Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Hora Kanashimi - Stránka 5 I_vote_lcapHora Kanashimi - Stránka 5 I_voting_barHora Kanashimi - Stránka 5 I_vote_rcap 
Sora
Hora Kanashimi - Stránka 5 I_vote_lcapHora Kanashimi - Stránka 5 I_voting_barHora Kanashimi - Stránka 5 I_vote_rcap 
Nao Taki
Hora Kanashimi - Stránka 5 I_vote_lcapHora Kanashimi - Stránka 5 I_voting_barHora Kanashimi - Stránka 5 I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Hora Kanashimi - Stránka 5 I_vote_lcapHora Kanashimi - Stránka 5 I_voting_barHora Kanashimi - Stránka 5 I_vote_rcap 
Raidon
Hora Kanashimi - Stránka 5 I_vote_lcapHora Kanashimi - Stránka 5 I_voting_barHora Kanashimi - Stránka 5 I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Hora Kanashimi - Stránka 5 I_vote_lcapHora Kanashimi - Stránka 5 I_voting_barHora Kanashimi - Stránka 5 I_vote_rcap 
Airi
Hora Kanashimi - Stránka 5 I_vote_lcapHora Kanashimi - Stránka 5 I_voting_barHora Kanashimi - Stránka 5 I_vote_rcap 
Kana Nara
Hora Kanashimi - Stránka 5 I_vote_lcapHora Kanashimi - Stránka 5 I_voting_barHora Kanashimi - Stránka 5 I_vote_rcap 
Carol
Hora Kanashimi - Stránka 5 I_vote_lcapHora Kanashimi - Stránka 5 I_voting_barHora Kanashimi - Stránka 5 I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Hora Kanashimi - Stránka 5 I_vote_lcapHora Kanashimi - Stránka 5 I_voting_barHora Kanashimi - Stránka 5 I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Hora Kanashimi - Stránka 5 Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Hora Kanashimi - Stránka 5 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Hora Kanashimi - Stránka 5 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Hora Kanashimi - Stránka 5 Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Hora Kanashimi - Stránka 5 Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Hora Kanashimi

Goto down 
+11
Karasame Hoshigaki
Kana Nara
Sora
Katashi Uchiha
Itami
Raidon
Mike
Kiyoshi
Takuya Shinichi
Kento
Keeper
15 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Keeper

Keeper


Počet Příspěvků : 58

Hora Kanashimi - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 5 Icon_minitime1Sat Dec 31, 2011 4:40 pm

First topic message reminder :

Vysoká hora ležící nedaleko hranic z Kumo která se tyčí 2000 metrů nad mořskou hladinou. Na vrcholu hory je malý pomník připomínající oběti páté shinobi války. Na vrchol hory putují pozůstalí aby si připomněli několik padlých hrdinů kteří ve válce statečně bránily vesnici. Pod horou se choulí několik malých obydlých a nějaké jsou i vyvýšených plošinách hory.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Kuroko Uchiha
Jonin
Jonin
Kuroko Uchiha


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 5 Left_bar_bleue1000/1000Hora Kanashimi - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 5 Left_bar_bleue900/900Hora Kanashimi - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (900/900)

Hora Kanashimi - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 5 Icon_minitime1Sat Mar 10, 2012 11:02 pm


Doběhla jsem tu ještě před nimi, tedy před Ruru a uviděla ty dva. Pomocí svého Sharinganu jsem viděla že se nejedná o žádné klony. Kana vypadala trochu divně a proto jsem se zastavila seskokem ze stromu několik metrů od nich. " Takže ty jsi ten veleznámý Hei o kterém Karasame furt žvatlal ". Necítila jsem nic. Žádné vzrušení že stojím proti němu, že ho poznávám. Přišel mi jako další z tisíců které jsem zabila. Nemohla jsem to tu prodlužovat a proto jsem jednoduše zavřela oči a když jsem je znovu otevřela, už v nich zářil můj Mangekyo Sharingan.
Návrat nahoru Goto down
Koukaku Hei
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Koukaku Hei


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
1500 Chakry 1500 Chakry
Počet Příspěvků : 31

Informace
Věk: 357
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 5 Left_bar_bleue4000/4000Hora Kanashimi - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (4000/4000)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 5 Left_bar_bleue2000/2000Hora Kanashimi - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Hora Kanashimi - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 5 Icon_minitime1Sun Mar 11, 2012 1:06 am

Nestratil som svoj úsmev na tvári a to dokonca i po príchode nezvanej návštevníčky.
"Zdá sa, že som čím ďalej tým obľúbenejší," poznamenal som sarkasticky.
"Obávam sa však, že ani jedno z potomstiev Rikudo Sennina nepostačí na moju likvidáciu, pretože moje techniky majú pôvod v ešte starších dejinách," prehovoril som pomerne prekvapivo. Skutočne, je vôbec niečo podobné možné? Nebol snáď už spomínaný Rikudo Sennin prvým existujúcim shinobim?
"Vedela si? Dimenzia znamená rozmer a jej presnou definíciou je, citujem, "vlastnosť umožňujúca popis udalosti v časopriestore". Ak si spomínané "dimenzie" predstavíme v podobe jednosmerných strún, vibrujúcich rôznymi spôsobmi, fungovanie času závisí od na ich spájanie a rozpájanie sa redukujúcich interakcií. Keď sa však prichádzajúce vlnenie dostane k rozhraniu dvoch prostredí, môžeme predpokladať, že dochádza k reflexii, zatiaľ čo definícia reflexie narozdiel od tých ostatných skutočne jednoduchá je. "Odraz vlnenia". Moje zrkadlové techniky odrážajú skutočne absolútne čokoľvek a preto, akoby ignorujúc súslednosť času, dokážem existovať na viacerých miestach naraz. Už tomu začínaš rozumieť? Práve som vysvetlil podstatu fungovania všetkých existujúcich časopriestorových techník, od Jikuukan Ido až po Hiraishin. Správne, toto zdanlivo čisto len elementárne ninjutsu... je v skutočnosti jednou z najdokonalejších časopriestorových techník! Pochopiteľne, čím silnejšia technika, tým viac slabín pod svojim zdanlivým rúškom "neporaziteľnosti" schováva. Každopádne, doposiaľ ani jeden jediný shinobi, proti ktorému som kedy bojoval, na jej slabinu nikdy neprišiel. Čo myslíš, budeš toho schopná skôr než ťa zabijem?" pokúsil som sa o čiastočné vysvetlenie mojej zakázanej techniky, Tayōna Mirā-ka Shori no Kinjutsu a odhalil, že sa v skutočnosti jedná o istý druh časopriestorovej techniky v snahe urobiť veci zaujímavejšími.
Návrat nahoru Goto down
Kuroko Uchiha
Jonin
Jonin
Kuroko Uchiha


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 5 Left_bar_bleue1000/1000Hora Kanashimi - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 5 Left_bar_bleue900/900Hora Kanashimi - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (900/900)

Hora Kanashimi - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 5 Icon_minitime1Sun Mar 11, 2012 6:30 pm


" Vskutku zajímavá přednáška. " Sykla jsem a sledovala ho. " Tvoje odrazy musí mít limity. Kdyby jsi se odrazil na dvou místech najednou, mohlo by se stát že by se odrazy mohly chovat divně, nebo ne? Kdyby jsi byl v okolí bez lesklých povrchů ... Neměl by jsi být teoreticky schopný ničeho " Řekla jsem klidněji a z oka mi lehce stekla krev. Byla jsem připravena použít tuhle techniku abych ho zničila co nejrychleji. " Časoprostorová technika, nejsi jediný kdo je používá "
Návrat nahoru Goto down
Koukaku Hei
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Koukaku Hei


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
1500 Chakry 1500 Chakry
Počet Příspěvků : 31

Informace
Věk: 357
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 5 Left_bar_bleue4000/4000Hora Kanashimi - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (4000/4000)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 5 Left_bar_bleue2000/2000Hora Kanashimi - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Hora Kanashimi - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 5 Icon_minitime1Sun Mar 11, 2012 7:57 pm

"Pomerne trúfalé, myslieť si po tom všetkom, že ma môžeš poraziť. Takže hovoríš, že je tu reálna šanca na moju porážku, keby v okolí nebolo jediného lesklého objektu. Budiš, za pokus to stojí. Prosím, rob ako uznáš za vhodné," vtom ale naznačila, že sa na mňa tak isto chystá použiť časopriestorovú techniku.
"Huh. Žeby si mala namysli-" neukončil som však myšlienku a jednoducho čakal. Za žiadnu cenu som jej však pre každý prípad nepozeral do očí, predsa len, sila zvyku.
Návrat nahoru Goto down
Kuroko Uchiha
Jonin
Jonin
Kuroko Uchiha


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 5 Left_bar_bleue1000/1000Hora Kanashimi - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 5 Left_bar_bleue900/900Hora Kanashimi - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (900/900)

Hora Kanashimi - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 5 Icon_minitime1Sun Mar 11, 2012 8:52 pm


" Máš strach podívat se do mých očí? " Usmála jsem se protivně a jen prudce otevřela levé oko. Okamžitě vedle Heie se otevřela černá díra. Okamžitě začala vcucávat všechno okolo. Já jsem poté okamžitě poskládala pečetě a vytvořila techniku. Futon: Shinkugyoku. Střely letěly všude okolo něj a musel by se nechat zasáhnout aby uhnul. Pokud v tom tedy není další technika. Okamžitě poté jsem prodloužila svoji katanu Futonem a vyrazila proti němu. Vstříc blízkosti černé díry.
Návrat nahoru Goto down
Koukaku Hei
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Koukaku Hei


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
1500 Chakry 1500 Chakry
Počet Příspěvků : 31

Informace
Věk: 357
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 5 Left_bar_bleue4000/4000Hora Kanashimi - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (4000/4000)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 5 Left_bar_bleue2000/2000Hora Kanashimi - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Hora Kanashimi - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 5 Icon_minitime1Sun Mar 11, 2012 10:46 pm

S úsmevom na tvári som sa pozrel naokolo.
"Hoooo," vydal som zo seba po chvíli na to, následkom čoho som z daného miesta skôr, než ma pohltila čierna diera, zmizol. Prekvapivo sa udialo niečo, s čím nemohla rátať. Mláka, prostredníctvom ktorej sa tu ešte predtým objavil poprvýkrát môj zrkadlový klon, poslúžila mojej technike i tentokrát, keďže odrážala Kuroko osobne. Z ničoho nič sa z nej teda spomínaný odraz zdvihol, následkom čoho naproti Kuroko... stála druhá Kuroko.
"Ak chceš bojovať proti mne, musíš sa v prvom rade postaviť sama sebe," ozvali sa hlasy nevedno odkiaľ. I so sharinganom však mohla Kuroko vidieť, že sa tu žiadna iná chakra, okrem tej Kaninej, jej a jej vytvoreného hmotného odrazu, nikde nenachádzala.
Návrat nahoru Goto down
Kuroko Uchiha
Jonin
Jonin
Kuroko Uchiha


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 5 Left_bar_bleue1000/1000Hora Kanashimi - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 5 Left_bar_bleue900/900Hora Kanashimi - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (900/900)

Hora Kanashimi - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 5 Icon_minitime1Mon Mar 12, 2012 1:50 pm


" Tvoje techniky jsou více než otravné ... " Sykla jsem a sledovala sama sebe. Usmála jsem se, sice jen lehce, ale usmála. " .. Tokotachi není jednorázová technika " Zasyčela jsem proti mému klonu. Pomocí chakry v nohou jsem zabrzdila a okamžitě jsem uskočila pryč. Chtěla jsem dovnitř dostat Heie, ale teď tam dostanu jí. Už to byla dostatečně dlouho na to, aby se černá díra rozšířila a sežrala vše v daném okolí dvaceti metrů. Kuroko by tedy měla být pryč. Okamžitě na to jsem se rozhlížela a hledala cokoliv lesklého. Vše co jsem našla, schytalo ránu Futonem posílenými Shurikeny. Možná mi něco uniklo, ale moc nadějí jsem tomu radši nedávala. " Tak co?! " Zvolala jsem na celý les.
Návrat nahoru Goto down
Koukaku Hei
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Koukaku Hei


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
1500 Chakry 1500 Chakry
Počet Příspěvků : 31

Informace
Věk: 357
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 5 Left_bar_bleue4000/4000Hora Kanashimi - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (4000/4000)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 5 Left_bar_bleue2000/2000Hora Kanashimi - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Hora Kanashimi - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 5 Icon_minitime1Mon Mar 12, 2012 5:40 pm

"Fíha, uznávam, že je tvoja technika pozoruhodná. I napriek tomu by si si ale mala uvedomiť jedno," ozvali sa hlasy v momente, ako to už vyzeralo, že ma porazila. Kde som však bol?
"Lesklé predmety, zrkadlá, či nebodaj voda... to nestačí...," než sa stačila nazdať, stál som zasa raz pred ňou, očividne bez akýchkoľvek zranení, či nebodaj náznakov vyčerpania. Objavil som sa tu i so svojou chakrou, pretože nejaký predmet, či nebodaj objekt moju podobu ešte odrážal. Čo to ale mohlo byť.
"Správne. Tvoje oči," prehovoril som takmer zdesujúco.
"Kým budem mať niečo, ako si to charakterizovala, "lesklé", prostredníctvom čoho budem svoj obraz znova a znova obnovovať, nezastavíš ma. Hádam si si nemyslela, že to je tá obrovská slabina, o ktorej som hovoril, že na ňu doposiaľ ešte nikto neprišiel," s údivom som pozoroval, čo urobí teraz. Neodhalí to, aspoň nie za takýchto podmienok, kedy na čisté uvažovanie nemá čas. Bol som si toho vedomý...
Návrat nahoru Goto down
Kuroko Uchiha
Jonin
Jonin
Kuroko Uchiha


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 5 Left_bar_bleue1000/1000Hora Kanashimi - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 5 Left_bar_bleue900/900Hora Kanashimi - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (900/900)

Hora Kanashimi - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 5 Icon_minitime1Mon Mar 12, 2012 7:03 pm

" Zatím děláš všechno podle plánu! " Ozvala jsem se a pomocí této techniky se pokusila zjistit, jestli je to klon nebo ne. Zatím není čas pro unáhlené závěry, musím zjišťovat věci i během boje. " Myslíš si že Uchiha jako já by zapomněl na něco tak nad Slunce jasného?! " Okřikla jsem ho se zlostí. Všechny lesklé předměty v okolí byly odsraněny. Po tomto útoku jsem riskantně zavřela oči, ale plán byl v chodu. Už jsem jen vyčkávala co udělá. Soustředila jsem se na svůj sluch. Susano´o jen lehce vrčelo a já byla celkem udivená že jsem použila dvě tyto techniky. Pro mé dobro ji ale nesmím používat moc dlouho. Pro dobro světa jí musím udržet až do konce. Co si vyberu? ...
Návrat nahoru Goto down
Koukaku Hei
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Koukaku Hei


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
1500 Chakry 1500 Chakry
Počet Příspěvků : 31

Informace
Věk: 357
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 5 Left_bar_bleue4000/4000Hora Kanashimi - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (4000/4000)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 5 Left_bar_bleue2000/2000Hora Kanashimi - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Hora Kanashimi - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 5 Icon_minitime1Mon Mar 12, 2012 7:44 pm

Mala možnosť vidieť, že to klon rozhodne nebol. Šlo o absolútne identický originál, ktorý sa akurát akoby objavoval na viacerých miestach, žiadne klony. Každopádne, nad jej očakávanou reakciou som sa len pousmial.
"Takže si zavrela oči. V poriadku, ako sa však vysporiadaš s týmto," utvoril som niekoľko pečatí na techniku.
"Suiton, Suijinheki," smerom po Kuroko, ktorej sa práve formovalo susanoo, som vypľul útvar pripomínajúci vodnú stenu s prekvapivo pomerne prudkým prúdom.

(3 800 - 120 = 3 680)
Návrat nahoru Goto down
Kuroko Uchiha
Jonin
Jonin
Kuroko Uchiha


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 5 Left_bar_bleue1000/1000Hora Kanashimi - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 5 Left_bar_bleue900/900Hora Kanashimi - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (900/900)

Hora Kanashimi - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 5 Icon_minitime1Mon Mar 12, 2012 8:06 pm

Směrem odkud jsem slyšela jeho hlas a hukot valící se vody jsem máchla rukou Susana´a. Mlčela jsem a jen se dál koncentrovala. Měla jsem z toho v hlavě trohcu zmatek. Lesklé povrchy. On se má chovat jako zrcadlo. Co tím myslel. Není tu nic lesklého. Začala jsem být vynervovaná a naštvaná. Nějak jsem nemohla jeho techniku pochopit, ale když už to mělo být, Susano´o po odražení vlny vytvořilo v ruce několik Magatam a ty vystřelilo do míst kde měl být Hei. Díky jejich počtu je velká šance na trefu.
Návrat nahoru Goto down
Koukaku Hei
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Koukaku Hei


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
1500 Chakry 1500 Chakry
Počet Příspěvků : 31

Informace
Věk: 357
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 5 Left_bar_bleue4000/4000Hora Kanashimi - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (4000/4000)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 5 Left_bar_bleue2000/2000Hora Kanashimi - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Hora Kanashimi - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 5 Icon_minitime1Mon Mar 12, 2012 9:20 pm

"Naletela," prehovoril som pomerne tichým hlasom, vzhľadom na čo bolo nepravdepodobné, že by ma mohla počuť. Ihneď potom, čo totiž zahnala vlnu a hodila po mne svoju techniku, obraz, ktorý pred sebou mala, sa časopriestorovou technikou blesknutím oka presunul k odrazu vytvorenému na hladine spomínanej vody, následkom čoho som na ňu zo svojej vlastnej techniky vyskočil odzadu, útočiac na miesto, v ktorom malo byť susanoo údajne najslabšie.
"Raiton, Hastuden," do svojej päste som sústredil ohromné množstvo raiton chakry a vrazil ňou do najslabšieho miesta susanaa s úmyslom ho zničiť.

(3 680 - 200 = 3 480)
Návrat nahoru Goto down
Kagami Senju
Jonin
Jonin
Kagami Senju


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 46

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 5 Left_bar_bleue900/900Hora Kanashimi - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (900/900)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 5 Left_bar_bleue800/800Hora Kanashimi - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (800/800)

Hora Kanashimi - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 5 Icon_minitime1Tue Mar 13, 2012 6:00 pm

Videl som tam veľký prach a tak som si urobil štyri klony.Tie zmizli v lese a postupovali k nim.Ja som sa dostal k žene ktorá bola pravdepodobne tá Nara pretože druhá žena mala susano..... takže zopakujeme si to ... je to člen klanu Nara to znamená, že používa techniky ktoré využívajú tieň ...Držal som sa na dosť osvetlenom mieste bez tieňov.
Návrat nahoru Goto down
Kuroko Uchiha
Jonin
Jonin
Kuroko Uchiha


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 5 Left_bar_bleue1000/1000Hora Kanashimi - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 5 Left_bar_bleue900/900Hora Kanashimi - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (900/900)

Hora Kanashimi - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 5 Icon_minitime1Fri Mar 16, 2012 2:29 pm

Jakmile se probleskl za mne, byla jsem udivená. Nemělo cenu nechávat oči zavřené. Jeho chakra prostě zmizela a objevila se jinde. Můj sharingan nebyl schopen chakru znovu zaměřit. Jenže jakožto Jonin se nespoléhám jen na Sharingan, ale i na ostatní smysly. Okamžitě jsem zaregistrovala že je někde za mnou. Jakmile začal vytvářet pečetě, pochopila jsem, že se bude jednat o Raiton. Na poslední chvíli jsem proti jeho technice plivla proud vzduchu, který by měl blesk svojí silou zlikvidovat. " Ty ... používáš něco na způsob Hirashin no Jutsu, neníliž pravda? " Zeptala jsem se po chvíli s lehce pochroumaným Susane´em. Na nově příchozího jsem jen ukázala že o něm vím a ať se neplete do tohohle boje. Jen by překážel.
1000 - (200 + 200 + 100) = 500
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 5 Left_bar_bleue900/1900Hora Kanashimi - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 5 Left_bar_bleue1500/1500Hora Kanashimi - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Hora Kanashimi - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 5 Icon_minitime1Fri Mar 16, 2012 2:39 pm

Jen s úsměvem jsem se postavila několik metrů před toho kluka. " Potřebujete něco? ... " Ušklíbla jsem se nad ním. Sice jsem na tom už byla s chakrou bídně, ale Yonbi byl stále ve mne. Proto ho budu muset využít. Tenhle muž nevypadal zrovna slabě. " ... Kagami-san? " Oslovila jsem ho po rozpomenutí jeho jména. Už mi na ničem nezáleželo. Jediné co teď chci je pomsta a síla ukázat všem že má síla přesahuje všechny meze lidského chápání.
Návrat nahoru Goto down
Kagami Senju
Jonin
Jonin
Kagami Senju


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 46

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 5 Left_bar_bleue900/900Hora Kanashimi - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (900/900)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 5 Left_bar_bleue800/800Hora Kanashimi - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (800/800)

Hora Kanashimi - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 5 Icon_minitime1Fri Mar 16, 2012 3:17 pm

Uhádla si!Povedal som a pomaly od nej odchádzal na takú vzdialenosť, že nemohla používať to svoje jutsu.Prečo?!Chcel som vysvetlenie skôr než ju zabijem.Nie si tu šťastná?Nevedel som čo od nej čakať tak som bol stále pripravení.Stále som si dával pozor na tiene.Klony už boli dosť blízko no určite ich nemohla nájsť.Zatiaľ mi všetko vyhovovalo.Blízko som videl vodu a pre istotu som tu mal aj vodné pilulky a všade boli stromy.Túto bitku nemôžem prehrať!
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 5 Left_bar_bleue900/1900Hora Kanashimi - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 5 Left_bar_bleue1500/1500Hora Kanashimi - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Hora Kanashimi - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 5 Icon_minitime1Fri Mar 16, 2012 4:14 pm

Můj výraz se lehce změnil. " Nevíš o mne nic ... Kdyby ano, věděl by jsi proč. " Sykla jsem a pomalu kráčela proti němu. Byla jsem připravená použít jakoukoliv techniku, abych obrátila ty jeho. " Všichni mě zradili, otočili se ke mne zády. A proto ... " Řekla jsem a vrhla do díry s Karasamem další výbušné lístky. Když vybuchly, zbyla tam jen díra s Karasamem. " ... vyzvednu k životu toho, kterého jsem pro Konohu zabila! " Zařvala jsem a fanaticky poskládala pár pečetí. Švihla jsem rukou proti Kagamimu a z té vyletěla další ruka, ruka tvořená chakrou mého Biju.
Návrat nahoru Goto down
Kagami Senju
Jonin
Jonin
Kagami Senju


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 46

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 5 Left_bar_bleue900/900Hora Kanashimi - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (900/900)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 5 Left_bar_bleue800/800Hora Kanashimi - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (800/800)

Hora Kanashimi - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 5 Icon_minitime1Fri Mar 16, 2012 4:24 pm

Ruke som sa uhol no nedokázal som to robiť dlho a tak zo zeme vyrástla kláda ktorá ma chránila.No rýchlo som odskočil aby sa ma nedotýkali tiene.Z tej klády zrazu vyšli ďalšie a tie išli do boku.Potom išli zo spodku a obalili Naru.Bola ako vo väzení.Rýchlo som odskočil čo najďalej a urobil hore pár ďalších vetiev ktoré boli ako bodliaky.(Dnu vo väzení) Zrazu zo stien povychádzali bodliaky ktoré sa rútili na Hanu.Bolo nadľudské sa im vyhnúť.Nevedel som čo sa stalo.Aj keby sa dokázala vyhnúť tak sa celá budova zrútila.Vedel som, že to asi nebude koniec a pre istotu som urobil pečate.
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 5 Left_bar_bleue900/1900Hora Kanashimi - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 5 Left_bar_bleue1500/1500Hora Kanashimi - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Hora Kanashimi - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 5 Icon_minitime1Fri Mar 16, 2012 4:29 pm

" Jsme v lese blázne, dřeva je tu dost a když přidáš o trochu víc, nebude to žádný problém " Usmála jsem se a on mohl cítit, jak pálím jeho chakru. Nemohl vědět jak, ale po chvíli to mohl uvidět. Když jsem roztavila dřevo, obklopovala mne láva a já si jen setřela jednu malou kapičku z koutku úst. " Ještě něco? " Řekla jsem s úsměvem, přičemž si mohl všimnout, že pomocí této použité lávy jsem prodloužila svůj stín skokově. Během chvíle byl na té dřevěné stěně, od které jsem ho rozdělila a vedla po celé ploše až k němu několika proudy.
Návrat nahoru Goto down
Karasame Hoshigaki
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Karasame Hoshigaki


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 81

Informace
Věk: 35
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 5 Left_bar_bleue1200/1200Hora Kanashimi - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1200/1200)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 5 Left_bar_bleue1500/1500Hora Kanashimi - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Hora Kanashimi - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 5 Icon_minitime1Fri Mar 16, 2012 4:32 pm

Chvíli jsem stál nesledován v té obří díře, ale poté jsem si jen protáhl krk a hodlal se také připojit. Svůj ohromný meč jsem nechal zaražený v zemi a jen jsem vyskočil do vzduchu. Odtamtud jsem vyplivl na celé okolí nesmírné množství kyseliny. Zajímalo mne, kdo z nich se dokáže ubránit. Když jsem si všiml Susana´a, bylo mi jasné, že zrovna jí to moc zranění nepřidá. Ale její Sharingan by mohl být krásný v jiných očích než těch jejích. Ušklíbl jsem se nad tou myšlenkou.
Návrat nahoru Goto down
Kagami Senju
Jonin
Jonin
Kagami Senju


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 46

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 5 Left_bar_bleue900/900Hora Kanashimi - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (900/900)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 5 Left_bar_bleue800/800Hora Kanashimi - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (800/800)

Hora Kanashimi - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 5 Icon_minitime1Fri Mar 16, 2012 4:38 pm

Kyseline som sa vyhol no trochu sa mi to dotklo oblečenia.Zrazu Nara mohla cítiť bolesť v bruchu.To som použil Mokuton : Junaku Eisou a ešte dnu pridal bodliaky ktoré ju prepichli.Videl som ako spadla na zem a tam som rýchlo urobil ďalšie.Nemohol som nič nechať na náhode.Z lesa sa vynorili moje klony.Dva prišli ku mne a ja som na nich pripol výbušné lístky.Jeden kryl druhého a leteli na Kanu.
Návrat nahoru Goto down
Kuroko Uchiha
Jonin
Jonin
Kuroko Uchiha


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 5 Left_bar_bleue1000/1000Hora Kanashimi - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 5 Left_bar_bleue900/900Hora Kanashimi - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (900/900)

Hora Kanashimi - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 5 Icon_minitime1Sun Mar 18, 2012 6:16 pm


Neváhala jsem a použila jsem další stupeň Susana´a, techniky mého Mangekyo, okamžitě na to co se kyselina blížila i ke mě. V tomto stupni nemělo šanci Susano´o nějak poškodit. Byl to jen podprůměrný útok, který lze jednoduše vyblokovat jednou jednoduchou obranou technikou. Jediné na co jsem čekala byl Hei. Čekala jsem co odpoví.
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 5 Left_bar_bleue900/1900Hora Kanashimi - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 5 Left_bar_bleue1500/1500Hora Kanashimi - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Hora Kanashimi - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 5 Icon_minitime1Sun Mar 18, 2012 6:23 pm

I kdybych mohla uhnout, neuhla bych před tím jeho kopím. Teď jsem měla díky Yonbimu skvělou regenerační schopnost, i když se té Kyubiho nemohla rovnat. Před kyselinou jsem se jen ubránila plivnutím lávy a mezitím co on vytvářel techniku, já jsem ho konečně chytila do Kagemane (Neopověděl jsi na můj předešlý útok). Poté jsem s ním začala pomocí Kagemane utíkat pryč odsud. Nikdo nemohl vědět co udělám. Po chvíli jsem ho totiž zastavila, to už jsme byli mimo jejich dohled, a řekla. " Odejdi ... řekni mu že jsem mrtvá, ale teď odejdi. Můžeš mě zabít kdykoliv budeš chtít, ale dneska ne " Dodala jsem a stáhla své Kagemane. Podívala jsem se na něm lehce výhružným pohledem.
Návrat nahoru Goto down
Koukaku Hei
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Koukaku Hei


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
1500 Chakry 1500 Chakry
Počet Příspěvků : 31

Informace
Věk: 357
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 5 Left_bar_bleue4000/4000Hora Kanashimi - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (4000/4000)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 5 Left_bar_bleue2000/2000Hora Kanashimi - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Hora Kanashimi - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 5 Icon_minitime1Sun Mar 18, 2012 7:07 pm

Situácia, v ktorej sme sa nachádzali, na mňa pôsobila až priveľmi hlučne. Uvedomil som si, že sa Karasame už dostal von a preto moju pomoc viac nepotrebuje. I napriek tomu som naďalej ostal na mieste, prezerajúc si popritom silnejšiu verziu Kurokinho susana.
"Niečo ako hiraishin... povedzme, že je to o niečo pomalšie, ale na druhú stranu nepotrebujem nikde rozmiestnené pečate... stačí mi "zrkadlo" a odraz," odpovedal som zasa raz v hádankách. Bez akýchkoľvek ďalších slov som sa však z ničoho nič pomalými krokmi chystal toto miesto opustiť.
"Karasame-kun, Yonbi... odchádzame," vydal som jednoduchý rozkaz, zatiaľ čo som sa už i pomaličky vzďaľoval. Akýkoľvek prípadný útok som bol pripravený vykryť.
Návrat nahoru Goto down
Kuroko Uchiha
Jonin
Jonin
Kuroko Uchiha


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 5 Left_bar_bleue1000/1000Hora Kanashimi - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 5 Left_bar_bleue900/900Hora Kanashimi - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (900/900)

Hora Kanashimi - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 5 Icon_minitime1Sun Mar 18, 2012 7:24 pm

" ZASTAV! " Zařvala jsem z plných plic a pomocí Susana´a po něm vrhla desítky Magatam. " My jsme neskončili! Co zamýšlíš?! " Okřikla jsem ho, stojíc od něj další desítky metrů a sledujíc ho. Chakra mi klesla hodně hluboko a já lapala po dechu. Potřebovala jsem toho vědět víc. " Já jsem jeden z dalších obyvatelů Konohy, ne, ochránců Konohy, kteří zdědili největší sílu jakou můžou. Jsem ta, co zdědila OHNIVOU VŮLI! A proto tě zničím! " Zařvala jsem přesvědčeně, zatímco z mých očí se hrnuly malé proudy krve.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hora Kanashimi - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 5 Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Hora Kanashimi
Návrat nahoru 
Strana 5 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
»  Hora Kanashimi

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: