Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Kancelář Takikageho - Stránka 3 I_vote_lcapKancelář Takikageho - Stránka 3 I_voting_barKancelář Takikageho - Stránka 3 I_vote_rcap 
Sora
Kancelář Takikageho - Stránka 3 I_vote_lcapKancelář Takikageho - Stránka 3 I_voting_barKancelář Takikageho - Stránka 3 I_vote_rcap 
Nao Taki
Kancelář Takikageho - Stránka 3 I_vote_lcapKancelář Takikageho - Stránka 3 I_voting_barKancelář Takikageho - Stránka 3 I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Kancelář Takikageho - Stránka 3 I_vote_lcapKancelář Takikageho - Stránka 3 I_voting_barKancelář Takikageho - Stránka 3 I_vote_rcap 
Raidon
Kancelář Takikageho - Stránka 3 I_vote_lcapKancelář Takikageho - Stránka 3 I_voting_barKancelář Takikageho - Stránka 3 I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Kancelář Takikageho - Stránka 3 I_vote_lcapKancelář Takikageho - Stránka 3 I_voting_barKancelář Takikageho - Stránka 3 I_vote_rcap 
Airi
Kancelář Takikageho - Stránka 3 I_vote_lcapKancelář Takikageho - Stránka 3 I_voting_barKancelář Takikageho - Stránka 3 I_vote_rcap 
Kana Nara
Kancelář Takikageho - Stránka 3 I_vote_lcapKancelář Takikageho - Stránka 3 I_voting_barKancelář Takikageho - Stránka 3 I_vote_rcap 
Carol
Kancelář Takikageho - Stránka 3 I_vote_lcapKancelář Takikageho - Stránka 3 I_voting_barKancelář Takikageho - Stránka 3 I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Kancelář Takikageho - Stránka 3 I_vote_lcapKancelář Takikageho - Stránka 3 I_voting_barKancelář Takikageho - Stránka 3 I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Kancelář Takikageho - Stránka 3 Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Kancelář Takikageho - Stránka 3 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Kancelář Takikageho - Stránka 3 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Kancelář Takikageho - Stránka 3 Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Kancelář Takikageho - Stránka 3 Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Kancelář Takikageho

Goto down 
+15
Shimonu
Tanaki Hana
Raidon
Nao Taki
Jiraiya Tamuki
Sachi Yarikyo
Ren Teshi
Saya Chizoku
Sora
Carol
Yu Raito
Kiyoshi
Dark
Nizashi Shiroi
Itami
19 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next
AutorZpráva
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)

Kancelář Takikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 3 Icon_minitime1Mon Jan 09, 2012 4:25 pm

First topic message reminder :

Kancelář Takikageho - Stránka 3 Kiri_k11

Honosná Kancelář, kde u stolu samotného Takikageho sedí jeho zástupce, zatímco on sám sedí za saténovými záclonami, skrz které proniká jen jemný náznak stínu. I když sám v kanceláři není, je vyzdobena největšími uměleckými výstřelky. Je to kancelář vyšších lidí více než Takikageho
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com

AutorZpráva
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)

Kancelář Takikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 3 Icon_minitime1Sun Jan 15, 2012 5:24 pm

Takikage

" Omluva za tisíce zmařených životů ? Jen lehké mávnutí rukou nad nimi ? " Zasyčel. " Pokud se odtud nehnete, hnu s vámi já " Řekl a jeho hněv posílil proudy vody. Ty poté jen strhl proti oknu a Raikage letěla proti němu. Spíše si myslím že je zkušená a zastaví se, ale jak večel Ikatsu, jen jsem se na něj podíval, ale poté zase znovu na Raikage. " Nemůžu s vámi uzavřít mír ani kdybych chtěl, protože tohle je ... Moje cesta ninji "
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue2800/2800Kancelář Takikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue1500/1500Kancelář Takikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Kancelář Takikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 3 Icon_minitime1Sun Jan 15, 2012 5:35 pm

Kawarim..nestihla som ani povedať a vymenila som sa s nejakým porcelánom alebo bolo to niečo takého stála som za Takikagem a len som povedala Nechcem bojovať ale vy áno? prečo neuzavrieme mier? veď chcela som vám ponúknuť ešte jednú vec , to je tréning Bijuu aby sme naozaj predišli takým situáciám , nechcite ma prinútiť k boju . Preto že moja cesta ninju ide s proti vašej ceste , môj cieľ je uzavrieť mier , ale vy nechcete , chcem vám pomôcť spolupracovať s vami aby sa dalo predísť takýmto katastrofám a aj to urobiť pre tie stratené životy ,pokiaľ neuzavretie s nami mier , nebudem mať tú istotu že na nás nezaútočíte po vytrénovaní vašich Bijuu tak konečne pochopte že ja som s vami povedala roztržito , bála sa ho no pre mier som bola pripravená urobiť všetko
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)

Kancelář Takikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 3 Icon_minitime1Sun Jan 15, 2012 5:41 pm

Takikage

" Už jste odmítla trénink našich Bijuu, ale teď když jde do tuhého s ním souhlasíte ? Vypadněte už " Řekl respektovaným hlasem a voda okolo něj vířila mocnými proudy. Byl jako smrtící Kraken na vodě. " Vypadněte, a už se nevracejte. Jestli chcete mír, běžte si za Konohou, ale pro Taki nemůžu s Kumo uzavřít mír " Dodal a otočil se směrem ke dveřím, kde vzal za rameno Ikatsa a mířil pryč.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue220/220Kancelář Takikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue280/280Kancelář Takikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (280/280)

Kancelář Takikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 3 Icon_minitime1Sun Jan 15, 2012 5:45 pm

Poslouchám a pozorně sleduju celou dobu to co se tu zrovna odehrává. Nemůžu uvěřit svým uším a očím. Pak mě ten zřejmě Takikage novej i když nevím proč chytne a musím s ním jít jelikož mě drží. Radši už nedělám problémy a vyřeším to někde jindy. Takikage mě tedy odvádí pryč směrem z místnosti. Nevím co semnou bude. Snad dopadnu dobře. Mezitím sleduju okolí jestli nás třeba někdo nesleduje a podobně.


Naposledy upravil Kataro dne Sun Jan 15, 2012 5:51 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue2800/2800Kancelář Takikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue1500/1500Kancelář Takikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Kancelář Takikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 3 Icon_minitime1Sun Jan 15, 2012 5:51 pm

Viete Takikage , ja som to zvážila trénovať ich môžem ale viete čo ej to bojovať zo samotným Bijuu? oh ani vy to viete , ale viete čo je to pre nich? povedala som skočila som pred Takikageho a položila mu na ruku hruď a potom som povedala vážne Ak s nami neuzavriete mier tak tým poškvrníte tých ľudí ktorý zomreli pri tej bitve proti Bijuu , nie že ich len pošpiníte ale ich aj urazíte , oni tam len tak nebojovali , bojovali pre lepšie zajtrajšky , takže naposledy Uzavrete s nami mier , podstúpite tréning vaších bijuu , môžete tam byť aj osobne . Ak odmietnete tak poškvrníte pamiatku tých zosnulých , ak uzavrieme mier všetko sa zmení ekonomika bude lepšia a nebudete sa musieť báť že sa vám bijuu zjaví v Takigakure súhlasíte či nie?! Povedala Sora už smutným hlasom a pomyslela si Ak nie tak nie s týmto Takikage určite nepohnem ale keď že nechcem vyvolať vojnu tak ho radšej nezabijem . Určite to nemyslí zle ale aj tak . a potom ešte dodala Vlastne ak Kumo zavinila tie tisícky mŕtvych tak takto sa vám chce aj ospravedlniť , ja sama ručím za ten tréning
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)

Kancelář Takikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 3 Icon_minitime1Sun Jan 15, 2012 6:02 pm

Takikage

" Pořád mluvíte o tom, jaké to je pro Bijuu ... Ale řekněte mi, víte jaké to je, když vidíte jak dva bijuu naráz zabíjejí vaše občany? Jaké to je s nimi bojovat? Je to masa nenávisti, kteou zpsobili naši předkové, já pouze pokračuji v jejich odkazu a nehodlám zacházet s Bijuu jako s klubíčkem, ne poté, co způsobili co způsobili. Pokud mne chcete zabít, zkuste to, ale vězte, že to já porazil ty dva sám " Dodal a čekal finální reakci.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Carol
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Carol


Počet Příspěvků : 189

Informace
Věk: 14
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue500/500Kancelář Takikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)

Kancelář Takikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 3 Icon_minitime1Sun Jan 15, 2012 6:08 pm

Vrazil jsem do místnosti.a koukal jsem se na ty dva jak se hádají.Snad to bude v pohodě.
Bijuu jsou sice zabijáci ale dokážou i pomoct dokáži být nápomocní dokáží být snad dokonce i hodní jen je musíme zbavit nenávisti a nezecházet s nimi pouze jako se zrojem síly.JE to zbytečné po nich chtít aby nic nedělaly když stačí aby se jen postavily a lidé do nich aniž by neěco udělaly útoočí.Vždyť to jsou také živé bytosti.Vým že jsem jichuuriki sedmiocasého.Démona který zabil spoustu lidí.Ale určitě dokáže být i milý.
Stále jsem sledoval Takikageho byl jsem připraven k boji kdyby Raikage zaútočil na Takikageho.a Tasil jsem svůj kunai.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue2800/2800Kancelář Takikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue1500/1500Kancelář Takikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Kancelář Takikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 3 Icon_minitime1Sun Jan 15, 2012 6:09 pm

Ja viem aké to je bojovať s nimi , viem čo dokážu spôsobiť . Raz keď sa dostane nejaký démon von . Spomeňte si na môj návrh , uvedomte si koľko ľudí ešte zomrie ak sa Jinchuuriky neposnažia ovládnuť bijuu .A koľko Bijuu bude útočiť pokiaľ nenájde Jinchuurikyho ktorý ho pochopí , ale vám nejde o to aby ste pomohli vesnici , ale práve teraz ju zapredávate neistote .Raz sa vám to stane že sa Bijuu uvoľní a vtedy už bude neskoro . Takikage , ešte že u nás sú dvere otvorené ak sa vám Bijuu dostane s pod kontroly tak ma zavolajte , alebo si to riešte sami keď ste ich sám porazili. Je to len na vás . Zatiaľ dovidenia . Povedala Sora pustila Takikageho a okamžite zmizla preč a bežala k branám ( presun)
Návrat nahoru Goto down
Yu Raito
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Yu Raito


600 Chakry 600 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 26

Informace
Věk: 21
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue700/700Kancelář Takikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (700/700)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue800/800Kancelář Takikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (800/800)

Kancelář Takikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 3 Icon_minitime1Sun Jan 15, 2012 6:20 pm

Vytušil jsem že se schyluje k boji, tak jsem ''tasil'' své boxery a vložil jsem do nich chakru. ,,Takikage...'' Odmlčel jsem se a podíval jsem se na toho genina, který vpadl do místnosti.. ,,Odvedu ho odsud.'' Řekl jsem Takigamemu, schoval jsem si boxery a rozběhl jsem se k němu. Popadl jsem ho a hodil jsem si ho přes rameno. A vyběhl jsem s ním z místnosti zavřel jsem dveře a dal jsem ho na zem. ,,To už nedělej!'' Řekl jsem a přísně jsem se na něj podíval. Pak jsem už jen viděl, jak se dveře rozrazili a Raikage odešla. Vešel jsem do místnosti a řekl Raikagemu. ,,Raikage mohl jste těm geninům něco udělat.''
Návrat nahoru Goto down
Carol
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Carol


Počet Příspěvků : 189

Informace
Věk: 14
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue500/500Kancelář Takikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)

Kancelář Takikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 3 Icon_minitime1Sun Jan 15, 2012 6:37 pm

Raitovi jsem se naštvaně mrskal na zádech co si to myslíš že děláš chtěl jsem pouze pomoct Takikagemu.A než napočítám do tří tak mě polož
1

2
3!
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)

Kancelář Takikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 3 Icon_minitime1Mon Jan 16, 2012 6:39 pm

Takikage

Cestou s Ikatsem jsem vzal i Kimiho a pozval onoho Potulného ninju. Poté jsem kráčel chodbou, kde za mnou byly slyšet jen hlasité kroky. Očekával jsem, že mne začnou následovat na jedno pozoruhodné místo, kde proběhl boj s těmi Bijuu, a kde byly také zapečetěni. Bylo to speciální místo ...
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue220/220Kancelář Takikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue280/280Kancelář Takikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (280/280)

Kancelář Takikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 3 Icon_minitime1Mon Jan 16, 2012 6:45 pm

Pozoruju celou událost, ale kam nás Takikage může vést. Vůbec netuším co je tak náhle důležité že si bere mě a Kimiho sebou. Zrovna jsme se dozvěděli že jsme jinchuuriki. No aspon já, nvm jestli to věděl dřív on než já. No to je ted jedno. Ted samozřejmě jdu s Takikagem na nějaké místo, které vůbec netuším kde je, ale radši důvěřuju Takikagemu, lebo určitě ví co má dělat. Snad se nám nic nestane, to by nebylo zrovna moc dobré kdyby se nám něco stalo.
Návrat nahoru Goto down
Yu Raito
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Yu Raito


600 Chakry 600 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 26

Informace
Věk: 21
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue700/700Kancelář Takikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (700/700)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue800/800Kancelář Takikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (800/800)

Kancelář Takikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 3 Icon_minitime1Mon Jan 16, 2012 6:53 pm

Kývl jsem na Takikageho výzvu a vyrazil jsem za ním. Po cesče jsem viděl jak vzal i toho druhého jinchurikiho. Kam nás asi tak vede? Zeptal jsem se sám sebe v hlavě a šel jsem chodbou za takikagem. Sakra Isao určitě někde bloudí. Proletělo mi hlavou a tak jsem řekl Takikagemu. ,,Takikage mám tu někde žáka, je to genin a nevyzná se tu.'' A dál jsem šel za ním.
Návrat nahoru Goto down
Carol
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Carol


Počet Příspěvků : 189

Informace
Věk: 14
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue500/500Kancelář Takikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)

Kancelář Takikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 3 Icon_minitime1Mon Jan 16, 2012 7:17 pm

Vydal jsem se za všemi Takikage nejspíše plánuje nás naučit ovládat bijuu podle toho rozhovoru to na to vypadá.Po nějaké době jsem se zeptal Takikageho Kam vlastně jdeme ?Když jsem již šel ještě déle.Zeptal jsem se toho potulného shinobiho Jak se jmenuješ já jsem Kimi téší mě. a podal jsem mu ruku.
Takikage co s námi plánujete není snad trénink jichuuriki možný pouze v kumo?Nebo vy máte snad jiný?
Návrat nahoru Goto down
Saya Chizoku
Genin
Genin
Saya Chizoku


Počet Příspěvků : 280

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue170/170Kancelář Takikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (170/170)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue230/230Kancelář Takikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (230/230)

Kancelář Takikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 3 Icon_minitime1Mon Jan 16, 2012 7:48 pm

Mžikem oka jsem se objevila před kanceláří a rozhlížela se jestli mě někdo neviděl. Vyndala jsem kapesník a setřela si pot. V duchu jsem si řekla něco povzbudivého a kývla na souhlas. Zvedla jsem ruku a zaťukala na dveře kanceláře. Po té nechala ruku podél těla a suše polkla. Začala jsem se třást... vzrušením... Je sice pravda, že za takikagem můžu jít "vždycky" ale... asi jsem nebyla připravena jít za ním a pozdravit ho jako normální občan. Znovu jsem prudce vydechla a poplácala se po tváři. Ty dostaly červenou barvu. Narovnala jsem se a podívala se na dveře. Za něma měl být takikage... můj idol...
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)

Kancelář Takikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 3 Icon_minitime1Mon Jan 16, 2012 8:28 pm

Jonin

Jonin jen přišel ke dveřím a otevřel je. Už podle tváře poznal, že hledá Takikageho. Chvíli se zamyslel nad vlastnostmi Takikageho. Všichni k němu vzhlíželi, protože byl striktní a silný, ale také bezcitný vůči cizím lidem, zatímco těch blízkých měl velmi málo. Bylo to divné, ale jako by to prostě vycítil a poté jen řekl. " Pokud hledáte Takikageho, jděte do Ostrých Skal Kirikusari, pokud chcete misi, počkejte zde a já vám něco najdu "
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Saya Chizoku
Genin
Genin
Saya Chizoku


Počet Příspěvků : 280

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue170/170Kancelář Takikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (170/170)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue230/230Kancelář Takikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (230/230)

Kancelář Takikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 3 Icon_minitime1Mon Jan 16, 2012 8:54 pm

Dveře se otevřeli a v nich stál jaký si muž. Neměl na sobě plášť jak nosívají kage ani klobouk. Trošku jsem se podivila a pokusila se mile se usmát. "Zdravím vás..." pozdravila jsem jak mě to učil jeden z bratrů."Hmmm..." zase jsem se zamyslela. Původně jsem se chtěla potkat s takikagem...., ale když byla řeč o misi napadlo mě, že to nebude zase tak špatný nápad. Odložila jsem teda návštěvu takikage na dobu neznámou. " Vzala bych si prosím nějakou misi..." přikývnu a čekám co se bude dít dál.
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)

Kancelář Takikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 3 Icon_minitime1Mon Jan 16, 2012 8:57 pm

Jonin

Vzal jsem jí tedy dovnitř a po chvíli štrachání v šuplících jsem vytáhl nějakou misi. Spěšně jsem ji podal Garou a jen s jemným omluvením pronesl. " Omlouvám se, ale jinou misi bych opravdu nenašel. ". Byla v tom upřímnost, když jsi uviděla na papíře D-čko s názvem Uklízení Ulice.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Saya Chizoku
Genin
Genin
Saya Chizoku


Počet Příspěvků : 280

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue170/170Kancelář Takikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (170/170)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue230/230Kancelář Takikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (230/230)

Kancelář Takikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 3 Icon_minitime1Mon Jan 16, 2012 9:34 pm

"Hmm..." podívala jsem se na papír. Vesele jsem se usmála. "Děkuji!" Je pravda, že mě
uklízení moc nebralo, ale když je to pro vesnici.... která mě jaksi stále ignoruje... tak proč
ne. Byla jsem celkem napumpovaná a tak jsem se do toho rovnou pustila. Vyběhla jsem na
ulici, sehnala si nějaký pytel a začala uklízet jak divá.
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue220/220Kancelář Takikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue280/280Kancelář Takikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (280/280)

Kancelář Takikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 3 Icon_minitime1Fri Jan 20, 2012 7:35 pm

Jdu po malých schodech ke hlavnním dveřím a otevřu je. Po té vstoupím dovnitř a zase za sebou zavřu jako vždycky. Pak jdu dlouhou chodbou až ke schodišti po kterém vyjdu až do dalšího patra kde se nachází kancelář. Na tom podlaží se na chvilku zastavím abych si odpočinul. Po krátkém odpočinku dojdu ke kanceláři a zaklepu na dveře. " Takikage-sama vcházím dovnitř. " Otevřu dveře a vejdu do místnosti, dveře se automaticky zavřou. Vidím zde ale jenom nějakého jounina z naší vesnice. Tak se ho zeptám. " Můžu se zeptat kde je Takikage? "
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)

Kancelář Takikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 3 Icon_minitime1Fri Jan 20, 2012 7:47 pm

Takikage
" Blíže než si myslíš " Ozvalo se za tvými zády ode dveří, kde stál Takikage. " Potřebuješ něco ? Jak to dopadlo ? " Vyzvídal a čekal nějakou odpověď od svého jinchurikiho, který měl mít namířeno do Kumo, sídlil v Taki, ale pocházel z Kiri ...
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue220/220Kancelář Takikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue280/280Kancelář Takikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (280/280)

Kancelář Takikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 3 Icon_minitime1Fri Jan 20, 2012 7:52 pm

Náhle se ozve za mnou hlas Takikageho. Snažím se udržet klid abych nedal najevo že jsem se leknul. Podívám se na něj a odpovím mu na otázku. " V Kumo se stala nějaká podivuhodná událost. Hikari byla zraněna nějakou neznámou osobou, ale byla vyléčena na příkaz Raikage. Zatím co odpočívá jsem byl vyslán se zprávou pro vás. Raikage vás žádá aby jste se dostavil za ní do Kumogakure se mnou a Kimi. Oba si máme také sbalit své věci. O tom nepříteli nic nevím. Nemohl jsem se ani přes explozi dostat do místnosti."
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)

Kancelář Takikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 3 Icon_minitime1Fri Jan 20, 2012 7:54 pm

Takikage
" Takže to o něm je pravda .... " Zašeptal si pro sebe a vydal rozkaz aby si šel sbalit věci, přičemž pomalu odcházel do Kumogakure za Raikage, jak to po něm žádala.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue220/220Kancelář Takikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue280/280Kancelář Takikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (280/280)

Kancelář Takikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 3 Icon_minitime1Fri Jan 20, 2012 7:57 pm

Odpovím normální hlasem. " Dobře, tak já si tedy půjdu sbalit věci. Setkáme se znovu v Kumogakure. " Hned po tom co řeknu běžím skrz chodbu ke schodišti po kterém začnu běžet dolu, málem se přitom přizabiju, ale naštěstí udržím rovnováhu a nic se mi nestane. Když už jsem dole tak pokračuju k hlavním dveřím které otevřu a vyjdu ven. Dveře se automaticky zavřou a já automaticky běžím ke svému domu.
Návrat nahoru Goto down
Ren Teshi
Genin
Genin
Ren Teshi


Počet Příspěvků : 64

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)

Kancelář Takikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 3 Icon_minitime1Thu Feb 02, 2012 9:16 am

Vojdem do veľkej budovy kde sídli Takikage a pomaly prejdem po schodoch až ku kancelárii a zaklopem tam.Riolu mi zatiaľ pribehne k nohe a pomaly si vyšplhá až na hlavu kde si ľahne.Ahoj Riolu.Poškrabkám ho a čakám na výzvu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kancelář Takikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 3 Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Kancelář Takikageho
Návrat nahoru 
Strana 3 z 15Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next
 Similar topics
-
» Kancelář Takikageho
» Kancelář Takikageho

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: