Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Kancelář Takikageho - Stránka 15 I_vote_lcapKancelář Takikageho - Stránka 15 I_voting_barKancelář Takikageho - Stránka 15 I_vote_rcap 
Sora
Kancelář Takikageho - Stránka 15 I_vote_lcapKancelář Takikageho - Stránka 15 I_voting_barKancelář Takikageho - Stránka 15 I_vote_rcap 
Nao Taki
Kancelář Takikageho - Stránka 15 I_vote_lcapKancelář Takikageho - Stránka 15 I_voting_barKancelář Takikageho - Stránka 15 I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Kancelář Takikageho - Stránka 15 I_vote_lcapKancelář Takikageho - Stránka 15 I_voting_barKancelář Takikageho - Stránka 15 I_vote_rcap 
Raidon
Kancelář Takikageho - Stránka 15 I_vote_lcapKancelář Takikageho - Stránka 15 I_voting_barKancelář Takikageho - Stránka 15 I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Kancelář Takikageho - Stránka 15 I_vote_lcapKancelář Takikageho - Stránka 15 I_voting_barKancelář Takikageho - Stránka 15 I_vote_rcap 
Airi
Kancelář Takikageho - Stránka 15 I_vote_lcapKancelář Takikageho - Stránka 15 I_voting_barKancelář Takikageho - Stránka 15 I_vote_rcap 
Kana Nara
Kancelář Takikageho - Stránka 15 I_vote_lcapKancelář Takikageho - Stránka 15 I_voting_barKancelář Takikageho - Stránka 15 I_vote_rcap 
Carol
Kancelář Takikageho - Stránka 15 I_vote_lcapKancelář Takikageho - Stránka 15 I_voting_barKancelář Takikageho - Stránka 15 I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Kancelář Takikageho - Stránka 15 I_vote_lcapKancelář Takikageho - Stránka 15 I_voting_barKancelář Takikageho - Stránka 15 I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Kancelář Takikageho - Stránka 15 Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Kancelář Takikageho - Stránka 15 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Kancelář Takikageho - Stránka 15 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Kancelář Takikageho - Stránka 15 Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Kancelář Takikageho - Stránka 15 Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Kancelář Takikageho

Goto down 
+15
Shimonu
Tanaki Hana
Raidon
Nao Taki
Jiraiya Tamuki
Sachi Yarikyo
Ren Teshi
Saya Chizoku
Sora
Carol
Yu Raito
Kiyoshi
Dark
Nizashi Shiroi
Itami
19 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15
AutorZpráva
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 15 Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 15 Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (300/300)

Kancelář Takikageho - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 15 Icon_minitime1Mon Jan 09, 2012 4:25 pm

First topic message reminder :

Kancelář Takikageho - Stránka 15 Kiri_k11

Honosná Kancelář, kde u stolu samotného Takikageho sedí jeho zástupce, zatímco on sám sedí za saténovými záclonami, skrz které proniká jen jemný náznak stínu. I když sám v kanceláři není, je vyzdobena největšími uměleckými výstřelky. Je to kancelář vyšších lidí více než Takikageho
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com

AutorZpráva
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 15 Left_bar_bleue220/220Kancelář Takikageho - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 15 Left_bar_bleue280/280Kancelář Takikageho - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (280/280)

Kancelář Takikageho - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 15 Icon_minitime1Thu Apr 05, 2012 8:23 pm

Dal jsem ruku za hlavu a začal jsem se drbat na hlavě a usmál jsem se. " Aha, no já se v lese moc nepohybuju obzvlᚍ ne v našem okolí tak nvm. Děkuji za to že nám dáte nějakou lepší misi. Na nás se můžete vždy spolehnout. " Dořeknu a dám ruku od hlavy zase dolů a čekám až vyhrabe takikage nějakou misi.
Návrat nahoru Goto down
Saya Chizoku
Genin
Genin
Saya Chizoku


Počet Příspěvků : 280

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 15 Left_bar_bleue170/170Kancelář Takikageho - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (170/170)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 15 Left_bar_bleue230/230Kancelář Takikageho - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (230/230)

Kancelář Takikageho - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 15 Icon_minitime1Thu Apr 05, 2012 8:27 pm

"Hee...." zůstala jsem jak zmražená. *Ten takikage si ze mě dělá pořád srandu...* pomyslela jsem si a neschopna říct ani slovo jsem zírala s otevřenou pusu. Následně jsem znovu polkla na sucho a čekala, co mám dá za misi. *Muhuhehehehe... co to bude tentokrát?* čekala jsem ...
Návrat nahoru Goto down
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 293

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 15 Left_bar_bleue730/730Kancelář Takikageho - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (730/730)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 15 Left_bar_bleue650/650Kancelář Takikageho - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Takikageho - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 15 Icon_minitime1Thu Apr 05, 2012 8:48 pm

Celou dobu jsem je poslouchal a zároveň jsem sledoval onu dívku. Když začali mluvit o tom, že se cití na nějakou težši misi, musel jsem se snažit potlačit smích, jak to jen šlo, ze začátku stačilo, když jsem si dal ruku před pusu a vydýchal jsem to. Když, ale padlo označení A-rank, už jsem to nemohl ovlivnit a vyprsknul jsem smíchy. Pár vteřin jsem se smál než jsem se ovládl a zadíval jsem se na ně.
Omlouvám se pokračujte jako bych tu nebyl.
Řekl jsem se stále cukajícími koutky a nadále jsem sledoval dění v kanceláři.
Návrat nahoru Goto down
Nao Taki

Nao Taki


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 379

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 15 Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Takikageho - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 15 Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Takikageho - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Kancelář Takikageho - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 15 Icon_minitime1Fri Apr 06, 2012 5:48 am

Eh.. Kde to sakra je.. Prezeral som si papiere, keď som jeden konečne vytiahol. Zvážnel som, a otvoril ústa, že im to vysvetlím, keď nás poctil svojím smiechom sám Raidon. Ani som sa na neho nepozrel, a ďalej pokračoval, akoby tu vážne ani nebol. Zvážnel som. Blízko Konohy chytili jedného nukenina, z Taki. Aj keď sme v takej, ehm.. No povedzme že v imaginárnej aliancii a k tomu bol zvolený nový Hokáge, ak sa nemýlim, a jemu veľmi neverím. Vlastní obrovské tajomstvá, a keby sa dostali do zlých rúk, v prípade vojny by to bol náš koniec. Priviesť ho späť je vašou najvyššou prioritou. V Konohe o tom vedia, takže nebude problém ho vziať, no cesta bude nebezpečná. Ako som už hovoril, vlastní cenné informácie, je možné, že vás kvôli jeho telu napadnú. Normálne som tam chcel poslať niekoho iného.. Myšlienky zablúdili k Shimu... Ale, po tak peknom presviedčaní, je to vaše. Uškrnul som sa, a podal im papier s jeho podobou. Otázky?
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 15 Left_bar_bleue220/220Kancelář Takikageho - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 15 Left_bar_bleue280/280Kancelář Takikageho - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (280/280)

Kancelář Takikageho - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 15 Icon_minitime1Fri Apr 06, 2012 7:08 am

Vemu si od něj fotografii jak vypadá a pak jí podám i Hikari aby jsi ho prohlídla. " Už žádné nemáme. Můžete se na nás spolehnout. Nyní pokud nás omluvíte se vydáme na cestu. " Řekl jsem a už jsem odcházel dveřmi z místnosti a směrem do konohy. Kdo ví co nás tam může potkat. Minimálně nějaké dobré zkušenosti.
Návrat nahoru Goto down
Saya Chizoku
Genin
Genin
Saya Chizoku


Počet Příspěvků : 280

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 15 Left_bar_bleue170/170Kancelář Takikageho - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (170/170)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 15 Left_bar_bleue230/230Kancelář Takikageho - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (230/230)

Kancelář Takikageho - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 15 Icon_minitime1Fri Apr 06, 2012 8:43 am

Když se Raidon začal chechtal podívala jsem se na něj vražedným pohledem. *Grrrr....* Pak jsem si vzdechla a obrátila pohled zpět na takikageho. Mile jsem se na něho usmála a poslouchala co říká. "Uhm... hai!" kývla jsem a vzala si od Ikatsua fotku. Prohlídla jsem si jí a snažila si zapamatovat, co nejvíce věcí. Zamávala jsem takikageho a vydala se za Ikatsuem, cestou jsem na Raidona ještě vyplázla jazyk. (presun)
Návrat nahoru Goto down
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 293

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 15 Left_bar_bleue730/730Kancelář Takikageho - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (730/730)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 15 Left_bar_bleue650/650Kancelář Takikageho - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Takikageho - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 15 Icon_minitime1Fri Apr 06, 2012 9:14 am

Když se na mě Hikari otočila, aby mě sjela vražedným pohledem jen jsem se vesele zašklebyl a při jejich odchodu, jsem jí vypláznutí jazyku vrátil. Když odešli otočil jsem se na Naa.
Můžu hádat? Moje další mise bude jít za nima, tak aby o mě nevěděli a v případě nouze jim pomoct?
Zeptal jsem se s úsměvem, protože jsem si ani nechtěl představovat, jak ta mise skoro jistě dopadne. Nepřišli mi moc zkušení na to, aby sami zvládli A-rank misi.
Návrat nahoru Goto down
Nao Taki

Nao Taki


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 379

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 15 Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Takikageho - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 15 Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Takikageho - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Kancelář Takikageho - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 15 Icon_minitime1Fri Apr 06, 2012 9:23 am

Vráťte sa celý.. Zakričal som ešte na nich než odišli a vážnym pohľadom som sa pozrel na Raidona. Trafil si, pôjdeš za nimi. No, ak chceš. Inak tam pošlem niekoho iného. Povzdychol som si, a pozrel sa von oknom. To telo je príliš dôležité pre nás, je v ňom schovaných veľa tajomstiev, čo by nás dosť ranili, keby ich nepriateľ využil. Možno sú Jounin a celkom ovládnutý Jinchuuriky.. Ale.. Znova som upriamil pohľad na Raidona. Vážne by si mi tým pomohol. Berieš?
Návrat nahoru Goto down
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 293

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 15 Left_bar_bleue730/730Kancelář Takikageho - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (730/730)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 15 Left_bar_bleue650/650Kancelář Takikageho - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Takikageho - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 15 Icon_minitime1Fri Apr 06, 2012 9:36 am

Nadzvedl jsem mírně jedno obočí.
Ovládnutý Jinchuuriky? Takže to schromáždění všech Jinchuuriky přece jen k něčemu bylo? Celkem překvapivé osobně jsem tomu moc nevěřil, když to začali plánovat.
Zavzpomínal jsem na minulost, kdy jsem žil ještě jako Chunin v Konoze a vlastně na mojí poslední misi v mém minulém životě. Radši jsem přestal přemýšlet o minulosti a vrátil jsem se k přítomnosti.
Jo beru, co mám dělat taky dělat. Jen potřebuju upřesnit za jaké situace mám zasáhnout, hned jak se něco málo zvrtne, až budou skoro dobytí a těsně v bezvědomí, aby se eliminovala šance, že o mě vůbec budou vědět, nebo to necháš na mě abych rozeznal, kdy to zvládnou sami a kdy už potřebujou pomoc?
Zeptal jsem se mírně nadsazeně, ale pořád to byla důležitá informace, která mohlo hodně znamenat.
Doufám, že nikdo z těch dvou není senzibil, nebo neumí vycítit či vidět chakru?
Návrat nahoru Goto down
Nao Taki

Nao Taki


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 379

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 15 Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Takikageho - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 15 Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Takikageho - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Kancelář Takikageho - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 15 Icon_minitime1Fri Apr 06, 2012 9:50 am

Na jeho spomínanie som nereagoval, nejak ma to netrápilo. Prezeral som si papiere, a hľadal niečo viac, ale nič som nenašiel. Ako som povedal.. Konečne zo mňa vyšlo. Je príliš nebezpečné, nechať ho vonku. Má veľa informácií, a preto je jasné, že po ňom pôjdu velikáni. Bol by som rád, keby o tebe nevedeli vôbec, ale ak sa bude zdať, že to už nedokážu, alebo je ich veľa aj na nich, zakroč. Odpovedal som mu a na tvári sa mi objavil úsmev. Myslím že ani jeden nedokáže, takže tvoje utajenie nezistia..
Návrat nahoru Goto down
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 293

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 15 Left_bar_bleue730/730Kancelář Takikageho - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (730/730)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 15 Left_bar_bleue650/650Kancelář Takikageho - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Takikageho - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 15 Icon_minitime1Fri Apr 06, 2012 10:11 am

Fajn, myslím, že radši vyrazím, kdyby náhodou šli nějakou záhadnou cestou ať je najdu. Platbu domluvíme až se vrátím, podle toho jak moc se nadřu. Jen poslední dotaz padla, řeč o tělu, chápu to správně, že v případě největší nouze můžu cíl zabít?
Zeptal jsem se a pomalu jsem se rozcházel ke dveřím, kde jsem vyslechl odpověd a potom jsem se už vydal na cestu.

[přesun]
Návrat nahoru Goto down
Nao Taki

Nao Taki


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 379

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 15 Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Takikageho - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 15 Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Takikageho - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Kancelář Takikageho - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 15 Icon_minitime1Fri Apr 06, 2012 10:50 am

Ak bude nutné, zabi ho! Napáchal veľa škôd, a aj tak by ho tu čakala šibenica. Ale.. Zastavil som ho vo dverách. Ak bude isté, že jeho telo padne do zlých rúk.. znič ho tak, že nebude možné získať ani len stopu DNA alebo čohokoľvek. Jasné? Nato som sa vrátil k papierovačkam. Kde je Kimi keď ju treba? Pokrútil som hlavou a vyhodil papiere von oknom.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kancelář Takikageho - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 15 Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Kancelář Takikageho
Návrat nahoru 
Strana 15 z 15Jdi na stránku : Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15
 Similar topics
-
» Kancelář Takikageho
» Kancelář Takikageho

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: