Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Hora Kanashimi - Stránka 4 I_vote_lcapHora Kanashimi - Stránka 4 I_voting_barHora Kanashimi - Stránka 4 I_vote_rcap 
Sora
Hora Kanashimi - Stránka 4 I_vote_lcapHora Kanashimi - Stránka 4 I_voting_barHora Kanashimi - Stránka 4 I_vote_rcap 
Nao Taki
Hora Kanashimi - Stránka 4 I_vote_lcapHora Kanashimi - Stránka 4 I_voting_barHora Kanashimi - Stránka 4 I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Hora Kanashimi - Stránka 4 I_vote_lcapHora Kanashimi - Stránka 4 I_voting_barHora Kanashimi - Stránka 4 I_vote_rcap 
Raidon
Hora Kanashimi - Stránka 4 I_vote_lcapHora Kanashimi - Stránka 4 I_voting_barHora Kanashimi - Stránka 4 I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Hora Kanashimi - Stránka 4 I_vote_lcapHora Kanashimi - Stránka 4 I_voting_barHora Kanashimi - Stránka 4 I_vote_rcap 
Airi
Hora Kanashimi - Stránka 4 I_vote_lcapHora Kanashimi - Stránka 4 I_voting_barHora Kanashimi - Stránka 4 I_vote_rcap 
Kana Nara
Hora Kanashimi - Stránka 4 I_vote_lcapHora Kanashimi - Stránka 4 I_voting_barHora Kanashimi - Stránka 4 I_vote_rcap 
Carol
Hora Kanashimi - Stránka 4 I_vote_lcapHora Kanashimi - Stránka 4 I_voting_barHora Kanashimi - Stránka 4 I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Hora Kanashimi - Stránka 4 I_vote_lcapHora Kanashimi - Stránka 4 I_voting_barHora Kanashimi - Stránka 4 I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Hora Kanashimi - Stránka 4 Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Hora Kanashimi - Stránka 4 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Hora Kanashimi - Stránka 4 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Hora Kanashimi - Stránka 4 Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Hora Kanashimi - Stránka 4 Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Hora Kanashimi

Goto down 
+11
Karasame Hoshigaki
Kana Nara
Sora
Katashi Uchiha
Itami
Raidon
Mike
Kiyoshi
Takuya Shinichi
Kento
Keeper
15 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Keeper

Keeper


Počet Příspěvků : 58

Hora Kanashimi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 4 Icon_minitime1Sat Dec 31, 2011 4:40 pm

First topic message reminder :

Vysoká hora ležící nedaleko hranic z Kumo která se tyčí 2000 metrů nad mořskou hladinou. Na vrcholu hory je malý pomník připomínající oběti páté shinobi války. Na vrchol hory putují pozůstalí aby si připomněli několik padlých hrdinů kteří ve válce statečně bránily vesnici. Pod horou se choulí několik malých obydlých a nějaké jsou i vyvýšených plošinách hory.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Karasame Hoshigaki
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Karasame Hoshigaki


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 81

Informace
Věk: 35
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 4 Left_bar_bleue1200/1200Hora Kanashimi - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1200/1200)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 4 Left_bar_bleue1500/1500Hora Kanashimi - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Hora Kanashimi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 4 Icon_minitime1Wed Mar 07, 2012 6:45 pm

" Ty špinavej spratku ! " Zařval jsem ještě než mne zavalily sutiny. Nemohl jsem takhle spoutaný nic dělat. Prostě jsem musel počkat až mě nějakej blbeček najde a vyhrabe z těhle sutin. Do té doby tu budu jako ichtyl sedět a čekat. Bezvadné. I kdybych se teď změnil na vodu, ta země by mě okamžitě vsákla nebo rozdrtila, takže bych se tu objevil znovu. Úžasné.
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Hora Kanashimi - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Hora Kanashimi - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)

Hora Kanashimi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 4 Icon_minitime1Wed Mar 07, 2012 6:51 pm

Sarokiru
Jakmile se všechny válely v prachu, jen v klidu jsem si došla pro to dítě. Vzala jsem ho do náruče v dece a podívala se na všechny. " Hm, jdu. Určitě se ještě potkáme " Přičemž po téhle větě jsem zmizela v oblaku kouře. Nemusí se tím zatěžovat. Tohle bude jeden z mých největších experimentů všech dob. A tohle dítě mi pomůže pochopit vrchol.


Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 4 Left_bar_bleue900/1900Hora Kanashimi - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 4 Left_bar_bleue1500/1500Hora Kanashimi - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Hora Kanashimi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 4 Icon_minitime1Wed Mar 07, 2012 6:57 pm

Jakmile jsem zpozorovala co se vůbec děje, měla už Sasukeho v náruči. Podívala jsem se na ni z dálky vražedně a hodila po ní několik kunaiů s výbušnými lístky. Jenže když už byly před ní, zmizela a ty zničily nekolik stromů za ní. " TY HNUSNÁ SVINĚ ! " Zařvala jsem a padla na kolena. " Proč všechno okolo mne mizí ? Proč všechno ... odchází ? " Brečela jsem a na kolenou prosila božstvo na nebesích aby mi pomohla. Nejvíce jsem se snad modlila k Amaterasu, Bohyni slunce, aby ozářila můj osud a vydala světlejší zítřky. Ale jako by to bylo k ničemu. Prostě jsem padla do trávy. Neměl jsem se komu svěřit. O koho se opřít.


Návrat nahoru Goto down
Koukaku Hei
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Koukaku Hei


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
1500 Chakry 1500 Chakry
Počet Příspěvků : 31

Informace
Věk: 357
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 4 Left_bar_bleue4000/4000Hora Kanashimi - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (4000/4000)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 4 Left_bar_bleue2000/2000Hora Kanashimi - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Hora Kanashimi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 4 Icon_minitime1Fri Mar 09, 2012 7:02 pm

Než sa Kara Nara stačila vôbec nazdať, na mieste som sa akoby z ničoho nič obďaleč mláčky objavil ja, so svojim obvyklým širokým úsmevom na tvári.
"Zdá sa, že sa tu toho pomerne dosť udialo," predniesol som, obhliadnuc si situáciu.
"Kunoichi, prosím, odíď," bola veta smerovaná zjavne na ňu. Chystal som sa zachrániť môjho starého dobrého priateľa, keďže mi bolo viac než jasné, že mi ešte môže byť prospešný.
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 4 Left_bar_bleue900/1900Hora Kanashimi - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 4 Left_bar_bleue1500/1500Hora Kanashimi - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Hora Kanashimi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 4 Icon_minitime1Sat Mar 10, 2012 11:59 am

" Nikdy " Sykla jsem po tom nově příchozím chlápkovi. V očích mi zářil hněv a já na něj hodila zhnusený pohled. " Zlikvidovala jsem tvého přítele, zlikviduju i tebe! Přijdu na to jak! " Zasyčela jsem jako kobra připravená k útoku. Pro zkoušku jsem proti němu hodila několik kunaiů, zatímco shurikeny jsem mu zabránila v úhybu. Tudíž kunaie letěly přímo na něj a shurikeny okolo něj.
Návrat nahoru Goto down
Koukaku Hei
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Koukaku Hei


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
1500 Chakry 1500 Chakry
Počet Příspěvků : 31

Informace
Věk: 357
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 4 Left_bar_bleue4000/4000Hora Kanashimi - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (4000/4000)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 4 Left_bar_bleue2000/2000Hora Kanashimi - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Hora Kanashimi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 4 Icon_minitime1Sat Mar 10, 2012 12:49 pm

"Hooo," pohliadol som smerom k nej so svojim obvyklým úsmevom na tvári.
"Vôľa bojovať. Tej máš skutočne veľa. Obávam sa však, že v tejto chvíli nie je najmenšia šanca, aby to mohlo postačiť. Premôcť Karasameho je výkon, každopádne vzhľadom na skutočnosť, že nepoznáš tajomstvo mojej techniky, v súboji proti mne si absolútne bezradná, rovnako ako ktorýkoľvek iný shinobi," než sa Kana stačila nazdať, z ničoho nič pred ňou akoby stál jej vlastný obraz, hádzajúc jej smerom rovno naproti rovnaké zbrane, ktoré sa všetky v lete zároveň povyrážali s jej. Vyzeralo to úplne ako keby pred sebou mala postavené jedno obrovské zrkadlo.
"Prekvapená?" ozval sa môj hlas nevedno odkiaľ, zatiaľ čo umelo vytvorená Kana stála naproti tej skutočnej.
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 4 Left_bar_bleue900/1900Hora Kanashimi - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 4 Left_bar_bleue1500/1500Hora Kanashimi - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Hora Kanashimi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 4 Icon_minitime1Sat Mar 10, 2012 12:54 pm

" Heh " Usmála jsem se do země. " Pokud ten tvůj odraz dělá to co já ... Tak když jsem tu sama, je fuk jak budu útočit " Řekla jsem a odskočila jsem, přičemž jsem vrhla po něm několik kunaiů s výbušnými lístky. Letěly směrem k němu a odraz je házel ve stejném úhlu, jenže mimo mne, za mnou nikdo nestál. Tím že jsem se vzdálila jsem zvětšila úhel hodu. Prostě jsem čekala co udělá teď. Tahle technika je k ničemu když jsem sama. I když může zkomplikovat boj. " Vůle ... Hi no Ishi ... To je to co mě žene vpřed ... Hold nejsem jako vy z té organizace ... " Sykla jsem s úsměvem a poté pohlédla na něj. " Ruru! " Křikla jsem, zatímco Ruru okamžitě utíkala neznámo kam. Shisho a Yomi zůstaly zatím mimo hru. " Překvapená nejsem ani v nejmenším " Odvětila jsem mu
Návrat nahoru Goto down
Koukaku Hei
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Koukaku Hei


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
1500 Chakry 1500 Chakry
Počet Příspěvků : 31

Informace
Věk: 357
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 4 Left_bar_bleue4000/4000Hora Kanashimi - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (4000/4000)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 4 Left_bar_bleue2000/2000Hora Kanashimi - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Hora Kanashimi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 4 Icon_minitime1Sat Mar 10, 2012 1:03 pm

"Zdá sa, že si neuvedomuješ, o čo tu ide," to, čo Kana označila za "moje pravé ja", bol v skutočnosti iba jeden z mnohých odrazov, následkom čoho spomínané kunaie s výbušnými lístkami proste preleteli skrz.
"Toto nie je technika odrazu používaná sandaime mizukagem. Toto je zrkadlová technika, pričom zrkadlo môže byť absolútne čokoľvek, dokonca aj-" než som stačil dokončiť, jej "umelo vytvorené ja" skočilo zozadu s kunaiom rovno na ňu. Jej uhol pohľadu bol síce dostatočný, ale útok prebehol prirýchlo.
"-moje vlastné telo," vyhnúť sa tomu bolo preto v tomto momente prakticky nemožné.
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 4 Left_bar_bleue900/1900Hora Kanashimi - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 4 Left_bar_bleue1500/1500Hora Kanashimi - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Hora Kanashimi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 4 Icon_minitime1Sat Mar 10, 2012 1:08 pm

" Ty!? " Sykla jsem přičemž jsem cítila že je někdo za mnou. Když se přiblížil dostatečně, srazila jsem můj odraz jednoduchým pohybem Yonbiho ocasu. Doslova jsem ho zarazila do země. " Když tu nejsi .... Jak je možné že používáš techniky ?! " Zařvala jsem na něj, přičemž jsem se otočila na Yomi. Pokud se můj odraz mohl sám pohybovat, je zbytečné abych bojovala sama. Shisho jen čekala na pravou situaci. Yomi jen sundala obvazy z rukou a čekala až bude moci použít svoji techniku. " ... musí to pro tebe být namáhavé ... Ale ... Mohla bych znát tvé jméno? " Zeptala jsem se ho ze zvědavosti, jestli jsem o něm třeba někdy nečetla. Tohle bude oříšek. Když tady není, musím nějak vystopovat kde je pravý on. Po té otázce jsem okamžitě vyrazila proti němu, potřebovala jsem se ho dotknout.
Návrat nahoru Goto down
Koukaku Hei
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Koukaku Hei


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
1500 Chakry 1500 Chakry
Počet Příspěvků : 31

Informace
Věk: 357
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 4 Left_bar_bleue4000/4000Hora Kanashimi - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (4000/4000)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 4 Left_bar_bleue2000/2000Hora Kanashimi - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Hora Kanashimi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 4 Icon_minitime1Sat Mar 10, 2012 1:14 pm

"Nechápeš," ozvalo sa smerom od miesta, kde práve zarazila svoj odraz do zeme. Stála tam naďalej umelo vytvorená Kana, pričom dôvod, prečo tomu tak bolo, bola skutočnosť, že i ona sama seba ubránila rovnakým pohybom, akým predtým samotná Kana. Správne, vyrazila jej úder chvostom vlastným úderom chvostom.
"Ako sa ti páči moja technika?" jej odraz sa vrátil zasa raz do mojej podoby. Následne som sa pre ukážku dotkol blízkej skaly a zmenil svoj vzhľad naopak na ňu, pričom som sa okamžite vrátil do svojej pôvodnej podoby.
"To ja som spomínané zrkadlo a preto dokážem odraziť absolútne čokoľvek, vrátane nabratia vlastností daného predmetu, či osoby. Takže," zmenil som sa zasa raz na ňu.
"Zvládneš poraziť sama seba?" položil som tentokrát s jej vlastným úsmevom na tvári otázku.
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 4 Left_bar_bleue900/1900Hora Kanashimi - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 4 Left_bar_bleue1500/1500Hora Kanashimi - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Hora Kanashimi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 4 Icon_minitime1Sat Mar 10, 2012 1:22 pm

" Mě už porazilo mnoho lidí " Řekla jsem a natáhla pěst proti němu. " Tak proč bych to neměla zvládnout já? " Usmála jsem se s hrdostí a odhodlaním uvnitř. Yomi už měla techniku dokončenou a tak jsme to mohly zkusit. Zatímco já jsem jí držela pomocí ocasů, ona proti ní skočila a snažila se tu techniku vysát. Nevím jestli to zabralo nebo ne, ale temnota by měla pohltit každou techniku. Shisho mezitím vším oběhla po stromech celé bojiště a s kosou nabitou elektřinou seskočila z jednoho proti Heiovi. " Jestli jsi zrcadlo, tak tě rozbiju! " Zařvala.
Návrat nahoru Goto down
Koukaku Hei
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Koukaku Hei


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
1500 Chakry 1500 Chakry
Počet Příspěvků : 31

Informace
Věk: 357
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 4 Left_bar_bleue4000/4000Hora Kanashimi - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (4000/4000)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 4 Left_bar_bleue2000/2000Hora Kanashimi - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Hora Kanashimi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 4 Icon_minitime1Sat Mar 10, 2012 1:36 pm

Nemohol som priam veriť vlastným očiam, ale jej pohlcovací proces bol úspešný. Skutočne sa spomínanej Yomi podarilo prerušiť moju techniku, čím som sa zmenil zasa raz sám na seba.
"Neuveriteľné. Nečudujem sa, že Karasame neobstál," prehovoril som tentokrát už prekvapivo bez úsmevu. Možno by sa im ma aj podarilo rozbiť, keby neurobili tú najväčšiu chybu zo všetkých, akú len mohli. Shisho zaútočila kosou nabitou elektrinou, ktorá mi prekvapivo nebola schopná ublížiť, naopak. Pri kontakte s ňou som sa zasa raz pousmial.
"Raiton, Hatsuden," v tom istom momente dostala Shisho ohromnú ranu raitonom, ktorej konzistencia chakry bola natoľko silná, že ju musela minimálne omráčiť.
"Hatsuden, jedna z mojich najobľúbenejších techník. Umožňuje mi získať kontrolu nad akýmkoľvek raitonom, bleskom, či elektrinou, zbaviť na ten jeden jediný okamžik pri fyzickom kontakte súpera jej vlastných techník a všetko jej vo forme napätia desaťnásobne vrátiť. Každopádne uznávam, že si trieda, prinútiť ma minúť si čo i len trochu zo svojej chakry."

(4 000 - 200 = 3 800)
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 4 Left_bar_bleue900/1900Hora Kanashimi - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 4 Left_bar_bleue1500/1500Hora Kanashimi - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Hora Kanashimi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 4 Icon_minitime1Sat Mar 10, 2012 1:40 pm

" A přinutím tě ztratit další ... " Sykla jsem, přičemž Yomi už věděla o co se jedná. Tohle jsme dělaly mnohokrát. Vždy jsme zkoušely sílu nepřítele. Proto jsme se obě proti Heiovi rozeběhly a čekaly co zase udělá. Yomi vytvořila několik stínových klonů a já pomalu nabírala biju formu. Vypadalo to jakoby nade mnou získával Yonbi kontrolu. Shisho se zatím jen marně snažila po té ráně vstát.
Návrat nahoru Goto down
Koukaku Hei
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Koukaku Hei


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
1500 Chakry 1500 Chakry
Počet Příspěvků : 31

Informace
Věk: 357
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 4 Left_bar_bleue4000/4000Hora Kanashimi - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (4000/4000)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 4 Left_bar_bleue2000/2000Hora Kanashimi - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Hora Kanashimi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 4 Icon_minitime1Sat Mar 10, 2012 1:53 pm

"Obávam sa, že to nebude možné," prehovoril som naposledy.
"Zmenil som svoj názor. Ešte ťa nechcem zabiť a bojovať proti tebe bez toho, aby som ťa zabil, je v tejto chvíli prakticky nemožné. Doposiaľ som používal iba odrazy. Ak tu počkáš nejakú tú chvíľu, dorazím osobne," oznámil som jej a v momente som akoby zmizol. Moje skutočné ja sa chystalo doraziť na scénu...
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 4 Left_bar_bleue900/1900Hora Kanashimi - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 4 Left_bar_bleue1500/1500Hora Kanashimi - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Hora Kanashimi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 4 Icon_minitime1Sat Mar 10, 2012 1:57 pm

Jako bych nebyla schopná slova. Zastavila jsem se, ale přesto jsem dávala pozor. Yomi oblíčila klony celou oblast a všichni byli připraveni na jednu techniku. Já jsem pomalu přecházela do Biju Stádia číslo dvě. " Tak se ukaž ... " Špitla jsem zaujatě. Shisho už pomalu vstala.
Návrat nahoru Goto down
Koukaku Hei
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Koukaku Hei


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
1500 Chakry 1500 Chakry
Počet Příspěvků : 31

Informace
Věk: 357
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 4 Left_bar_bleue4000/4000Hora Kanashimi - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (4000/4000)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 4 Left_bar_bleue2000/2000Hora Kanashimi - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Hora Kanashimi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 4 Icon_minitime1Sat Mar 10, 2012 7:26 pm

S úsmevom na tvári som sa zjavne konečne dostavil.
"Gratulujem ti, že sa ti podarilo prinútiť jeden z mojich zrkadlových klonov použiť moju vlastnú chakru," prehovoril som zjavne natešene, zatiaľ čo som sa pomalými krokmi pomaly premiestňoval tam, kde predtým stál už spomínaný klon.
"Si si istá, že sa k nám nechceš pridať? Náramne by si sa u nás vynímala."
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 4 Left_bar_bleue900/1900Hora Kanashimi - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 4 Left_bar_bleue1500/1500Hora Kanashimi - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Hora Kanashimi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 4 Icon_minitime1Sat Mar 10, 2012 7:50 pm

" Řekni mi jeden jediný důvod proč bych měla ... " Sykla jsem a po krátké chvilce přemýšlení jsem změnila. " ... co bych z toho měla? " Zasyčela jsem proti němu a očekávala nějakou normální odpověď. " Zradit všechny ... Proč mě to láká? " Zeptala jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Koukaku Hei
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Koukaku Hei


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
1500 Chakry 1500 Chakry
Počet Příspěvků : 31

Informace
Věk: 357
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 4 Left_bar_bleue4000/4000Hora Kanashimi - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (4000/4000)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 4 Left_bar_bleue2000/2000Hora Kanashimi - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Hora Kanashimi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 4 Icon_minitime1Sat Mar 10, 2012 8:47 pm

"Zrada? Irelevantné," poznačil som jej smerom.
"Opýtam sa ťa takto. Je pôžitok, či nebodaj túžba hriechom?" naznačil som filozofickú debatu.
"Nie je. I napriek tomu, že sa ich snažíme za každú cenu dosadiť na miesto hlavného stvoriteľa väčšiny ostatných hriešnych učinení, pravdou je, že kladieme dôraz na zbytočnosti. Jedná sa o vlastnosť prináležiacu každému jednému človeku, pričom sme my, shinobi, nástrojmi a vykonávateľmi cudzej vôle, zatiaľ čo si tí na vrchu nemusia špiniť ruky. Preto sa ťa pýtam, o čo je hriešnejšie riadiť sa vlastnými túžbami než cudzími? Čo z toho budeš mať, pýtaš sa? Slobodnú vôľu, možnosť nielen rozhodovať sama za seba a robiť si prakticky, čo sa ti zachce, ale aj väčšie predpoklady k dosiahnutiu tvojich vlastných cieľov. Odmietnuť príležitosť tejto podobnú je samo o sebe zrada... zrada samej seba."


(Mohla by si mi prosím ťa poslať prostredníctvom PM tvoj skype? Predom vďaka.)
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 4 Left_bar_bleue900/1900Hora Kanashimi - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 4 Left_bar_bleue1500/1500Hora Kanashimi - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Hora Kanashimi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 4 Icon_minitime1Sat Mar 10, 2012 9:01 pm

" A ty doufáš, že když budu s vámi, nebudu vykonávat vaší vůli? Směšné " Řekla jsem bez jakýchkoliv náznaků emocí. " Co ty můžeš vědět o zradě? Co ty víš o přátelství a lásce? " Dodala a pomalu k němu začala kráčet. " To všechno jsem měla, ale už je to pryč, takže nemám žádné problémy s něčím takovým ... Ale svobodnou vůli mám i teď ... "
Návrat nahoru Goto down
Koukaku Hei
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Koukaku Hei


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
1500 Chakry 1500 Chakry
Počet Příspěvků : 31

Informace
Věk: 357
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 4 Left_bar_bleue4000/4000Hora Kanashimi - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (4000/4000)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 4 Left_bar_bleue2000/2000Hora Kanashimi - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Hora Kanashimi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 4 Icon_minitime1Sat Mar 10, 2012 9:06 pm

"Čo ja môžem vedieť o priateľstve a láske? Čudovala by si sa," prehovoril som bez zmeny výrazu v tvári.
"Vykonávať našu vôľu? Pochopiteľne nemožno zamedziť rozkazom, ale hlavná idea tohoto úryvku z môjho preslovu spočívala v niečom inom a to v našom cieli. Zámerom našej organizácie je splniť cieľ každému členovi," vysvetlil som jej svoj postoj k veci.
"Preto sa ťa opýtam definitívne a naposledy. Vstúpiš do našej organizácie?"
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 4 Left_bar_bleue900/1900Hora Kanashimi - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 4 Left_bar_bleue1500/1500Hora Kanashimi - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Hora Kanashimi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 4 Icon_minitime1Sat Mar 10, 2012 9:12 pm

Začala jsem lehce váhat. " Ještě před tím mi ale zodpověz otázku ... Jakýkoliv sen? " Zeptala jsem se. Čekala jsem odpověď. Jeho přítomnost ve mne vzbuzovala jen další vztek. Jako kdyby se ve mě vařila všechna ta dušená nenávist. Jako bych najednou zapomněla na to všechno. " Zničit místo kde přebývá Sarokiru a ... Zničit Konohu " Dodala jsem a sledovala ho. Čekala jsem na jeho reakce, přičemž Yomi a Shisho na mne jen nevěřícně zíraly.
Návrat nahoru Goto down
Koukaku Hei
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Koukaku Hei


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
1500 Chakry 1500 Chakry
Počet Příspěvků : 31

Informace
Věk: 357
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 4 Left_bar_bleue4000/4000Hora Kanashimi - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (4000/4000)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 4 Left_bar_bleue2000/2000Hora Kanashimi - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Hora Kanashimi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 4 Icon_minitime1Sat Mar 10, 2012 9:16 pm

"Nenúť ma prosím opakovať sa," odpovedal som bez váhania na jej otázku.
"Nie je nič, čo by nebolo možné dosiahnuť. Garantujeme skutočne absolútne všetko," poznamenal som s úsmevom na tvári a vyčkával na jej reakciu.
"Ide v prvom rade o hru, ktorú je nutné dohrať všetkými možnými cestami. Nezastavíme sa pred ničím, zlikvidujeme čokoľvek, čo sa nám postaví do cesty. My sme jediní skutočne slobodní shinobi."
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 4 Left_bar_bleue900/1900Hora Kanashimi - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 4 Left_bar_bleue1500/1500Hora Kanashimi - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Hora Kanashimi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 4 Icon_minitime1Sat Mar 10, 2012 9:22 pm

" Všechny cesty? " Zamyslela jsem se s úsměvem a po chvíli jsem jen sebevědomě řekla. " Jo, vstupuji do té vaší organizece ... Ale potřebuji odpovědi " Sykla jsem " Je pravda že potřebujete biju? " Zeptala jsem se. Od Naua jsem měla pečeť utvořenou tak, že jeho vytržení by mi neublížilo. Byla bych jen vyčerpanější než po několika měsíčním boji. Potřebovala jsem odpověď. To břímě které jsem nesla. Změnila jsem se. Kano!
Návrat nahoru Goto down
Koukaku Hei
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Koukaku Hei


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
1500 Chakry 1500 Chakry
Počet Příspěvků : 31

Informace
Věk: 357
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 4 Left_bar_bleue4000/4000Hora Kanashimi - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (4000/4000)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 4 Left_bar_bleue2000/2000Hora Kanashimi - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Hora Kanashimi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 4 Icon_minitime1Sat Mar 10, 2012 9:31 pm

"Zvažuješ snáď-" pozastavil som sa nad jej poslednou otázkou.
"Pochopiteľne. V prípade, že by si sa nebodaj chcela bijuu zbaviť, my tento dar s radosťou vezmeme. Naopak v prípade, že si ho chceš nechať, na teba tak isto nebudeme naliehať, aby si sa ho vzdala. Je to čisto iba na tebe," napäto som vyčkával na jej odpoveď, či nebodaj ďalšiu otázku.
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Hora Kanashimi - Stránka 4 Left_bar_bleue900/1900Hora Kanashimi - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Hora Kanashimi - Stránka 4 Left_bar_bleue1500/1500Hora Kanashimi - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Hora Kanashimi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 4 Icon_minitime1Sat Mar 10, 2012 10:40 pm

" Proč ne ... " Sykla jsem a podívala se zhluboka do jeho očí. Ještě jsem chvíli stála na místě a jen vyčkávala až se vrátí Ruru zpátky. Přehodnotila jsem své priority, ale to proč jsem vyslala Ruru jsem už změnit nemohla. Očekávala jsem že někdo přijde, ale nemohla jsem bez Ruru odejít.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hora Kanashimi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Kanashimi   Hora Kanashimi - Stránka 4 Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Hora Kanashimi
Návrat nahoru 
Strana 4 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
»  Hora Kanashimi

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: