Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Ulice Kakerue I_vote_lcapUlice Kakerue I_voting_barUlice Kakerue I_vote_rcap 
Sora
Ulice Kakerue I_vote_lcapUlice Kakerue I_voting_barUlice Kakerue I_vote_rcap 
Nao Taki
Ulice Kakerue I_vote_lcapUlice Kakerue I_voting_barUlice Kakerue I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Ulice Kakerue I_vote_lcapUlice Kakerue I_voting_barUlice Kakerue I_vote_rcap 
Raidon
Ulice Kakerue I_vote_lcapUlice Kakerue I_voting_barUlice Kakerue I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Ulice Kakerue I_vote_lcapUlice Kakerue I_voting_barUlice Kakerue I_vote_rcap 
Airi
Ulice Kakerue I_vote_lcapUlice Kakerue I_voting_barUlice Kakerue I_vote_rcap 
Kana Nara
Ulice Kakerue I_vote_lcapUlice Kakerue I_voting_barUlice Kakerue I_vote_rcap 
Carol
Ulice Kakerue I_vote_lcapUlice Kakerue I_voting_barUlice Kakerue I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Ulice Kakerue I_vote_lcapUlice Kakerue I_voting_barUlice Kakerue I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Ulice Kakerue Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Ulice Kakerue Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Ulice Kakerue Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Ulice Kakerue Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Ulice Kakerue Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Ulice Kakerue

Goto down 
+8
Daisuke Maeda
myR
Yohatcu
Kaoru
Sora
Saya Chizoku
Raidon
Keeper
12 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Keeper

Keeper


Počet Příspěvků : 58

Ulice Kakerue Empty
PříspěvekPředmět: Ulice Kakerue   Ulice Kakerue Icon_minitime1Sun Jan 01, 2012 2:38 pm

Ulice Kakerue The_street_by_pixelobsession-d2xyoug

Tato ulice je nejdelší v celé Kumo nachází se na ní několik restaurací a každej si tam vybere tu svoji oblíbenou. Také je zde rozeseto několik stánků které prodávají kopie masek Anbu nebo prodávají kde jaké cetky. Na ulici také najdeme několik obchodů s vybavením pro ninji jako například kunaie shurikeny nebo dokonce i katany. Také zde najdeme stánky s květinami. Tato ulice vede rovnou k budově Raikageho který má na ulici impozantní výhled z okna.Několik postraních uliček vede k domům ninjů. Zkrátka a dobře tato ulice je opravdu ojedinělá.
Návrat nahoru Goto down
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 293

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Ulice Kakerue Left_bar_bleue730/730Ulice Kakerue Empty_bar_bleue  (730/730)
Stamina Stamina:
Ulice Kakerue Left_bar_bleue650/650Ulice Kakerue Empty_bar_bleue  (650/650)

Ulice Kakerue Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kakerue   Ulice Kakerue Icon_minitime1Tue Jan 24, 2012 7:50 pm

Než jsem vešel na ulici přehodil jsem přes sebe cestovní plášť a nasadil si kápi aby mě tady nikdo neviděl. Potom jsem už jen procházel ulicí než jsem uviděl to co jsem hledal a to bylo menší kadeřnictví. Vešel jsem dovnitř a sundal jsem si kápi. Simpatické mladé ženě jsem nahlásil své požadavky, jak bych si představoval můj budoucí vzhled. Poté jsem se pohodlně jen usadil do křesla, které mi ukázala a nechal jsem své vlasy v její péči.
Trvalo to desítky minut a já byl celkem netrpělivý, protože jsem vše potřeboval zajistit v celkem rychlém časovém sledu. Konečný výsledek ale stál za to čekání, už teď mě bylo těžko poznat. Musel jsem se na svůj nový vzhled v zrcadle usmát. Poté jsem si zde koupil i zelené čočky, které tu k mému štěstí prodávali. Zaplatil jsem určenou sumu a zase jsem si nasadil cestovní plášť a kápi. Mé kroky momentálně mířili do obchodu s oblečením, které taky bylo potřeba nové. V obchodě byla velice ochotná prodavačka, která mi se vším poradila, nakonec jsem se stejně nemohl rozhodnout mezi dvěma soupravami oblečení. Po dlouhém, přemýšlení jsem si stejně nakonec vzal obě. Venku jsem s kápí na hlavě splynul s davem a vydal jsem se směrem k bráně vesnice a potom pryč.

[přesun]
Návrat nahoru Goto down
Saya Chizoku
Genin
Genin
Saya Chizoku


Počet Příspěvků : 280

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Ulice Kakerue Left_bar_bleue170/170Ulice Kakerue Empty_bar_bleue  (170/170)
Stamina Stamina:
Ulice Kakerue Left_bar_bleue230/230Ulice Kakerue Empty_bar_bleue  (230/230)

Ulice Kakerue Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kakerue   Ulice Kakerue Icon_minitime1Wed Jan 25, 2012 4:49 pm

Takikage se nás brzy po té ztratil z dohledu a tak jsme spolu chodili po Kumo. S Hio-chan jsme se dostali do této ulice. Byla krásná svým způsobem. Začala jsem se rozhlížet kolem. Tak trochu jsem ztratila pojem o čas a zastavili jsem si někde blízko stánku v kopiemi masek ANBU. Zalíbily se mi, rozhodla jsem se koupit si jednu jako suvenýr. Usmála jsem se na prodavače a požádala o jednu se psím motivem. Prodavač zalovil v krabicích a vesele ji zvedl nad hlavu "Děvče... mám tu pro tebe poslední kousek.." podal mi ji a já ji vzala do rukou. Prohlížela jsem si ji. Na tváři se mi mžikem objevil úsměv "Děkuji... vezmu si ji.." několikrát jsem prodavači poděkovala. Zaplatila mu a šla dál. Během toho jsem míjela další a další stánky se zajímavýma věcmi. Pokaždé jsme se s Hio-chan zastavili a promýšleli jestli utrácet nebo ne... Začali jsme mít hlad a tak jsem Hio-chan navedla k restauraci a objednala si ramen, jemu jsem objednala dango knedlíčky. Obou jsem se při jezení usmívali, jelikož jídlo bylo hodně dobré a nikam jsme nemuseli hnát.... dojedli jsme a zaplatili. Já si znovi vylezla na Hio-chan a vyběhli jsem hlouběji do Kumogakure no sato. (presun)
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Ulice Kakerue Left_bar_bleue2800/2800Ulice Kakerue Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Ulice Kakerue Left_bar_bleue1500/1500Ulice Kakerue Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Ulice Kakerue Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kakerue   Ulice Kakerue Icon_minitime1Mon Feb 06, 2012 4:43 pm

Yoshi
Došiel , čakal že ho niekto bude sledovať , zamiešal sa medzi ľudí , kľučkoval medzi ľudí až pokiaľ si nebol istý že už ho nebolo vidno . Stratil sa doslova medzi ľuďmi . Po dlhšej chvíľky aj s krabicou sa vydal preč z ulice , tento krát už doslova utekal pomedzi uličky , čo najrýchlejšie preč na jeden ostrov
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Kaoru
Genin
Genin



Počet Příspěvků : 12

Informace
Věk: 9
Chakra Chakra:
Ulice Kakerue Left_bar_bleue300/300Ulice Kakerue Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Ulice Kakerue Left_bar_bleue300/300Ulice Kakerue Empty_bar_bleue  (300/300)

Ulice Kakerue Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kakerue   Ulice Kakerue Icon_minitime1Thu Feb 16, 2012 3:54 am

Přicházel a ruce měl v kapsách. Vypadal že se snad unudí k smrti a když došel k rozbité lavičce tak ji začal opravovat. Sundal zničené desky a položil je bokem. Potom zašel do skladu odkud mohl vzít nové desky a když i s těma deskama došel tak je začal pokládat na správné místo. Zase se vrátil do skladu a vzal si hřebíky a kladivo. Lavička měla dřevěnou kostru takže to bylo snadné na zatlučení. Když bylo hotovo tak vzal zničené desky které odnesl také do skladu a tam je spálily. Potom odešel do budovy Raikageho. (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Yohatcu
Genin
Genin
Yohatcu


Počet Příspěvků : 25

Informace
Věk: 15
Chakra Chakra:
Ulice Kakerue Left_bar_bleue300/300Ulice Kakerue Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Ulice Kakerue Left_bar_bleue300/300Ulice Kakerue Empty_bar_bleue  (300/300)

Ulice Kakerue Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kakerue   Ulice Kakerue Icon_minitime1Mon Feb 20, 2012 7:00 pm

Ara

Procházel jsem se po ulici a hledal jsem nějaké občerstvení, neboď jsem se vrátil z výletu a měl jsem ohromný hlad. Prošel jsem již třetí stánek, ale všude byly jen cetky a nakonec jsem našel stánek s jídlem a tam jsem potkal pěknou dívku. Rozhodl jsem se ji pozdravit a zpřátelit se, a tak jsem řekl: ,,Ehm,.. Ahoj... Já jsem Ara...''
Návrat nahoru Goto down
myR
Genin
Genin
myR


Počet Příspěvků : 25

Ulice Kakerue Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kakerue   Ulice Kakerue Icon_minitime1Mon Feb 20, 2012 8:56 pm

Makyo

Seděla jsem v stánku a jedla rámen, měla jsem myšlenka na tom, proč bych se měla pořád někam stěhovat, buď to jsou povinnosti nebo moje vůle. Měla jsem toho v hlavě tolik že jsem ani nevnímala okolí, jen to co bude dělat v budoucnu, když nemám nic. Srkala jsem jednu nudličku za druhou a pak akorád vypila zbytek polévky. Achjo, je to takové těžké všichni mají rodinu jen já musím být sama . Zamyslela jsem se opět, a podepřela si hlavu rukou .
Návrat nahoru Goto down
Yohatcu
Genin
Genin
Yohatcu


Počet Příspěvků : 25

Informace
Věk: 15
Chakra Chakra:
Ulice Kakerue Left_bar_bleue300/300Ulice Kakerue Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Ulice Kakerue Left_bar_bleue300/300Ulice Kakerue Empty_bar_bleue  (300/300)

Ulice Kakerue Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kakerue   Ulice Kakerue Icon_minitime1Mon Feb 20, 2012 9:20 pm

Ara

,,Halo... Jsi tu?" Zeptal jsem se znovu, a zamyslel jsem se: nad cim tak muze premyslet, ze jen tak srka nudle a ignoruje svet a rozhodl jsem se do ni stouchnout a pozdravit ji znova: ,,Halo... Jsi tu?.. " A pri cekani na odpoved jsem si rozmyslel co si bych si mohl dat dobreho.
Návrat nahoru Goto down
myR
Genin
Genin
myR


Počet Příspěvků : 25

Ulice Kakerue Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kakerue   Ulice Kakerue Icon_minitime1Tue Feb 21, 2012 3:38 pm

Makyo

Když do mě ten kluk šťouchnul tak jsem se zamračila .Co chceš ? Vykřikla jsem na něho a nechápavě na něho koukala . Co si o sobě myslí ? že může jen tak šťouchat do lidí ? Zamyslela jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Yohatcu
Genin
Genin
Yohatcu


Počet Příspěvků : 25

Informace
Věk: 15
Chakra Chakra:
Ulice Kakerue Left_bar_bleue300/300Ulice Kakerue Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Ulice Kakerue Left_bar_bleue300/300Ulice Kakerue Empty_bar_bleue  (300/300)

Ulice Kakerue Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kakerue   Ulice Kakerue Icon_minitime1Tue Feb 21, 2012 4:03 pm

Ara

,,No... omlouvám se..'' a podrbal jsem se ve vlasech, dodal si odvahy a dořekl jsem ,,Chtěl jsem se zeptat, jestli by jsi nevěděla o nějakém místě kdy bych mohl.. no.. přespat.'' U toho jsem se díval na výlohu a pomalu jsem k ní vykročil.


Naposledy upravil Yohatcu dne Tue Feb 21, 2012 4:11 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
myR
Genin
Genin
myR


Počet Příspěvků : 25

Ulice Kakerue Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kakerue   Ulice Kakerue Icon_minitime1Tue Feb 21, 2012 4:07 pm

Makyo

Co ? Přespat ? Jsem tu jenom pár hodin, takže nevím... tohle bylo první místo které poznám z ostatních vesnic. Řekla jsem mu a obědnala si další rámen protože jsem měla hlad a chuť po dlouhé cestě.
Návrat nahoru Goto down
Yohatcu
Genin
Genin
Yohatcu


Počet Příspěvků : 25

Informace
Věk: 15
Chakra Chakra:
Ulice Kakerue Left_bar_bleue300/300Ulice Kakerue Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Ulice Kakerue Left_bar_bleue300/300Ulice Kakerue Empty_bar_bleue  (300/300)

Ulice Kakerue Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kakerue   Ulice Kakerue Icon_minitime1Tue Feb 21, 2012 4:32 pm

Ara

,, Opravdu? Já myslel, že jsem tě tu už někdy viděl.'' Řekl jsem a šel jsem si pro Dango. Jsem si jistý, já už ji musel někde vidět, pomyslel jsem si. Obědnal jsem si, poděkoval jsem, zaplatil a vrátil jsem se zpátky za ní. ,,Nevím, jestli jsi mě slyšela, ale jsem Ara. Před chvílí jsem se vrátil z mého menšího výletu. A když jsi říkala, že jsi se zrovna vrátila, nechtěla by jsi, samozdřejmě až dojím, jít semnou nějaké místo k přespání." Řekl jsem milím hlasem a dal se do jídla ,,Itadakimasu!''
Návrat nahoru Goto down
myR
Genin
Genin
myR


Počet Příspěvků : 25

Ulice Kakerue Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kakerue   Ulice Kakerue Icon_minitime1Tue Feb 21, 2012 4:50 pm

Makyo

Co sakra chce ? Pomyslela jsem si a když se představil tak jsem si sumála. Aha, já jsem Makyo těší mě Řekla jsem a pak se zamyslela nad tím, jestli jít s ním najít něco na přespání. Proč ne, je potřeba si najít něco na přespání, nějaký hotel. Odpověděla jsem a pak jenom čekala na rámen.
Návrat nahoru Goto down
Yohatcu
Genin
Genin
Yohatcu


Počet Příspěvků : 25

Informace
Věk: 15
Chakra Chakra:
Ulice Kakerue Left_bar_bleue300/300Ulice Kakerue Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Ulice Kakerue Left_bar_bleue300/300Ulice Kakerue Empty_bar_bleue  (300/300)

Ulice Kakerue Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kakerue   Ulice Kakerue Icon_minitime1Tue Feb 21, 2012 7:18 pm

Ara

,,Makyo ... To je pěkné jméno.'' řekl jsem a chvíli jsem přemýšlel nad hotelem, ale po chvíly mi došlo že v Kumo žádný hotel není a řekl jsem překvapeně: ,, Hotel? ..Tady v Kumo?'' Když jsem tu byl naposledy, tak jsem bydlel v malém domku za vesnicí, možná tam ještě je. a navrhl jsem Makyo tenhle nápad: ,,Ale než jsem po prvé odešel bydlel jsem kousek od vesnice, možná bychom tam mohli přečkat noc.''
Návrat nahoru Goto down
Daisuke Maeda
Genin
Genin
Daisuke Maeda


Počet Příspěvků : 16

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Ulice Kakerue Left_bar_bleue300/300Ulice Kakerue Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Ulice Kakerue Left_bar_bleue300/300Ulice Kakerue Empty_bar_bleue  (300/300)

Ulice Kakerue Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kakerue   Ulice Kakerue Icon_minitime1Tue Feb 21, 2012 9:19 pm

Kráčal som touto ulicou.I ked bol večer bolo to tu ešte krajšie.Všade na okolo svietili pri obchodoch lampiony a ludia respektívne rodiny sa prechádzali kludnými ulicami.Zastavil so msa pri jednej rodine.Sledoval som si chlapec niečo pýtal od otca ktorý mu to nakoniec kúpil.Bol t okrásny pohlad rodiny po kope.Usmial som sa dal som si ruky do vačku a pokračoval dalej zahladený do zeme.Stalo sa aj par krát že som sa s niekim zrazil no hned som sa ospravedlnil.Nedalo sa povedať že som priamo hladal niečo v uliciach len som sa tadeto prechádzal aby som netrpel zase tou samotou.I ked som nikoho s kračajucich nepoznal cítil som sa ako keby som mal okolo seba velkú rodinu.
Návrat nahoru Goto down
myR
Genin
Genin
myR


Počet Příspěvků : 25

Ulice Kakerue Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kakerue   Ulice Kakerue Icon_minitime1Wed Feb 22, 2012 6:54 pm

Makyo

Díky, a proč by nemohl být ? Vždyť to tu je takové, veliké. Řekla jsem a podrbala se na hlavě, že tu nemají hotel , tedy podle jeho instrukcí. Ale dobře, můžeme to zkusit, a co když tam nebude ? Zeptala jsem se a trochu se oklepala při myšlence spát venku.
Návrat nahoru Goto down
Yohatcu
Genin
Genin
Yohatcu


Počet Příspěvků : 25

Informace
Věk: 15
Chakra Chakra:
Ulice Kakerue Left_bar_bleue300/300Ulice Kakerue Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Ulice Kakerue Left_bar_bleue300/300Ulice Kakerue Empty_bar_bleue  (300/300)

Ulice Kakerue Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kakerue   Ulice Kakerue Icon_minitime1Wed Feb 22, 2012 7:02 pm

Ara

,,Můžeme se vrátit zpátky do vesnice a poprosit o přespání někoho z vesničanů'' řekl jsem s úsměvem, doufal jsem v chaloupku a dojídal jsem Dango. Když jsem dojedl tak jsem se začal chystat na cestu a přemýšlel jsem o přespání v nouzi: Snad tady bude někdo hodný a nechá nás v nouzi přespat.


Naposledy upravil Yohatcu dne Fri Feb 24, 2012 3:56 pm, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : Chyba v pravopisu)
Návrat nahoru Goto down
myR
Genin
Genin
myR


Počet Příspěvků : 25

Ulice Kakerue Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kakerue   Ulice Kakerue Icon_minitime1Fri Feb 24, 2012 3:47 pm

Makyo

U někoho z vesničanů ? Nikdy nevíš, mohli by nás okrást, nebo zavraždit. Řekla jsem a zachechtala se. Při nehorším to bude dobrý nápad a proč mám vlastně jít s tebou ? Zeptala jsem se zajímavě a přikrčila obočí .
Návrat nahoru Goto down
Zakumi D. Toshio
Chunin
Chunin
Zakumi D. Toshio


Počet Příspěvků : 19

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Ulice Kakerue Left_bar_bleue500/500Ulice Kakerue Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Ulice Kakerue Left_bar_bleue600/600Ulice Kakerue Empty_bar_bleue  (600/600)

Ulice Kakerue Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kakerue   Ulice Kakerue Icon_minitime1Fri Feb 24, 2012 3:55 pm

Procházel jsem ulicí a kličkoval jsem mezi lidmi, nevěděl jsem co dělat a tak jsem se jen tak procházel. Procházel jsem dál a najednou mě napadlo, že bych mohl zajít za Raikage, jestli pro mě něco nemá. Otočil jsem se na patě a šel jsem přímo ke kanclu Raikage.
Návrat nahoru Goto down
Yohatcu
Genin
Genin
Yohatcu


Počet Příspěvků : 25

Informace
Věk: 15
Chakra Chakra:
Ulice Kakerue Left_bar_bleue300/300Ulice Kakerue Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Ulice Kakerue Left_bar_bleue300/300Ulice Kakerue Empty_bar_bleue  (300/300)

Ulice Kakerue Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kakerue   Ulice Kakerue Icon_minitime1Fri Feb 24, 2012 3:59 pm

Ara

To je tak prochu pravda, ale když si vybereš někoho slušného tak by se ti nic stát nemělo. pronesl a začal přemýšlet nad otákou proč má sním jít. Potom odpověděl Chodit nemusíš pokud nechceš, ale ty nebudeš mít místo ke spánku
Návrat nahoru Goto down
myR
Genin
Genin
myR


Počet Příspěvků : 25

Ulice Kakerue Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kakerue   Ulice Kakerue Icon_minitime1Fri Feb 24, 2012 4:08 pm

Makyo

Vidíš, než jsi to řekl odpověděl jsi si na otázku sám. Řekla jsem mu a pousmála se. Nikdy nevíš proč člověku důvěřovat a teď si ukázal že si jednoduše protiřečích. Řekla jsem a postavila se. Každopádně na tom nezáleží, kudy je ta chatrč ? Zeptala jsem se a čekala.
Návrat nahoru Goto down
Seiken Shori
Jonin
Jonin
Seiken Shori


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 25

Informace
Věk: 25
Chakra Chakra:
Ulice Kakerue Left_bar_bleue1000/1000Ulice Kakerue Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Ulice Kakerue Left_bar_bleue1000/1000Ulice Kakerue Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Ulice Kakerue Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kakerue   Ulice Kakerue Icon_minitime1Fri Feb 24, 2012 6:48 pm

Pomalu jsem přicházel sem, když jsem si všiml postávajícího kluka (Daisuke). Jen jsem za ním popoběžel, zatímco jsem si zašíval díru v hrudi. Když jsem k němu doběhl, už jsem byl téměř hotový a bylo možné vidět jen lehce se pohybující chlupy Jiongu. " Co tady děláš? Neměl by jsi radši trénovat? " Zeptal jsem se trochu nevěřícně.



Návrat nahoru Goto down
Daisuke Maeda
Genin
Genin
Daisuke Maeda


Počet Příspěvků : 16

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Ulice Kakerue Left_bar_bleue300/300Ulice Kakerue Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Ulice Kakerue Left_bar_bleue300/300Ulice Kakerue Empty_bar_bleue  (300/300)

Ulice Kakerue Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kakerue   Ulice Kakerue Icon_minitime1Fri Feb 24, 2012 7:11 pm

Kráčal som si ulicou a vnímal okolie ake bolo krásne.Bol to nezabudnutelný pohlad, nieje nadarmo nočna ulica krásna.Zrazu niekdo zamnou kráčal pozrel som okom a vyzeralo to že si zašíval nejakú ranu ale mňa to nezaújmalo.No na moje prekvapenie ta divná osoba ku mne prehovorila.Spýtal sa ma či by som nemal trénovať čo ma dosť zarazilo kedže som toho človeka nikdy neviel a kladie mi takéto otázky.No bolo mi to celkom jedno a ignoroval som ho.Dal som si ruky do vrecka a nadalej kráčal ulicou a sledoval okolie.
Návrat nahoru Goto down
Seiken Shori
Jonin
Jonin
Seiken Shori


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 25

Informace
Věk: 25
Chakra Chakra:
Ulice Kakerue Left_bar_bleue1000/1000Ulice Kakerue Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Ulice Kakerue Left_bar_bleue1000/1000Ulice Kakerue Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Ulice Kakerue Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kakerue   Ulice Kakerue Icon_minitime1Fri Feb 24, 2012 7:21 pm

Když mne ignoroval, jednoduše jsem si sedl na nejbližší lavičku, kterou při mém dosednutí okamžitě pokrylo sklo. Bylo to překrásné barevné sklo, které z lavičky udělalo kus umění. Poté jsem se opřel o její opěradlo a pohlédl na nebe. Slyšel jsem cvrlikot ptáků. Zapřemýšlel jsem nad minulostí, což mi stejně nedalo ...



Návrat nahoru Goto down
Daisuke Maeda
Genin
Genin
Daisuke Maeda


Počet Příspěvků : 16

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Ulice Kakerue Left_bar_bleue300/300Ulice Kakerue Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Ulice Kakerue Left_bar_bleue300/300Ulice Kakerue Empty_bar_bleue  (300/300)

Ulice Kakerue Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kakerue   Ulice Kakerue Icon_minitime1Fri Feb 24, 2012 8:15 pm

Ako náhle som stretol toho chlapa teda respektívne on na mňa prehovoril stratil som chuť tunak byť.Neveim prečo ale od toho momentu som sa tu cítil divne.Preto som sa radšej rozhodol že pôjdem índe.I ked som zatial nevedel kam.Ni napokon som si spomenul že som si nehal vo vačku jeden svitok čo som dostal pred odchodom s domova Yukki.Preto som chcel ísť na plno trénovať.I ked mi to vadilo ale to čo mi povedala ta osoba "nemal by si trénovať" .Mi vstúpila do smedomia a preto som sa rohodol že pôjdem trénovať ako najlepšie viem.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ulice Kakerue Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kakerue   Ulice Kakerue Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Ulice Kakerue
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Ulice Kuromane
» Ulice Shiryuu
» Ulice Myogyu
» Ulice Bosuru
» Ulice Shiryuu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: