Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Kancelář Takikageho - Stránka 4 I_vote_lcapKancelář Takikageho - Stránka 4 I_voting_barKancelář Takikageho - Stránka 4 I_vote_rcap 
Sora
Kancelář Takikageho - Stránka 4 I_vote_lcapKancelář Takikageho - Stránka 4 I_voting_barKancelář Takikageho - Stránka 4 I_vote_rcap 
Nao Taki
Kancelář Takikageho - Stránka 4 I_vote_lcapKancelář Takikageho - Stránka 4 I_voting_barKancelář Takikageho - Stránka 4 I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Kancelář Takikageho - Stránka 4 I_vote_lcapKancelář Takikageho - Stránka 4 I_voting_barKancelář Takikageho - Stránka 4 I_vote_rcap 
Raidon
Kancelář Takikageho - Stránka 4 I_vote_lcapKancelář Takikageho - Stránka 4 I_voting_barKancelář Takikageho - Stránka 4 I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Kancelář Takikageho - Stránka 4 I_vote_lcapKancelář Takikageho - Stránka 4 I_voting_barKancelář Takikageho - Stránka 4 I_vote_rcap 
Airi
Kancelář Takikageho - Stránka 4 I_vote_lcapKancelář Takikageho - Stránka 4 I_voting_barKancelář Takikageho - Stránka 4 I_vote_rcap 
Kana Nara
Kancelář Takikageho - Stránka 4 I_vote_lcapKancelář Takikageho - Stránka 4 I_voting_barKancelář Takikageho - Stránka 4 I_vote_rcap 
Carol
Kancelář Takikageho - Stránka 4 I_vote_lcapKancelář Takikageho - Stránka 4 I_voting_barKancelář Takikageho - Stránka 4 I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Kancelář Takikageho - Stránka 4 I_vote_lcapKancelář Takikageho - Stránka 4 I_voting_barKancelář Takikageho - Stránka 4 I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Kancelář Takikageho - Stránka 4 Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Kancelář Takikageho - Stránka 4 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Kancelář Takikageho - Stránka 4 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Kancelář Takikageho - Stránka 4 Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Kancelář Takikageho - Stránka 4 Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Kancelář Takikageho

Goto down 
+15
Shimonu
Tanaki Hana
Raidon
Nao Taki
Jiraiya Tamuki
Sachi Yarikyo
Ren Teshi
Saya Chizoku
Sora
Carol
Yu Raito
Kiyoshi
Dark
Nizashi Shiroi
Itami
19 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next
AutorZpráva
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)

Kancelář Takikageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 4 Icon_minitime1Mon Jan 09, 2012 4:25 pm

First topic message reminder :

Kancelář Takikageho - Stránka 4 Kiri_k11

Honosná Kancelář, kde u stolu samotného Takikageho sedí jeho zástupce, zatímco on sám sedí za saténovými záclonami, skrz které proniká jen jemný náznak stínu. I když sám v kanceláři není, je vyzdobena největšími uměleckými výstřelky. Je to kancelář vyšších lidí více než Takikageho
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com

AutorZpráva
Sachi Yarikyo
Genin
Genin
Sachi Yarikyo


Počet Příspěvků : 108

Informace
Věk: 15
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)

Kancelář Takikageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 4 Icon_minitime1Mon Feb 13, 2012 5:40 pm

Došla jsem před budovu a při tom jsem si četla knížku, šla jsem víceméně po paměti.
Vyšla jsem po schodech a když jsem byla nahoře knížku jsem zaklapla a uklidila. Otočila jsem se abych viděla kolik schodů jsem vyšla bez koukání a hrdě jsem se zazubila. Věděla jsem že to neni nic světoborného ale mě k radosti v tuto chvíli stačilo vážně málo.
Došla jsem před kancelář a zaťukala, doufala jsem že Takikage nebude nějaký starý prďola se kterým se nedá vyjít.
Návrat nahoru Goto down
Jiraiya Tamuki
Genin
Genin
Jiraiya Tamuki


Počet Příspěvků : 51

Informace
Věk: 15
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)

Kancelář Takikageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 4 Icon_minitime1Mon Feb 13, 2012 5:48 pm

Vyšiel som po schodoch s úsmevom na tvári. Došiel som pred kanceláriu a tam som uvidel dievča. Ahoj. Povedal som s úškrnom. Tiež tu čakáš na tým ? Dodal som a podišiel som k nej bližšie.
Návrat nahoru Goto down
Nao Taki

Nao Taki


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 379

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Takikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Takikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Kancelář Takikageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 4 Icon_minitime1Mon Feb 13, 2012 5:49 pm

Po prvý krát som otvoril dvere od svojej novej kancelárie. Zahľadel som sa na stoličku. Vždy tam sedel Nindaime Takikage a ja som stále po jeho pravici. A teraz... Teraz budem na jeho mieste sedieť ja. Prstami som prešiel po stole a pozrel som sa von oknom na podvečernú Taki. Zhlboka som sa nadýchol a pokúsil sa spomaliť tep svojho srdca, ktoré bušilo ako o dušu. Splnil sa môj sen. Posadil som sa za stôl a zľahka som sa usmial. V ten okamih, ako som sa dotkol stoličky sa mi do očí nahrnuli slzy. Rýchlo som si ich zotrel a zvolal. Slobodno!
Návrat nahoru Goto down
Sachi Yarikyo
Genin
Genin
Sachi Yarikyo


Počet Příspěvků : 108

Informace
Věk: 15
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)

Kancelář Takikageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 4 Icon_minitime1Mon Feb 13, 2012 5:53 pm

"Hmm"
Sjela jsem ho pohledem od hlavy až k patě.
Pak jsem uslyšela Takikageho a vešla jsem.
Hé?!
Začala jsem se rozhlížet a hledat Takikageho.
Nemůže být tak mladej..
Chtěla jsem toho chlápka seřvat proč sedí na místě Takikageho, ale pak jsem si to rozmyslela.
"Přišla jsem se zeptat na sensee a na tým"
Zdělila jsem mu a pořád jsem čekala že odněkud ze skříně vypadne svázaný Takikage a že on je nějaký zloděj nebo něco podobného.
Návrat nahoru Goto down
Jiraiya Tamuki
Genin
Genin
Jiraiya Tamuki


Počet Příspěvků : 51

Informace
Věk: 15
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)

Kancelář Takikageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 4 Icon_minitime1Mon Feb 13, 2012 5:56 pm

Vbehol som dnu a s úsmevom zakričal. Jé vy ste Takikáge že ? Spýtal som sa a pozrel som na mladého Takikageho. Chcem tým a senseia! Zakričal som a vyškieral sa.A ako sa voláš ? Spýtam sa dievčaťa. Ja som Jiraiya! Stále sa rozkrikujem a vyškieram.
Návrat nahoru Goto down
Nao Taki

Nao Taki


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 379

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Takikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Takikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Kancelář Takikageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 4 Icon_minitime1Mon Feb 13, 2012 6:02 pm

Na ten jej pohľad ako ma sledovala som sa len uškrnul. Takže tým a senseia by ste chceli. Rukou so prešiel k papierom pri stole a začal som sa v nich prehŕňať. Ksóó... Tu musia niekde byť, TAK KDE STÉ? vykríkol som na papiere v ktorých som hľadal informácie o nejakých voľných jouninov no ani jedného som nevedel nájsť. Papiere som vyhodil zo stola a znova sa usmial na tých dvoch. Tááák. Nemám tu nič o voľných senseioch, takže kým to nenájdem, budem vás trénovať ja...
Návrat nahoru Goto down
Sachi Yarikyo
Genin
Genin
Sachi Yarikyo


Počet Příspěvků : 108

Informace
Věk: 15
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)

Kancelář Takikageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 4 Icon_minitime1Mon Feb 13, 2012 6:05 pm

Protočila jsem oči se zatnutými zuby jsem se koukla na toho kluka co tam řval.
"Buď zticha!"
Dupla jsem abych podtrhla moje naštvání a pak jsem se koukla na údajného Takikageho.
Ještě jednou jsem se rozhlídla kam by mohl asi tak zavřít pravého Takikageho a povzdechla jsem si.
Podezřívavě jsem se na něj koukla.
"A kdy začnete?"
Návrat nahoru Goto down
Jiraiya Tamuki
Genin
Genin
Jiraiya Tamuki


Počet Příspěvků : 51

Informace
Věk: 15
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)

Kancelář Takikageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 4 Icon_minitime1Mon Feb 13, 2012 6:09 pm

Bude nás trénovať Takikáge! Jóó !! Nadšene som poskakoval a od samej radosti som objal Sachi. Nehovorím, že to nebolo zámerne, ale viac menej to bolo od radosti. Pekne voniaš. Zamrmlal som hlúpo.
Návrat nahoru Goto down
Nao Taki

Nao Taki


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 379

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Takikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Takikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Kancelář Takikageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 4 Icon_minitime1Mon Feb 13, 2012 6:17 pm

Nechaj ho. Usmial som sa na ňu. Neboj, ja ho skrotím. Nato som sa Shunshinom dostal priamo pred Jirayu. Skľudni hormóny, inak poletíš z tohto dočasného týmu tak rýchlo, ako si do neho vstúpil. povedal som prísne a dosť hnusne som sa na neho pozrel. Po chvíli som sa usmial a rukou som mu rozstrapatil vlasy. Na chodbe nebol nikto a tak som si obliekol plášť a rukou ukázal aby odišli. Stretneme sa na cvičisku. Tam si vás preverím. Čakal som kým nevýjdu aby som mohol zavrieť kanceláriu. Dúfal som že za tú chvíľu sa nič nestane.
Návrat nahoru Goto down
Sachi Yarikyo
Genin
Genin
Sachi Yarikyo


Počet Příspěvků : 108

Informace
Věk: 15
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)

Kancelář Takikageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 4 Icon_minitime1Mon Feb 13, 2012 6:20 pm

Začalo mi cukat v oku a praštila jsem ho.
Kancelář Takikageho - Stránka 4 Th_thSakura_punches_Naruto
Pak jsem od něj odvrátila hlavu a odfrkla si.
"Budu tam"
Naposledy jsem se podezíravě a obezřetně koukla na Takikageho a s pohoršeným výrazem jsem šla pryč.
Jakoby nestačilo že tady ječí ale on se mě bude ještě dotýkat
-přesun
Návrat nahoru Goto down
Jiraiya Tamuki
Genin
Genin
Jiraiya Tamuki


Počet Příspěvků : 51

Informace
Věk: 15
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)

Kancelář Takikageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 4 Icon_minitime1Mon Feb 13, 2012 6:29 pm

Tak dievča to má rado na tvrdo, fajne. Povedal som a uškrnul sa. Takikáge už idem, stretneme sa na cvičisku ! Povedal som a rozbehol sa von.
( Presun)
Návrat nahoru Goto down
Nao Taki

Nao Taki


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 379

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Takikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Takikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Kancelář Takikageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 4 Icon_minitime1Mon Feb 13, 2012 6:32 pm

Kým vyšli z kancelárie ja som stihol urobiť pár papierov. Bóóóže... pomyslel som si a vyšiel z kanclu. Zatvoril som za sebou a zamkol. Vchod strážilo pár ANBU členov. Ja som išiel za nimi. (presun)
Návrat nahoru Goto down
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 293

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue730/730Kancelář Takikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (730/730)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue650/650Kancelář Takikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Takikageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 4 Icon_minitime1Tue Feb 14, 2012 5:06 pm

Mířil jsem ke kanceláři Kageho, naštěstí nikdy nebylo těžké poznat kde se nachází hlava. To všechno díky tomu, že na budově se vždy nacházel znak vesnice a místnost to byla vždy ta největší co nejvýš a uprostřed. Sice dobré pro orientaci, špatné co se týče útoků není těžké nepadnout něco takového. Když jsem konečně došel před kancelář, kde jsem si všiml několika ninjů z řad ANBU. Neměl jsem ty lidi moc rád většinou byli namyšlení a neschopní. Masky podle mě nosili jen proto, aby se jim lidé po zpackané práci nemohli vysmívat. Zadíval jsem se na jednoho z nich co stál přímo před dveřmi.
Chtěl by se setkat s vaším Kagem. Bylo by možné, aby se semnou setkal zde, nebo mi říct kde se nachází a já ho mohl vyhledat?
Promluvil jsem hlasem bez emocí a do svého meče jsem pustil trochu chakry, abych vytvořil silnější ledovou auru a dodal svým slovům na váze.
Návrat nahoru Goto down
Nao Taki

Nao Taki


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 379

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Takikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Takikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Kancelář Takikageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 4 Icon_minitime1Tue Feb 14, 2012 5:11 pm

ANBU

Jeden z ANBU jednotiek sa pohol a otočil sa smerom k Raidonovy.
A môžem vedieť dôvod? spýtal sa bez farby hlasu.
Druhý ANBU si ich veľmi nevšímal z dôvodu, že zaspal.
Návrat nahoru Goto down
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 293

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue730/730Kancelář Takikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (730/730)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue650/650Kancelář Takikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Takikageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 4 Icon_minitime1Tue Feb 14, 2012 5:18 pm

Mírně jsem se pro sebe ušklíbl. Neměl jsem v plánu mu nic říkat.
Doufám, že se neurazite, ale bohužel nemůžu to řešit s nikým jiným než s hlavou vesnice, a muž který si zakrývá celí obličej je pro mě ještě míň důvěryhodný. Doufám, že se neurazit
Řekl jsem stále bezvýznamným hlasem, doufal jsem že to nebude nějak protahovat a hrát si na důležitýho.
Návrat nahoru Goto down
Nao Taki

Nao Taki


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 379

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Takikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Takikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Kancelář Takikageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 4 Icon_minitime1Tue Feb 14, 2012 5:22 pm

ANBU:

Takikage je na cvičisku zo svojím týmom. Takže veľa času asi mať nebude. uchechtol sa spoza masky.
Alebo máme ísť po neho aby sem naklusal, lebo páničko povedal. to už sa začal smiať.
Návrat nahoru Goto down
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 293

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue730/730Kancelář Takikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (730/730)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue650/650Kancelář Takikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Takikageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 4 Icon_minitime1Tue Feb 14, 2012 5:28 pm

Došel jsem až úplně k němu, pěkně mě vytáčel. Posílil jsem chlad z meče natolik, až teplota v místnosti klesla zhruba na deset stupňů pod nulu. Zadíval jsem se mu ostře do očí a zavrčel jsem.
Jo přesně to padej pro něj.
Návrat nahoru Goto down
Nao Taki

Nao Taki


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 379

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Takikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Takikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Kancelář Takikageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 4 Icon_minitime1Tue Feb 14, 2012 5:32 pm

ANBU:

Ten chlad ho znervóznil a rýchlo vytiahol malý mečík, ktorý namieril na Raidona.
Kirushi! zakričal na druhého a silno ho udrel. Vstávaj a padaj po Takikageho!
Po vytrhnutí zo spánku Kirushi nahnevane zafrflal a odišiel.
Návrat nahoru Goto down
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 293

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue730/730Kancelář Takikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (730/730)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue650/650Kancelář Takikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Takikageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 4 Icon_minitime1Tue Feb 14, 2012 5:40 pm

Když ten druhej odešel, upřel jsem zase pozornost, na toho prvního a hlavně na zbraň kterou měl v ruce. Při pohledu na "meč" jsem se nahlas plně rozesmál.
Schovej si to párátko, jsem si jistej že nemám nic mezi zubama.
Řekl jsem ještě pořád se smíchem na vystrašeného ANBU. Sundal jsem si meč ze zad a špičkou jsem ho zapíchl do země přede mnou pak jsem se o něj opřel. Už jen tímhle jsem mu chtěl ukázat menší převahu a zároveň jsem tím přesunul epicentrum chladu těsně před něj.
Vidíš jak to jde když se chce.
Řekl jsem pořád s mírným úsměvem a čekal jsem než dorazí Takikage.
Návrat nahoru Goto down
Nao Taki

Nao Taki


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 379

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Takikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Takikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Kancelář Takikageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 4 Icon_minitime1Tue Feb 14, 2012 5:48 pm

Pomalým krokom som sa konečne dostavil až do kancelárie. Cestou som si nakúpil trochu jedla a niečo špeciálne pre svoj tým. Vyšiel som po schodoch a kráčal k svojej kancelárii. Nech to je niečo dôležité! uškrnul som sa a do úst si vopchal lízatko. Bŕŕŕ, ale je tu zima. No, posledné dni tu bola riadna kosa, ale takto... Mal by som si zohnať nejaký ohrievač. Ak je taká zima aj v kancelárii, nas*rem sa! Zastal som a z otvorenými ústami hľadel na tú scénku predo mnou. Na vystrašeného Anbu a Raidona z ktorého sálal ten chlad. Doplo mi že ten s mečom ma zháňa a ten strachopud je Ibi. Potľapkal som ho po pleci a poslal ho preč. Zvládnem to. usmial som sa a otočil som sa na Raidona. Poďme radšej dnu, a ak by sa dal vypnúť ten chlad... Dosť mi vadí. zasmial som sa čo z lízatkom vyzeralo divne. Odomkol som dvere a vošiel som dnu. Sadol som si za stôl a čakal čo mi povie.
Návrat nahoru Goto down
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 293

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue730/730Kancelář Takikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (730/730)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue650/650Kancelář Takikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Takikageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 4 Icon_minitime1Tue Feb 14, 2012 6:05 pm

Když přišel Takikage kývnul jsem na něj a přestal jsem soustředit chakru do meče a vešel jsem za ním do kanceláře. Počkal jsem než si sedne a pak jsem se rozhodl říct proč jsem tu.
Dobrý den, předem bych se chtěl omluvit, pokud jsem vás vyrušil při nečem důležitém, původně jsem to neměl v plánu, ale chování vašich ANBU vyústilo v mou reakci, a nějak se to seběhlo. Jinak jmenuji se Nagato Yuki a jsem jeden z nezávislých ninjů, nebo také potulných ninjů, nebo žoldáku. Mému stylu života se říká různě. Ale proč jsem tady, chtěl jsem se zeptat jestli by se ve vaší vesnici nenašla nějaká mise, nebo něco na co by jste si mě chtěl najmout.
Řekl jsem svůj dlouhý monolog, abych předem zodpověděl možné otázky, které by mohl mít.
Návrat nahoru Goto down
Nao Taki

Nao Taki


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 379

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Takikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Takikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Kancelář Takikageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 4 Icon_minitime1Tue Feb 14, 2012 6:15 pm

Počúval som ho pričom som vylízal 2 lízatka. Po jeho dlhom monológu, z ktorého som pochopil akurát to že je potulný ninja a že chce misiu, pretože som sa sústredil na žuvačku uprostred lízatka. Mávol som rukou. Ibi sa chová zbrkle, nevšímaj si to. A čo sa týka misie... Natiahol ruku k papierom, ktoré tam neboli. Čo?.. Kde sú? postavil som sa a prehľadával som kanceláriu. Hľadal som ich všade no nikde neboli. Počkaj chvíľu, ja ich nájdem! Otvoril som skriňu, kde sa na mňa vysypala horda papierov. Úplne ma prikryla a viac sa nepohla.
Návrat nahoru Goto down
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 293

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue730/730Kancelář Takikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (730/730)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue650/650Kancelář Takikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Takikageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 4 Icon_minitime1Tue Feb 14, 2012 6:34 pm

Sledoval jsem toho chlápka s pozvednutým obočím. Choval se jako blázen, no spíš to podle mě blázen byl. Pozoroval jsem ho a čekal jsem co z něj nakonec vypadne. Když potom co otevřel skříň zmizel pod hromadou papírů, protočil jsem oči, to snad nebyla pravda, on nebyl blázen byl bláznivý děcko. Přitáhl jsem si židli na kterou jsem si sedl a čekal jsem než se vyhrabe z těch papírů a dá mi nějakou tu misi.
Návrat nahoru Goto down
Nao Taki

Nao Taki


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 379

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Takikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Takikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Kancelář Takikageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 4 Icon_minitime1Tue Feb 14, 2012 6:39 pm

Dlhú chvíľu bolo ticho. Dlhú chvíľu sa kopa nepohla. No po tejto dlhej chvíli som vyskočil z tej hŕby z papierom v ruke. Hálelúja! Mám to! víťazoslavne som mu zamával papierom pred očami. Tákže... trochu som si napravil oblečenie a plášť a sadol som si za stôl. Je tu niečo, ale rád by som vedel tvoje schopnosti. Lebo je to trochu ťažšia misia.
Návrat nahoru Goto down
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 293

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue730/730Kancelář Takikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (730/730)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue650/650Kancelář Takikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Takikageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 4 Icon_minitime1Tue Feb 14, 2012 6:50 pm

Vážně mi přišel svým chováním jako malé dítě, spíš čím dál tím víc. Mírně jsem se zamračil, když po mě chtěl vědět moje schopnosti.
Myslím, že to co se stalo na chodbě byla dostatečná ukázka ne?
Zeptal jsem se s mírným úsměvem, nechtěl jsem tu probírat své schopnosti a neměl jsem strach, že by byla mise nad moje síly.
Spíš mi řekněte o co se v té misi jedná a její obtížnost, pokud bych poznal, že je to nad mé schopnosti řeknu vám to.
Rozhodl jsem se pro kompromis a doufal jsem že na to přistoupí.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kancelář Takikageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 4 Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Kancelář Takikageho
Návrat nahoru 
Strana 4 z 15Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next
 Similar topics
-
» Kancelář Takikageho
» Kancelář Takikageho

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: