Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Kancelář Takikageho I_vote_lcapKancelář Takikageho I_voting_barKancelář Takikageho I_vote_rcap 
Sora
Kancelář Takikageho I_vote_lcapKancelář Takikageho I_voting_barKancelář Takikageho I_vote_rcap 
Nao Taki
Kancelář Takikageho I_vote_lcapKancelář Takikageho I_voting_barKancelář Takikageho I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Kancelář Takikageho I_vote_lcapKancelář Takikageho I_voting_barKancelář Takikageho I_vote_rcap 
Raidon
Kancelář Takikageho I_vote_lcapKancelář Takikageho I_voting_barKancelář Takikageho I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Kancelář Takikageho I_vote_lcapKancelář Takikageho I_voting_barKancelář Takikageho I_vote_rcap 
Airi
Kancelář Takikageho I_vote_lcapKancelář Takikageho I_voting_barKancelář Takikageho I_vote_rcap 
Kana Nara
Kancelář Takikageho I_vote_lcapKancelář Takikageho I_voting_barKancelář Takikageho I_vote_rcap 
Carol
Kancelář Takikageho I_vote_lcapKancelář Takikageho I_voting_barKancelář Takikageho I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Kancelář Takikageho I_vote_lcapKancelář Takikageho I_voting_barKancelář Takikageho I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Kancelář Takikageho Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Kancelář Takikageho Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Kancelář Takikageho Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Kancelář Takikageho Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Kancelář Takikageho Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Kancelář Takikageho

Goto down 
+15
Shimonu
Tanaki Hana
Raidon
Nao Taki
Jiraiya Tamuki
Sachi Yarikyo
Ren Teshi
Saya Chizoku
Sora
Carol
Yu Raito
Kiyoshi
Dark
Nizashi Shiroi
Itami
19 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
AutorZpráva
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho Empty_bar_bleue  (300/300)

Kancelář Takikageho Empty
PříspěvekPředmět: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho Icon_minitime1Mon Jan 09, 2012 4:25 pm

Kancelář Takikageho Kiri_k11

Honosná Kancelář, kde u stolu samotného Takikageho sedí jeho zástupce, zatímco on sám sedí za saténovými záclonami, skrz které proniká jen jemný náznak stínu. I když sám v kanceláři není, je vyzdobena největšími uměleckými výstřelky. Je to kancelář vyšších lidí více než Takikageho
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho Left_bar_bleue220/220Kancelář Takikageho Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho Left_bar_bleue280/280Kancelář Takikageho Empty_bar_bleue  (280/280)

Kancelář Takikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho Icon_minitime1Mon Jan 09, 2012 7:23 pm

Procházím se okolo budovi našeho Takikageho a napadne mě že se za ním asi stavím. Přeci jsem už jen nějakou tu dobu nebyl na žádné misi a nějaká ta mise by mi zase neuškodila. Snad to ale nebude nějaká podřadná práce jako nějaké uklízení. Sice bych takovýto typ mise snesl ale jako nerad bych to dělal pořád. Vyjdu malé dchůdky před hlavními dveřmi do Takikageho hlavní budovy. Otevřu dveře a vejdu dovnitř budovy. Za sebou samozřejmě zavřu aby se nědělal průvan. Procházím uličkami, ale nějak se mi zase nepodařilo najít Takikageho místnost. Dojdu nakonec do nějakého skladu. " Hm. Tak tady to asi nebude. " Otočím se a jdu zpět ke schodišti které jsem jaksi přehlédl. Vyjdu po schodech nahoru do dalšího podlaží a zase začíná moje pátrání po té kanceláři. Nakonec se moje trpělivost vyplatila a já ji konečně našel. " Asi si budu muset nějak vyznačit cestu, tohle není možný abych takhle bloudil touhle budovou. " Jdu ke dveřím a zaklepu na dveře a po chvilce řeknu. " Takikage-sama?? Vcházím dovnitř. Doufám že neruším. " Otevřu dveře a vcházím konečně zas po několika dnech do pracovny Takikageho. Zavřu za sebou dveře a zdvořile se zeptám. " Takikage-sama. Nebyla by pro mě nějaká volná mise, už nějakou dobu jsem od vás žádnou nedostal. " Kouknu se na Takikageho a čekám na jeho reakci. Snad mi dá nějakou dobrou misi nebo to bude zase vytírání veřejných WC jako posledně? Doufám že ne, málem jsem se z toho pozvracel.
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho Empty_bar_bleue  (300/300)

Kancelář Takikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho Icon_minitime1Mon Jan 09, 2012 7:49 pm

Takikage


" Kataro, myslím si, že by tu něco bylo " Řekl starým chraplavým hlasem, kdy ze zásuvky vytáhl spis papírů, které i přes svůj vzhled, vyzařovaly důležitost. Jenže vše se rozsypalo jako domeček z karet v době kdy Takikage řekl. " Půjdeš odklízet hnůj " Dodal, zatímco se otočil na židli a začal sepisovat další papíry.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Dark
Chunin
Chunin
Dark


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 67

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho Left_bar_bleue660/660Kancelář Takikageho Empty_bar_bleue  (660/660)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho Left_bar_bleue435/435Kancelář Takikageho Empty_bar_bleue  (435/435)

Kancelář Takikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho Icon_minitime1Mon Jan 09, 2012 8:34 pm

Prišiel až do kancelárie Takikageho. Nezdržoval sa nikde v dedine lebo to chcel mať čo najskôr za sebou. Podišiel až do pracovne, kľakol na jedno koleno a hlboko sa uklonil a s pohľadom zdvorilo upretým do zeme oznámil.
"Takikage-sama, prinášam odkaz od Hokage. Moje meno je Inari Nadare a pochádzam z Konohagakure" povedal a podla zvitok Takikagemu.

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho Empty_bar_bleue  (300/300)

Kancelář Takikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho Icon_minitime1Mon Jan 09, 2012 8:42 pm

Takikage


Podíval jsem se na toho nově příchozího a tiše převzal svitek, který mi dal. Poté jsem mu mírným hlasem řekl. " Můžeš jít " A otočil se k oknu, když jsem si začal pročítat onen svitek. Jen jsem si pro sebe něco žbrblal a začal přemýšlet. Kdo ví co po mne Hokage zase chce.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Dark
Chunin
Chunin
Dark


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 67

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho Left_bar_bleue660/660Kancelář Takikageho Empty_bar_bleue  (660/660)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho Left_bar_bleue435/435Kancelář Takikageho Empty_bar_bleue  (435/435)

Kancelář Takikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho Icon_minitime1Mon Jan 09, 2012 8:56 pm

Otočil sa a ponáhľal sa dolu schodami aby čo najrýchlejšie vypadol z tejto diery a vrátil sa do Konohy.
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho Left_bar_bleue220/220Kancelář Takikageho Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho Left_bar_bleue280/280Kancelář Takikageho Empty_bar_bleue  (280/280)

Kancelář Takikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho Icon_minitime1Tue Jan 10, 2012 4:56 pm

Podívám se trochu poníženě na Takikageho a pomyslím si. Co ten senilní stařík po mě chce abych dělal. Jsme snad na nějaké farmě abych vyklízel hnůj. To je podle mě trochu moc zkusím ho přesvědčit, aby mi dal jinou misi. " Prosím vás. Je tohle jediná mise? Nebylo by tam něco lepšího? Prosím koukněte se do těch papírů. " Čekám na odpověď Takikageho a doufám že mi dá lepší misi než tu co mi dal teď. Tohle je opravdu pod úroveň. Mezitím se rozhlížím po místnosti jak to tu má Takikage zařízený.
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho Empty_bar_bleue  (300/300)

Kancelář Takikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho Icon_minitime1Tue Jan 10, 2012 5:12 pm

Takikage

Sice stařík, ale stále plný energie a elánu. Tak by ho většina lidí popsala, tedy ne poté, co mu díky Ikatsovu doléhání začala praskat žilka na čele. Jsem si jazykem olízl zuby a zasyčel. " Ikatsu ... chceš snad smlouvat ? ". Byla to otázka plná přemáhání a respektu, nikoliv vůči Ikatsovi.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho Left_bar_bleue220/220Kancelář Takikageho Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho Left_bar_bleue280/280Kancelář Takikageho Empty_bar_bleue  (280/280)

Kancelář Takikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho Icon_minitime1Tue Jan 10, 2012 5:19 pm

Moc se mi nechce jít na tu misi a ani moc odmlouvat našemu Takikagemu. Copak to nemůže dát někomu jinýmu? Proč zrovná já? Ach jo. " Jestli můžu smlouvat tak bych si moc přál trochu méně špinavou práci. Tohle snad nemusíte myslet vážně. Já jsem shinobi ne farmář. " Při konci věty se trochu pousměju protože mi to jaksi přišlel ten konec věty o farmáři vtipný, ale dost smání se ted musím čekat na konečný verdikt Takikageho. Snad mi nakonec dá jinou mise jen at to nepobere špatně. Sice jsem řekl méně špinavou práci, ale vytírat zase veřejný WC se mi opravdu nechce.
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho Empty_bar_bleue  (300/300)

Kancelář Takikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho Icon_minitime1Tue Jan 10, 2012 5:51 pm

Takikage

" Jak chceš ... Ještě jsou volné Veřejné WC ( Smile ) ... " Řekl rázněji a čekal že Kataro přestane odmlouvat a začne raději něco dělat, jelikož to víceméně většinu lidí irituje. Hlavně "našeho" Takikageho, který má už tak nervy v kýblu a nemůže si dovolit s nimi plýtvat ještě více.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho Left_bar_bleue220/220Kancelář Takikageho Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho Left_bar_bleue280/280Kancelář Takikageho Empty_bar_bleue  (280/280)

Kancelář Takikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho Icon_minitime1Tue Jan 10, 2012 6:16 pm

Ach jo. Proč já? Proč zase já? To snad není možný. Ten stařík mě nechá vytírat nějaký veřejný WC. Jednou ho vyzvu na souboj a nakopumu zadek. Prozatím to, ale odložím a půjdu dělat tu otrokářskou práci. " Tak dobře no, nic špinavějšího už snad ani nejde. Tak já teda jdu. " Odcházím z místnosti a zavírám za sebou dveře. Procházím zase dlouhými chodbami a nacházím východ, přes který se konečně dostanu ven před budovu, kde se pak vydám čistit veřejné WC na ulici.
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho Left_bar_bleue220/220Kancelář Takikageho Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho Left_bar_bleue280/280Kancelář Takikageho Empty_bar_bleue  (280/280)

Kancelář Takikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho Icon_minitime1Wed Jan 11, 2012 2:28 pm

Jdu přímo do Takikageho velké budovy a otevřu hlavní dveře a vejdu do budovy. Zavřu za sebou a procházím chodbami dokud nenarazím na schodiště. Jakmile najdu schodiště jdu přímo po schodech nahoru do dalšího podlaží. V dalším patře najdu kancelář Takikageho kde zaklepu. " Takikage-sama jdu dovnitř. " Otevřu dveře a vcházím dovnitř a za sebou zavírám dveře. Jdu blíže k Takikageho stolu a řeknu. " Tak a mise je splněna. Nebyla by tu prosím vás nějaká další? "
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho Empty_bar_bleue  (300/300)

Kancelář Takikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho Icon_minitime1Wed Jan 11, 2012 5:45 pm

Takikage

" Dobrá " Řekl jsem a podal Katarovi pár Ryo. " Tohle byla mise ranku D " Dodal, zatímco se prohraboval ve starých spisech. Poté si ale uvědomil, že jednoho dne, by mu jednu věc řekl. Věc, že je Jinchuriki. " Ikatsu, máš v sobě výjimečný potenciál, který se musí využít " Řekl hádankovitě a jen ti podal další papír, který byl už s misí ranku C, doprovodit jednoho starého muže do Kumogakure.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho Left_bar_bleue220/220Kancelář Takikageho Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho Left_bar_bleue280/280Kancelář Takikageho Empty_bar_bleue  (280/280)

Kancelář Takikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho Icon_minitime1Wed Jan 11, 2012 5:50 pm

Koukám se na Takikageho jak mi podává nějakou misi, tentokrát je to mise C ranku. Že bych šel konečně víš? Už bylo na čase. Vezmu si svitek a dám si ho do kapsy: " Dobrá tak já teda vyrážím. " Pohodím pláštěm a otáčím se. Otevřu dveře a vyjdu z místnosti, hend za sebou zavřu a jdu chodbou ke schodišti po kterém sejdu dolů na další chodbu která vede k hlavním dveřím. Otevřu dveře a když vyjdu ven zase je zavřu. Jdu přímo na ulici kde na mě čeká ten chlápek.
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho Left_bar_bleue220/220Kancelář Takikageho Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho Left_bar_bleue280/280Kancelář Takikageho Empty_bar_bleue  (280/280)

Kancelář Takikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho Icon_minitime1Wed Jan 11, 2012 8:30 pm

Přicházím k hlavní budově naší vesnice což je Takikageho budova kde se nachází. Otevřu hlavní dveře od budovy a vcházím do ní a za sebou zavírám dveře aby tu nebyl průvan. Jdu dlouhou chodbou až ke schodiště po kterém vyjdu až do dalšího podlaží. Pokračuju další chodbou až ke kanceláři Takikageho. Zaklepu a chystám se jít dovnitř. " Takikage-sama už jsem zpět. " Vejdu a zavřu za sebou. Přijdu blíže ke stolu a kouknu se na Takikageho s velkým sebevědomím z mého rozhodnutí k takovému velkému cíly. " Mise byla úspěšná. Nebyla by tu ještě nějaká lepší mise? " Čekám na odpověď a stále se na Takikageho dívám tím pohledem.
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho Empty_bar_bleue  (300/300)

Kancelář Takikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho Icon_minitime1Wed Jan 11, 2012 8:49 pm

Takikage

" Ikatsu, myslím si, že by jsem ti měl něco sdělit ... " Řekl vážně a pomalu se zvedl. Pomalu kráčel k tobě a položil ti vroucně ruku na rameno. V tu chvíli okolo vás zavanul vítr a Takikage se k tobě naklonil a ze všech sil řekl. " DOŠEL RÁMEN ! "
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho Left_bar_bleue220/220Kancelář Takikageho Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho Left_bar_bleue280/280Kancelář Takikageho Empty_bar_bleue  (280/280)

Kancelář Takikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho Icon_minitime1Wed Jan 11, 2012 9:00 pm

Sleduju Takikageho jak se ke mě blíží a nastává taková zvláštní chvíly kdy mi položí ruku na rameno. Řeknu si že to bude nejspíš něco děsně důležitýho co mě třeba ovlivní a on řekne že došel rámen. No to si snad dělá srandu. RÁMEN?? RÁMEN?? Dělá si ten BAKA srandu? Měl jsem sto chutí ho praštit za takový napínání a takovej trapas. Ale zmohl jsem se jen na to že jsem se jen trapně usmál jako že se cítím dost trapně. Nezmůžu se však ani na jediné slovo.
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho Empty_bar_bleue  (300/300)

Kancelář Takikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho Icon_minitime1Thu Jan 12, 2012 3:17 pm

Takikage

Po chvíli jsem se k němu naklonil ještě blíž. " Znáš Dávného Kisameho ? Teď budeme muset jíst jeho potomky ... SUSHI ... Víš co je to pro Takigakure za katastrofu ?! " Začal ječet a chovat se malé dítě. Poté se ale uklidnil a jen při pomyšlení na lahodný rámen se mu nad Ikatsem vynořila z pusy slina.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho Left_bar_bleue220/220Kancelář Takikageho Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho Left_bar_bleue280/280Kancelář Takikageho Empty_bar_bleue  (280/280)

Kancelář Takikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho Icon_minitime1Thu Jan 12, 2012 3:24 pm

Starý senilní takikage začne mluvit o Kisamem. O tom jsem kdysi četl. Byl to úctihodný shinobi původem z Kirigakure. Ačkoliv se přidal k Akasuki byl to úctihodný shinobi který měl na světě své místo. Byl i jeden ze sedmi šermířů a vlastnil Samehadu. Takikage dořekne větu a po tom co řekne že budeme jíst jeho potomky neboli Sushi tak na něj dívám s otevřenou pusou a s úplnýma otevřenýma očima co to zas vymyslel za vtip. Pak začne slintat a já si o kousek zpět ustoupím od Takikageho a zakřičím. " Senilní BAKA. Ovládej se trochu. "
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho Empty_bar_bleue  (300/300)

Kancelář Takikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho Icon_minitime1Thu Jan 12, 2012 3:27 pm

Takikage

" Kočičkaaa ... čičiči ... " Začne šimrat Ikatsua po bradě a nastavovat rybu v ruce. " Hodná Nekomata ... pojď si pro masíčkó " Řekl s nánosem slin pod sebou, navíc takovým lehce opilým, až zhuleným hlasem. Opravdu, Takikage musel mít jeden z horších dnů.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho Left_bar_bleue220/220Kancelář Takikageho Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho Left_bar_bleue280/280Kancelář Takikageho Empty_bar_bleue  (280/280)

Kancelář Takikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho Icon_minitime1Thu Jan 12, 2012 3:33 pm

Jaký čičiči? Ten je bud vožralej nebo sfetovanej. Kde mám ty sedativa když je potřebuju. Hodilo by se aby se trochu prospal. Nekomata? Proč zrovna na mě čičičí? Kam tím může mířit že zrovna mě má za Nekomatu. Sice je starej a vožralej nebo zhulenej ale takový lidi poněkud říkaj pravdivý věci které nechtěj říkat normálně. Uvidím co bude dál. Mezitím si od něj držím odstup a rybu odmítám. Nejsem přeci nějaká kočka. Ryby jsou dobré, ale hodilo by se kdyby byla aspon osmažená. "AAAAAA já nejsem žádná kočka džidži "
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho Empty_bar_bleue  (300/300)

Kancelář Takikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho Icon_minitime1Thu Jan 12, 2012 3:35 pm

Takikage

Takikageho úsměv okamžitě zmizel. Otočil se od tebe zády a směřoval pryč. Chvíli někde šramotil, ale poté se vrátil s miskou v ruce, kterou položil na zem. Poté sáhl do svého pláště, nechával a prodlužoval chvíli napětí. Poté vytáhl ... Mléko, které nalil do misky. " Dáááš sii ?! " Zeptal se-
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho Left_bar_bleue220/220Kancelář Takikageho Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho Left_bar_bleue280/280Kancelář Takikageho Empty_bar_bleue  (280/280)

Kancelář Takikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho Icon_minitime1Thu Jan 12, 2012 3:40 pm

Sleduju to co dělá stařík Takikage. Nevím co mu je jestli si ze mě dělá jen legraci nebo mu hrabe? Kage najednou odejde z místnosti a někde dělá rámus. Po nějaké chvíly se vrátí s miskou v ruce kterou položí na zem. Chvíly hledá v plášti a něco zachytil. Ale nechává aby tu bylo nějaký napěttí co vytáhne. Po chvíly vytáhne mléko a prej jestli si dám. Stál jsem trochu vyděšeně už, protože to už celkem přehání. Nedokázal jsem říct ani slovo. Jen sem tam jen tak stál a sledoval ho co zas vymýšlí.
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho Empty_bar_bleue  (300/300)

Kancelář Takikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho Icon_minitime1Thu Jan 12, 2012 3:42 pm

Takikage

Vzal misku do ruky a nalil do ní mléko, když v tom mu v kabátě něco píplo. Podal ti spěšně misku, aby jsi jí podržel. " Klidně se napij " Řekl klidně a hledal zase v plášti. Po chvíli vytáhl slepici a podal ti jí. " Donesl jsem ti něco k snědku " Dodal.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho Left_bar_bleue220/220Kancelář Takikageho Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho Left_bar_bleue280/280Kancelář Takikageho Empty_bar_bleue  (280/280)

Kancelář Takikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho Icon_minitime1Thu Jan 12, 2012 3:50 pm

Podává mi misku to ještě jakž takž přežiju. Nenapiju se to je samozřejmí. Pak zase vytahuje něco jinýho. Tentokrát je to slepice a dá mi ji do ruky. Podivně se na něj podívám a pak hodím jakoby zvláštní výraz a jakoby ze zadu jde vidět kapka na hlavě, jakože je trapná chvilka pro mě. Pak zakřičím na něj " Co to má sakra znamenat?? Prober se už sakra!!! " Trochu se uklidním a doufám že ten kouř z jeho mozku už vyprchal zřejmě mu to lezlo na mozek a nemohl být při smyslech.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kancelář Takikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Kancelář Takikageho
Návrat nahoru 
Strana 1 z 15Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
 Similar topics
-
» Kancelář Takikageho
» Kancelář Takikageho

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: