icon_minitime1Sun Jan 29, 2012 2:24 pm

Probudila jsem se opravdu pomalu ... Tak pomalu že jsem si málem rozbila hlavu o postel, když jsem vyletěla z postele v tu chvíli, když Sora začala řvát jak blbá. " Stará rašple ... Kdo by teď jedl ? " Pronesla jsem, přičemž jsem si vlastně ani nevšimla Graye, který mne objímal. Jen jsem se lehce protáhla a vyklouzla z jeho objetí. Víceméně jsem čekala jestli si toho všimne, ale poté jsem vklouzla do koupelny, kde jsem si hodila menší sprchu, po které jsem se oblékla do oblíbeného černo bílého kimona a sedla si na stůl, sledujíc Graye, snažícího se mi namluvit že spí. " Vím že nespíš ... " Řekla jsem a vyplázla na něj jazyk. " Ale asi by jsme za tou harpyjí měli jít .. Abych jí ukázala co je to být nenormální " Ušklíbla jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue2800/2800Želví ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 4 Icon_minitime1Sun Jan 29, 2012 5:03 pm

Keď som dojedla postavila som sa a povedala som Nejako horko tu je. vlasy som si zopla gumičkou . O chvíľku som povedala Pohnite si dnes síce nebudeme trénovať ale chcem vám vysvetliť podrobné veci , a ostatné . zobrala som si servítku utrela ústa od jedla , umyla som si ruky oprela sa o stenu a čakala som čo sa bude diať , pri tom som si pomyslela Kana a Grai , oni si užívajú alebo čo , nemám odvahu ísť za nimi ale bodlo by keby že tu aspoň prídu , ty vole a čo keď ich ... Ale nie to preháňam
Návrat nahoru Goto down
Gray
Kyubi no Jinchuriki
Kyubi no Jinchuriki
Gray


Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1500/1500)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 4 Icon_minitime1Sun Jan 29, 2012 5:17 pm

Ja nespím. Zamumlal som po chvíľke a len som sa na posteli pretočil pri čom som sa na ňu pozrel. Ah.. myslíš Soru? čo takto uhm.. tváriť sa že si to včera nepočula? bude to tak lepšie pre každého. Dodal som na čo som sa len postavil a podišiel som k nej. Taaak uhm.. ideme? dodal som otázku s takým..mierne unaveným úsmevom.
Návrat nahoru Goto down
Carol
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Carol


Počet Příspěvků : 189

Informace
Věk: 14
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue500/500Želví ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Želví ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)

Želví ostrov - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 4 Icon_minitime1Sun Jan 29, 2012 5:30 pm

Vyšel jsem za Sorou a sedl si před ní a začal jí poslouchat bzprvu jsem tam byl sám ale nakonec se všichni přivalili.Zase jako obvikle jsem si vyndal jídlo z batohu.tentokrát to bylo jen Jablko začal jsem ho tam jíst.Když už jsem ho dojedl v dálce jsem vyděl koš tak jsem ho tam na dálku hodil a trefa.Koš! řekl jsem sebevědomě.
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue900/1900Želví ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 4 Icon_minitime1Sun Jan 29, 2012 5:46 pm

" Oukej ... " Řekla jsem a dooblékla si i své brnění. Poté jsem sebevědomě otevřela dveře a zalezla ke stolu. Právě jsem měla pohled vraha, který by zabil všechno co se hýbe. Ale to jsem ve skutečnosti nebyla já, způsobila to vlastně Sora a to překrásné probuzení ránou do hlavu. Prošla jsem okolo nich a na čele mi zela boule jako hrom. Radši jsem nic nevnímala a sedla si.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue2800/2800Želví ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 4 Icon_minitime1Sun Jan 29, 2012 6:05 pm

Ták ešte Grai ale je tu poblizko takže ma asi bude počuť . Chcela by som vám oznámiť že čoskoro sa postavíte svojmu bijuu , a však na to aby som vám to mohla povoliť musíte trénovať rôzne techniky a štýly boja , odporučila by som vám sa naučiť čo najviac techník . To by bola prvá časť , v druhej časti sa postavíte svojmu druhému já , a nakoniec to najtažšie , budete bojovať proti svojmu bijuu. Inak chcela by som požiadať aby ste Bijuu nebrali ako nástroje a obludy , sú to citlivé tvory ktoré zohavilo ľudstvo . Teraz sú každé Bijuu nepriateľské , no časom ho niekto z vás dokáže odmäkčiť , a však na to aby vám pomáhal mu budete musieť stále dokazovať aký ste , stále mu musíte dokazovať že to vy nieste zlý ako ostatný . Ešte jedna posledná vec , ja som tiež Jinchuuriki. Viem aké je to vyrastať tak. Jinchuuriky je byť hrdý na svojho spoločníka , a bojovať za mier . povedala som svoj preslov ktorý som si chystala pred spaním a aj ráno a nakoniec som povedala Aby bolo jasné každý musí tvrdo trénovať , no ja vám verím , dúfam že to zvládneme čo najskôr .

(začnite sa už učiť nejaké techniky , nechcem tu s vami stráviť rok aj pol Very Happy )
Návrat nahoru Goto down
Gray
Kyubi no Jinchuriki
Kyubi no Jinchuriki
Gray


Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1500/1500)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 4 Icon_minitime1Sun Jan 29, 2012 6:19 pm

Prišiel som približne v polke jej reči. Sadol som si vedľa stola a následne som sa pozrel na to niečo, čo malo byť raňajkami. Bez frflania som to do seba hodil.. vlastne to vyzeralo tak že som to ani neprežúval. Následne som to zapil nejakou vodou a len som si dal ruky za hlavu. Heeeh.. to čakáte že sa postavím Kyuubimu o taký mesiac? dva?.. haraší šiši? svoj život mám na to až príliš rád. Pousmial som sa no.. aspoň som to bral s humorom.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue2800/2800Želví ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 4 Icon_minitime1Sun Jan 29, 2012 6:33 pm

Hmm asi si ma nepočúval , si tu práve preto aby som ťa vytrénovala na to , ty to snáď budeš mať najhoršie ale verím že to zvládneme . povedala som znovu som si sadla a začala som premýšľať koľko techník sa bude musieť naučiť Gray aby porazil toho Kyuubiho . Trocha som sa natiahla a povedala Dnes máte ešte voľno , zajtra začína tréning , nejaké otázky ohľadom toho ? ak chcete nejakú techniku predviesť na inšpiráciu tak mi povedzte .
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue900/1900Želví ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 4 Icon_minitime1Sun Jan 29, 2012 6:39 pm

Sledovala jsem chleba na talíři jako kdybych ho právě chtěla vypitvat sklapelem. Sledovala jsem ho jako nějaké božstvo, jako Hidan sleduje Jashina. Potom mě zachvátila ospalost a jediné co jsem byla v dané chvíli schopná udělat, bylo usnout. Mrskla jsem hlavou do toho chleba, který byl naštěstí čistý, nenamazaný. I přesto mi na obličeji ulpěly drobky chleba a já vypadala jako mrtvá. Právě jsem přestoupila do mikrospánku, takového toho stavu, kde lidé zaviňují autonehody, o kterých ani neví ...
Návrat nahoru Goto down
Gray
Kyubi no Jinchuriki
Kyubi no Jinchuriki
Gray


Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1500/1500)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 4 Icon_minitime1Sun Jan 29, 2012 6:44 pm

Ja som ťa počúval.. ide mi o to.. že za za mesiac či dva .. no proste neexistuje aby som dokázal zosilnieť až na takú úroveň. Povedal som po čom som iba zachytil Kanu.. bol to skôr taký reflex.. ah drahá.. chýba ti sex? preto si taká ospalá ? kludne to môžme napraviť.. Nadhodil som žartovným hlasom. Bolo vidieť že som si robil srandu no.. možno to tak ani nevyznelo.. mne sa po tvári začali ťahať také tie anime čiarky ktoré zobrazovali že som si práve uvedomil, čo som povedal.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue2800/2800Želví ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 4 Icon_minitime1Sun Jan 29, 2012 6:52 pm

Gray , ja viem no pokusíme sa čo najskôr zosilnieť na porazenie Kyubiho , bude to síce dlho trvať ale raz to zvládneme no nie? povedala som a o chvíľu som počula Graya čo povedal , ja som sa rozflákla na dlážku hodila som taký držkopad a váľala som sa po podlahe , potom som sa postavila a povedala Ta dlážka šmyka , počkať Kana , čo ti je ? prišla som k nej a chytila som ju za ruku a potom som povedala Má puls , buď spí alebo odpadla , myslím že po tvojich slovách Gray sa určite preberie a bude ako rybička
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue900/1900Želví ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 4 Icon_minitime1Sun Jan 29, 2012 6:57 pm

" Ty pí*o " Zamumlala jsem do chleba. Potom jsem zvedla hlavu a podívala se na Graye vražedným pohledem. Neměla jsem na výběr, musela jsem to vydržet. Jediné co ale mohli všichni zaregistrovat, byla vybíhající žilka na čele. " Nejdřív mě nasere jedna stará rašple co si myslí že mi bude rozkazovat, pak mě začne odmítat nejbližší bytost kterou znám ... " Zamlkla jsem rychle, jelikož mi až teď zase došlo, že už nejsme v soukromí. V hlavě mi začaly probíhat všelijaké myšlenky a já nevěděla co dělat. Pak jsem ale ve zmatenosti vyplivla. " Teletubbies mě nebudou nabádat k zlým věcem ... A nikdo mi nevypne medvídka Pú ... "
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue2800/2800Želví ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 4 Icon_minitime1Sun Jan 29, 2012 7:04 pm

Ku*va kto ti tu je stará rašple nepríjemne som kopla do dverí ktoré sa prerazili v tej chvíli mi povolil nervy a keď som kopla do tých dverí všetko sa uvolnilo . Asi o pár sekund som povedala úps , prepáčte t -trochu som sa rozzúrila v tom ku mne pribehol Daichi a vravel Nádych výdych nádych výdych ja som mu jednu vrazila , chudák odkráčal s bolesťou hlavy , Amaterasu sa oňho postarala . Potom som bola naozaj pohodová , moja náladovosť prišla , z ničoho nič som si začala pískať nejakú podivnú pesničku . To ma naozaj uvolnilo prestala som sadla si a vyložila nohy na stôl zatvorila oči a už som mala všetky starosti preč
Návrat nahoru Goto down
Gray
Kyubi no Jinchuriki
Kyubi no Jinchuriki
Gray


Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1500/1500)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 4 Icon_minitime1Sun Jan 29, 2012 7:06 pm

Ehm.. myslím.. že ju radšej odnesiem tak.. sayo.. zatiaľ.. a klopať prosím. Povedal som potichu na čo som len Kanu pohladil po chrbte. Kana-chan? uhm.. nechceš si ísť radšej pospať? no.. vyzeráš blede.. bohvie čo si v noci robila.. Spýtal som sa jej pri čom som dúfal v kladnú odpoveď. TO už som však bol na nohách a posnažil som sa ju nejak prinútiť postaviŤ sa a odkráčať preč.. začala blúzniť.. naozaj !
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue900/1900Želví ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 4 Icon_minitime1Sun Jan 29, 2012 7:33 pm

Radši jsem mlčela a vklouzla zpátky do svého pokoje, kde jsem hodlala delší dobu zůstat, jelikož jsem viděla Sořinu reakci. Nechala jsem se unést Grayem a zůstala sedět v pokoji jako Mařenka v říši Divů.
Návrat nahoru Goto down
Gray
Kyubi no Jinchuriki
Kyubi no Jinchuriki
Gray


Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1500/1500)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 4 Icon_minitime1Sun Jan 29, 2012 7:48 pm

Len som išiel za ňou páč som sa vážne bál o jej zdravie keby tam mala byť sama. Zatvoril som za nami dvere a len som si povzdychol. Naozaj bola tá rana až .. taká silná ? zaškeril som sa pri čom som len podišiel k nej a pohladil som ju po tvári. hm?.. dožadoval som sa odpovede..
Návrat nahoru Goto down
Hiruko Anaki
Genin
Genin
Hiruko Anaki


Počet Příspěvků : 143

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue230/230Želví ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (230/230)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue230/230Želví ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (230/230)

Želví ostrov - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 4 Icon_minitime1Sun Jan 29, 2012 8:01 pm

Seskočil jsem ze stromu a vyslech jsem si Soru. No to bych měl začít makat.Pomyslel jsem si a vešel jsem to té budovy. Zase jsem šel do pokoje a zase jsem se jen tak rozvalil na mojí poseli. Máme se zpřátelit, tak se o to pokusím no. Pomyslím si a hledím nečině do stropu.
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue220/220Želví ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue280/280Želví ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (280/280)

Želví ostrov - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 4 Icon_minitime1Sun Jan 29, 2012 8:03 pm

Dojídám svou porci jídla a a čtu si dál knížku s instrukcemi k jedné technice. Absolutně ignoruju ten hlasitej a sprostej rozhovor a radši odcházím ven. Venku si najdu nějaké místo a začnu se učit tu techniku.
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue900/1900Želví ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 4 Icon_minitime1Sun Jan 29, 2012 8:14 pm

" Měla by být dost velká k čemu ? Abych si nic nepamatovala ? To určitě " Zamumlala jsem a jen se naklonila hlavu směrem ke Grayově ruce, čímž jsem dala najevo příjemnost tohoto dotyku. Potom jsem si ale prostě sedla na postel, na níž jsem si po chvíli i lehla. " To co jsi řekl ... Bylo ... otřepaný ... na veřejnosti ... " Zamumlala jsem.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Želví ostrov - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 4 Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Želví ostrov
Návrat nahoru 
Strana 4 z 20Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Želví Ostrov
» Želví ostrov

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: