Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Hora Kanashimi - Stránka 3 I_vote_lcapHora Kanashimi - Stránka 3 I_voting_barHora Kanashimi - Stránka 3 I_vote_rcap 
Sora
Hora Kanashimi - Stránka 3 I_vote_lcapHora Kanashimi - Stránka 3 I_voting_barHora Kanashimi - Stránka 3 I_vote_rcap 
Nao Taki
Hora Kanashimi - Stránka 3 I_vote_lcapHora Kanashimi - Stránka 3 I_voting_barHora Kanashimi - Stránka 3 I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Hora Kanashimi - Stránka 3 I_vote_lcapHora Kanashimi - Stránka 3 I_voting_barHora Kanashimi - Stránka 3 I_vote_rcap 
Raidon
Hora Kanashimi - Stránka 3 I_vote_lcapHora Kanashimi - Stránka 3 I_voting_barHora Kanashimi - Stránka 3 I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Hora Kanashimi - Stránka 3 I_vote_lcapHora Kanashimi - Stránka 3 I_voting_barHora Kanashimi - Stránka 3 I_vote_rcap 
Airi
Hora Kanashimi - Stránka 3 I_vote_lcapHora Kanashimi - Stránka 3 I_voting_barHora Kanashimi - Stránka 3 I_vote_rcap 
Kana Nara
Hora Kanashimi - Stránka 3 I_vote_lcapHora Kanashimi - Stránka 3 I_voting_barHora Kanashimi - Stránka 3 I_vote_rcap 
Carol
Hora Kanashimi - Stránka 3 I_vote_lcapHora Kanashimi - Stránka 3 I_voting_barHora Kanashimi - Stránka 3 I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Hora Kanashimi - Stránka 3 I_vote_lcapHora Kanashimi - Stránka 3 I_voting_barHora Kanashimi - Stránka 3 I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Hora Kanashimi - Stránka 3 Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Hora Kanashimi - Stránka 3 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Hora Kanashimi - Stránka 3 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Hora Kanashimi - Stránka 3 Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Hora Kanashimi - Stránka 3 Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Hora Kanashimi

Goto down 
+11
Karasame Hoshigaki
Kana Nara
Sora
Katashi Uchiha
Itami
Raidon
Mike
Kiyoshi
Takuya Shinichi
Kento
Keeper
15 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Keeper

Keeper


Počet Příspěvků : 58

Hora Kanashimi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 3 Icon_minitime1Sat Dec 31, 2011 4:40 pm

First topic message reminder :

Vysoká hora ležící nedaleko hranic z Kumo která se tyčí 2000 metrů nad mořskou hladinou. Na vrcholu hory je malý pomník připomínající oběti páté shinobi války. Na vrchol hory putují pozůstalí aby si připomněli několik padlých hrdinů kteří ve válce statečně bránily vesnici. Pod horou se choulí několik malých obydlých a nějaké jsou i vyvýšených plošinách hory.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Hora Kanashimi - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Hora Kanashimi - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)

Hora Kanashimi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 3 Icon_minitime1Tue Feb 28, 2012 6:34 pm

Sarokiru
Podívala jsem se směrem k tomu chlápkovi. Začala jsem se ironicky smát až jsem přepadla. Sice jsem měla vyzařovat čisté zlo, ale tohle se nedalo, nemohla jsem zastřít svoji "lidskou" povahu. " Pokud myslíš moji přezdívku, tak je to Uragimono, ne zkomolenina mého jména a přezdívky" Dodala jsem a pokračovala. " Co po mě přesně ten tvůj Karasame chce ? " Řekla jsem a ucítila tu ženu. " Máme společnost "
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Katashi Uchiha
Nukenin
Nukenin
Katashi Uchiha


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 43

Informace
Věk: 25
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 3 Left_bar_bleue1000/1000Hora Kanashimi - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 3 Left_bar_bleue1000/1000Hora Kanashimi - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Hora Kanashimi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 3 Icon_minitime1Tue Feb 28, 2012 6:43 pm

Teruchi Akashiro

"Nooo, poďme najskôr vyriešiť toto..." Pošeptal, a potom sa pozrel na ženu, a len nepríjemne zavrčal.
"Čo tu chceš?!" Pričom sa začal dívať hlavne na jej oči, aj keď potom jeho pohľad pominul, a začal skúmať celé prostredie. Mohlo byť totíž možné, že tu nie je sama, čo by znamenalo len nič dobré, ale pôvodny Teruchiho plán boli odviesť Uragimono do Yomi no Kuni.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 3 Left_bar_bleue2800/2800Hora Kanashimi - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 3 Left_bar_bleue1500/1500Hora Kanashimi - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Hora Kanashimi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 3 Icon_minitime1Tue Feb 28, 2012 6:46 pm

Hneď ako som počula meno Karasame tak som sa len postavila a pomalým krokom som prišla k Sarokiru a povedala som Vidím že ste ma odhlalili , ako už viete , moja chakra vytŕča z radov ,a zacítil by ju niekedy aj skúsenejší genin keď že ma nikto odtiaľto nepoznal , tak som bola celkom pokojná a len mi prebehlo hlavou K sakru , prečo vždy musím byť najmladšia?! Počula som o vás hrozné veci .
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Hora Kanashimi - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Hora Kanashimi - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)

Hora Kanashimi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 3 Icon_minitime1Tue Feb 28, 2012 7:54 pm

Sarokiru
" To možná proto, že jsem hrozná " Ušklíbla jsem se a složila jednu jedinou pečeť. Zkušený senzibil by ucítil že se moje chakra prudce propadla, ale stálo to za to. Přímo za mnou z prázdna vyskočila naprostá kopie Sory. " Zettai Kopi " Špitla jsem a podívala se na ni. Měla jsem ještě další tři kopie, které bych mohla použít, ale když jsem si projela síly této kopie, žasla jsem. " Takže jsi Gobiho Jinchuriki, ovládáš Raiton no Yoroi, pět elementů. Popis odpovídá Raikage, nemýlím se ? " Uchechtla jsem se, ale bylo vidět že i na zrození Satana tohle bylo moc. Přecejen její chakra byla gigantická a já ji musela pokrýt. S nádechem a lehkým vyčerpáním jsem sykla na toho kluka. " Padej, tohle vyřeším sama "
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 3 Left_bar_bleue2800/2800Hora Kanashimi - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 3 Left_bar_bleue1500/1500Hora Kanashimi - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Hora Kanashimi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 3 Icon_minitime1Tue Feb 28, 2012 8:04 pm

Naozaj pozoruhodné schopnosti , za necelých pár sekundy zistiť takmer všetko o mne . Neprišla som bojovať , skôr by som mala návrh. povedala som pokojne , na toho chlápka som si dávala pozor keď že sa mi nepozdával. Oddialila som sa od Teruchiho. Hovorila som smerom na Sarokiru Povesti a to čo som si zistila neklamalo si naozaj pozoruhodná dáma . začala som si naťahovať ruky a nohy a medzi tým som si nenápadne prezerala okolie ,
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Hora Kanashimi - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Hora Kanashimi - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)

Hora Kanashimi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 3 Icon_minitime1Tue Feb 28, 2012 8:21 pm

Sarokiru
" Já nejsem dáma ! " Zařvala démonickým hlasem a rozšířenými zorničkami šelmy. Dívala se na tebe jako kočka, gepard chystající útok. " Já jsem vaše nejhorší noční můra, ale pro zvědavost mé osoby se zeptám, jaká je ta tvá nabídka ? " Řeka naštvaně a před ní stála kopie Sory, bez zorniček, zaslepená temnotou. Právě promluvil ve své skutečné podobě.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 3 Left_bar_bleue2800/2800Hora Kanashimi - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 3 Left_bar_bleue1500/1500Hora Kanashimi - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Hora Kanashimi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 3 Icon_minitime1Tue Feb 28, 2012 8:32 pm

K sakru , ja som ju urazila sakra sakra , zlý dojem sa môžem rovno vylúčiť pomyslela som si a pri tom som rozmýšľala čo povedať a potom zo mňa vyliezlo Tak prepáčte za nesprávne vyjadrenie , no ide tu o to moja nabítka je celkom jednoduchá , keď že všetko to čo o tebe viem a toho je celkom málo chcela by som aby si sa pridala ku mne, ide o to že výskumy a všetky svoje veci si môžeš zálohovať u nás , budeš na voľnej nohe ako sa vraví ale už nebudú po tebe pátrať ľudia s Konohy . Máš novú šancu na začiatok , dokážem oceniť takýto cenný potenciál . Tak že máš možnosť sa pridať ku mne , alebo ísť s týmto tu ku Karasamemu alebo neísť s nikým. Ak sa rozhodneš ísť so mnou ako som vravela , budeš voľná a budeš mať svoje vlastné priestory na výskumy a aj svoj tým . Toto je nie moc lákavá ale rozumná nabítka . všimla som si môj klon ako keby bol bol celkom iný ta temnota , zrazu mi to pripomenulo aj moje temné já . Celkom som sa zhrozila a len som sa dala do obrannej pozície a presne som rozmýšľala kam do ktorého slabého miesta udriem na začiatok .
Návrat nahoru Goto down
Katashi Uchiha
Nukenin
Nukenin
Katashi Uchiha


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 43

Informace
Věk: 25
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 3 Left_bar_bleue1000/1000Hora Kanashimi - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 3 Left_bar_bleue1000/1000Hora Kanashimi - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Hora Kanashimi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 3 Icon_minitime1Tue Feb 28, 2012 9:21 pm

Teruchi Akashiro

"Tvoja chakra mi je tak trocha ukradnutá, pretože na zásobe chakry nezáleží." Pošeptal Teruchi s cynickým nádychom, potom však začala tá žena presviedčať Uragimono, aby sa pridala na jej stranu, to však Teruchimu prišlo ako niečo, čo presne nechcel, a nechcel aby sa mu jeho prvá úloha nepodarila.
"Čo tak my? My máme slobodu, nie sme k ničomu viazaný, veľké ciele. U nás môžeš využiť celý svoj potenciál na hocičo, čo by si chcela. Nie sme obyčajná monarchia, vláda jednej strany. Sme si rovní, rešpektujeme sa, a spolu dokážeme oveľa, oveľa viacej, ako jedna obyčajná dedina. Nestačí nam len pocit, alebo aspoň mne osobne, že som niečo dokázal. Ja chcem niečo zmeniť, a to celý systém..." Pošeptal, Teruchi, aj keď organizáciu, v ktorej sa nachádzal moc nepoznal, vedel, že to bude to, čo hovoril, aspoň v to dúfal.
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Hora Kanashimi - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Hora Kanashimi - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)

Hora Kanashimi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 3 Icon_minitime1Wed Feb 29, 2012 1:26 pm

Sarokiru

Jednoho dne Akuma povstane,
ženskou podobu na sebe nabere,
zkázu, mor a žal roznášet bude,
dokud cílů svých nenabude.
"Víš co to znamená ?
" Sykla jsem na ni. " Já dokážu mnohem více než Vy, nebo onen Karasame, já jsem ztělesnění samotného boha, ale vaše nabídky jsou vskutku ... " Nedořekla jsem. " ... špatně zvolené " Dodal démonický hlas a já mihnula rukou nad zemí a pod námi se rozestoupila hora, pod níž byla vidět obrovská laboratoř. " Jak dlouho mi dokážete vzdorovat? " Ušklíbla jsem se. " Takovou odměnu dostanete " Ironicky jsem se zasmála a démonickou Soru obalil Biju plášť, který po chvíli přešel do druhého módu. " Vy si možná jste rovni, ale jakmile bych tam přišla já, všechno by se změnilo " Dodala a už delší dobu cítila mocnou chakru všude kam vkročila. Provázela ji téměř celý život. Byl to člověk kterého viděla jen jedinkrát v životě. Koukaku Hei.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 3 Left_bar_bleue2800/2800Hora Kanashimi - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 3 Left_bar_bleue1500/1500Hora Kanashimi - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Hora Kanashimi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 3 Icon_minitime1Wed Feb 29, 2012 3:05 pm

len som spozornela , a znova som sa uvoľnila Tento svet je stále rovnaký , a nepriateľný , pomaly ho začínam nenávidieť sykla som keď že tu bol aj môj klon a už sa dával do druhej bijuu formy , trochu som začala premýšľať ako a čo využijem ak dôjde k boji , Určite mi pomôže známa technika Ninpou útek , ale to v krajnom prípade ak by to bolo vážne , zatiaľ zostanem pri klasickom boji.Mohla by som jej navrhnúť ešte jednú vec ale to podľa mňa nemá cenu .
Návrat nahoru Goto down
Katashi Uchiha
Nukenin
Nukenin
Katashi Uchiha


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 43

Informace
Věk: 25
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 3 Left_bar_bleue1000/1000Hora Kanashimi - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 3 Left_bar_bleue1000/1000Hora Kanashimi - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Hora Kanashimi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 3 Icon_minitime1Thu Mar 01, 2012 7:08 pm

Teruchi Akashiro

Teruchi len kývol rukami, resp. ich vystrel pred seba, a dosť zvláštne sa usmial, no potom poznamenal.
"Najlepšie zistíte, čo Vám môžeme dať, pokiaľ to u nás vyskúšate." Hovoril to tichším hlasom, aj keď si nebol istý, či to zaberie, aj keď by bolo úžasné mať niekoho takého na svojej strane, aj keď tá osoba vyzerala dosť nestabilne. Teruchi len dúfal, že nebude musieť bojovať, pretože by to nemuselo dopadnúť veľmi dobre, pokiaľ je schopná niekoho nakopírovať, tak to by znamenalo, že spozná všetky jeho schopnosti. Dokonca aj tie Tamakenove, a to nechcel dopustiť. Veril, že odtiaľto vedie aj mierová cesta, aj keď dúfal, že ju presvedčí.
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Hora Kanashimi - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Hora Kanashimi - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)

Hora Kanashimi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 3 Icon_minitime1Fri Mar 02, 2012 3:08 pm

Sarokiru
" To je myslím chytré " Ušklíbla jsem se a zatímco démonická Sora útočila na tu pravou, já jsem zmizela, čekajíc někde v dáli na Teruchiho. Démonická Sora po chvíli vybuchla a na svém místě zanechala jednoduchý vzkaz. Vrátím se. Sora ho mohla pochopit dvojím způsobem, ale doufám, že byla inteligentní a pochopila to správně, že příště to vyzkouším u nich.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 3 Left_bar_bleue2800/2800Hora Kanashimi - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 3 Left_bar_bleue1500/1500Hora Kanashimi - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Hora Kanashimi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 3 Icon_minitime1Fri Mar 02, 2012 3:16 pm

Aj bez biju plašťu som sa dokázala ochrániť , pred demonickým ja . Odkočila som a ona vybuchla .Po tom čo vybuchla som sa len smutne zatvárila a povedala som Hračka mi vybuchla pozrela som si odkaz a len som si pomyslela Neviem , dúfam že to bude zapadákov . pomyslela som si a hneď som išla do svojej dediny no skôr na ostrov .
Návrat nahoru Goto down
Katashi Uchiha
Nukenin
Nukenin
Katashi Uchiha


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 43

Informace
Věk: 25
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 3 Left_bar_bleue1000/1000Hora Kanashimi - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 3 Left_bar_bleue1000/1000Hora Kanashimi - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Hora Kanashimi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 3 Icon_minitime1Fri Mar 02, 2012 3:59 pm

Teruchi Akashiro

Nechal Soru bojovať, pretože ho vôbec nezaujímala, skôr sa zameral na Sarokiru, ktorá ho čakala v diaľke, netušil síce prečo, možno že jeho ponuka zabrala, čo by ho neuveriteľne potešilo. Odrazu sa pomocou Shunshin no Jutsu premiestnil pred ňu, pričom sa s dosť nevinným úsmevom pozeral do jej očí.
"Tak, čo.... Rozhodli ste sa?" Z Teruchiho išla celkom nevinnosť, aj keď sám skôr uvažoval, či naozaj prijala jeho ponuku, pretože by to bolo super, hlavne kvôli tomu, že by splnil svoju úlohu, a ešte dokonca vyhral so svojími argumentami nad Sorou.
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Hora Kanashimi - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Hora Kanashimi - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)

Hora Kanashimi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 3 Icon_minitime1Fri Mar 02, 2012 4:03 pm

Sarokiru
Přišla jsem k němu, tedy, stále jsem šla a když jsem procházela vedle něj, vrazila jsem mu nelidskou silou takovou pěstí do břícha, že kdybych chtěla, mohla jsem ho jedinou pěstí protrhnout. Po chvíli ucítil prudkou bolest na břiše a na jeho břiše se objevila pečeť. " Opravdu sladký ... " Ušklíbla se a koncem prstu mu přejela přes holé břicho, jelikož tou pěstí a pečetí mu vypálila díru do břicha. " Doveď mě k tomu vašemu Karasamemu " Sykla jsem.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Katashi Uchiha
Nukenin
Nukenin
Katashi Uchiha


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 43

Informace
Věk: 25
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 3 Left_bar_bleue1000/1000Hora Kanashimi - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 3 Left_bar_bleue1000/1000Hora Kanashimi - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Hora Kanashimi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 3 Icon_minitime1Fri Mar 02, 2012 4:22 pm

Teruchi Akashiro

"Č-čo to bolo?!" Pomyslel si, keďže to bolo extrémne nepríjemné, a ani netušil, čo sa to naozaj deje. Na bruchu mal pečať, a Teruchi netušil, čo by to mohlo byť. jedno vedel, bolo to extrémne nepríjemné, a ešte stále ho to pobolievalo. Ale žena sa očividne nalákala na jeho ponuku, aj keď si sám nebol istý, či hovoril pravdu, no všetko nasvedčovalo tomu, že hej, aj keď nebola pravda, že to vedie Karasame, ale Karasame mu prišiel ako hlavný iniciátor tohto všetkého.
"Hai" Pošeptal s úsmevom, a začal robiť pečate. Tentokrát to bol významný návštevník, a preto chcel dobre zapôsobiť. Začal skladať pečate, a buchol do zeme. Zjavil sa mohutný dym, a pred ním mohutný orol, menom Daiwashi.
"Dlho sme sa nevideli Teruchi..." Pošeptal, a nabral ich oboch, a rozletel sa naspäť do Yomi no Kuni. Keď už boli na Daiwashim, tak sa Teruchi trocha váhavo opýtal.
"A čo vlastne znamená táto pečať?" Pošeptal.

[PRESUN]
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 3 Left_bar_bleue900/1900Hora Kanashimi - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 3 Left_bar_bleue1500/1500Hora Kanashimi - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Hora Kanashimi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 3 Icon_minitime1Wed Mar 07, 2012 5:02 pm

Po třech dnech jsem přišla na tohle místo. Měla jsem v sobě jinou, novou sílu. Členové mého týmu byly za mnou, jen pro případ. Dítě jsem nemohla nechat ve vesnici jako sirotka. Věděla jsem že u Shisho a ostatních bude ve správných rukou. Nehodlala jsem váhat a okamžitě jsem přišla na místo. Místo pokryté lesy.

Návrat nahoru Goto down
Karasame Hoshigaki
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Karasame Hoshigaki


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 81

Informace
Věk: 35
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 3 Left_bar_bleue1200/1200Hora Kanashimi - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1200/1200)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 3 Left_bar_bleue1500/1500Hora Kanashimi - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Hora Kanashimi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 3 Icon_minitime1Wed Mar 07, 2012 5:15 pm

Pomalu jsem přišel na tohle podivné místo. Zpoza stromu jsem vyšel před Kanu. " Ták, Yonbi je náš " Ušklíbl jsem se s obrovským mečem na zádech. Pomalu jsem za ní začal kráčet a sledoval ji svýma žraločíma očima. Bylo to zajímavé, stát vedle takovéhle chakry a nezabít ji. Stát jí poblíž. Bylo to něco úžasného, ale nedokážu to vysvětlit.
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Hora Kanashimi - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Hora Kanashimi - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)

Hora Kanashimi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 3 Icon_minitime1Wed Mar 07, 2012 5:18 pm

Sarokiru
" Heh, nečekala bych vás tu " Sykla jsem, skočíc za Kanu, blíže k tomu dítěti a těm ženám. " To dítě zjevně nebudete potřebovat když bude Yonbi mrtvý, tak ho aspoň nějak využiju já " Ušklíbla jsem se a podívala se na všechny. Očekávala jsem jakýkoliv útok, ale byla jsem rychlejší. Z mých vlasů se do okolí začaly střílet obrovská množství jehlic a já lákala ty ženy pryč od ní. Odháněla jsem je od Kany společně s dítětem.

Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 3 Left_bar_bleue900/1900Hora Kanashimi - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 3 Left_bar_bleue1500/1500Hora Kanashimi - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Hora Kanashimi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 3 Icon_minitime1Wed Mar 07, 2012 5:25 pm

Jakmile se vynořil Karasame, začala jsem rozhazovat po celém okolí výbušné lístky na nitech. Ruru a ostatní musely zmizet, jinak bych je tu uvěznila s námi. Prostě zmizely dál a byly připravené bojovat. Tedy, Yomi a Shisho, Ruru se musela starat o dítě. Proto zastavily až někde o sto metrů dál a čekaly na to co se bude dít. Všechny jsme se takto vyhnuly bodlinám.



Návrat nahoru Goto down
Karasame Hoshigaki
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Karasame Hoshigaki


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 81

Informace
Věk: 35
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 3 Left_bar_bleue1200/1200Hora Kanashimi - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1200/1200)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 3 Left_bar_bleue1500/1500Hora Kanashimi - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Hora Kanashimi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 3 Icon_minitime1Wed Mar 07, 2012 5:28 pm

" Copak? Chceš se snad prát kočičko? " Ušklíbl jsem se a zabodl jsem meč do země. " Budiž, ale je tu opravdu málo místa ... Nebudu na tebe plýtvat chakru, nemá to cenu. " Sykl jsem na ní s dalším děsivým úšklebkem a vytáhl jsem jeden z mých nejlepších mečů. Ten velký, se kterým jsem se s elegancí rozeběhl přímo na Kanu. Chtěl jsem to ukončit jediným úderem.
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Hora Kanashimi - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Hora Kanashimi - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)

Hora Kanashimi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 3 Icon_minitime1Wed Mar 07, 2012 5:41 pm

Sarokiru
Jakmile se začaly vzdalovat, šla jsem za nimi. Zastavila jsem je na jednom místečku a chvíli je sledovala. " To dítě je moje " Sykla jsem a s nechutí jsem se na ně podívala. V tu chvíli jsem na ně namířila ruce a vytvořila jejich přesné kopie. Ty se po nich okamžitě vrhly a já se vrhla po Ruru. Byl to mžik a tenhle boj bude jen malé zdržení.

Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 3 Left_bar_bleue900/1900Hora Kanashimi - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 3 Left_bar_bleue1500/1500Hora Kanashimi - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Hora Kanashimi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 3 Icon_minitime1Wed Mar 07, 2012 5:48 pm

Když se ke mne dostatečně přiblížil, jediné co jsem udělala bylo, že jsem toho hajzla chytila do stínové imitace. Pomocí ní jsem mu zabránila cokoliv udělat. Chvíli to trvalo, ale pak jsem si s ním "uhla" a hodila jsem na jedno místo několik desítek výbušných lístků, které po výbuchu vytvořily obrovský kráter. Chvíli na to jsem ho ještě nějakou dobu sledovala, když jsem proti němu natáhla ruku a on pomocí Kagemane udělal totéž. Meč měl stále v ruce. " Vím to o tobě " Sykla jsem.

Mezitím boj Shisho a Yomi pokračoval v tom nejhorším světle jaký mohl být. Nikdy nebojovaly samy proti sobě, natož když tam byl ještě někdo jiný. Jakmile skočila po Ruru ta uskočila a dítě položila dál od nás. Musela bojovat, proto vytáhla rukavice, do kterých okamžitě napustila chakru a zaútočila na Sarokiru.


Návrat nahoru Goto down
Karasame Hoshigaki
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Karasame Hoshigaki


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 81

Informace
Věk: 35
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 3 Left_bar_bleue1200/1200Hora Kanashimi - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1200/1200)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 3 Left_bar_bleue1500/1500Hora Kanashimi - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Hora Kanashimi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 3 Icon_minitime1Wed Mar 07, 2012 6:04 pm

" Cos to řekl ty spratku ?! " Sykl jsem " Jak to můžeš vědět ?! " Zařval na ní. Už teď, asi poprvé pocítil strach z prohry. Nemohl se hnout, nic udělat. Jako kdyby vkráčel přímo do pasti. " To není možné, jak jsi na to přišla ?! " Zařval jsem na ní jak nejhlasitěji jsem mohl. Snažil jsem se z toho vymanit, ale dostat mě někdo jako je ona. To není možné ...
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 3 Left_bar_bleue900/1900Hora Kanashimi - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 3 Left_bar_bleue1500/1500Hora Kanashimi - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Hora Kanashimi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 3 Icon_minitime1Wed Mar 07, 2012 6:34 pm

Jen bez jakýchkoliv emocí jsem se na něj podívala a řekla. " Tak zaprvé, z toho meče vyzařuje tolik chakry, že pomalu převyšuje tu mou. Za druhé, toho meče si až moc vážíš a proto ho v boji používáš minimálně. A za třetí ... moc se chlubíš " Sykla jsem a ruku jsem stiskla do pěsti " Kageyose no Jutsu ! " Křikla jsem, přičemž stíny ho nadsunuly nad díru i s mečem. " Sbohem ... " Dodala jsem a všechny ty lístky co na něm byly jsem nechala vybuchnout. Roztrhaly ho, i když meč byl celý. Ten ale spadl do díry a společně s kousky těl jsem ho tam pohřbila. " Už nikdy nikomu neublížíš ... " Sykla jsem naposledy a otočila jsem se.

Zatímco já jsem měla boj za sebou, Ruru ani ostatní nemohly někomu takovému vzdorovat. Jakmile použily jednu techniku, klony ji vykryly stejnou. Ruru po chvíli dostala tak silný úder že odletěla několik desítek metrů dál.


Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hora Kanashimi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 3 Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Hora Kanashimi
Návrat nahoru 
Strana 3 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
»  Hora Kanashimi

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: