Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Kancelář Takikageho - Stránka 2 I_vote_lcapKancelář Takikageho - Stránka 2 I_voting_barKancelář Takikageho - Stránka 2 I_vote_rcap 
Sora
Kancelář Takikageho - Stránka 2 I_vote_lcapKancelář Takikageho - Stránka 2 I_voting_barKancelář Takikageho - Stránka 2 I_vote_rcap 
Nao Taki
Kancelář Takikageho - Stránka 2 I_vote_lcapKancelář Takikageho - Stránka 2 I_voting_barKancelář Takikageho - Stránka 2 I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Kancelář Takikageho - Stránka 2 I_vote_lcapKancelář Takikageho - Stránka 2 I_voting_barKancelář Takikageho - Stránka 2 I_vote_rcap 
Raidon
Kancelář Takikageho - Stránka 2 I_vote_lcapKancelář Takikageho - Stránka 2 I_voting_barKancelář Takikageho - Stránka 2 I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Kancelář Takikageho - Stránka 2 I_vote_lcapKancelář Takikageho - Stránka 2 I_voting_barKancelář Takikageho - Stránka 2 I_vote_rcap 
Airi
Kancelář Takikageho - Stránka 2 I_vote_lcapKancelář Takikageho - Stránka 2 I_voting_barKancelář Takikageho - Stránka 2 I_vote_rcap 
Kana Nara
Kancelář Takikageho - Stránka 2 I_vote_lcapKancelář Takikageho - Stránka 2 I_voting_barKancelář Takikageho - Stránka 2 I_vote_rcap 
Carol
Kancelář Takikageho - Stránka 2 I_vote_lcapKancelář Takikageho - Stránka 2 I_voting_barKancelář Takikageho - Stránka 2 I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Kancelář Takikageho - Stránka 2 I_vote_lcapKancelář Takikageho - Stránka 2 I_voting_barKancelář Takikageho - Stránka 2 I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Kancelář Takikageho - Stránka 2 Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Kancelář Takikageho - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Kancelář Takikageho - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Kancelář Takikageho - Stránka 2 Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Kancelář Takikageho - Stránka 2 Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Kancelář Takikageho

Goto down 
+15
Shimonu
Tanaki Hana
Raidon
Nao Taki
Jiraiya Tamuki
Sachi Yarikyo
Ren Teshi
Saya Chizoku
Sora
Carol
Yu Raito
Kiyoshi
Dark
Nizashi Shiroi
Itami
19 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
AutorZpráva
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)

Kancelář Takikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 2 Icon_minitime1Mon Jan 09, 2012 4:25 pm

First topic message reminder :

Kancelář Takikageho - Stránka 2 Kiri_k11

Honosná Kancelář, kde u stolu samotného Takikageho sedí jeho zástupce, zatímco on sám sedí za saténovými záclonami, skrz které proniká jen jemný náznak stínu. I když sám v kanceláři není, je vyzdobena největšími uměleckými výstřelky. Je to kancelář vyšších lidí více než Takikageho
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com

AutorZpráva
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)

Kancelář Takikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 2 Icon_minitime1Thu Jan 12, 2012 4:08 pm

Takikage

Probírám se ...

( Opakovaný Fail z fóra jménem shiwa Smile )
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue220/220Kancelář Takikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue280/280Kancelář Takikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (280/280)

Kancelář Takikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 2 Icon_minitime1Thu Jan 12, 2012 4:16 pm

Sleduju kageho a zdá se že se už trochu uklidnil i když si stále radši dávám pozor aby to nebyla nějaká past na oslabení mojí ostražitosti. Zdá se že se probírá z toho zhuleného stavu. No konečně už bylo na cestě. " Co jste si to vzal že jse mě považoval za kočku? " Kouknu na něj podezřelým výrazem a čekám na jeho reakci pokud se ovšem přemůže potom všem vůbec něco říct. Moc teda na to nevypadal aby něco řekl natož aby vstal z té země na které zrovna seděl.
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)

Kancelář Takikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Jan 13, 2012 8:26 pm

Takikage

Jen jsem radši mlčel a šlehnul mu před tvář novou misi. Tentokrát to bylo další uklízení. Znovu D rank mise, která se ale neobešla bez splnění. Proto jsem radši jen mlčel, protože jsem čekal jeho reakce a dopředu jsem věděl, že bude spíše odporovat.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue220/220Kancelář Takikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue280/280Kancelář Takikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (280/280)

Kancelář Takikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Jan 13, 2012 8:31 pm

Takikage předemně dá konečně papír s misí a já ho rychlým pohybem ruky seberu a dám si ho před sebe a čtu co mám dělat. Další uklízení ach jo. Tak at to mám za sebou jinak tu budu tvrdnout do nekonečna. Možná že čím víc misí splním tím lepší pak budu dostávat. S kusem papíru na kterým je popis mise odcházím z kanceláře po chodbě ke schodišti po kterým sejdu dolu a mířím po další chodbě až k hlavnímu vchodu kudy vylezu ven a vydávám se na cestu poklidit to místo které je určené v misi.
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue220/220Kancelář Takikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue280/280Kancelář Takikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (280/280)

Kancelář Takikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Jan 13, 2012 8:48 pm

Přicházím k hlavní budově naší vesnice což je budova kde sídlí náš Takikage. Jdu po malých schodech a pak otevřu dveře kterými pak vejdu dovnitř a za sebou zavírám aby tu nebyl moc velký průvan a aby sem například nechodili malé děti. Není to moc místo na hraní pro malé děti. Ale určitě by je někdo vyprovodil, ale snad ne já. Mě děti nevaděj. Sice mi teprve bude 17, ale zase už jsem mimo to období dětství. Ted se musím soustředit na svůj sen a stát se silnějším abych ho uskutečnil. Samozřejmě najít i dobré přátelé kteří by mi i pomohli. Jdu dlouhou chodbou a zase se dostávám ke schodišti po kterém vyjdu až do dalšího podlaží o patro výš. Jdu chodbou až ke kanceláři Takikageho. Na stěnách vysí obrazy a nejsou zas tak úplně k zahození. Zaklepu na dveře a řeknu " Tak jsem zpátky " Otevřu dveře a vejdu do místnosti. Stařík asi nic nestihl od té chvilky co jsem odsud odešel, ale to je i tak dobrý, aspon nemusím chodit až ke stolu. Zavírám dveře a jdu k Takikagemu a řeknu " Mise splněna. Nebyla by nějaká další? " Pozorně se podívám na Takikageho s očekáváním nějaké reakce. Snad ho už ta chvilka s kočkou opravdu přešla, byl to docela úlet to co dělal, ale to nebudu dál řešit a musím se soustředit na misi. Chvíly pak nepozoruju Takikageho a koukám se po místnosti a hledám očima svitky s technikama nebo misema. Avšak asi jsou někde ukryty, ale to nevadí. Hodím pohled zase na Takikageho a doufám že se dočkám své odpovědi a nové mise na kterou čekám, když jsem tak rychle udělal tu předešlo misi, kde jsem musel uklízet tu ulici.
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)

Kancelář Takikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Jan 13, 2012 9:09 pm

Takikage

Jen jsem zvedl zrak a podal Ikatsovi papír se slovy. " Nikdy ho nečti, ale jdi do země Blesku a předej ho Raikage, on bude vědět co dál ". Po chvíli jsem se otočil k oknu a sledoval plující mraky, naprosto rozdílné, než při té události, kdy jsem zapečetil Nibiho do Ikatsua-
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue220/220Kancelář Takikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue280/280Kancelář Takikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (280/280)

Kancelář Takikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Jan 13, 2012 9:38 pm

Sledoval jsem tedy Takikageho reakci a on mi předal nějaký dopis, který jsem si okamžitě dal do kapsi, abych ho neztratil. " Dobře hned tam budu " Ukloním se a odcházím z místnosti. Otevřu dveře a vycházím na chodbu a hned zase zavřu dveře. Jdu chodbou trochu rychlejším tempem ke schodišti a ze schodiště rovnou dolů a pak zas po chodbě až ven ke dveřím které otevřu vyjdu ven a zase zavřu. Snažím se běžet co nejrychleji ale taky tak abych se neunavil moc. Po nějaké chvíly přiběhnu k bráně kde si dám malý oddych a zase budu pokračovat.
Návrat nahoru Goto down
Kiyoshi
Tokubetsu Jonin
Tokubetsu Jonin
Kiyoshi


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 93

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue700/715Kancelář Takikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (700/715)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue700/707Kancelář Takikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (700/707)

Kancelář Takikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 2 Icon_minitime1Sat Jan 14, 2012 5:11 pm

Došel jsem do budovy Takikageho s dopisem v ruce. Přišel jsem ke dveřím a zaklepal na ně. Potom jsem čekal na výzvu.
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue220/220Kancelář Takikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue280/280Kancelář Takikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (280/280)

Kancelář Takikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 2 Icon_minitime1Sat Jan 14, 2012 6:04 pm

Přicházím k budově a vyjdu po schodech k hlavním dveřím a vejdu dovnitř. Za sebou samozřejmě zase zavírám a vydávám se zase dlouho chodbou ke schodišti po kterém jdu nahoru na další podlaží. Tam už mi stačí jen jít chodbou ke kanceláři. U kanceláře zaklepu. " Takikage-sama. To jsem já vrátil jsem se. " Vejdu dovnitř a vydím někoho uvnitř s Takikagem. Nevšímám si ho a jdu za Takikagem. " Mám pro vás zprávu od Raikage-sama. Je to veľmi nebezpečné o to čo ma žiada a že to urobím až po tom čo ten človek zosilnie na úroveň anbu. Tohle přesně řekla. " Čekám na Takikageho reakci.
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)

Kancelář Takikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 2 Icon_minitime1Sat Jan 14, 2012 7:23 pm

Takikage

Zvedl se ze židle a pro Katarovo překvapení to byl někdo naprosto jiný. Nebyl to nikdo jako ten starý páprda, byl to mladý, charismatický a nejrespektovanější člověk Takigakure. Už jen při pohledu na něj z něj proudil respekt a jen zakroutil hlavou. " Nesmysl .. Myslím si, že ti tedy o tobě Raikage řekla pravdu. " Řekl a poté uslyšel klepání. Došel ke dveřím a otevřel je, přičemž čekal, co po něm někdo z Kumo chce. " Mluv rychle ty Oblačný šmejde ... " Zavrčel, při vzpomínce na útok na Takigakure.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Kiyoshi
Tokubetsu Jonin
Tokubetsu Jonin
Kiyoshi


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 93

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue700/715Kancelář Takikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (700/715)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue700/707Kancelář Takikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (700/707)

Kancelář Takikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 2 Icon_minitime1Sat Jan 14, 2012 7:25 pm

Šel z něj strach, vůbec se mi nelíbil. Mám pro vás dopis od Raikage. řekl jsem a položil dopis na stůl. Potom jsem radši ustoupil a čekal, co se bude dít.

V dopise:
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Yu Raito
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Yu Raito


600 Chakry 600 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 26

Informace
Věk: 21
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue700/700Kancelář Takikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (700/700)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue800/800Kancelář Takikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (800/800)

Kancelář Takikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 2 Icon_minitime1Sat Jan 14, 2012 7:34 pm

Přišel jsem ke dveřím a zaklepal jsem, vyčkal jsem chvíli a pak jsem vešel. Zavřel jsem za sebou a přelétl jsem místnost. Nějaký člen Kumo a ostatní z Taki. Popošel jsem k Takikagemu. ,,Takikage, oznamuji vám že jsem se vrátil po své výpravě do vesnice.'' Počkal jsem a urovnal jsem si myšlenky. ,,Minulý Takigake mi řekl že mám občas dojít do vesnice a udělat nějakou práci.'' Odmlčel jsem se a pak jsem pokračoval. ,,Chtěl bych vás požádat o nějakou práci.'' Doufal jsem že nevyskočí jako čertík ze škatulky. ,,Mimochodem jmenuji se Yu Raito a jsem Jounin.'' Dodal jsem, aby se nemusel zbytečně ptát.
Návrat nahoru Goto down
Carol
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Carol


Počet Příspěvků : 189

Informace
Věk: 14
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue500/500Kancelář Takikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)

Kancelář Takikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 2 Icon_minitime1Sat Jan 14, 2012 7:41 pm

Došel jsem do kanceláře Co nový Kage?!!?
Prohlížel jsem si jeho dlouhé vlasy.Málem bych zapoměl Dobrý den.Cože to je on přemožitel bijuu.Jednou bych chtěl být jako on.Je to můj vzor.Jednou budud stejně dobrý jako on.Pane Takikage chtěl bych se zeptat co se zde změnilo že se změnil Kage není nějaký krizový stav že tu tenhlůe šmejd z Kumo.Podíval jsem se Kiyoshiho.Snad budu mít konečně nějakou pořádnou misi nebo mi konečně přidělí senseie.
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)

Kancelář Takikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 2 Icon_minitime1Sat Jan 14, 2012 7:47 pm

Takikage

Jen jsem vzal papír do ruky a aniž bych si ho přečetl, roztrhl jsem ho na dvě půlky. Byl to náznak toho, že má i s těmi jeho poskoky vypadnout, jelikož Kumo v Taki nestrpím. Poté jsem se podíval na toho potulného ninju. Byl to onen ninja ze záznamů s Kekkei Genkai krve. Mohl by mi být užitečný a proto jsem si před něj stoupl a řekl vážně. " Například ? ". Byl to víceméně temný hlas plný respektu.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Kiyoshi
Tokubetsu Jonin
Tokubetsu Jonin
Kiyoshi


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 93

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue700/715Kancelář Takikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (700/715)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue700/707Kancelář Takikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (700/707)

Kancelář Takikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 2 Icon_minitime1Sat Jan 14, 2012 7:51 pm

Když uviděl jak trhá dopis, ihned jsem se otočil a beze slov odešel. Tenhle chlápek se mi nelíbí. Musíme se co nejdřív vrátit do Kumo. pomyslel jsem si a utíkal za ostatními. (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue220/220Kancelář Takikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue280/280Kancelář Takikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (280/280)

Kancelář Takikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 2 Icon_minitime1Sat Jan 14, 2012 9:27 pm

Slyším nějaký jiný hlas. Divné. Otevřu dveře a vejdu dovnitř a zase je zavřu. Náhle uvidím nějakou cizí postavu která je na místě staříka Takikageho. Kdo to může být? Podívám se na něj pečlivě a prohlížím si ho. V životě jsem ho neviděl. A kde je vůbec stařík Takikage. Dyť mě poslal s dopisem do Kumo. Přistoupím blíž a řeknu. " A vy jste kdo? Kde je stařík Takikage? Nedávno mě poslal na misi mimo vesnici a když se vrátím tak tu není? Můžete mi říct kde je ať mu můžu říct podrobnosti o misi? "
Návrat nahoru Goto down
Yu Raito
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Yu Raito


600 Chakry 600 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 26

Informace
Věk: 21
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue700/700Kancelář Takikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (700/700)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue800/800Kancelář Takikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (800/800)

Kancelář Takikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 2 Icon_minitime1Sun Jan 15, 2012 3:06 pm

,,Takikage, beru každou práci, za kterou mi někdo zaplatí. To víte, každý potřebuje peníze, ať už je to na jídlo, nebo něco jiného.'' Na chvíli jsem se odmlčel a pak jsem dodal. ,,Neberu ale práci, ve které bych musel jít proti své domovské vesnici.'' Podíval jsem se na ostatní v místnosti a pak zpět na Takikageho. Doufám že mi dá nějakou práci.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue2800/2800Kancelář Takikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue1500/1500Kancelář Takikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Kancelář Takikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 2 Icon_minitime1Sun Jan 15, 2012 4:48 pm

tesne pred dverami som zastala a rozmýšľala čo poviem a potom som zaklopala počkala asi 1 minútu a potom otvorila , v tom som si pomyslela Ksakru , zasa môj zlozvyk ! pomaly som kráčala k Takikagemu a pomyslela som si Hmm Nový Takikage, vypadá celkom milo a príťažlivo . Ehm to nejdem riešíť som tu pre svoj cieľ ešte som si pozorne prešla Takikageho očami potom som sa mu pozrela do očí a povedala naňho Takikage ste vy že? dopočula som sa že ste roztrhali papier o obnovení mieru tak som prišla osobne , Raikage , chcela by som sa dohodnúť o mieri neprišla som tu na boj , ale ak bude treba tak zakročím ale to by som nerada môj pohľad bol skôr chladný , bola som celkom rozzúrena no držala som si chladnú hlavu našťastie
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)

Kancelář Takikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 2 Icon_minitime1Sun Jan 15, 2012 4:55 pm

Takikage

Jen kývnul na Kimiho a Ikatsa, na důraz toho aby odešli. Nepotřeboval je tady. Pod Takikageho rukama jen kapala voda a on sledoval Raikage. " S Kumo nechci žádný mír, pokud jste nepřišla rozpoutat válku, vypadněte stejně rychle jako jste přišla. Kumo toho udělala Taki více než dost, proto vás mám všechny do jednoho, přímo v pr*eli " Řekl jsem mírně naštvaným hlasem, přičemž můj pohled stál na Raigaginých očích. V těch mých byl jen hněv a nenávist.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue220/220Kancelář Takikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue280/280Kancelář Takikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (280/280)

Kancelář Takikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 2 Icon_minitime1Sun Jan 15, 2012 4:59 pm

Vidím že ten chlápek není zrovna v dobré náladě tak na chvíly odejdu a vidím Raikage. Neptám se na nic a jdu ven na chodbu kde čekám až bude po všem. Mezitím se rozhlížím po chodbě jestli náhodou někdo nejde. Je tu čím dál víc lidí i když nevím proč. Snad se nic nestane. Najednou uslyším jak ten chlápek zvýší ton a není zrovna moc příjemný to co tu huláká.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue2800/2800Kancelář Takikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue1500/1500Kancelář Takikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Kancelář Takikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 2 Icon_minitime1Sun Jan 15, 2012 5:01 pm

čo sme vám takého vyviedli že nechcete s nami Mier? povedala som rozzúrene a potom som dodala Pokiaľ nechcete mier tak chcete válku ? lebo pokiaľ ho nepodpíšete tak to tak bude vypadať , milióny nevinných obetí to chcete ? Ja válku nechcem ale pokiaľ vy nechcete mier tak to znamená že chcete válku . Navyše môžem odčiniť nejako to čo urobila Kumo? preto že zatiaľ čo som ja Raikage , medzi mnou a Taki nič nebolo ! čím ďalej som zvyšovala hlas a tón hlasu a pomyslela som si Naozaj to vypadá že to dobre nedopadne
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)

Kancelář Takikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 2 Icon_minitime1Sun Jan 15, 2012 5:07 pm

Takikage

Její "výsměch" ho naprosto a nesmírně rozhořčil. Voda po posledním slově Raikage vylétla do okolí a Takikage jednou ranou odrovnal stůl a chytil Raikage. Jak rukou, tak vodními biči. Byl to mžik. " Tak vy nevíte co se stalo? " Zvýšil hlas a pokračoval. " Útok dvou Bijuu, konkrétně Nibiho a Nanabiho, které zapříčinily smrt několika tisíců lidí, ty které jsem musel zapečetit do dvou lidí Taki, aby se tato smrt nešířila dál ?! " Zařval na ní s city v očích. " Myslíte si, že jsem do Kimikadgiho a Ikatsa zapečetil ty deb*lní démony jen tak z radosti ?! " Zařval znovu a hlasitěji.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue220/220Kancelář Takikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue280/280Kancelář Takikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (280/280)

Kancelář Takikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 2 Icon_minitime1Sun Jan 15, 2012 5:15 pm

Stojím na chodbě a slyším jak ten chlápek azčne hlasitě řvát. Hned po tom uslyším hlasitý zvuk, který nejde neslyšet. Jako by někdo něco rozbil. Co to jen mohlo být. Pak uslyším jak ten chlápek zařval něco o tom že do mě a Kimiho zapečetil bijuu. Jsem v šoku. Takže ve mě je Nibi nebo Nanabi? Tak proto se na mě všichni dívali z patra. Otevřu dveře a vběhnu do místnosti se slovy. " Co to má znamenat? " Zakřičím hlasitěji.


Naposledy upravil Kataro dne Sun Jan 15, 2012 5:22 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Carol
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Carol


Počet Příspěvků : 189

Informace
Věk: 14
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue500/500Kancelář Takikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)

Kancelář Takikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 2 Icon_minitime1Sun Jan 15, 2012 5:17 pm

Odešel jsem společně s Ikatsuem.U dveří jsem se ho zeptal tak co myslíš,Proč sem přišla ta Raikage.že je to docela kočka.To poslední jsem mu spíš zašeptal do ucha.
Když jsme vyšly na chodbu byla tam spousta lidí.Když jsem vyděl že Ikatsu nějak znejistěl.Ahoj já jsem Kimi ale to jsi již slyšel doufám že se spolu budeme bavit.A usmál jsem se na něj od ucha k uchu.Těch lidí je tu ale sakra dost(ještě před Katarovo postem)KDyž se Ikatsu snažil vběhnout do místnosti chytil jsem ho za límec.To není dobrý nápad vyřeš to s ním později tenhle se nechová jako stařík Takikage.Tenhle by z tebe sedřed kůži.(Po katarovo postu)
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue2800/2800Kancelář Takikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue1500/1500Kancelář Takikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Kancelář Takikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 2 Icon_minitime1Sun Jan 15, 2012 5:20 pm

Tak to si nepamätám ale ak nechápete tak my sme mali problem tiež s Hachibim a gobim ! a nie sú to len démoni sú to bytosti ktoré ľudia využívajú na násilie to preto tak zdivočeli a tak zabíjajú keby že ich ľudia rešpektujú tak by to bolo dobré len že mnoho generácií ľudí využívala Démonoch ktorý pomaly prestali veriť že ich rešpektujú tak zbesneli , a za tých dvoch bijuu ja nemôžem . Ak to je vina Kumo tak to sa ospravedlňujem a preto chcem aj uzatvoriť mier aby sa takýmto veciam predchádzalo.A už na mňa nekričte a k Bijuu sa správajte ako k ľuďom a nie ako k monštrám vy ich nechápete povedala som celkom nahlas no nekričala som a tú poslednú vetu som povedala naozaj potichu . Stále sa pozerala na Takikageho a potom dodala čo sa stalo , stalo sa mi to nezmeníme ale môžeme tomu predísť , vytvoriť lepšú budúcnosť . Nepohnem sa odtiaľto pokiaľ sa nedohodneme na mieri , môžete ma podceňovať že som mladá , môžete mnou opovrhovať že som slabá,môžete na mňa kričať že nič nepoznám , ale ja sa odtiaľto nepohnem , a ešte raz poviete niečo na Bijuu tak si ma neprajte Takikage! Preto že Bijuu sú neni nástroje ale bytosti ! toto povedala slabým hlasom a stiekala jej slza z oka pri tom a čakala na Takikageho Reakciu
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kancelář Takikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 2 Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Kancelář Takikageho
Návrat nahoru 
Strana 2 z 15Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
 Similar topics
-
» Kancelář Takikageho
» Kancelář Takikageho

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: