Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Hora Kanashimi - Stránka 2 I_vote_lcapHora Kanashimi - Stránka 2 I_voting_barHora Kanashimi - Stránka 2 I_vote_rcap 
Sora
Hora Kanashimi - Stránka 2 I_vote_lcapHora Kanashimi - Stránka 2 I_voting_barHora Kanashimi - Stránka 2 I_vote_rcap 
Nao Taki
Hora Kanashimi - Stránka 2 I_vote_lcapHora Kanashimi - Stránka 2 I_voting_barHora Kanashimi - Stránka 2 I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Hora Kanashimi - Stránka 2 I_vote_lcapHora Kanashimi - Stránka 2 I_voting_barHora Kanashimi - Stránka 2 I_vote_rcap 
Raidon
Hora Kanashimi - Stránka 2 I_vote_lcapHora Kanashimi - Stránka 2 I_voting_barHora Kanashimi - Stránka 2 I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Hora Kanashimi - Stránka 2 I_vote_lcapHora Kanashimi - Stránka 2 I_voting_barHora Kanashimi - Stránka 2 I_vote_rcap 
Airi
Hora Kanashimi - Stránka 2 I_vote_lcapHora Kanashimi - Stránka 2 I_voting_barHora Kanashimi - Stránka 2 I_vote_rcap 
Kana Nara
Hora Kanashimi - Stránka 2 I_vote_lcapHora Kanashimi - Stránka 2 I_voting_barHora Kanashimi - Stránka 2 I_vote_rcap 
Carol
Hora Kanashimi - Stránka 2 I_vote_lcapHora Kanashimi - Stránka 2 I_voting_barHora Kanashimi - Stránka 2 I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Hora Kanashimi - Stránka 2 I_vote_lcapHora Kanashimi - Stránka 2 I_voting_barHora Kanashimi - Stránka 2 I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Hora Kanashimi - Stránka 2 Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Hora Kanashimi - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Hora Kanashimi - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Hora Kanashimi - Stránka 2 Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Hora Kanashimi - Stránka 2 Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Hora Kanashimi

Goto down 
+11
Karasame Hoshigaki
Kana Nara
Sora
Katashi Uchiha
Itami
Raidon
Mike
Kiyoshi
Takuya Shinichi
Kento
Keeper
15 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Keeper

Keeper


Počet Příspěvků : 58

Hora Kanashimi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 2 Icon_minitime1Sat Dec 31, 2011 4:40 pm

First topic message reminder :

Vysoká hora ležící nedaleko hranic z Kumo která se tyčí 2000 metrů nad mořskou hladinou. Na vrcholu hory je malý pomník připomínající oběti páté shinobi války. Na vrchol hory putují pozůstalí aby si připomněli několik padlých hrdinů kteří ve válce statečně bránily vesnici. Pod horou se choulí několik malých obydlých a nějaké jsou i vyvýšených plošinách hory.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Kiyoshi
Tokubetsu Jonin
Tokubetsu Jonin
Kiyoshi


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 93

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 2 Left_bar_bleue700/715Hora Kanashimi - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (700/715)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 2 Left_bar_bleue700/707Hora Kanashimi - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (700/707)

Hora Kanashimi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 2 Icon_minitime1Mon Jan 30, 2012 7:17 pm

Pokračoval jsem tiše do Konohy. (přesun)

.................................... (později)
Tygr přiběhl k týmu a podal vzkaz. Potom se odvolal.
Návrat nahoru Goto down
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 293

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 2 Left_bar_bleue730/730Hora Kanashimi - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (730/730)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Hora Kanashimi - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Hora Kanashimi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 2 Icon_minitime1Mon Feb 20, 2012 4:45 pm

Stoupal jsem pořád víš už několik hodin, mířil jsem na vrchol hory k památníku, kde by se podle mích posledních zpráv měl nacházet můj cíl. Jak jsem byl čím dál víš citelně klesala teplota, další místo boje, které pro mě bude ideální. Když jsem došel až nahoru byla kolem mě silná pokrývka sněhu a další přibýval hustým sněžením. Došel jsem až k památníku, který byl z části zapadaný sněhem. Zadíval jsem se na něj a poté jsem po něm přejel rukou.
I kdybych se pro svět rozkrájel nikdy nebudu mít poctu být někde zapsán. Jsem nikdo nikam nepatřím a vypadá to, že se schyluje k nějakému boji jak naznačoval ten chlápek v Taki. Jenže i kdybych je zastavil sám, vesnice se budou jen hádat, kdo na tom měl větší zásluhu. Na mě si nikdo ani nevzpomene.
Mluvil jsem si sám pro sebe a sledoval jsem kámen. Potom jsem se zákeřně pousmál. Byla to krásná představa, že budu navždy ten záhadný a neznámí, ten od koho nebudou vědět co čekat.
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Hora Kanashimi - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Hora Kanashimi - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)

Hora Kanashimi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 2 Icon_minitime1Mon Feb 20, 2012 4:50 pm

Mitsuko
" Vítej " Usmála se postava v mlze. " Ty budeš zjevně můj lovec " Dodala úsměv k tomuto dvojsmyslu, který z jejích úst vyzněl velice koketně. Poté začala pomalu sestupovat z hory níž a níž, až došla přímo k tobě. Lehce si přejela jazykem po rtech. " Hyoton ... " Špitla když tě uviděla z větší blízkosti.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 293

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 2 Left_bar_bleue730/730Hora Kanashimi - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (730/730)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Hora Kanashimi - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Hora Kanashimi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 2 Icon_minitime1Mon Feb 20, 2012 4:57 pm

Zadíval jsem se na postavu, která se mi ozvala za zády, otočil jsem se k ní a čekal jsem něž přijde blíž ke mě. Zaslechl jsem její tón. Mírně jsem se nad tím pousmál, vybrala si špatného člověka. Schválně tak aby si toho určitě všimla jsem si jí prohlídl od hlavy až k patě a pokaždé jsem se pohledem zdržel u jejích intimních partií. Zadíval jsem se jí do očí s schválně jsem jí často sjížděl pohledem na prsa.
Já lovím a sbírám mnoho věcí.
Pronesl jsem svůdným hlasem. A mírně jsem se pousmál.
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Hora Kanashimi - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Hora Kanashimi - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)

Hora Kanashimi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 2 Icon_minitime1Mon Feb 20, 2012 5:00 pm

Mitsuki
Jen pomalu jsem se k němu s úsměvem přiblížila a chytila ho za límec, kdy se můj úsměv změnil na naštvaný výraz plný nenávisti. " Tak si nech zajít chuť, ty konožský prase! Chlápek útočící pomocí ledu, ten byl známý jedině v Konoze... ty. " Dodala a jednou jedinou rukou tebou hodila o nedalekou skálu. Mám nevýhodnou pozici ... Musíme sestoupit níže ... Zamyslela se a podívala se na něj pouhým pootočením hlavy.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 293

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 2 Left_bar_bleue730/730Hora Kanashimi - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (730/730)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Hora Kanashimi - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Hora Kanashimi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 2 Icon_minitime1Mon Feb 20, 2012 5:08 pm

Když mě odhodila na skálu dopadl jsem na ní nohama a hned jsem se od ní odrazil a doskočil jsem pár metrů před ní aby nemohla odejít.
Nemysli si, že tě nechám odtud odejít. A tu urážku si beru osobně.
Řekl jsem naštvaně, žádná děvka co krade chlapům chakru mi nemá co nadávat do prasat. Nemělo cenu ztrácet čas, když bylo jasné, že lest mi už nevyjde. Složil jsem několik pečetí a vyvolal jsem techniku.
Hyōton: Mo fubuki
Sledoval jsem jak se zvedl vítr a ten nesl obrovskou masu sněhu směrem k ní obohacenou velkými kusy ledu.
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Hora Kanashimi - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Hora Kanashimi - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)

Hora Kanashimi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 2 Icon_minitime1Mon Feb 20, 2012 5:13 pm

Mitsuki
Když jsem uviděla masu sněhu, vytvořila jsem pár pečetí a proti onomu sněhu vystřelila obrovskou vroucí kouli ohně, která ho po chvíli rozpustila a ten se proklouzl někam pod ostatní sníh. Vyskočila jsem směrem dozadu a nechala za sebou olejovou stopu, která se stále rozšiřovala. Obloha se totiž nyní zatáhla.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 293

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 2 Left_bar_bleue730/730Hora Kanashimi - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (730/730)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Hora Kanashimi - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Hora Kanashimi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 2 Icon_minitime1Mon Feb 20, 2012 5:19 pm

Neměl jsem v plánu nechat si zničit svou výhodu. Sundal jsem ze zad svůj meč a zabodl jsem ho do oleje, který začal okamžitě zamrzat. Pustil jsem do něj trochu chakry a olej byl zmrznutý během okamžiku. Poté jsem meč vytáhl a upevnil jsem si ho jedním pohybem opět na záda. Sehnul jsem se složil jsem pár pečetí a ze země jsem vytáhl průhlednou kuličku ledu. Přehodil jsem si jí v ruce a hodil jsem jí na ní. Měl jsem výhodu, že počasí zhoršovalo viditelnost granátu. Granát dopadl hned před ní na zmrzlí olej a okamžitě se rozletěl.
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Hora Kanashimi - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Hora Kanashimi - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)

Hora Kanashimi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 2 Icon_minitime1Mon Feb 20, 2012 5:23 pm

Mitsuki
Byla jsem ve vzduchu, všechno se událo trochu moc rychle. Přesto jsem ještě stihla udělat několik pečetí a všechno se zdálo že jde tak jak má. Z mých úst vyletěla další ohnivá koule, která letěla proti Raidonovi a i granát, který jsem sice neviděla, se roztál a vybuchl nanejvýš tak uvnitř ohnivé koule. Oheň pomalu rozmrzal i led pokrývající olej a opravdu, všechno šlo jak mělo. Jakmile jsem dopadla, nenápadně jsem si prohodila další tělo a vytvořila vzdušnou techniku, která vytvořila tak enormní teplo, že v okolí minimálně dvaceti metrů všechen sníh zmizel. Kombinace oleje, ohně a větru vytvořila okolí, které neustále plálo a vytvářelo velké množství tepla. " Vypadá to, že to bude souboj teplot ... " Ušklíbla se a sledovala ho z povzdálí.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 293

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 2 Left_bar_bleue730/730Hora Kanashimi - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (730/730)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Hora Kanashimi - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Hora Kanashimi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 2 Icon_minitime1Mon Feb 20, 2012 5:38 pm

Když jsem cítil jak se zvedla teplota, zamračil jsem se na ní a sledoval jsem co bude dělat dál. Když jsem viděl jak roztál sníh začal jsem tu ženskou nenávidět, zbytečně to jen komplikovala. Strhl jsem si meč ze zad a zároveň jsem cítil jak se aura chladu tvoří už jen kolem mě samotného. Pustil jsem i chakru do meče a nechal jsem teplotu zase klesat. Ne nic jsem nečekal a s mečem v ruce jsem se rozeběhl k ní. Deset metrů před ním jsem vyhodil meč do vzduchu a vyskočil jsem taky. Poskládal jsem pečetě a nechal jsem v širokém okolí vyjet ze země několikametrové bodce, chytl jsem meč a s hrotem meče napřed jsem dopadl přesně na místo, kde byla ta ženská.
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Hora Kanashimi - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Hora Kanashimi - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)

Hora Kanashimi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 2 Icon_minitime1Mon Feb 20, 2012 5:42 pm

Mitsuki
Před tím vším jsem vytvořila několik pečetí a jakmile se okolo všeho vytvořily bodce, zničila jsem je pomocí Raitonu, který se rozšířil po celé ploše a bodce ihned rozpraskaly. Ucítila jsem pokles teploty a tak jsem sledovala plápolající plameny. Mohl snížit teplotu, ale více už ne, oheň, olej i vítr zde byl stále. I olej, který začal pršet z nebe, díky technice, kterou jsem vytvořila při prvních útocích. Po chvíli jsem vypadla z dosahu oleje, jelikož okamžitě vybuchl.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 293

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 2 Left_bar_bleue730/730Hora Kanashimi - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (730/730)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Hora Kanashimi - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Hora Kanashimi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 2 Icon_minitime1Wed Feb 22, 2012 9:52 pm

Když jsem dopadl mezi zbytky ledových bodců. Mávl jsem rychle rukou s mečem a ze zbytků bodců jsem udělal ledovou plochu silnou několik desítek centimetrů. Díky tomu jsem udusil všechen stávájící oheň a zbavil jsem se všeho dosavadního oleje, který se na bojišti už nacházel. Rozběhl jsem se s mečem v ruce velikou rychlostí k ní. Začal jsem skládat pečetě pro několik technik hned po sobě, to ale nemohla vědět, protože to vypadalo že jsem pohyby nepřerušil a mohlo se zdát, že chystám nějakou silnou techniku. Ve skutečnosti jsem jí za zády vztyčil ledovou zeď, ze kterou jsem nechal pokrýt ledovými bodci, nakonec jsem nechyl vyjet malé pole bodců přímo jí pod nohama. Měl jsem v plánu to skončit, protože jsem jí už měl plné zuby. Bylo mi jasné že bodcům pod sebou uskočí, ale měl jsem už připravenou techniku znova, abych pod ní mohl vytvořit bodce pokud by neskočila dozadu na zeď.
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Hora Kanashimi - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Hora Kanashimi - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)

Hora Kanashimi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 2 Icon_minitime1Thu Feb 23, 2012 3:49 pm

Mitsuki

Když se za mnou vztyčila zeď, vyskočila jsem do vzduchu směrem proti té zdi. Od té jsem se okamžitě odrazila a letěla ještě výš než letěl Raidon. Poskládala jsem pečetě a když jsem byla nad ním, plivla jsem po něm jednu obrovskou kouli ohně. Po chvíli jsem dopadla na měkký sníh, očividně mimo dosah té jeho ledotvorné techniky. Poskládala jsem další pečetě a jako vždy jsem vytvořila olejový déšť.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 293

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 2 Left_bar_bleue730/730Hora Kanashimi - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (730/730)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Hora Kanashimi - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Hora Kanashimi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 2 Icon_minitime1Thu Feb 23, 2012 4:11 pm

Odskočila ještě dřív než jsem čekal směrem ke zdi kde se nabodla na ledové bodce. Vyskočil jsem směrem k ní a ještě jsem jí ke všem těm bodcům jsem jí prohnal meč přes krk a oddělil jsem jí hlavu od těla. Nechal jsem bodce zajet zpátky do zdi a tělo se svezlo na zem. Prohledal jsem její oblečení a našel jsem ukradené dokumenty. Podíval jsem na tělo a hlavu přitom jsem se pro sebe pousmál.
Nebojovala si špatně ty mrcho, celkem si mě chvíli i překvapila, jenže pořád to nebylo dost.
Řekl jsem posměšně k ostatkům. Připevnil jsem si zase meč na záda a vydal jsem se odtud pryč.

[přesun]
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Hora Kanashimi - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Hora Kanashimi - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)

Hora Kanashimi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 2 Icon_minitime1Thu Feb 23, 2012 4:24 pm

Mitsuki

Už byl pryč a mohla jsem se konečně prohodit s dalším tělem, jelikož hlavní složka mého života byly mé valsy. " Vypadá to, že jsi nemyslel, blbečku " Ušklíbla jsem se a šla si svou vlastní cestou, do vesnice, kde jsem si hodlala doplnit své ztracené tělo.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 293

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 2 Left_bar_bleue730/730Hora Kanashimi - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (730/730)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Hora Kanashimi - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Hora Kanashimi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 2 Icon_minitime1Thu Feb 23, 2012 4:29 pm

" Není to trochu moc? jak se může jako mrtvá přehodit těla? Když to vemu hodně filozoficky vždy má jedno aktivní ve kterém je duše pokud zemře tělo s duší osoba je mrtvá, pokud by si přehodila těla před smrtí zemře to tělo které má na povrchu a je stejně mrtvá. Nebo se poděl o svůj názor na tuhle věc Very Happy"
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Hora Kanashimi - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Hora Kanashimi - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)

Hora Kanashimi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 2 Icon_minitime1Thu Feb 23, 2012 4:51 pm

Jak bylo ve fillerech o Shikki Seppun, i když zničíš všechny těla, tudíž by měla být mrtvá, její vlasy žijí stále. Takže řekněme, že jsi jí sice nabodl na bodce, ale už v té době z ní mohlo být bahno a ty jsi prostě odřízl kus ztvrdlého kamene. To co jsem napsal by mělo být správně, je tvůj problém že jsi odešel než jsi ji definitivně zabil. Definitivně jí zabiješ zničením jejích vlasů ...
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 293

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 2 Left_bar_bleue730/730Hora Kanashimi - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (730/730)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Hora Kanashimi - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Hora Kanashimi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 2 Icon_minitime1Thu Feb 23, 2012 5:06 pm

"Dobře beru, ale vlasy měla až na záda žejo takže, když se nabodla připíchla si vlasy a přišpendlila si je na záda. A potom když jsem jí usekl hlavu jsem jí logicky přesekl i vlasy jinak by jí ta hlava neodletěla."
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Hora Kanashimi - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Hora Kanashimi - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)

Hora Kanashimi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 2 Icon_minitime1Thu Feb 23, 2012 5:16 pm

Jenomže to už jsi nenapsal a stůj co stůj chceš dojít k tomu, že každýho, koho potkáš, musíš zabít. Vypadáš jako by jsi se prostě nemohl smířit s tím, že přežila. Taky mi vysvětli, ty jsi si dokázal někdy přišpendlit volné vlasy ? A hlava se vždycky tradičně usekávala přesně a většinou při švihu meče se vlasy svezly po meči, tudíž jich odpadlo minimum. Takže logicky jí těch padesát - sto vlasů nezabije.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 293

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 2 Left_bar_bleue730/730Hora Kanashimi - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (730/730)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Hora Kanashimi - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Hora Kanashimi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 2 Icon_minitime1Thu Feb 23, 2012 5:21 pm

"Tak když je mám zabít tak je jasné že toho chci dosáhnout, když mám něco zabít tak to asi zabít musim ne?"
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Hora Kanashimi - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Hora Kanashimi - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)

Hora Kanashimi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 2 Icon_minitime1Thu Feb 23, 2012 5:35 pm

Spíše jsi nepochopil můj výklad, myslím tím to stůj co stůj. Nemyslím zrovna ji, ale i jindy, kdy jedna mohla utéct, ale přesto jsem ti vyšel vstříc v tom že zemřela ...
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 293

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 2 Left_bar_bleue730/730Hora Kanashimi - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (730/730)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Hora Kanashimi - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Hora Kanashimi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 2 Icon_minitime1Thu Feb 23, 2012 5:37 pm

"Ok jen poslední otázku počítá se to jako splněný nebo ne?"
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Hora Kanashimi - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Hora Kanashimi - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)

Hora Kanashimi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 2 Icon_minitime1Thu Feb 23, 2012 5:45 pm

Jako splněné ano, máš její hlavu, nikdo nemůže vědět že ještě žije
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Katashi Uchiha
Nukenin
Nukenin
Katashi Uchiha


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 43

Informace
Věk: 25
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/1000Hora Kanashimi - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/1000Hora Kanashimi - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Hora Kanashimi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 2 Icon_minitime1Tue Feb 28, 2012 5:32 pm

Teruchi

"Usaragi-dono?" Zakričal Teruchi vo vzduchu, pričom sa obzeral všade naokolo, hľadal osobu. Očividne to bol niekto rešpektovaný, takže Teruchiho celkom zaujímalo, kto to bude, a čo vlastne dokáže. Teruchi sa len pousmial, pretože videl nejaký obryz, zavelil orlovi, nech ide dole, a ten prudko zletel, pričom sa stýle držal v dostatočnej vzdialenosti. Odrazu Teruchi zoskočil na zem, a pozrel sa na ženu.
"Dobrý deň... Posiela ma Karasame Hoshigaki..." Pošeptal s úsmevom, a pozrel sa žene do tváre.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 2 Left_bar_bleue2800/2800Hora Kanashimi - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 2 Left_bar_bleue1500/1500Hora Kanashimi - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Hora Kanashimi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 2 Icon_minitime1Tue Feb 28, 2012 6:04 pm

Pozerajúc si okolie som si všimla nejakých dvoch ľudí , dievča mi bolo známe bolo to priam z Bingo knižky , tam kde som bola aj ja ja a ostatný vyššie postavený ľudia ktorý majú zomrieť , tu knižku stále pri sebe nosím a len my prebehlo hlavou V tej knižke sú aj normálny ľudia a nukenini , táto je známa ako nukenin s konohy , a tam ten , hmm veľmi čudný človek .Stále som sledovala ľudí ktorý tam stáli a počúvala ich .
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hora Kanashimi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 2 Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Hora Kanashimi
Návrat nahoru 
Strana 2 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
»  Hora Kanashimi

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: